GATUNEK

Gatunek: krakwa, Mareca strepera

Rząd: Blaszkodziobe

Rodzina: Kaczkowate | Kaczki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 141 682
2 125 695
3 538 5152
4 586 3319
5 496 2542
6 120 1276
7 54 337
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10476417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
2 10475963 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
3 10475428 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
4 10475523 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
5 10476665 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
6 10477931 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
7 10472778 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
8 10472758 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
9 10471037 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
10 10468298 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
11 10468919 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
12 10461769 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
13 10455361 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
14 10457070 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
15 10456683 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
16 10454639 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
17 10454510 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
18 10454611 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
19 10454105 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.14 WM
20 10452975 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
21 10453019 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
22 10455305 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
23 10456229 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 MB
24 10456327 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
25 10450992 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
26 10450686 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
27 10453802 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
28 10450531 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
29 10450541 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 ŚL
30 10449987 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.13 WM
31 10449111 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
32 10460681 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
33 10460699 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
34 10445900 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.11 ZP
35 10444672 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
36 10445946 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
37 10446000 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
38 10443349 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
39 10431574 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
40 10430438 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.07 MP
41 10429856 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
42 10427928 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.07 WM
43 10427593 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
44 10430255 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
45 10421654 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
46 10421088 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
47 10422221 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
48 10422240 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
49 10418956 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
50 10415436 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
51 10415078 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
52 10408548 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
53 10405834 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
54 10403376 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
55 10400351 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.30 ZP
56 10401424 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
57 10399845 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
58 10399839 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
59 10397812 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
60 10405278 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.30 WM
61 10399749 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
62 10399911 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
63 10409018 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
64 10396178 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
65 10394275 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
66 10388005 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.27 PL
67 10387899 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
68 10386865 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
69 10388956 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
70 10386825 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
71 10402503 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
72 10384940 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
73 10383825 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
74 10381496 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
75 10378065 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
76 10378415 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
77 10378509 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
78 10369975 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
79 10370203 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
80 10370499 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
81 10367908 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
82 10379063 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
83 10366614 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
84 10368189 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
85 10358692 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
86 10356230 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.19 PL
87 10355854 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.19 ŚL
88 10356938 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
89 10351978 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
90 10347239 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
91 10346865 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
92 10348114 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
93 10347883 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
94 10347077 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
95 10345470 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
96 10345153 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
97 10343684 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 PM
98 10346170 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
99 10351204 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
100 10337135 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
101 10339118 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
102 10336459 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
103 10341413 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
104 10334153 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
105 10334144 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
106 10332751 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
107 10332568 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.14 MZ
108 10331369 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
109 10329923 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
110 10330544 krakers Wiktor Kroker 2024.06.13 WP
111 10331577 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
112 10331666 ibis Adam Olszewski 2024.06.13 PL
113 10326316 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
114 10325550 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
115 10323828 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.12 MP
116 10321564 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
117 10321144 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
118 10318827 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.10 WM
119 10318357 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
120 10319345 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
121 10312655 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
122 10312719 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
123 10312909 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
124 10312133 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.09 PL
125 10310087 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
126 10313101 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.06.09 PL
127 10316600 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
128 10308113 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
129 10309594 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
130 10304741 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
131 10312029 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
132 10302865 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.08 ZP
133 10312017 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
134 10299129 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
135 10298367 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
136 10302811 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
137 10297426 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
138 10302803 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
139 10296742 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.07 ŚL
140 10296543 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.07 ŚL
141 10302832 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
142 10294212 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
143 10292499 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
144 10295723 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
145 10295951 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
146 10338440 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05 OP
147 10291097 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
148 10291088 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
149 10288110 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.04
150 10284484 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.04 ŚL
151 10325352 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
152 10286712 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
153 10275106 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
154 10273702 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
155 10273263 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
156 10273261 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
157 10273244 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
158 10272847 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
159 10276951 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.02 MB
160 10270800 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
161 10270256 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.02 LS
162 10270483 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
163 10268830 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
164 10271153 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.01 PL
165 10266520 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.01 PL
166 10266498 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.01 PL
167 10266499 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.01 PL
168 10265545 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
169 10264643 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
170 10264941 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
171 10265798 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
172 10263872 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
173 10269508 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
174 10269632 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
175 10265865 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
176 10257843 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
177 10258646 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
178 10257742 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
179 10257570 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
180 10257544 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
181 10257596 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
182 10256207 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.31 PM
183 10271516 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
184 10325242 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
185 10255937 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 MB
186 10259811 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
187 10260347 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
188 10260473 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
189 10261703 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.31 WM
190 10262454 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.31 WM
191 10265403 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
192 10250634 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
193 10250496 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
194 10254202 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.30 PL
195 10249588 Robert Lo Robert Locman 2024.05.30 WM
196 10248925 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.30 PL
197 10252345 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.30
198 10249967 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
199 10255370 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
200 10249897 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
201 10255403 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
202 10247216 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
203 10248810 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.30 MB
204 10245146 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
205 10244705 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
206 10245931 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
207 10248515 krakers Wiktor Kroker 2024.05.30 WP
208 10249608 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
209 10251915 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.30 ŚL
210 10252031 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
211 10248929 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.29
212 10240244 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
213 10240285 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
214 10240227 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
215 10240198 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
216 10240295 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
217 10240294 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
218 10239900 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
219 10242823 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.29 WP
220 10243236 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
221 10244961 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
222 10245176 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.29 WM
223 10238646 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
224 10285427 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
225 10235581 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.28 MB
226 10235542 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 MB
227 10238334 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
228 10232785 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 PM
229 10231951 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.27 ŁD
230 10231652 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
231 10231437 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.27 WM
232 10229062 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
233 10229500 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.27 MP
234 10231667 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.27 ŚL
235 10234915 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
236 10224425 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
237 10224332 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
238 10232851 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
239 10223422 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
240 10223775 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
241 10232828 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
242 10221746 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
243 10221713 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
244 10225991 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
245 10226895 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
246 10227410 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
247 10227432 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
248 10216776 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
249 10217412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
250 10216946 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
251 10215805 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
252 10217321 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
253 10214474 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
254 10232803 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
255 10214940 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 MP
256 10214847 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
257 10212525 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
258 10212496 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
259 10212160 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
260 10214521 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
261 10214791 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
262 10218730 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
263 10218783 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
264 10223308 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
265 10271353 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
266 10311017 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
267 10211175 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
268 10208998 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
269 10208077 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
270 10208091 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
271 10210360 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
272 10207466 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
273 10231432 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.23 WM
274 10223683 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
275 10203740 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
276 10201899 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
277 10201082 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.22 WM
278 10201811 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
279 10201825 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
280 10201783 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
281 10199768 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
282 10201467 krakers Wiktor Kroker 2024.05.22 WP
283 10201835 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
284 10197406 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
285 10193156 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
286 10192677 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
287 10192397 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
288 10192423 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
289 10192401 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
290 10192637 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
291 10194872 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.21 MP
292 10189266 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
293 10209165 Ewajan Ewa Janas 2024.05.20 MP
294 10188051 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
295 10188620 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
296 10188091 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 MB
297 10185549 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.20 WP
298 10182664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.19
299 10182841 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.19 ZP
300 10180782 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
301 10187557 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
302 10179599 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
303 10180153 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
304 10178568 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
305 10177867 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
306 10182130 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
307 10184121 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
308 10180076 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
309 10177887 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
310 10193561 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
311 10181978 Ewajan Ewa Janas 2024.05.19 MP
312 10177180 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.19 KP
313 10182732 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
314 10183287 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
315 10184580 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
316 10185435 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
317 10171590 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
318 10169902 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.18 ZP
319 10169261 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
320 10172279 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
321 10170781 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
322 10167102 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
323 10172262 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
324 10168444 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
325 10168388 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
326 10168392 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
327 10165373 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
328 10172303 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
329 10164834 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
330 10172178 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
331 10166433 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
332 10170416 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
333 10165240 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
334 10164312 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.18 MP
335 10186064 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
336 10205837 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
337 10162149 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
338 10163350 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.17 PL
339 10165456 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.17 ŚL
340 10163164 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
341 10164049 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
342 10161374 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.17 MP
343 10160376 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
344 10158651 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
345 10158304 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
346 10159753 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
347 10159749 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
348 10159744 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
349 10159761 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
350 10155277 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
351 10155258 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
352 10155243 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
353 10155228 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
354 10153300 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
355 10152652 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
356 10152650 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
357 10152645 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
358 10151683 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
359 10156587 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
360 10186586 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
361 10148270 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.15 ŚL
362 10147167 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.15 WM
363 10153746 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
364 10148137 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.15 ŚL
365 10149906 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
366 10149915 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
367 10149959 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
368 10149968 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
369 10150152 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
370 10150165 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
371 10150173 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
372 10139379 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.14 WP
373 10162465 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
374 10137132 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
375 10132744 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
376 10132717 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
377 10133188 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
378 10132191 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.13 MP
379 10134092 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
380 10137644 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.13 WM
381 10394806 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.13 MP
382 10129571 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.12 ZP
383 10131017 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
384 10130841 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
385 10131686 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
386 10126760 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
387 10130799 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
388 10124803 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
389 10123955 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
390 10121064 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
391 10119621 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
392 10120956 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
393 10131393 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.12 MP
394 10117907 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
395 10117878 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
396 10131350 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
397 10125266 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
398 10126691 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
399 10127946 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
400 10134241 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
401 10112882 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
402 10205747 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
403 10112252 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
404 10112241 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
405 10111413 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
406 10205754 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
407 10124263 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
408 10138116 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
409 10111775 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
410 10134047 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
411 10110877 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
412 10110428 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
413 10190558 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
414 10109766 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
415 10112768 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
416 10117160 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
417 10131123 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
418 10119773 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
419 10109864 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
420 10108483 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
421 10124155 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
422 10138388 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
423 10119023 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
424 10114555 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
425 10127668 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
426 10116049 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
427 10113700 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
428 10113795 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
429 10106564 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
430 10115031 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
431 10116890 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
432 10106561 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
433 10106130 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
434 10114234 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.11 WP
435 10106432 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
436 10117327 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
437 10108529 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
438 10106395 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
439 10119127 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚK
440 10113545 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
441 10117718 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
442 10118831 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
443 10130140 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
444 10105170 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
445 10104743 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
446 10115450 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
447 10128723 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
448 10104667 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
449 10124096 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
450 10137867 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
451 10124071 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
452 10138093 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
453 10115928 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
454 10113100 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
455 10123679 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
456 10140990 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
457 10103919 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
458 10103875 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
459 10103931 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
460 10122005 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
461 10115691 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
462 10103369 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
463 10134065 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
464 10106317 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
465 10110031 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
466 10110133 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
467 10110226 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
468 10112437 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
469 10112467 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
470 10112981 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
471 10119397 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
472 10119609 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
473 10120511 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
474 10120642 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
475 10120808 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
476 10121198 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
477 10143086 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
478 10143114 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
479 10143177 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
480 10144050 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
481 10193982 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
482 10097804 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
483 10102853 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
484 10119334 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.10 LB
485 10094713 Tilia Paweł Hermański 2024.05.09 ŚL
486 10094121 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
487 10094835 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
488 10092699 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
489 10094825 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
490 10094815 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
491 10093230 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.09 MP
492 10096871 krakers Wiktor Kroker 2024.05.09 WP
493 10108558 Robert Lo Robert Locman 2024.05.09 WM
494 10132215 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.09 ŚK
495 10388202 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.09 MP
496 10088212 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.08 ŚL
497 10089975 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
498 10089946 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
499 10089943 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
500 10087028 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
501 10087027 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
502 10089557 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
503 10083254 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
504 10082841 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
505 10082432 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
506 10084727 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.07 WM
507 10079998 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
508 10080011 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
509 10077478 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
510 10077019 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.06 WP
511 10075854 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
512 10075849 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
513 10075816 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
514 10076080 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
515 10075993 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
516 10075985 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
517 10075900 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
518 10076022 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
519 10074354 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.06 ŚL
520 10074505 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
521 10074866 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
522 10074980 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.06 WP
523 10075106 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.06 PL
524 10075542 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
525 10075552 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
526 10075562 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
527 10077653 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.06 PL
528 10077814 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
529 10070813 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.05 PL
530 10069139 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
531 10069131 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
532 10067158 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
533 10069293 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
534 10073003 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
535 10067401 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
536 10066207 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.05 WP
537 10069264 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
538 10065067 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
539 10069244 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
540 10073201 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
541 10062265 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
542 10062246 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
543 10063526 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
544 10098358 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.05 ZP
545 10068887 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.05 WM
546 10071088 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
547 10071150 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
548 10095412 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
549 10057745 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
550 10058543 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
551 10072071 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
552 10059015 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
553 10059275 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.04
554 10058107 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 MP
555 10056627 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.04 MB
556 10058103 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 ŚL
557 10053819 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.04 ŚL
558 10054159 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
559 10052857 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
560 10053137 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.04 PK
561 10052578 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
562 10051360 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 ŚK
563 10051526 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.04 ŚL
564 10050297 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
565 10051089 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
566 10050790 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
567 10068520 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
568 10080574 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.04 ZP
569 10050167 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
570 10044403 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.03 PK
571 10048354 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
572 10042701 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
573 10043625 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
574 10041263 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
575 10041015 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
576 10039004 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 WP
577 10039609 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
578 10039158 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
579 10038331 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
580 10037510 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
581 10037038 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
582 10039067 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
583 10048308 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
584 10039075 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
585 10036627 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
586 10048816 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.03 ZP
587 10040055 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
588 10042812 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
589 10042911 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.03 ŚL
590 10042969 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
591 10042996 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
592 10043088 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
593 10043489 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.03 ŚL
594 10043517 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
595 10033386 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
596 10046766 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
597 10032641 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
598 10031890 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.02 ŚK
599 10031838 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.02 ŚL
600 10030046 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
601 10032757 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
602 10028531 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
603 10029896 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
604 10029891 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
605 10028624 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
606 10028863 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
607 10029883 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
608 10027722 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
609 10030301 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
610 10025841 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
611 10025850 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
612 10027059 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.02 ŚL
613 10031728 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.02 ŚL
614 10025312 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.02 ŚL
615 10025302 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.02 ŚL
616 10025282 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.02 ŚL
617 10029330 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.02 WM
618 10029822 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
619 10030029 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
620 10030068 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
621 10030092 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
622 10030403 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
623 10031034 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
624 10031461 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
625 10035342 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.02 ŚL
626 10035400 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
627 10035782 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
628 10035935 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
629 10039417 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
630 10041723 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.02 ŚL
631 10049142 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02
632 10023202 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
633 10022800 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
634 10023155 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
635 10023209 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
636 10022439 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
637 10023172 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
638 10022437 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
639 10018859 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
640 10018919 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
641 10019916 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.01 WM
642 10018336 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
643 10018332 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
644 10018018 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.01 ŚL
645 10029302 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
646 10020741 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.01 MP
647 10016673 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
648 10017612 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.01 MP
649 10016493 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
650 10024242 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 MB
651 10013779 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
652 10017903 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
653 10016054 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
654 10013445 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
655 10018963 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
656 10019001 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
657 10020268 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
658 10022389 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.01 MP
659 10022910 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
660 10023316 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
661 10023411 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
662 10023470 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
663 10023693 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
664 10023706 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
665 10023723 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
666 10023754 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
667 10026861 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
668 10028129 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.01 LS
669 10045539 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
670 10073771 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
671 10011677 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.30 MP
672 10011995 krakers Wiktor Kroker 2024.04.30 WP
673 10009216 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
674 10009460 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.30 ŚL
675 10009182 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
676 10009168 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
677 10007831 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.30 ZP
678 10006375 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.30 ŚL
679 10011321 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.30 WM
680 10004029 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.29 WP
681 10004210 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
682 10003522 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
683 10004180 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
684 10003159 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
685 10005665 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.29
686 10002821 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
687 10001259 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.29 WM
688 9998764 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.29 ŚL
689 9999083 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.29 ŚL
690 9999081 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.29 ŚL
691 9999950 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.29 MP
692 10004543 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.29 WP
693 9996944 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
694 9993113 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.28 ŚL
695 9993105 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.28 ŚL
696 9995005 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
697 9993103 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.28 ŚL
698 9993098 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.28 ŚL
699 9991504 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.28 ŚL
700 9992353 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
701 9991498 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.28 ŚL
702 9996856 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
703 9994635 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
704 9996912 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
705 9996890 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
706 9991916 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
707 9995408 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.28 LB
708 9990429 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.04.28 MP
709 9991886 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
710 9996817 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
711 9996806 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
712 9989352 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.28 WM
713 9989060 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
714 9989310 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
715 9987060 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
716 9986169 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
717 9985915 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
718 9987405 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.28 WM
719 9985348 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
720 9986049 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
721 9987014 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
722 9987505 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
723 9988097 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.28 MP
724 9989151 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.28 MP
725 9993007 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
726 9995741 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
727 9995758 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
728 9995834 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
729 9995875 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
730 9995986 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
731 9996001 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
732 9996249 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
733 9996522 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
734 9983543 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
735 9981530 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
736 9983558 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
737 9981648 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
738 9982150 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
739 9982140 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
740 9983009 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
741 9980615 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
742 9981212 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
743 9981189 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
744 9979827 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
745 9980187 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 WP
746 9978338 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚK
747 9979903 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 WP
748 9984120 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
749 9979899 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
750 9980161 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
751 9983695 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
752 9978024 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
753 9989960 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
754 9984280 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
755 9984488 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
756 9976036 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
757 9974068 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
758 9984134 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
759 9975333 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
760 9974614 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
761 9974854 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
762 9975082 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
763 9973495 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
764 9983614 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
765 9975739 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
766 9980086 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
767 9984415 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
768 9991383 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
769 9971383 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.26
770 9971376 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.26
771 9997401 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.26 ZP
772 9971410 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
773 9969740 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.26 WP
774 9966861 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
775 9967241 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
776 9968709 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
777 9967064 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.26 WP
778 9968827 krakers Wiktor Kroker 2024.04.26 WP
779 9971586 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
780 9971636 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
781 9971726 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
782 9971738 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
783 9971793 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
784 9971843 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
785 9984572 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.26 ŚL
786 9966241 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.25 WP
787 9964682 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
788 9965517 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
789 9963250 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.25 WM
790 9963003 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.25 ŚL
791 9962995 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.25 ŚL
792 9962663 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.25 PK
793 9963276 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.25 WP
794 9965582 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.25 WP
795 9965892 Halina Halina Łukomska 2024.04.25 WP
796 9960184 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.24 WP
797 9959252 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.24
798 9958927 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
799 9960786 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.24 WM
800 9961633 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.24 WM
801 9956092 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
802 9956344 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
803 9956466 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
804 9955562 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.23 PM
805 9956434 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.23 PM
806 9956678 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
807 9956072 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
808 9956671 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
809 9956052 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
810 9953552 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
811 9953218 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
812 9953219 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
813 9952723 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
814 9953506 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
815 9952836 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
816 9952829 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
817 9952708 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
818 9952850 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
819 9952847 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
820 9955948 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.23 ŚL
821 9957104 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
822 9957147 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
823 9951679 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.22 ZP
824 9950221 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
825 9949998 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
826 9950240 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
827 9950180 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
828 9952425 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
829 9950427 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
830 9950514 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
831 9949862 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
832 9949733 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
833 9950564 Halina Halina Łukomska 2024.04.22 WP
834 9951434 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.22 WM
835 9946174 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
836 9943431 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.21 WP
837 9944460 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.21 PK
838 9946161 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
839 9942551 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
840 9942530 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
841 9944155 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
842 9942512 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
843 9946095 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.21
844 9942461 Mario Mariusz Zub 2024.04.21 LB
845 9944122 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
846 9940911 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
847 9946104 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.21
848 9942445 Mario Mariusz Zub 2024.04.21 LB
849 9940587 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
850 9944017 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
851 9946132 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
852 9943961 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
853 9941396 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
854 9939677 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
855 9940876 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.04.21 PL
856 9942061 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.21 MZ
857 9943142 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.04.21 WP
858 9943489 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.21 ŚL
859 9944382 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
860 9946402 PPJ Marcin Ptak 2024.04.21 WP
861 9947249 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.21 MB
862 9947273 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
863 9936424 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.20 WP
864 9935902 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.20 PK
865 9935863 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.20 PK
866 9935764 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.20 WP
867 9936029 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.20 ŚL
868 9938797 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
869 9935626 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
870 9933507 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.20 PL
871 9933491 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
872 9933845 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
873 9934960 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.20 PM
874 9938126 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.20 MP
875 9935872 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.20 MB
876 9933989 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
877 9933062 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
878 9933098 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
879 9932729 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.20 MP
880 9933088 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
881 9933543 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
882 9933640 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
883 9938074 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.20 MP
884 9930243 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.19 MP
885 9930123 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
886 9929820 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
887 9929811 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
888 9931644 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.19 MP
889 9930602 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
890 9931009 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
891 9929265 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 ŁD
892 9929045 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
893 9930540 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
894 9931034 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
895 9930552 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
896 9931025 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
897 9928268 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
898 9927919 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
899 9929490 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.19 MP
900 9931474 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.19 WM
901 9931495 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.19 WM
902 9933198 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.19 MP
903 9926614 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18 OP
904 9926200 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.18
905 9926668 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.18 PM
906 9926602 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18
907 9926636 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18
908 9924369 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.18 ŚL
909 9924359 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.18 ŚL
910 9924353 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.18 ŚL
911 9924060 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.18 ŚL
912 9924991 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
913 9928461 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.18 MP
914 9922155 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.17 PL
915 9920875 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.17 MZ
916 9919885 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.17 ŚL
917 9919883 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.17 ŚL
918 9920652 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.17 MP
919 9921637 krakers Wiktor Kroker 2024.04.17 WP
920 9922285 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.17 MP
921 9919187 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.16 ZP
922 9919182 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.16 ZP
923 9917279 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.16 ŚL
924 9916419 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.16 ŚL
925 9916921 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.16 PK
926 9917206 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.16 ŚL
927 9919221 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.16 ŚL
928 9919266 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.16 ŚL
929 9919298 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.16 ZP
930 9929343 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.16 ŚK
931 9914653 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.15 WP
932 9914325 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.15 ŚL
933 9913854 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.15 PK
934 9915049 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.15 ŚL
935 9916028 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.15 ŚL
936 9910763 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.14 MP
937 9907026 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
938 9908401 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
939 9907249 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
940 9904166 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.14 MZ
941 9903732 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.14 ZP
942 9903721 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.14 ZP
943 9909900 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
944 9902215 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.14 ŚL
945 9903504 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.14 PK
946 9916060 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.04.14 PK
947 9918525 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.14 ŚL
948 9903128 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.14 KP
949 9902279 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.14 MP
950 9903517 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.14 PK
951 9904934 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
952 9903172 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.14 WP
953 9902240 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.14 MP
954 9906748 Ewajan Ewa Janas 2024.04.14 MP
955 9901736 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.14 MP
956 9900984 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.14 PL
957 9904512 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
958 9901291 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.14 WP
959 9902398 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
960 9902601 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
961 9902960 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
962 9902702 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
963 9909909 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
964 9904748 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.14 PK
965 9905292 krakers Wiktor Kroker 2024.04.14 WP
966 9907996 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.14 ŚK
967 9908913 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.14 LB
968 9909669 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
969 9910072 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.14 WM
970 9910149 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.14 WM
971 9910233 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
972 9911778 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
973 9912150 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.14 MP
974 9898480 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
975 9898505 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
976 9896586 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
977 9897489 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
978 9897509 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
979 9897556 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
980 9897422 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
981 9897483 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
982 9897478 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
983 9894749 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.13 ŁD
984 9898881 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.13 PL
985 9894350 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.13 MP
986 9895530 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.13 ŚL
987 9892467 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
988 9894328 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.13 MP
989 9893190 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.13 MP
990 9891719 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.13 PK
991 9891594 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.13 PK
992 9892782 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
993 9892073 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.13 PK
994 9901835 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
995 9899368 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.13 MZ
996 9894473 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.13 WP
997 9893727 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.13 WM
998 9892172 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.13 WP
999 9895732 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.13 MP
1000 9896740 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.13 WM
1001 9898533 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.04.13 PK
1002 9899242 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
1003 9889600 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.12 WP
1004 9888618 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
1005 9888017 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
1006 9887852 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
1007 9887087 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
1008 9889049 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.12
1009 9886249 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.12 ŚL
1010 9889044 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.12
1011 9886828 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
1012 9885732 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.12 PK
1013 9885705 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.12 PK
1014 9885228 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.12 PK
1015 9885255 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
1016 9885284 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
1017 9887075 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.12 LB
1018 9887290 Este Sławomir Tatoń 2024.04.12 ŚL
1019 9889754 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.12 WM
1020 9890410 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.12 PL
1021 9882795 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.11 MP
1022 9879697 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.11 MP
1023 9879762 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.11 MP
1024 9880463 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.11 PK
1025 9876716 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.10 WM
1026 9873732 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.10 PL
1027 9873713 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.10 PL
1028 9873565 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
1029 9876978 krakers Wiktor Kroker 2024.04.10 WP
1030 9877785 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.10 MP
1031 9878075 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.10 WM
1032 9925700 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.10 ŚK
1033 9875974 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.09 ZP
1034 9869512 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
1035 9867026 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
1036 9867307 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.09 PK
1037 9866746 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.09 ŚL
1038 9866630 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
1039 9866625 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
1040 9866618 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
1041 9866614 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
1042 9866606 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
1043 9871052 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.09 ŚL
1044 9871169 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.09 ŚL
1045 9918281 ibis Adam Olszewski 2024.04.09 PL
1046 9929294 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.09 ŚK
1047 9863203 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.08 WP
1048 9862761 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.08
1049 9868957 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.08 MP
1050 9859469 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.08 MP
1051 9858438 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.08 PK
1052 9863268 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
1053 9860272 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.08 WP
1054 9861184 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.08 MP
1055 9854864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.07
1056 9854863 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.07
1057 9855688 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.07 WP
1058 9854094 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.07 PK
1059 9856439 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.07 PK
1060 9854807 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.07
1061 9882852 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.07
1062 9850190 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.07 ŚL
1063 9849701 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
1064 9856601 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.07 MZ
1065 9849993 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.07 ŚL
1066 9849007 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.07 ŚL
1067 9848596 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
1068 9856377 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.07 WP
1069 9850164 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.07 MP
1070 9849016 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.07 ŚL