GATUNEK

Gatunek: makolągwa, Linaria cannabina

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Łuszczakowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 208 33565
2 153 3537
3 336 4352
4 419 945
5 498 966
6 265 625
7 138 487
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477983 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.21
2 10477579 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
3 10477422 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
4 10477204 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
5 10477634 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.21 PK
6 10476611 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
7 10475782 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.21 OP
8 10475637 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
9 10476149 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
10 10475923 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
11 10475959 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
12 10475398 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
13 10474963 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
14 10474961 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
15 10475304 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
16 10472738 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.20 MZ
17 10476948 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.20 WP
18 10474909 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.20
19 10471882 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
20 10472332 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
21 10470663 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
22 10475176 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
23 10470387 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.20 PL
24 10472315 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
25 10474633 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
26 10466732 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
27 10468854 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.19 WP
28 10467795 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 PL
29 10465495 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.18
30 10465266 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 PL
31 10466923 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.18 PK
32 10465021 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
33 10465038 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
34 10464819 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
35 10466048 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.18 WP
36 10466465 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
37 10468455 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.18 WP
38 10462873 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.17
39 10463639 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.17 MZ
40 10463394 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.17 WP
41 10461110 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
42 10460053 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
43 10461645 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.16 WP
44 10458136 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.15 LB
45 10458066 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.15 ŚL
46 10459072 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
47 10459118 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
48 10456961 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
49 10455632 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
50 10456957 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
51 10455057 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
52 10454490 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
53 10454565 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
54 10454559 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
55 10456846 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.07.14 PM
56 10453947 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
57 10456231 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 PM
58 10456398 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
59 10456471 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.14 WP
60 10451574 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
61 10451355 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
62 10451570 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
63 10449853 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.13 LB
64 10451294 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.13 MZ
65 10453772 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
66 10449258 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
67 10448150 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
68 10448171 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
69 10448039 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
70 10448862 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
71 10450758 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.13 WP
72 10450788 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.13 WP
73 10447594 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
74 10448110 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.12 PK
75 10446093 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.12 PK
76 10447547 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.12 WP
77 10452774 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.12 WM
78 10445018 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 MZ
79 10445557 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
80 10445587 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
81 10443483 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.10 ŁD
82 10440730 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
83 10439432 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.09
84 10440653 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
85 10445310 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.09 ŚK
86 10437287 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
87 10435755 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
88 10436265 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.08 WP
89 10438281 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
90 10430016 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
91 10433489 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
92 10428377 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
93 10428385 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
94 10431862 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
95 10439176 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
96 10424566 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
97 10429005 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 MZ
98 10429425 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.06 LB
99 10421849 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.07.06 MP
100 10422887 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.06 ŁD
101 10421170 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
102 10425907 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.06 PK
103 10423834 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
104 10419834 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.05
105 10420655 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.05 OP
106 10418367 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.05
107 10420454 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.05 PK
108 10421993 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
109 10422155 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
110 10414990 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
111 10414316 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
112 10422429 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.04
113 10427805 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
114 10427836 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
115 10428018 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
116 10428678 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
117 10428713 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
118 10410605 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.03 LB
119 10413477 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
120 10469696 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.03 KP
121 10413453 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
122 10413468 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
123 10408939 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.03
124 10413443 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
125 10411601 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.03 WM
126 10438430 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
127 10438454 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
128 10407989 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.02 PK
129 10406300 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
130 10405813 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.02
131 10407797 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.02 WM
132 10438533 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
133 10438570 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
134 10438733 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
135 10407930 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
136 10441007 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
137 10441065 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
138 10441126 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
139 10401150 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
140 10402785 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
141 10399926 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.30
142 10399822 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
143 10398410 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.30 WM
144 10398414 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
145 10399139 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
146 10397562 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
147 10397177 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
148 10401176 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
149 10401434 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
150 10401461 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
151 10396215 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.29
152 10395743 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
153 10395867 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
154 10395877 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
155 10395483 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
156 10394083 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
157 10396243 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.06.29 PK
158 10429374 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
159 10393426 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
160 10393594 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
161 10393522 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
162 10395480 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
163 10391304 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
164 10394575 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
165 10391686 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
166 10387472 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
167 10388903 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
168 10384126 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
169 10385018 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.26 LB
170 10381546 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.25 WP
171 10380882 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.25 PL
172 10380398 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.25 ŚL
173 10382717 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.25 PM
174 10380014 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.25
175 10379818 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
176 10382226 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.25 WP
177 10377767 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.24 PL
178 10376733 PPJ Marcin Ptak 2024.06.24 WP
179 10378652 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
180 10378496 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.24 WP
181 10378567 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.24 ŚL
182 10378606 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
183 10373533 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.23 MP
184 10372657 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
185 10371687 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.23 PL
186 10369566 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
187 10369695 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
188 10369350 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
189 10369723 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
190 10373997 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
191 10374080 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
192 10374082 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
193 10374203 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
194 10374234 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
195 10368622 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
196 10368395 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
197 10368388 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
198 10366680 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.22 PL
199 10368274 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
200 10366468 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
201 10367964 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.22 PK
202 10368067 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
203 10368052 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
204 10367657 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
205 10365363 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.22 MP
206 10469408 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
207 10365317 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
208 10365344 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
209 10363402 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
210 10363317 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
211 10363250 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
212 10361058 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
213 10362975 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.20 WP
214 10384075 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
215 10360479 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.20 MZ
216 10357055 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
217 10357015 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
218 10356357 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.19 LB
219 10357129 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.19
220 10355275 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.18 PK
221 10354623 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
222 10354310 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.18
223 10353971 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.18 LB
224 10379119 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.18 ŚK
225 10378540 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.06.17 MZ
226 10349957 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.17 PL
227 10349980 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.17 PK
228 10352027 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
229 10348081 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
230 10348375 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.16
231 10347020 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.16 WP
232 10346969 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
233 10344802 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
234 10344217 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
235 10348064 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.16 MZ
236 10346524 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.16 PK
237 10346450 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
238 10346120 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
239 10355267 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.16 PK
240 10348414 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
241 10349184 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.16 PK
242 10350178 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.16 ŚL
243 10351216 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
244 10339572 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.15 PK
245 10338856 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
246 10339196 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.15 PK
247 10338257 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
248 10337965 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
249 10337970 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 MB
250 10337915 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
251 10337995 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
252 10337808 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
253 10341521 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
254 10342614 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
255 10337624 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
256 10337103 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
257 10335351 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
258 10335798 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.15 PM
259 10335639 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
260 10350170 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
261 10338615 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
262 10333825 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
263 10333644 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
264 10332809 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.14 PL
265 10332687 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.14 PL
266 10332737 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
267 10334921 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
268 10331567 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.14
269 10331264 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.14 PK
270 10330490 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.13 ZP
271 10330243 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.13 ZP
272 10330818 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
273 10328342 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.13 ŚL
274 10330801 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
275 10328097 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.13 PL
276 10328136 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.13 PK
277 10326076 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.12 WP
278 10328255 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 ŁD
279 10332259 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.12 PK
280 10325506 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.12 MP
281 10324115 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.12 PK
282 10322968 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.11
283 10321451 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.11 MP
284 10321254 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.11 PL
285 10321140 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
286 10322033 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
287 10322046 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
288 10319355 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
289 10343433 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
290 10319310 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.10 WP
291 10313032 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.09 MP
292 10312757 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
293 10312584 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.09 PM
294 10372745 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.06.09 PM
295 10312379 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
296 10311123 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.09 MP
297 10311093 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.09 MP
298 10314963 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.09 ŁD
299 10312447 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
300 10311762 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
301 10312303 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
302 10314730 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
303 10314853 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
304 10324692 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
305 10306372 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
306 10307926 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.08 ŁD
307 10303391 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
308 10304765 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.08 PM
309 10304300 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.08 PK
310 10306214 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
311 10302753 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.08 ŁD
312 10302469 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.08 PK
313 10302451 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.08 PK
314 10301615 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
315 10302498 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.06.08 MZ
316 10309225 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
317 10317426 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
318 10301672 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.08 ŁD
319 10300844 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
320 10301882 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.08 ŚK
321 10302314 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
322 10301581 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
323 10301727 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 WP
324 10320335 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
325 10311511 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.07 PM
326 10299115 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.07 PM
327 10298156 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.07 WM
328 10298035 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
329 10299421 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.07 MZ
330 10297377 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.07 PK
331 10297020 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
332 10296934 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
333 10297274 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.07 PM
334 10352705 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.06 PL
335 10296711 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
336 10294327 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
337 10298331 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.06 PM
338 10295581 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
339 10295592 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
340 10303382 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.06 ŚL
341 10290682 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
342 10291747 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.05 PK
343 10288763 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.05 WP
344 10290550 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.05 WP
345 10291515 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
346 10291799 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.05 WP
347 10291839 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
348 10294526 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
349 10284790 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
350 10286337 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.04 PM
351 10287099 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.04 PM
352 10285249 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
353 10281297 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.06.03 PL
354 10312545 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.06.03 PM
355 10287038 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
356 10294527 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
357 10287028 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
358 10278652 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
359 10325249 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.03 PM
360 10279161 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.03 MB
361 10277977 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
362 10278700 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
363 10280891 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.03 PM
364 10279294 Halina Halina Łukomska 2024.06.03 PK
365 10281632 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.03 MP
366 10275222 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
367 10275346 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
368 10274906 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
369 10274925 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
370 10272829 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.02 ŚL
371 10275861 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
372 10282212 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
373 10274164 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.02 PM
374 10271006 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.02 ŚL
375 10270534 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
376 10272800 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.02 PK
377 10273343 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.02 PM
378 10270130 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
379 10270530 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
380 10272597 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
381 10272639 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
382 10276526 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
383 10276534 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
384 10277145 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.02 OP
385 10282312 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.02 PM
386 10268036 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
387 10268286 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.01
388 10269602 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.01 PM
389 10267744 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
390 10267049 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
391 10264992 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
392 10271858 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.06.01 ŁD
393 10264085 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.01 MP
394 10267720 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
395 10264635 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
396 10271731 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.01 PM
397 10263084 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.01 MP
398 10263339 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
399 10262988 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.01 MP
400 10263539 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.01 PM
401 10263655 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.01 PM
402 10270593 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.06.01 PM
403 10271485 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
404 10261016 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
405 10262275 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
406 10257588 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
407 10277701 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
408 10260118 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
409 10256874 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
410 10271565 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
411 10257489 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
412 10277871 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
413 10254972 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.31 MZ
414 10259081 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
415 10255933 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
416 10254189 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 ZP
417 10258056 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.31 MP
418 10260326 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
419 10260438 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 LB
420 10266203 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
421 10282414 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
422 10251477 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.30 WM
423 10248420 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
424 10251018 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
425 10248890 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
426 10250557 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
427 10247769 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.30 PM
428 10250891 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.30 PK
429 10247722 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
430 10248125 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
431 10245154 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
432 10247647 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.30 PM
433 10244126 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.30 PL
434 10243932 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
435 10243924 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
436 10249215 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.30 MZ
437 10252172 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
438 10262403 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.30 KP
439 10243058 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
440 10243427 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
441 10242263 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
442 10242164 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
443 10241725 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.29 LB
444 10241278 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 MB
445 10240726 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
446 10243002 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
447 10242747 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.29 WP
448 10238183 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.28
449 10240809 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.28 KP
450 10243192 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.28 PK
451 10237203 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
452 10236800 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
453 10236367 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
454 10236354 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
455 10237415 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
456 10278571 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.28 ŚK
457 10232631 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.27 WP
458 10232670 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.27 PL
459 10232193 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
460 10234414 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.27 PM
461 10234407 Oso Łukasz Budny 2024.05.27 PM
462 10231601 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.27 PM
463 10231426 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 MB
464 10232511 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.27
465 10234487 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.05.27 ŁD
466 10225808 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.26 PL
467 10224954 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.26 PL
468 10225819 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
469 10224616 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
470 10224441 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
471 10224434 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
472 10223190 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
473 10222315 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
474 10227487 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26
475 10221934 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 MB
476 10227480 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26 OP
477 10224326 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
478 10222132 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
479 10220786 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
480 10220346 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
481 10220384 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.26 PL
482 10220177 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.26 WP
483 10221792 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.26 PK
484 10223957 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
485 10224099 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
486 10226904 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
487 10227125 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
488 10227406 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
489 10228036 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
490 10229817 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.26 WP
491 10216887 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
492 10217000 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.25 ŚL
493 10215600 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.25 WP
494 10219437 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
495 10215102 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
496 10217370 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
497 10214051 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
498 10231215 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
499 10219678 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.25 PM
500 10231155 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
501 10222620 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
502 10217899 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
503 10212062 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
504 10214362 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
505 10231015 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
506 10214355 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
507 10215672 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
508 10213124 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
509 10230992 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
510 10211568 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
511 10211414 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
512 10218069 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.25 KP
513 10218755 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
514 10219647 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.25 LB
515 10223605 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.25 MZ
516 10210149 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.24 MZ
517 10222633 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.24 PK
518 10211274 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.24 MZ
519 10211191 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.24 KP
520 10211310 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.24 MZ
521 10211301 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.24 MZ
522 10227828 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
523 10209339 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
524 10210410 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
525 10223135 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
526 10228354 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
527 10203403 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
528 10211353 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.23 MZ
529 10203873 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
530 10211365 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.23 MZ
531 10203069 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
532 10202825 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.23 ŚL
533 10223626 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
534 10214348 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
535 10200961 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.22 MZ
536 10200377 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
537 10200307 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
538 10197979 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.05.22 LS
539 10198031 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.22 PK
540 10193682 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.21
541 10192644 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
542 10196117 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.21 WP
543 10196616 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
544 10196721 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
545 10200070 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.21 LB
546 10189256 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
547 10188248 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 ŚL
548 10191436 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
549 10186645 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
550 10189188 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
551 10182558 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
552 10181072 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
553 10181052 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
554 10180111 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
555 10180164 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
556 10179579 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
557 10178517 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.19 WP
558 10177090 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.19 MP
559 10176655 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.19 MP
560 10176309 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
561 10175989 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
562 10175978 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
563 10175950 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
564 10178151 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
565 10175829 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
566 10179909 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
567 10175459 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
568 10177962 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
569 10176432 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
570 10181829 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
571 10183408 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
572 10172488 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
573 10172456 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
574 10170589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
575 10170559 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
576 10168880 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
577 10185180 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.18 ŚL
578 10185176 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.18 ŚL
579 10185175 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.18 ŚL
580 10170128 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
581 10169479 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
582 10170292 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
583 10168364 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
584 10164632 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
585 10164519 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
586 10170109 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
587 10170076 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
588 10172634 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.18 PK
589 10169725 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
590 10170654 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.18 PK
591 10172697 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
592 10181459 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.18 ŚL
593 10191211 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
594 10159834 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.17 ŚL
595 10160060 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
596 10161645 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
597 10158999 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.17 WP
598 10159480 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
599 10158240 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
600 10157592 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
601 10157584 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
602 10160494 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.17 MZ
603 10162404 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.17 WM
604 10163008 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
605 10186167 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
606 10186243 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
607 10156724 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
608 10158947 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.16 KP
609 10161845 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
610 10156447 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.16 PM
611 10171673 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.16 PK
612 10153395 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
613 10153703 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
614 10154171 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
615 10152296 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.16 PK
616 10153418 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
617 10151489 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.15 KP
618 10157396 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.15 MP
619 10147576 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
620 10169049 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.15 PM
621 10145988 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.15 LB
622 10146053 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
623 10141886 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
624 10145624 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.14 PM
625 10139758 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
626 10143677 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.14 PK
627 10139229 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
628 10141838 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
629 10142017 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
630 10142067 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
631 10135601 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
632 10133284 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
633 10133107 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
634 10133130 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
635 10135006 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.13 PK
636 10127927 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
637 10126328 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.12 PK
638 10130381 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
639 10123745 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
640 10123846 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
641 10123859 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
642 10130928 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
643 10120347 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
644 10121165 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
645 10180265 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.12
646 10119859 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
647 10122474 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.12 MZ
648 10120939 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
649 10131349 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
650 10125389 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
651 10126555 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
652 10127280 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
653 10129354 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.12 ŁD
654 10110846 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
655 10117645 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
656 10109042 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.11
657 10108723 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
658 10113133 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
659 10125258 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
660 10142474 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
661 10119051 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.11 PM
662 10108452 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
663 10116456 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.11 WP
664 10115486 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
665 10129333 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
666 10106753 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
667 10124218 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
668 10138576 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
669 10122083 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
670 10105447 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
671 10105438 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
672 10105410 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
673 10115756 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
674 10118929 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
675 10118079 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
676 10105490 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
677 10105157 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
678 10105035 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
679 10201308 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
680 10113507 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
681 10117695 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
682 10118819 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
683 10129849 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
684 10124079 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
685 10138095 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
686 10104446 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
687 10110630 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
688 10105226 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
689 10104413 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
690 10104430 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
691 10120389 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
692 10113125 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
693 10124370 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
694 10141085 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
695 10115022 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
696 10116706 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
697 10118109 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
698 10104000 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
699 10110629 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
700 10112421 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
701 10115623 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
702 10104270 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
703 10114484 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
704 10127745 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
705 10103244 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
706 10103238 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
707 10103233 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
708 10114422 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
709 10117309 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
710 10104901 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.11 WP
711 10104903 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.11 WP
712 10107518 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
713 10110005 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
714 10113066 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
715 10119487 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
716 10120259 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
717 10121040 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
718 10121231 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.05.11 PK
719 10131463 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
720 10143295 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
721 10144452 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
722 10101327 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.10
723 10101051 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.10 PK
724 10100434 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
725 10099329 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.10 LB
726 10099956 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
727 10095580 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
728 10095572 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
729 10095558 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
730 10093586 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.09 MZ
731 10093193 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
732 10092702 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
733 10091760 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
734 10094886 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
735 10095662 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.09 ŚL
736 10096345 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
737 10098694 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
738 10089976 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
739 10089800 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.08 MZ
740 10088363 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
741 10089962 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
742 10086726 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
743 10086332 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.08 WP
744 10089804 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.08 MZ
745 10086695 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
746 10085735 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.08 MZ
747 10086672 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
748 10089568 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.08 WP
749 10089585 Halina Halina Łukomska 2024.05.08 WP
750 10095866 PPJ Marcin Ptak 2024.05.07 MP
751 10085364 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
752 10083931 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
753 10085345 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
754 10085333 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
755 10083844 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
756 10082198 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
757 10082322 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
758 10082371 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
759 10082496 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
760 10077495 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
761 10077627 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
762 10075468 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.06 ŚL
763 10074950 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
764 10074931 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.06 WP
765 10074479 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.06 MP
766 10075906 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
767 10074118 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.06 MP
768 10073077 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.06 LB
769 10077809 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
770 10232638 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.05.06 MZ
771 10304165 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.06 PM
772 10070190 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.05 ZP
773 10069951 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
774 10069938 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
775 10067367 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
776 10065224 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.05 PK
777 10068086 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.05 PK
778 10069475 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.05 PK
779 10065492 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
780 10066819 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
781 10065630 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
782 10065167 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.05 PK
783 10064375 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.05 LB
784 10065107 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
785 10072824 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.05 PM
786 10063226 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
787 10064883 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.05 PK
788 10063059 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.05 PK
789 10062405 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
790 10061811 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.05 PL
791 10064427 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
792 10098362 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.05 ZP
793 10070866 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
794 10070959 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.05 PM
795 10071118 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
796 10058028 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.04 PK
797 10059636 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
798 10058694 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.05.04 MZ
799 10057947 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.04 MZ
800 10057246 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.04 LB
801 10059010 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
802 10059229 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
803 10059054 Ewajan Ewa Janas 2024.05.04 PK
804 10061450 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
805 10055461 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
806 10056872 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
807 10062310 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.04 PM
808 10055050 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
809 10054647 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.04 WM
810 10061385 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
811 10055384 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
812 10051345 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 ŚK
813 10058476 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
814 10053946 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
815 10052791 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.04 MZ
816 10050868 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
817 10061154 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.04 ZP
818 10051830 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
819 10050845 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
820 10049551 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
821 10049572 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
822 10057759 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
823 10058672 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
824 10059589 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.04 PL
825 10068911 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
826 10073753 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
827 10079342 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
828 10080585 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.04 ZP
829 10044987 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
830 10045515 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.03 ŚL
831 10045694 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
832 10045682 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
833 10045739 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
834 10045524 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.03 ŚL
835 10041256 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
836 10046622 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.03 MP
837 10040304 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
838 10042732 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
839 10042242 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
840 10040234 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
841 10044261 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.03 PK
842 10043910 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
843 10037134 krakers Wiktor Kroker 2024.05.03 WP
844 10049126 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.03 KP
845 10036703 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
846 10047592 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
847 10037106 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.03 PL
848 10036307 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
849 10046709 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
850 10039931 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
851 10042788 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
852 10042851 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
853 10042956 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
854 10042962 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
855 10043510 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
856 10047483 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
857 10047494 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
858 10080638 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.03 ZP
859 10032775 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
860 10033704 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
861 10032153 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
862 10031918 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
863 10031882 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.02 PL
864 10031588 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
865 10033264 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.02 MP
866 10029270 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
867 10035326 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
868 10027453 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
869 10031235 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.02
870 10031233 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.02
871 10026672 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.02 PL
872 10027621 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
873 10027808 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
874 10031444 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02 WP
875 10032263 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.02 WP
876 10035939 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
877 10024135 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.01 PM
878 10018580 Tarda Wojciech Kaczor 2024.05.01 WM
879 10026768 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
880 10018333 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
881 10140338 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.01 MZ
882 10019350 Tilia Paweł Hermański 2024.05.01 ŚL
883 10019130 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
884 10014593 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
885 10021162 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
886 10028689 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
887 10018055 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.01 PK
888 10013437 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
889 10013547 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.01 PM
890 10018416 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
891 10018395 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
892 10017690 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.01
893 10021225 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.01 WP
894 10023339 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
895 10023392 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.01 WP
896 10023423 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
897 10023428 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
898 10023639 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
899 10029736 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
900 10030256 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.01 PK
901 10050236 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.01 WP
902 10012119 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.30
903 10011609 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
904 10010734 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
905 10011554 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.30 PK
906 10011537 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.30 PK
907 10010074 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.30 LB
908 10009751 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
909 10015138 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.30 LB
910 10009096 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.30 PK
911 10009254 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
912 10007964 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.30 PL
913 10007699 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.30 PL
914 10013018 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.30 PM
915 10008388 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
916 10006080 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.30
917 10006760 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.30 PK
918 10012435 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.30 WP
919 10020371 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
920 10003677 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.29 WP
921 10004166 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
922 10004937 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.29 PK
923 10003307 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.29 KP
924 10002732 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.29 PK
925 10001165 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.04.29 MZ
926 10004072 Ewajan Ewa Janas 2024.04.29 PK
927 10000463 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.29 PK
928 10000345 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.29 PK
929 9999835 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.29 MZ
930 10001076 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.29 PK
931 10003724 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.29 WP
932 10027760 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.29 ŚK
933 9994939 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
934 9993750 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.28 WP
935 9994487 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
936 9994434 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
937 9994616 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
938 9991162 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
939 9990656 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
940 9993475 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
941 9998712 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
942 9993433 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
943 9998839 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
944 9996691 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.28 PM
945 9989759 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
946 9989516 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
947 9987321 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
948 9987047 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.28 PK
949 9988914 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.28 PK
950 9987568 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.28 PK
951 9985011 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.28 LB
952 9985580 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
953 9987495 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
954 9987628 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
955 9995381 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
956 9995620 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
957 9995729 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
958 9995883 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
959 9995900 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
960 9995917 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
961 9996313 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
962 9996578 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
963 9998918 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.28 PK
964 9983581 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
965 9978633 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.27 WP
966 9980752 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
967 9981871 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
968 9980040 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
969 9980057 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
970 9975683 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚK
971 9976442 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.27 ŚL
972 9977270 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.04.27 ŚL
973 9976437 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.27 ŚL
974 9982450 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.27 PK
975 9980868 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
976 9974007 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚL
977 9980861 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
978 9973431 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.04.27 PL
979 9980819 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
980 9980478 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.27 PK
981 9973163 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.27 ZP
982 9974396 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.27
983 9973492 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
984 9976012 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
985 9978630 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
986 9981684 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.27 PL
987 9984443 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
988 10005212 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
989 9970948 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
990 9971537 Mario Mariusz Zub 2024.04.26 LB
991 9970937 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
992 9968059 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.26 PK
993 9968641 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
994 9968728 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
995 9970677 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.26 PM
996 9967250 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
997 9971637 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
998 9971761 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
999 9972172 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.26 PK
1000 9975828 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.26 WP
1001 9979404 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.26 MP
1002 9963384 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
1003 9965920 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.25 ŚL
1004 9959306 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.24
1005 9959242 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.24
1006 9958740 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.24 PK
1007 9965832 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.24 ZP
1008 9957597 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.24 MP
1009 9960755 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.24 WM
1010 9960756 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.24 WM
1011 9955163 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.23 LS
1012 9956140 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
1013 9953039 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.23 PK
1014 9956932 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.23 PK
1015 9957209 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
1016 9958400 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
1017 9951284 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.22 LS
1018 9977393 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.22
1019 9977396 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.22
1020 9977394 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.22
1021 9949419 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.22 WM
1022 9949016 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.22 LS
1023 9951440 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.22 WM
1024 9945136 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.21
1025 9944911 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.21 ŚL
1026 9943900 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.21
1027 9943463 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.21 PL
1028 9944002 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
1029 9965282 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
1030 9939850 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.21 PL
1031 9945462 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.21 MZ
1032 9965274 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
1033 9939698 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
1034 9965267 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
1035 9965260 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
1036 9965259 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
1037 9939060 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.21 WP
1038 9943164 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.04.21 WP
1039 9944287 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.21 WP
1040 9944396 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
1041 9946414 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.21 WP
1042 9947172 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
1043 9947184 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
1044 9947204 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
1045 9947227 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
1046 9947278 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
1047 9947832 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.20 ZP
1048 9938359 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
1049 9934309 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
1050 9934324 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
1051 9936855 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
1052 9932370 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.20 WP
1053 9932557 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
1054 9947466 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.20 MP
1055 9938165 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.20 MP
1056 9938423 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.20 PK
1057 9938735 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.20 ŚL
1058 9939481 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
1059 9930118 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
1060 9930986 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
1061 9929694 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.19
1062 9930086 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
1063 9936839 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.19 PK
1064 9929429 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.19
1065 9928223 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.19 ŚL
1066 9930310 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.19 PK
1067 9928301 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.19 ŚL
1068 9928579 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.19 WM
1069 9927136 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.19 PK
1070 9931377 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.19 WM
1071 9931413 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.19 WM
1072 9931452 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.19 WM
1073 9931484 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.19 WM