GATUNEK

Gatunek: żuraw, Grus grus

Rząd: Żurawiowe

Rodzina: Żurawie | Żurawie

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 480 6616
2 1051 10887
3 1301 18431
4 905 11489
5 846 6758
6 292 2040
7 185 1825
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477440 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
2 10477295 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
3 10475810 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.21 WM
4 10476271 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.21 MZ
5 10475733 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.21 WM
6 10476620 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.21 MP
7 10475635 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
8 10475568 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
9 10475426 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
10 10475898 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
11 10475986 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.20 WP
12 10471883 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
13 10471958 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.20 PL
14 10477123 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.20 MZ
15 10470554 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
16 10472362 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
17 10473506 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.20 WP
18 10473512 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.20 WP
19 10472245 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
20 10472209 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
21 10472198 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
22 10472197 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
23 10472193 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
24 10472189 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
25 10468753 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
26 10468275 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
27 10466933 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 MZ
28 10468582 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
29 10468908 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
30 10466475 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 MZ
31 10475714 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.18 PL
32 10464805 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
33 10465971 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.18 WP
34 10466329 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
35 10468463 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.18 WP
36 10463826 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
37 10463825 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
38 10463818 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
39 10461908 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.17 PL
40 10466291 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.17
41 10461268 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
42 10460412 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.16 LB
43 10460388 ibis Adam Olszewski 2024.07.16 PL
44 10460062 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
45 10459294 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
46 10457505 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
47 10457858 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.15 WP
48 10457859 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.15 WP
49 10458710 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.15 WP
50 10458746 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.15 MZ
51 10459020 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
52 10459046 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
53 10454810 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
54 10454305 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.14 ZP
55 10454017 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
56 10454430 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.14 MZ
57 10454989 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
58 10454431 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.14 MZ
59 10454280 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.14 PM
60 10454795 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.14 ZP
61 10454792 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.14 PM
62 10452756 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.14 ZP
63 10453237 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
64 10455364 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
65 10456370 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
66 10456384 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
67 10456393 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
68 10456402 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
69 10456516 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
70 10451505 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
71 10449646 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
72 10448823 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
73 10449991 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.13 WM
74 10448773 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
75 10449245 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
76 10453805 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
77 10448184 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
78 10451084 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.13 ŁD
79 10448032 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
80 10458083 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.07.13 ŚL
81 10447605 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.12 PL
82 10446530 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.12 WP
83 10447377 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
84 10448428 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.12 WP
85 10445657 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
86 10445645 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 PL
87 10445612 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
88 10445812 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.11 ŁD
89 10448219 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.11 MP
90 10452766 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.11 PM
91 10452765 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.11 ZP
92 10445468 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.11 ŁD
93 10445841 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.11 WP
94 10445669 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.11 WM
95 10445670 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.11 WM
96 10452727 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.10 ZP
97 10442977 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
98 10441543 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.10 WP
99 10439328 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
100 10452694 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.09 ZP
101 10441822 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
102 10445306 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.09 ŚK
103 10433797 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.08 LB
104 10433579 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.08 MZ
105 10449802 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.08 ŚL
106 10435697 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
107 10435727 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
108 10435761 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
109 10435764 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
110 10436010 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.08 WP
111 10431595 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
112 10433097 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.07 ŁD
113 10430956 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.07 WP
114 10429860 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
115 10429827 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
116 10428342 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
117 10427703 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 WP
118 10427667 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 WP
119 10428296 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
120 10431848 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
121 10431860 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
122 10431939 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
123 10432046 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
124 10432066 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
125 10432114 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
126 10439183 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
127 10424308 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
128 10426255 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
129 10424101 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
130 10424100 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
131 10425872 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
132 10423045 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.06 PL
133 10431687 PPJ Marcin Ptak 2024.07.06 KP
134 10423659 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.06 ZP
135 10421688 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
136 10426233 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
137 10421174 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
138 10420994 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
139 10421041 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
140 10422175 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
141 10422273 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
142 10427515 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
143 10431425 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
144 10419854 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.05 ŚL
145 10422460 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.05 PL
146 10423842 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
147 10423830 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
148 10419335 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.05 LB
149 10423783 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
150 10419004 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
151 10419925 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.05 WP
152 10416656 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
153 10436544 Tilia Paweł Hermański 2024.07.04 ŚL
154 10416579 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.04 WP
155 10416580 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.04 WP
156 10420148 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.07.04 MZ
157 10428751 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
158 10412391 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.03 ZP
159 10412603 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.03 PL
160 10421413 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.03 ZP
161 10411474 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.03 PL
162 10413481 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
163 10411849 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.03 PL
164 10412447 Este Sławomir Tatoń 2024.07.03 MZ
165 10469690 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.03 KP
166 10413454 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
167 10409128 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.03 WM
168 10409627 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.03 PL
169 10413474 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
170 10414897 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
171 10410239 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.03 MP
172 10421421 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
173 10412331 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.07.02 MP
174 10406777 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
175 10412500 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.02
176 10406045 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
177 10412205 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.02
178 10405842 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
179 10405592 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.02 WM
180 10405434 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.02 WM
181 10407406 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.02 MZ
182 10438696 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
183 10455539 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
184 10404229 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
185 10404062 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.01 MZ
186 10401404 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
187 10399103 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.30 WM
188 10398916 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.30 PL
189 10399240 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
190 10399174 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 WP
191 10399225 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
192 10397218 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.30 ZP
193 10405272 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.30 WM
194 10401251 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
195 10401285 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
196 10401291 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
197 10401316 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
198 10401381 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
199 10396148 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
200 10395524 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
201 10395069 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
202 10394373 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
203 10403754 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.29 WM
204 10397662 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
205 10393163 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 PL
206 10393566 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
207 10394248 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
208 10395782 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
209 10396293 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
210 10410309 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
211 10401097 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.28 WP
212 10398438 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.28 MZ
213 10403755 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.28 WM
214 10390114 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.28 MP
215 10475678 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
216 10388952 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
217 10418172 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
218 10385604 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
219 10403737 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
220 10403733 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
221 10385535 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
222 10385111 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
223 10385522 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
224 10403712 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
225 10383870 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.26 ZP
226 10383460 Este Sławomir Tatoń 2024.06.25 MZ
227 10379938 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
228 10378964 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
229 10381136 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
230 10381478 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
231 10387039 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.25 WP
232 10414545 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.25 PM
233 10377777 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.24 PL
234 10378869 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
235 10376299 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.24 WP
236 10384829 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
237 10378763 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
238 10378779 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
239 10378711 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
240 10378642 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
241 10378211 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
242 10378232 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
243 10378251 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
244 10373370 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.23 MZ
245 10372676 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.23 PL
246 10372784 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 MZ
247 10373458 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
248 10374368 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.23 WP
249 10370568 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
250 10370869 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
251 10370591 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.23 PL
252 10369982 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
253 10370210 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
254 10369729 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
255 10369833 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.23 ŚL
256 10373486 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
257 10374182 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
258 10374204 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
259 10374212 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
260 10374480 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
261 10369089 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
262 10369585 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
263 10366996 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.22 WP
264 10379061 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
265 10366226 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.22 MZ
266 10366213 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.22 MZ
267 10367998 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.22 WM
268 10362450 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.21 LB
269 10362733 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
270 10391591 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
271 10361060 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
272 10383333 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
273 10383325 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
274 10383322 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
275 10359240 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.20 LB
276 10359865 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.20 LB
277 10358016 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.19 LB
278 10357311 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.19 WM
279 10383329 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.19 WM
280 10355731 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.18 WP
281 10355112 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.18 PL
282 10389650 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
283 10354339 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
284 10355384 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.18 WM
285 10351699 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
286 10351797 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
287 10351760 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
288 10352010 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
289 10349379 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
290 10347250 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
291 10351784 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
292 10346872 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
293 10347865 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
294 10351753 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
295 10351752 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
296 10349357 Tilia Paweł Hermański 2024.06.16 ŁD
297 10351744 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
298 10347066 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
299 10344873 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
300 10351745 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
301 10344728 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
302 10348074 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.16 MZ
303 10343358 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
304 10343330 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
305 10343308 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
306 10343278 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
307 10343105 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
308 10343824 Tarda Wojciech Kaczor 2024.06.16 KP
309 10348192 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
310 10348225 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
311 10348235 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
312 10342095 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
313 10340701 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
314 10338364 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.15 MZ
315 10337831 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
316 10337830 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
317 10337784 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
318 10337213 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
319 10337142 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
320 10335655 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
321 10335352 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
322 10351650 Ewajan Ewa Janas 2024.06.15 MP
323 10335119 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
324 10341393 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
325 10334150 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
326 10344671 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 WM
327 10333858 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
328 10334482 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
329 10333086 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.14 LB
330 10334816 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
331 10333027 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
332 10334756 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
333 10334697 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
334 10337262 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.14 MP
335 10333240 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.14 MZ
336 10330315 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
337 10330319 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.13 KP
338 10329699 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.13 PM
339 10330562 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
340 10344606 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
341 10328173 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.13 LB
342 10344598 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
343 10344596 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
344 10330971 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.13 WP
345 10327442 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
346 10329775 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
347 10326032 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
348 10324947 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.12 WM
349 10324793 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
350 10324472 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
351 10321743 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
352 10321256 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.11 PL
353 10321406 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
354 10321397 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
355 10321094 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
356 10333483 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
357 10322469 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.11 WP
358 10322593 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.11 WM
359 10316933 Marek Derda Marek Derda 2024.06.10 WM
360 10316654 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
361 10315752 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.09 PL
362 10313832 Tilia Paweł Hermański 2024.06.09 PM
363 10313122 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
364 10313831 Tilia Paweł Hermański 2024.06.09 PM
365 10310755 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.09 WM
366 10310630 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
367 10312040 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.09 WM
368 10312082 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
369 10314138 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
370 10314403 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
371 10314752 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
372 10314756 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
373 10314768 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
374 10314776 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
375 10307994 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
376 10306387 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
377 10308318 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
378 10303920 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
379 10304803 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
380 10325346 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
381 10301703 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.08 ŁD
382 10301154 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
383 10300519 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.08 WM
384 10300722 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
385 10306320 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
386 10316905 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 WP
387 10320351 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
388 10299181 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
389 10298643 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
390 10298831 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.07 PL
391 10338002 Agrimensor Radosław Musioł 2024.06.07 ŚL
392 10308277 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
393 10297740 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
394 10297453 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
395 10296944 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
396 10297202 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.07 WM
397 10295700 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
398 10295750 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.06 PL
399 10302823 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
400 10296905 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.06 MZ
401 10292488 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
402 10295499 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
403 10299922 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
404 10291099 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
405 10291102 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
406 10291062 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
407 10288623 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
408 10291919 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
409 10291918 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
410 10289721 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
411 10290629 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.05 ŚL
412 10285229 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.04 ŚL
413 10285321 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
414 10309163 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.04 WM
415 10309162 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.04 WM
416 10285276 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
417 10285250 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
418 10286731 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
419 10286735 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
420 10282142 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
421 10282124 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
422 10282335 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.03 WM
423 10278174 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
424 10281728 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.03 WP
425 10281789 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.03 WM
426 10276768 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
427 10275203 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.02 WM
428 10285692 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.02 MZ
429 10299860 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.02 MZ
430 10274284 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
431 10275254 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
432 10275102 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
433 10275376 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
434 10285695 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.02 MZ
435 10299880 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.02 MZ
436 10275996 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.02 WP
437 10273437 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
438 10273242 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
439 10275884 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
440 10270874 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
441 10270817 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
442 10275825 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
443 10270400 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
444 10275793 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
445 10272634 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
446 10272659 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
447 10272756 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
448 10272920 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
449 10276006 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
450 10276101 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
451 10276117 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
452 10276328 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
453 10276330 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
454 10276335 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
455 10276343 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
456 10276347 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
457 10276383 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
458 10276387 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
459 10276457 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
460 10276537 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
461 10276778 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
462 10268317 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
463 10268316 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
464 10267347 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
465 10269282 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
466 10267053 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.01 WP
467 10325180 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.01 PM
468 10276551 Ewajan Ewa Janas 2024.06.01 PM
469 10265062 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
470 10267014 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
471 10265514 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
472 10266365 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
473 10263046 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
474 10265510 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
475 10262966 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
476 10266264 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
477 10265766 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
478 10262090 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
479 10286489 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
480 10265656 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
481 10262354 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
482 10265655 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
483 10286474 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
484 10260444 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
485 10265884 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
486 10259778 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.31
487 10257530 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
488 10257381 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.31 PM
489 10257547 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
490 10256886 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
491 10256529 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
492 10255612 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
493 10259083 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
494 10254965 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.31 MZ
495 10325235 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
496 10254429 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
497 10285511 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
498 10299790 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
499 10260458 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
500 10261598 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
501 10265429 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
502 10266202 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
503 10266290 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
504 10266455 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
505 10266463 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
506 10266478 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
507 10266492 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
508 10282415 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
509 10282430 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
510 10286473 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
511 10286481 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
512 10282250 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 PL
513 10250519 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
514 10254478 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.30 PL
515 10251007 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
516 10286514 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
517 10251472 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.30 WM
518 10249989 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
519 10255377 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
520 10325168 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.30 PM
521 10249457 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
522 10286511 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
523 10285568 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.30 PL
524 10247016 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.30 WM
525 10251833 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
526 10248087 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
527 10245254 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.30 WM
528 10245144 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
529 10252228 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 LB
530 10247511 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.30 KP
531 10246563 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
532 10244716 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
533 10246493 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
534 10244125 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.30 PL
535 10251892 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
536 10252023 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
537 10252042 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
538 10252101 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
539 10252126 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
540 10252131 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
541 10252154 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
542 10252168 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
543 10252175 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
544 10252180 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
545 10252243 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
546 10258490 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
547 10243422 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
548 10285791 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.29 PL
549 10242355 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.29 LB
550 10245092 Tilia Paweł Hermański 2024.05.29 ŚL
551 10246355 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.29 WM
552 10241762 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.29 WM
553 10246353 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.29 WM
554 10241279 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 MB
555 10241204 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
556 10239572 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.29 WM
557 10246946 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
558 10278524 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.29 ŚK
559 10238864 Este Sławomir Tatoń 2024.05.28 MZ
560 10238643 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
561 10240843 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.28 KP
562 10285431 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
563 10238672 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28
564 10237411 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
565 10236706 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
566 10235572 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.28 MB
567 10235175 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.28 WP
568 10286455 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
569 10232792 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 PM
570 10233255 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
571 10233247 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 WM
572 10246377 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
573 10246810 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.27 ŁD
574 10286443 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
575 10285721 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
576 10250710 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.26 PL
577 10227790 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
578 10226769 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
579 10226422 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.26 PM
580 10227887 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
581 10226298 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
582 10232104 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.26 MZ
583 10286400 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
584 10286401 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
585 10222366 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 MB
586 10223416 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
587 10224148 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.26 ŚK
588 10221760 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
589 10223790 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
590 10222978 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
591 10227877 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
592 10285680 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
593 10296016 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
594 10222524 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
595 10222671 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
596 10223079 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
597 10224175 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
598 10225978 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
599 10226868 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
600 10226902 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
601 10226905 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
602 10227009 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
603 10227024 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
604 10227078 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
605 10227147 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
606 10227159 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
607 10227160 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
608 10227212 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
609 10227393 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
610 10227403 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
611 10227420 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
612 10228118 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
613 10286427 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
614 10218444 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
615 10216765 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
616 10217396 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
617 10217423 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
618 10216934 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
619 10215225 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
620 10219493 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
621 10219316 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
622 10214059 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
623 10285748 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
624 10287466 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
625 10219480 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
626 10215647 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
627 10215692 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
628 10221154 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
629 10227838 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
630 10212532 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
631 10217892 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
632 10231149 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
633 10231076 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
634 10214369 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
635 10212884 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.25 MZ
636 10211439 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
637 10214002 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
638 10215684 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
639 10215670 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
640 10212295 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
641 10212207 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
642 10219367 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
643 10218770 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
644 10219337 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.25 PK
645 10223604 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.25 MZ
646 10228942 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
647 10286361 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
648 10286357 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
649 10285474 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
650 10211150 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
651 10209848 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.24 WP
652 10285548 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
653 10287406 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
654 10208134 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
655 10285497 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 MZ
656 10287006 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 MZ
657 10207566 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
658 10209844 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.24 WP
659 10207934 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
660 10206559 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
661 10333360 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
662 10227821 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
663 10209328 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
664 10210356 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
665 10210357 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
666 10210374 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
667 10210375 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
668 10223133 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
669 10223332 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
670 10223453 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 MZ
671 10228337 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
672 10228352 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
673 10206368 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.23 PL
674 10211041 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.23 MP
675 10204136 krakers Wiktor Kroker 2024.05.23 WP
676 10203347 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
677 10223625 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
678 10201898 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
679 10200973 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.22 MZ
680 10201846 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
681 10200349 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
682 10203236 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.22 WP
683 10225770 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
684 10194640 Mario Mariusz Zub 2024.05.21 LB
685 10192635 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
686 10189701 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
687 10189553 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
688 10187140 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.20 PL
689 10187727 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
690 10187713 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
691 10185729 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.20 WP
692 10189194 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
693 10185271 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.20 WP
694 10189225 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
695 10185541 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.20 WP
696 10190196 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
697 10201231 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.20 PK
698 10184278 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.19 WP
699 10182972 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
700 10182069 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
701 10182852 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.19 ZP
702 10182063 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
703 10181382 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
704 10181907 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
705 10181836 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
706 10181055 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
707 10179588 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
708 10185789 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.19 PL
709 10177826 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
710 10182217 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
711 10184146 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
712 10178565 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
713 10178365 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
714 10177876 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
715 10177527 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
716 10178279 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
717 10182908 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
718 10176890 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
719 10177378 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.19 ŚL
720 10176792 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
721 10176572 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.19
722 10175848 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
723 10175839 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
724 10176097 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.19 PK
725 10178207 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
726 10175284 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
727 10179899 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
728 10176433 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
729 10178120 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
730 10176146 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
731 10175226 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
732 10175379 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.19 PL
733 10174457 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 WM
734 10183255 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
735 10183262 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
736 10183278 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
737 10183279 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
738 10183316 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
739 10183317 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
740 10183395 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
741 10184589 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
742 10184627 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
743 10185847 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
744 10185944 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
745 10188591 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
746 10172790 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
747 10171550 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.18 WP
748 10223358 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
749 10170033 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.18 PL
750 10170795 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
751 10171030 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
752 10185776 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.18 PL
753 10168847 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.18 WM
754 10168453 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
755 10170593 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
756 10168896 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
757 10168881 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
758 10168439 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
759 10170548 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
760 10166089 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
761 10166030 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
762 10169500 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
763 10170517 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
764 10166460 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
765 10170301 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
766 10170509 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
767 10165290 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
768 10170436 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
769 10182996 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
770 10219981 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.18 WP
771 10170081 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
772 10165671 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.18 MZ
773 10163890 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
774 10167500 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
775 10167627 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
776 10167658 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
777 10167722 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
778 10169723 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
779 10169763 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
780 10172707 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
781 10174638 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.18
782 10174888 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.18 WP
783 10186046 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
784 10186076 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
785 10191259 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
786 10205796 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
787 10162147 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
788 10185760 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
789 10185759 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
790 10161582 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.17 MZ
791 10161396 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.17 MP
792 10161190 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
793 10160419 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
794 10163401 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
795 10160374 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
796 10160295 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
797 10160587 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
798 10159846 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
799 10161650 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
800 10159836 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
801 10161158 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
802 10159479 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
803 10161621 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
804 10159475 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
805 10158637 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
806 10159451 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
807 10159448 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
808 10158858 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
809 10158856 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
810 10159412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
811 10159784 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
812 10158835 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
813 10186149 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
814 10186519 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
815 10155606 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
816 10157287 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
817 10158956 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.16 PM
818 10157137 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
819 10153541 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.16 WP
820 10153387 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
821 10153320 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 MZ
822 10153294 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 MZ
823 10153288 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 MZ
824 10153204 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 ŁD
825 10151670 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
826 10151669 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
827 10183230 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
828 10156433 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
829 10156593 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
830 10186607 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
831 10148888 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
832 10158080 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
833 10158077 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
834 10158074 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 PL
835 10147172 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.15 WM
836 10146039 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
837 10153514 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
838 10153513 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
839 10149548 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
840 10149681 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.15 WM
841 10149903 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
842 10149914 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
843 10149944 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
844 10149948 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
845 10150851 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15
846 10152510 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15
847 10158064 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.14 PL
848 10141250 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.14 MZ
849 10141561 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.14 WM
850 10141954 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
851 10143322 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.14
852 10143980 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
853 10145035 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14
854 10145858 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.14 MZ
855 10137885 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
856 10139634 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
857 10135342 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.13 WP
858 10135786 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.13 MP
859 10132740 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
860 10130088 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
861 10133177 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
862 10134142 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
863 10136961 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
864 10140048 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13
865 10394816 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.13 MP
866 10126823 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
867 10130999 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
868 10130794 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
869 10127911 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
870 10128914 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
871 10124797 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
872 10128927 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 PL
873 10126081 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.12 MP
874 10124888 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.12 MZ
875 10122273 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
876 10122301 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
877 10122298 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
878 10121636 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
879 10121584 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
880 10125511 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 MB
881 10120884 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.12 WP
882 10122980 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
883 10126171 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.12 ŚL
884 10123950 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
885 10121063 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
886 10124521 PPJ Marcin Ptak 2024.05.12 WP
887 10121000 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
888 10119853 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
889 10130887 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
890 10123185 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.12 WP
891 10123959 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
892 10118873 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
893 10117472 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
894 10117911 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
895 10117896 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
896 10117616 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.12 ZP
897 10116614 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
898 10131343 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
899 10120699 Halina Halina Łukomska 2024.05.12 WP
900 10123666 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.12 WM
901 10123669 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.12 WM
902 10126421 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
903 10127262 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
904 10127305 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
905 10127451 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
906 10127460 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
907 10127468 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
908 10127488 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
909 10127650 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
910 10127661 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
911 10127712 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
912 10127724 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
913 10127870 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
914 10140082 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
915 10142572 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
916 10144035 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
917 10144214 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
918 10144274 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
919 10147140 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
920 10112958 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
921 10124313 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
922 10138135 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
923 10114662 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
924 10113431 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
925 10112246 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
926 10116170 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
927 10115117 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
928 10112790 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
929 10117083 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
930 10115782 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
931 10118193 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
932 10119039 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
933 10120741 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.11 PL
934 10110838 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
935 10110817 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
936 10109077 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
937 10108579 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
938 10108497 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
939 10112539 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
940 10108453 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
941 10115083 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
942 10116928 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
943 10122050 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
944 10116460 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.11 WP
945 10117763 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
946 10118822 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
947 10113690 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
948 10116019 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
949 10113772 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
950 10105908 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
951 10105628 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.11 ZP
952 10105497 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
953 10113196 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
954 10124415 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
955 10141422 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
956 10105423 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
957 10113223 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
958 10124418 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
959 10141423 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
960 10115584 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.11 ZP
961 10105161 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
962 10113526 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
963 10117363 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
964 10124081 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
965 10137909 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
966 10104669 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
967 10104534 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
968 10104091 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
969 10116476 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.11 ZP
970 10105701 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
971 10128764 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
972 10103648 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.11 ZP
973 10115648 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
974 10114202 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.11 WP
975 10103636 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.11 ZP
976 10114421 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
977 10120217 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
978 10103382 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
979 10134076 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
980 10114478 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
981 10127851 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
982 10107816 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
983 10109992 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
984 10110033 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
985 10110124 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
986 10110173 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
987 10111066 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.11 WP
988 10112458 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
989 10112508 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
990 10112983 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
991 10113053 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
992 10120656 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
993 10120853 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
994 10121128 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
995 10143071 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
996 10143148 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
997 10143744 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
998 10101227 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.10 PL
999 10105541 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.10 WM
1000 10101671 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
1001 10101633 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
1002 10101629 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
1003 10100421 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
1004 10100418 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
1005 10099958 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
1006 10129653 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
1007 10129664 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
1008 10097836 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
1009 10099645 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.10 OP
1010 10096967 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 PL
1011 10098699 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.10 MZ
1012 10101737 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.10 WP
1013 10101860 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.10 WM
1014 10101884 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.10 WM
1015 10102862 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
1016 10096744 Tilia Paweł Hermański 2024.05.09 ŚL
1017 10095290 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.09 WM
1018 10106218 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.09 ŚL
1019 10093188 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
1020 10096949 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.09 PL
1021 10092975 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
1022 10092714 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
1023 10096262 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
1024 10096540 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
1025 10089336 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
1026 10087807 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.08 PM
1027 10087012 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
1028 10087008 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
1029 10086679 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
1030 10087481 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
1031 10086183 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
1032 10089530 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
1033 10089531 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
1034 10089538 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
1035 10089574 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
1036 10388166 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.08 MP
1037 10082757 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.07 WM
1038 10083945 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
1039 10084726 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.07 WM
1040 10081761 Tilia Paweł Hermański 2024.05.07 ŚL
1041 10086220 Este Sławomir Tatoń 2024.05.07 MZ
1042 10080689 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.07 MP
1043 10080758 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
1044 10079214 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
1045 10079991 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
1046 10082177 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.07 WP
1047 10082201 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
1048 10082280 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
1049 10082289 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
1050 10083775 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.07 WP
1051 10077648 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.06 WM
1052 10079015 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.06 PL
1053 10080706 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.06
1054 10077630 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1055 10077024 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.06 WP
1056 10077957 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 KP
1057 10074347 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.06 ŚL
1058 10076068 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
1059 10076067 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
1060 10077081 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
1061 10074183 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.06 PK
1062 10073233 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
1063 10074433 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
1064 10074426 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
1065 10072357 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
1066 10072984 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.06 WP
1067 10069560 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.05 ŚL
1068 10069023 Podkarpacka Grupa OTOP