GATUNEK

Gatunek: łabędź niemy, Cygnus olor

Rząd: Blaszkodziobe

Rodzina: Kaczkowate | Gęsi

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 1166 12632
2 1224 14166
3 1436 12748
4 1284 10382
5 1039 11408
6 486 4230
7 260 2617
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477791 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.21
2 10477110 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
3 10477190 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
4 10477343 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.21 MZ
5 10476440 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
6 10476344 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.21
7 10475648 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.21 ŚL
8 10475786 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21 MP
9 10475536 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
10 10475535 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
11 10475588 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
12 10475851 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
13 10476633 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
14 10477822 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
15 10474887 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.20 ŚL
16 10472602 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.20 WP
17 10472386 krakers Wiktor Kroker 2024.07.20 WP
18 10472668 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.20
19 10471224 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
20 10471555 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
21 10472267 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
22 10472262 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
23 10470692 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
24 10471302 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.07.20 MZ
25 10471032 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
26 10470544 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
27 10470592 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.20 MZ
28 10472239 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
29 10474590 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
30 10472191 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
31 10468279 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
32 10469718 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.19
33 10468470 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.19 PK
34 10467597 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.19 LB
35 10468557 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
36 10468580 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
37 10468581 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
38 10468916 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
39 10476003 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.19 PK
40 10467806 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
41 10465837 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.18
42 10466022 Mario Mariusz Zub 2024.07.18 LB
43 10470288 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
44 10464680 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.18 LB
45 10463877 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.18 MP
46 10464813 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
47 10465759 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.18
48 10466424 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
49 10462683 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.17 LB
50 10465366 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.17 MP
51 10465363 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.17 MP
52 10462149 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.17 PL
53 10463447 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.17 WM
54 10463456 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.17 WM
55 10466126 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.16 MZ
56 10459805 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.16 LB
57 10460063 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
58 10461152 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.16 WM
59 10461750 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
60 10458109 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.15
61 10458451 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.15 MP
62 10457624 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
63 10459021 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
64 10459103 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
65 10456443 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
66 10456270 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.14
67 10455384 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
68 10455435 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
69 10457061 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
70 10455094 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
71 10454663 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
72 10454514 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
73 10454324 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.14 PL
74 10454597 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
75 10454493 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
76 10454215 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
77 10454012 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
78 10454620 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
79 10454615 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
80 10453881 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.07.14 KP
81 10454578 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
82 10454553 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
83 10461711 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
84 10454044 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.07.14 PK
85 10454798 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.14 ZP
86 10454382 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.14 KP
87 10453096 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
88 10452986 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
89 10453030 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
90 10453227 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
91 10455306 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
92 10455366 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
93 10456378 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
94 10456447 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
95 10458370 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.07.14 PK
96 10451935 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13
97 10451508 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
98 10450847 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
99 10450590 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.13 MP
100 10450438 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
101 10453796 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
102 10450504 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
103 10449759 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
104 10450550 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 ŚL
105 10449755 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
106 10451554 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
107 10449735 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
108 10451436 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.13 KP
109 10451437 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.13 KP
110 10449512 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
111 10450582 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.13 MP
112 10449112 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
113 10450141 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
114 10452733 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.12 ZP
115 10448294 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
116 10447144 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.12 LB
117 10446637 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.12 MB
118 10446129 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.12 ŚL
119 10446283 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
120 10447563 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.12 WP
121 10447686 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
122 10458044 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.07.12 ŚL
123 10447638 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.11
124 10445921 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.11 ŚL
125 10445613 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
126 10444667 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
127 10444809 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
128 10448221 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.11 MP
129 10445834 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
130 10445997 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
131 10441706 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.07.10 PK
132 10441897 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.10 PK
133 10441921 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.10 MZ
134 10442935 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.10 ŚL
135 10443338 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
136 10443343 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
137 10444099 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.10 MP
138 10463375 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.07.10 ŚL
139 10438933 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.09 ŚL
140 10440602 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
141 10438901 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.09 LB
142 10440574 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
143 10440643 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
144 10440631 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
145 10440629 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
146 10438977 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.09 MP
147 10440628 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 MP
148 10437649 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
149 10436998 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.09 ŚL
150 10436683 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
151 10439362 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
152 10439409 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
153 10440670 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
154 10440796 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
155 10440838 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
156 10437312 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
157 10435235 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.07.08 ŚL
158 10434567 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.08
159 10435026 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.08 ŚL
160 10435023 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.08 ŚL
161 10434069 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.08 PM
162 10433804 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.08 LB
163 10433049 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
164 10432955 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
165 10433603 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.08 MP
166 10435613 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
167 10435637 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
168 10435653 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
169 10435671 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
170 10431585 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
171 10430960 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.07 WP
172 10430079 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
173 10432658 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
174 10429830 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
175 10429829 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
176 10428889 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
177 10428790 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.07 WM
178 10428183 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
179 10439153 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.07
180 10427592 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
181 10430553 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.07 PK
182 10430976 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.07 MP
183 10431991 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
184 10439178 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
185 10426261 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
186 10424208 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 MB
187 10424184 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.06 LB
188 10424120 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
189 10424067 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
190 10424052 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
191 10424049 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
192 10424043 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
193 10431380 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
194 10424512 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
195 10428854 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
196 10422395 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
197 10421669 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
198 10421183 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
199 10421743 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
200 10423189 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
201 10421033 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
202 10422167 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
203 10422255 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
204 10427480 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
205 10431390 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
206 10419855 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.05 ŚL
207 10431678 PPJ Marcin Ptak 2024.07.05 KP
208 10419013 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
209 10420432 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.05
210 10418964 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
211 10427759 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.05 PK
212 10415800 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
213 10416378 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.04
214 10415008 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
215 10415001 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
216 10414907 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.04 LB
217 10413362 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
218 10413789 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
219 10414592 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.04 MZ
220 10416714 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
221 10416769 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
222 10421309 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
223 10427840 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
224 10412564 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
225 10411953 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
226 10429466 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.03 LB
227 10412238 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.03
228 10414878 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
229 10414872 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
230 10409976 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
231 10410026 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
232 10411622 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.03 WM
233 10430148 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.07.03 MZ
234 10467481 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
235 10408321 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 ZP
236 10408471 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.02
237 10407846 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
238 10406929 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
239 10406123 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.02 LB
240 10406036 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
241 10405939 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
242 10405849 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
243 10405848 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
244 10405844 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
245 10405843 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
246 10405545 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
247 10405553 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
248 10405523 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
249 10407793 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.02 WM
250 10455474 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
251 10412280 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
252 10404226 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
253 10404203 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.01 WM
254 10413436 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.01 PM
255 10403986 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.01 WP
256 10404061 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.01 MZ
257 10412194 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
258 10405510 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
259 10402744 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
260 10404754 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.01 WM
261 10400147 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.30
262 10403888 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
263 10400310 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
264 10400308 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
265 10403882 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
266 10399462 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
267 10398382 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
268 10420755 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.30 MP
269 10397268 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
270 10397570 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
271 10397233 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.30 ZP
272 10399742 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
273 10399831 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
274 10401163 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
275 10401399 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
276 10401534 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
277 10401542 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
278 10401554 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
279 10409017 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
280 10431997 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
281 10433238 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
282 10396156 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
283 10396155 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
284 10395640 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
285 10395419 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.29 MP
286 10395513 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
287 10394358 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
288 10394337 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
289 10393771 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
290 10394607 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
291 10398712 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
292 10394271 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
293 10395769 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
294 10396604 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.29 ŚL
295 10391643 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.28 MP
296 10410306 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
297 10410255 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
298 10391714 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
299 10391214 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
300 10390233 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.28 LB
301 10392009 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
302 10392024 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
303 10399548 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.28 ŚL
304 10405416 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.28 WP
305 10475654 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
306 10389985 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.27 MZ
307 10387186 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.27 PK
308 10387913 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
309 10387905 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
310 10387864 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
311 10387854 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
312 10386581 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
313 10386595 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
314 10386580 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
315 10386308 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
316 10386301 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
317 10386613 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
318 10388936 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
319 10386599 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
320 10386557 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
321 10418199 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
322 10388360 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
323 10388365 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
324 10402472 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
325 10385601 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
326 10384041 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.26
327 10383966 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.26 LB
328 10384979 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
329 10384977 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
330 10384975 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
331 10384904 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
332 10418133 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.26 ZP
333 10385492 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.26 WM
334 10402573 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.26 MP
335 10381762 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.25 PK
336 10380161 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.25 KP
337 10384874 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
338 10379821 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
339 10379369 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.25 WM
340 10379417 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.25 ŚL
341 10379986 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
342 10380049 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 WM
343 10379972 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
344 10379154 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
345 10381083 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
346 10381487 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
347 10381492 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
348 10381539 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
349 10381560 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
350 10381573 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
351 10383204 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.25 MB
352 10387262 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.25 MZ
353 10414540 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.25 PM
354 10378142 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.24 ŚL
355 10378160 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.24 ŚL
356 10378041 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
357 10378899 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
358 10377230 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
359 10384882 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
360 10378809 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
361 10377263 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
362 10377573 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
363 10375777 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.24 MP
364 10378225 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
365 10378422 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
366 10378504 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
367 10378573 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
368 10379140 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.24 PK
369 10372161 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.23 LB
370 10373379 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.06.23 MZ
371 10371789 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
372 10371281 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
373 10373148 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.23
374 10371636 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
375 10370482 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
376 10370915 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
377 10371734 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
378 10379424 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
379 10369915 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.23 MP
380 10371884 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.23 PK
381 10369939 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
382 10369934 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
383 10369852 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.23 ŚL
384 10370189 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
385 10374259 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
386 10375979 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.23 LB
387 10368457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
388 10368633 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
389 10379065 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
390 10367886 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
391 10367024 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.22 MZ
392 10366956 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.22 ŚL
393 10368366 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
394 10368197 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
395 10368298 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
396 10366581 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
397 10369064 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
398 10369635 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
399 10384176 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
400 10368129 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
401 10368127 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
402 10368089 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
403 10368203 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
404 10368171 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
405 10363550 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.21 ŚL
406 10367470 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
407 10363365 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
408 10363348 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
409 10362453 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.21 LB
410 10362412 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
411 10362409 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
412 10362716 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
413 10362712 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
414 10417953 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
415 10364214 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.21 WM
416 10364220 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.21 WM
417 10367402 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.21 PK
418 10391462 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
419 10359729 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.20 ŚL
420 10384175 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
421 10384110 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
422 10358801 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.20 ŚL
423 10358697 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
424 10360024 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
425 10356250 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.19 LB
426 10356937 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
427 10357927 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
428 10355127 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
429 10373181 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.18 MP
430 10353329 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
431 10353341 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
432 10353325 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
433 10353321 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
434 10353322 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
435 10353313 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
436 10352913 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
437 10352885 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
438 10354346 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
439 10356332 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.18 PK
440 10356404 Halina Halina Łukomska 2024.06.18 PK
441 10351725 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
442 10351946 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
443 10349846 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.17 PL
444 10349731 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
445 10349585 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
446 10352044 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
447 10352050 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
448 10348026 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
449 10347026 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
450 10348746 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.16 ŚL
451 10346867 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
452 10347216 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
453 10346941 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
454 10346497 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
455 10345582 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
456 10347882 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
457 10345465 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
458 10347072 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
459 10344725 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
460 10345138 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
461 10344371 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
462 10344361 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
463 10344350 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
464 10344055 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
465 10346123 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
466 10344016 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 MB
467 10348707 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.16 MZ
468 10343955 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
469 10343964 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
470 10343300 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
471 10343678 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 PM
472 10343928 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
473 10343049 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 PM
474 10346163 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
475 10344585 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.06.16 MZ
476 10346639 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.16 PK
477 10348126 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
478 10348294 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
479 10348438 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
480 10348479 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
481 10354265 ibis Adam Olszewski 2024.06.16 PL
482 10354267 ibis Adam Olszewski 2024.06.16 PL
483 10341590 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
484 10342660 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
485 10339176 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
486 10341573 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
487 10342467 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
488 10338913 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
489 10338714 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
490 10338911 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
491 10341637 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
492 10342476 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
493 10338101 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
494 10341621 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
495 10342670 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
496 10338150 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
497 10337840 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
498 10337834 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
499 10337809 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
500 10337684 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
501 10337228 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
502 10337996 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
503 10337144 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
504 10336181 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
505 10358154 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
506 10336200 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
507 10335951 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
508 10335469 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
509 10336460 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
510 10335289 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
511 10336398 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.15 PK
512 10341400 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
513 10347811 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
514 10333867 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
515 10333861 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
516 10334495 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 ŁD
517 10332911 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.14 ŚL
518 10334465 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
519 10338684 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
520 10334807 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
521 10334805 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
522 10332750 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
523 10334794 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
524 10334793 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
525 10334786 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
526 10334765 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
527 10334750 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
528 10331915 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
529 10331631 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
530 10331517 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
531 10331515 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
532 10331516 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
533 10331379 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
534 10337241 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.14 MP
535 10333238 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.14 MZ
536 10334994 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.14 MP
537 10343983 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.14 ŚL
538 10330585 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
539 10329673 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 ŚL
540 10328895 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 ŚL
541 10328888 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 ŚL
542 10328884 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 ŚL
543 10330385 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.13 WM
544 10330542 krakers Wiktor Kroker 2024.06.13 WP
545 10326317 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
546 10325585 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
547 10326144 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
548 10324891 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
549 10324885 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
550 10326647 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
551 10323829 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.12 MP
552 10325992 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
553 10326331 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.12 PK
554 10323053 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
555 10338640 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.11 PK
556 10321552 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
557 10321521 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
558 10322240 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.11 ŚL
559 10321097 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
560 10321135 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
561 10320740 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 MP
562 10321103 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
563 10330682 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.11 MP
564 10323172 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.11 ŚL
565 10319487 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.10 WP
566 10318374 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
567 10319344 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
568 10317243 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
569 10316755 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
570 10316335 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
571 10316304 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
572 10322985 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.10 WP
573 10318749 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.10 WM
574 10315423 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.09
575 10313134 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
576 10313975 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.09 KP
577 10313208 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
578 10313196 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
579 10312042 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.09 WM
580 10310817 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.09 WP
581 10314550 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
582 10314517 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
583 10310114 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
584 10309981 Ivory Iwona Rylska 2024.06.09 WP
585 10309976 Ivory Iwona Rylska 2024.06.09 WP
586 10314122 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
587 10314143 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
588 10314147 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
589 10314463 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
590 10314887 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
591 10314907 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
592 10314914 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
593 10314936 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
594 10316135 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
595 10316602 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
596 10308109 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
597 10309569 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
598 10308162 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
599 10309680 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
600 10306692 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
601 10304738 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
602 10305601 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
603 10304250 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
604 10304420 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.08 PM
605 10308035 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
606 10309668 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
607 10302559 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.08 PK
608 10312026 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
609 10325369 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
610 10309212 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
611 10300743 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
612 10317620 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.08 ŚL
613 10299402 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
614 10306990 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
615 10298355 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
616 10302813 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
617 10308232 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
618 10308231 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
619 10302804 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
620 10297007 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.07 KP
621 10296538 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.07 ŚL
622 10298424 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.07 MZ
623 10299568 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.07 WM
624 10299572 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.07 WM
625 10294753 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.06
626 10294267 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.06 PK
627 10293811 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.06 WP
628 10294090 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
629 10294030 PPJ Marcin Ptak 2024.06.06 WP
630 10294860 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.06 ŚL
631 10295538 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
632 10295607 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
633 10295721 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
634 10295952 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
635 10338437 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05 OP
636 10290126 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.05 ŚL
637 10291601 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.05
638 10288755 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
639 10289501 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.05
640 10291922 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
641 10291499 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
642 10291504 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
643 10298306 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.05 MZ
644 10326374 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.05 PK
645 10294539 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
646 10285343 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
647 10285298 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
648 10325311 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
649 10285273 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
650 10286334 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.04 PM
651 10286676 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.04 PK
652 10286701 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
653 10286719 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
654 10286758 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
655 10282119 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
656 10285039 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.03 MZ
657 10285034 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.03 MZ
658 10279277 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.03 WP
659 10278165 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
660 10278160 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
661 10278705 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
662 10279338 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
663 10276738 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
664 10275290 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
665 10275255 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
666 10275242 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
667 10275233 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
668 10275082 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
669 10275350 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
670 10274936 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
671 10275017 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
672 10273456 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
673 10273257 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
674 10274951 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
675 10273273 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
676 10273269 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
677 10273268 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
678 10273267 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
679 10274876 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
680 10272147 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.02 ŚL
681 10272849 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
682 10272318 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.02 MZ
683 10271477 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
684 10271582 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
685 10271574 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
686 10273232 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
687 10271570 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
688 10273233 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
689 10271014 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.02 ŚL
690 10271060 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
691 10271033 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.02 ŚK
692 10270762 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
693 10276939 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.02 MB
694 10270474 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
695 10270977 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
696 10270383 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.02 PK
697 10270975 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
698 10270973 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
699 10270971 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
700 10270966 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
701 10270535 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
702 10270497 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
703 10270788 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
704 10270259 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.02 LS
705 10270787 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
706 10270489 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
707 10269915 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
708 10270515 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
709 10276005 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
710 10276469 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
711 10276474 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
712 10276492 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
713 10276504 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
714 10268838 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
715 10268740 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
716 10268106 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
717 10270528 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
718 10265216 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.01 ŚL
719 10265534 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
720 10265056 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
721 10265700 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
722 10264994 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
723 10266369 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
724 10264644 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
725 10265538 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
726 10265521 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
727 10265811 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
728 10265782 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
729 10265015 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
730 10264953 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
731 10264988 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
732 10264924 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
733 10265520 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
734 10268989 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
735 10265810 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
736 10263335 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
737 10325230 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.01 PM
738 10265812 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
739 10263886 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
740 10263535 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.01 PM
741 10263651 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.01 PM
742 10267260 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
743 10269496 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
744 10269637 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
745 10270589 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.06.01 PM
746 10300396 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
747 10261025 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
748 10260553 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.31
749 10260614 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.31 MZ
750 10265870 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
751 10265869 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
752 10260595 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.31 MZ
753 10258165 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
754 10258724 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.31 MP
755 10257690 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.31 OP
756 10257840 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
757 10258640 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
758 10258639 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
759 10257737 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
760 10264002 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
761 10257566 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
762 10256162 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
763 10260020 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
764 10270888 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.31 PM
765 10271512 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
766 10254955 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.31 MZ
767 10260264 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
768 10254442 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
769 10254434 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
770 10257627 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
771 10259804 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
772 10260279 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
773 10260345 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
774 10260471 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
775 10260558 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
776 10261704 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.31 WM
777 10261708 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.31 WM
778 10261715 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.31 WM
779 10265389 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
780 10282446 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
781 10289160 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
782 10250506 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
783 10251568 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
784 10250492 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
785 10250388 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.30 PM
786 10250487 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
787 10250587 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
788 10252343 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.30
789 10251388 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.30 MB
790 10248876 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
791 10249896 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
792 10255388 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
793 10247944 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
794 10249913 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
795 10255396 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
796 10248472 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.30 MZ
797 10247562 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
798 10247213 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
799 10259010 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
800 10248807 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.30 MB
801 10250886 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.30 PK
802 10258981 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
803 10258970 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
804 10246651 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.30 PM
805 10246765 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
806 10282221 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
807 10244700 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
808 10244680 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
809 10251082 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
810 10258773 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
811 10244816 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.30 ŚL
812 10243975 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
813 10243974 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
814 10245893 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
815 10246613 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.30 PK
816 10249623 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
817 10251919 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.30 ŚL
818 10251957 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
819 10252266 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
820 10252274 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
821 10252287 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
822 10287682 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
823 10296432 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
824 10243019 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
825 10246869 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
826 10241288 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.29 PM
827 10241705 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.29 LB
828 10240241 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
829 10240275 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
830 10240235 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
831 10240230 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
832 10240258 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
833 10240199 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
834 10240196 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
835 10240192 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
836 10240292 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
837 10239898 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
838 10239846 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
839 10285620 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.29 PL
840 10299667 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.29 PL
841 10243217 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
842 10243232 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
843 10243264 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
844 10238228 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.28
845 10238661 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28
846 10283574 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
847 10283626 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
848 10235625 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
849 10235551 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 MB
850 10283554 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
851 10238337 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
852 10246341 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
853 10232786 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 PM
854 10232190 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
855 10232143 Mario Mariusz Zub 2024.05.27 LB
856 10236410 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
857 10236414 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
858 10231921 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.27 LB
859 10232544 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.27
860 10232870 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
861 10236407 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
862 10230540 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
863 10230249 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
864 10230112 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
865 10229079 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
866 10229049 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
867 10229036 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
868 10229032 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
869 10229030 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
870 10229020 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
871 10229471 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.27 MP
872 10230818 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
873 10231664 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.27 ŚL
874 10234909 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
875 10232858 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
876 10226114 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.26 WP
877 10227780 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
878 10224178 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.26 WM
879 10229693 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
880 10227504 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.26 MZ
881 10223567 PPJ Marcin Ptak 2024.05.26 WP
882 10224312 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
883 10224307 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
884 10224300 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
885 10222050 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
886 10223429 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
887 10223413 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
888 10221523 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
889 10223808 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
890 10223267 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
891 10232846 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
892 10223379 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
893 10223020 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
894 10220760 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
895 10220738 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
896 10222976 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
897 10223877 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
898 10221344 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
899 10220669 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
900 10220665 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
901 10220663 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
902 10221696 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
903 10223762 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
904 10220609 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
905 10220037 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
906 10220036 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
907 10224126 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
908 10225975 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
909 10227446 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
910 10227923 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
911 10228111 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
912 10231689 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.26 ŚL
913 10224269 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
914 10224582 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.25 PL
915 10217938 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
916 10217922 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
917 10216701 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
918 10216382 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
919 10217790 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
920 10215622 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
921 10232809 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
922 10216891 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
923 10219461 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
924 10216917 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
925 10215808 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
926 10214733 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
927 10215233 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
928 10214724 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
929 10217316 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
930 10217315 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
931 10217292 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
932 10217279 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
933 10214464 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
934 10214040 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
935 10217270 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
936 10213542 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
937 10214945 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 MP
938 10213348 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
939 10226215 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.25 MZ
940 10213350 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
941 10213337 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
942 10226434 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.25 MZ
943 10215081 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
944 10212542 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
945 10231153 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
946 10213453 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
947 10212346 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
948 10214846 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 PM
949 10214470 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
950 10214843 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 PM
951 10211884 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
952 10212357 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
953 10213145 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
954 10231014 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
955 10219425 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
956 10212256 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
957 10212111 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
958 10218702 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
959 10224588 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
960 10230086 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
961 10233198 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
962 10233356 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
963 10271347 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
964 10271593 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
965 10310975 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
966 10311012 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
967 10311016 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
968 10210279 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.24 WP
969 10209886 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
970 10210108 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
971 10209026 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
972 10211737 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.24 MZ
973 10208808 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.24 ZP
974 10207705 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
975 10207537 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
976 10209565 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.24 PL
977 10206549 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
978 10209323 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
979 10210338 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
980 10210352 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
981 10210361 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
982 10223168 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
983 10223342 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
984 10228347 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
985 10228387 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
986 10205954 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.23 ŚL
987 10205107 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
988 10203946 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
989 10203114 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.23 ŚL
990 10202814 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.23 ŚL
991 10223678 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
992 10202964 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.23 PK
993 10229916 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.23
994 10201842 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
995 10201818 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
996 10201776 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
997 10199769 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
998 10200162 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.22 MZ
999 10200314 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
1000 10199736 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
1001 10197641 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.22 WP
1002 10200077 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
1003 10201465 krakers Wiktor Kroker 2024.05.22 WP
1004 10197329 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.21 WP
1005 10196559 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.21 MP
1006 10197592 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.21 MZ
1007 10197772 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
1008 10193661 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
1009 10193621 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 MB
1010 10193155 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
1011 10192440 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
1012 10192384 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
1013 10192617 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
1014 10194867 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.21 MP
1015 10195757 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
1016 10196001 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
1017 10196832 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
1018 10196933 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.21 MP
1019 10200074 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.21 LB
1020 10189005 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
1021 10189757 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.20 PK
1022 10209175 Ewajan Ewa Janas 2024.05.20 MP
1023 10191094 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.20 ŁD
1024 10191325 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
1025 10188040 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
1026 10187702 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
1027 10186656 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
1028 10186870 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.20 ŚL
1029 10186764 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
1030 10185546 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.20 WP
1031 10186932 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.20 PK
1032 10188103 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.20 LB
1033 10190009 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.20 ŚL
1034 10190181 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
1035 10190195 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
1036 10190223 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
1037 10190225 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
1038 10191514 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.20 MP
1039 10184694 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.19 WP
1040 10183825 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
1041 10182553 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
1042 10183782 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
1043 10181384 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
1044 10180956 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
1045 10181789 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
1046 10180802 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
1047 10180990 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
1048 10180761 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
1049 10180977 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
1050 10179886 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
1051 10178439 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
1052 10178382 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
1053 10177823 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
1054 10182163 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
1055 10184119 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
1056 10193568 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
1057 10181989 Ewajan Ewa Janas 2024.05.19 MP
1058 10177631 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
1059 10178535 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
1060 10177720 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
1061 10180052 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
1062 10178405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
1063 10177584 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
1064 10177757 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
1065 10177260 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.19 MZ
1066 10177813 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
1067 10182081 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
1068 10184106 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
1069 10176287 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
1070 10176320 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
1071 10175524 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
1072 10175251 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
1073 10175034 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
1074 10175652 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
1075 10282997 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.19