GATUNEK

Gatunek: dzięcioł czarny, Dryocopus martius

Rząd: Dzięciołowe

Rodzina: Dzięciołowate | Dzięcioły

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 268 294
2 279 322
3 432 518
4 342 377
5 298 315
6 107 118
7 39 42
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10475570 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
2 10475609 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
3 10475872 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
4 10472408 krakers Wiktor Kroker 2024.07.20 WP
5 10475722 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.20 MZ
6 10471596 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.20 WP
7 10467900 Este Sławomir Tatoń 2024.07.19 MZ
8 10466744 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
9 10468167 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.19 WP
10 10468376 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.19 WP
11 10465153 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.18 MZ
12 10461277 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
13 10466876 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
14 10460048 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
15 10466856 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.14
16 10461692 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
17 10466836 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.13
18 10450406 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
19 10476718 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.07.10 WP
20 10437205 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.09 WP
21 10441622 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.09 MZ
22 10437002 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.09 ŚL
23 10437012 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.09 PK
24 10443867 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
25 10432456 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.07 LS
26 10430561 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.07 PK
27 10431278 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.07 PK
28 10432851 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.07 WP
29 10431680 PPJ Marcin Ptak 2024.07.05 KP
30 10419924 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.05 WP
31 10413762 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.04 PL
32 10413149 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
33 10412439 Este Sławomir Tatoń 2024.07.03 MZ
34 10418500 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.03 WM
35 10409377 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
36 10405926 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 WP
37 10412209 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.02
38 10407009 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.02 ŚL
39 10403691 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.01 MZ
40 10397564 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
41 10397878 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 ŚL
42 10397022 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.29 WM
43 10393430 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
44 10403942 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
45 10414561 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.29 PM
46 10383868 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.26 ZP
47 10413563 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.26 WP
48 10377704 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
49 10377672 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
50 10389713 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.24 MP
51 10416666 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
52 10378668 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
53 10375783 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.24 MP
54 10378930 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.23 MZ
55 10374927 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
56 10373437 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
57 10375880 Este Sławomir Tatoń 2024.06.23 MZ
58 10373133 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.23
59 10371213 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.23
60 10370779 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.23 MP
61 10368188 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
62 10366486 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
63 10365116 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
64 10363380 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
65 10363465 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.21 MP
66 10418028 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
67 10361051 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
68 10357194 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.19
69 10360087 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.19 PK
70 10353335 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
71 10354337 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
72 10355398 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.18 MZ
73 10351772 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
74 10349958 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.17 PL
75 10349768 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
76 10348020 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
77 10344709 krakers Wiktor Kroker 2024.06.16 WP
78 10344701 krakers Wiktor Kroker 2024.06.16 WP
79 10345574 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
80 10345623 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
81 10343297 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.16 MP
82 10342798 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.06.16 MP
83 10343899 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.16 MP
84 10339265 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.15 MZ
85 10337807 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
86 10339310 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
87 10335667 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
88 10333823 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
89 10332692 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.14 PL
90 10334787 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
91 10333735 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
92 10330975 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.14 WP
93 10331251 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.14 PK
94 10329917 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
95 10330172 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.13 MZ
96 10327597 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
97 10325501 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 MZ
98 10326128 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
99 10324801 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
100 10324458 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
101 10318501 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.10 LS
102 10318504 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.10 LS
103 10316536 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.10 ŁD
104 10316524 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.10 MZ
105 10313757 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.09 WP
106 10312838 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
107 10311888 Este Sławomir Tatoń 2024.06.09 MZ
108 10315780 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.09 WP
109 10308442 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.08 ŚL
110 10306841 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.08 PK
111 10308008 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
112 10301103 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
113 10300749 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
114 10304200 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
115 10298866 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
116 10308275 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
117 10297567 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
118 10294304 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
119 10300001 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
120 10293554 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
121 10296869 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.06 KP
122 10291725 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.05 MP
123 10290805 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
124 10290547 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.05 WP
125 10293872 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.06.04 MZ
126 10283270 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.04 WP
127 10281658 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.03 MZ
128 10278716 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
129 10274717 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.02 PK
130 10273271 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
131 10281995 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
132 10306847 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.02 MP
133 10270861 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
134 10275839 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
135 10271601 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.02 PK
136 10272713 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
137 10276462 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
138 10286064 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.01 PL
139 10266777 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.01 ŚL
140 10265737 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
141 10263875 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
142 10263031 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.01 MP
143 10265076 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.01 MP
144 10262885 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
145 10265705 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
146 10320996 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.01
147 10256159 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.31 WP
148 10254970 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.31 MZ
149 10260274 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
150 10277655 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
151 10277651 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31
152 10285711 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
153 10299795 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
154 10248843 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
155 10245095 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
156 10244431 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.30 MP
157 10246551 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
158 10327363 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
159 10239909 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
160 10240948 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.29 PL
161 10333453 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
162 10283618 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
163 10251883 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.28 ŚL
164 10231515 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
165 10226759 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
166 10236139 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.26 LS
167 10223712 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.26 PL
168 10223511 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.26 MZ
169 10223843 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
170 10224138 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.26 ŚK
171 10227423 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
172 10235019 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.26 WP
173 10214525 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
174 10215925 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
175 10221156 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
176 10226798 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.25 MP
177 10214477 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
178 10212282 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
179 10219410 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
180 10212277 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
181 10231192 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
182 10215668 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
183 10221148 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
184 10225716 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.25
185 10228308 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
186 10208313 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.24 MZ
187 10205452 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.23 MZ
188 10211325 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.23 MZ
189 10203703 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
190 10200879 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
191 10200860 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
192 10200127 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
193 10194110 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
194 10192322 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
195 10194133 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
196 10187983 Marek Derda Marek Derda 2024.05.20 WM
197 10191065 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.20 ŁD
198 10189227 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
199 10185256 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.20 WP
200 10189178 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
201 10190163 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.20 MZ
202 10198862 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.20 WP
203 10182531 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.19 LS
204 10182798 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.19 MP
205 10180829 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.19 MP
206 10178622 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
207 10181992 Ewajan Ewa Janas 2024.05.19 MP
208 10193593 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
209 10177886 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
210 10177989 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.19 WP
211 10179948 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
212 10176132 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.19 PK
213 10175473 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
214 10175283 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
215 10187575 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
216 10182960 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
217 10175201 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
218 10175183 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
219 10175224 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
220 10177177 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.19 MZ
221 10183319 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
222 10173074 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
223 10183482 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
224 10169900 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.18 ZP
225 10169899 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.18 ZP
226 10170789 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
227 10168399 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
228 10166062 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.18 LS
229 10170083 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
230 10184167 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
231 10173037 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
232 10164893 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
233 10164890 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
234 10169080 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
235 10167520 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
236 10164188 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
237 10183008 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
238 10173059 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
239 10163981 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
240 10167509 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
241 10169077 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
242 10164884 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
243 10165834 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
244 10173046 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
245 10182990 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
246 10170231 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.18 ZP
247 10163856 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.17 PM
248 10185764 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
249 10164469 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.05.17 MZ
250 10163402 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
251 10160057 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
252 10158611 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
253 10161149 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.17 PL
254 10215990 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.17 PL
255 10158198 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.17 KP
256 10154505 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.16 LB
257 10154271 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
258 10184555 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.16 MZ
259 10147986 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
260 10169052 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.15 PM
261 10146132 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.15 MP
262 10147977 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
263 10146070 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
264 10141557 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.14 WM
265 10145854 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.14 MZ
266 10135848 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
267 10135097 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
268 10137735 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
269 10148050 Este Sławomir Tatoń 2024.05.13 MZ
270 10148066 PPJ Marcin Ptak 2024.05.13 WP
271 10131821 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.13 WM
272 10139839 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.13 PK
273 10130096 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
274 10131151 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.13 ŚL
275 10394830 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.13 MP
276 10123734 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
277 10123413 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
278 10121011 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
279 10118862 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.12 PL
280 10123902 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
281 10127828 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
282 10112959 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
283 10115947 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
284 10119636 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
285 10109897 Este Sławomir Tatoń 2024.05.11 MZ
286 10124146 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
287 10138102 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
288 10120447 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
289 10106547 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
290 10106683 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
291 10105767 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
292 10110329 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
293 10113460 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
294 10115457 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
295 10129342 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
296 10115719 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
297 10115044 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
298 10116942 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
299 10104806 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
300 10122069 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
301 10117334 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
302 10106074 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
303 10115926 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
304 10114440 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
305 10113618 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
306 10113635 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
307 10115992 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
308 10116479 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.11 ZP
309 10114486 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
310 10127741 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
311 10104324 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
312 10117733 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
313 10118749 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
314 10129751 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
315 10103443 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
316 10124710 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
317 10141498 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
318 10118988 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
319 10116105 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
320 10113480 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
321 10106333 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
322 10109065 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.11 MP
323 10110617 Halina Halina Łukomska 2024.05.11 WP
324 10118257 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
325 10119564 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
326 10120603 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
327 10120841 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
328 10121284 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
329 10131452 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
330 10194020 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
331 10101747 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.10 WM
332 10110557 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
333 10101332 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
334 10101329 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
335 10100425 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
336 10098576 Robert Lo Robert Locman 2024.05.10 WM
337 10098545 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.10 WP
338 10098670 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
339 10098223 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.10 MZ
340 10097895 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
341 10097163 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.10 PL
342 10101078 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.10 MP
343 10102537 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.10 KP
344 10092102 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 MZ
345 10090897 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.09 WM
346 10090991 Este Sławomir Tatoń 2024.05.08 MZ
347 10087023 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
348 10086762 krakers Wiktor Kroker 2024.05.08
349 10087384 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
350 10087656 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.08 PK
351 10087194 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.08 MP
352 10082560 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.05.07 MZ
353 10082556 krakers Wiktor Kroker 2024.05.07
354 10085314 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
355 10083900 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
356 10080686 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.07 MP
357 10080741 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
358 10079221 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
359 10080261 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.07 WM
360 10077130 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.06 ZP
361 10074133 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.06 MP
362 10074155 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.06 MP
363 10070169 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.05 MP
364 10066194 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
365 10066167 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.05
366 10065308 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.05 MZ
367 10065282 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
368 10067710 PPJ Marcin Ptak 2024.05.05 WP
369 10067894 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
370 10063456 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.05 MZ
371 10064441 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
372 10063508 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
373 10061820 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.05 PL
374 10063329 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.05 WP
375 10067110 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
376 10067785 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
377 10070718 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
378 10071308 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
379 10076914 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
380 10059060 Ewajan Ewa Janas 2024.05.04 PK
381 10057323 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
382 10062312 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.04 PM
383 10053524 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.04 WM
384 10057404 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.04 PK
385 10052280 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
386 10051794 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
387 10051891 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
388 10053956 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
389 10050091 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
390 10052276 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
391 10049915 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
392 10051753 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
393 10071835 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
394 10055348 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
395 10061111 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
396 10070746 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
397 10072486 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
398 10045790 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
399 10045722 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
400 10045705 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
401 10046135 Este Sławomir Tatoń 2024.05.03 MZ
402 10053868 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.03 MP
403 10140348 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.03 MZ
404 10040387 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.03 ŚL
405 10040894 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.03 WP
406 10045023 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
407 10047288 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.03 PL
408 10047500 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
409 10047562 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
410 10048098 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.03 WM
411 10048397 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
412 10048414 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
413 10049110 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
414 10080653 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.03 ZP
415 10099015 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
416 10034438 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.02 OP
417 10035623 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.02 ŁD
418 10030829 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.02 WM
419 10028203 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
420 10032893 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.02 PL
421 10026246 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
422 10025555 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.02
423 10032746 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
424 10028729 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
425 10025446 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
426 10026849 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.02 WM
427 10030922 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
428 10033593 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
429 10034019 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
430 10032266 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.01 WP
431 10024163 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.01 MP
432 10021021 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.01 WP
433 10028704 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
434 10024134 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.01 PM
435 10019329 Tilia Paweł Hermański 2024.05.01 ŚL
436 10016604 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.01 LB
437 10016213 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.01 PL
438 10018223 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
439 10052729 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
440 10052681 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
441 10013723 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
442 10013417 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
443 10017414 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
444 10023762 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
445 10012197 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.04.30 PK
446 10012887 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.30 WM
447 10014899 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
448 10009780 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
449 10007118 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.30 MZ
450 10006128 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.30 ŚL
451 10009103 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.30 PL
452 10008637 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.30 WM
453 10012430 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.30 WP
454 10020384 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
455 10003562 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.29 MP
456 10038278 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.29
457 10015186 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.29 LB
458 10000761 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
459 10000736 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
460 10004487 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.29 PK
461 9995673 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
462 9995051 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
463 9994657 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
464 9993512 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
465 9998740 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
466 9993915 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
467 9990931 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
468 9996739 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
469 9994532 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.28 PL
470 9988246 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
471 9990222 Tilia Paweł Hermański 2024.04.28 ŚL
472 9990461 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.28 ŁD
473 9985951 Ivory Iwona Rylska 2024.04.28 WP
474 9987002 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
475 9988943 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
476 9995720 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
477 9981357 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.27 PK
478 9980038 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
479 9979813 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.27 PK
480 9978054 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.27 WM
481 9976346 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.27 MP
482 9979525 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
483 9984127 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
484 9980846 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
485 9973956 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.27 MZ
486 9973449 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
487 9992237 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
488 9996325 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.27
489 10014860 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
490 9970701 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.26 WM
491 9973089 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.26 PL
492 9972394 Este Sławomir Tatoń 2024.04.26 MZ
493 9968432 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.26 ŁD
494 9967329 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.26 PK
495 9967086 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
496 9969733 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.26 WP
497 9967072 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.26 WP
498 9972146 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.26 PK
499 9972170 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.26 PK
500 9979392 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.26 MP
501 9985250 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.26
502 9964814 Mario Mariusz Zub 2024.04.25 LB
503 9964725 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.25
504 9978158 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.25
505 9962991 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.25 ŚL
506 9962645 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.25 PK
507 9962316 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.25 ZP
508 9965670 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.25 PK
509 9959465 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.24 MZ
510 9959135 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.24 WP
511 9959436 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.24 MZ
512 10151364 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.04.24 KP
513 9957637 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.24
514 9958940 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
515 9959148 Halina Halina Łukomska 2024.04.24 WP
516 9956973 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.23 PL
517 9964859 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.23 WP
518 9956128 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
519 9954419 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.23 WM
520 9953731 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.23 WP
521 9951726 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.23 PL
522 9965376 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
523 9954009 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
524 9959817 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.23 PK
525 9977428 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.22
526 9949973 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.22 LS
527 9957273 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.22 ZP
528 9953008 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
529 9953101 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
530 9983300 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.21 MP
531 9965290 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
532 9943667 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.21
533 9941838 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.21
534 9947427 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.21 WP
535 9965256 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
536 9941407 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
537 9965251 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
538 9947422 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.21 WP
539 9941489 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
540 9938990 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.21 WP
541 9946444 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.21 WM
542 9940829 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.20 WM
543 9935646 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
544 9933323 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.20 ŚL
545 9933408 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
546 9937543 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.20 MZ
547 9936140 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.20 PL
548 9932283 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.20 LB
549 9933683 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
550 9936722 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.20 ŚL
551 9953142 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.20 PL
552 9968850 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.20 PL
553 9930772 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.19 WM
554 9933716 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.19
555 9939439 Ivory Iwona Rylska 2024.04.19 WP
556 9945087 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.19 ŚL
557 9928322 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.19 WP
558 9928063 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.19 LB
559 9935736 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
560 9926082 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
561 9924466 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.18
562 9924705 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.18 ŚL
563 9926474 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.18 PL
564 9924999 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
565 9922966 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
566 9922965 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
567 9922343 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
568 9922123 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.17 WM
569 9922981 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
570 9921458 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
571 9921200 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.17 ZP
572 9923729 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.17 PL
573 9922573 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.17 MZ
574 9920211 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.16 LS
575 9917040 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
576 9919756 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.16
577 9927110 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.16 ZP
578 9927109 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.16 ZP
579 9916220 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.16 ŚL
580 9914123 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.15 MZ
581 9913149 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.15 LS
582 9913213 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.15 WM
583 9916295 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.15 WP
584 9922250 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.15 WM
585 9912090 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.15 MP
586 9916938 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.15 LS
587 9912246 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.15 MZ
588 9916935 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.15 LS
589 9910847 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.15 WM
590 9905833 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.14 WP
591 9904941 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
592 9904935 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
593 9904894 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
594 9902672 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
595 9902386 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
596 9900576 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.04.14 OP
597 9900561 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
598 9911767 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
599 9898857 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.13 PL
600 9896251 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.13 PM
601 9893612 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
602 9892304 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.13 PK
603 9892487 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.13 PM
604 9896845 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.13 PK
605 9897894 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.13 PK
606 9899339 Ewajan Ewa Janas 2024.04.13 PK
607 9897760 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.13 PK
608 9913888 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.13 ŚL
609 9891054 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.13 KP
610 9922222 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.13 PM
611 9892171 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.13 WP
612 9887113 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
613 9886627 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.12 LB
614 9888483 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
615 9886650 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.04.12 PL
616 9899700 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
617 9893331 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.12 PM
618 9886139 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
619 9888480 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
620 9899709 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
621 9888471 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
622 9886059 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
623 9899682 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
624 9888360 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.12 PK
625 9911900 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
626 9881136 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.11 ŚL
627 9885458 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.11
628 9880334 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.11 LB
629 9881544 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.11 LB
630 9880268 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.11 LS
631 9879712 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.11 MP
632 9884535 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.11 PL
633 9879006 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.11 PK
634 9878992 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.11 PL
635 9879170 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.11 ŚL
636 9878689 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.11 WP
637 9878805 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.11 WM
638 9879777 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.11 MP
639 9880450 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.11 PK
640 9876905 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.10 WP
641 9876559 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.10 LB
642 9876171 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.10 MZ
643 9876557 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.10 LS
644 9874999 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.10 ŚL
645 9876023 Este Sławomir Tatoń 2024.04.10 ŚL
646 9874671 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.10 LS
647 9870321 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.09 LB
648 9869438 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.09 MZ
649 9869394 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.09 MZ
650 9866270 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.09 WM
651 9867314 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.09 PK
652 9869279 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.09 WP
653 9870058 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.09 WP
654 9870177 Halina Halina Łukomska 2024.04.09 WP
655 9875931 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.09 WP
656 9860985 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.08 LB
657 9864133 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.08 MZ
658 9860158 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
659 9859593 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
660 9860930 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
661 9860233 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
662 9882854 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.07
663 9850349 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.07 ŁD
664 9848616 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.07 ŚL
665 9848609 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
666 9848953 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.07 PL
667 9848321 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
668 9849476 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
669 9855859 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.07 WM
670 9848516 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.07 WP
671 9851809 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
672 9847855 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.07 PK
673 9848096 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.07 PL
674 9848095 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.07 PL
675 9847786 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.07 MP
676 9851840 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 MZ
677 9848042 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
678 9847781 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.07 MP
679 9848148 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.07 PK
680 9849258 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.07 MZ
681 9845826 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.07 WP
682 9851662 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 MZ
683 9848939 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.07 PL
684 9845500 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.07
685 9851974 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.07
686 9855716 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.07 ZP
687 9847763 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.07 MP
688 9844781 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.07 MZ
689 9846748 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.06 WM
690 9844227 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
691 9846740 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.06 WM
692 9845013 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.06 LB
693 9845024 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.06 LB
694 9843697 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
695 9838943 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.04.06 MZ
696 9841868 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.06 PM
697 9846753 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.06 PL
698 9838108 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.06
699 9836862 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.06 MZ
700 9836260 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.06 PK
701 9841048 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
702 9836139 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.06 LB
703 9838826 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.06 PL
704 9842459 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
705 9836227 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.06 MP
706 9841056 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
707 9838945 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.06 MZ
708 9835837 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.06 PK
709 9834027 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
710 9838323 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
711 9833431 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.06 LB
712 9834022 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
713 9838817 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.06 PL
714 9838889 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
715 9838257 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
716 9838837 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
717 9832586 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.06 KP
718 9840796 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.06 MZ
719 9842603 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.06 WP
720 9857767 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06 WP
721 9885985 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06
722 9831478 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.05 WM
723 9829082 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.05 LB
724 9905819 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.04.05 WM
725 9827555 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.05 LB
726 9831905 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.05 PL
727 9826720 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
728 9830062 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.05 LS
729 9827103 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.05 PL
730 9826294 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.05 WP
731 9827119 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.05
732 9827056 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
733 9826191 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
734 9826734 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.05 ŚL
735 9830500 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.05 ŚL
736 9827495 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.05 MZ
737 9828504 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.05 LB
738 9830188 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.05 MZ
739 9824694 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.04 ŁD
740 9823168 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.04 PK
741 9823833 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.04
742 9821047 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.04 WP
743 9825298 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.04 WM
744 9820746 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.04 PK
745 9820100 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.04 ŚL
746 9822510 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.04 PK
747 9818811 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.03
748 9824537 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.03 MZ
749 9813292 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.02 ŚL
750 9826272 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.02 PL
751 9811431 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.02 LB
752 9814415 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.02 WP
753 9811460 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.02 PL
754 9814467 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.02 WP
755 9824234 krakers Wiktor Kroker 2024.04.02 WP
756 9805963 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.01 MP
757 9807550 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.01 PL
758 9807182 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.01 MZ
759 9804376 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.01 MZ
760 9804148 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.01 WP
761 9806635 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
762 9804531 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
763 9802407 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.01 LB
764 9808973 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.01 KP
765 9804748 Este Sławomir Tatoń 2024.04.01 ŚL
766 9806250 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.01 MP
767 9802141 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
768 9801290 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
769 9809593 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.01 PM
770 9802468 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.01
771 9802135 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
772 9802333 Ewajan Ewa Janas 2024.04.01 ŚK
773 9797752 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.01 WM
774 9797897 Mario Mariusz Zub 2024.04.01 LB
775 9827528 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.01 MZ
776 9796806 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.01 WM
777 9797732 Ivory Iwona Rylska 2024.04.01 WP
778 9797492 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.01 PK
779 9798565 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.01 PK
780 9796736 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.04.01 PK
781 9803579 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.01 PK
782 9806800 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.01 WP
783 9806896 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.01 PK
784 9807645 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.01 PL
785 9813624 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.01
786 9813805 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.04.01
787 9794966 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.31 ŚL
788 9792053 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.03.31 PK
789 9795273 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.31 PL
790 9804441 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.03.31 WM
791 9792009 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
792 9795275 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.31 PL
793 9791981 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
794 9791564 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.31 WP
795 9790029 Marek Derda Marek Derda 2024.03.31 WM
796 9789860 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.31 MZ
797 9795052 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.31 MP
798 9788830 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.31 MZ
799 9788524 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.31 ZP
800 9792954 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.03.31 PM
801 9795114 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.31 MZ
802 9809399 krakers Wiktor Kroker 2024.03.31 WP
803 9868119 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.31 WM
804 9786210 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.30 MP
805 9783959 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.03.30 MZ
806 9784254 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.03.30 WM
807 9783742 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.30 WM
808 9784249 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.03.30 WM
809 9784162 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.30 WP
810 9783906 Marek Derda Marek Derda 2024.03.30 WM
811 9781303 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.30 LB
812 9784139 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.30
813 9782151 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
814 9779571 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
815 9779515 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
816 9779508 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
817 9778680 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
818 9778633 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
819 9776019 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.29 PM
820 9784072 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.29 OP
821 9772346 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.29 LB
822 9773111 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.29 MP
823 9770688 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.29 MZ
824 9773096 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.29 MP
825 9771526 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.29 MZ
826 9771645 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.29 PL
827 9811527 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.03.28 ŚL
828 9769750 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.28 PM
829 9768352 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.28 MZ
830 9768689 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.28 WM
831 9769383 krakers Wiktor Kroker 2024.03.28 WP
832 9779295 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.28 WP
833 10259300 PPJ Marcin Ptak 2024.03.28 WP
834 9764194 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.27 WP
835 9774428 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.27 LB
836 9764454 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.27 PM
837 9763328 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.27 LB
838 9762154 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.27 PK
839 9761864 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.27 ŁD
840 9761851 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.27 ŁD
841 9768466 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.27 LB
842 9756022 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.26 LB
843 9759503 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.26 PM
844 9759385 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.26 PL
845 9756938 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.26 LB
846 9759130 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.26 MP
847 9753799 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.26 LB
848 9758932 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.26 WP
849 9752695 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.03.25
850 9749849 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.25 MZ
851 9750810 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.25 WP
852 9752415 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.25 ZP
853 9751081 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.25
854 9748836 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.25 PL
855 9751945 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.25 LB
856 9751911 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.25 LB
857 9750966 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.25 LB
858 9750969 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.25 LB
859 9751555 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25 WP
860 9751663 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25 WP
861 9746724 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.24 MP
862 9745042 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.24 KP
863 9744326 Mario Mariusz Zub 2024.03.24 LB
864 9744714 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
865 9741732 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.24 MZ
866 9741655 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.24
867 9743207 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.24 PK
868 9746087 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.24 PK
869 9749521 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.03.24 WM
870 9749506 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.03.24 WM
871 9740464 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.24 LB
872 9744050 Tilia Paweł Hermański 2024.03.24 ŚL
873 9742572 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.24 PL
874 9744442 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.24 LB
875 9738971 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.24
876 9739632 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.24
877 9738543 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.24 PL
878 9742063 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.24 MZ
879 9741467 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.24 PK
880 9741557 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.24 MZ
881 9743930 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.03.24 ŚL
882 9744957 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.24 MZ
883 9745450 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.24 ZP
884 9746372 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.24 PK
885 9747352 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
886 9868018 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.24 WM
887 9736276 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.23
888 9737503 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.23
889 9736238 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.23
890 9736509 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
891 9736396 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
892 9733940 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.23 ŚL
893 9733423 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.23 MP
894 9734897 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.23 PM
895 9732308 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.23 MZ
896 9732862 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.23 PK
897 9730866 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.23 PL
898 9732985 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.03.23 ŚL
899 9736261 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.03.23 MZ
900 9730953 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.23 WP
901 9736306 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
902 9730923 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
903 9737832 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.23
904 9730136 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.23 PL
905 9737219 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.23 PK
906 9730133 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.23 PL
907 9730132 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.23 PL
908 9734510 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.23 MZ
909 9735345 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.23 WP
910 9737595 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.23
911 9728022 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.22 ŚL
912 9732112 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.22
913 9732154 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.22
914 9726014 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.22 PL
915 9725799 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.22 LB
916 9725905 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.22 MZ
917 9726252 Este Sławomir Tatoń 2024.03.22 MZ
918 9731413 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.22 WM
919 9726598 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
920 9728298 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.22 WM
921 9728474 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.22 PK
922 9722147 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.21 PL
923 9722776 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
924 9723038 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.03.21 ŚL
925 9722418 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.21 PL
926 9721749 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.03.21 ŚL
927 9722375 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.03.21 ŚL
928 9721745 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.03.21 ŚL
929 9721906 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
930 9721808 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.21
931 9722512 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.21 ŚL
932 9723482 Este Sławomir Tatoń 2024.03.21 MZ
933 9726176 Agrimensor Radosław Musioł 2024.03.21 ŚL
934 9722551 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.21 ŚL
935 9719962 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.21 LB
936 9723200 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.21 ŚL
937 9722529 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.21 ŚL
938 9719614 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.21 MP
939 9719337 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.21 PL
940 9719621 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.21 MP
941 9721539 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.21 LB
942 9721550 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.21 LB
943 9769173 ibis Adam Olszewski 2024.03.21 PL
944 9715797 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
945 9716979 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
946 9714773 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.20 MZ
947 9714353 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
948 9715499 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.20 MZ
949 9716640 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.20 MZ
950 9714348 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
951 9718816 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.03.20 PM
952 9712742 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
953 9716256 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.20 LB
954 9715790 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.19 OP
955 9715789 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.19 OP
956 9715788 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.19 OP
957 9709801 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.19 MZ
958 9713306 Este Sławomir Tatoń 2024.03.19 MZ
959 9712205 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.19 MP
960 9710468 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.19 WP
961 9710574 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.19
962 9707833 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
963 9707778 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
964 9740468 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.03.18 WM
965 9707735 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
966 9740470 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.03.18 WM
967 9707610 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
968 9706258 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.18 MP
969 9706255 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.18 MP
970 9738256 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.17 ZP
971 9701974 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.17 MZ
972 9699860 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.17 MZ
973 9699946 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.17 MZ
974 9698623 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.17 PK
975 9698613 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.17 PK
976 9704238 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.03.17 ŚL
977 9699861 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.17 MZ
978 9700789 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.17 MZ
979 9696404 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.17 ŚL
980 9697784 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
981 9695828 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.17 MP
982 9701056 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.03.17 MZ
983 9695223 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.17 LB
984 9695268 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.17 LB
985 9701542 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.17 ŚL
986 9692708 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
987 9690979 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.03.16 MP
988 9690980 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.16 PL
989 9691047 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.16 MP
990 9690490 Mario Mariusz Zub 2024.03.16 LB
991 9690281 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.03.16 ŁD
992 9688736 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.16 ŚL
993 9688649 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.03.16 KP
994 9693503 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
995 9692259 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.16
996 9707059 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.03.16 PL
997 9688455 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.16 PK
998 9695816 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.16
999 9686764 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.16 WM
1000 9686710 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.16 WM
1001 9690145 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.16 LB
1002 9689861 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.16 PK
1003 9693441 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
1004 9690139 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.16 LB
1005 9693473 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
1006 9708946 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.16 LB
1007 9693475 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
1008 9693516 Ewajan Ewa Janas 2024.03.16 LB
1009 9687746 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.16 WP
1010 9689267 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.16 ŚL
1011 9693989 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.16 LB
1012 9694092 Młody ornitolog Marek Faber 2024.03.16 ŚL
1013 9704982 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.16 PL
1014 9683811 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.15 PL
1015 9683047 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.15 LS
1016 9685043 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.15
1017 9681612 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.15 PK
1018 9681072 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.15 PL
1019 9680208 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.15 ŚL
1020 9685364 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.15 MZ
1021 9680281 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.15 WP
1022 9713972 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
1023 9677148 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.14 PM
1024 9679692 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.14 LB
1025 9677593 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.14 LB
1026 9679614 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.14 MP
1027 9676579 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.14 MZ
1028 9677591 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.14 LB
1029 9676124 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
1030 9676118 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
1031 9676353 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.14 MZ
1032 9677616 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.14 LB
1033 9677957 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.14 PK
1034 9678417 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.14 WP
1035 9679256 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.13 OP
1036 9679257 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.13 OP
1037 9671844 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.13 WM
1038 9673759 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
1039 9674277 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
1040 9679259 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.13 OP
1041 9671382 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.13 MZ
1042 9673584 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
1043 9673675 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
1044 9674332 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
1045 9670821 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.13 ZP
1046 9670815 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.13 ZP
1047 9674767 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.13 LB
1048 9670616 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.13 ZP
1049 9673564 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
1050 9670148 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.13 WM
1051 9669948 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.13 PL
1052 9668216 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
1053 9668143 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
1054 9669504 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.12
1055 9667197 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.12 PL
1056 9668202 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.12 WP
1057 9668289 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.12 LB
1058 9668804 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.12 ŚL
1059 9664854 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.11 LS
1060 9664853 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.11 LS
1061 9664845 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.11 LS
1062 9665303 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.11
1063 9664798 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.11 ŚL
1064 9665420 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.11 ŚL
1065 9660963 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.03.10 ŚL
1066 9660897 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.10 MP
1067 9659742 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.10 WP
1068 9660423 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.10 LS
1069 9657721 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.10 WP
1070 9659372 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
1071 9659351 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
1072 9669879 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.03.10 ŚL
1073 9655757 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.10 PL
1074 9656110 Ivory Iwona Rylska 2024.03.10 WP
1075 9655443 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.10 PL
1076 9655229 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
1077 9655363 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
1078 9661020 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL