GATUNEK

Gatunek: pustułka, Falco tinnunculus

Rząd: Sokołowe

Rodzina: Sokołowate | Sokoły

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 563 643
2 436 587
3 612 776
4 757 926
5 715 894
6 528 781
7 297 452
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477316 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
2 10476582 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
3 10477335 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.21 MZ
4 10475935 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 MP
5 10476428 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
6 10476340 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.21
7 10476985 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.21 MZ
8 10475393 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 MP
9 10475957 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
10 10475099 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.21 ŚL
11 10475352 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.21 MP
12 10474933 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 MP
13 10475318 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
14 10473039 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.20 WP
15 10473404 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
16 10472755 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
17 10472753 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
18 10472292 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
19 10472302 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
20 10472300 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
21 10472298 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
22 10472350 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
23 10472344 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
24 10471693 Mario Mariusz Zub 2024.07.20 LB
25 10472336 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
26 10472334 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
27 10475206 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
28 10472329 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
29 10472327 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
30 10472324 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
31 10475200 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
32 10470961 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.20 OP
33 10475189 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
34 10470959 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.20 OP
35 10470538 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
36 10472219 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
37 10470596 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.20 MZ
38 10472238 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
39 10471200 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.20 PL
40 10471326 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.20 WP
41 10474643 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.20 OP
42 10467768 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.19 MP
43 10467450 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.19
44 10467451 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.19
45 10466760 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
46 10467448 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.19
47 10468896 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
48 10468952 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
49 10465826 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.18
50 10466014 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.18 MP
51 10467819 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
52 10465491 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.18
53 10465051 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
54 10465070 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
55 10465068 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
56 10465020 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
57 10465973 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.18 WP
58 10466036 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.18 WP
59 10466447 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
60 10462864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.17
61 10463827 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
62 10462673 Robert Lo Robert Locman 2024.07.17 MZ
63 10463739 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.17
64 10465365 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.17 MP
65 10462577 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.17 MZ
66 10462061 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.17 ŚL
67 10462062 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.17 ŚL
68 10466282 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.17
69 10463389 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.17 WP
70 10463463 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.17 WP
71 10466269 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.17
72 10462706 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.16
73 10461254 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
74 10467516 PPJ Marcin Ptak 2024.07.16 WP
75 10461123 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
76 10466878 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
77 10460939 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.16
78 10460305 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
79 10460217 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
80 10460938 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.16
81 10459286 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
82 10461037 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.16 KP
83 10462432 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.16 MZ
84 10458058 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.15 ŚL
85 10458087 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.15
86 10457376 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
87 10458494 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.15 MZ
88 10458453 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.15 MP
89 10457337 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.15
90 10459063 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
91 10455780 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
92 10455588 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
93 10456958 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
94 10455591 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.07.14 MP
95 10455590 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.07.14 MP
96 10455447 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
97 10455402 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
98 10455677 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
99 10455668 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
100 10455664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
101 10455577 PPJ Marcin Ptak 2024.07.14 WP
102 10457364 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.07.14 ŚL
103 10455557 PPJ Marcin Ptak 2024.07.14 WP
104 10453946 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
105 10452989 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
106 10453033 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
107 10456511 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.14 WP
108 10459080 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.14 PK
109 10451468 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.07.13 PL
110 10457005 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.13 ŁD
111 10451032 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.13
112 10452755 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.13 ZP
113 10456938 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.13 ŁD
114 10450935 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
115 10451293 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.13 MZ
116 10451372 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.13 MZ
117 10451647 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.13
118 10453886 Este Sławomir Tatoń 2024.07.13 MZ
119 10451597 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
120 10450567 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
121 10450566 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
122 10450562 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
123 10463488 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.13
124 10450395 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
125 10449734 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
126 10451551 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
127 10448982 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.13 MP
128 10448325 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.13 WP
129 10450171 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 PK
130 10450728 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.13 WP
131 10447501 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.12 ŚL
132 10447604 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.12 PL
133 10447714 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.12 WP
134 10447234 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.12
135 10447661 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.12
136 10452732 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.12 ZP
137 10447028 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.12 MZ
138 10446870 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
139 10446321 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.12 PL
140 10448107 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.12 PK
141 10449974 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.12 WM
142 10446175 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.12 WP
143 10447660 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.12
144 10446090 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.12 PK
145 10446270 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
146 10447624 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.12 WP
147 10445658 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
148 10445848 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.11 ŚL
149 10466815 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.11 MP
150 10446715 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.11
151 10444365 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.11
152 10444270 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.11
153 10445445 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.11 MZ
154 10445585 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
155 10443766 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.10 PL
156 10442910 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
157 10442622 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.10 PL
158 10441554 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.10
159 10443956 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.10
160 10444313 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.10 MZ
161 10441209 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
162 10441434 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.10
163 10441903 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.10 PK
164 10443797 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.10 WP
165 10463407 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.10 WP
166 10439307 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
167 10441868 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
168 10441869 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
169 10446698 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.09
170 10439440 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.09
171 10438806 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.09 PK
172 10440533 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.09 WP
173 10440654 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
174 10440800 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
175 10440968 ibis Adam Olszewski 2024.07.09 PL
176 10445299 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.09 ŚK
177 10443864 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
178 10435392 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.08 MZ
179 10434590 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.08 LS
180 10434549 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.08
181 10437321 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
182 10433688 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.08
183 10433553 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.08
184 10432732 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
185 10432705 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.08 MP
186 10437873 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
187 10431093 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.07 ŚL
188 10430481 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 ŚL
189 10430464 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
190 10431837 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.07 KP
191 10430012 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
192 10429328 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.07.07 PK
193 10431045 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.07 LS
194 10429131 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 LS
195 10429007 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
196 10429255 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
197 10433492 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
198 10428729 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
199 10428373 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
200 10428401 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
201 10429565 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.07 LB
202 10427702 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 WP
203 10427978 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
204 10427976 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
205 10428878 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.07.07 MP
206 10427438 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
207 10427904 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
208 10430804 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
209 10430994 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.07 MP
210 10432311 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.07.07 MZ
211 10424073 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
212 10423047 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.06 MZ
213 10437549 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.07.06 PM
214 10422791 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
215 10444043 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.06 MP
216 10427386 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.06 MP
217 10421857 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.07.06 MP
218 10423298 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
219 10422408 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.06
220 10420954 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
221 10426185 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.06 WP
222 10427347 ibis Adam Olszewski 2024.07.06 PL
223 10427498 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
224 10427562 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
225 10431208 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
226 10431408 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
227 10419829 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.05
228 10466779 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.05 OP
229 10420588 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.05
230 10423791 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
231 10423776 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
232 10418673 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.05 ŚL
233 10417940 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.05 WP
234 10417919 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
235 10420586 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.05
236 10417471 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.05 MZ
237 10419928 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.05 WP
238 10427346 ibis Adam Olszewski 2024.07.05 PL
239 10431667 PPJ Marcin Ptak 2024.07.04 KP
240 10416511 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.04
241 10417384 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.04 MZ
242 10415344 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 MP
243 10431665 PPJ Marcin Ptak 2024.07.04 KP
244 10431666 PPJ Marcin Ptak 2024.07.04 KP
245 10414335 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.04
246 10416543 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.04 MP
247 10414354 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.04 LS
248 10413147 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
249 10412879 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
250 10412886 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
251 10444029 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.04 MP
252 10417086 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.04 WP
253 10411884 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.03
254 10411188 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.07.03 ŁD
255 10411863 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.03 MZ
256 10413850 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.03 ZP
257 10411809 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŚL
258 10411078 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
259 10414882 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
260 10409967 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.03
261 10409964 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.03
262 10414821 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
263 10414841 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
264 10409376 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
265 10414844 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
266 10411800 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.03 ŚL
267 10409868 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.03 MZ
268 10411799 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.03 ŚL
269 10408962 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.03 PK
270 10410246 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.03 MP
271 10410034 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
272 10412521 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.03 WP
273 10430157 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.07.03 MZ
274 10407559 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
275 10412322 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.07.02 MP
276 10414785 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
277 10408458 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.02
278 10406974 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.02 MP
279 10421390 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 LS
280 10405601 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.02 WP
281 10408456 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.02
282 10408454 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.02
283 10408451 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.02
284 10408274 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.02 WP
285 10408401 ibis Adam Olszewski 2024.07.02 PL
286 10455501 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
287 10404610 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.01
288 10405172 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.01 WP
289 10404291 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.01
290 10407925 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
291 10404037 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.01 MZ
292 10403698 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.01 MZ
293 10404293 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.01
294 10408400 ibis Adam Olszewski 2024.07.01 PL
295 10431719 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
296 10433334 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
297 10438793 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01 WP
298 10401118 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
299 10401140 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
300 10400384 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.30 MP
301 10410284 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.30 MP
302 10410333 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.30 MP
303 10399542 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
304 10444020 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.30 MP
305 10403844 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
306 10403851 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
307 10410272 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.30 MP
308 10399491 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.30 PM
309 10398174 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.30 WP
310 10399173 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
311 10433125 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
312 10399172 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 WP
313 10399169 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 WP
314 10399165 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 WP
315 10407814 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.30 PK
316 10397500 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.30 MP
317 10420786 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.30 MP
318 10398249 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.30 MP
319 10397326 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.30 WP
320 10397545 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
321 10397215 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.30 ZP
322 10399654 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
323 10399884 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
324 10400902 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.30 WP
325 10402613 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.30 WP
326 10402614 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.30 WP
327 10408261 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.30 MZ
328 10408399 ibis Adam Olszewski 2024.06.30 PL
329 10431708 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
330 10433268 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
331 10395272 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.29 ŚL
332 10395193 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.29 LB
333 10395864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
334 10429596 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
335 10429616 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
336 10397653 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
337 10393802 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.29 MZ
338 10397619 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
339 10393763 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
340 10394541 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
341 10398759 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
342 10429423 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
343 10396249 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.06.29 PK
344 10393308 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.29 MP
345 10394328 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
346 10392889 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.29 PM
347 10393578 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
348 10395570 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
349 10395829 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
350 10397131 ibis Adam Olszewski 2024.06.29 PL
351 10402615 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.29 PK
352 10391836 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.28 PK
353 10391814 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.28 WP
354 10398440 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.28 MZ
355 10391326 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.28 ŚL
356 10394595 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
357 10391210 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
358 10391099 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
359 10391123 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
360 10391120 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
361 10391118 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
362 10391683 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
363 10391111 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
364 10391109 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
365 10422612 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.06.28 WM
366 10390232 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.28 LB
367 10391134 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.28 ŚL
368 10392218 ibis Adam Olszewski 2024.06.28 PL
369 10429348 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.28 LB
370 10387966 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.27 ŚL
371 10387944 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.27 ŚL
372 10387582 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.27
373 10387656 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.27 MZ
374 10386819 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.27 MZ
375 10386707 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.27
376 10386648 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.27
377 10386373 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.27 ŚL
378 10388928 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
379 10392215 ibis Adam Olszewski 2024.06.27 PL
380 10385441 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.26 MZ
381 10385236 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.26
382 10385092 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.26 MZ
383 10385110 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
384 10384442 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.26 ŚL
385 10384016 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.26
386 10384013 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.26
387 10384981 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
388 10383409 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.26 WP
389 10383892 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.26
390 10384113 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
391 10383891 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.26
392 10384232 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.26 MZ
393 10385775 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.26 WP
394 10402597 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.26 MP
395 10382230 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
396 10380941 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.25 ŚL
397 10380968 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.25
398 10384858 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
399 10379814 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
400 10381015 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.25
401 10379488 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.25 MZ
402 10380758 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
403 10380936 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.25 LB
404 10381135 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
405 10381264 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.25 WP
406 10388184 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.25 PM
407 10392214 ibis Adam Olszewski 2024.06.25 PL
408 10377414 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.24
409 10377236 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.24 ŚL
410 10377599 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
411 10377597 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
412 10377596 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
413 10376301 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.24 WP
414 10376131 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.24 PL
415 10377269 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
416 10389694 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.24 MP
417 10377565 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
418 10377582 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
419 10377531 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
420 10375805 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.24 MP
421 10376598 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.24 ŚL
422 10376649 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
423 10376659 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
424 10376660 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
425 10376675 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
426 10376677 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
427 10376680 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
428 10378539 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.24 WP
429 10378558 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.24 ŚL
430 10373717 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.23 PK
431 10373369 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.23 MZ
432 10373043 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.23
433 10375025 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.23 MZ
434 10372661 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
435 10372654 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
436 10374914 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
437 10378910 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.23 MZ
438 10372188 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
439 10371664 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.23 MP
440 10373842 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.23 MP
441 10370770 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
442 10370886 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
443 10373101 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.23
444 10373450 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
445 10370959 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
446 10370958 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
447 10372511 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.23 MP
448 10372609 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.23 MP
449 10372125 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.23 MP
450 10369568 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
451 10384146 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.23
452 10368473 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
453 10367870 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.22
454 10368410 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
455 10368392 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
456 10366984 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.22
457 10368375 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
458 10367394 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.22 MP
459 10368326 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
460 10368313 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
461 10366172 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.22 MZ
462 10384187 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
463 10366478 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
464 10368243 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
465 10368063 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
466 10368082 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
467 10368081 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
468 10367672 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
469 10368078 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
470 10368040 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
471 10365467 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.22 MP
472 10373377 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.22 MZ
473 10374514 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.22 ŚK
474 10364634 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.21 WM
475 10363422 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.21 ŚL
476 10363418 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
477 10384137 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.21
478 10367468 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
479 10362852 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.21 MP
480 10369301 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.21 MP
481 10362463 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.21 MZ
482 10363262 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
483 10363285 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
484 10418074 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
485 10361937 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.21 WP
486 10418001 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
487 10363246 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
488 10362968 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.21 WM
489 10362969 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.21 WM
490 10362970 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.21 WM
491 10385418 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.21 WP
492 10385421 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.21 WP
493 10391464 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
494 10384131 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
495 10361081 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
496 10359944 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.20 WP
497 10360191 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.20
498 10389697 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.20
499 10360303 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
500 10367427 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
501 10367420 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
502 10384104 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
503 10360300 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
504 10360552 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.20 MZ
505 10359047 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.20 PL
506 10360469 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.20 LB
507 10360186 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.20
508 10359782 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
509 10360004 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
510 10360578 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.20 PL
511 10360581 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.20 PL
512 10356719 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.19 MZ
513 10356247 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.19 LB
514 10357126 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.19
515 10357113 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.19
516 10357099 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.19
517 10355835 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.19 ŚL
518 10356878 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.19 WP
519 10356912 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.19 WP
520 10355288 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.18 PK
521 10354487 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
522 10354451 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
523 10354446 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
524 10389683 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
525 10353468 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.18 LB
526 10384052 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.18
527 10389651 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
528 10389622 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 WP
529 10355403 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.18 MZ
530 10355404 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.18 PL
531 10355680 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.18 MZ
532 10352057 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
533 10389620 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.17
534 10351996 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
535 10352132 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
536 10351505 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.17 MP
537 10351672 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.17
538 10349974 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.17 PK
539 10350724 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.16
540 10347935 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.16 OP
541 10349493 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.16 OP
542 10350896 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.16 OP
543 10346728 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.16
544 10347864 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
545 10347907 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.16 KP
546 10346735 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
547 10384058 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.16
548 10384057 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.16
549 10344922 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.16
550 10346488 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
551 10344874 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
552 10344870 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
553 10350727 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.16
554 10345536 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
555 10346517 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.16 PK
556 10343243 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
557 10343290 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.16 PK
558 10342979 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
559 10355270 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.16 PK
560 10343012 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.16 MP
561 10341977 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.16 WP
562 10343901 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.16 MP
563 10345261 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.16 MZ
564 10347694 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.16 WP
565 10350265 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.16 ŚL
566 10353621 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.06.16 OP
567 10341935 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.16 OP
568 10340664 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
569 10340763 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.15 MZ
570 10341589 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
571 10342471 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
572 10338591 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.15 MZ
573 10338349 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
574 10341116 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
575 10341104 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
576 10344186 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
577 10338227 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
578 10341477 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
579 10341476 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
580 10344181 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
581 10340965 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 OP
582 10341088 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
583 10340963 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 OP
584 10344180 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
585 10341092 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
586 10338221 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
587 10337869 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
588 10338672 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.15 PK
589 10337647 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
590 10337627 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
591 10337621 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
592 10338657 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.15 PK
593 10336916 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
594 10336574 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
595 10336506 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
596 10337026 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
597 10336932 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
598 10337061 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.15 PK
599 10337108 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
600 10335963 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.15 PK
601 10339302 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.15 ŚL
602 10335959 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
603 10335754 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
604 10350708 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.15 OP
605 10335511 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.15 ŁD
606 10343455 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.15 MP
607 10336452 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
608 10335279 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.15 PL
609 10341396 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
610 10336312 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.14 ZP
611 10333686 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 WP
612 10332381 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.14 MP
613 10332640 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
614 10332986 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
615 10332554 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.14 PK
616 10350696 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.14
617 10331683 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.14 ŚL
618 10331560 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.14
619 10332629 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
620 10332612 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
621 10331271 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.14 PK
622 10332575 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.14 MZ
623 10330525 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.13 MZ
624 10330375 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.13 WP
625 10330589 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
626 10331698 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
627 10329830 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.13
628 10328825 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.13
629 10328016 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.13
630 10327429 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
631 10327409 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.13 WP
632 10349297 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.13 MZ
633 10325470 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.12 ŚL
634 10324712 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.12 LB
635 10324926 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
636 10324797 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
637 10324417 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.12 WM
638 10324442 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.12
639 10324872 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
640 10324861 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
641 10323838 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.12 MP
642 10326027 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
643 10326366 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.12 PK
644 10326688 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
645 10329794 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.12 PK
646 10322961 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.11
647 10322535 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.11
648 10321643 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
649 10321405 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
650 10322592 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.11 PL
651 10317599 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.10
652 10319330 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 WP
653 10316764 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
654 10316698 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
655 10316173 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
656 10322986 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.10 WP
657 10317184 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.10
658 10317177 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.10
659 10317671 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
660 10315431 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.09
661 10313482 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
662 10313851 Este Sławomir Tatoń 2024.06.09 MZ
663 10313833 Tilia Paweł Hermański 2024.06.09 KP
664 10312659 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
665 10314669 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
666 10315762 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.09 MZ
667 10311874 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.09 PL
668 10312367 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
669 10314018 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.09 PK
670 10311214 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
671 10314684 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
672 10314675 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
673 10313044 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.09
674 10314544 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
675 10311086 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.09 MP
676 10314500 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
677 10312428 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
678 10311675 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
679 10312372 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
680 10312422 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
681 10311752 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
682 10312336 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
683 10312485 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
684 10333473 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.09 MZ
685 10311632 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
686 10312289 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
687 10312413 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
688 10311633 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
689 10312283 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
690 10312411 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
691 10315316 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
692 10309890 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.08 MZ
693 10308287 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
694 10306261 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.08 MP
695 10305741 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
696 10308803 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
697 10302994 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.08 LB
698 10302729 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.08 ŚL
699 10305585 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
700 10302565 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.08 PK
701 10306166 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
702 10305847 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.08 PM
703 10304772 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.08 PM
704 10303404 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.08 PM
705 10304216 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.08 MP
706 10302837 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.08 ZP
707 10304215 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.08 MP
708 10307267 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
709 10305018 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.08 OP
710 10302462 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.08 PK
711 10317431 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
712 10302494 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.06.08 MZ
713 10304177 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.08 MP
714 10300801 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
715 10325334 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08 OP
716 10301151 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
717 10300673 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.08 PK
718 10304121 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.08 PM
719 10308851 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.08 WP
720 10300296 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.07 MZ
721 10302434 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.07 PK
722 10298161 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.07 MP
723 10298892 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.07
724 10297189 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
725 10297693 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.07 MP
726 10300031 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.07 MP
727 10294824 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.06 MP
728 10294723 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.06 LB
729 10294792 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.06 PM
730 10295972 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.06 WP
731 10296220 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.06 MZ
732 10338513 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
733 10294266 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.06 PK
734 10293590 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
735 10299969 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
736 10293612 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.06
737 10292522 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.06 MZ
738 10295201 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.06 ŚL
739 10295737 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
740 10380651 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.06 ŚK
741 10299949 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
742 10338446 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05 OP
743 10291018 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.05 MB
744 10290809 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
745 10291651 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.05
746 10291758 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.05 PK
747 10298959 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.05 MZ
748 10291619 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.05
749 10291592 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.05
750 10294163 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.05 OP
751 10290803 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
752 10469153 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
753 10291917 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
754 10291589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.05
755 10289718 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
756 10289731 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
757 10291847 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
758 10285414 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.04
759 10284948 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.04 MP
760 10284540 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.04 PM
761 10285119 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.04 MZ
762 10285203 Este Sławomir Tatoń 2024.06.04 MZ
763 10284782 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
764 10284771 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
765 10284757 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
766 10284753 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
767 10285536 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.04 ŚL
768 10283296 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.06.04 MZ
769 10284693 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.04 LB
770 10284937 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.04 ŚL
771 10285007 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.04 WP
772 10286696 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.04 PK
773 10280543 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
774 10283297 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.06.03 MZ
775 10279263 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
776 10279483 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
777 10279473 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
778 10287029 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
779 10279168 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.03 PK
780 10279106 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.03 MZ
781 10282110 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
782 10279482 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
783 10279459 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
784 10281796 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.03 MP
785 10279458 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
786 10279414 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
787 10278358 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.03
788 10279392 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
789 10280583 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.03 MZ
790 10284671 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
791 10284684 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
792 10275012 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
793 10274693 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.02 PK
794 10274705 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.02 MP
795 10274697 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.02 MP
796 10274659 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.02 MP
797 10273701 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
798 10286098 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.02 PL
799 10299853 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.02 PL
800 10278035 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.02 MZ
801 10278026 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.02 MZ
802 10273224 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.02
803 10274885 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
804 10273063 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
805 10275892 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
806 10271234 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
807 10270492 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
808 10277141 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.02 OP
809 10268808 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.01 MZ
810 10268837 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
811 10269062 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
812 10265934 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
813 10265436 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.01 LB
814 10265180 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.01 LB
815 10266590 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
816 10265152 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.01 MB
817 10264938 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
818 10266928 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
819 10262991 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.01 MP
820 10272537 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.01 KP
821 10266312 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
822 10267223 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
823 10267255 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
824 10268977 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.01 MP
825 10273096 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
826 10274681 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.31 MP
827 10262086 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
828 10265647 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
829 10262711 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.31 MZ
830 10259881 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.31 OP
831 10260662 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.31 MZ
832 10274643 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.31 MP
833 10274623 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.31 PK
834 10271312 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
835 10258687 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
836 10259886 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
837 10258730 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.31 MP
838 10260018 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
839 10274610 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.31 LB
840 10259779 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.31
841 10257559 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
842 10257209 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.31 OP
843 10256865 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
844 10277695 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
845 10259116 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
846 10254445 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
847 10260228 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
848 10257648 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
849 10261623 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
850 10289144 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
851 10251393 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.30 PL
852 10251265 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
853 10251263 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
854 10250654 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.30
855 10252488 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
856 10251348 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
857 10249565 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.30 MP
858 10248366 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.30
859 10250421 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.30 MP
860 10252481 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
861 10248922 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.30 MZ
862 10249040 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.30 ŚL
863 10312539 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.30
864 10248429 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
865 10282187 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
866 10249186 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.30 MZ
867 10246273 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
868 10248348 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.30 WM
869 10249621 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
870 10258500 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
871 10287678 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
872 10243419 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
873 10243044 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
874 10249530 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.29 LS
875 10245838 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.29 MZ
876 10242844 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.29 MP
877 10248945 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.29
878 10243194 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.29 WP
879 10241889 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.29 LB
880 10245089 Tilia Paweł Hermański 2024.05.29 ŚL
881 10243010 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
882 10241681 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.29 OP
883 10246855 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
884 10241745 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.29 LB
885 10241165 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.29 MP
886 10242178 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.29 MP
887 10241079 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.29
888 10240797 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.29 PK
889 10277657 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.29 OP
890 10239949 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.29
891 10243007 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
892 10243003 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
893 10239910 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
894 10242065 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 LB
895 10242832 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.29 WP
896 10243813 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.29 LB
897 10238677 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
898 10238667 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28
899 10236479 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
900 10238221 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.28
901 10282190 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.28 MP
902 10234919 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.28 ŚL
903 10237352 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
904 10237116 Mario Mariusz Zub 2024.05.28 LB
905 10237401 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
906 10233262 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
907 10229717 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.27 MP
908 10232508 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.27
909 10228682 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.27 ZP
910 10229255 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
911 10229455 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.27 MP
912 10231685 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.27 ŚL
913 10234112 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.27 WP
914 10268996 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.27 PK
915 10226757 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
916 10225642 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.26 MP
917 10224976 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
918 10246676 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.26 MZ
919 10224248 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.26 PK
920 10224357 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
921 10224395 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
922 10224832 Marek Derda Marek Derda 2024.05.26 ŚK
923 10242021 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.26 ŚK
924 10223522 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.26 MP
925 10246799 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
926 10223534 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.26
927 10224442 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
928 10227774 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
929 10224295 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
930 10224288 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
931 10224289 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
932 10222582 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
933 10225947 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.26 MZ
934 10222367 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 MB
935 10221493 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
936 10221490 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.26 MP
937 10236471 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
938 10224324 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
939 10223896 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
940 10220834 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
941 10222122 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
942 10333588 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.26 MZ
943 10232272 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.26
944 10223063 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
945 10224056 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
946 10224123 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
947 10224152 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.26 WP
948 10227149 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
949 10227167 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 MP
950 10227373 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
951 10228119 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
952 10218223 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
953 10223497 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.25 MP
954 10218022 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.25 ŁD
955 10215558 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.25 ŚL
956 10214989 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
957 10214811 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
958 10214946 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
959 10216912 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
960 10216911 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
961 10217340 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
962 10213948 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
963 10219487 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
964 10213835 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
965 10219293 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
966 10214427 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
967 10214433 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
968 10214103 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
969 10221155 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
970 10212415 Robert Lo Robert Locman 2024.05.25 WM
971 10212416 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
972 10213173 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
973 10227843 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
974 10217257 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
975 10217888 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
976 10214013 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
977 10213402 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
978 10211721 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
979 10211579 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
980 10218536 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.25 MZ
981 10217747 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.25
982 10218738 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
983 10219053 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.25 ŚL
984 10219339 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.25 MP
985 10211170 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
986 10246326 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.24 PK
987 10211619 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.24
988 10208951 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
989 10208573 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.24 MP
990 10285545 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
991 10287394 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
992 10211725 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.24 MZ
993 10207688 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.24 OP
994 10207830 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.24
995 10211632 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.24
996 10333395 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
997 10286060 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 ŚK
998 10286791 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 ŚK
999 10285454 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 MP
1000 10286781 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 MP
1001 10285466 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 MP
1002 10286352 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 MP
1003 10209086 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
1004 10223651 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
1005 10223493 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.23 MP
1006 10204447 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
1007 10204701 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.23 MZ
1008 10223644 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
1009 10223478 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.23 PK
1010 10211043 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.23 MP
1011 10205335 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
1012 10206358 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
1013 10223664 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
1014 10203836 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.23 PL
1015 10204474 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
1016 10205764 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
1017 10204495 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
1018 10205772 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
1019 10208061 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.23 PK
1020 10204461 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 OP
1021 10205665 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 OP
1022 10203199 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23
1023 10203045 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.23 WP
1024 10214329 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
1025 10211206 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.22 PL
1026 10201430 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.22
1027 10201130 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.22 PK
1028 10201013 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.22 MZ
1029 10201997 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
1030 10200806 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.22 MZ
1031 10208060 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.22 LB
1032 10200301 PPJ Marcin Ptak 2024.05.22 WP
1033 10200173 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.22 MZ
1034 10202729 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.22 KP
1035 10200986 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.22 MZ
1036 10199271 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.22
1037 10200856 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
1038 10201942 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
1039 10199732 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
1040 10200091 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
1041 10201361 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.22 MZ
1042 10196540 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.21 MP
1043 10196533 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.21 MP
1044 10196526 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.21 MP
1045 10203113 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 ŁD
1046 10201449 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.21
1047 10196024 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.21 PK
1048 10197764 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
1049 10196038 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.21 OP
1050 10198874 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.21 WM
1051 10194402 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
1052 10196040 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.21 ŚL
1053 10196074 Este Sławomir Tatoń 2024.05.21 MZ
1054 10193154 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.21 PK
1055 10197358 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.21 WP
1056 10189772 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.20 PK
1057 10189020 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 ŁD
1058 10188565 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 ŚL
1059 10189758 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.20 PK
1060 10187513 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.20 ZP
1061 10186637 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
1062 10185817 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.20 MZ
1063 10186822 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
1064 10188128 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.20 LB
1065 10191487 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.20 MP
1066 10182708 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.19 PK
1067 10182634 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 MZ
1068 10181647 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.19 OP
1069 10181744 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
1070 10181795 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
1071 10180699 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.19
1072 10181804 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.19 PL
1073 10179874 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
1074 10177381 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.19 ŚL
1075 10180063 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
1076 10179923 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
1077 10181969 Ewajan Ewa Janas 2024.05.19 MP
1078 10179919 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
1079 10179917 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
1080 10196744 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.19 OP
1081 10176789 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
1082 10176584 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.19
1083 10176580 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.19
1084 10179958 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
1085 10180204 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
1086 10175162 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.19 PK
1087 10179233 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.19 MZ
1088 10174857 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
1089 10181078 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
1090 10176828 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
1091 10184631 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
1092 10171175