GATUNEK

Gatunek: czajka, Vanellus vanellus

Rząd: Siewkowe | Siewkowce

Rodzina: Sieweczkowate | Sieweczki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 9 31
2 598 54490
3 1262 50667
4 1007 3831
5 1065 3718
6 368 5070
7 210 10813
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10478113 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.21 MZ
2 10477569 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
3 10477296 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
4 10477743 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21
5 10477186 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
6 10476942 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.21 KP
7 10477121 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.07.21 ZP
8 10476456 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
9 10476232 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 ŚK
10 10477022 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
11 10477132 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.21 MZ
12 10477125 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.21 MZ
13 10475755 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.21 PL
14 10475920 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
15 10475412 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
16 10475529 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
17 10475283 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
18 10476463 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
19 10477915 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
20 10477929 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
21 10478080 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
22 10473424 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
23 10472788 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
24 10472397 krakers Wiktor Kroker 2024.07.20 WP
25 10472756 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
26 10471885 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
27 10470729 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.20 WP
28 10472270 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
29 10472361 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
30 10470553 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
31 10475150 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
32 10470519 Robert Lo Robert Locman 2024.07.20 WM
33 10470505 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
34 10469934 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
35 10469876 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
36 10469967 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
37 10472253 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
38 10473507 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.20 WP
39 10468527 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
40 10468333 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
41 10468269 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
42 10468746 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
43 10466738 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
44 10475721 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.18 PL
45 10467818 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
46 10466027 Mario Mariusz Zub 2024.07.18 LB
47 10466902 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.18 PK
48 10470303 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
49 10464300 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.18 LB
50 10463878 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.18 MP
51 10464814 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
52 10465967 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.18 WP
53 10463110 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.17 MZ
54 10461591 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.17 WP
55 10467512 PPJ Marcin Ptak 2024.07.16 WP
56 10461101 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
57 10459288 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
58 10461574 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
59 10461746 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
60 10458446 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.15 PL
61 10457617 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
62 10457857 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.15 WP
63 10458709 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.15 WP
64 10458945 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
65 10459031 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
66 10459131 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
67 10454812 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
68 10454538 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
69 10454537 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
70 10456676 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
71 10455345 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
72 10457050 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
73 10454336 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
74 10466246 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.14
75 10454024 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
76 10454206 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
77 10454110 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.14 WM
78 10454288 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.14 ZP
79 10454548 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
80 10453971 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
81 10452987 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
82 10453031 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
83 10455316 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
84 10450816 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 KP
85 10450591 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.13 MP
86 10451284 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.13 MZ
87 10449555 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.13 MP
88 10449084 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
89 10451952 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
90 10451086 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.13 ŁD
91 10451082 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.13 ŁD
92 10447978 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.13 WP
93 10447967 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.13 WP
94 10449131 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.13 WM
95 10460612 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
96 10447242 Este Sławomir Tatoń 2024.07.12 MZ
97 10446290 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.12 LB
98 10446271 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
99 10447380 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
100 10445654 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
101 10448222 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.11 MP
102 10475502 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.11 MP
103 10444957 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.11 ŚL
104 10444004 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.11 ŚL
105 10446827 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
106 10442971 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
107 10442907 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
108 10441201 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
109 10439325 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
110 10440576 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
111 10441867 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
112 10441878 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
113 10440635 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
114 10441843 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
115 10441844 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
116 10441841 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
117 10441825 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
118 10441824 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
119 10441823 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
120 10437251 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.09 MZ
121 10440799 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
122 10436263 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.08 MZ
123 10432964 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
124 10433622 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.08 MP
125 10435730 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
126 10436018 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.08 WP
127 10431578 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
128 10430863 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
129 10430946 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.07 WP
130 10430087 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
131 10430249 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
132 10428853 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.07 MP
133 10429068 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
134 10428188 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
135 10427767 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 LS
136 10439142 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.07
137 10427987 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
138 10427591 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
139 10427964 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
140 10430243 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
141 10430539 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
142 10430985 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.07 MP
143 10431919 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
144 10431940 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
145 10432055 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
146 10432063 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
147 10432071 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
148 10432085 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
149 10440707 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.07 WP
150 10426254 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
151 10424026 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
152 10424080 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
153 10424110 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
154 10424524 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
155 10428991 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 MZ
156 10424580 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
157 10428924 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
158 10422323 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
159 10421507 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.06 WP
160 10421608 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
161 10426232 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
162 10422444 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.06 MP
163 10421182 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
164 10423929 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.06 ŁD
165 10427502 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
166 10431412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
167 10469585 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.05 KP
168 10419906 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.05 MP
169 10419333 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.05 LB
170 10423808 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
171 10423787 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
172 10420660 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.05 OP
173 10417920 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
174 10417772 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
175 10419007 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
176 10415802 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
177 10415600 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.04 ŚL
178 10415641 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
179 10416655 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
180 10415427 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
181 10413692 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
182 10414083 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
183 10412897 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
184 10423608 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.04 ŚK
185 10412389 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.03 ZP
186 10411083 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
187 10413485 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
188 10409965 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.03
189 10409643 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
190 10467489 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
191 10407746 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
192 10407531 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 ZP
193 10407564 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
194 10407831 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
195 10406920 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
196 10421397 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
197 10406786 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
198 10406938 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
199 10412503 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.02
200 10406042 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
201 10455541 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
202 10405179 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.01 WP
203 10404232 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
204 10403382 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
205 10402826 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
206 10402815 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
207 10431544 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
208 10432041 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
209 10433312 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
210 10433326 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
211 10402277 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.30 PL
212 10400405 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
213 10399852 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
214 10401418 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
215 10401412 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
216 10400254 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
217 10429454 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
218 10403875 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
219 10399104 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.30 WM
220 10403859 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
221 10403858 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
222 10403857 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
223 10403853 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
224 10403852 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
225 10403850 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
226 10399101 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.30 WM
227 10399228 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
228 10420764 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.30 MP
229 10397312 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
230 10399603 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.30 WM
231 10399769 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
232 10399894 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
233 10401182 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
234 10401252 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
235 10401472 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
236 10409032 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
237 10395117 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
238 10395077 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
239 10395488 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
240 10393193 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
241 10394545 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
242 10396291 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
243 10401099 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.28 WP
244 10394580 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
245 10391474 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
246 10389739 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.27 WP
247 10386594 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
248 10386990 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.27 MZ
249 10386288 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
250 10418171 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
251 10418200 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
252 10387988 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.27 LS
253 10384915 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
254 10385112 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
255 10385514 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
256 10384736 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.26 KP
257 10402541 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.26 MP
258 10383820 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
259 10379383 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.25 WP
260 10378962 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
261 10380934 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.25 LB
262 10381120 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
263 10381497 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
264 10387926 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.25 WM
265 10378148 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.24 ŚL
266 10378054 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
267 10377214 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
268 10377255 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
269 10375775 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.24 MP
270 10376253 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.24 MZ
271 10376665 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
272 10378235 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
273 10378431 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
274 10378524 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
275 10395173 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.24 MZ
276 10375024 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.23 MZ
277 10372234 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
278 10371843 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
279 10370185 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
280 10369935 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
281 10370205 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
282 10374208 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
283 10374224 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
284 10374229 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
285 10375983 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.23 LB
286 10367863 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.22
287 10368415 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
288 10366995 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.22 WP
289 10379068 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
290 10369136 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
291 10369588 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
292 10368093 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
293 10367670 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
294 10365483 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.22 MP
295 10363301 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
296 10391392 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
297 10360220 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.20 PK
298 10361080 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
299 10360114 Mario Mariusz Zub 2024.06.20 LB
300 10359945 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.20 WP
301 10360536 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.20 MZ
302 10359266 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.20 PK
303 10358786 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.20 ŚL
304 10358811 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.20 ŚL
305 10358706 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
306 10360005 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
307 10356228 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.19 PL
308 10358827 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.19 MZ
309 10356772 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.19 LB
310 10356949 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
311 10355043 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.18 PL
312 10354880 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.18 MZ
313 10355011 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.18 MZ
314 10389639 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
315 10354493 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
316 10353665 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.18 WM
317 10355524 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.18 WP
318 10351814 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
319 10351988 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
320 10350974 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.17 LB
321 10351771 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
322 10350989 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.17 MZ
323 10378541 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.06.17 MZ
324 10349376 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
325 10349375 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
326 10351788 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
327 10347219 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
328 10347846 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
329 10346597 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.16 PL
330 10346528 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
331 10351754 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
332 10345387 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
333 10347071 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
334 10345472 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
335 10346754 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
336 10344877 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
337 10344872 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
338 10344667 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
339 10344413 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
340 10344675 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
341 10344213 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
342 10344412 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
343 10346462 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
344 10344420 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
345 10343023 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.16 MP
346 10345661 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
347 10348236 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
348 10348522 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
349 10351202 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
350 10341936 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.16 OP
351 10340704 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
352 10340703 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
353 10349407 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.15 MP
354 10341579 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
355 10342472 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
356 10341635 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
357 10342485 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
358 10344185 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
359 10340967 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 OP
360 10341090 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
361 10344283 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
362 10337841 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
363 10337683 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
364 10341561 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
365 10342690 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
366 10337119 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
367 10336836 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.15 MP
368 10337984 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
369 10337022 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
370 10337020 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
371 10336363 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
372 10337201 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
373 10339142 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
374 10339123 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
375 10335804 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.15 PM
376 10336472 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
377 10351649 Ewajan Ewa Janas 2024.06.15 MP
378 10335080 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
379 10341314 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.15 WP
380 10341421 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
381 10347813 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
382 10349346 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.15 MZ
383 10336317 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.14 ZP
384 10336315 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.14 ZP
385 10344632 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 WM
386 10334486 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
387 10333623 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
388 10338612 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
389 10344609 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 PL
390 10332754 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
391 10332666 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
392 10333135 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.14
393 10332665 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
394 10332663 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
395 10331541 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.14 PL
396 10331540 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.14 PL
397 10332798 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.14 WM
398 10331249 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.14 PK
399 10333870 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.14 WP
400 10330532 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.13 MZ
401 10330320 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.13 KP
402 10330368 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.13 WP
403 10330586 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
404 10329930 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
405 10330559 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
406 10331695 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
407 10344605 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
408 10326328 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
409 10338542 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.12 OP
410 10324817 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
411 10324103 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 PM
412 10323853 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.12 MP
413 10329791 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.12 PK
414 10322533 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.11
415 10322550 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.11
416 10338597 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.11 PK
417 10321736 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
418 10321224 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
419 10321403 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
420 10321198 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
421 10321143 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
422 10321174 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
423 10321169 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
424 10322050 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
425 10319482 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.10 WP
426 10322836 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
427 10318348 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
428 10319337 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
429 10343423 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
430 10317247 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
431 10317245 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
432 10317244 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
433 10317661 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
434 10317673 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
435 10313920 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
436 10315990 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.09
437 10313213 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
438 10313223 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
439 10313130 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
440 10314656 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
441 10312657 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
442 10313204 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
443 10312740 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
444 10312149 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.09 PM
445 10312724 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
446 10312696 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
447 10311217 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
448 10314578 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
449 10338628 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.09 PK
450 10312666 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
451 10310094 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
452 10311662 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
453 10312461 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
454 10333521 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.09 MZ
455 10312340 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
456 10311638 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
457 10312420 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
458 10312293 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
459 10314763 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
460 10314773 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
461 10314850 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
462 10315052 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
463 10315311 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
464 10316546 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
465 10316606 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
466 10306381 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
467 10308815 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
468 10308069 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
469 10309576 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
470 10306718 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
471 10306698 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
472 10305383 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
473 10308135 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
474 10309628 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
475 10308056 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
476 10309718 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
477 10302920 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
478 10302533 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
479 10302863 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.08 ZP
480 10307258 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
481 10301926 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.08 ŚK
482 10305016 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.08 ŚL
483 10301108 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.08 OP
484 10300799 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
485 10300520 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.08 WM
486 10301138 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
487 10301131 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
488 10302484 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.08 WP
489 10306318 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
490 10325400 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
491 10306989 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
492 10328837 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.07
493 10298359 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
494 10298351 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
495 10324726 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.07 PL
496 10324725 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.07 PL
497 10297048 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
498 10302786 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
499 10299874 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.07 WP
500 10295705 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
501 10302824 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
502 10294213 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
503 10294116 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.06 PL
504 10294093 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
505 10299964 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
506 10338509 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
507 10295731 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
508 10380653 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.06 ŚK
509 10338449 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05 OP
510 10290597 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.05 LB
511 10290726 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
512 10288622 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
513 10291921 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
514 10289728 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
515 10291494 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.05 ŚL
516 10291858 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
517 10294517 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
518 10283709 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.04 MZ
519 10285344 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
520 10285009 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.04 WP
521 10285060 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
522 10286734 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
523 10279285 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.03 WP
524 10294507 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
525 10279104 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.03 MZ
526 10278173 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
527 10284666 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
528 10276443 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.02 PL
529 10276764 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
530 10275269 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
531 10287438 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.02 PL
532 10274282 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
533 10283414 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.02 PL
534 10275238 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
535 10275092 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
536 10275358 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
537 10275442 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.02 PL
538 10273435 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
539 10272521 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.02 ŁD
540 10273235 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
541 10271578 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
542 10271064 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
543 10271057 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
544 10270368 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
545 10270253 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.02 LS
546 10270485 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
547 10269897 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
548 10272871 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.06.02 MZ
549 10271706 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
550 10272758 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
551 10276091 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
552 10276113 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
553 10276327 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
554 10276729 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
555 10277143 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.02 OP
556 10278139 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
557 10269286 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
558 10281497 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.01
559 10281496 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.01
560 10267054 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.01 WP
561 10267285 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
562 10266102 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.01 LB
563 10266554 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.01 WP
564 10267748 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
565 10266209 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
566 10266342 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
567 10266396 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
568 10264962 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
569 10263838 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 WM
570 10264632 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
571 10269016 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
572 10262897 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
573 10266316 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
574 10264352 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.01 ŚL
575 10267258 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
576 10269646 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
577 10270095 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
578 10300408 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
579 10261890 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.31 PL
580 10262347 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
581 10265650 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
582 10286476 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
583 10265886 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
584 10260706 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.31 MZ
585 10261012 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
586 10274636 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.31 MP
587 10274632 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.31 PK
588 10271314 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
589 10262472 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
590 10257944 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
591 10257548 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
592 10262467 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
593 10256710 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.31 LB
594 10257585 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
595 10257581 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
596 10256709 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.31 LB
597 10270883 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.31 PM
598 10256906 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
599 10261251 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.31 PL
600 10256897 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
601 10259076 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
602 10255597 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
603 10271506 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
604 10254432 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
605 10254211 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.31 MP
606 10257637 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
607 10260292 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
608 10260459 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
609 10260509 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
610 10261571 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
611 10282433 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
612 10251971 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.30 MZ
613 10256468 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.30 PL
614 10250505 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
615 10252280 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.30 PL
616 10250575 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
617 10248956 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
618 10250491 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
619 10251036 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
620 10248505 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.30 PL
621 10249978 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
622 10255378 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
623 10248422 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
624 10248875 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
625 10249484 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
626 10248451 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
627 10249911 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
628 10255434 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
629 10249858 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
630 10255420 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
631 10253316 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.30 ŚL
632 10263992 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
633 10247235 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
634 10249855 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
635 10255513 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
636 10247709 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
637 10247689 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
638 10247041 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
639 10246747 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
640 10246369 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
641 10277633 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
642 10246735 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
643 10249547 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
644 10245920 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
645 10246717 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
646 10245241 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.30 LB
647 10245197 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
648 10282189 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
649 10245142 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
650 10245909 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
651 10244932 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
652 10248516 krakers Wiktor Kroker 2024.05.30 WP
653 10249612 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
654 10251926 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.30 ŚL
655 10252195 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
656 10242492 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.29 MZ
657 10277658 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.29 OP
658 10239915 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
659 10240168 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
660 10240150 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
661 10239879 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
662 10239857 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
663 10242062 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 MZ
664 10246990 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
665 10278522 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.29 ŚK
666 10238684 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
667 10237782 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.28 PL
668 10286119 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
669 10243191 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.28 PK
670 10237826 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
671 10246346 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.28 WM
672 10237200 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
673 10236094 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.28 ZP
674 10236352 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
675 10283612 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
676 10283637 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
677 10235640 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
678 10236713 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
679 10235277 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
680 10236687 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
681 10236675 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
682 10235229 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.28 PL
683 10283490 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
684 10283550 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
685 10237361 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
686 10283503 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
687 10238343 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
688 10233266 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
689 10246375 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
690 10236402 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
691 10230260 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
692 10230253 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
693 10229047 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
694 10229470 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.27 MP
695 10234898 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
696 10286096 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
697 10286372 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
698 10225652 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.26 MP
699 10246818 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
700 10223950 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.26 WP
701 10229688 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
702 10223914 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.26 MP
703 10246339 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.26 LB
704 10221995 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
705 10222580 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
706 10223788 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
707 10221825 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.26 WM
708 10221549 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.26 ŚL
709 10222068 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.26 ŚL
710 10223412 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
711 10223408 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
712 10232834 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
713 10223793 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
714 10333544 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.26 MZ
715 10223017 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
716 10222977 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
717 10223899 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
718 10227853 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
719 10221333 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
720 10220110 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
721 10221709 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
722 10220167 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.26 WP
723 10220079 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
724 10221642 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.26 PK
725 10222515 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
726 10223039 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
727 10224076 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
728 10225974 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
729 10227379 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
730 10227395 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
731 10227415 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
732 10228114 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
733 10218534 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.25 PL
734 10218443 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
735 10218441 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
736 10286425 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
737 10285689 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
738 10216828 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
739 10217393 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
740 10215465 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
741 10215241 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
742 10214993 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
743 10217437 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
744 10216869 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
745 10217012 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
746 10219460 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
747 10216952 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
748 10216978 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.25 ŚL
749 10219450 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
750 10215228 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
751 10214944 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
752 10214598 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.25
753 10219304 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
754 10213879 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
755 10214458 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
756 10213544 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
757 10214046 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
758 10214045 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
759 10214421 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
760 10214485 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
761 10219270 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
762 10212923 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
763 10212700 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.25 MP
764 10222600 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
765 10215062 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
766 10219386 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
767 10227855 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
768 10213406 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
769 10213448 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
770 10212334 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
771 10221150 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
772 10212890 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.25 MZ
773 10213148 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
774 10214003 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
775 10219398 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
776 10212307 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
777 10215678 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
778 10212859 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.25 MZ
779 10212215 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
780 10217021 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
781 10218767 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
782 10222309 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.25 ŚK
783 10223607 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.25 MZ
784 10232815 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
785 10285462 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
786 10211161 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
787 10222999 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.24 PK
788 10211752 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.24 MZ
789 10208497 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.24 PK
790 10208105 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
791 10208076 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
792 10208166 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
793 10207943 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
794 10209722 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.24 MZ
795 10209344 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
796 10207724 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
797 10285439 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 MZ
798 10287009 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 MZ
799 10285434 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 MZ
800 10287026 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 MZ
801 10209598 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.24 PL
802 10209576 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.24 PL
803 10206537 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
804 10209348 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
805 10209081 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
806 10210379 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
807 10223160 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
808 10223323 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
809 10228328 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
810 10228379 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
811 10205951 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.23 ŚL
812 10206325 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
813 10223482 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.23 MP
814 10204483 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
815 10205831 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
816 10211231 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.23 MP
817 10207468 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
818 10203941 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
819 10203774 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
820 10203671 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
821 10231433 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.23 WM
822 10204468 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 OP
823 10205610 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 OP
824 10203854 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
825 10223635 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
826 10201908 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
827 10201380 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.22 PL
828 10200791 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
829 10201814 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
830 10208056 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.22 LB
831 10200330 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
832 10199738 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
833 10199739 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
834 10205678 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
835 10200131 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
836 10200100 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
837 10200086 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
838 10200089 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
839 10201052 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.22 WP
840 10225881 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
841 10197326 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.21 WP
842 10197497 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
843 10199068 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.21 PK
844 10195058 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
845 10192396 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
846 10192639 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
847 10192652 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
848 10194901 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.21 MP
849 10195754 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
850 10196928 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.21 MP
851 10200116 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.21 LB
852 10189657 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.20 ŚL
853 10188986 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 ŁD
854 10189765 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.20 PK
855 10189243 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
856 10191440 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
857 10188053 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
858 10188637 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
859 10187445 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚL
860 10187522 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚL
861 10187701 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
862 10186630 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
863 10186867 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.20 ŚL
864 10186899 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.20 PK
865 10190004 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.20 ŚL
866 10183453 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
867 10183927 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.19 ZP
868 10182982 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
869 10182064 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
870 10182865 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.19 ZP
871 10183926 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.19 PM
872 10181893 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.19 MZ
873 10182612 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
874 10193591 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
875 10182655 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.19
876 10181834 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
877 10180947 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
878 10180806 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
879 10184054 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.19 ŚL
880 10180930 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
881 10183496 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
882 10180744 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
883 10180740 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
884 10182924 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
885 10187550 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
886 10179048 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
887 10177689 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
888 10177895 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
889 10177890 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
890 10178549 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
891 10187547 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
892 10180061 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
893 10179929 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
894 10177969 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
895 10179915 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
896 10177380 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.19 ŚL
897 10177448 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.19 WP
898 10184780 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.19 MZ
899 10176578 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.19
900 10182898 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
901 10182788 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.19 MP
902 10175670 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
903 10177812 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
904 10182090 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
905 10184113 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
906 10176423 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
907 10176274 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
908 10175927 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
909 10176156 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
910 10176154 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
911 10175129 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
912 10179272 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
913 10176143 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
914 10196230 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.19 WM
915 10174900 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
916 10176843 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
917 10182743 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
918 10183320 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
919 10183338 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
920 10184590 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
921 10185407 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
922 10193372 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.19
923 10172369 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
924 10172960 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
925 10171140 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
926 10171553 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.18 WP
927 10172782 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
928 10171315 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.18 MZ
929 10185142 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.18 ŚL
930 10170814 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
931 10169642 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.18 MZ
932 10169517 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
933 10169307 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
934 10169854 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 MP
935 10170594 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
936 10171167 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 MP
937 10169107 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 MP
938 10168983 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 MP
939 10171002 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
940 10168455 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
941 10168875 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
942 10167108 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
943 10172270 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
944 10168442 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
945 10168396 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
946 10165728 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
947 10166468 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
948 10170518 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
949 10170307 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
950 10170472 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
951 10165286 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
952 10165510 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.18 MP
953 10164828 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
954 10172228 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
955 10169465 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
956 10165681 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.18 MZ
957 10170402 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
958 10164695 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
959 10165235 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
960 10170389 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.18 ŚL
961 10167387 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
962 10164233 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
963 10165682 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.18 MZ
964 10163971 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
965 10164289 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.18 MP
966 10164272 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.18 ŁD
967 10165049 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
968 10165962 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
969 10169719 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
970 10172708 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
971 10185985 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
972 10186032 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
973 10205784 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
974 10163052 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
975 10162289 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
976 10185770 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
977 10185769 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
978 10185761 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
979 10185758 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
980 10163185 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
981 10164071 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
982 10162632 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
983 10163133 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
984 10164148 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
985 10160401 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
986 10161782 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.17 MZ
987 10161209 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
988 10160617 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
989 10163388 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
990 10161186 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
991 10160594 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
992 10160590 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
993 10159504 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
994 10161174 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
995 10159841 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
996 10159254 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.17 LB
997 10159486 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
998 10159477 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
999 10158638 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
1000 10159041 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.17 WM
1001 10158832 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
1002 10159216 Mario Mariusz Zub 2024.05.17 LB
1003 10159215 Mario Mariusz Zub 2024.05.17 LB
1004 10158244 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
1005 10186166 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
1006 10186247 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
1007 10186504 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
1008 10186521 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
1009 10156725 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
1010 10156390 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.16 WP
1011 10158960 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.16 PM
1012 10155530 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.16 WM
1013 10155622 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
1014 10155244 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
1015 10158091 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
1016 10161850 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
1017 10180662 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
1018 10171947 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.16 PK
1019 10154185 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
1020 10152664 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
1021 10152661 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
1022 10152646 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
1023 10153330 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
1024 10151625 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
1025 10151895 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
1026 10151822 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.16 ŚK
1027 10183242 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
1028 10153183 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 ŁD
1029 10184536 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.16 MZ
1030 10148877 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.15 MP
1031 10158076 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
1032 10158118 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
1033 10147967 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
1034 10150340 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.15 MP
1035 10147169 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.15 WM
1036 10147512 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
1037 10145995 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
1038 10147487 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
1039 10153498 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
1040 10153492 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
1041 10146042 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
1042 10153515 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
1043 10153507 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
1044 10153727 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
1045 10149509 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
1046 10149562 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
1047 10149580 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
1048 10150147 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
1049 10150186 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
1050 10152509 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15
1051 10153858 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.15 LB
1052 10173252 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.05.15 ŁD
1053 10144855 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.14 LS
1054 10142518 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
1055 10141920 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
1056 10141919 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
1057 10141916 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
1058 10161835 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
1059 10143354 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.14 MP
1060 10141392 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.14 LB
1061 10140889 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
1062 10139864 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
1063 10141710 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
1064 10141958 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
1065 10142020 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
1066 10143320 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.14
1067 10144417 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.05.14 ŁD
1068 10145028 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14
1069 10162446 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
1070 10136931 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
1071 10137133 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
1072 10136600 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
1073 10136183 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.13 MP
1074 10139644 Kaczka Dziwaczka M