GATUNEK

Gatunek: gęś białoczelna, Anser albifrons

Rząd: Blaszkodziobe

Rodzina: Kaczkowate | Gęsi

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 243 17335
2 522 158757
3 686 398333
4 86 5948
5 14 59
6 4 4
7 0 0
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10351211 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
2 10336444 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
3 10341408 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
4 10442819 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
5 10189690 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
6 10188584 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
7 10168438 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
8 10162172 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.17 LS
9 10126079 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.12 MP
10 10112853 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
11 10116188 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
12 10099937 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
13 10059171 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
14 10043619 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
15 10160119 AW Anna Szotek 2024.05.03 ŚK
16 10047548 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
17 10031757 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
18 10024225 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 MB
19 10002852 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
20 9995850 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
21 9978361 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚK
22 9984293 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
23 9996033 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.26 PM
24 9951683 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.22 ZP
25 9945965 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.21 PL
26 9946153 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
27 9946179 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
28 9944025 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
29 9939168 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.21 PM
30 9941378 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
31 9946994 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 PM
32 9935992 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.20 PM
33 9933496 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.20 PL
34 9934976 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.20 PM
35 9939463 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
36 9929249 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 ŁD
37 9929370 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.16 ŚK
38 9914960 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.15 LB
39 9903245 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
40 9904521 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
41 9903233 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
42 9907975 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.14 ŚK
43 9896203 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
44 9892096 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
45 9892128 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
46 9876763 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
47 9876760 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
48 9875041 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
49 9873576 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
50 9872299 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
51 9869585 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
52 9868480 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚK
53 9868560 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚK
54 9870822 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.09 PM
55 9863986 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
56 9863948 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
57 9864188 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
58 9914982 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.08 ŚK
59 9851977 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
60 9848049 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
61 9841448 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.06 ŚL
62 9844712 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 LS
63 9844763 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
64 9836889 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
65 9839684 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.06 ŚL
66 9836842 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
67 9833047 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.06 PM
68 9833046 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.06 PM
69 9836455 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.06 PK
70 9836533 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.06 PK
71 9839778 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.06 PK
72 9839849 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.04.06 PK
73 9830545 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
74 9831548 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
75 9828226 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
76 9828198 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
77 9828212 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
78 9824467 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
79 9824378 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
80 9817797 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
81 9817784 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
82 9817806 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
83 9817805 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
84 9817793 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
85 9817789 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
86 9817771 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
87 9817772 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
88 9817770 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
89 9816297 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
90 9813165 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
91 9813145 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
92 9813137 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
93 9813138 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
94 9810862 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
95 9816319 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.02 PM
96 9804199 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 PL
97 9815000 Tarda Wojciech Kaczor 2024.04.01 KP
98 9799578 Robert Lo Robert Locman 2024.04.01 WM
99 9804173 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.01 ŚL
100 9810523 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 PM
101 9800056 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.01 WP
102 9802406 Tilia Paweł Hermański 2024.04.01 ŚL
103 9808123 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.01 WM
104 9808257 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.01 WM
105 9792097 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.31 PL
106 9790355 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.31 PM
107 9791624 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.31 PM
108 9810539 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.31 PL
109 9784940 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.30 PK
110 9780067 Marek Marek Marek Pacuk 2024.03.30 WM
111 9781438 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
112 9780512 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
113 9781759 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.30 ŚK
114 9779097 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
115 9779263 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.30 PM
116 9780854 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
117 9781252 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
118 9795922 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.30 WP
119 9776531 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
120 9776141 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
121 9775929 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
122 9775669 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
123 9776502 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
124 9774891 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
125 9774824 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
126 9774267 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
127 9774928 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
128 9774203 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
129 9774118 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
130 9773432 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.29 PK
131 9773470 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.29 PL
132 9775692 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
133 9768922 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
134 9768917 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
135 9768916 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
136 9768914 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
137 9768911 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
138 9768912 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
139 9768945 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
140 9768936 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
141 9768924 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
142 9768941 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
143 9768940 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
144 9768929 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
145 9768910 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
146 9768901 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
147 9768902 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
148 9768255 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.28 PK
149 9766059 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
150 9766489 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
151 9764072 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
152 9764071 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
153 9764066 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
154 9764064 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
155 9764062 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
156 9764059 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
157 9764058 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
158 9764054 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
159 9764050 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
160 9764049 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
161 9764048 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
162 9764045 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
163 9764044 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
164 9760933 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
165 9762408 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.27 LB
166 9762613 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
167 9762625 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
168 9762629 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
169 9762632 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
170 9762734 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
171 9762735 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
172 9764306 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
173 9758410 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
174 9758412 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
175 9758409 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
176 9758405 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
177 9758400 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
178 9758398 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
179 9758424 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
180 9758421 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
181 9759601 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.26 PM
182 9758417 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
183 9758391 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
184 9758388 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
185 9758381 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
186 9758350 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
187 9758375 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
188 9759048 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.26 PL
189 9759410 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.26 WM
190 9760530 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.26 ŚL
191 9752058 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.25 PM
192 9753143 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
193 9750631 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.25 LS
194 9750314 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
195 9750578 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
196 9749751 Marek Derda Marek Derda 2024.03.25 WM
197 9748977 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
198 9748897 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
199 9749133 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
200 9748954 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
201 9750926 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
202 9746134 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 ŚK
203 9814090 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.03.24 PL
204 9749497 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.03.24 WM
205 9742798 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.24
206 9744675 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
207 9741075 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.24 WP
208 9746656 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.24 ŚK
209 9740708 Robert Lo Robert Locman 2024.03.24 WM
210 9740480 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.24 PL
211 9739352 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
212 9739347 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
213 9744606 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
214 9745455 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.24 ZP
215 9738869 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.24 WM
216 9744567 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
217 9739984 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.24 ŚK
218 9738803 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.24 MP
219 9742065 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.24 LB
220 9738463 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.24 ŚL
221 9746567 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.03.24 PK
222 9747193 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
223 9747407 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
224 9749829 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.24 WM
225 9743536 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.23 PM
226 9735165 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.23 LB
227 9735266 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
228 9733702 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
229 9733236 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.23 ŚL
230 9733661 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
231 9735285 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
232 9734571 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
233 9733854 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.23 ŚK
234 10287373 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.23 ŚK
235 9736315 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
236 9736614 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.23 LB
237 9736756 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.23 ŚK
238 9731342 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.23 LS
239 9736908 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.23 LS
240 9732511 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
241 9730555 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.23 PL
242 9735256 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
243 9730551 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.23 PL
244 9730465 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.23 PL
245 9736256 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.03.23 MZ
246 9730962 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.23 WP
247 9737525 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.23 MP
248 9732499 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
249 9731336 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.23 LS
250 9736904 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.23 LS
251 9736817 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.23 LS
252 9731224 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.23 PL
253 9732784 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.23 PK
254 9735198 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.23 PM
255 9736587 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.23 PL
256 9732318 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.03.23 ŚL
257 9733191 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.23 ŚL
258 9736971 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.23 WP
259 9737268 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.03.23 ŚL
260 9738370 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.23 ŚK
261 9728668 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
262 9728665 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
263 9731434 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.22 WM
264 9727295 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.22 WP
265 9728682 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
266 9728679 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
267 9726863 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
268 9728674 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
269 9728677 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
270 9728670 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
271 9728662 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
272 9727362 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.22 PK
273 9728091 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
274 9728655 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
275 9728660 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
276 9726841 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.22 LS
277 9726710 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.22 LS
278 9726935 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.22 LS
279 9726164 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.22 ŚL
280 9728658 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
281 9728656 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
282 9728652 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
283 9725025 Robert Lo Robert Locman 2024.03.22 WM
284 9728651 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
285 9728654 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
286 9728650 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
287 9728653 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
288 9726032 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.22 PK
289 9727445 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.22 WM
290 9728565 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.22 WP
291 9721896 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
292 9721884 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
293 9721891 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
294 9721890 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
295 9721899 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
296 9721895 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
297 9721901 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
298 9721889 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
299 9721685 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.21 PK
300 9721887 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
301 9721872 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
302 9721861 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
303 9720010 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
304 9721866 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
305 9721858 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
306 9721860 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
307 9719558 Robert Lo Robert Locman 2024.03.21 WM
308 9721863 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
309 9721859 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
310 9721862 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
311 9721867 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
312 9721590 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.21 LB
313 9722875 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.21 WP
314 9714902 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
315 9714900 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
316 9714901 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
317 9715560 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.20 MZ
318 9716592 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.20 MZ
319 9714898 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
320 9714895 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
321 9714893 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
322 9714892 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
323 9714873 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
324 9714872 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
325 9714870 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
326 9714868 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
327 9714863 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
328 9714862 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
329 9714888 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
330 9714886 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
331 9713257 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.20 ŁD
332 9714882 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
333 9714879 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
334 9714880 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
335 9714853 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
336 9714854 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
337 9714850 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
338 9714851 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
339 9714852 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
340 9716907 krakers Wiktor Kroker 2024.03.20 WP
341 9718071 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.20 WM
342 9718076 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.20 WM
343 9711292 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.19 WP
344 9710998 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
345 9710994 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
346 9710991 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
347 9710985 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
348 9710988 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
349 9710982 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
350 9710667 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.19 PL
351 9710987 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
352 9710536 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.19 PL
353 9710890 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.19 PK
354 9710976 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
355 9710979 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
356 9710977 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
357 9710973 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
358 9710969 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
359 9710965 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
360 9710962 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
361 9710963 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
362 9710485 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.19 ŁD
363 9710961 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
364 9710972 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
365 9709523 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
366 9709460 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
367 9714470 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.19 PL
368 9709449 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
369 9709447 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
370 9709448 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
371 9709445 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
372 9709443 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
373 9709442 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
374 9709068 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.19 ŚL
375 9710375 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.19 MP
376 9711752 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.19 WP
377 9711791 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.19 WP
378 9712346 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.19 PL
379 9706560 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
380 9706394 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
381 9706352 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
382 9706228 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
383 9706229 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
384 9704717 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
385 9707482 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.18 WM
386 9699432 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.17 WP
387 9700369 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.17 WM
388 9698510 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
389 9700365 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.17 WM
390 9698306 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
391 9706669 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.17 PL
392 9706670 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.17 PL
393 9698307 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
394 9700319 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
395 9697844 Robert Lo Robert Locman 2024.03.17 WM
396 9698308 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
397 9699055 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
398 9698392 Mario Mariusz Zub 2024.03.17 LB
399 9699210 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.17 MZ
400 9697368 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.17 PL
401 9697118 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.17 MZ
402 9696988 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.17 MP
403 9699667 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.03.17 WM
404 9698714 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.17 LB
405 9696262 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.17 WP
406 9697935 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.17 LB
407 9697276 Ewajan Ewa Janas 2024.03.17 LB
408 9696074 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.17 PL
409 9697324 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.17 PK
410 9696681 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
411 9696687 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
412 9700528 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.17 PK
413 9698911 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
414 9697304 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.17 PK
415 9698848 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
416 9694815 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.17 WP
417 9699894 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
418 9699911 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
419 9699977 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
420 9699992 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
421 9699994 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
422 9700018 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
423 9700604 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.17 MP
424 9702855 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.17 WM
425 9703084 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.17 WM
426 9694672 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.17 MZ
427 9691480 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.16 PL
428 9688931 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 PM
429 9689990 Ptakole Bartosz Gott 2024.03.16 MZ
430 9689155 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.16 ŁD
431 9689154 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.16 ŁD
432 9689133 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.16 ŁD
433 9687699 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
434 9687035 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.16 PL
435 9687688 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
436 9687684 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
437 9685831 Mario Mariusz Zub 2024.03.16 LB
438 9686950 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.16 PL
439 9683448 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.15 PL
440 9682647 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.15 PL
441 9682174 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
442 9681860 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
443 9681584 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.15 PK
444 9683742 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.15 ŁD
445 9681214 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
446 9681167 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
447 9681235 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.15 MZ
448 9681097 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.15 PL
449 9683697 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.15 ŁD
450 9683709 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.15 ŁD
451 9680720 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.15 WP
452 9792776 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
453 9677850 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.14 WP
454 9679026 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.14 WM
455 9677738 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
456 9677478 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
457 9677474 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
458 9677509 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
459 9677501 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
460 9677495 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
461 9677472 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
462 9677471 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
463 9677463 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
464 9676128 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
465 9677449 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
466 9676016 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.14 MZ
467 9677506 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
468 9677500 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
469 9677438 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
470 9678703 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.14 WP
471 9674661 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.14 MZ
472 9674662 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.13 MZ
473 9674660 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.13 MZ
474 9674395 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.13 MZ
475 9674085 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.13 MZ
476 9672609 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
477 9672607 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
478 9672603 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
479 9672599 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
480 9673448 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
481 9673446 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
482 9672621 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
483 9672618 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
484 9671921 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.13 WP
485 9672596 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
486 9672595 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
487 9673761 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
488 9674122 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
489 9673449 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
490 9673447 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
491 9672584 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
492 9672585 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
493 9672054 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.13 MZ
494 9671055 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
495 9671232 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.13 MZ
496 9673617 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
497 9674088 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
498 9671063 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
499 9671062 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
500 9671197 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.13 MZ
501 9671049 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
502 9671031 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.13 WP
503 9673563 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
504 9671051 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
505 9672886 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.13 ŁD
506 9674430 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.13 ŁD
507 9679231 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
508 9668384 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
509 9668381 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
510 9668382 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
511 9668380 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
512 9668377 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
513 9667983 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.12 ZP
514 9667919 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
515 9667917 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
516 9667915 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
517 9667935 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
518 9667930 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
519 9667933 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
520 9667934 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
521 9667923 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
522 9667921 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
523 9667906 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
524 9667903 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
525 9667901 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
526 9665986 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.11
527 9663344 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.10 PL
528 9661143 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
529 9661032 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
530 9659583 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
531 9661168 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
532 9661025 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
533 9661120 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.10 ŁD
534 9658518 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.10 OP
535 9662941 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.10 MP
536 9659311 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
537 9661812 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.03.10 LB
538 9658232 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.10
539 9661347 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
540 9661013 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
541 9657118 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.10 PL
542 9657642 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.10 MP
543 9658229 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.10 OP
544 9657187 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.10 MZ
545 9668336 Balbi Magdalena Naber 2024.03.10 PL
546 9661350 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
547 9658801 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.10 MZ
548 9656019 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.10 ZP
549 9656327 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.10 WP
550 9661113 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.10 ŁD
551 9660737 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.10 ŁD
552 9665116 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.10 ŁD
553 9661109 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.10 ŁD
554 9656565 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.10 PL
555 9659786 Tilia Paweł Hermański 2024.03.10 OP
556 9659370 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
557 9661027 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
558 9659263 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
559 9657562 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.10 ŁD
560 9655279 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.10 WP
561 9655223 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
562 9660944 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
563 9660999 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
564 9659221 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
565 9655126 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.03.10 LB
566 9659971 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.10 ŁD
567 9655976 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
568 9657449 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.10 WP
569 9658476 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
570 9659604 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
571 9659618 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.10 MZ
572 9659943 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.10 MZ
573 9660613 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.10 ŚL
574 9661167 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
575 9661481 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.10 WP
576 9661747 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.10 ŚL
577 9662200 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.10 WP
578 9662243 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.10 WM
579 9667250 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.10 WP
580 9650203 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.03.09 ŁD
581 9653679 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.09 ŁD
582 9649620 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.09 WP
583 9649951 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.09
584 9649884 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.09
585 9651959 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.09 ŚK
586 9649057 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.09 PL
587 9650698 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.09 PK
588 9652343 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.09 PM
589 9653880 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.09 PL
590 9653909 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.09 PL
591 9654444 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.09 MZ
592 9654786 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
593 9646710 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
594 9648178 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
595 9646309 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.08 PK
596 9657794 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.08
597 9646653 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
598 9648256 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
599 9647116 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.03.08 ŁD
600 9646699 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
601 9648313 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
602 9644895 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.08 PK
603 9646695 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
604 9648322 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
605 9654809 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
606 9644280 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.08 PL
607 9644482 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.08 ŚL
608 9652918 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.03.08 MZ
609 9657817 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.08
610 9643133 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.07 WP
611 9642270 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
612 9642258 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
613 9642261 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
614 9641626 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
615 9641624 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
616 9641622 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
617 9663316 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.07 KP
618 9641610 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
619 9642143 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.07 LB
620 9642164 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.07 LB
621 9639111 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
622 9639113 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
623 9639120 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
624 9639103 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
625 9639100 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
626 9639114 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
627 9639069 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
628 9638496 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
629 9638497 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
630 9639063 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
631 9639118 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
632 9639089 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
633 9639091 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
634 9639072 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
635 9639012 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.06 ŚL
636 9643723 ibis Adam Olszewski 2024.03.06 PL
637 9634883 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
638 9634884 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
639 9634705 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
640 9634618 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
641 9634612 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
642 9634610 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
643 9634608 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
644 9634977 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.05
645 9637550 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.05
646 9635070 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.05 PK
647 9634603 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
648 9634601 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
649 9634599 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
650 9634595 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
651 9634594 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
652 9634571 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
653 9634569 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
654 9633712 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.05 WP
655 9634564 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
656 9634565 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
657 9634561 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
658 9634550 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
659 9634548 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
660 9634531 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.05 MZ
661 9631641 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.04 ŁD
662 9631628 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.04 ŁD
663 9631051 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.04 WP
664 9632349 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.04
665 9631044 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.04 WP
666 9633090 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.04 PM
667 9631709 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.03.04 WP
668 9631796 Halina Halina Łukomska 2024.03.04 WP
669 9858873 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.04 WM
670 9628262 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.03 PL
671 9629001 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 ŁD
672 9628994 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 ŁD
673 9628978 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 ŁD
674 9626664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.03
675 9628852 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 ŁD
676 9624966 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.03 MZ
677 9624793 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 ŁD
678 9625446 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
679 9627219 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.03 LB
680 9625073 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.03 LB
681 9626101 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.03 MZ
682 9624786 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 MZ
683 9624486 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.03 WP
684 9624962 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.03 MZ
685 9628819 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 MZ
686 9628530 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.03 ŁD
687 9628527 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.03 ŁD
688 9629032 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.03 ŁD
689 9623598 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.03 ŚL
690 9625335 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
691 9625946 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
692 9625323 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
693 9625945 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
694 9621996 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.03 WP
695 9622364 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
696 9622912 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 ŁD
697 9622336 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 WP
698 9622143 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.03 MZ
699 9621541 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.03 PL
700 9637112 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.03 WP
701 9622368 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
702 9621515 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 ŁD
703 9622323 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 WP
704 9621783 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
705 9622897 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.03 PK
706 9629492 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.03 ŚK
707 9620825 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.03 PM
708 9625832 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
709 9621796 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
710 9622353 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
711 9625694 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
712 9623815 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.03 ŁD
713 9625593 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
714 9625637 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
715 9620380 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.03 PL
716 9620594 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.03 KP
717 9620216 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.03 ŁD
718 9624565 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.03 WP
719 9624705 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.03 MZ
720 9624711 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.03.03 WP
721 9624715 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.03.03 WP
722 9625147 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.03 ŁD
723 9625164 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.03 ŁD
724 9628137 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.03 WM
725 9628466 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.03 ŁD
726 9628483 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.03 ŁD
727 9628664 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.03.03 WP
728 9629151 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.03 WP
729 9703188 krakers Wiktor Kroker 2024.03.03 WP
730 9759319 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.03 WP
731 9854537 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.03 WM
732 9618255 Mario Mariusz Zub 2024.03.02 LB
733 9617850 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
734 9617841 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
735 9616848 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.03.02 PL
736 9615267 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.02 ŁD
737 9615252 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.02 PL
738 9616318 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.02 WM
739 9615405 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
740 9616259 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.02 PM
741 9614740 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.02 PL
742 9615399 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
743 9614564 krakers Wiktor Kroker 2024.03.02 WP
744 9614416 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.02 ŁD
745 9615295 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
746 9619663 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.02 ŁD
747 9614864 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
748 9615361 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
749 9614055 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
750 9617832 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
751 9613840 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
752 9613673 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.02 ŁD
753 9617833 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
754 9615284 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
755 9615272 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
756 9613450 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
757 9613081 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
758 9615356 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.02 PK
759 9616343 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.02 PK
760 9615963 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.02 ŚL
761 9613249 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.02 WP
762 9612579 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
763 9612183 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.03.02 ŁD
764 9637036 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
765 9616832 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.02 MZ
766 9617339 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
767 9617345 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
768 9617346 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
769 9617728 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
770 9619377 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.02 WP
771 9673994 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
772 9676307 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
773 9615341 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.01 PK
774 9609806 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
775 9609558 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
776 9609801 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
777 9610453 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.01 WP
778 9609463 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
779 9609795 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
780 9609675 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.01 ŁD
781 9611731 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.01 MZ
782 9610417 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
783 9703717 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
784 9608585 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.01 WP
785 9608830 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.01 ŚL
786 9610409 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
787 9663012 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
788 9608313 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.01 PL
789 9610092 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.01 PK
790 9611793 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.01 WP
791 9605698 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.29 WM
792 9606488 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.29 WM
793 9703686 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.29 WM
794 9605435 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
795 9604925 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
796 9604794 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
797 9604888 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.29 PL
798 9604882 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.29 PL
799 9604650 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
800 9604639 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
801 9604871 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.29 PL
802 9604638 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
803 9604075 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.29 PL
804 9603462 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.28 LB
805 9602897 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
806 9603037 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.28 WP
807 9602896 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
808 9602893 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
809 9602187 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
810 9602182 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
811 9602179 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
812 9602191 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
813 9602185 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
814 9602165 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
815 9602159 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
816 9602160 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
817 9602158 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
818 9602157 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
819 9603047 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.28 WP
820 9603481 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.28 LB
821 9603493 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.28 LB
822 9635089 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.28 ŚK
823 9599266 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
824 9599267 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
825 9598923 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.27 LB
826 9600937 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.27 PK
827 9599260 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
828 9599259 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
829 9598879 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.27 LB
830 9598275 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
831 9599263 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
832 9598340 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 ŁD
833 9597548 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.27 PM
834 9600636 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.27 PM
835 9600345 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.27 WP
836 9598332 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 ŁD
837 9598323 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 MZ
838 9597740 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
839 9597734 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
840 9598304 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 ŁD
841 9597727 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
842 9597726 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
843 9597725 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
844 9597724 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
845 9597723 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
846 9599007 krakers Wiktor Kroker 2024.02.27 WP
847 9599748 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.27 LB
848 9595853 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 PL
849 9593761 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.26 WP
850 9595837 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 MZ
851 9593501 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.26 MZ
852 9595049 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.02.26 ŚL
853 9592110 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.26 MP
854 9591566 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.25 MZ
855 9589003 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.25
856 9589064 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
857 9600949 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.02.25 PM
858 9590393 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.02.25 PM
859 9589076 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
860 9588865 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.25 LB
861 9588356 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.02.25 PL
862 9589165 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.02.25 LS
863 9589093 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.02.25 LS
864 9587859 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
865 9589193 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.02.25 LS
866 9586830 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
867 9587507 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.25 WM
868 9586824 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
869 9587025 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.25 WP
870 9587651 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.25 LB
871 9586813 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
872 9587764 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
873 9587792 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
874 9584980 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.25 ŚL
875 9587648 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.25 LB
876 9586266 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.25 PK
877 9586851 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
878 9584990 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.25 MP
879 9583766 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.02.25 ŁD
880 9585986 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.25 PK
881 9590188 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.25 PK
882 9590263 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.25 PK
883 9586364 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
884 9587196 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.25 MZ
885 9589581 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 WM
886 9589599 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 PM
887 9589632 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 PM
888 9590706 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.02.25 ŁD
889 9591348 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.25 WM
890 9854084 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.25 WM
891 9581470 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.24 ŚL
892 9580165 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
893 9579759 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.24 ŁD
894 9579753 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.24 ŁD
895 9580164 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
896 9582255 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.24 WP
897 9579750 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.24 ŁD
898 9581756 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
899 9579462 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
900 9578903 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
901 9582235 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.24 WP
902 9581735 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
903 9581754 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
904 9583775 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.24 PL
905 9577912 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.24 PL
906 9577641 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.24 WP
907 9578822 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.24 WP
908 9578967 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
909 9581129 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.24 ŚL
910 9581144 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
911 9581216 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
912 9581250 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
913 9582776 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.24 MB
914 9585157 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.02.24 ŚL
915 9575838 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.23 ŚL
916 9576233 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.23 ŁD
917 9577069 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
918 9577079 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
919 9577119 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
920 9577220 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
921 9577236 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
922 9577378 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.23 PK
923 9573047 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.22 ŚL
924 9573396 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
925 9573383 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
926 9573411 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
927 9574696 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.02.22 ŚL
928 9573400 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
929 9573375 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
930 9573192 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.22 ŚK
931 9573371 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
932 9573369 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
933 9573367 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
934 9572881 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.22 PL
935 9573464 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
936 9573466 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
937 9572143 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.22 PL
938 9573423 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
939 9601934 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.02.22 WM
940 9573417 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
941 9573394 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
942 9572108 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.22 LB
943 9572587 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.22 PM
944 9573358 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
945 9573422 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
946 9572102 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.22 LB
947 9574167 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.22 WM
948 9570198 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.21 PM
949 9569877 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
950 9569872 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
951 9569911 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
952 9569071 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.21 WP
953 9569901 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
954 9569886 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
955 9568888 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
956 9569884 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
957 9569876 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
958 9568587 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
959 9570960 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.21 WP
960 9566180 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.20 MZ
961 9565992 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.20 MZ
962 9566874 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.20
963 9565836 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.02.20 LB
964 9565834 Podkarpacka Grupa OTOP Olek Wójcik 2024.02.20 LB
965 9566823 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.20
966 9566620 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.20 LB
967 9564096 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.19 ŚL
968 9564080 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.19 ŚL
969 9563906 Mario Mariusz Zub 2024.02.19 LB
970 9563981 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.19 PL
971 9563288 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
972 9563314 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
973 9852388 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.19 WM
974 9559814 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.18 KP
975 9559936 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.02.18 KP
976 9559791 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.18 WP
977 9559028 krakers Wiktor Kroker 2024.02.18 WP
978 9559108 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.18 ŁD
979 9559116 Agrimensor Radosław Musioł 2024.02.18 ŚL
980 9559516 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
981 9558063 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 ŚK
982 9559505 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
983 9560237 Tilia Paweł Hermański 2024.02.18 ŚL
984 9559504 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
985 9557564 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.18 WP
986 9559714 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.02.18 ŁD
987 9562517 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.18 ŁD
988 9560004 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.18 LB
989 9560710 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.18 LB
990 9559495 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
991 9559493 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
992 9556717 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
993 9559535 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
994 9556683 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.18 PM
995 9559729 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.02.18 ŁD
996 9558273 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
997 9559526 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
998 9557831 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
999 9555881 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.18 ŚL
1000 9556907 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.18 PL
1001 9560038 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.18 LB
1002 9560756 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.18 LB
1003 9559722 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.02.18 ŁD
1004 9559546 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
1005 9559080 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.02.18 ZP
1006 9555888 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.18 WM
1007 9557818 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
1008 9555066 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.18 PM
1009 9568864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.18 PM
1010 9554889 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
1011 9561488 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
1012 9559488 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
1013 9557358 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
1014 9556064 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.02.18 WP
1015 9557352 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
1016 9558010 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.18 ŁD
1017 9554546 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.02.18 LB
1018 9557348 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
1019 9554518 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
1020 9561665 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
1021 9557341 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
1022 9558233 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
1023 9556315 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.18 ŁD
1024 9558590 Robert Kraska Robert Kraska 2024.02.18 MZ
1025 9554944 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
1026 9554981 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
1027 9556464 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.18 WP
1028 9556904 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.18 MZ
1029 9558137 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
1030 9558141 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
1031 9558167 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
1032 9558177 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
1033 9558861 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
1034 9560868 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.18 WP
1035 9561092 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.18 ŚK
1036 9561209 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.18 WP
1037 9561338 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.02.18 ŚL
1038 9561508 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.02.18 ŁD
1039 9591968 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.02.18 ŁD
1040 9552734 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 ŁD
1041 9552690 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
1042 9552694 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
1043 9551774 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.17 ŁD
1044 9552672 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
1045 9552668 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
1046 9551648 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.17 ŁD
1047 9550950 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.17 KP
1048 9550993 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.17 PM
1049 9552448 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.17 ZP
1050 9552696 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 ŁD
1051 9550191 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.17 ŚL
1052 9550180 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.17 ŚL
1053 9551547 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.17 ŁD
1054 9551972 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.17 WP
1055 9547751 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.16 ZP
1056 9548162 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.16 PL
1057 9556978 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.02.16 LS
1058 9549073 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.16 LB
1059 9546707 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.16 WP
1060 9549136 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.16 LB
1061 9548434 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.16 PM
1062 9548308 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.16 ŚL
1063 9546070 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.16 ŚL
1064 9546451 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.16 LB
1065 9548301 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.16 ŚL
1066 9549037 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.16 LB
1067 9545878 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.02.16 ŚL
1068 9549520 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.16 LB
1069 9553804 PPJ Marcin Ptak 2024.02.16 WP
1070 9543140 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.15 WP
1071 9543279 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.15 ŚL
1072 9544091 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.15 LB
1073 9545244 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.15 LB
1074 9541123 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.14 WM
1075 9539962 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.02.14 WM
1076 9540142 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.14 MZ
1077 9573780 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.14 MZ
1078 9539620 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.14 ŚL
1079 9540106 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.14 MZ
1080 9539306 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.14 ŚL
1081 9539188 Ivory Iwona Rylska 2024.02.14 WP
1082 9539235 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.14 WP
1083 9539221 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.14 WP
1084 9539172 Ivory Iwona Rylska 2024.02.14 WP
1085 9540832 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.02.14 WP
1086 9541954 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.14 WP
1087 9544408 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.14 ŚK
1088 9573734 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.14 MZ
1089 9537456 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.13 PL
1090 9537403 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1091 9537401 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1092 9537390 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1093 9537396 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1094 9537386 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1095 9536888 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.13 MZ
1096 9536623 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.13 MZ
1097 9537358 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1098 9537353 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1099 9537352 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1100 9536531 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.02.13 PL
1101 9537345 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1102 9536305 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1103 9536027 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.13 WP
1104 9536107 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.13 ZP
1105 9535911 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.13 WP
1106 9535934 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1107 9535933 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1108 9535931 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
1109 9535884 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.13 ŚL
1110 9537010 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.02.13 WP
1111 9538295 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.02.13 MZ
1112 9552377 PPJ Marcin Ptak 2024.02.13 WP
1113 9534987 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.12 WP
1114 9534573 4000ALP Paweł Puchlik 2024.02.12 PL
1115 9535177 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.12 ŚL
1116 9534097 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.12 PK
1117 9534143 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.12 WP
1118 9534088 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.12 PK
1119 9534360 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.12
1120 9535218 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.12 MZ
1121 9552236 PPJ Marcin Ptak 2024.02.12 WP
1122 9531835 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.11 ŚL
1123 9532313 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.11 LB
1124 9532818 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.11 LB