GATUNEK

Gatunek: gąsiorek, Lanius collurio

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Dzierzby

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 39 45
5 994 1363
6 586 796
7 299 477
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477302 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
2 10476557 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
3 10476164 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.21 PM
4 10476568 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.21 OP
5 10476224 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 ŚK
6 10476976 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.21 MZ
7 10475407 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
8 10475543 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
9 10475539 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
10 10475106 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.21 ŚL
11 10475598 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
12 10475287 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
13 10475861 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
14 10476286 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.21
15 10477367 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 MP
16 10472595 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.20 WP
17 10473407 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
18 10475172 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 MP
19 10471561 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
20 10472287 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
21 10471955 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.20 PL
22 10472225 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
23 10472359 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
24 10472220 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
25 10470483 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
26 10470404 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.20 PL
27 10470232 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
28 10470227 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
29 10469795 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
30 10472228 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
31 10472824 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.20
32 10472837 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.20 MP
33 10474630 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
34 10472181 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.19
35 10468339 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
36 10468278 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
37 10468017 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
38 10468733 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
39 10467601 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.19 LB
40 10466751 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
41 10468573 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
42 10466006 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.18 MP
43 10465821 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.18
44 10465576 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.18 WP
45 10466995 Este Sławomir Tatoń 2024.07.18 MZ
46 10465509 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.18 MZ
47 10465207 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 PL
48 10465082 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
49 10476163 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.18 MP
50 10464775 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.18 MP
51 10465076 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
52 10465065 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
53 10465074 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
54 10465765 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.18
55 10465067 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
56 10464823 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.18 ZP
57 10465016 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
58 10465047 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
59 10464992 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
60 10471474 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.18 ŚL
61 10471434 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.18 ŚL
62 10464810 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
63 10465961 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.18 WP
64 10463823 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
65 10462902 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.17 WP
66 10462682 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.17 LB
67 10461910 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.17 PL
68 10463251 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.17 WP
69 10461269 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
70 10460945 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.16
71 10461255 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
72 10461250 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
73 10460754 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.16 KP
74 10459300 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
75 10462429 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.16 MZ
76 10458418 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
77 10458135 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.15 LB
78 10458065 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.15 ŚL
79 10458691 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.15 WP
80 10458704 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.15 WP
81 10458749 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.15 MZ
82 10458869 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
83 10459092 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
84 10459093 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
85 10459094 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
86 10460954 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.15 MZ
87 10456423 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
88 10456337 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.14 MB
89 10456994 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
90 10456974 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
91 10456965 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
92 10455386 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
93 10455423 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
94 10457074 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
95 10466244 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.14
96 10454245 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.14
97 10455952 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.14 MZ
98 10461706 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
99 10457036 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
100 10461701 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
101 10451838 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.14 WP
102 10453243 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
103 10453829 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.14 WP
104 10456445 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
105 10459076 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.14 PK
106 10457007 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.13 ŁD
107 10451580 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
108 10450961 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
109 10453763 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
110 10451643 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.13
111 10463484 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.13
112 10450501 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
113 10449466 Este Sławomir Tatoń 2024.07.13 MZ
114 10448780 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
115 10449264 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
116 10449079 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
117 10448187 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
118 10448119 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
119 10448124 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.13 MP
120 10449140 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.13 MP
121 10447983 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.13 WP
122 10450149 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
123 10450172 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 PK
124 10460640 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
125 10449083 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.12
126 10447592 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
127 10449078 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.12
128 10448015 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
129 10448305 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
130 10448282 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
131 10447531 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.12 ZP
132 10446295 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.12 LB
133 10449975 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.12 WM
134 10446167 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.12 WP
135 10446269 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
136 10447552 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.12 WP
137 10447565 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.12 WP
138 10450791 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.12 WP
139 10445394 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
140 10445559 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
141 10445566 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
142 10446672 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.11 WP
143 10452731 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.10 ZP
144 10442980 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
145 10442113 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.10 LB
146 10443472 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.10 ŁD
147 10441323 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
148 10443403 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10
149 10439445 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.09
150 10439317 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
151 10438902 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.09 LB
152 10441859 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
153 10438799 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.09 PL
154 10441850 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
155 10440727 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
156 10441882 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
157 10441865 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
158 10437203 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.09 WP
159 10437555 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.07.09 PM
160 10439388 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.09 WM
161 10440804 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
162 10436800 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.08 ZP
163 10437342 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
164 10434493 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.08 LB
165 10434589 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.08 LS
166 10434011 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.08 OP
167 10433798 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.08 LB
168 10437273 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
169 10436247 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.08
170 10432771 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
171 10435696 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
172 10435728 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
173 10437806 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.08 PL
174 10438379 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
175 10438401 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
176 10438403 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
177 10431556 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.07 MP
178 10431797 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.07 PK
179 10430019 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
180 10433096 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.07 ŁD
181 10429909 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.07 PL
182 10429854 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
183 10431832 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.07 ZP
184 10429319 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
185 10429832 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
186 10429024 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
187 10430184 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
188 10428739 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
189 10429176 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
190 10428389 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
191 10428384 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
192 10428182 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
193 10431035 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.07 LS
194 10428337 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
195 10428332 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
196 10462267 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.07 MZ
197 10440566 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.07 PK
198 10427988 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
199 10430525 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
200 10430563 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.07 PK
201 10430803 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
202 10432050 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
203 10439192 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
204 10424558 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
205 10424556 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
206 10428982 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 MZ
207 10423960 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
208 10423293 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
209 10426244 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
210 10424561 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
211 10428947 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
212 10427938 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.06 LS
213 10425867 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
214 10422581 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.06 WP
215 10422795 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
216 10422397 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
217 10421848 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.07.06 MP
218 10422895 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.06 ŁD
219 10423878 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.06 WP
220 10437839 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.06 LS
221 10423207 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
222 10421176 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
223 10420964 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
224 10431368 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
225 10420854 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.06 LB
226 10425829 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
227 10420951 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
228 10425821 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
229 10425776 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.06 WP
230 10427530 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
231 10431177 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
232 10419889 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
233 10419880 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
234 10427942 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.05 LS
235 10418754 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.05 PK
236 10423764 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
237 10420657 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.05 OP
238 10418507 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.05 OP
239 10419531 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.05 KP
240 10419553 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.05 PL
241 10419003 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
242 10419932 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.05 WP
243 10420231 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.05 WM
244 10420459 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.05 WP
245 10422141 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
246 10422151 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
247 10416641 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 MZ
248 10416385 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.04 LS
249 10414999 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
250 10413666 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.04 PK
251 10413830 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.04 PL
252 10413156 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
253 10416790 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.04 WM
254 10411075 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŚL
255 10410623 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.03 MZ
256 10414884 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
257 10414881 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
258 10414816 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
259 10414826 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
260 10414820 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
261 10414899 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
262 10414896 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
263 10414890 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
264 10411621 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.03 WM
265 10421922 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
266 10430179 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.07.03 MZ
267 10438423 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
268 10438455 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
269 10467477 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
270 10414807 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
271 10414808 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
272 10414801 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
273 10421410 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
274 10421403 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
275 10406785 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
276 10406120 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.02 LB
277 10406030 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
278 10405961 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
279 10414849 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
280 10408546 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
281 10414761 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
282 10414760 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
283 10405526 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
284 10407417 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.02 MZ
285 10407510 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
286 10455553 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
287 10404743 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.01 WP
288 10405174 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.01 WP
289 10404275 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
290 10407986 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
291 10414756 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.01
292 10402843 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
293 10402821 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
294 10402730 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
295 10404758 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.01 WM
296 10431721 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
297 10433336 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
298 10441051 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
299 10441061 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
300 10410295 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.30 MP
301 10401144 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
302 10400889 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
303 10400888 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
304 10400358 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.30 ZP
305 10410283 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.30 MP
306 10400740 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
307 10400472 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.30 LS
308 10403889 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
309 10403880 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
310 10429457 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
311 10403744 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.30 MZ
312 10429453 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
313 10429536 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
314 10399120 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
315 10398413 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
316 10399486 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.30 PM
317 10398852 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.30 MP
318 10423935 Ivory Iwona Rylska 2024.06.30 ŁD
319 10397319 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
320 10399745 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
321 10401306 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
322 10401311 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
323 10401407 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
324 10401467 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
325 10401539 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
326 10398364 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.29 PL
327 10395853 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
328 10395198 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.29 LB
329 10395739 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
330 10395735 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
331 10395715 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
332 10395711 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
333 10395704 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
334 10395072 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
335 10395874 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
336 10394509 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
337 10395665 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
338 10394516 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
339 10394515 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
340 10397645 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
341 10394455 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.29
342 10397683 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
343 10397667 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
344 10397620 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
345 10394917 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.29 PM
346 10393431 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
347 10403866 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
348 10403952 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
349 10393554 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
350 10403947 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
351 10399255 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.29 ZP
352 10399253 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.29 ZP
353 10395768 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
354 10395774 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
355 10396278 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
356 10414577 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.29 MB
357 10398436 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.28 MZ
358 10469653 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.28 KP
359 10391717 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
360 10390834 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.06.28 ŚL
361 10403807 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.28
362 10390488 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.28
363 10390234 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.28 LB
364 10390086 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.28 MP
365 10391487 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
366 10392001 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
367 10386895 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.27 LB
368 10386364 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.27 ŚL
369 10386604 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
370 10418169 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
371 10418163 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.27 ZP
372 10392269 ibis Adam Olszewski 2024.06.27 PL
373 10385104 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
374 10384806 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.26 LB
375 10383964 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.26 LB
376 10403713 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
377 10384120 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
378 10384117 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
379 10385499 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.26 WM
380 10383461 Este Sławomir Tatoń 2024.06.25 MZ
381 10381552 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.25 WP
382 10380919 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.25 MP
383 10380892 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.25 PL
384 10380322 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
385 10379819 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
386 10379742 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
387 10378953 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
388 10380479 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
389 10381099 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
390 10381484 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
391 10381572 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
392 10414541 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.25 PM
393 10384193 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
394 10384194 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
395 10377280 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
396 10378864 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
397 10387540 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.24 LS
398 10378739 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
399 10384209 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
400 10376602 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.24 ŚL
401 10376650 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
402 10378229 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
403 10378238 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
404 10385835 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.24 WP
405 10395153 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.24 MZ
406 10374921 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
407 10373434 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
408 10375876 Este Sławomir Tatoń 2024.06.23 MZ
409 10387532 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
410 10387531 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
411 10387533 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
412 10373499 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 PK
413 10384649 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.23 ZP
414 10374929 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
415 10378913 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.23 MZ
416 10371485 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.23 LB
417 10372643 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
418 10387527 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
419 10418128 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.23 ZP
420 10373837 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.23 MP
421 10371661 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.23 MP
422 10370989 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.23 PL
423 10371189 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.23
424 10371637 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
425 10371742 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
426 10379453 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
427 10370260 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
428 10370253 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
429 10371903 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.23 PK
430 10370316 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
431 10370903 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
432 10369766 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
433 10369957 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
434 10373807 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.23 MP
435 10369942 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
436 10372555 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.23 MZ
437 10369742 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
438 10369835 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.23 ŚL
439 10369787 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.23 PK
440 10373479 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
441 10373981 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
442 10374067 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
443 10374075 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
444 10374195 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
445 10374470 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
446 10374506 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
447 10384153 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.23
448 10384142 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
449 10367858 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.22 MZ
450 10367556 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.22 MP
451 10367894 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
452 10369308 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.22 MP
453 10367395 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.22 MP
454 10366962 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.22 ŚL
455 10366762 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.22 OP
456 10368372 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
457 10368330 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
458 10368340 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
459 10368339 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
460 10368282 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
461 10368137 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
462 10366470 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
463 10384144 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
464 10366458 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
465 10366490 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
466 10469370 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
467 10365265 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
468 10365094 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
469 10365090 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
470 10365354 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
471 10365373 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.22 ŚK
472 10365165 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.22 PK
473 10365311 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
474 10368653 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.22 PK
475 10374529 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.22 ŚK
476 10374545 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.22 WP
477 10366348 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.21 MZ
478 10367478 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
479 10362451 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.21 LB
480 10417996 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
481 10417982 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
482 10391395 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
483 10446427 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.21 WP
484 10361075 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
485 10359946 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.20 WP
486 10383332 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
487 10384141 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
488 10384103 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
489 10384102 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
490 10384097 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
491 10367415 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
492 10384093 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
493 10359301 Este Sławomir Tatoń 2024.06.20 MZ
494 10360676 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.20 ZP
495 10360505 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.20 MZ
496 10360675 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.20 ZP
497 10358791 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.20 ŚL
498 10359770 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
499 10359775 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
500 10359787 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
501 10359788 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
502 10360344 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.20 WP
503 10357140 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.19 MP
504 10357023 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
505 10356966 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.19 ŚL
506 10357160 Este Sławomir Tatoń 2024.06.19 MZ
507 10356402 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.19 PL
508 10356245 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.19 LB
509 10355846 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.19 ŚL
510 10356960 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
511 10357939 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
512 10355389 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.18 PK
513 10355719 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.18 WP
514 10355051 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.18 PL
515 10389678 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
516 10354464 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
517 10389677 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
518 10389665 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
519 10353550 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.18 PL
520 10353524 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.18
521 10353474 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.18 LB
522 10353522 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.18
523 10353081 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.18 PL
524 10355611 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
525 10353964 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.18 LB
526 10356347 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.18 PK
527 10356397 Halina Halina Łukomska 2024.06.18 PK
528 10351466 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
529 10351244 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.17 MP
530 10351391 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.17 MZ
531 10351390 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.17 MZ
532 10351086 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.17 MP
533 10351494 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.17 MP
534 10351250 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.17 PM
535 10350972 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.17 LB
536 10351945 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
537 10349961 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.17 PL
538 10349981 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.17 PK
539 10349781 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
540 10349789 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
541 10352039 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
542 10352251 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.17 MP
543 10352268 Halina Halina Łukomska 2024.06.17 MP
544 10346974 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
545 10351777 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
546 10349362 Tilia Paweł Hermański 2024.06.16 ŁD
547 10345633 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
548 10347876 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
549 10346752 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
550 10344879 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
551 10344729 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
552 10344668 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
553 10344795 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
554 10344721 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
555 10344327 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
556 10384049 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.16
557 10344349 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
558 10344410 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
559 10343374 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
560 10343069 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 PM
561 10343291 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.16 PK
562 10342992 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
563 10342987 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
564 10343159 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.16 WP
565 10342326 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.16 PL
566 10345239 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.16 MZ
567 10346600 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
568 10348208 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
569 10348465 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
570 10349174 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.16 PK
571 10350254 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.16 ŚL
572 10351215 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
573 10341025 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.15 WP
574 10340754 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.15 MZ
575 10341659 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
576 10342530 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
577 10340549 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.15 WP
578 10339582 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.15 PK
579 10340296 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.15 MP
580 10338363 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.15 MZ
581 10338351 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
582 10338268 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.15 PK
583 10341575 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
584 10341078 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 ŚL
585 10344173 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 ŚL
586 10340953 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 ŚL
587 10337964 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
588 10338226 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
589 10337825 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
590 10337902 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
591 10337778 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
592 10337648 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
593 10337777 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
594 10337121 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
595 10339313 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
596 10337207 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
597 10338878 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
598 10335957 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
599 10335660 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
600 10335311 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
601 10335118 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
602 10335276 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.15 PL
603 10335275 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.15 PL
604 10335062 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
605 10335128 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.15 PK
606 10341312 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.15 WP
607 10341343 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
608 10344589 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.15 MZ
609 10350150 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
610 10334130 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
611 10337174 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.14 MP
612 10333711 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.14 PL
613 10334488 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
614 10332923 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.14 ŚL
615 10333083 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.14 LB
616 10334818 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
617 10332942 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.06.14 WM
618 10332989 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
619 10334743 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
620 10331254 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.14 PK
621 10333328 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.14 MZ
622 10333871 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.14 WP
623 10334088 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.14 WP
624 10353299 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.14 WP
625 10330376 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.13 WP
626 10330474 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.13 ZP
627 10338584 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
628 10329703 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.13 PM
629 10338561 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
630 10344655 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
631 10330821 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
632 10338499 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
633 10344626 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
634 10338498 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
635 10344617 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 PL
636 10330807 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
637 10344599 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
638 10331819 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
639 10329321 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.13 OP
640 10330792 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
641 10344594 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
642 10338492 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
643 10327443 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
644 10327428 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
645 10328146 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.13 PK
646 10329780 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
647 10330384 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.13 WM
648 10349292 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.13 MZ
649 10326139 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
650 10326540 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.12 PM
651 10326656 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
652 10324802 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
653 10326654 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
654 10328161 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.12 MZ
655 10326651 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
656 10324448 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
657 10326650 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
658 10325492 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.12 MZ
659 10329792 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.12 PK
660 10323037 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
661 10328249 Este Sławomir Tatoń 2024.06.11 MZ
662 10322371 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.11 MP
663 10321524 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
664 10321030 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
665 10321190 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
666 10321125 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
667 10330665 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.11 MP
668 10322462 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.11 WP
669 10322814 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.11 WP
670 10318335 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.10 PM
671 10343436 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
672 10332517 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.10 PK
673 10332507 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.10 PK
674 10316540 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.10 ŁD
675 10317679 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
676 10318721 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.10 WM
677 10319574 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.10 WP
678 10313817 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
679 10314608 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
680 10313407 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.09 MZ
681 10313761 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.09 WP
682 10313759 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.09 WP
683 10312559 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.09 WM
684 10312705 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
685 10312353 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
686 10313189 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
687 10313188 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
688 10312044 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.09 WM
689 10310960 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
690 10314676 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
691 10312328 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
692 10312476 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
693 10313043 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.09
694 10314618 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
695 10311628 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
696 10312388 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
697 10312433 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 OP
698 10333723 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.09 WM
699 10310179 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
700 10311083 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.09 MP
701 10309747 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.09 PM
702 10309498 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
703 10311159 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.09 PM
704 10314134 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
705 10314378 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
706 10314771 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
707 10314999 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
708 10315306 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.09 WP
709 10315334 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.09 WP
710 10315779 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.09 WP
711 10324698 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
712 10332477 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.08 PK
713 10306384 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
714 10308301 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
715 10306271 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.08 MP
716 10308820 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
717 10308816 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
718 10305323 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.08 PM
719 10325278 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08 OP
720 10308007 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
721 10305009 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.08 MZ
722 10305710 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
723 10305734 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
724 10308142 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
725 10304993 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.08 MZ
726 10308153 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
727 10309762 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
728 10308769 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
729 10304309 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.08 PK
730 10308087 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
731 10309644 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
732 10305755 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
733 10303390 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
734 10303339 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
735 10309229 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
736 10308125 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
737 10309759 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
738 10307914 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.08 ŁD
739 10302997 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.08 LB
740 10325332 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
741 10308030 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
742 10309664 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
743 10317474 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
744 10301606 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
745 10300810 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
746 10306131 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
747 10301148 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
748 10300677 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.08 PK
749 10317464 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
750 10300363 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.08 WP
751 10300725 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
752 10304751 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.08 WM
753 10305552 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.08 LB
754 10308970 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08 WP
755 10320326 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
756 10298837 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.07 PL
757 10298319 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.07 PM
758 10297579 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
759 10308254 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
760 10297386 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.07 PL
761 10297191 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
762 10297047 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
763 10300029 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.07 MP
764 10333462 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.07 MZ
765 10297640 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.07 LB
766 10297644 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.07 LB
767 10299709 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.07 ŚL
768 10299875 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.07 WP
769 10308923 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.07 WP
770 10316023 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.07 WP
771 10299548 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
772 10294722 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.06 LB
773 10294193 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.06 LS
774 10293586 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
775 10338512 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
776 10338507 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
777 10338506 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
778 10292508 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
779 10294315 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
780 10294316 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
781 10294059 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
782 10290717 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
783 10290960 Este Sławomir Tatoń 2024.06.05 MZ
784 10290059 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
785 10291128 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
786 10290949 Este Sławomir Tatoń 2024.06.05 MZ
787 10291104 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
788 10291082 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
789 10290802 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
790 10288979 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.05 PM
791 10469083 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
792 10290628 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.05 ŚL
793 10291851 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
794 10285410 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.04 MP
795 10285407 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.04 MP
796 10285405 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.04 MP
797 10284977 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
798 10287511 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.04 MZ
799 10285357 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
800 10283711 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.04 MZ
801 10285376 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
802 10285369 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
803 10309158 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.04 WM
804 10325366 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
805 10423546 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.04 MB
806 10285279 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
807 10286776 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.04 WM
808 10282138 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
809 10309146 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.03 WM
810 10280949 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.03 MP
811 10280540 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
812 10280972 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.03 PM
813 10281040 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.03 MZ
814 10287031 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
815 10278665 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
816 10278349 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
817 10281800 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.03 MP
818 10280895 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.03 PM
819 10277967 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
820 10278151 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
821 10277918 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.03
822 10277471 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
823 10277462 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
824 10277460 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
825 10281733 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.03 WP
826 10284680 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
827 10284681 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
828 10276751 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
829 10275297 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.02 WM
830 10275511 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.02 PM
831 10274952 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
832 10274180 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
833 10273880 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
834 10274153 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.02 PM
835 10275887 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
836 10272176 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
837 10272804 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.02 PK
838 10275878 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
839 10275849 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
840 10270430 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
841 10270797 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
842 10325199 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
843 10269914 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
844 10269828 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
845 10271320 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.02 PM
846 10271616 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.02 PK
847 10272587 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
848 10272626 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
849 10272744 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
850 10272818 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
851 10272923 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
852 10273680 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.02
853 10274364 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.02 PK
854 10276384 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
855 10276447 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
856 10276498 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
857 10276538 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
858 10269770 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
859 10281030 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.01 ŚL
860 10267199 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.01 ZP
861 10285730 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.01 PL
862 10267270 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
863 10266562 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.01 WP
864 10266715 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.01 ŚL
865 10265185 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.01 LB
866 10266593 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
867 10266591 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
868 10265156 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.01 MB
869 10266354 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
870 10263839 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 WM
871 10264058 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.01 PL
872 10266943 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
873 10263053 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
874 10263048 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
875 10266926 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
876 10262961 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
877 10325181 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.01 PM
878 10272526 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.01 KP
879 10272513 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.01 KP
880 10265157 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
881 10267151 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
882 10269655 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
883 10273101 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
884 10320920 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.01
885 10320988 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.01
886 10262650 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
887 10262339 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
888 10265638 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
889 10261690 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
890 10265628 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
891 10274633 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.31 PK
892 10277715 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31
893 10264013 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
894 10277711 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31
895 10261767 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
896 10277679 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
897 10277677 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
898 10257524 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
899 10277671 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
900 10277667 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
901 10277666 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
902 10277665 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
903 10264004 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
904 10260125 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
905 10256885 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
906 10256706 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.31 LB
907 10277882 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
908 10256158 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.31 WP
909 10259109 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
910 10270880 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.31 PM
911 10257377 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.31 PM
912 10256793 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
913 10255074 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
914 10277906 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
915 10255583 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
916 10325234 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
917 10260246 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
918 10254400 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
919 10256540 Tarda Wojciech Kaczor 2024.05.31 WM
920 10255817 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
921 10255834 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
922 10257146 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.31 ŚL
923 10258245 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.31 PK
924 10260302 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
925 10260370 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
926 10260423 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 LB
927 10260515 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
928 10260549 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 PM
929 10261543 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
930 10262695 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.31 PM
931 10265380 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
932 10266446 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
933 10266480 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
934 10266488 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
935 10273696 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
936 10282448 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
937 10289150 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
938 10289156 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
939 10320939 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31
940 10331707 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
941 10331755 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
942 10251563 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
943 10250716 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
944 10252502 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
945 10252490 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
946 10251476 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.30 WM
947 10248838 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
948 10249472 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
949 10247505 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.30 PK
950 10248888 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
951 10252479 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
952 10247012 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.30 WM
953 10247700 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
954 10250884 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.30 PK
955 10247674 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
956 10246781 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
957 10246390 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.30 KP
958 10277635 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
959 10248445 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
960 10251586 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
961 10246753 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
962 10249546 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
963 10245605 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
964 10248110 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
965 10248098 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
966 10285566 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.30 PL
967 10299695 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
968 10245214 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
969 10245022 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
970 10245019 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
971 10245952 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
972 10245018 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
973 10244732 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
974 10244862 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.30 KP
975 10246560 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
976 10244708 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
977 10246506 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
978 10244694 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
979 10244276 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.30 ZP
980 10244073 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
981 10244779 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
982 10248535 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.30 PL
983 10251027 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.05.30 ŁD
984 10252299 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
985 10252662 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
986 10253066 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.30 WM
987 10258282 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
988 10258498 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
989 10327372 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
990 10242849 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
991 10242770 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 PM
992 10245099 Tilia Paweł Hermański 2024.05.29 ŚL
993 10241892 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.29 LB
994 10245087 Tilia Paweł Hermański 2024.05.29 ŚL
995 10246851 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
996 10285785 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.29 PL
997 10299665 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.29 PL
998 10240921 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.29 PM
999 10241235 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
1000 10241201 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
1001 10240182 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
1002 10239657 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.29 WP
1003 10239887 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
1004 10239880 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
1005 10243230 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.29 WM
1006 10238678 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
1007 10238577 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.28 PM
1008 10238902 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
1009 10237844 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
1010 10237812 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
1011 10237692 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
1012 10237679 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
1013 10237217 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
1014 10237210 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
1015 10246344 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.28 WM
1016 10236475 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
1017 10236807 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
1018 10285828 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
1019 10296049 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.28 PL
1020 10235479 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.28 PM
1021 10333554 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
1022 10235064 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
1023 10283505 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
1024 10238287 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.28 WM
1025 10238296 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.28 WM
1026 10278566 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.28 ŚK
1027 10232574 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.27 MZ
1028 10246385 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
1029 10285572 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
1030 10296036 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
1031 10246382 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
1032 10235259 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.27 PL
1033 10230724 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.27 LB
1034 10231424 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 PM
1035 10230740 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.27 MP
1036 10230741 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.27 MP
1037 10230270 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
1038 10231408 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 PM
1039 10230117 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
1040 10229328 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
1041 10229343 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
1042 10229334 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
1043 10333547 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
1044 10333443 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
1045 10285605 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
1046 10286445 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
1047 10229276 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
1048 10229836 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.27 WP
1049 10239386 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.27 ŚL
1050 10226773 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
1051 10226283 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.26 WM
1052 10226267 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
1053 10226758 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.26 PL
1054 10227473 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26 OP
1055 10226108 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 PM
1056 10226264 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
1057 10225799 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.26 PL
1058 10236136 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.26 LS
1059 10225828 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
1060 10225451 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
1061 10224603 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
1062 10224602 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
1063 10223948 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.26 WP
1064 10223941 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.26 WP
1065 10227771 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
1066 10224251 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
1067 10223864 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
1068 10224315 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
1069 10221997 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
1070 10223293 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
1071 10222530 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.26 WP
1072 10222277 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.26 WP
1073 10286382 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
1074 10224027 Mario Mariusz Zub 2024.05.26 LB
1075 10221419 Amanda Zinkow Amanda Zinkow