GATUNEK

Gatunek: gęgawa, Anser anser

Rząd: Blaszkodziobe

Rodzina: Kaczkowate | Gęsi

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 642 46841
2 1111 32283
3 1272 15862
4 1112 12362
5 733 12740
6 254 4216
7 183 11243
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477744 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21
2 10477115 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.07.21 ZP
3 10476269 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.21 MZ
4 10475423 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
5 10475408 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
6 10475399 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
7 10475559 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
8 10475611 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
9 10475874 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
10 10476461 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
11 10476631 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
12 10472771 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
13 10470732 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.20 WP
14 10469950 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
15 10468296 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
16 10468331 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
17 10468264 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
18 10468909 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
19 10463442 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.17
20 10461065 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.16 ŚL
21 10461752 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
22 10457553 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
23 10458870 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
24 10458946 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
25 10459030 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
26 10459097 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
27 10456432 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
28 10456192 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 MB
29 10454811 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
30 10454664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
31 10456679 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
32 10455348 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
33 10457048 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
34 10454093 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.14 WP
35 10466239 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.14
36 10466238 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.14
37 10454013 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
38 10454209 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
39 10454299 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.14 ZP
40 10454114 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.14 WM
41 10453404 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.14 WM
42 10453093 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
43 10453223 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
44 10455307 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
45 10456332 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
46 10456496 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
47 10456500 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
48 10450984 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
49 10450855 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
50 10453766 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
51 10449951 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 WP
52 10453795 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
53 10450529 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
54 10450683 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
55 10449798 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.13 KP
56 10450547 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 ŚL
57 10449553 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.13 MP
58 10449717 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
59 10448803 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
60 10449110 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
61 10449130 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.13 WM
62 10460655 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
63 10460683 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
64 10446690 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.12 ŚL
65 10446633 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.12 MB
66 10446134 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.12 ŚL
67 10447372 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
68 10447706 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.12 WM
69 10445611 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
70 10445826 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
71 10445996 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
72 10446017 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
73 10443377 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.10 MP
74 10442903 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
75 10441199 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
76 10442936 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.10 ŚL
77 10442951 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.10 ŚL
78 10443347 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
79 10450779 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.07.10 ŚL
80 10440639 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
81 10436671 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
82 10439387 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
83 10436812 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.08 ZP
84 10436293 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.08 MP
85 10432970 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
86 10432770 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
87 10432757 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
88 10432749 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
89 10432743 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
90 10432744 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
91 10434428 Halina Halina Łukomska 2024.07.08 WP
92 10435567 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
93 10435649 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
94 10435664 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
95 10435732 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
96 10436006 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.08 WP
97 10430862 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
98 10430814 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
99 10430951 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.07 WP
100 10433517 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
101 10430948 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.07 WP
102 10430091 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
103 10430251 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
104 10429799 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
105 10429834 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
106 10429824 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
107 10429244 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
108 10428809 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.07 MZ
109 10427700 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 WP
110 10427584 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
111 10430183 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
112 10430520 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
113 10431906 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
114 10432110 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
115 10432113 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
116 10432125 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
117 10439198 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
118 10440699 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.07 WP
119 10440708 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.07 WP
120 10426273 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
121 10424181 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.06 LB
122 10424104 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
123 10424096 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
124 10422336 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
125 10421683 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
126 10422442 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.06 MP
127 10421163 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
128 10421053 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
129 10422186 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
130 10422268 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
131 10423955 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.06 ŁD
132 10427512 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
133 10431422 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
134 10421593 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.06 ZP
135 10423782 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
136 10417918 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
137 10417911 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
138 10419008 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
139 10417777 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
140 10418784 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.05 WM
141 10424865 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
142 10415437 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
143 10416646 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
144 10415059 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
145 10413688 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
146 10414067 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
147 10412873 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
148 10412895 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
149 10416578 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.04 WP
150 10416774 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
151 10416788 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
152 10412392 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.03 ZP
153 10421409 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.03 ZP
154 10412538 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
155 10412532 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
156 10410238 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.03 MP
157 10410025 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
158 10467480 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
159 10408320 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 ZP
160 10406919 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
161 10421392 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
162 10406779 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
163 10406937 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
164 10406168 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.02 PL
165 10405932 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
166 10406018 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
167 10408554 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
168 10405847 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
169 10405593 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.02 WM
170 10405548 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
171 10405544 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
172 10407007 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.02 ŚL
173 10407630 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.02 WM
174 10455521 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
175 10455570 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
176 10404267 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
177 10404064 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.01 MZ
178 10403377 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
179 10412295 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
180 10402819 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
181 10402747 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
182 10431537 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
183 10433319 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
184 10401108 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.30 ŚL
185 10400404 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
186 10399842 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
187 10400234 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
188 10399105 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.30 WM
189 10397318 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
190 10405270 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.30 WM
191 10399290 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
192 10399615 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.30 WM
193 10399743 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
194 10399916 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
195 10401262 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
196 10401314 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
197 10401398 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
198 10401454 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
199 10401468 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
200 10401479 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
201 10409016 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
202 10396175 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
203 10396174 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
204 10395068 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
205 10394359 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
206 10394336 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
207 10393417 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
208 10394304 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
209 10393552 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
210 10394291 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
211 10393568 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
212 10394555 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
213 10396595 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.29 ŚL
214 10410274 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
215 10391634 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.28 MP
216 10475664 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
217 10387897 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
218 10388953 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
219 10386283 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
220 10418165 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
221 10388890 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
222 10388342 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
223 10402502 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
224 10385598 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
225 10385127 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
226 10385519 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
227 10385523 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.26 WM
228 10381398 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.25 ŚL
229 10384949 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
230 10383839 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
231 10379420 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.25 ŚL
232 10380033 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
233 10379985 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
234 10378970 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
235 10381559 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
236 10383860 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
237 10377229 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
238 10384892 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
239 10377261 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
240 10378214 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
241 10378252 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
242 10378421 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
243 10378505 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
244 10374053 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.23 MP
245 10372194 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
246 10370642 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
247 10370629 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
248 10370481 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
249 10370916 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
250 10373834 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.23 MP
251 10369986 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
252 10369985 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
253 10370174 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
254 10370202 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
255 10374217 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
256 10374262 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
257 10367907 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
258 10369130 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
259 10369575 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
260 10379086 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
261 10366955 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.22 ŚL
262 10369114 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
263 10369573 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
264 10368332 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
265 10368133 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
266 10363551 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.21 ŚL
267 10362735 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
268 10362717 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
269 10361394 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.21 ŚL
270 10361065 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
271 10359723 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.20 ŚL
272 10358694 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
273 10361417 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.20 WP
274 10358022 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.19 LB
275 10357176 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.19 ŚL
276 10355853 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.19 ŚL
277 10356940 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
278 10357925 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
279 10352918 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
280 10352884 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
281 10354343 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
282 10355526 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.18 WP
283 10352058 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
284 10351726 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
285 10351972 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
286 10349749 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
287 10349744 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
288 10349741 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
289 10349735 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
290 10351965 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
291 10351353 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.16 ŚL
292 10348028 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
293 10348729 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.16 ŚL
294 10346886 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
295 10347205 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
296 10347855 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
297 10345270 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
298 10347065 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
299 10345156 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
300 10344353 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
301 10344354 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
302 10344351 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
303 10344344 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
304 10344051 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
305 10343968 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
306 10343959 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
307 10343944 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
308 10343943 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
309 10343942 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
310 10343941 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
311 10343940 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
312 10343939 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
313 10343926 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
314 10343924 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
315 10343923 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
316 10346164 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
317 10348245 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
318 10351212 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
319 10341043 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.15 WP
320 10340700 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
321 10341643 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
322 10342477 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
323 10341587 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
324 10342675 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
325 10337839 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
326 10337682 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
327 10339328 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
328 10337143 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
329 10336362 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
330 10337210 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
331 10336168 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
332 10336167 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
333 10336176 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
334 10358147 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
335 10336447 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
336 10341401 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
337 10334124 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
338 10352290 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
339 10334489 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 ŁD
340 10334848 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
341 10332912 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.14 ŚL
342 10334466 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
343 10332753 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
344 10331916 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
345 10334966 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.14 MP
346 10330581 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
347 10330569 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
348 10324966 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
349 10323054 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
350 10322576 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.11 ŚL
351 10321555 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
352 10321640 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
353 10321116 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
354 10321104 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
355 10318800 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.10 WP
356 10319486 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.10 WP
357 10319358 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
358 10316946 Marek Derda Marek Derda 2024.06.10 WM
359 10312535 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
360 10312818 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
361 10310109 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
362 10309921 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.09 WP
363 10314120 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
364 10314144 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
365 10314779 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
366 10314908 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
367 10316547 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
368 10306383 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
369 10308081 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
370 10309570 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
371 10308161 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
372 10309681 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
373 10306693 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
374 10305384 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
375 10304909 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.08 WP
376 10304736 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
377 10302921 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
378 10312022 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
379 10312019 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
380 10469126 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
381 10469318 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
382 10300709 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
383 10317621 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.08 ŚL
384 10325390 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
385 10299135 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
386 10298631 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
387 10302816 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
388 10302782 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
389 10294205 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
390 10295606 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
391 10298276 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.06 ŚL
392 10380654 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.06 ŚK
393 10290727 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
394 10291076 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
395 10289979 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.05 KP
396 10290630 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.05 ŚL
397 10291508 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
398 10325380 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
399 10284945 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.04 ŚL
400 10286670 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
401 10286710 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
402 10286726 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
403 10286742 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
404 10286772 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
405 10282118 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
406 10279275 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.03 WP
407 10279177 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.03 WP
408 10276739 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
409 10275244 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
410 10275091 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
411 10275354 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
412 10272857 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
413 10271035 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.02 ŚK
414 10270808 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
415 10270540 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
416 10270250 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.02 LS
417 10270484 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
418 10276085 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
419 10276102 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
420 10268818 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
421 10265930 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
422 10265927 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
423 10265924 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
424 10267735 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
425 10265223 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.01 ŚL
426 10265539 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
427 10265058 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
428 10266443 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
429 10265527 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
430 10269014 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
431 10265764 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
432 10265801 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
433 10265535 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
434 10265802 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
435 10269541 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
436 10269634 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
437 10300395 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
438 10265874 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
439 10265872 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
440 10257848 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
441 10258638 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
442 10257741 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
443 10262470 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
444 10257531 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
445 10257607 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
446 10257620 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
447 10271554 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
448 10270877 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.31 PM
449 10255602 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
450 10259075 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
451 10256852 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
452 10254562 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
453 10254534 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
454 10254241 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
455 10254435 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
456 10259809 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
457 10260346 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
458 10260470 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
459 10260557 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
460 10261612 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
461 10262064 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.31 ŚL
462 10265425 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
463 10282436 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
464 10250632 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
465 10251567 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
466 10251055 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
467 10250000 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
468 10255478 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
469 10248935 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.30 PL
470 10250472 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
471 10249886 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
472 10255389 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
473 10249871 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
474 10255398 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
475 10247215 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
476 10245163 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
477 10244715 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
478 10246522 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
479 10244835 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.30 ŚL
480 10244833 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.30 ŚL
481 10244841 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.30 ŚL
482 10243988 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
483 10245902 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
484 10243976 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
485 10245882 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
486 10251875 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
487 10251918 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.30 ŚL
488 10252233 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
489 10243973 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.29 ZP
490 10240229 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
491 10240228 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
492 10240301 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
493 10243239 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
494 10238315 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
495 10236417 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
496 10236397 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
497 10230244 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
498 10230243 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
499 10230242 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
500 10230819 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
501 10231669 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.27 ŚL
502 10229761 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
503 10223824 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
504 10223817 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
505 10223403 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
506 10223394 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
507 10221744 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
508 10223880 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
509 10232812 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
510 10221717 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
511 10221735 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
512 10220083 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
513 10220082 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
514 10220081 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
515 10220004 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
516 10225977 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
517 10226903 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
518 10227097 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
519 10227408 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
520 10227435 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
521 10229709 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
522 10217932 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
523 10217926 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
524 10216381 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
525 10215240 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
526 10215825 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
527 10214716 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
528 10217363 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
529 10214731 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
530 10214704 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
531 10214694 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
532 10214068 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
533 10217336 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
534 10217332 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
535 10214496 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
536 10219269 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
537 10212927 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
538 10214853 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
539 10212543 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
540 10212523 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
541 10211928 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
542 10219415 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
543 10212223 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
544 10212139 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
545 10214514 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
546 10218735 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
547 10311018 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
548 10211168 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
549 10209790 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
550 10209571 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.24 PL
551 10206548 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
552 10210354 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
553 10210366 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
554 10210378 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
555 10210397 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
556 10223339 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
557 10228344 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
558 10205944 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.23 ŚL
559 10204491 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
560 10205826 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
561 10203823 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.23 ŚL
562 10214450 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
563 10223667 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
564 10201829 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
565 10201795 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
566 10201351 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.22 PL
567 10211201 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.21 PL
568 10194427 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.21 PK
569 10193904 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.21 PM
570 10192442 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
571 10192433 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
572 10192427 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
573 10192661 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
574 10194879 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.21 MP
575 10195752 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
576 10196781 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
577 10188311 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
578 10188422 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
579 10187725 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
580 10186626 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
581 10186624 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
582 10187704 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
583 10186634 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
584 10185869 Marek Derda Marek Derda 2024.05.20 WM
585 10185493 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.20 WP
586 10186482 Marek Derda Marek Derda 2024.05.20 WM
587 10187003 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.20 PK
588 10188102 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.20 LB
589 10189999 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.20 ŚL
590 10190190 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
591 10182070 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
592 10181835 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
593 10180958 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
594 10180792 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
595 10180049 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
596 10183447 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
597 10180938 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
598 10184060 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.19 ŚL
599 10180899 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
600 10180968 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
601 10180734 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
602 10178436 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
603 10178441 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
604 10178383 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
605 10179566 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
606 10180080 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
607 10178353 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
608 10181993 Ewajan Ewa Janas 2024.05.19 MP
609 10178536 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
610 10177628 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
611 10177714 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
612 10178280 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
613 10177758 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
614 10178295 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
615 10177258 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.19 MZ
616 10175134 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
617 10174739 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
618 10174736 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
619 10174768 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
620 10174766 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
621 10174770 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
622 10174897 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
623 10183169 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
624 10183289 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
625 10183305 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
626 10183328 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
627 10183332 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
628 10183370 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
629 10184577 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
630 10185401 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
631 10185885 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
632 10185945 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
633 10188583 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
634 10172793 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
635 10171578 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
636 10169263 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
637 10172276 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
638 10170774 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
639 10167104 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
640 10172260 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
641 10168435 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
642 10166085 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
643 10170434 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
644 10170428 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
645 10164831 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
646 10172166 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
647 10170422 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
648 10166436 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
649 10166437 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
650 10165236 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
651 10202910 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
652 10202752 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
653 10164273 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.18 ŁD
654 10167601 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
655 10186069 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
656 10205643 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
657 10205778 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
658 10162152 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
659 10163159 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
660 10164079 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
661 10161127 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.17 ŚL
662 10161376 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.17 MP
663 10160391 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
664 10159850 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
665 10158659 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
666 10159823 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
667 10159824 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
668 10159819 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
669 10159818 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
670 10159813 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
671 10159812 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
672 10159755 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
673 10155607 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
674 10158962 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.16 PM
675 10155245 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
676 10152915 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
677 10153351 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
678 10151644 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
679 10159006 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.16 WP
680 10186599 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
681 10148273 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.15 ŚL
682 10153510 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
683 10149557 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
684 10149574 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
685 10149964 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
686 10150159 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
687 10151801 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.15 PM
688 10144857 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.14 LS
689 10142519 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
690 10142544 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
691 10142542 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
692 10142541 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
693 10142540 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
694 10142498 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
695 10143362 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.14 ŚL
696 10143357 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.14 ŚL
697 10143351 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.14 MP
698 10139757 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
699 10143962 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
700 10143990 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
701 10144409 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.14 WP
702 10162463 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
703 10133064 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
704 10129771 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
705 10134096 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
706 10265852 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.05.13 ZP
707 10130810 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
708 10130825 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
709 10126759 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
710 10124808 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
711 10125852 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
712 10122279 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
713 10121031 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
714 10120885 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
715 10123998 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
716 10121016 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
717 10123958 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
718 10121077 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
719 10118882 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
720 10118885 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
721 10118891 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
722 10118880 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
723 10118879 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
724 10118881 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
725 10131326 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
726 10118272 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
727 10118273 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
728 10118271 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
729 10118270 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
730 10118269 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
731 10118267 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
732 10118268 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
733 10118266 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
734 10117471 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
735 10117620 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.12 ZP
736 10117833 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
737 10117832 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
738 10117831 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
739 10117884 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
740 10117883 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
741 10117882 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
742 10117881 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
743 10117879 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
744 10117873 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
745 10117818 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
746 10117817 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
747 10117816 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
748 10117815 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
749 10117810 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
750 10117809 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
751 10117808 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
752 10117854 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
753 10117853 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
754 10117852 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
755 10117851 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
756 10117850 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
757 10117866 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
758 10117867 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
759 10117864 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
760 10117865 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
761 10117855 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
762 10125163 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
763 10125512 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 MB
764 10126704 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
765 10127443 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
766 10127486 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
767 10127659 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
768 10127961 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
769 10134219 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
770 10144265 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
771 10144391 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
772 10182454 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
773 10182765 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
774 10210461 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.05.12 ZP
775 10114690 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
776 10114676 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
777 10112899 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
778 10112896 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
779 10205746 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
780 10112858 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
781 10111930 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
782 10112247 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
783 10113226 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
784 10124581 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
785 10142647 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
786 10116183 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
787 10113225 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
788 10125262 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
789 10142590 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
790 10112810 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
791 10117166 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
792 10113385 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
793 10113373 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
794 10111093 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
795 10110883 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
796 10110440 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
797 10110419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
798 10112823 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
799 10117169 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
800 10116448 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.11 WP
801 10109869 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
802 10110354 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
803 10190554 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
804 10119025 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
805 10112552 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
806 10108488 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
807 10124250 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
808 10138386 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
809 10124144 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
810 10138099 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
811 10108545 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
812 10117289 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
813 10120450 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
814 10106550 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
815 10117749 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
816 10118849 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
817 10130161 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
818 10105900 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
819 10108525 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
820 10114233 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.11 WP
821 10105419 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
822 10105171 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
823 10113513 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
824 10115714 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
825 10104654 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
826 10115438 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
827 10128781 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
828 10105468 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
829 10114443 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
830 10113122 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
831 10123678 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
832 10140989 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
833 10115229 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
834 10103865 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
835 10103889 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
836 10103902 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
837 10115840 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
838 10103640 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.11 ZP
839 10115019 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
840 10116714 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
841 10121973 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
842 10103371 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
843 10105657 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.11 WP
844 10109694 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
845 10109988 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
846 10110018 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
847 10110134 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
848 10110165 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
849 10112468 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
850 10112500 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
851 10112968 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
852 10113049 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
853 10119433 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
854 10119559 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
855 10120429 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
856 10120514 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
857 10120815 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
858 10121129 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
859 10131458 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
860 10143208 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
861 10143706 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
862 10193951 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
863 10102424 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.10 WP
864 10101649 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
865 10101661 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
866 10100041 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
867 10100400 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
868 10099947 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
869 10097771 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
870 10102725 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.10 MZ
871 10102883 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
872 10132080 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.10 ŚK
873 10099859 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.09 WP
874 10092716 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
875 10093698 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.09 WM
876 10094833 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
877 10091319 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.09 KP
878 10091317 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.09 KP
879 10091318 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.09 KP
880 10091295 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.09 MZ
881 10094816 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
882 10090961 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.09 MZ
883 10091276 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.09 MZ
884 10093260 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.09 MP
885 10094863 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
886 10095355 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
887 10088213 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.08 ŚL
888 10089968 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
889 10090895 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
890 10087478 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
891 10086656 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
892 10085292 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
893 10089365 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
894 10089379 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
895 10089414 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
896 10089424 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
897 10089551 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
898 10089569 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
899 10090896 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
900 10082838 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
901 10084721 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.07 WM
902 10080001 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
903 10079983 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
904 10082277 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
905 10082309 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
906 10082318 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
907 10082362 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
908 10084301 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.07 ŚL
909 10077014 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.06 WP
910 10075501 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
911 10077919 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 KP
912 10075819 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
913 10076079 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
914 10075983 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
915 10076030 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
916 10075078 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
917 10075077 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
918 10075076 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
919 10075165 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
920 10075153 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
921 10077895 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
922 10074419 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
923 10074482 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
924 10074858 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
925 10075546 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
926 10075585 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
927 10081385 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.06 PM
928 10072285 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.05 WM
929 10072247 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.05 MP
930 10068840 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
931 10069443 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.05 MZ
932 10068672 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
933 10069374 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
934 10073081 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
935 10071735 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
936 10069133 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
937 10068740 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.05 ŁD
938 10069292 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
939 10072978 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
940 10066206 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.05 WP
941 10066068 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
942 10067329 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.05 MZ
943 10067390 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
944 10065429 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
945 10069238 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
946 10073204 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
947 10066488 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
948 10065064 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
949 10065062 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
950 10065063 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
951 10066390 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
952 10063245 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
953 10066457 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
954 10062249 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
955 10062413 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
956 10062629 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
957 10063530 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
958 10065690 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.05 ŚL
959 10067788 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
960 10069775 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.05 WP
961 10070726 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
962 10070871 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
963 10070882 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
964 10071001 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
965 10071032 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
966 10071044 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
967 10071112 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
968 10071126 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
969 10071294 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
970 10079311 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 LS
971 10083559 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
972 10057740 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
973 10058548 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
974 10072069 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
975 10059023 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
976 10058086 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 MP
977 10065905 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.04 MP
978 10055076 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
979 10055077 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
980 10054714 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
981 10053823 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.04 ŚL
982 10054152 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
983 10052570 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
984 10052569 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
985 10053110 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.04 PK
986 10052873 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
987 10054556 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
988 10052545 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
989 10052544 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
990 10052541 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
991 10054554 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
992 10051354 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 ŚK
993 10051083 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
994 10050290 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
995 10050289 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
996 10051506 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.04 ŚL
997 10058322 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
998 10051493 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.04 ŚL
999 10061130 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.04 ZP
1000 10057794 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.04 MZ
1001 10059910 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.04 ŚL
1002 10061776 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.04 MP
1003 10068518 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
1004 10047293 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
1005 10046995 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.03 ŚL
1006 10045961 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
1007 10044417 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.03 PK
1008 10042754 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
1009 10048795 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
1010 10042687 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
1011 10043618 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
1012 10047125 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
1013 10041227 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
1014 10041416 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
1015 10040938 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
1016 10039535 krakers Wiktor Kroker 2024.05.03 WP
1017 10040998 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
1018 10039596 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
1019 10043567 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
1020 10039103 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
1021 10037506 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
1022 10048316 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
1023 10036630 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
1024 10047590 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
1025 10036626 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
1026 10036594 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 MB
1027 10036589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 MB
1028 10048830 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.03 ZP
1029 10037701 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
1030 10038039 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.03 MZ
1031 10039983 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
1032 10041824 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.03 PL
1033 10042799 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
1034 10042983 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
1035 10043075 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
1036 10043106 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.03 ŚL
1037 10043118 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.03 MZ
1038 10047341 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1039 10047347 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1040 10047475 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1041 10047569 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1042 10048245 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
1043 10048251 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
1044 10048376 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
1045 10048916 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.03
1046 10048947 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.03
1047 10048962 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.03
1048 10080623 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.03 MB
1049 10034638 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.02 ZP
1050 10033918 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.02 WM
1051 10033917 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.02 WM
1052 10033908 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.02 WM
1053 10032640 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
1054 10032128 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.05.02 LB
1055 10031898 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.02 ŚK
1056 10031795 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.02 ŚK
1057 10030702 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
1058 10030713 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
1059 10029786 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.02 PM
1060 10032751 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
1061 10029473 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
1062 10030033 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
1063 10029454 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.02 WP
1064 10028862 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
1065 10030274 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.02 MB
1066 10029262 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.02 LB
1067 10028510 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.02
1068 10030202 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.02 ŚL