GATUNEK

Gatunek: błotniak stawowy, Circus aeruginosus

Rząd: Szponiaste

Rodzina: Jastrzębiowate | Jastrzębie

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 2 2
2 2 2
3 385 519
4 1113 1673
5 1082 1572
6 551 820
7 268 382
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10476609 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
2 10476584 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
3 10477336 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.21 MZ
4 10476989 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.21 MZ
5 10476441 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
6 10476245 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.21 WM
7 10476426 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
8 10475779 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
9 10475734 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.21 WM
10 10475926 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
11 10475785 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21 MP
12 10475417 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
13 10475620 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
14 10475883 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
15 10476468 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
16 10476669 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
17 10477804 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
18 10473427 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
19 10472761 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
20 10472673 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.20
21 10471874 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
22 10472348 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
23 10471386 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.20 WM
24 10472290 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
25 10471696 Mario Mariusz Zub 2024.07.20 LB
26 10471556 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
27 10470736 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.20 WP
28 10471035 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
29 10475185 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
30 10470964 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.20 OP
31 10472360 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
32 10472221 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
33 10470486 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
34 10472309 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
35 10472827 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.20
36 10473025 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.20 MP
37 10473043 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.20 WP
38 10474587 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
39 10474640 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.20 OP
40 10468526 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
41 10470271 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.19 MZ
42 10468750 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
43 10468020 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
44 10468492 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.19 PK
45 10467567 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.19 ZP
46 10467565 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.19 ZP
47 10466935 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
48 10465581 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.18 WP
49 10467778 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 PL
50 10466909 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.18 PK
51 10470285 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
52 10465073 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
53 10465054 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
54 10465028 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
55 10466034 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.18 ŚK
56 10466131 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.18 WP
57 10466333 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
58 10466442 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
59 10468462 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.18 WP
60 10463824 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
61 10462661 Robert Lo Robert Locman 2024.07.17 MZ
62 10462565 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.17 MZ
63 10461272 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
64 10467520 PPJ Marcin Ptak 2024.07.16 WP
65 10461243 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
66 10461226 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
67 10459307 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
68 10460045 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
69 10461722 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
70 10460577 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
71 10460575 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
72 10460571 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
73 10457506 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
74 10457375 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
75 10458395 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.15 PK
76 10458871 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
77 10459100 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
78 10455712 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.14 MP
79 10456269 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.14
80 10456267 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.14
81 10455419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
82 10455412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
83 10455095 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
84 10454648 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
85 10466243 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.14
86 10454084 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.14 PL
87 10454492 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
88 10454605 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
89 10453747 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.14 LB
90 10456042 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.14 ŁD
91 10455576 PPJ Marcin Ptak 2024.07.14 WP
92 10455556 PPJ Marcin Ptak 2024.07.14 WP
93 10456041 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.14 ŁD
94 10461771 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
95 10453819 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
96 10457837 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
97 10452754 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.14 ZP
98 10461689 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
99 10452991 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
100 10453035 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
101 10453835 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.14 WP
102 10455314 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
103 10455365 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
104 10456392 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
105 10456408 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
106 10456416 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
107 10456499 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
108 10458373 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.07.14 PK
109 10452753 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.13 ZP
110 10451598 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
111 10450580 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
112 10450428 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
113 10450563 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
114 10453776 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
115 10449732 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
116 10451942 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
117 10449581 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.13 MP
118 10448849 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
119 10450147 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
120 10450169 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 PK
121 10450535 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.13 WP
122 10450759 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.13 WP
123 10460613 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
124 10452738 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.12 ZP
125 10451117 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.12 ŁD
126 10448020 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
127 10448316 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
128 10447126 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.12 PL
129 10447030 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.12 MZ
130 10446166 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.12 WP
131 10446284 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
132 10446225 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
133 10447390 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
134 10452956 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.12 PL
135 10445275 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.11 LB
136 10445012 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 MZ
137 10446714 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.11
138 10444810 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
139 10445472 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.11 WP
140 10443987 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.11 ŚL
141 10445565 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
142 10442981 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
143 10443383 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.10 MP
144 10443490 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.10 ŁD
145 10441712 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.07.10 PK
146 10441898 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.10 PK
147 10460404 ibis Adam Olszewski 2024.07.10 PL
148 10440583 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
149 10441833 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
150 10441857 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
151 10441883 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
152 10441866 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
153 10441863 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
154 10441858 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
155 10441817 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
156 10441816 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
157 10440652 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
158 10435016 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.08 PL
159 10436801 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.08 ZP
160 10434783 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.08 ŚL
161 10432962 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
162 10434391 Halina Halina Łukomska 2024.07.08 WP
163 10438353 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
164 10432082 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.07
165 10430462 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
166 10437853 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.07 LS
167 10430076 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.07.07 WM
168 10429992 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
169 10430022 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
170 10429868 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
171 10429802 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
172 10429088 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.07
173 10428333 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
174 10428174 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
175 10427941 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 LS
176 10428423 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.07.07 MP
177 10429216 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
178 10462263 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.07 MZ
179 10427600 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 WP
180 10462253 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.07 MZ
181 10428875 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.07.07 MP
182 10427977 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
183 10427966 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
184 10428876 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.07.07 MP
185 10430536 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
186 10431853 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
187 10431864 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
188 10432048 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
189 10424177 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.06 LB
190 10424068 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
191 10424041 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
192 10424543 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
193 10428960 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 MZ
194 10426246 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
195 10431685 PPJ Marcin Ptak 2024.07.06 KP
196 10424564 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
197 10428929 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
198 10422790 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
199 10444041 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.06 MP
200 10437849 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.06 LS
201 10469704 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.06 KP
202 10421604 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
203 10469702 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.06 KP
204 10421651 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
205 10422443 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.06 MP
206 10421108 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.06 LB
207 10421090 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
208 10422419 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.06
209 10422223 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
210 10422237 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
211 10427478 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
212 10431388 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
213 10423849 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
214 10421445 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.05 LS
215 10423824 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
216 10418758 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.05 PK
217 10423771 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
218 10423767 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
219 10418505 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.05 OP
220 10418967 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
221 10424848 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
222 10416387 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.04 LS
223 10416629 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
224 10415002 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
225 10422432 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.04
226 10416693 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
227 10416608 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.04 MP
228 10413656 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.04 PK
229 10413683 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
230 10414072 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
231 10413160 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
232 10413266 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.07.04 PK
233 10413780 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
234 10423597 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.04 ŚK
235 10411087 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
236 10412569 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
237 10469587 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.03 KP
238 10411839 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.07.03 KP
239 10411818 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŚL
240 10421433 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.03 ZP
241 10414819 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
242 10414829 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
243 10409367 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
244 10409662 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
245 10469666 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.03 KP
246 10409184 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.03 WM
247 10411798 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.03 ŚL
248 10413461 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
249 10414888 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
250 10410248 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.03 MP
251 10409179 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.03 ŚL
252 10438409 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
253 10407558 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
254 10407843 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
255 10414789 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
256 10407024 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.02 LS
257 10407025 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.02 LS
258 10421393 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
259 10406004 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
260 10405931 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
261 10405527 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
262 10455499 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
263 10405291 Antek Życki Antoni Życki 2024.07.01 WM
264 10404230 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
265 10404043 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.01 MZ
266 10405670 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.01 PM
267 10431770 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
268 10433356 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
269 10401107 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.30 ŚL
270 10402784 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
271 10400349 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.30 ZP
272 10399821 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
273 10401410 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
274 10403886 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
275 10403885 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
276 10400312 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
277 10400299 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
278 10401401 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 WM
279 10399107 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.30 WM
280 10403854 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
281 10398911 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.30 PL
282 10399119 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
283 10399236 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
284 10398256 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.30 MP
285 10398849 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.30 MP
286 10397821 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
287 10397213 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.30 ZP
288 10399652 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
289 10399899 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
290 10401376 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
291 10401380 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
292 10401435 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
293 10401549 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
294 10409048 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
295 10395452 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.29 MP
296 10395205 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 PL
297 10395204 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 PL
298 10394559 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.29 PL
299 10401724 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.29 MZ
300 10394408 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
301 10398869 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.29 ŚL
302 10394108 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.29 PL
303 10394238 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.29
304 10410269 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.29 MP
305 10393521 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.29 PL
306 10393493 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.29 PL
307 10393801 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.29 MZ
308 10393769 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
309 10394564 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
310 10398748 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
311 10393316 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.29 MP
312 10393209 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
313 10394327 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
314 10393415 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
315 10393588 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
316 10394294 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
317 10394252 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
318 10395789 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
319 10396288 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
320 10396592 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.29 ŚL
321 10391712 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
322 10410249 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
323 10475647 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
324 10391249 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
325 10469648 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.28 KP
326 10391248 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
327 10394585 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
328 10391101 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
329 10391100 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.28
330 10390475 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.28
331 10391481 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
332 10391556 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
333 10387223 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.27 PK
334 10388950 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
335 10387838 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
336 10418166 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
337 10418203 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
338 10402526 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
339 10384750 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.26 ŚL
340 10384652 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.26 ZP
341 10403732 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
342 10384901 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
343 10403721 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
344 10384129 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
345 10403711 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
346 10383961 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.26 LB
347 10402570 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.26 MP
348 10380876 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.25 PL
349 10380323 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
350 10384857 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
351 10379649 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.25 WM
352 10379416 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.25 ŚL
353 10381091 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
354 10384214 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
355 10377009 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.24 KP
356 10384894 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
357 10376300 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.24 WP
358 10377252 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
359 10378783 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
360 10376266 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.24 MZ
361 10376653 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
362 10378444 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
363 10378520 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
364 10378569 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
365 10373867 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.23 ŚL
366 10373371 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.23 MZ
367 10375023 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.23 MZ
368 10373481 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 PK
369 10372215 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
370 10374934 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
371 10378916 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.23 MZ
372 10384651 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.23 ZP
373 10371456 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
374 10371682 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.23 PM
375 10371640 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
376 10373187 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.23 LB
377 10370571 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
378 10370868 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
379 10370622 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
380 10371749 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
381 10379458 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
382 10371740 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
383 10379429 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
384 10371629 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
385 10371133 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
386 10370262 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
387 10370184 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
388 10371892 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.23 PK
389 10370268 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
390 10370877 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
391 10374357 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.23 WP
392 10369949 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
393 10373814 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.23 MP
394 10369789 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.23 PK
395 10370508 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
396 10372573 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
397 10374062 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
398 10374096 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
399 10374183 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
400 10374225 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
401 10375980 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.23 LB
402 10368472 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
403 10367869 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.22
404 10368582 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
405 10368576 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
406 10368405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
407 10368393 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
408 10367890 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
409 10379087 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
410 10368548 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
411 10366968 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.22 ŚL
412 10368385 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
413 10369104 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
414 10369668 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
415 10368187 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
416 10369066 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
417 10369654 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
418 10369060 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
419 10368327 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
420 10367483 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.22
421 10368337 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
422 10368334 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
423 10368324 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
424 10368321 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
425 10368273 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
426 10368272 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
427 10368267 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
428 10368287 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
429 10368284 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
430 10368260 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
431 10368256 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
432 10368255 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
433 10368245 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
434 10368158 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
435 10368083 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
436 10368080 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
437 10367661 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
438 10374354 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.22 WP
439 10365756 Ewajan Ewa Janas 2024.06.22 ŚK
440 10365365 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.22 ŚK
441 10368496 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.22 WP
442 10374524 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.22 ŚK
443 10377016 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
444 10362967 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.21 WM
445 10384136 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.21 OP
446 10363299 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
447 10363311 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
448 10363288 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
449 10362026 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.21 ZP
450 10361935 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.21 WP
451 10362736 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
452 10362748 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
453 10362294 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
454 10367399 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.21 PK
455 10391404 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
456 10360096 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.20 MP
457 10383343 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
458 10361079 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
459 10359943 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.20 WP
460 10360302 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
461 10367423 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
462 10383345 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
463 10384081 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
464 10360678 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.20 ZP
465 10358707 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
466 10358690 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
467 10359771 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
468 10359859 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.20 LB
469 10360926 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.20 WP
470 10358020 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.19 LB
471 10372753 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.06.19 LB
472 10383308 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.19 WM
473 10357050 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
474 10357017 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
475 10356399 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.19 PL
476 10356127 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.19 ŚL
477 10356947 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
478 10355728 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.18 WP
479 10354458 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
480 10354457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
481 10354455 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
482 10353551 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.18 PL
483 10353333 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
484 10352921 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
485 10352063 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
486 10351658 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
487 10351636 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.17 LB
488 10351806 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
489 10351245 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.17 MP
490 10351991 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
491 10351987 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
492 10351953 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
493 10351950 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
494 10351933 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
495 10350244 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.17 WM
496 10351761 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
497 10349783 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
498 10351912 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.17 WP
499 10348032 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
500 10348744 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.16 ŚL
501 10347940 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.16 OP
502 10349489 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.16 OP
503 10350890 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.16 OP
504 10346883 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
505 10347206 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
506 10351781 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
507 10346973 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
508 10347863 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
509 10346433 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
510 10351758 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
511 10348002 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.16
512 10346736 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
513 10347087 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
514 10346757 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
515 10345235 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.16 WM
516 10347836 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
517 10345475 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
518 10346484 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
519 10345186 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.16 WP
520 10344794 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
521 10344622 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
522 10344360 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
523 10344656 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
524 10346127 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
525 10343309 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
526 10346179 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
527 10343016 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.16 MP
528 10343902 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.16 MP
529 10345652 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
530 10346999 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.16 WM
531 10348619 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
532 10353624 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.06.16 OP
533 10341932 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.16 OP
534 10341048 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.15 WP
535 10340835 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.15 MP
536 10344195 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
537 10340970 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 OP
538 10341107 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
539 10338273 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.15 PK
540 10341086 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
541 10344230 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
542 10344179 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
543 10340961 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 OP
544 10338175 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
545 10338158 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
546 10337888 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
547 10337785 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
548 10337816 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
549 10337681 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
550 10341541 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
551 10342541 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
552 10338220 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
553 10341525 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
554 10342596 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
555 10337640 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
556 10337082 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.15 WM
557 10337017 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
558 10337019 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
559 10336931 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
560 10337139 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
561 10337209 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
562 10339315 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
563 10335960 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
564 10358149 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
565 10336438 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
566 10336397 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.15 PK
567 10341242 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.15 WP
568 10341398 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
569 10334505 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
570 10338621 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
571 10334513 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 ŁD
572 10333683 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.14 PL
573 10333632 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
574 10333133 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.14
575 10334463 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
576 10333690 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.14 MZ
577 10332943 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.06.14 WM
578 10332655 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
579 10334776 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
580 10332728 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
581 10332993 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
582 10332186 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.14 WP
583 10344621 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 WM
584 10332219 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.14 MZ
585 10334911 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
586 10469143 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.14 KP
587 10332799 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.14 WM
588 10331378 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
589 10334975 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.14 MP
590 10349338 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.14 MZ
591 10330380 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.13 WP
592 10330451 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.13
593 10329918 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
594 10344643 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
595 10330856 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 ZP
596 10328333 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.13 LB
597 10344604 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 PL
598 10330557 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
599 10330556 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
600 10344592 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
601 10331802 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
602 10327441 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
603 10329785 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
604 10326159 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
605 10330961 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.12 WP
606 10328163 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.12 WM
607 10325527 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
608 10324971 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
609 10325518 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
610 10328156 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.12 PL
611 10324848 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
612 10325977 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
613 10323043 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
614 10322512 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.11
615 10322553 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.11
616 10321543 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
617 10321631 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
618 10323366 Tilia Paweł Hermański 2024.06.11 ŚL
619 10321425 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
620 10321187 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
621 10321124 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
622 10333490 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
623 10321355 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
624 10322596 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.11 WM
625 10318372 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
626 10319353 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
627 10317369 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.10 PK
628 10317669 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
629 10314127 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.09 KP
630 10315424 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.09
631 10315419 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.09
632 10313834 Tilia Paweł Hermański 2024.06.09 KP
633 10313136 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
634 10312866 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.09 WM
635 10313050 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.09
636 10312738 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
637 10311873 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.09 WM
638 10312382 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
639 10314584 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
640 10312813 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
641 10314689 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
642 10314688 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
643 10312350 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
644 10311614 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
645 10312463 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
646 10310957 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
647 10315895 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.09 MZ
648 10314632 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
649 10310750 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.09 PM
650 10314626 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
651 10312321 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
652 10312387 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
653 10311669 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
654 10312431 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
655 10312368 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
656 10312464 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
657 10311663 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
658 10312339 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
659 10312454 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
660 10311754 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
661 10309500 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
662 10312418 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
663 10312294 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
664 10311642 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
665 10312079 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
666 10314473 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
667 10314692 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
668 10314757 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
669 10314798 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
670 10314861 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
671 10315054 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
672 10308320 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
673 10308285 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
674 10308821 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
675 10325286 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08 OP
676 10325283 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08 OP
677 10325277 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08 OP
678 10306719 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
679 10307974 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
680 10308166 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
681 10309693 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
682 10306687 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
683 10308089 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
684 10309632 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
685 10303095 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
686 10308060 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
687 10309615 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
688 10308134 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
689 10309621 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
690 10308057 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
691 10309715 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
692 10304683 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
693 10302737 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
694 10304679 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
695 10309487 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.08 OP
696 10306190 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
697 10302527 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.08 PM
698 10302479 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.08 WP
699 10308021 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
700 10309652 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
701 10307093 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
702 10305017 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.08 OP
703 10302714 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
704 10325351 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
705 10301613 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
706 10300800 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
707 10300753 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
708 10300516 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.08 WM
709 10300744 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
710 10300739 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
711 10302312 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
712 10300665 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.08 PK
713 10306240 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
714 10308966 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08 WP
715 10299473 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
716 10302700 krakers Wiktor Kroker 2024.06.07 PL
717 10299126 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
718 10298633 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
719 10298846 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
720 10298160 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.07 MP
721 10308260 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
722 10308255 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
723 10308245 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
724 10297229 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
725 10297095 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.07 ŁD
726 10296740 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.07 ŚL
727 10299876 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.07 WP
728 10302828 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
729 10296718 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
730 10294330 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
731 10299979 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
732 10294089 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
733 10292507 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
734 10380652 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.06 ŚK
735 10290587 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
736 10292078 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.05
737 10293810 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.05
738 10291124 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
739 10291105 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
740 10288754 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
741 10288748 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
742 10288742 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
743 10291064 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
744 10294161 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.05 OP
745 10288624 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
746 10291829 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.05 PM
747 10289727 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
748 10289978 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.05 KP
749 10287056 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.04 MZ
750 10309284 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.04 LS
751 10284765 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
752 10285338 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
753 10283331 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.04 MZ
754 10285272 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
755 10284677 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.04 LB
756 10282120 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
757 10287037 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
758 10294504 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
759 10287039 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
760 10279262 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
761 10278343 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
762 10276753 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
763 10275201 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.02 WM
764 10285684 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.02 MZ
765 10299858 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.02 MZ
766 10274984 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
767 10274979 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
768 10274975 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
769 10274141 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.02 LB
770 10274737 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
771 10274898 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
772 10273067 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
773 10275858 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
774 10272854 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
775 10273245 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
776 10273429 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
777 10273236 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
778 10272906 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.02 MP
779 10271243 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
780 10272232 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.02 ŚK
781 10271470 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
782 10272901 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.02 MP
783 10282262 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
784 10270770 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
785 10270345 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.02 PK
786 10270976 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
787 10270421 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
788 10272751 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
789 10276531 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
790 10276707 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
791 10276727 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
792 10277140 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.02 OP
793 10268254 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
794 10268244 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
795 10268321 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
796 10286463 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.01 PL
797 10268290 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.01
798 10267158 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 PL
799 10269063 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
800 10267292 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
801 10267769 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.01 ŚK
802 10266551 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.01 WP
803 10269170 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
804 10266210 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
805 10265001 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
806 10354681 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.06.01 PL
807 10276548 Ewajan Ewa Janas 2024.06.01 PM
808 10266356 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
809 10282270 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.01 PL
810 10266948 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
811 10263708 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 WM
812 10263466 Ivory Iwona Rylska 2024.06.01 PL
813 10263049 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
814 10265752 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
815 10272498 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.01 KP
816 10267256 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
817 10269313 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.01 WP
818 10276828 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.01 PL
819 10300423 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
820 10261298 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
821 10261694 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
822 10265644 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
823 10262084 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
824 10286475 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
825 10265883 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
826 10265618 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
827 10261044 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
828 10262481 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
829 10272568 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
830 10264015 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
831 10261944 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.31 LB
832 10257844 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
833 10258636 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
834 10261760 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
835 10264011 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
836 10256804 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
837 10260466 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
838 10256900 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
839 10256663 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
840 10277913 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
841 10261255 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.31 PL
842 10254499 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
843 10254453 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
844 10258180 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.31 PK
845 10260299 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
846 10260364 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
847 10260748 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
848 10261573 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
849 10266435 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
850 10282455 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
851 10282248 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 PL
852 10250485 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
853 10251569 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
854 10249943 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
855 10250484 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
856 10248841 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
857 10250473 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
858 10249997 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
859 10255622 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
860 10249969 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
861 10255447 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
862 10251013 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
863 10249880 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
864 10255433 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
865 10247943 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
866 10249901 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
867 10255443 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
868 10247561 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
869 10247560 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
870 10247557 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
871 10247489 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
872 10248957 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.30 MZ
873 10263989 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
874 10249837 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
875 10255525 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
876 10277860 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
877 10249823 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
878 10255591 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
879 10249815 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
880 10255537 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
881 10246906 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
882 10246365 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
883 10249548 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
884 10245856 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
885 10245916 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
886 10248425 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
887 10282182 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
888 10246566 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
889 10244846 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.30 KP
890 10245928 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
891 10245905 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
892 10246622 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.30 PK
893 10249622 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
894 10251929 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.30 ŚL
895 10252007 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
896 10252071 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
897 10252104 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
898 10252247 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
899 10262424 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.30 KP
900 10296440 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
901 10327362 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
902 10285790 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.29 PL
903 10242846 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
904 10243410 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
905 10248939 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.29
906 10241086 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.29
907 10240786 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.29 PK
908 10240206 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
909 10240223 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
910 10283056 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
911 10240173 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
912 10239889 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
913 10242069 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 LB
914 10242070 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 LB
915 10243810 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.29 LB
916 10278513 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.29 ŚK
917 10240839 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.28 KP
918 10238908 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
919 10237702 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
920 10237209 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
921 10237208 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
922 10236615 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
923 10246345 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.28 WM
924 10236345 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.28 PM
925 10236341 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.28 MB
926 10235596 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.28 PK
927 10237409 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
928 10238298 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.28 WM
929 10233275 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
930 10233246 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 WM
931 10234060 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.27 OP
932 10232066 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
933 10232065 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
934 10231422 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 PM
935 10230273 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
936 10232865 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
937 10229072 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
938 10234899 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
939 10227477 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26 OP
940 10227468 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26 OP
941 10227921 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
942 10286370 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
943 10225450 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
944 10224245 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.26 PK
945 10224358 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
946 10224355 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
947 10223955 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
948 10224392 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
949 10224387 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
950 10224620 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
951 10224619 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
952 10223369 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.26 PL
953 10224419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
954 10223560 PPJ Marcin Ptak 2024.05.26 WP
955 10222547 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
956 10222206 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
957 10222197 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
958 10222053 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
959 10246337 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.26 LB
960 10222590 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
961 10223266 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
962 10223399 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
963 10232839 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
964 10223398 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
965 10236470 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
966 10222961 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
967 10220798 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
968 10333559 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.26 MZ
969 10220833 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
970 10227910 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
971 10223841 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
972 10219964 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
973 10221637 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.26 PK
974 10221794 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.26 PK
975 10222149 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
976 10223034 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
977 10225996 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
978 10226872 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
979 10227013 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
980 10227098 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
981 10228058 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
982 10228110 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
983 10229749 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
984 10218244 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
985 10217825 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.25 ŚL
986 10219446 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
987 10229506 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.25 PL
988 10218439 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
989 10216837 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
990 10218638 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
991 10216999 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.25 ŚL
992 10218639 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
993 10216963 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
994 10215329 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
995 10215728 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
996 10214992 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
997 10216867 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
998 10217011 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
999 10219463 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
1000 10215824 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
1001 10215740 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
1002 10244385 Ewajan Ewa Janas 2024.05.25 MP
1003 10215226 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
1004 10214060 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
1005 10219307 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
1006 10214601 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.25
1007 10213949 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
1008 10219492 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
1009 10213739 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
1010 10214864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
1011 10219280 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
1012 10214008 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
1013 10214462 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
1014 10214104 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
1015 10214523 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 MZ
1016 10227860 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
1017 10217911 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
1018 10222628 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
1019 10212575 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
1020 10213167 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
1021 10212417 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
1022 10212339 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
1023 10212284 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
1024 10212270 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
1025 10219419 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
1026 10211935 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
1027 10214801 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
1028 10221147 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
1029 10214006 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
1030 10212880 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.25 MZ
1031 10212306 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
1032 10211421 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
1033 10212852 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.25 MZ
1034 10211417 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
1035 10215691 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
1036 10219374 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
1037 10212221 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
1038 10215340 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.25 PK
1039 10223600 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.25 MZ
1040 10267226 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.25 PK
1041 10211151 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
1042 10223001 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.24 PK
1043 10211826 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
1044 10286351 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
1045 10285556 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
1046 10208526 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
1047 10208165 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
1048 10207941 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
1049 10207689 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.24 OP
1050 10207572 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
1051 10285443 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 MZ
1052 10286999 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 MZ
1053 10227830 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
1054 10285461 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 ŚK
1055 10286801 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 ŚK
1056 10207230 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
1057 10209340 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
1058 10206659 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
1059 10209089 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
1060 10210384 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
1061 10210404 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
1062 10223159 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
1063 10223335 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
1064 10228340 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
1065 10228378 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
1066 10223668 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
1067 10223641 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
1068 10207461 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
1069 10205097 Mario Mariusz Zub 2024.05.23 LB
1070 10223470 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.23 LB
1071 10223662 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
1072 10223656 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
1073 10204508 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
1074 10205758 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
1075 10203775 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.23 PL
1076 10204499 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
1077 10205742 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
1078 10203346 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
1079 10203311 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
1080 10204458 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 OP
1081 10205659 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 OP
1082 10209561 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.23 PL