GATUNEK

Gatunek: bielik, Haliaeetus albicilla

Rząd: Szponiaste

Rodzina: Jastrzębiowate | Jastrzębie

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 522 733
2 412 687
3 521 862
4 429 645
5 353 541
6 137 220
7 96 127
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10476159 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.21 WM
2 10475515 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
3 10474920 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.07.21 PL
4 10476640 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
5 10472643 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.20 PM
6 10471215 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.20 WM
7 10472271 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
8 10471016 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
9 10470563 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
10 10470280 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
11 10468286 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
12 10467569 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.19 ZP
13 10470287 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
14 10460391 ibis Adam Olszewski 2024.07.16 PL
15 10460067 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
16 10454512 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
17 10454441 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.14 MZ
18 10454210 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
19 10454483 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
20 10454104 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.14 WM
21 10457040 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
22 10455773 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.14 MZ
23 10453818 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
24 10457836 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
25 10456228 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 MB
26 10456343 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
27 10456413 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
28 10453778 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
29 10449761 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
30 10468085 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.13 WM
31 10448807 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
32 10449265 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
33 10453811 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
34 10449244 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
35 10453007 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.13 MZ
36 10447582 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
37 10447425 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.12 PM
38 10447533 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.12 ZP
39 10448022 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
40 10448314 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
41 10448304 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
42 10448287 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
43 10448280 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
44 10448279 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
45 10448009 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
46 10448010 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
47 10450792 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.12 WP
48 10445607 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
49 10445017 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 MZ
50 10445014 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 MZ
51 10447696 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.07.11 WM
52 10446846 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
53 10443391 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
54 10440597 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
55 10441852 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
56 10437000 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.09 ŚL
57 10435015 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.08 PL
58 10434010 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.08 OP
59 10435677 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
60 10430957 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.07 WP
61 10430583 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
62 10430074 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.07.07 WM
63 10429932 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.07.07 ŁD
64 10429866 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
65 10433503 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
66 10427582 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
67 10424221 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.06 MB
68 10424176 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.06 LB
69 10424175 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.06 LB
70 10424190 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 PM
71 10422383 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.06 WP
72 10415599 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.04 ŚL
73 10415636 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
74 10415081 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
75 10416698 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
76 10415071 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
77 10413781 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
78 10416719 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
79 10412263 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.03
80 10412241 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.03
81 10409637 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
82 10467471 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
83 10414787 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
84 10406169 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.02 PL
85 10414771 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
86 10406114 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
87 10406026 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
88 10405938 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
89 10412498 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.02
90 10405846 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
91 10438645 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
92 10412271 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
93 10402704 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
94 10404773 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.01 WM
95 10431774 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
96 10433360 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
97 10401421 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
98 10399851 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
99 10401416 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
100 10403887 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
101 10399836 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
102 10400470 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.30 LS
103 10398699 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.06.30 OP
104 10399238 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
105 10405285 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.30 WM
106 10398362 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.30 WP
107 10401272 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
108 10396143 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
109 10395753 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
110 10394407 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
111 10394908 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.29 PM
112 10394437 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.29 MP
113 10393761 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
114 10394542 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
115 10398758 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
116 10393196 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
117 10393429 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
118 10393425 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
119 10388007 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.27 PL
120 10386864 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
121 10386575 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
122 10386310 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
123 10386571 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
124 10386564 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
125 10386554 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
126 10388374 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
127 10393515 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.26 WM
128 10381749 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.25 PK
129 10383836 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
130 10379591 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.25 WM
131 10379379 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.25 WP
132 10380043 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
133 10381677 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
134 10378834 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
135 10376337 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.24 WM
136 10378759 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
137 10378713 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
138 10378227 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
139 10373067 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.23 MP
140 10373456 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
141 10370703 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
142 10370932 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
143 10371662 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.23 MP
144 10370605 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.23 OP
145 10369926 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
146 10367895 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
147 10366615 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
148 10368262 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
149 10366340 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.21 MZ
150 10418102 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
151 10418101 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
152 10364222 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.21 WM
153 10360376 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.20 WM
154 10356718 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.19 MZ
155 10356231 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.19 PL
156 10357955 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
157 10359540 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.18 WP
158 10352003 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
159 10351969 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
160 10352051 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
161 10347238 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
162 10346718 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
163 10345140 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
164 10344608 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
165 10346180 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
166 10348298 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
167 10348423 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
168 10351210 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
169 10406742 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.06.16 PK
170 10339341 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
171 10339330 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
172 10337864 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.15 ŚK
173 10336446 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
174 10337109 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
175 10339147 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
176 10337198 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
177 10341394 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
178 10334912 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
179 10334713 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
180 10331373 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
181 10330580 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
182 10330855 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 ZP
183 10330401 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.13 WM
184 10331661 ibis Adam Olszewski 2024.06.13 PL
185 10324918 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
186 10324815 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
187 10323044 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
188 10322217 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.11 ŚL
189 10321542 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
190 10321220 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
191 10321401 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
192 10343434 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
193 10313893 Ptakole Bartosz Gott 2024.06.09 MZ
194 10318505 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.09 LS
195 10312941 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.09 WM
196 10312129 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.09 PL
197 10314401 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
198 10308169 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
199 10309692 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
200 10304907 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.08 WP
201 10304735 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
202 10304730 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
203 10303388 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
204 10325338 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
205 10309230 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
206 10302547 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.08 PM
207 10304721 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.08 WM
208 10298368 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
209 10302879 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
210 10302800 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
211 10296863 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.07 KP
212 10292518 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
213 10295632 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
214 10292079 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.05
215 10293809 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.05
216 10291089 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
217 10284252 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
218 10325367 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
219 10285342 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
220 10286720 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
221 10273258 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
222 10281999 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
223 10274176 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
224 10281987 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
225 10282263 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
226 10281988 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
227 10270507 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
228 10269440 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.01
229 10267159 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 PL
230 10269166 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
231 10282281 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.01 PL
232 10265166 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
233 10269569 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
234 10262366 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
235 10257841 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
236 10258637 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
237 10257208 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.31 MP
238 10267247 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.31 MP
239 10257738 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
240 10256155 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.31 WP
241 10256877 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
242 10256800 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
243 10256667 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
244 10270892 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.31 PM
245 10262100 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.31 OP
246 10267229 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
247 10255611 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
248 10259084 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
249 10271514 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
250 10260366 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
251 10260749 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
252 10261301 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
253 10282434 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
254 10249973 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
255 10255498 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
256 10249479 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
257 10248440 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
258 10249879 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
259 10251318 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
260 10244682 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
261 10245861 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
262 10258375 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
263 10241782 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.29 PL
264 10236147 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.28 LS
265 10235535 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 MB
266 10262741 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.28 PM
267 10231955 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.27 PL
268 10224247 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.26 PK
269 10222967 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
270 10286410 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
271 10223420 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
272 10228220 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.26 WP
273 10227873 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
274 10227936 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
275 10287505 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
276 10219448 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
277 10217419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
278 10217436 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
279 10217383 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
280 10214876 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 PM
281 10217335 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
282 10214404 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
283 10219294 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
284 10213322 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
285 10212495 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
286 10219373 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
287 10212218 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
288 10212297 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
289 10218736 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
290 10218788 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
291 10233199 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
292 10233365 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
293 10271348 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
294 10271591 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
295 10310964 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
296 10311008 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
297 10285473 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
298 10211143 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
299 10209295 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 MB
300 10208525 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
301 10209337 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
302 10223317 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
303 10228322 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
304 10205945 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.23 ŚL
305 10223645 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
306 10203313 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
307 10202947 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
308 10202638 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.23 PL
309 10223634 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
310 10200815 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.22 OP
311 10201796 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
312 10200725 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.22 PL
313 10201358 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.22 MZ
314 10192629 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
315 10192315 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
316 10196006 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
317 10191083 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.20 ŁD
318 10186649 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
319 10182840 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.19 ZP
320 10182567 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
321 10181008 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
322 10180950 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
323 10182971 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
324 10180797 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
325 10184064 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.19 ŚL
326 10183446 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
327 10177825 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
328 10182128 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
329 10184123 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
330 10178104 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
331 10177875 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
332 10176780 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
333 10176269 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
334 10183908 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.19 WM
335 10175033 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
336 10177645 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.19 WP
337 10185442 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
338 10188585 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
339 10173454 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
340 10171571 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
341 10169303 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
342 10168894 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
343 10185128 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.18 ŚL
344 10168448 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
345 10170383 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.18 ŚL
346 10161073 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.17 LB
347 10208271 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
348 10160641 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
349 10163180 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
350 10164122 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
351 10161750 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
352 10160373 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
353 10160039 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.17 PL
354 10160575 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
355 10208310 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
356 10159844 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
357 10161704 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
358 10158926 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
359 10162163 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.17 ŁD
360 10186545 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
361 10153524 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.16 WM
362 10151636 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
363 10156394 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
364 10147834 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.15 WP
365 10142508 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
366 10143355 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.14 MP
367 10147670 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 WM
368 10141558 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.14 WM
369 10143308 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.14
370 10143937 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
371 10274212 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.05.14 ZP
372 10132764 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
373 10137145 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.13 WM
374 10134085 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
375 10130816 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
376 10123349 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
377 10125855 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
378 10122672 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
379 10130935 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
380 10123976 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
381 10121076 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
382 10123923 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
383 10120995 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
384 10119839 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
385 10125176 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
386 10125604 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 PM
387 10126697 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
388 10134225 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
389 10119160 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
390 10110855 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
391 10110433 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
392 10110425 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
393 10110408 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
394 10110812 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
395 10109877 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
396 10117677 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
397 10129828 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
398 10110374 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
399 10190563 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
400 10119027 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
401 10134605 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
402 10112740 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
403 10117150 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
404 10107357 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.11 PL
405 10115144 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
406 10117291 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
407 10115491 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
408 10129284 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
409 10110757 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
410 10120456 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
411 10110586 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
412 10106067 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
413 10115239 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
414 10114452 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
415 10106528 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
416 10117596 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.11 ŚL
417 10113557 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
418 10114572 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
419 10105470 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
420 10122036 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
421 10105218 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
422 10134073 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
423 10107798 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
424 10120540 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
425 10120547 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
426 10120830 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
427 10121215 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
428 10144426 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
429 10194013 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
430 10100038 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
431 10101632 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
432 10098925 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
433 10094114 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
434 10093700 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.09 WP
435 10094129 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
436 10093192 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
437 10094843 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
438 10091399 Robert Lo Robert Locman 2024.05.09 WM
439 10091693 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.09 WP
440 10090878 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
441 10095977 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.09 WM
442 10119330 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.09 LB
443 10090985 Este Sławomir Tatoń 2024.05.08 MZ
444 10089952 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
445 10087410 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
446 10087409 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
447 10086280 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
448 10087482 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
449 10085671 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.08 WM
450 10086189 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
451 10088344 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
452 10089496 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
453 10089555 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
454 10089992 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
455 10388163 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.08 MP
456 10083071 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
457 10084319 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.07 ŚL
458 10077015 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.06 WP
459 10077910 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 KP
460 10076081 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
461 10075026 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
462 10074340 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.06 ŚL
463 10072347 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
464 10075105 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.06 PL
465 10075412 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.06 PL
466 10077820 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
467 10069275 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
468 10073033 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
469 10067380 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
470 10065420 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.05 LB
471 10069485 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
472 10065112 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
473 10063403 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.05 PK
474 10064148 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.05 PK
475 10063247 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
476 10098360 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.05 ZP
477 10064006 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
478 10066110 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
479 10057739 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
480 10067047 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.04 PL
481 10059515 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
482 10056885 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
483 10055129 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.04 PL
484 10055571 Mario Mariusz Zub 2024.05.04 LB
485 10054151 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
486 10052943 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
487 10057472 Este Sławomir Tatoń 2024.05.04 MZ
488 10056896 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
489 10071816 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
490 10052546 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
491 10052069 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
492 10052454 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
493 10051091 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
494 10051498 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.04 ŚL
495 10047166 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
496 10045237 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
497 10044415 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.03 PK
498 10046861 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
499 10048327 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
500 10047245 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.03 PL
501 10042679 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
502 10042159 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
503 10041258 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
504 10041417 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
505 10048792 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
506 10053809 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.03 WP
507 10039383 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
508 10040332 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
509 10043577 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
510 10039597 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
511 10048284 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
512 10039071 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
513 10047581 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
514 10039982 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
515 10042800 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
516 10042891 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
517 10042964 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
518 10042984 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
519 10043064 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
520 10043076 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
521 10043512 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
522 10043537 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
523 10048223 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
524 10048234 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
525 10048294 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
526 10048949 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.03
527 10033855 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.02 OP
528 10030049 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
529 10028573 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
530 10028613 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
531 10028883 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
532 10027729 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
533 10027440 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
534 10027553 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
535 10043104 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
536 10026251 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
537 10025874 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
538 10027608 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
539 10027795 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
540 10029811 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
541 10030018 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
542 10030071 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
543 10030095 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
544 10030406 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
545 10031061 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
546 10034329 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 MZ
547 10035050 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
548 10035381 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
549 10035405 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
550 10035413 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
551 10039392 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
552 10039398 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
553 10044946 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02
554 10022323 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
555 10023218 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
556 10022787 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
557 10019356 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.01 MZ
558 10018923 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
559 10018636 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.01 WP
560 10018327 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
561 10017382 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
562 10016771 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
563 10016482 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
564 10016675 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
565 10016508 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
566 10029325 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
567 10016697 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.01 ŚL
568 10024251 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 PM
569 10016490 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
570 10024153 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
571 10029320 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
572 10015640 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
573 10014845 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
574 10013350 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
575 10018967 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
576 10019005 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
577 10020273 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
578 10021413 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.01 ZP
579 10022897 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
580 10023304 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
581 10023457 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
582 10028116 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.01 LS
583 10059351 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
584 10059432 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
585 10073774 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
586 10080812 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.01 ZP
587 10043336 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.30 PM
588 10007839 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.30 ZP
589 10006997 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.30 PL
590 10012819 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.30 WP
591 10013054 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.30 WP
592 10020415 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
593 10003524 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
594 10004188 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
595 10003305 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.29 LB
596 10002119 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.29 WM
597 10005682 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.29
598 9995823 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.28 PM
599 10005774 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.28 MZ
600 9993536 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
601 9998498 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
602 9992119 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.28 ZP
603 9996712 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.28 PM
604 9994994 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
605 9992343 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
606 9990904 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.28 MZ
607 9994619 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
608 9991915 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
609 9990492 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.28 WP
610 10034749 AW Anna Szotek 2024.04.28 MP
611 9996816 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
612 10001250 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.28 ŚL
613 9989663 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
614 9989142 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
615 10000394 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
616 9989045 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.28 PK
617 9997034 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.28 WP
618 9987339 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
619 9988268 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
620 9987404 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.28 WM
621 9985921 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
622 9985489 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
623 9987007 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
624 9990813 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
625 9990880 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
626 9993001 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
627 9995087 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.28 WP
628 9995726 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
629 9995985 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
630 9996275 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
631 9983569 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
632 9980189 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
633 9979834 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
634 9980793 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
635 9980195 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 WP
636 9978571 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.27 PL
637 9977178 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
638 9978325 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.27 MB
639 9984490 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
640 9983677 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
641 9975637 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.27 PL
642 9984302 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
643 9983660 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
644 9976033 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
645 9976767 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
646 9983391 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
647 9984140 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
648 9975392 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
649 9974632 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
650 9983689 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
651 9973613 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.27 WP
652 9973474 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
653 9973175 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.27 ZP
654 9975783 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
655 9978619 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
656 9978713 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
657 9979324 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.27 MZ
658 9991203 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
659 9996080 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
660 9997371 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
661 10005234 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
662 9970709 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.26 PL
663 10002051 PPJ Marcin Ptak 2024.04.26 WP
664 9968748 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
665 9968628 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
666 9967390 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
667 9966764 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
668 9967041 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.26 WP
669 9964679 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
670 9964272 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
671 9964915 Mario Mariusz Zub 2024.04.25 LB
672 9964883 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.25 MB
673 9978196 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.25
674 9963353 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
675 9962346 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.25 ŚL
676 9965973 krakers Wiktor Kroker 2024.04.25 WP
677 9965815 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.24 ZP
678 9960286 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.24 MB
679 9956329 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
680 9956471 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
681 9977529 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.23
682 9956143 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
683 9953798 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.23
684 9956121 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
685 9955572 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.23 PM
686 9953733 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.23 WP
687 9955575 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.23 PM
688 9952955 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.23 MZ
689 9953992 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
690 9955983 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.23 ŚL
691 9951676 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.22 ZP
692 9950446 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
693 9950308 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.22 WM
694 9950435 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
695 9957281 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.22 ZP
696 9951282 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.22 LS
697 9951371 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.22 WM
698 9951425 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.22 WM
699 9951458 Halina Halina Łukomska 2024.04.22 WP
700 9944070 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
701 9945145 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.21 PL
702 9944131 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
703 9942754 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.21
704 9943461 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.21 PL
705 9942503 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
706 9946500 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.21 WM
707 9943990 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
708 9942455 Mario Mariusz Zub 2024.04.21 LB
709 9946096 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.21
710 9941772 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.21 ŁD
711 9940758 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.21 KP
712 9942276 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.21 WP
713 9941440 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
714 9943977 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
715 9946134 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
716 9947833 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.21 ZP
717 9940752 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.21 KP
718 9943986 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
719 9945445 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.21 MZ
720 9941398 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
721 9939700 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
722 9965272 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
723 9939292 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.21 LS
724 9941976 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.21 MZ
725 9943520 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.21 ŚL
726 9944328 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
727 9944407 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
728 9946366 PPJ Marcin Ptak 2024.04.21 WP
729 9946392 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.21 ŚL
730 9946485 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.21 MB
731 9947445 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.21 MB
732 9938375 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
733 9938853 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
734 9937000 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.20 ŚL
735 9934055 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
736 9938130 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.20 MP
737 9933021 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.20 PL
738 9933987 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
739 9973056 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.20 PL
740 9933053 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
741 9933101 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
742 9933524 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
743 9933682 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
744 9934549 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
745 9934564 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
746 9929807 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
747 9933701 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.19 OP
748 9930547 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
749 9931255 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
750 9931574 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.19 PL
751 9928881 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
752 9930614 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
753 9931163 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
754 9928052 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
755 9927627 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.19 MZ
756 9931332 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.19 MB
757 9926599 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18
758 9925401 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.18 WP
759 9926092 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
760 9924724 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.18
761 9925062 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.18 WM
762 9926751 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
763 9924177 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.17 PL
764 9921171 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.17 ZP
765 9920965 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.17 PL
766 9920832 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
767 9921010 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.17 PL
768 9920919 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.17 WM
769 9920468 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.17 PL
770 9923332 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.17 WM
771 9919186 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.16 ZP
772 9918936 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.16 OP
773 9917806 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.16 ŁD
774 9916777 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.16 ŚL
775 9916836 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.16 WP
776 9916268 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.16 ŚL
777 9917226 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.16 ŚL
778 9919262 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.16 ZP
779 9929353 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.16 ŚK
780 9915845 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.15 PK
781 9922265 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.15 WM
782 9922233 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.15 WM
783 9907665 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
784 9909809 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
785 9909110 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
786 9907767 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
787 9907024 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
788 9907248 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
789 9905899 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.14 PM
790 9906636 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
791 9904194 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
792 9903751 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
793 9903769 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
794 9904940 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
795 9902355 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.14 ŚL
796 9902482 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.14 WP
797 9904915 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
798 9940872 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.14 LB
799 9902725 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
800 9904126 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.14 PK
801 9901301 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.14 WP
802 9900718 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.14 LB
803 9902567 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
804 9909836 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
805 9902621 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
806 9902356 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
807 9904971 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.14 WP
808 9907351 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.14
809 9908804 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.14 LB
810 9908893 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.14 LB
811 9909623 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
812 9909695 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
813 9910672 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
814 9911737 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
815 9911820 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
816 9912503 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
817 9923512 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 MB
818 9923590 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 PM
819 9897484 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
820 9910707 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
821 9895173 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.13 PL
822 9894925 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
823 9907925 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.04.13 MZ
824 10005635 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.04.13 MZ
825 9893195 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.13 MP
826 9891802 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.13 WP
827 9893139 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
828 9899379 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.13 MZ
829 9891565 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.13 PL
830 9891588 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
831 9891055 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.13 KP
832 9901851 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
833 9893125 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
834 9895726 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.13 MP
835 9899256 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
836 9923365 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.13 MB
837 9888808 Mario Mariusz Zub 2024.04.12 LB
838 9887650 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
839 9899732 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
840 9889179 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.12
841 9887144 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.12 MP
842 9886950 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.12 MP
843 9887092 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
844 9887657 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
845 9889129 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.12
846 9891773 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.12 WP
847 9886080 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
848 9885312 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
849 9886118 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
850 9888477 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
851 9899706 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
852 9887150 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.12 MP
853 9911868 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
854 9882826 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.11 MP
855 9893597 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.11 ŚL
856 9929856 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.11 MZ
857 9880480 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.11 PK
858 9876883 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
859 9876176 Robert Lo Robert Locman 2024.04.10 WM
860 9876574 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.10 PL
861 9874719 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
862 9872355 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.04.09 ŁD
863 9869520 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
864 9869286 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.09 WP
865 9869702 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.09
866 9867218 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.09 WM
867 9866596 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
868 9875951 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.09 ZP
869 9872085 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.09 WP
870 9861138 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.08 MZ
871 9864169 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
872 9861123 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.08 MZ
873 9863279 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
874 9854655 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.07 MZ
875 9861165 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.07 LS
876 9882811 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.07
877 9850100 Robert Lo Robert Locman 2024.04.07 WM
878 9849938 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.07 PL
879 9851517 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.07 MZ
880 9849748 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
881 9851001 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
882 9849709 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.07 ŚL
883 9849565 Robert Lo Robert Locman 2024.04.07 WM
884 9851790 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
885 9855858 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.07 WM
886 9848615 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.07 ŚL
887 9849467 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
888 9849466 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
889 9848078 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.07 LB
890 9849461 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
891 9855323 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.07 ZP
892 9847896 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.07 PL
893 9849439 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
894 9850536 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.07 ZP
895 9849431 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
896 9849417 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
897 9847344 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
898 9847110 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.07 ŚL
899 9847314 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
900 9847294 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
901 9848026 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
902 9851798 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 MZ
903 9847144 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.07 MZ
904 9848136 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.07 PK
905 9847410 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
906 9852795 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
907 9854683 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.07 WP
908 9854972 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.07 WP
909 9855604 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.07 WM
910 9845491 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.06
911 9844740 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 LS
912 9842129 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.06
913 9842768 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
914 9840153 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
915 9844275 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.06 LS
916 9844758 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
917 9846664 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.06 ŁD
918 9841750 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
919 9842931 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
920 9846362 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.06 PK
921 9836891 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.06 PL
922 9838095 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.06
923 9836128 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.06 PL
924 9839490 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.06 WP
925 9835429 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.06 MZ
926 9841671 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
927 9842979 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
928 9835072 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.06 MP
929 9841637 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
930 9839698 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.06 ŚL
931 9841495 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.06 ŚL
932 9837932 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
933 9843756 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.06 MZ
934 9838309 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
935 9838876 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
936 9834080 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.06 PL
937 9836847 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
938 9844311 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.06 ZP
939 9843422 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.06 ŚL
940 9836471 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.06 PK
941 9836549 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.06 PK
942 9839794 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.06 PK
943 9839865 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.04.06 PK
944 9840210 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
945 9842275 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.06 MZ
946 9843462 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.06 WP
947 9855231 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06
948 9855303 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06
949 9859065 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06
950 9829660 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.05 ŚL
951 9830258 Ivory Iwona Rylska 2024.04.05 WP
952 9829203 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.05 ŚK
953 9829726 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
954 9831376 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
955 9831161 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.05 LS
956 9828476 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.05
957 9828771 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
958 9841652 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.05 WP
959 9829698 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
960 9831556 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
961 9828243 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.05
962 9828762 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
963 9828741 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
964 9828241 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
965 9827161 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
966 9827169 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
967 9831445 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
968 9827078 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
969 9826779 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.05 ŚL
970 9825721 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.05
971 9826015 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
972 9824491 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
973 9824416 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
974 9822637 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.04 PK
975 9822367 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.04 PK
976 9822105 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.04 PL
977 9821190 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.04 WP
978 9826284 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.04 PL
979 9822223 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.04
980 9824218 krakers Wiktor Kroker 2024.04.04 WP
981 9824606 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.04 WM
982 9816291 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
983 9818779 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
984 9815775 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
985 9815759 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
986 9818918 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.02 ZP
987 9823787 Agrimensor Radosław Musioł 2024.04.02 ŚL
988 9813132 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
989 9811611 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
990 9814374 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.02 PL
991 9814390 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.02 ŚL
992 9804202 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 PL
993 9802595 krakers Wiktor Kroker 2024.04.01 WP
994 9802122 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
995 9803007 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.01 ZP
996 9807541 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.01 PL
997 9801512 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
998 9802150 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
999 9806241 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.01 MP
1000 9800737 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.01 PL
1001 9803241 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
1002 9799927 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
1003 9801813 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.01 PK
1004 9799621 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.01 PL
1005 9803265 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
1006 9802142 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
1007 9798098 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
1008 9797723 Ivory Iwona Rylska 2024.04.01 WP
1009 9804267 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.01 ŚL
1010 9800750 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.01 WP
1011 9806916 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.01 PK
1012 9806951 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.01 WP
1013 9807665 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.01 WP
1014 9809316 krakers Wiktor Kroker 2024.04.01 WP
1015 9972808 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.04.01 ŁD
1016 9794962 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.31 ŚL
1017 9792819 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.03.31 MZ
1018 9795856 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.31 ZP
1019 9795855 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.31 ZP
1020 9791337 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.03.31 MZ
1021 9790812 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.31 PM
1022 9795650 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.31 LS
1023 9810494 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.31 PL
1024 9792994 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.31 MZ
1025 9792057 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.31 PL
1026 9791487 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.31 ŚL
1027 9788009 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.31 MZ
1028 9795112 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.31 MZ
1029 9785583 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.30 WP
1030 9785507 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.30 WP
1031 9786168 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.30 WM
1032 9785584 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.30 WP
1033 9784163 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.30 WP
1034 9784093 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.30
1035 9783138 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
1036 9782750 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.03.30 ŚL
1037 9782090 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
1038 9782158 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
1039 9780513 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
1040 9787436 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.30 WP
1041 9781463 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
1042 9782883 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.30 LB
1043 9779522 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
1044 9781429 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
1045 9779983 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.03.30 PK
1046 9779310 Ewa Ewa Wnuk 2024.03.30 PK
1047 9782786 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.30 LB
1048 9780855 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
1049 9781253 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
1050 9784725 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
1051 9786366 krakers Wiktor Kroker 2024.03.30 WP
1052 9786635 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.30 WP
1053 9788149 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.30 WP
1054 9795924 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.30 WP
1055 9785874 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.29 MZ
1056 9775524 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
1057 9775465 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
1058 9772994 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
1059 9772982 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
1060 9775393 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
1061 9772485 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
1062 9773018 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
1063 9776109 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.29 WP
1064 9772283 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.29
1065 9809738 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.29 MZ
1066 9771334 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
1067 9770885 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.03.29 PK
1068 9774086 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
1069 9772984 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
1070 9771246 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
1071 9776829 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.29 PL
1072 9778411 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.29 WP
1073 9770183 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.29 ŚL
1074 9767046 krakers Wiktor Kroker 2024.03.28 WP
1075 9766905 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.28 KP
1076 9766598 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.28 PL
1077 9764126 Michał Janosz Michał Janosz 2024.03.27 ŚL
1078 9763636 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.27 MZ
1079 9762471 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.27 PL