Aktualne wyniki


Przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich drużyn. Województwo oznacza region, w którym dany obserwator przeprowadził w wybranym roku najwięcej obserwacji. Dwie ostatnie kolumny pozwalają zapoznać się z szczegółowymi danymi wybranej drużyny: pełną listą obserwacji i analizą widzianych gatunków.

# Drużyny Obserwatorzy Σ gatunków bardzo rzadki rzadki dość pospolity pospolity Σ obserwacji Σ osobników Woj. Obserwacje Gatunki
1 Ławka Rezerwowych #1 Michał Polakowski 301 36 123 92 50 14513 986370 PL mapa mapa
2 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska Sikora 300 37 121 92 50 7342 97447 MP mapa mapa
3 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 290 32 116 92 50 4862 26114 MP mapa mapa
4 De Gi Szymon Sendera 285 32 111 92 50 1494 6876 MP mapa mapa
5 Ławka Rezerwowych #2 Monika Broniszewska 283 27 114 92 50 1931 50110 ŁD mapa mapa
6 Lullula Krak Mirosław Nowicki 280 23 115 92 50 5542 33650 MP mapa mapa
7 Dzik Sławomir Niedźwiecki 279 27 111 91 50 1305 104615 PL mapa mapa
8 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 276 18 116 92 50 6814 146106 MZ mapa mapa
9 Ptasi Znajomi Ewa Janas 273 27 105 92 49 3463 9692 MP mapa mapa
10 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 271 22 107 92 50 844 4022 MZ mapa mapa
11 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Haluch 270 23 106 91 50 2158 29380 PK mapa mapa
12 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 265 26 97 92 50 5471 128344 ZP mapa mapa
13 Czarci Szpon Krzysztof Haja 262 23 97 92 50 2024 22678 MP mapa mapa
14 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 261 14 106 91 50 5737 37022 PK mapa mapa
15 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 260 13 107 90 50 7198 314586 PL mapa mapa
16 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 259 23 97 89 50 1085 11467 ŚL mapa mapa
17 Imperator Rafał Fudalej 254 17 96 91 50 966 15829 mapa mapa
18 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 253 18 94 91 50 900 59127 PM mapa mapa
19 Matka szpaków Monika Turczyńska 251 13 97 91 50 1676 15846 LB mapa mapa
20 Jarosław Mydlak Jarosław Mydlak 250 18 90 92 50 11346 117190 LB mapa mapa
20 Anna W-K Anna Włodarczak-Komosińska 250 9 99 92 50 2423 206887 WM mapa mapa
22 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 248 9 97 92 50 34757 676322 mapa mapa
23 Taurea Monika Żochowska 247 11 94 92 50 4781 52439 MZ mapa mapa
23 Ptasi znajomi Paweł Łabaj 247 8 97 92 50 3263 15902 MP mapa mapa
25 Artur Oruba Artur Oruba 244 8 94 92 50 4538 25118 MP mapa mapa
26 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 243 8 93 92 50 5829 140975 MZ mapa mapa
26 Loco Tom Tomasz Kosut 243 13 89 91 50 4306 55228 ŚL mapa mapa
26 Aśka Przyborowska Joanna Przyborowska 243 8 93 92 50 4282 24063 MP mapa mapa
29 Avestom Tomasz Kulakowski 241 11 91 89 50 1411 37659 PL mapa mapa
30 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 240 11 87 92 50 6424 48790 MP mapa mapa
30 krakers Wiktor Kroker 240 11 89 90 50 1891 59163 WP mapa mapa
30 Ajuga Katarzyna Matusik 240 5 94 91 50 7376 21367 MP mapa mapa
33 Marcin Charymski Marcin Charymski 239 10 88 91 50 29367 172305 MZ mapa mapa
33 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 239 4 93 92 50 2883 32785 MZ mapa mapa
33 Piotr Giertych Piotr Giertych 239 12 87 90 50 1533 38671 MZ mapa mapa
36 Marcolanius Marek Betlejewicz 238 11 87 90 50 1922 63215 PM mapa mapa
36 LMLek Dariusz Piechota 238 5 91 92 50 9914 127679 LB mapa mapa
36 KRISS Krystian Jainta 238 15 82 91 50 781 17438 ŚL mapa mapa
36 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 238 9 87 92 50 3207 44981 MZ mapa mapa
40 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 236 7 87 92 50 2589 200765 WP mapa mapa
41 Marian Giertych Marian Giertych 235 10 83 92 50 2255 32480 WP mapa mapa
42 Ortolan Team Waldemar Michalak 232 5 86 91 50 2325 57177 WP mapa mapa
42 Arek Furdyna Arek Furdyna 232 18 77 87 50 2298 2816 MP mapa mapa
44 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 231 9 82 90 50 3733 31459 PK mapa mapa
44 Czajka Krzysztof Czajowski 231 6 85 90 50 5730 23598 MP mapa mapa
46 Kozodojec Grzegorz Lorek 230 3 85 92 50 19993 165614 WP mapa mapa
46 Stary gawron Andrzej Chwierut 230 1 88 91 50 5398 19529 MP mapa mapa
48 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 229 7 81 91 50 2874 14747 PK mapa mapa
49 Mario Mariusz Zub 228 11 78 89 50 2884 40504 LB mapa mapa
49 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 228 6 81 91 50 5012 22463 MZ mapa mapa
51 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 227 9 76 92 50 1086 15248 OP mapa mapa
51 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Tomasz Zarzycki 227 8 79 90 50 11065 151037 mapa mapa
51 Niklu Jakub Nikiel 227 9 78 90 50 1007 16889 WP mapa mapa
51 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 227 4 83 91 49 5772 67232 LB mapa mapa
55 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 226 9 78 89 50 2971 16369 PK mapa mapa
56 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 225 2 82 91 50 5993 129705 WP mapa mapa
57 Złotnicki Łukasz Wawrzyniak 224 6 78 91 49 1280 21918 WP mapa mapa
57 Ornitoterapia Piotr Górski 224 7 76 91 50 3964 43455 MZ mapa mapa
57 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 224 4 80 90 50 2942 62745 PK mapa mapa
60 MarioGeo Mariusz Lizoń 223 6 78 89 50 1779 16965 ŚL mapa mapa
60 Robert Lo Robert Locman 223 2 82 89 50 2636 336216 WM mapa mapa
60 Oliwier Myka Oliwier Myka 223 4 81 88 50 664 8462 PL mapa mapa
63 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 222 2 78 92 50 1697 23480 ŁD mapa mapa
64 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 221 3 76 92 50 1386 30661 MZ mapa mapa
64 Izerskie Odloty Arek Szypicyn 221 3 77 91 50 8884 102924 mapa mapa
66 Michał Rycak Michał Rycak 219 9 73 87 50 271 622 MZ mapa mapa
66 Podkarpacka Grupa OTOP Sebastian Watras 219 2 76 91 50 2551 24060 PK mapa mapa
66 Magda & Paweł M Paweł Mrówka 219 5 76 88 50 1126 16384 ŚL mapa mapa
69 Puchacz Michał Karpeta 218 2 76 90 50 12925 117173 ŚL mapa mapa
70 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 217 8 69 91 49 837 14869 WP mapa mapa
70 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Michał Slowikowski 217 3 75 89 50 3324 73481 mapa mapa
72 Maks Paczkowski Maksymilian Paczkowski 216 6 72 88 50 1507 20150 WP mapa mapa
72 P.Strong Marcin Łaguna 216 4 72 90 50 2426 41646 WP mapa mapa
74 Skotniczka Eliza Suchozebrska 214 9 71 84 50 1542 32747 PL mapa mapa
74 ibis Adam Olszewski 214 3 72 89 50 5513 89892 PL mapa mapa
74 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 214 3 71 90 50 949 5183 MZ mapa mapa
77 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 213 4 67 92 50 7541 71551 LB mapa mapa
78 Qll27 Maciej Kulmajer 212 2 70 90 50 1608 19318 WP mapa mapa
78 Marcin Dec Marcin Dec 212 3 69 90 50 20742 163555 mapa mapa
78 Podkarpacka Grupa OTOP Kuba Osowski 212 0 71 91 50 1457 7957 PK mapa mapa
81 Torenvalk Ewa Paprzycka 211 5 66 90 50 3116 16584 ŚL mapa mapa
82 Marek Derda Marek Derda 209 3 67 89 50 492 35573 WM mapa mapa
83 Plectrophenax nivalis Mikołaj Stasiak 208 1 67 90 50 1773 28755 LB mapa mapa
83 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 208 5 65 88 50 1679 25917 KP mapa mapa
85 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 207 2 66 89 50 2117 6719 MP mapa mapa
86 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 206 1 69 86 50 3810 37340 MZ mapa mapa
86 Jurassic team Antoni Karolak 206 10 64 82 50 927 4174 MP mapa mapa
88 Tilia Paweł Hermański 204 6 62 86 50 1387 17043 ŚL mapa mapa
88 Eksplor Artur Staszewski 204 0 64 90 50 2183 124296 ZP mapa mapa
88 FabianowoTeam Joanna Sajnaj 204 3 62 89 50 902 26021 WP mapa mapa
91 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 203 1 66 86 50 1117 27172 PL mapa mapa
91 Depresyjny Łowca Kasia Górnolot 203 1 64 88 50 720 8371 WM mapa mapa
93 Aves Leszek Smyk 202 0 62 90 50 1809 30758 ZP mapa mapa
94 Marta Świtała Marta Świtała 201 5 59 87 50 335 1127 ŚL mapa mapa
95 Gołąb miejski Barbara Polanin 200 4 58 88 50 2374 45808 ŚL mapa mapa
96 Oso Łukasz Budny 199 6 58 85 50 826 2155 MZ mapa mapa
97 Częstochowska Grupa OTOP Marcin Borowik 198 4 61 84 49 424 2229 ŚL mapa mapa
97 KJN_Olsztyn Krzysztof Jankowski 198 5 55 88 50 1411 76646 WM mapa mapa
97 Bastek Sebastian Biernacki 198 1 59 88 50 2003 3001 MP mapa mapa
100 Podkarpacka Grupa OTOP Michał Wnuk 197 7 58 82 50 1005 10399 PK mapa mapa
100 eferek Maciej Frączek 197 3 61 84 49 611 4348 mapa mapa
102 Halina Halina Łukomska 196 1 56 89 50 1019 7723 WP mapa mapa
103 Krystian Pytel Krystian Pytel 195 4 56 85 50 304 1992 ZP mapa mapa
103 Canon Janusz Nowosielski 195 0 57 88 50 3479 31739 WP mapa mapa
103 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 195 2 60 83 50 1416 13223 PM mapa mapa
106 Antek Życki Antoni Życki 194 4 57 83 50 1349 8795 MZ mapa mapa
106 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 194 0 56 89 49 6966 20550 MZ mapa mapa
106 Kuropatka Patrycja Walczak 194 1 54 89 50 895 28790 LS mapa mapa
109 Raptors Adam Szczepańczyk 191 2 52 87 50 592 1631 ŚL mapa mapa
110 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 190 2 59 80 49 565 9735 MZ mapa mapa
110 Dąbrowski Team Alicja Dąbrowska 190 7 55 78 50 641 1412 MP mapa mapa
110 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 190 3 58 79 50 1076 20563 PM mapa mapa
113 photopietrewicz Michał Pietrewicz 186 3 50 83 50 760 6038 PM mapa mapa
113 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 186 3 47 86 50 2672 121716 ŚL mapa mapa
113 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 186 2 50 84 50 860 3953 MP mapa mapa
116 Passer domesticus & son Rafał Walczybok 185 6 46 83 50 4499 54842 mapa mapa
116 kw Krzysztof Wawrzyniak 185 0 51 84 50 3383 29562 WP mapa mapa
116 E-lanus Konrad Bieńkowski 185 0 46 89 50 268 431 ZP mapa mapa
119 Podkarpacka Grupa OTOP Tomasz Świątek 184 0 49 85 50 811 6705 PK mapa mapa
119 Ivory Iwona Rylska 184 1 44 89 50 1385 17054 WP mapa mapa
121 Górniczek Andrzej Lipiński 180 4 41 85 50 1828 24691 LB mapa mapa
122 Piórkara Ewa Nalepa 179 0 45 84 50 1140 11547 MZ mapa mapa
122 Agrimensor Radosław Musioł 179 1 47 81 50 1164 17115 ŚL mapa mapa
124 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 178 7 41 80 50 565 15693 WM mapa mapa
125 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 177 2 44 81 50 1868 5984 LS mapa mapa
125 Zwolek Bartosz Zwoliński 177 1 48 78 50 582 1435 WP mapa mapa
127 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 176 0 42 84 50 317 1026 ŁD mapa mapa
128 Caelum boreale Piotrowska Patrycja 174 0 39 86 49 3066 5185 MZ mapa mapa
129 Naturschutz Tomasz Kniola 172 2 37 84 49 1179 11756 WP mapa mapa
129 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 172 3 34 85 50 1280 14347 WP mapa mapa
129 Paweł Puchlik Paweł Puchlik 172 1 40 81 50 409 24108 PL mapa mapa
132 Maciej Przybysz Maciej Przybysz 169 0 40 79 50 403 5905 ZP mapa mapa
133 Waldemarosam Waldemar Okupniczak 168 3 32 83 50 909 8048 WP mapa mapa
134 Alina & Andrzej Rogoza Andrzej Rogoza 164 2 31 82 49 418 9046 PL mapa mapa
134 Iga Linka Iga Linka 164 0 31 83 50 7498 41173 WP mapa mapa
134 teamsym Szymon Kopeć 164 0 38 76 50 3593 19199 ZP mapa mapa
137 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 163 0 33 81 49 2610 30461 WM mapa mapa
137 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 163 11 91 49 12 185 797 ŚL mapa mapa
137 Tomek Duda Tomasz Duda 163 0 29 84 50 1252 17182 mapa mapa
140 TP ALAUDA Piotr Kłonowski 162 2 36 75 49 1057 22773 KP mapa mapa
140 Struś Pędziwiatr Przemysław Rodak 162 4 37 71 50 610 2724 MZ mapa mapa
142 Podkarpacka Grupa OTOP Marcin Galus 160 1 37 72 50 1804 13032 PK mapa mapa
143 Adrian Adrian Ochmann 156 4 28 75 49 791 10295 ŚL mapa mapa
144 Marek Marek Marek Pacuk 155 0 26 80 49 655 48564 WM mapa mapa
145 PiotrK Piotr Klukiewicz 154 0 34 70 50 13160 355371 WM mapa mapa
146 TP Alauda Węcławek Dariusz 153 3 38 66 46 1048 112373 KP mapa mapa
146 Podkarpacka Grupa OTOP Andrzej Hudy 153 0 24 79 50 864 4750 PK mapa mapa
146 Terespol Andrzej Tarasiuk 153 2 32 69 50 6234 46385 LB mapa mapa
146 Ornitofil Tomek Królak 153 2 34 70 47 417 26017 KP mapa mapa
150 Michał Kica Michał Kica 152 1 31 70 50 646 4921 MP mapa mapa
151 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Guzik 149 1 30 71 47 288 2425 PK mapa mapa
152 b_tomek Tomasz Blachucik 148 1 33 66 48 640 9411 ŚL mapa mapa
153 Gosia Śliż Małgorzata Śliż 146 1 30 65 50 670 4202 MP mapa mapa
153 Zielona Grucha Rafał Gruszka 146 0 31 65 50 709 1767 LS mapa mapa
155 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 144 1 14 79 50 3165 30454 KP mapa mapa
156 Andrzej Błażewicz Andrzej Błażewicz 142 3 22 67 50 512 11901 mapa mapa
157 Małgorzata Kiżewska Małgorzata Kiżewska 139 1 37 54 47 267 2063 KP mapa mapa
158 Kacper Kowalczyk Kacper Kowalczyk 136 1 27 58 50 184 3221 MZ mapa mapa
158 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 136 1 17 68 50 713 2101 MZ mapa mapa
160 Hajstra Amadeusz Muszyński 135 0 21 65 49 7357 52802 WP mapa mapa
160 Marek Trymerski Marek Trymerski 135 0 24 62 49 646 6407 KP mapa mapa
162 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 130 0 20 60 50 745 3089 mapa mapa
163 Robert Kraska Robert Kraska 127 0 21 60 46 857 2340 MZ mapa mapa
164 AW Anna Szotek 126 0 16 60 50 135 1260 MP mapa mapa
165 Placek Wojciech Stelmach 122 3 32 45 42 214 12571 MZ mapa mapa
165 Knieia Bartłomiej Stankiewicz 122 0 29 48 45 328 6824 ŁD mapa mapa
167 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 120 0 14 57 49 2001 51894 ŚL mapa mapa
167 Trznadel Daniel Dąbrowski 120 0 15 59 46 252 1177 ZP mapa mapa
169 Tarda Wojciech Kaczor 117 0 10 57 50 495 3140 MZ mapa mapa
170 Bezkresy Damian Czajka 116 0 11 55 50 1108 9622 ŚK mapa mapa
171 Pan Marek rok 3 Marek Warcholiński 115 0 6 61 48 300 1361 LS mapa mapa
171 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 115 0 15 50 50 426 8812 ŚL mapa mapa
173 #PtakiKępyPotockiej Światopełk Smoczyński 114 0 33 38 43 295 8941 MZ mapa mapa
174 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 107 0 10 50 47 1192 12856 MZ mapa mapa
175 Częstochowska Grupa OTOP Katarzyna Borowik 103 1 20 39 43 257 1516 ŚL mapa mapa
175 Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 103 0 8 49 46 297 4100 WM mapa mapa
177 Iga Ślosarczyk Ślosarczyk Iga 99 0 14 40 45 141 525 MZ mapa mapa
178 M. Szyszka Maksymilian Szyszka 95 0 12 37 46 101 5396 PM mapa mapa
179 JeanPierre The Croissant Agata Staniewicz 93 0 9 40 44 338 922 WP mapa mapa
180 Balaeniceps rex Michał Włodarczyk 89 0 3 40 46 405 977 ŁD mapa mapa
181 Krystian Urbański Krystian Urbański 87 0 6 40 41 145 984 KP mapa mapa
182 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 86 2 16 31 37 101 590 ZP mapa mapa
182 Jakub Gustyn Jakub Gustyn 86 0 5 36 45 145 2557 LB mapa mapa
184 Psubraty #1 Przemyslaw Gumulka 82 0 6 33 43 165 4756 WM mapa mapa
185 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 78 0 6 27 45 82 115 MZ mapa mapa
186 Maria Madej Maria Madej 77 0 4 27 46 480 1454 PK mapa mapa
187 Krzysztof Sokołowski Krzysztof Sokołowski 75 0 4 25 46 1308 15776 PL mapa mapa
188 Paweł K. Paweł Kobyłecki 74 0 8 29 37 163 632 MZ mapa mapa
189 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 73 0 2 28 43 299 9084 ŁD mapa mapa
189 We love birds Damian Zwoliński 73 0 2 31 40 101 300 WP mapa mapa
191 fankawujkawędkarza12 Kopa Weronika 66 0 4 29 33 99 250 WP mapa mapa
192 Fotogenialnie Monika Plata 56 0 5 16 35 58 58 MP mapa mapa
192 Podkarpacka Grupa OTOP Ewa Wnuk 56 1 8 14 33 75 617 PK mapa mapa
194 VMM Magdalena Matuszewska 51 0 3 17 31 100 166 mapa mapa
195 Boguszów Marcin Łazuta 45 0 1 10 34 50 316 mapa mapa
196 Andrzej Popielski Andrzej Popielski 36 0 9 9 18 43 2083 PM mapa mapa
197 Igor Załęski Igor Załęski 33 0 0 10 23 58 499 WM mapa mapa
198 Podkarpacka Grupa OTOP Olek Wójcik 32 0 11 10 11 36 157 PK mapa mapa
199 Ornitolek Michał Kubiak 12 0 0 1 11 12 12 MZ mapa mapa