GATUNEK

Gatunek: strzyżyk, Troglodytes troglodytes

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Strzyżyki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 692 810
2 328 375
3 743 897
4 450 517
5 473 593
6 209 227
7 101 107
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10476728 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.07.21 ŁD
2 10476151 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.21 LB
3 10475820 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.07.21 ZP
4 10475617 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
5 10475880 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
6 10474882 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.20 ŚL
7 10474883 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.20 ŚL
8 10472800 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.20 WM
9 10470315 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.19 PM
10 10465276 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 PL
11 10465360 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.18 MP
12 10471445 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.18 ŚL
13 10466882 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.17
14 10461966 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.17 ZP
15 10461957 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.17 ZP
16 10461944 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.17 ZP
17 10466830 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
18 10460068 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
19 10466875 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
20 10466866 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
21 10466879 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
22 10466869 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
23 10458503 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.15 PL
24 10458722 Este Sławomir Tatoń 2024.07.15 MZ
25 10466873 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.15
26 10458499 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.15 MZ
27 10458714 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.15 WP
28 10458739 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.15 MZ
29 10458941 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
30 10460965 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.15 MZ
31 10454067 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.07.14 MZ
32 10466864 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.14
33 10454424 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.14 MZ
34 10469626 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
35 10469623 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
36 10449488 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.13 MP
37 10469621 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
38 10469572 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
39 10469571 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
40 10469570 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
41 10469566 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
42 10469562 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
43 10469634 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
44 10469631 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
45 10446227 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
46 10445056 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 PL
47 10444653 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
48 10466788 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.10 ŚL
49 10440742 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
50 10437188 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.09 PM
51 10437560 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.07.09 PM
52 10437164 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.09 PM
53 10476742 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.09 WP
54 10437345 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
55 10466817 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.08 ŚL
56 10437277 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
57 10434794 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.08 MP
58 10433121 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.07 ŁD
59 10429150 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.07 ZP
60 10429277 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
61 10428820 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.07 WM
62 10428366 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
63 10440561 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.07 PK
64 10428286 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
65 10430568 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.07 PK
66 10432853 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.07 WP
67 10432867 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.07
68 10424050 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
69 10427387 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.06 MP
70 10424485 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
71 10428919 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
72 10423253 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
73 10421659 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
74 10423245 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
75 10423229 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
76 10423226 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
77 10421839 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.07.06 MP
78 10423200 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
79 10420992 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
80 10427358 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.06 MP
81 10427352 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.06 MP
82 10423581 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.06
83 10422245 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
84 10427485 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
85 10427524 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
86 10431171 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
87 10431395 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
88 10419555 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
89 10416364 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.04
90 10413813 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.04 PK
91 10413843 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.04 PL
92 10413841 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.04 PL
93 10413835 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.04 PL
94 10413276 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.07.04 PK
95 10416764 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
96 10409351 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
97 10409345 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
98 10438446 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
99 10412247 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
100 10412290 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
101 10412228 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
102 10400875 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.30 MZ
103 10399479 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.30 PM
104 10397560 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
105 10395431 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.29 MP
106 10395678 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
107 10395692 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
108 10395634 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
109 10393543 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
110 10414584 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.29 MB
111 10391461 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.28 ŚL
112 10391319 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
113 10391310 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
114 10390102 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.28 MP
115 10391131 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.28 ŚL
116 10391569 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
117 10388251 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
118 10386831 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
119 10386154 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.06.27 PM
120 10418174 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
121 10384669 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.26 ŚL
122 10384481 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.26 ŚL
123 10469501 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.26 KP
124 10413556 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.26 WP
125 10381764 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.25 PK
126 10382739 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.25 PM
127 10379658 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.25 ZP
128 10377697 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
129 10378880 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
130 10378859 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
131 10378788 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
132 10378733 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
133 10378720 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
134 10378675 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
135 10376623 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.24 ŚL
136 10373691 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.23 MZ
137 10373324 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
138 10373143 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.23
139 10469679 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
140 10469654 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
141 10370281 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
142 10370890 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
143 10372556 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.23 MZ
144 10469488 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
145 10372117 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.23 MP
146 10372563 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
147 10385051 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.23 MZ
148 10469494 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
149 10469493 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
150 10469543 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
151 10469479 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
152 10469446 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
153 10469251 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
154 10365754 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.06.22 MZ
155 10469210 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
156 10365403 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
157 10365156 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.22 PK
158 10365291 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
159 10366342 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.21 MZ
160 10364088 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.21 MZ
161 10362959 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.21 WM
162 10363772 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.21 MP
163 10362369 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
164 10363486 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.21 MP
165 10362314 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
166 10360792 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.20 PM
167 10364594 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.20
168 10359474 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.20 MP
169 10359802 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
170 10359907 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.20 ŚL
171 10357109 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.19
172 10357108 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.19
173 10355822 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.19 ŚL
174 10353561 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.18 PM
175 10355640 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
176 10355613 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
177 10356160 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.18 WP
178 10351659 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
179 10351373 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.17 MP
180 10352137 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
181 10351496 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.17 MP
182 10349557 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
183 10345640 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
184 10345637 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
185 10345570 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
186 10345554 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
187 10344397 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
188 10343476 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
189 10343470 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
190 10343677 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 PM
191 10343247 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
192 10348052 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.16 MP
193 10348669 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.16 MZ
194 10342335 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.16 PL
195 10339569 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.15 PK
196 10340277 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.15 MP
197 10338857 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
198 10338065 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.15 MP
199 10338056 Agrimensor Radosław Musioł 2024.06.15 ŚL
200 10337971 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 MB
201 10335791 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
202 10336868 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
203 10349392 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.15 MP
204 10336861 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
205 10336898 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
206 10335159 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
207 10349693 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
208 10377432 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.06.15 MP
209 10469334 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.14 KP
210 10334728 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
211 10334706 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
212 10329611 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.13 ŚL
213 10330797 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
214 10330786 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
215 10327572 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
216 10330917 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.13 WP
217 10326562 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.12 PM
218 10324904 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
219 10324632 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.12 WM
220 10329898 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.12 WM
221 10324478 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
222 10329250 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.12 MP
223 10321475 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
224 10321468 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
225 10321467 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
226 10318475 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.10 PM
227 10332530 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.10 PK
228 10362183 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.10 PK
229 10316359 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
230 10317382 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.10 PK
231 10329085 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.10 MP
232 10322919 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.09 MZ
233 10315860 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.09 PM
234 10315868 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.09 PM
235 10313740 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.09 WP
236 10313738 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.09 WP
237 10312812 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
238 10312597 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
239 10332491 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.09 PK
240 10311097 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.09 MP
241 10310233 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
242 10310228 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
243 10310250 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
244 10310072 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.09 PM
245 10310067 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.09 PM
246 10311141 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.09 PM
247 10312093 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
248 10329173 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.09 MP
249 10308315 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
250 10305040 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.08 PK
251 10307999 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
252 10305835 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
253 10304845 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.08 PK
254 10304748 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
255 10304837 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.08 PK
256 10305675 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
257 10304786 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
258 10325328 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
259 10302069 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.06.08
260 10304189 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.08 MP
261 10317458 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
262 10300878 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
263 10300503 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.08 PM
264 10304210 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
265 10319893 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 WP
266 10323145 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.08 LB
267 10325970 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.08 MP
268 10299312 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.07 PK
269 10298868 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
270 10298752 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.07
271 10298546 Este Sławomir Tatoń 2024.06.07 MZ
272 10300043 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.07 MP
273 10469397 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.07 KP
274 10469168 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.07 KP
275 10293570 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
276 10320227 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.06 WP
277 10325884 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.06 MP
278 10325896 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.06 MP
279 10294199 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.06.05 OP
280 10469110 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
281 10319995 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.05 WP
282 10325837 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.05 MP
283 10325854 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.05 MP
284 10325878 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.05 MP
285 10285313 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
286 10282637 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.04 PL
287 10282614 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.04 PL
288 10284683 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.04 LB
289 10325593 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.04 MP
290 10325603 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.04 MP
291 10278172 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
292 10325266 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.03 PM
293 10273905 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
294 10272731 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.02 ŚL
295 10271889 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
296 10271884 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
297 10275835 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
298 10270402 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
299 10272669 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
300 10268785 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
301 10268248 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
302 10269880 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
303 10265755 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
304 10269856 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
305 10266765 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.01 ŚL
306 10263086 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.01 MP
307 10265069 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.01 MP
308 10265757 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
309 10272505 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.01 KP
310 10265763 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
311 10257805 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.31 PM
312 10259980 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
313 10262273 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
314 10259969 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
315 10257519 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
316 10257659 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
317 10260325 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
318 10260377 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
319 10265368 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
320 10265414 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
321 10266259 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
322 10331726 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
323 10249055 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.30 ŚL
324 10248277 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.30 PM
325 10249446 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
326 10247750 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.30 PM
327 10251103 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
328 10251102 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
329 10246934 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.30 PM
330 10246673 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.30 PM
331 10246201 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
332 10250759 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
333 10248095 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
334 10248305 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
335 10250908 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.30 PK
336 10251142 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
337 10251134 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
338 10245169 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.30 WM
339 10251132 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
340 10245910 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
341 10250737 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
342 10246580 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
343 10246576 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
344 10246289 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.30 MP
345 10246462 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
346 10244258 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.30 ZP
347 10246922 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.30 PM
348 10253277 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.30 PM
349 10244344 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.30 PL
350 10247816 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.30 WP
351 10258365 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
352 10258401 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
353 10258420 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
354 10258473 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
355 10267652 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.30 WP
356 10242602 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.29 PK
357 10242109 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.29 PK
358 10242512 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
359 10240925 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.29 PM
360 10240779 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.05.29 WM
361 10241236 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
362 10241212 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
363 10240181 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
364 10238772 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.28 PM
365 10236603 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.28 WM
366 10236585 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.28 WM
367 10283191 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.28 MZ
368 10283188 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.28 MZ
369 10283180 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.28 MZ
370 10236578 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.28 WM
371 10236533 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.28 MP
372 10235092 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
373 10232903 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
374 10232424 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
375 10231427 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 MB
376 10237169 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
377 10230665 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 WM
378 10237156 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
379 10229395 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
380 10237153 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
381 10237295 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
382 10229275 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
383 10234822 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.27 WP
384 10234929 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.27 WP
385 10226753 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
386 10227470 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26 OP
387 10225432 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.26 ŚL
388 10223591 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.26 ŚL
389 10223224 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
390 10224857 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.26 PM
391 10221349 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.26 MP
392 10220959 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
393 10220255 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
394 10220237 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
395 10220253 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
396 10220060 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
397 10223446 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.26 ŚK
398 10223068 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
399 10224043 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.26
400 10217950 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
401 10215927 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
402 10220718 Este Sławomir Tatoń 2024.05.25 MZ
403 10217349 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
404 10226801 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.25 MP
405 10213325 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
406 10213186 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.25 MP
407 10231191 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
408 10214466 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
409 10214492 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
410 10212198 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
411 10213578 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
412 10226184 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.25 MZ
413 10231057 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
414 10214424 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
415 10212162 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
416 10231070 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
417 10231064 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
418 10226258 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.25 MZ
419 10212020 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
420 10218744 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
421 10241405 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
422 10209624 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.24 MP
423 10209604 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.24 MP
424 10208358 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.24 MZ
425 10207955 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
426 10204628 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.23 ŚL
427 10205357 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
428 10203061 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
429 10201106 Este Sławomir Tatoń 2024.05.22 MZ
430 10199032 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
431 10199015 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
432 10199008 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
433 10201745 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.22 PM
434 10197831 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
435 10196066 Este Sławomir Tatoń 2024.05.21 MZ
436 10197717 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
437 10192289 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
438 10194099 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
439 10198832 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.21 WP
440 10189093 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
441 10187997 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
442 10189949 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
443 10186493 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.20 PK
444 10186474 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.20 WP
445 10189241 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
446 10186781 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
447 10184786 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 MP
448 10177332 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.19 PK
449 10177992 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.19 WP
450 10177526 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
451 10177625 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
452 10178276 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
453 10178012 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
454 10178403 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
455 10177221 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
456 10178935 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.19 PM
457 10178212 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
458 10180850 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.19 MP
459 10175695 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.19 KP
460 10175682 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
461 10180873 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.19 MP
462 10175287 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
463 10175678 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
464 10175803 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
465 10175245 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
466 10175715 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.19 KP
467 10175023 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
468 10182966 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
469 10174861 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.19 MP
470 10175252 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
471 10175199 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
472 10174249 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
473 10185922 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
474 10171558 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.18 WP
475 10170373 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
476 10170275 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
477 10170481 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
478 10170146 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
479 10170451 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
480 10170161 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
481 10164947 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
482 10165843 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
483 10169088 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
484 10164210 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
485 10184161 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
486 10173044 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
487 10170078 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
488 10173033 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
489 10183010 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
490 10164183 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
491 10184230 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
492 10170252 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.18 LS
493 10174624 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.18
494 10186018 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
495 10160990 Marek Derda Marek Derda 2024.05.17 PL
496 10160868 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
497 10161074 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.17 LB
498 10161194 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
499 10163841 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.17 PM
500 10163231 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
501 10215999 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.17 PL
502 10158614 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
503 10158311 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
504 10163224 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
505 10158211 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.17 KP
506 10155569 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.16 ŚL
507 10156079 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
508 10171967 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.16 PK
509 10156033 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
510 10156027 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
511 10156183 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
512 10156166 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
513 10156115 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
514 10156159 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
515 10156064 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
516 10153466 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.16 MP
517 10151624 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
518 10155970 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
519 10183204 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
520 10155949 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
521 10155947 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
522 10155989 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
523 10157437 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.16 WP
524 10154288 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.15 OP
525 10150020 Este Sławomir Tatoń 2024.05.15 MZ
526 10147902 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.15 ŚL
527 10149610 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.15 PM
528 10157053 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.15 PL
529 10143386 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.14 PM
530 10139673 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
531 10139651 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
532 10141724 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
533 10137882 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
534 10140856 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.13 ŚL
535 10134438 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
536 10132751 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
537 10137716 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
538 10131136 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.13 ŚL
539 10134912 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13 WP
540 10127547 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.12 WP
541 10123804 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
542 10121575 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
543 10122940 Ivory Iwona Rylska 2024.05.12 WP
544 10121188 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
545 10125577 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.12 MP
546 10130945 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
547 10122976 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
548 10130615 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
549 10123941 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
550 10119687 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
551 10119262 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.12 PK
552 10122335 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.12 MP
553 10122343 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.12 MP
554 10123346 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.12 WP
555 10125436 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.12 MP
556 10134268 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
557 10134647 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.12 ŚL
558 10144085 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
559 10147146 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
560 10394793 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.12 MP
561 10110993 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
562 10110399 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
563 10190589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
564 10109893 Este Sławomir Tatoń 2024.05.11 MZ
565 10108761 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
566 10109219 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.11 ZP
567 10112400 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.11 PL
568 10124223 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
569 10138087 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
570 10106669 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
571 10106548 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
572 10115834 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
573 10107568 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
574 10105555 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
575 10105355 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
576 10105303 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
577 10205613 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
578 10108178 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
579 10124755 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
580 10142251 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
581 10115724 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
582 10115028 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
583 10116679 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
584 10104859 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.11 ŚL
585 10107005 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.11 MP
586 10116155 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
587 10128876 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
588 10104524 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
589 10114501 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
590 10127730 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
591 10104847 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.11 ŚL
592 10103748 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
593 10105207 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
594 10115124 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
595 10103768 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
596 10120325 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
597 10103762 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
598 10103722 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
599 10103718 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
600 10103716 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
601 10103776 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
602 10103620 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
603 10117272 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
604 10104837 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.11 ŚL
605 10103299 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
606 10117652 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
607 10118760 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
608 10129756 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
609 10121972 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
610 10113469 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
611 10118932 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
612 10104294 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
613 10103277 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
614 10104291 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
615 10124038 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
616 10138489 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
617 10104326 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
618 10104888 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.11 WP
619 10106163 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
620 10110048 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
621 10110262 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
622 10110298 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
623 10110315 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
624 10110467 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
625 10110622 Halina Halina Łukomska 2024.05.11 WP
626 10112223 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
627 10112573 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
628 10112602 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
629 10112951 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
630 10113018 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
631 10118335 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
632 10119569 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
633 10120247 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
634 10120709 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
635 10120828 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
636 10143235 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
637 10143735 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
638 10144878 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
639 10144882 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
640 10193950 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
641 10101881 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.10 ŚL
642 10099716 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
643 10098954 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
644 10099974 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.10 MP
645 10099678 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
646 10098411 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
647 10097888 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
648 10101058 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.10 MP
649 10101952 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.10 MP
650 10394696 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.10 MP
651 10394715 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.10 MP
652 10091458 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.09 WM
653 10096149 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.09
654 10096123 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.09
655 10090419 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
656 10090345 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
657 10090375 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
658 10095842 PPJ Marcin Ptak 2024.05.09 MP
659 10091001 Este Sławomir Tatoń 2024.05.08 MZ
660 10087626 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.08 PK
661 10085738 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.08 WM
662 10085088 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
663 10085065 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
664 10085138 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
665 10085133 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
666 10085130 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
667 10085098 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
668 10085050 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
669 10085017 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
670 10085318 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
671 10080848 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.07 PK
672 10080900 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
673 10080882 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
674 10077509 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
675 10074951 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
676 10077135 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.06 ZP
677 10077992 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
678 10142351 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.06 PK
679 10304154 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.06 PM
680 10071483 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.05 ŚL
681 10066178 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
682 10065395 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
683 10065391 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
684 10065309 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.05 MZ
685 10065383 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
686 10072828 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.05 PM
687 10064891 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.05 PK
688 10067358 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
689 10062457 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.05 ŚL
690 10064422 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
691 10064400 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
692 10066221 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.05 PK
693 10067081 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
694 10067159 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
695 10067815 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
696 10076921 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
697 10099089 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
698 10055112 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.04 WM
699 10054609 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.04
700 10057480 Este Sławomir Tatoń 2024.05.04 MZ
701 10052105 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
702 10072036 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
703 10054089 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.04 MP
704 10052070 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
705 10050200 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
706 10050809 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
707 10050807 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
708 10050806 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
709 10056005 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.04 MP
710 10049828 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
711 10049733 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
712 10049928 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
713 10052967 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.04 WP
714 10055359 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
715 10068227 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.04 PL
716 10070754 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
717 10080580 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.04 ZP
718 10045784 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
719 10045720 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
720 10045717 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
721 10045736 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
722 10050159 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
723 10053885 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.03 MP
724 10042668 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
725 10053873 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.03 MP
726 10039322 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.03 ŚL
727 10040248 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
728 10039420 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.03 ŚK
729 10038342 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.03 ŚL
730 10038632 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
731 10037176 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
732 10038250 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.03 PK
733 10039245 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.03 WP
734 10045013 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
735 10045551 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
736 10046282 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
737 10048391 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
738 10048408 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
739 10048998 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.03 WP
740 10049104 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
741 10080659 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.03 ZP
742 10098988 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
743 10036069 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.02 MZ
744 10036073 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.02 MZ
745 10029409 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
746 10029151 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
747 10025995 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.02 PK
748 10025549 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.02
749 10027185 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
750 10027165 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
751 10029871 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
752 10025517 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.02
753 10028731 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
754 10033602 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
755 10034028 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
756 10041185 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
757 10041221 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
758 10044947 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02
759 10023577 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
760 10020781 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.01 PK
761 10023528 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
762 10098386 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
763 10023987 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.01 PL
764 10097361 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
765 10023983 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.01 PL
766 10018302 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
767 10097542 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
768 10019355 Tilia Paweł Hermański 2024.05.01 ŚL
769 10016313 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.01 LB
770 10097256 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
771 10016339 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.01 LB
772 10097280 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
773 10097277 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
774 10015574 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
775 10052722 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
776 10019819 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.01 ŁD
777 10019135 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
778 10052685 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
779 10014484 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01 WP
780 10017375 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
781 10017391 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
782 10017710 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.01
783 10059421 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
784 10012204 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.04.30 PK
785 10015196 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.30 LB
786 10011360 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.30 MP
787 10009237 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
788 10013024 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.30 PM
789 10007815 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.30 ZP
790 10009766 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
791 10010169 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.30 MP
792 10003772 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.29
793 10005713 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.29
794 10015114 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.29 LB
795 10015108 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.29 LB
796 10005650 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.29
797 10000765 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
798 10000605 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
799 10003633 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.29 ŁD
800 10004422 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.04.29 ŚL
801 10005750 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.29 WP
802 9994457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
803 9996736 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
804 9993546 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
805 9998741 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
806 9996697 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.28 PM
807 9990464 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.28 ŁD
808 9985953 Ivory Iwona Rylska 2024.04.28 WP
809 9993933 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
810 9986090 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
811 9985371 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
812 9988879 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.28 WP
813 9988955 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
814 9996301 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
815 9997276 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.28 WP
816 10002705 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.28
817 9980900 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
818 9978587 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.27 PK
819 9981882 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
820 9976918 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.04.27 WM
821 9977046 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
822 10026181 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.27 MZ
823 9976365 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.27 WP
824 9975421 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
825 9984126 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
826 9980837 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
827 9973972 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.27 MZ
828 9976733 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.27 WM
829 9985024 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.27 ŚL
830 9997294 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27
831 9997846 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
832 9970595 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.26 PK
833 9970091 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.26 ŚL
834 9968557 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.26 MZ
835 9968073 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.26 PK
836 9967322 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.26 PK
837 9967781 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.26 ŚL
838 9967766 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.26 ŚL
839 9966253 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.26 ŚL
840 9979399 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.26 MP
841 9984563 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.26 ŚL
842 9965531 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
843 9978187 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.25
844 9962425 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
845 9962312 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.25 ZP
846 9962335 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.25 ŚL
847 9965668 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.25 PK
848 9962010 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.24 WP
849 9955508 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.23 ŚL
850 9977556 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.23
851 9954887 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.23 ŚL
852 9978139 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.23
853 9977467 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.23
854 9977455 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.23
855 9974347 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.23 PK
856 9954393 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.23 WM
857 10013114 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.23 MP
858 9952702 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
859 9954028 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
860 9955975 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.23 ŚL
861 9956994 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.23 PK
862 9950381 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.22 LS
863 9949573 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.22 PM
864 9949584 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.22 PM
865 9950028 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
866 9948813 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.22 PL
867 9948995 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.22 WP
868 9951357 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
869 9953015 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
870 9953111 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
871 9944320 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.21 PK
872 9943396 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.21 ŚL
873 9998370 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.21 MZ
874 9939976 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.21 MZ
875 9939287 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.21 LS
876 9941467 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
877 9940272 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.21 WP
878 9943101 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 PM
879 9943694 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.21 WP
880 9946353 Halina Halina Łukomska 2024.04.21 WP
881 9946466 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.21 PM
882 9946474 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.21 PM
883 9936071 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.20 PK
884 9935780 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.20 PK
885 9935029 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.20 PK
886 9933917 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
887 9934723 Ewajan Ewa Janas 2024.04.20 MP
888 9934752 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.20 MP
889 9934684 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.20 MP
890 9933666 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
891 9936633 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.20 MP
892 9936792 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.20 ŚL
893 9953153 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.20 PL
894 9968848 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.20 PL
895 9945051 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.19 ŚL
896 9939435 Ivory Iwona Rylska 2024.04.19 WP
897 9945053 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.19 ŚL
898 9928202 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.19 LB
899 9935972 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.19 PM
900 9928589 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.19 WM
901 9935722 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
902 9935750 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
903 9926872 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.18 ŚL
904 9924691 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.18 MP
905 9925049 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.18 MP
906 9924712 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.18 ŚL
907 9924391 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.18
908 9926458 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.18 PL
909 9925022 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.18 MP
910 9925105 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.18 PK
911 9925754 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.18 MZ
912 9926774 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.18 WP
913 9922968 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
914 9922468 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
915 9922985 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
916 9921819 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.17 PL
917 9921198 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.17 ZP
918 9923708 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.17 PL
919 9919901 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.17 ŚL
920 9922572 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.17 MZ
921 9919782 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.16
922 9917030 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
923 9927105 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.16 ZP
924 9927098 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.16 ZP
925 9917022 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
926 9916196 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.16 ŚL
927 9916192 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.16 ŚL
928 9918408 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.16 WP
929 9917095 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.15 PM
930 9922268 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.15 WM
931 9910133 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.14
932 9908422 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.14 MP
933 9908203 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.14 ZP
934 9907428 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.14 MP
935 9906492 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.14 MP
936 9912021 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.14 PM
937 9903740 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.14 ZP
938 9904911 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
939 9905409 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.04.14 OP
940 9905432 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.04.14 OP
941 9904888 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
942 9900321 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.14 ŚL
943 9900489 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
944 9900301 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.14 ŚL
945 9900524 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
946 9900500 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
947 9900495 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
948 9900510 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
949 9902590 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
950 9904954 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.14 WP
951 9908297 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.14 PK
952 9912827 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.14 PK
953 9923584 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 PM
954 9899150 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.13
955 9897395 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
956 9896185 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.13 MP
957 9896768 Este Sławomir Tatoń 2024.04.13 ŚL
958 9896859 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.13 PK
959 9897773 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.13 PK
960 9907199 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.13 WP
961 9907180 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.13 WP
962 9900784 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.13 MP
963 9897883 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.13 PK
964 9899351 Ewajan Ewa Janas 2024.04.13 PK
965 9915206 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.13 PK
966 9892484 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.13 PM
967 9891758 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.04.13 PL
968 9907209 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.13 WP
969 9891198 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.13 PL
970 9891329 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
971 9891355 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
972 9891337 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
973 9891710 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.13 MP
974 9891215 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.13 MZ
975 9896237 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.13 PM
976 9891932 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.13 PL
977 9890717 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
978 9892286 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.13 WP
979 9895595 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.13 MP
980 9898614 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.13 PL
981 9899271 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
982 9889290 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.12 MP
983 9887787 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.12 ŁD
984 9887743 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.12 PK
985 9887816 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.12 ŁD
986 9886734 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
987 9891807 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.12 WP
988 9886161 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
989 9886474 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
990 9891788 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.12 WP
991 9891780 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.12 WP
992 9893315 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.12 PM
993 9886122 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
994 9884608 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.12 ŚL
995 9882624 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.11 PL
996 9882463 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.11 PL
997 9881941 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.11
998 9882142 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.11
999 9882138 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.11
1000 9893598 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.11 ŚL
1001 9881576 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.11 LB
1002 9881570 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.11 LB
1003 9929889 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.11 MZ
1004 9884528 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.11 PL
1005 9884226 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.11
1006 9884220 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.11
1007 9884153 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.11
1008 9879110 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.11 ŚL
1009 9879399 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.11 ŚL
1010 9878983 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.11 ŚL
1011 9878976 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.11 ŚL
1012 9879130 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.11 ŚL
1013 9878942 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.11 PL
1014 9879547 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.11 PK
1015 9880456 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.11 PK
1016 9877383 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.10 MZ
1017 9875078 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.10 MZ
1018 9874995 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.10 PK
1019 9874916 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.10 ŚL
1020 9876009 Este Sławomir Tatoń 2024.04.10 ŚL
1021 9874880 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.10 ŚL
1022 9874881 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.10 ŚL
1023 9874573 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.10 WP
1024 9874611 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.10 ZP
1025 9873203 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.10 MP
1026 9924525 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.10 WP
1027 9872322 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.09 PK
1028 9867989 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.09 ŚL
1029 9869564 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
1030 9867193 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.09 PL
1031 9868156 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.09 WP
1032 9868144 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.09 WP
1033 9869392 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.09 MZ
1034 9868168 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.09 WP
1035 9868163 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.09 WP
1036 9882755 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.09 PM
1037 9869101 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.09 ŚL
1038 9869091 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.09 ŚL
1039 9866288 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.09 WM
1040 9867301 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.09 PK
1041 9871707 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.09
1042 9866325 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.09 PK
1043 9868194 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.09 WP
1044 9873054 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.09 WP
1045 9918287 ibis Adam Olszewski 2024.04.09 PL
1046 9864443 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
1047 9862773 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.08
1048 9861070 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
1049 9861059 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
1050 9861077 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
1051 9861074 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
1052 9862130 Este Sławomir Tatoń 2024.04.08 ŚL
1053 9862586 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.08 LB
1054 9861472 Este Sławomir Tatoń 2024.04.08 ŚL
1055 9859573 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
1056 9863995 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
1057 9860169 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
1058 9858306 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.08 WP
1059 9868912 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.08 MP
1060 9860219 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
1061 9860264 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.08 WP
1062 9867468 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.08 WP
1063 9852859 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.07 MP
1064 9853218 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.07 PK
1065 9851182 Este Sławomir Tatoń 2024.04.07 ŚL
1066 9849045 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.07 ZP
1067 9850332 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.07 ŁD
1068 9851164 Este Sławomir Tatoń 2024.04.07 ŚL
1069 9847947 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.07 MZ
1070 9850962 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
1071 9849399 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
1072 9847487 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
1073 9848975 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.07