Aktualne wyniki


Przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich drużyn. Dwie ostatnie kolumny pozwalają zapoznać się z szczegółowymi danymi wybranej drużyny: pełną listą obserwacji i analizą widzianych gatunków.

# Drużyny Obserwatorzy Σ gatunków Σ obserwacji Σ osobników Obserwacje Gatunki
1 Jarosław Mydlak Jarosław Mydlak 295 11104 194076 mapa mapa
2 LMLek Dariusz Piechota 290 6619 128517 mapa mapa
3 Marcin Charymski Marcin Charymski 277 19089 107628 mapa mapa
4 Głęboka Rezerwa #1 Michał Polakowski 275 5474 320368 mapa mapa
5 Jarosław Stalenga Jarosław Stalenga 273 2387 49182 mapa mapa
6 Głęboka Rezerwa #2 Monika Broniszewska 271 478 6170 mapa mapa
7 Andrzej Lipiński Andrzej Lipiński 269 8289 100294 mapa mapa
8 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 267 5297 211960 mapa mapa
9 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 261 3699 119701 mapa mapa
10 Artur Oruba Artur Oruba 260 2492 22497 mapa mapa
10 Aśka Przyborowska Joanna Przyborowska 260 2436 23893 mapa mapa
12 Lenny Dobrzyński Kuba Dobrzyński 259 2071 13736 mapa mapa
13 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 257 6663 182869 mapa mapa
13 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 257 574 5211 mapa mapa
15 Łukasz Krajewski Łukasz Krajewski 253 11498 534468 mapa mapa
15 Mateusz Ściborski Mateusz Ściborski 253 3893 43600 mapa mapa
17 KRISS Krystian Jainta 252 1698 34100 mapa mapa
18 Świdnica Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski 244 26784 352861 mapa mapa
19 Mirosław Nowicki Mirosław Nowicki 240 2251 16391 mapa mapa
20 Barbara Polanin Barbara Polanin 239 6793 88858 mapa mapa
20 Marta Świtała Marta Świtała 239 850 9561 mapa mapa
20 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 239 875 8016 mapa mapa
23 De Gi Szymon Sendera 238 2463 17518 mapa mapa
23 Piotr Czułowski Win-Cin Piotr Czułowski 238 603 19246 mapa mapa
25 Anna Włoddrczak-Komosińska Anna Włodarczak-Komosińska 234 1611 151168 mapa mapa
25 Czarci Szpon Krzysztof Haja 234 1944 24080 mapa mapa
27 Marcolanius Marek Betlejewicz 233 807 15344 mapa mapa
27 Podkarpacka Grupa OTOP Łukasz Janocha 233 4112 27357 mapa mapa
29 Danieleks Krosno Daniel Stasiowski 231 4057 51745 mapa mapa
30 Tymek von Mostowiak Tymoteusz Mazurkiewicz 229 1869 8346 mapa mapa
31 Częstochowska Grupa OTOP Marcin Borowik 228 3339 33276 mapa mapa
32 Kasiur Katarzyna Borowik 226 1502 26701 mapa mapa
33 Pyra Sama ;-) Przemysław Baraniecki 219 1450 21486 mapa mapa
33 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 219 4327 27698 mapa mapa
35 tomzar Tomasz Zarzycki 218 7134 66166 mapa mapa
35 Ejber i skorce Szymon Kaczmarek 218 1622 56100 mapa mapa
35 Usługi transportowe Rycyk Roman Kempa 218 3172 37837 mapa mapa
38 Avestom Tomasz Kulakowski 217 902 21743 mapa mapa
39 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 216 6508 63580 mapa mapa
39 Dziabloszób Marcin Dec 216 12264 65552 mapa mapa
41 TP Dubelt #3 Piotr Świętochowski 215 1209 48834 mapa mapa
42 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 214 2993 14760 mapa mapa
43 Ortolan Team Waldemar Michalak 213 1374 16509 mapa mapa
43 P. Strong Marcin Łaguna 213 4048 38341 mapa mapa
45 Tomek Janiszewski Tomasz Janiszewski 211 764 34508 mapa mapa
45 Tilia Paweł Hermański 211 2099 19158 mapa mapa
45 Arek Furdyna Arek Furdyna 211 745 3665 mapa mapa
48 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 208 3167 85243 mapa mapa
48 Grupa dubelta Maciej Aleksandrowicz 208 635 8100 mapa mapa
50 Kozodojec Grzegorz Lorek 207 9177 51073 mapa mapa
51 Taurea Monika Żochowska 206 3400 19579 mapa mapa
51 Tomasz z Dziuplaków Tomasz Świątek 206 2060 18571 mapa mapa
53 Pomerania Team :3 Antoni Ostoja-Lniski 205 802 5349 mapa mapa
54 Krzysztof Tabernacki Krzysztof Tabernacki 203 3782 18453 mapa mapa
55 Poszukiwaczka Sołackich Celebrytów Amanda Zinkow 202 2944 11666 mapa mapa
55 Środkowozachodniopomorzanin Konrad Bieńkowski 202 1218 2782 mapa mapa
55 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 202 1041 16282 mapa mapa
58 Modraszka Eliza Suchozebrska 201 1278 51624 mapa mapa
58 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 201 9506 74671 mapa mapa
58 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 201 9455 57490 mapa mapa
61 krakers Wiktor Kroker 200 2851 87692 mapa mapa
61 DzierlatkaFan Łukasz Wawrzyniak 200 1903 18122 mapa mapa
63 Qll27 Maciej Kulmajer 199 1129 7931 mapa mapa
63 KJN Olsztyn Krzysztof Jankowski 199 2591 58163 mapa mapa
63 Rafał Szczęch Rafał Szczęch 199 471 24754 mapa mapa
63 Michał Kucharski Michał Kucharski 199 559 2951 mapa mapa
67 Rafał z Dziuplaków Rafał Szczerbik 198 2136 11675 mapa mapa
67 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 198 713 11560 mapa mapa
69 blanki Teresa Mariusz Blank 196 1434 121988 mapa mapa
69 Artur Staszewski Artur Staszewski 196 1588 65523 mapa mapa
71 Raptors Adam Szczepańczyk 195 1344 12562 mapa mapa
71 Wojciech Cichy Wojciech Cichy 195 303 665 mapa mapa
73 mszar Robert Wakulski 193 13029 83452 mapa mapa
74 Gałąź Agnieszka Gałązka 192 963 5762 mapa mapa
74 PRRTeam Błażej Nowak 192 6039 173351 mapa mapa
76 Świdnica Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Michał Slowikowski 191 2505 32672 mapa mapa
77 TP ALAUDA Węcławek Dariusz 190 1646 23425 mapa mapa
77 Renia Teresa Jędrzejczak 190 1424 11096 mapa mapa
77 Adam Olszewski Adam Olszewski 190 1971 41552 mapa mapa
80 Łęgowy Ejber Marcin Wojtkowiak 189 1246 34151 mapa mapa
81 Piotr Lewandowski Piotr Lewandowski 187 1713 8188 mapa mapa
81 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 187 1169 14073 mapa mapa
81 agrimensor Radosław Musioł 187 1856 17892 mapa mapa
84 Alina & Andrzej Rogoza Andrzej Rogoza 186 863 10219 mapa mapa
84 Michał Karpeta Michał Karpeta 186 5848 50080 mapa mapa
84 Marta Ilkowska Nowak Marta Ilkowska Nowak 186 972 21960 mapa mapa
87 Tropy Natury Marek Cieszyński 184 790 32592 mapa mapa
87 Sylwester Lisek Sylwester Lisek 184 533 7857 mapa mapa
89 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 182 1070 3924 mapa mapa
89 Żywiec Marcin Dyduch 182 767 17706 mapa mapa
89 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 182 1334 10195 mapa mapa
92 Halina Łukomska Halina Łukomska 180 1093 6060 mapa mapa
92 waldemarosam Waldemar Okupniczak 180 1057 13865 mapa mapa
94 Słowińscy Ptasiarze Maksymilian Trubacz 178 883 7447 mapa mapa
94 Skrzydlate Wojciech Miczajka 178 344 1646 mapa mapa
96 FabianowoTeam Joanna Sajnaj 176 1078 3601 mapa mapa
96 Paweł Wacławik Paweł Wacławik 176 2018 23401 mapa mapa
98 Kozodój Ireneusz Oleksik 175 899 5348 mapa mapa
99 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 174 4676 62345 mapa mapa
99 Szyny Były Złe Michał Kica 174 848 11602 mapa mapa
101 Ornitolog-amator Witold Nocoń 173 2177 14850 mapa mapa
102 Warsaw Woodpeckers #1 Świtała Tymon 172 446 26650 mapa mapa
103 AKW Anna Kamilewicz-Wicik 171 1159 5513 mapa mapa
103 Kozodojka Adrianna Muszyńska 171 2122 16662 mapa mapa
105 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 170 2730 11814 mapa mapa
106 Ornitofilotańczykiewiczówna Tomek Królak 169 553 16577 mapa mapa
107 Aquila Ewa Nalepa 167 3250 17516 mapa mapa
108 Warmiński_pluszcz Marek Bebłot 163 2806 31400 mapa mapa
108 Sula Mateusz Ledwoń 163 1435 20178 mapa mapa
108 MIRKA&RYSIEK Ryszard Chudzik 163 375 2717 mapa mapa
111 Wujek Wojtek Wojciech Guzik 161 730 7067 mapa mapa
111 Marek Karwowski Marek Karwowski 161 503 6549 mapa mapa
111 Ryzli Dawid Ryźlak 161 834 6708 mapa mapa
114 Trznadel Daniel Dąbrowski 160 414 2207 mapa mapa
114 MARGIER Marian Giertych 160 850 16818 mapa mapa
114 PrzemekChylarecki Przemysław Chylarecki 160 2502 3673 mapa mapa
117 Hanna Pomorska Hanna Pomorska 159 2186 18983 mapa mapa
118 Kozodojek Michał Jezierski 158 1217 9553 mapa mapa
119 Halszka Łożyńska Halszka Łożyńska 157 1224 4792 mapa mapa
119 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 157 529 5567 mapa mapa
121 Dzika Ochota Stanisław Łubieński 156 543 1113 mapa mapa
121 Tomasz Wałachowski Tomasz Wałachowski 156 2486 5024 mapa mapa
121 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 156 421 2322 mapa mapa
124 Tygrys21 Antoni Życki 153 2105 7096 mapa mapa
125 Mariusz Janowski Mariusz Janowski 152 770 3912 mapa mapa
125 Marek Trymerski Marek Trymerski 152 1073 9186 mapa mapa
127 Raszki z Raszyn Mateusz Niedziółka 150 429 2774 mapa mapa
128 zuton Marcin Romanowski 148 3866 5898 mapa mapa
128 PiotrK Piotr Klukiewicz 148 5962 53335 mapa mapa
130 Passer domesticus attack Rafał Walczybok 147 3475 19369 mapa mapa
130 Adam Pyzik Adam Pyzik 147 965 10681 mapa mapa
132 Przepraszam, ja tylko przelotem Filip Wojciechowski 146 584 2514 mapa mapa
132 Granica Warmii Ireneusz Fiedorowicz 146 1637 18584 mapa mapa
132 Terespol Andrzej Tarasiuk 146 5859 43155 mapa mapa
135 Pan Marek Marek Warcholiński 145 425 3314 mapa mapa
135 zosia Zofia Frankowska 145 392 2425 mapa mapa
135 NiP Piotr Bulski 145 805 8065 mapa mapa
135 ORPD Dżawat Wiktor Kilinowski 145 185 1046 mapa mapa
139 photopietrewicz Michał Pietrewicz 144 464 6296 mapa mapa
139 Tomek Chodkiewicz Tomasz Chodkiewicz 144 443 10926 mapa mapa
141 MZet Maciej Zengel 143 914 5056 mapa mapa
142 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 142 3860 26932 mapa mapa
143 Naturschutz Tomasz Kniola 141 664 2395 mapa mapa
144 Psubraty #1 Przemyslaw Gumulka 140 504 1251 mapa mapa
144 Kuropatka Patrycja Walczak 140 919 17095 mapa mapa
144 Michał Redlisiak Michał Redlisiak 140 707 1199 mapa mapa
144 Wojtek Wojciech Kaczor 140 423 4276 mapa mapa
148 Greyowl Piotr Olszewski 139 819 6072 mapa mapa
148 Sylwester Gibowski Sylwester Gibowski 139 5098 9673 mapa mapa
148 Krogulec Jarosław Krogulec 139 1187 2509 mapa mapa
151 Wysoczyzna Świecka Wojciech Lucjan Chmieliński 138 1685 11002 mapa mapa
152 Mario Mariusz Zub 136 938 5638 mapa mapa
153 Adrian Ochmann Adrian Ochmann 135 288 2072 mapa mapa
153 Maciej Przybysz Maciej Przybysz 135 727 35666 mapa mapa
153 teamsym Szymon Kopeć 135 1346 2515 mapa mapa
156 Rybołów Karol Łanocha 134 4879 7393 mapa mapa
156 Krzysztof Sokołowski Krzysztof Sokołowski 134 2507 15012 mapa mapa
156 Piotr Blachliński Piotr Blachliński 134 293 1342 mapa mapa
159 photochem Tomasz Szymański 133 592 4256 mapa mapa
160 LaczaNasPtaki.pl ♥ Barbara Grzebulska 132 466 1766 mapa mapa
161 b_tomek Tomasz Blachucik 131 1107 6949 mapa mapa
162 Małgorzata Kiżewska :) Małgorzata Kiżewska 129 343 3691 mapa mapa
163 Adam Dybich Adam Dybich 127 291 7329 mapa mapa
164 JbwA? - sekcja ornitologiczna Franek Prończuk 126 395 2450 mapa mapa
165 Elżbieta Kujawka Elżbieta Kujawka 123 979 6758 mapa mapa
166 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 117 680 3603 mapa mapa
167 MS Michał Strzelecki 116 1519 3896 mapa mapa
168 Robert Kraska Robert Kraska 114 3612 16339 mapa mapa
169 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 113 227 1398 mapa mapa
170 Gawron Wawrzyniec Wichrowski 112 267 3819 mapa mapa
170 Este Sławomir Tatoń 112 1036 2430 mapa mapa
170 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 112 1047 27791 mapa mapa
170 Miliczfan Maks Bojarowski 112 128 2509 mapa mapa
174 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 111 435 3346 mapa mapa
175 Zagęszczanie gruntu walcem Karol Karczewski 109 201 296 mapa mapa
175 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 109 951 7370 mapa mapa
177 Snow Szczepan Nowakowski 100 270 1274 mapa mapa
178 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 98 100 123 mapa mapa
179 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 97 475 5097 mapa mapa
180 DzikieM Marek Biegański 95 1255 1785 mapa mapa
181 QueroVanellus Damian Czajka 89 277 4974 mapa mapa
182 Caelum boreale Piotrowska Patrycja 86 361 526 mapa mapa
183 Kulawy pies Jakub Glapan 84 246 4488 mapa mapa
184 Ziemiorodek Rafał Ćwiertnia 83 243 1471 mapa mapa
184 Efka Ewa Gwis 83 346 1850 mapa mapa
184 Maria Madej Maria Madej 83 1108 5680 mapa mapa
187 MiP Maria Chmielarz-Podejko 78 205 809 mapa mapa
187 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 78 365 1864 mapa mapa
189 La Squadra: Lola i Pietro Piotr Rosikoń 72 77 563 mapa mapa
189 Hubert Herbut Hubert Herbut 72 1852 6677 mapa mapa
191 CYGNUS Stanislaw Czyz 68 135 624 mapa mapa
192 Paweł Łuczak Paweł Łuczak 67 357 1123 mapa mapa
193 Pruszkowska Gurpa OTOP Tomaszewski Piotr 66 303 896 mapa mapa
194 Krystian Urbański Krystian Urbański 53 125 408 mapa mapa
195 Hajstra Amadeusz Muszyński 49 270 5037 mapa mapa
196 Lasem Myślący Jarosław Brodecki 48 121 470 mapa mapa
197 Gheorghe Grzegorz Żuchowski 46 51 390 mapa mapa
198 Emilia Zalewska Emilia Zalewska 31 40 191 mapa mapa
198 ENVIPLAN Marcin Podlodowski 31 43 181 mapa mapa
200 Luscinia Krzysztof Zadwórny 30 39 150 mapa mapa
201 Kujawy Michał Piotrowski Michał Piotrowski 29 29 598 mapa mapa
202 Puchacz Mateusz Domka 26 26 26 mapa mapa
203 Karolina Lew Karolina Lew 14 18 46 mapa mapa
204 Warsaw Woodpeckers #2 Milosz Cousens 1 1 1 mapa mapa