GATUNEK

Gatunek: perkoz dwuczuby, Podiceps cristatus

Rząd: Perkozowe

Rodzina: Perkozy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 246 1479
2 273 1476
3 628 3048
4 813 5371
5 634 3369
6 331 2281
7 205 2226
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477955 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.21 WP
2 10477952 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.21 WP
3 10477586 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
4 10477415 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
5 10477746 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21
6 10477207 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
7 10477641 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.21 PK
8 10476553 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
9 10476410 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
10 10475798 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21 MP
11 10475962 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
12 10475788 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21 MP
13 10475922 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
14 10475546 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
15 10475545 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
16 10476469 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
17 10476635 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
18 10477823 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
19 10477844 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
20 10478127 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
21 10478128 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
22 10478134 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
23 10478144 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
24 10472638 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.20 ZP
25 10472770 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
26 10474888 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.20 ŚL
27 10472604 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.20 WP
28 10472672 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.20
29 10472671 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.20
30 10471206 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
31 10471560 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
32 10470712 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.20 LB
33 10475183 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
34 10470281 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
35 10469951 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
36 10468289 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
37 10468330 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
38 10468560 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
39 10468564 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
40 10468931 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
41 10467801 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
42 10466910 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.18 PK
43 10470298 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
44 10464296 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.18 LB
45 10466428 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
46 10463437 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.17
47 10463450 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.17 WM
48 10463455 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.17 WM
49 10467589 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.07.17 ŚL
50 10461100 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
51 10461205 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.16 WM
52 10461211 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.16 WM
53 10461216 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.16 WM
54 10461285 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.16 WM
55 10461765 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
56 10459716 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.15 MP
57 10459104 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
58 10455452 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
59 10455082 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
60 10454645 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
61 10454522 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.14 WP
62 10454640 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
63 10454315 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.14 PL
64 10454015 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
65 10454628 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
66 10454568 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
67 10453873 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.07.14 KP
68 10453740 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.14 LB
69 10453954 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
70 10461758 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
71 10455311 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
72 10456234 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 MB
73 10456363 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
74 10456364 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
75 10456365 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
76 10456375 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
77 10456418 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
78 10456444 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
79 10456526 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
80 10456531 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
81 10456533 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
82 10458369 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.07.14 PK
83 10451937 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13
84 10451934 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13
85 10451928 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13
86 10451516 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
87 10451515 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
88 10453764 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
89 10453804 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
90 10450687 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
91 10450441 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
92 10449776 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
93 10449374 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
94 10449373 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
95 10449166 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
96 10449163 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
97 10449527 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
98 10449718 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
99 10451944 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
100 10449117 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
101 10450140 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
102 10450755 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.13 WP
103 10460656 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
104 10447577 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
105 10447001 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.12 MB
106 10446693 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.12 ŚL
107 10446292 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.12 LB
108 10445636 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
109 10444815 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
110 10445833 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
111 10443368 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.10 MP
112 10442731 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.10 KP
113 10441211 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
114 10465649 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.07.10 ZP
115 10443339 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
116 10443360 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
117 10443367 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
118 10444092 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.10 MP
119 10450783 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.07.10 ŚL
120 10460398 ibis Adam Olszewski 2024.07.10 PL
121 10440585 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
122 10436996 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.09 ŚL
123 10439366 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
124 10439376 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
125 10439381 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
126 10439396 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
127 10439408 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
128 10440659 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
129 10441240 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.09 WM
130 10437313 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
131 10434621 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.08 WP
132 10434619 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.08 WP
133 10432937 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
134 10432736 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
135 10435581 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
136 10435609 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
137 10435640 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
138 10435656 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
139 10437813 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.08 PL
140 10431569 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
141 10430080 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
142 10429849 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
143 10428886 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
144 10429241 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
145 10428776 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.07 MP
146 10428417 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.07.07 MP
147 10429197 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
148 10431903 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
149 10432131 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
150 10432180 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
151 10439201 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
152 10424118 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
153 10424060 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
154 10426518 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.06 MZ
155 10421603 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
156 10420857 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.06 LB
157 10421037 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
158 10422171 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
159 10427493 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
160 10431403 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
161 10419860 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.05 ŚL
162 10420210 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.05 WM
163 10420222 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.05 WM
164 10415799 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
165 10416644 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
166 10415069 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
167 10416605 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.04 MP
168 10416604 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.04 MP
169 10413783 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
170 10416717 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
171 10416759 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
172 10416770 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
173 10416782 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
174 10416792 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
175 10412572 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
176 10412567 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
177 10412533 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
178 10413456 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
179 10409652 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
180 10409352 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
181 10410236 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.03 MP
182 10409980 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
183 10411603 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.03 WM
184 10411609 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.03 WM
185 10411624 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.03 WM
186 10430134 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.07.03 MZ
187 10407840 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
188 10406815 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
189 10406918 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
190 10405958 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
191 10408553 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
192 10405944 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.07.02 PM
193 10405951 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.07.02 PM
194 10405543 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
195 10405555 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
196 10405517 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
197 10407786 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.02 WM
198 10407794 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.02 WM
199 10404223 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
200 10404127 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.01 PL
201 10412193 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
202 10402791 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.01 PM
203 10404749 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.01 WM
204 10404756 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.01 WM
205 10404768 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.01 WM
206 10400360 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.30 ZP
207 10400356 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.30 ZP
208 10397269 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
209 10398368 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.30 WP
210 10399752 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
211 10399875 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
212 10401536 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
213 10401541 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
214 10401553 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
215 10401628 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
216 10409025 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
217 10396172 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
218 10395448 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.29 MP
219 10395503 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
220 10394362 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
221 10394307 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
222 10394270 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
223 10396599 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.29 ŚL
224 10397062 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.29 ŚL
225 10414576 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.29 MB
226 10391638 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.28 MP
227 10391636 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.28 MP
228 10410304 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
229 10410260 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
230 10392010 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
231 10392025 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
232 10475659 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
233 10387904 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
234 10387855 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
235 10388917 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
236 10387848 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
237 10386302 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
238 10388932 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
239 10388910 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
240 10388916 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
241 10388282 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
242 10388341 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
243 10388361 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
244 10388373 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
245 10402473 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
246 10402535 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
247 10385599 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
248 10384908 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
249 10385487 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.26 WM
250 10385493 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.26 WM
251 10385497 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.26 WM
252 10385544 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.26 WM
253 10402577 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.26 MP
254 10381761 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.25 PK
255 10384861 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
256 10384860 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
257 10380001 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
258 10379370 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.25 WM
259 10379988 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
260 10380051 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 WM
261 10380050 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 WM
262 10380041 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
263 10380036 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
264 10379974 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
265 10379158 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
266 10380750 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
267 10381485 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
268 10381504 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
269 10381543 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
270 10381562 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
271 10381574 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
272 10387236 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.25 MZ
273 10414550 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.25 PM
274 10378044 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
275 10384887 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
276 10384890 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
277 10378829 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
278 10378821 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
279 10384845 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
280 10384844 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
281 10384843 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
282 10384821 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
283 10378815 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
284 10378805 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
285 10377257 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
286 10378218 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
287 10378416 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
288 10378513 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
289 10379139 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.24 PK
290 10372237 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
291 10372187 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
292 10371701 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
293 10371146 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.23 LB
294 10370948 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
295 10371642 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
296 10370633 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
297 10370628 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
298 10370623 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
299 10369962 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
300 10373816 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.23 MP
301 10370167 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
302 10374263 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
303 10368632 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
304 10367887 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
305 10379085 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
306 10369099 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
307 10369581 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
308 10368192 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
309 10366585 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
310 10366222 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.22 MZ
311 10366198 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.22 MZ
312 10384182 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
313 10384181 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
314 10368130 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
315 10368201 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
316 10368165 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
317 10368170 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
318 10367667 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
319 10367472 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
320 10363344 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
321 10362755 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
322 10362720 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
323 10362709 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
324 10362700 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
325 10364211 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.21 WM
326 10364221 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.21 WM
327 10359721 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.20 ŚL
328 10358895 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.20 ŚL
329 10359994 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
330 10357924 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
331 10357931 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
332 10357934 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
333 10355006 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.18 MZ
334 10373185 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.18 MP
335 10352908 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
336 10352891 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
337 10353351 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
338 10352866 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.18 WP
339 10354334 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
340 10351878 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.17 WP
341 10351960 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
342 10349732 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
343 10349733 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
344 10349601 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
345 10352032 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
346 10352042 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
347 10352048 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
348 10348029 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
349 10348740 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.16 ŚL
350 10346885 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
351 10348117 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
352 10348010 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.16
353 10346499 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
354 10346498 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
355 10345477 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
356 10347872 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
357 10344389 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 MB
358 10344375 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
359 10344343 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
360 10344063 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
361 10344058 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
362 10346124 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
363 10346461 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
364 10346185 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
365 10348191 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
366 10348244 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
367 10348316 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
368 10348428 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
369 10348453 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
370 10348460 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
371 10348482 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
372 10339140 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
373 10338154 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
374 10341599 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
375 10342678 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
376 10341542 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
377 10342536 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
378 10338652 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.15 PK
379 10339155 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
380 10337145 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
381 10336183 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
382 10336186 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
383 10336247 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
384 10335950 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
385 10336457 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
386 10341422 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
387 10334128 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
388 10334509 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
389 10334830 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
390 10334467 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
391 10338677 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
392 10334808 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
393 10334795 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
394 10334767 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
395 10334766 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
396 10334920 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
397 10334751 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
398 10331919 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
399 10331377 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
400 10334973 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.14 MP
401 10343977 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.14 ŚL
402 10330587 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
403 10330578 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
404 10331805 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
405 10331676 ibis Adam Olszewski 2024.06.13 PL
406 10326315 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
407 10325544 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
408 10325517 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
409 10325993 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
410 10326370 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.12 PK
411 10323046 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
412 10323161 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.11 ŚL
413 10338595 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.11 PK
414 10321550 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
415 10321117 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
416 10321321 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.11 PM
417 10321101 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
418 10318782 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.10 WP
419 10318360 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
420 10316760 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
421 10316332 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
422 10316334 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
423 10316329 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
424 10316320 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
425 10316316 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
426 10318694 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.10 WM
427 10318751 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.10 WM
428 10312931 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
429 10313198 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
430 10312137 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.09 PL
431 10312914 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
432 10312776 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
433 10310782 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.09 ŚL
434 10310956 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
435 10314560 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
436 10310276 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
437 10309928 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.09 WP
438 10311162 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.09 PM
439 10314123 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
440 10314884 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
441 10314927 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
442 10314937 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
443 10316134 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
444 10308072 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
445 10309574 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
446 10308114 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
447 10309688 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
448 10304742 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
449 10308034 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
450 10309669 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
451 10312030 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
452 10307105 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
453 10325364 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
454 10300733 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
455 10300727 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
456 10306978 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
457 10298637 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
458 10298356 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
459 10297463 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
460 10297412 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
461 10296739 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.07 ŚL
462 10299571 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.07 WM
463 10295279 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.06.06 PL
464 10294259 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.06 PK
465 10292505 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
466 10295514 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
467 10295536 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
468 10295594 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
469 10295601 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
470 10295615 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
471 10295728 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
472 10295834 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
473 10295954 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
474 10291065 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
475 10291041 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
476 10291025 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
477 10291024 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
478 10291481 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
479 10291501 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
480 10291507 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
481 10326376 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.05 PK
482 10294538 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
483 10284947 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.04 PM
484 10284489 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.04 ŚL
485 10285838 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.04 KP
486 10325327 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
487 10286672 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
488 10286750 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
489 10286764 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
490 10286767 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
491 10309147 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.03 WM
492 10294502 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
493 10279271 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.03 WP
494 10279253 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
495 10279178 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.03 WP
496 10276735 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
497 10275243 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
498 10275228 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
499 10275357 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
500 10275087 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
501 10274937 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
502 10273465 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
503 10274928 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
504 10272942 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
505 10273249 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
506 10272163 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.02 ŚL
507 10272844 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
508 10273230 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
509 10271013 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.02 ŚL
510 10271038 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.02 ŚK
511 10270763 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
512 10270511 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
513 10270510 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
514 10270545 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
515 10270801 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
516 10270501 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
517 10270453 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.02 PM
518 10273086 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.02 WM
519 10275942 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.02 WP
520 10276465 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
521 10276493 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
522 10276505 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
523 10268832 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
524 10265915 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.01 PL
525 10265546 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
526 10264650 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
527 10265010 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
528 10264945 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
529 10265821 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
530 10262896 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.01 WM
531 10265805 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
532 10263889 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
533 10267259 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
534 10269564 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
535 10270089 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
536 10300403 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
537 10260555 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.31
538 10261029 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
539 10265866 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
540 10258563 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
541 10257850 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
542 10258648 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
543 10257735 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
544 10257534 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
545 10257567 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
546 10256192 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 PM
547 10257373 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.31 PM
548 10254544 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
549 10256862 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
550 10254559 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
551 10254173 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
552 10257157 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.31 ŚL
553 10257631 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
554 10259810 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
555 10260283 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
556 10260354 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
557 10260450 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
558 10260505 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
559 10260562 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
560 10261709 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.31 WM
561 10261721 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.31 WM
562 10265388 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
563 10265404 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
564 10250635 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
565 10251535 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
566 10248954 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.30 PL
567 10250480 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
568 10250478 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
569 10250471 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
570 10249907 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
571 10255430 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
572 10249875 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
573 10255407 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
574 10247222 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
575 10249838 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
576 10255522 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
577 10282220 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
578 10245216 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
579 10244714 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
580 10244826 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.30 ŚL
581 10244308 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
582 10244305 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
583 10245894 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
584 10251960 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
585 10252264 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
586 10252286 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
587 10267645 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.30 WP
588 10287696 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
589 10241718 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.29 LB
590 10242644 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.29 MP
591 10240248 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
592 10240280 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
593 10240265 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
594 10240203 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
595 10240197 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
596 10296271 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.29 ŚL
597 10243197 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
598 10243224 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
599 10243241 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
600 10243266 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
601 10245138 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.29 PL
602 10243184 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.28 PK
603 10235582 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.28 MB
604 10235526 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 MB
605 10235629 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
606 10235968 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.05.28 WM
607 10238338 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
608 10232652 Mario Mariusz Zub 2024.05.27 LB
609 10231741 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 WM
610 10231484 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 WM
611 10230110 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
612 10233234 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.27 WP
613 10229040 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
614 10230814 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
615 10231672 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.27 ŚL
616 10234905 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
617 10224197 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.26 WM
618 10224409 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
619 10224399 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
620 10224337 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
621 10223290 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
622 10222049 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
623 10223818 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
624 10221525 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
625 10223263 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
626 10223383 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
627 10232824 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
628 10221718 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
629 10220114 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
630 10220144 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
631 10220130 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
632 10220125 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
633 10220032 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
634 10220896 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.26 WM
635 10220897 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.26 WM
636 10225972 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
637 10227436 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
638 10227448 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
639 10227454 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
640 10231700 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.26 ŚL
641 10224577 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.25 PL
642 10217946 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
643 10217807 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
644 10217929 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
645 10217912 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
646 10216947 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
647 10217371 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
648 10215217 Mario Mariusz Zub 2024.05.25 LB
649 10215216 Mario Mariusz Zub 2024.05.25 LB
650 10214737 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
651 10214736 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
652 10215809 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
653 10217324 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
654 10214726 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
655 10215219 Mario Mariusz Zub 2024.05.25 LB
656 10214069 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
657 10214498 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
658 10219275 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
659 10212928 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
660 10212698 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.25 MP
661 10212531 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
662 10212345 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
663 10212509 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
664 10212159 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
665 10218733 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
666 10228874 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
667 10248834 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.25 MZ
668 10209918 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.24 MP
669 10209010 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
670 10209837 Este Sławomir Tatoń 2024.05.24 MZ
671 10207730 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
672 10210349 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
673 10210362 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
674 10203939 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
675 10203663 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
676 10200413 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
677 10200049 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 MB
678 10201822 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
679 10201781 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
680 10200315 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
681 10211202 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.21 PL
682 10193907 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.21 PM
683 10193654 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
684 10192385 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
685 10197534 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.21 MZ
686 10194869 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.21 MP
687 10195742 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
688 10196014 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
689 10196622 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
690 10196709 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
691 10196722 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
692 10196752 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
693 10196776 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
694 10196783 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
695 10196830 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
696 10200065 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.21 LB
697 10191096 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.20 ŁD
698 10188571 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
699 10188709 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
700 10191343 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
701 10191334 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
702 10191326 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
703 10186617 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
704 10189997 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.20 ŚL
705 10190201 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
706 10190227 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
707 10182665 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.19
708 10181826 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.19 MZ
709 10181373 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
710 10180823 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
711 10180921 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
712 10180969 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
713 10180736 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
714 10180156 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
715 10178443 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
716 10177820 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
717 10182215 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
718 10184122 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
719 10193564 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
720 10178538 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
721 10178534 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
722 10181976 Ewajan Ewa Janas 2024.05.19 MP
723 10177715 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
724 10180051 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
725 10177350 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.19 LB
726 10178410 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
727 10178406 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
728 10196235 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.19 WM
729 10177586 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
730 10177497 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
731 10178296 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
732 10177279 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.19 MZ
733 10176327 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
734 10175654 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
735 10174742 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
736 10282998 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.19 PK
737 10178488 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.19 WP
738 10183170 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
739 10183290 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
740 10183339 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
741 10183386 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
742 10184583 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
743 10185403 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
744 10185507 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.19 MP
745 10185949 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
746 10187744 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.19 ŚL
747 10171594 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
748 10170820 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
749 10169316 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
750 10169268 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
751 10172284 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
752 10169884 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 MP
753 10171159 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 MP
754 10168989 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 MP
755 10169098 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 MP
756 10167704 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.18 OP
757 10167117 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
758 10172309 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
759 10168440 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
760 10170237 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.18 LS
761 10167885 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
762 10165804 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
763 10170801 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
764 10165374 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
765 10172306 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
766 10170440 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
767 10164835 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
768 10172203 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
769 10170421 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
770 10170415 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
771 10166431 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
772 10174068 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
773 10165974 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.18 WP
774 10186063 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
775 10205644 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
776 10205834 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
777 10162157 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
778 10162021 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
779 10163155 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
780 10164082 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
781 10163166 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
782 10164050 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
783 10162617 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
784 10163131 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
785 10164134 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
786 10161378 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.17 MP
787 10161365 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.17 MP
788 10160415 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
789 10160307 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
790 10160007 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
791 10158654 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
792 10159791 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
793 10158307 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
794 10159811 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
795 10159756 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
796 10157467 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.17 WM
797 10162396 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.17 WM
798 10155232 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
799 10161855 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
800 10153829 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.16 LB
801 10151685 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
802 10150993 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.16 WM
803 10150919 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.16 WM
804 10150701 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.16 WM
805 10156459 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
806 10156605 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
807 10156627 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
808 10157232 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.16 MZ
809 10148061 Mario Mariusz Zub 2024.05.15 LB
810 10146295 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.15 LB
811 10149023 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.15 MP
812 10149955 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
813 10149965 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
814 10149975 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
815 10150164 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
816 10151796 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.15 PM
817 10142532 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
818 10142511 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
819 10143442 Mario Mariusz Zub 2024.05.14 LB
820 10141857 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
821 10141357 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.14 LB
822 10139853 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.14 ZP
823 10139772 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
824 10143960 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
825 10143984 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
826 10143997 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
827 10144001 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
828 10144008 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
829 10154047 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.14 ŚL
830 10162443 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
831 10137129 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
832 10133999 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.13 LB
833 10132393 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.13 LB
834 10133083 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
835 10132728 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
836 10131059 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.13 WM
837 10131406 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.13 WM
838 10131407 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.13 WM
839 10134129 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
840 10134446 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.13 LB
841 10137624 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.13 WM
842 10137634 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.13 WM
843 10137639 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.13 WM
844 10130809 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
845 10130771 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
846 10130824 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
847 10130795 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
848 10130788 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
849 10130787 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
850 10125783 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.12 LB
851 10124802 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
852 10131691 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
853 10121026 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
854 10118892 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
855 10118275 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
856 10118276 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
857 10117862 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
858 10124350 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
859 10125172 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
860 10127215 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
861 10127766 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
862 10127872 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
863 10127936 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
864 10127945 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
865 10127960 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
866 10134218 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
867 10182767 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
868 10183089 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
869 10254080 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
870 10114694 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
871 10112903 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
872 10112886 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
873 10112883 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
874 10205749 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
875 10111928 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
876 10205757 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
877 10112256 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
878 10113375 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
879 10205770 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
880 10112847 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
881 10112846 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
882 10111094 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
883 10124278 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
884 10138122 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
885 10119153 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
886 10110867 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
887 10110864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
888 10112781 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
889 10117162 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
890 10109873 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
891 10115959 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
892 10108507 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
893 10111691 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
894 10112729 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
895 10117171 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
896 10124179 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
897 10138396 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
898 10108081 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
899 10114563 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
900 10127680 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
901 10115148 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
902 10113222 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
903 10124407 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
904 10141415 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
905 10113308 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
906 10106039 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
907 10106478 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
908 10105907 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
909 10118951 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
910 10134528 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
911 10106438 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
912 10124168 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
913 10138535 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
914 10106399 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
915 10105389 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
916 10117374 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
917 10105176 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
918 10112572 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
919 10117716 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
920 10118834 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
921 10130143 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
922 10113509 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
923 10104774 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
924 10115720 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
925 10115451 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
926 10128734 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
927 10115199 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
928 10104662 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
929 10123684 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
930 10140992 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
931 10122024 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
932 10103895 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
933 10103859 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
934 10103905 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
935 10114198 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.11 WP
936 10115103 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
937 10116716 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
938 10115681 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
939 10104894 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.11 WP
940 10106314 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
941 10107539 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
942 10110026 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
943 10110139 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
944 10110172 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
945 10110475 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
946 10112473 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
947 10112507 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
948 10112976 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
949 10113036 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
950 10117121 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.11 PK
951 10119289 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
952 10119387 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
953 10119565 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
954 10120633 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
955 10120806 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
956 10121140 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
957 10143129 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
958 10143185 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
959 10143281 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
960 10144421 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
961 10194001 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
962 10099655 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.10 LB
963 10100413 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
964 10097773 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
965 10102018 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.10 WP
966 10102860 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
967 10102884 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
968 10094714 Tilia Paweł Hermański 2024.05.09 ŚL
969 10092761 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
970 10091631 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
971 10091354 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
972 10090962 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.09 MZ
973 10093178 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.09 MP
974 10094417 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
975 10094891 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
976 10095356 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
977 10091329 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.08 OP
978 10088216 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.08 ŚL
979 10087784 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.08
980 10087605 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.08 LB
981 10087483 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
982 10087479 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
983 10086655 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
984 10088356 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
985 10089408 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
986 10089455 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
987 10089502 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
988 10089552 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
989 10388169 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.08 MP
990 10082934 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.07 LB
991 10082830 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
992 10083985 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 KP
993 10082470 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.07 MZ
994 10082434 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
995 10083881 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
996 10083078 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
997 10081760 Tilia Paweł Hermański 2024.05.07 ŚL
998 10083823 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
999 10080019 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
1000 10079981 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
1001 10082174 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.07 WP
1002 10083697 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
1003 10083727 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
1004 10083734 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
1005 10083745 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
1006 10083751 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
1007 10084304 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.07 ŚL
1008 10304381 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.07 ŚL
1009 10095855 PPJ Marcin Ptak 2024.05.06 ŚL
1010 10077026 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.06 WP
1011 10075852 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1012 10075961 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1013 10075815 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1014 10075998 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1015 10075897 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1016 10075783 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1017 10076071 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
1018 10074348 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.06 ŚL
1019 10076066 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
1020 10075971 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1021 10073998 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.06 LB
1022 10077884 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
1023 10073024 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.06 WP
1024 10074202 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.06 WM
1025 10074204 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.06 WM
1026 10074207 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.06 WM
1027 10074222 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.06 WM
1028 10074226 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.06 WM
1029 10074510 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
1030 10074860 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
1031 10074979 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.06 WP
1032 10075549 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
1033 10075561 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
1034 10075577 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
1035 10075582 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
1036 10077815 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
1037 10077822 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
1038 10077847 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
1039 10072248 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.05 MP
1040 10070505 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
1041 10069306 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
1042 10073008 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
1043 10065066 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
1044 10069286 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
1045 10073218 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
1046 10064378 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.05 LB
1047 10064777 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.05 WM
1048 10064776 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.05 WM
1049 10064473 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
1050 10065054 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
1051 10063347 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.05 PK
1052 10062236 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
1053 10062267 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
1054 10062261 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
1055 10064755 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.05 WM
1056 10063527 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
1057 10063455 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.05 MZ
1058 10063446 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.05 MZ
1059 10065700 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.05 ŚL
1060 10065947 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.05 PK
1061 10066847 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
1062 10070873 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
1063 10070969 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
1064 10071018 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
1065 10071164 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM