GATUNEK

Gatunek: srokosz, Lanius excubitor

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Dzierzby

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 378 389
2 318 334
3 347 409
4 152 170
5 219 244
6 154 231
7 70 87
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477566 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
2 10477627 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.21 PK
3 10477310 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
4 10475964 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
5 10476982 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.21 MZ
6 10475960 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
7 10475956 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
8 10477969 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.21 WM
9 10473423 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
10 10472740 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.20 MZ
11 10475164 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
12 10469941 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
13 10469794 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
14 10468338 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
15 10468736 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
16 10466750 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
17 10466172 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.18 MP
18 10475506 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.18 MP
19 10475710 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.18 PL
20 10464302 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.18 LB
21 10465026 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
22 10465023 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
23 10463283 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.17 WP
24 10467517 PPJ Marcin Ptak 2024.07.16 WP
25 10461241 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
26 10461125 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
27 10462428 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.16 MZ
28 10458447 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.15 PL
29 10459099 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
30 10455951 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.14 MZ
31 10455555 PPJ Marcin Ptak 2024.07.14 WP
32 10450844 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.13 MZ
33 10449990 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.13 WM
34 10448277 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
35 10448013 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
36 10446275 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
37 10439314 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
38 10441876 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
39 10441874 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
40 10441884 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
41 10441819 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
42 10440835 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
43 10434014 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.08 OP
44 10437294 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
45 10438276 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
46 10431836 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.07 ZP
47 10430015 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
48 10429233 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 WP
49 10429022 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
50 10429021 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
51 10428730 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
52 10432054 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
53 10429502 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.06 LB
54 10421812 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
55 10429409 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.06 LB
56 10425824 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
57 10425822 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
58 10419828 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.05
59 10423840 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
60 10420478 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.05 PL
61 10423777 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
62 10418981 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
63 10411808 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
64 10413339 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.03 ZP
65 10421424 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.03 ZP
66 10411655 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
67 10414813 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
68 10421411 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
69 10408569 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
70 10406780 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
71 10410296 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.30 MP
72 10429546 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
73 10399115 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
74 10429637 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
75 10429633 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
76 10429629 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
77 10429624 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
78 10403863 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
79 10403865 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
80 10400904 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.30 WP
81 10401377 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
82 10401430 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
83 10408359 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.30 WM
84 10395529 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
85 10429609 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
86 10429474 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
87 10429397 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
88 10399256 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.29 ZP
89 10393164 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 PL
90 10399254 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.29 ZP
91 10398437 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.28 MZ
92 10394597 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
93 10390231 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.28 LB
94 10388239 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.27 WP
95 10385720 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.26 LB
96 10385105 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
97 10383963 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.26 LB
98 10383874 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.26 ZP
99 10381291 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.06.25 MZ
100 10380885 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.25 PL
101 10378968 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
102 10381141 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
103 10378704 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
104 10376664 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.24 LB
105 10378234 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.24 WM
106 10376336 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.23 WM
107 10372166 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.23 LB
108 10373468 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
109 10372644 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
110 10370496 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.23 PK
111 10373484 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
112 10374504 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
113 10368002 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.22 PL
114 10366465 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
115 10366476 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
116 10365489 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.22 KP
117 10367388 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.22 WP
118 10368650 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.22 PK
119 10362449 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.21 LB
120 10360681 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.20 ZP
121 10367424 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
122 10357039 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
123 10356773 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.19 LB
124 10356959 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
125 10355070 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.18 KP
126 10355050 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.18 PL
127 10389666 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
128 10389681 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
129 10389644 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
130 10389643 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
131 10351698 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
132 10351644 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.17 PL
133 10349776 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
134 10346975 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
135 10346734 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
136 10349360 Tilia Paweł Hermański 2024.06.16 ŁD
137 10344807 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
138 10344403 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
139 10344391 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
140 10342965 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
141 10342922 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
142 10341678 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
143 10342521 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
144 10338362 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.15 MZ
145 10338238 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
146 10338350 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
147 10338223 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
148 10337904 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
149 10338895 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
150 10335147 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.15 PK
151 10335035 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
152 10333695 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.14 MZ
153 10333104 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.13 PL
154 10330966 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.13 WP
155 10329781 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
156 10334838 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
157 10326086 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.12 WP
158 10326031 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
159 10324787 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
160 10326646 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
161 10323129 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
162 10323134 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
163 10326645 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.11 ZP
164 10323365 Tilia Paweł Hermański 2024.06.11 ŚL
165 10321522 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
166 10321407 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
167 10321138 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
168 10318521 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
169 10316963 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
170 10317650 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
171 10317688 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
172 10315100 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.09 PL
173 10313854 Este Sławomir Tatoń 2024.06.09 MZ
174 10312747 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
175 10312744 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
176 10312830 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
177 10311019 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.09 KP
178 10312038 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.09 WM
179 10314764 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
180 10323510 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
181 10308165 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
182 10309751 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
183 10308145 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
184 10309740 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
185 10303392 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
186 10302907 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
187 10302703 krakers Wiktor Kroker 2024.06.08 PL
188 10302996 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.08 LB
189 10302472 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.08 WP
190 10301612 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
191 10306192 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
192 10302492 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.08 WP
193 10298830 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.07 PL
194 10298303 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
195 10297636 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.07 LB
196 10297643 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.07 LB
197 10298618 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
198 10299798 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.07 WP
199 10324724 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.06 PL
200 10294721 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.06 LB
201 10294063 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
202 10294847 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.06 WP
203 10291792 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.05 PL
204 10290810 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
205 10290556 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
206 10291114 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
207 10290828 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
208 10290552 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.05 WP
209 10291850 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
210 10280542 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
211 10280541 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
212 10280453 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
213 10281727 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.03 WP
214 10274980 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
215 10275888 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
216 10272932 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
217 10272606 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
218 10276334 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
219 10281034 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.01 ŚL
220 10267315 Mario Mariusz Zub 2024.06.01 LB
221 10266592 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
222 10266588 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
223 10266300 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
224 10266266 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
225 10261770 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
226 10261010 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
227 10277668 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
228 10260521 Ivory Iwona Rylska 2024.05.31 PL
229 10260421 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 LB
230 10260486 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
231 10282529 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
232 10282257 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 PL
233 10251274 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
234 10249591 Robert Lo Robert Locman 2024.05.30 WM
235 10251003 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
236 10249260 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
237 10249840 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
238 10255568 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
239 10245247 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.30 LB
240 10252224 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 LB
241 10244069 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
242 10244778 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
243 10248597 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.30 WM
244 10252135 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
245 10252659 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
246 10277660 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.29 OP
247 10239946 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.29 WP
248 10242759 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.29 PK
249 10238658 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28
250 10236473 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
251 10235631 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
252 10235076 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
253 10237359 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
254 10229300 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
255 10227885 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
256 10224605 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
257 10286399 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
258 10285593 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
259 10223946 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.26 WP
260 10223856 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
261 10223855 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
262 10238393 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.26 WM
263 10223766 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
264 10227374 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
265 10219447 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
266 10219445 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
267 10215619 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
268 10216989 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.25 ŚL
269 10228534 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
270 10221151 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
271 10212096 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
272 10211982 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 WM
273 10214668 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 WM
274 10212260 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
275 10214419 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
276 10212320 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
277 10212227 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
278 10208950 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
279 10285453 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 MP
280 10286783 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 MP
281 10333444 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
282 10203872 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
283 10214377 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
284 10200420 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
285 10200870 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
286 10198058 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.22 PK
287 10187113 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.20 PL
288 10189233 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
289 10182604 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
290 10179287 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.19 LS
291 10177967 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
292 10209137 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.19 MZ
293 10175705 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.19 KP
294 10175765 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.19 WP
295 10182696 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
296 10175371 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
297 10173410 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.18 PL
298 10172802 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
299 10170994 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
300 10173061 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
301 10166010 Robert Lo Robert Locman 2024.05.18 PL
302 10184222 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
303 10167375 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
304 10174067 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
305 10170055 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
306 10170656 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.18 PK
307 10163050 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
308 10160573 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
309 10159503 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
310 10163384 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
311 10159255 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.17 LB
312 10172110 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.17 PK
313 10186171 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
314 10155094 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.16 PK
315 10153822 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.16 LB
316 10152930 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
317 10153301 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
318 10151091 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
319 10157251 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.16 PK
320 10186587 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
321 10149658 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
322 10158084 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
323 10147072 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.15 MZ
324 10145992 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
325 10138655 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
326 10136956 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
327 10394802 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.13 MP
328 10128907 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 LS
329 10126764 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
330 10130818 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
331 10125779 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.12 LB
332 10121206 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
333 10120017 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
334 10120299 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.12 WM
335 10127484 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
336 10134227 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
337 10140081 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
338 10115952 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
339 10119156 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
340 10113528 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
341 10109617 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
342 10110547 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
343 10113266 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
344 10112827 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
345 10117440 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
346 10124322 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
347 10138457 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
348 10114634 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
349 10119146 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
350 10112558 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
351 10115765 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
352 10119381 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
353 10117303 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
354 10114647 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
355 10112713 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
356 10117465 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
357 10114609 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
358 10105842 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.11 WP
359 10118955 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
360 10134532 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
361 10122094 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
362 10110572 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
363 10105358 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
364 10113145 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
365 10124421 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
366 10141438 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
367 10115745 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
368 10118190 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
369 10105411 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
370 10105311 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
371 10205664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
372 10115461 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
373 10129337 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
374 10108166 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
375 10124440 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
376 10142270 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
377 10120418 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
378 10103399 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
379 10134122 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
380 10118262 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
381 10120392 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
382 10121323 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
383 10131473 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
384 10144065 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
385 10194039 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
386 10119340 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.10 LB
387 10101652 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
388 10100021 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
389 10098316 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.10 MZ
390 10095037 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.09
391 10091347 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
392 10095790 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.09 WP
393 10096754 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.09 MZ
394 10088985 Robert Lo Robert Locman 2024.05.08 WM
395 10088986 Robert Lo Robert Locman 2024.05.08 WM
396 10083955 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
397 10085320 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
398 10082212 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
399 10082242 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
400 10095810 PPJ Marcin Ptak 2024.05.06 WP
401 10095807 PPJ Marcin Ptak 2024.05.06 WP
402 10075034 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
403 10079136 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.06 ZP
404 10070818 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.05 PL
405 10069381 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
406 10068659 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
407 10070405 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
408 10063973 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.05 WM
409 10062989 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.05 KP
410 10062146 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.05 PK
411 10057959 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.04 MZ
412 10070800 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.04 PL
413 10074212 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.04 PL
414 10054018 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.04 WP
415 10051826 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
416 10045815 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
417 10056662 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.03 PL
418 10048361 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
419 10042748 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
420 10041311 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.03 PK
421 10040788 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.03 MP
422 10058451 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
423 10044106 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.03 WP
424 10037237 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.03 ŚL
425 10037236 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.03 ŚL
426 10040904 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.03 PK
427 10033990 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.02 ŚL
428 10032326 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
429 10041398 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.02 LB
430 10032149 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
431 10030711 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
432 10025618 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.02 LB
433 10030234 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.02 WP
434 10031454 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.02 PK
435 10031789 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
436 10034977 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
437 10035015 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
438 10026788 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
439 10022679 Ewajan Ewa Janas 2024.05.01 PK
440 10017169 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.01 PK
441 10028702 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
442 10016477 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.01 WP
443 10021459 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.01 LB
444 10010718 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
445 10009648 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.30 PK
446 10006895 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
447 10020425 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
448 10004315 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.29 ŁD
449 10003500 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.29 WM
450 10037838 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.29 MZ
451 10004493 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.29 PK
452 9995321 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
453 9995811 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.28 PM
454 9993769 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.28 PK
455 9987983 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
456 9987550 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
457 9985864 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
458 9985500 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.28 WP
459 9987934 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.28 PK
460 9981128 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
461 9990195 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
462 9981031 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
463 9975070 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
464 9974868 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
465 9976585 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
466 9973343 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.27 WP
467 9974675 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.27 PK
468 9974710 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.27 PK
469 9974820 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.27 PK
470 9980883 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
471 9971120 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
472 9968653 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
473 9968767 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
474 9977876 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.26
475 9963715 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.25 MP
476 9963614 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
477 9959355 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.24 LB
478 9983338 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.23 MP
479 9974351 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.23 PK
480 9965312 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
481 9953999 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
482 9949430 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.22 PM
483 9948477 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
484 9950503 Halina Halina Łukomska 2024.04.22 WP
485 9943200 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.21 MP
486 9942573 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.21 LB
487 9943440 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.21 MZ
488 9947433 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.21 WP
489 9942054 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
490 9941778 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.21
491 9945459 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.21 MZ
492 9941512 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.21 PK
493 9941480 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
494 9943949 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
495 9940211 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.21 PL
496 9941496 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
497 9944410 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
498 9947119 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
499 9938832 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
500 9936905 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
501 9934378 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
502 9935486 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.20 MP
503 9933723 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.19
504 9929893 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
505 9930525 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
506 9931062 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
507 9971732 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.04.18 PL
508 9926099 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
509 9926589 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18
510 9924137 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.18 WP
511 9922991 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
512 9922469 Tarda Wojciech Kaczor 2024.04.17 MZ
513 9922989 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
514 9920961 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.17 PL
515 9918065 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.16 LB
516 9916286 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.15 WP
517 9907320 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.14
518 9909766 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.14 ZP
519 9905330 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.14 PK
520 9909055 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.14 LB
521 9909942 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.14 WM
522 9912951 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.14 PK
523 9895635 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.13
524 9895870 Mario Mariusz Zub 2024.04.13 LB
525 9892671 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.13
526 9887781 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.12 ŁD
527 9890385 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.12 MZ
528 9885529 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.12 MZ
529 9886081 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
530 9886121 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
531 9899688 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
532 9888491 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
533 9886612 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.12 PK
534 9911906 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
535 9882687 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.11 PL
536 9881639 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.11 PK
537 9880259 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.11 LB
538 9883263 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.11 WM
539 9874988 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.10 MZ
540 9869273 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.09 WP
541 9871298 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.09 ŚL
542 9872214 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.09 LB
543 9862851 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.08 PL
544 9860974 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.08 MZ
545 9868873 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.08 MP
546 9853222 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
547 9850438 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
548 9851762 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
549 9849566 Robert Lo Robert Locman 2024.04.07 WM
550 9847400 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
551 9849252 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.07 MZ
552 9850252 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.07 PK
553 9857121 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.07 PK
554 9838846 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
555 9846743 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.06 PL
556 9846735 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.06 PL
557 9836731 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
558 9838298 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
559 9838874 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
560 9834014 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
561 9842913 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.06 KP
562 9841213 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.06 MZ
563 9831848 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.05 LB
564 9827554 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.05 LB
565 9827634 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
566 9826971 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.05 PK
567 9827195 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
568 9831539 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
569 9827153 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
570 9831697 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
571 9828994 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.05 LB
572 9822996 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.04 PK
573 9821406 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.04 MZ
574 9820734 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.04 PK
575 9824215 krakers Wiktor Kroker 2024.04.04 WP
576 9824758 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.04 PK
577 9816890 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.03 LB
578 9817777 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
579 9816287 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
580 9817348 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.03 PK
581 9813166 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
582 9811761 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.02
583 9810321 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
584 9809832 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
585 9806269 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.01 MP
586 9804942 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
587 9804936 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
588 9802951 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.01 ZP
589 9803301 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
590 9803194 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
591 9801061 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.01 WP
592 9827526 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.01 MZ
593 9804212 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.01 ŚL
594 9800408 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.01 MP
595 9804671 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.01 LB
596 9810248 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.03.31 KP
597 9789992 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.31 LS
598 9789325 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.31 PK
599 9789942 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.31 PK
600 9789079 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.31 ZP
601 9789880 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.31 PK
602 9810455 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.30 PL
603 9784669 Mario Mariusz Zub 2024.03.30 LB
604 9784153 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.30 ZP
605 9781462 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
606 9778134 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
607 9784721 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
608 9827715 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.30 MP
609 9827882 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.30 MP
610 9775574 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
611 9774011 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.29 WM
612 9772344 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.29 LB
613 9771851 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.03.29 WM
614 9772477 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
615 9772974 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
616 9771302 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
617 9771206 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
618 9774066 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
619 9774670 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.28 WM
620 9768939 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
621 9768938 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
622 9768305 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.28 PK
623 9774405 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.28 LB
624 9766125 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.28 PL
625 9786719 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.28 MZ
626 9766830 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.28 PK
627 9769379 krakers Wiktor Kroker 2024.03.28 WP
628 9769472 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
629 9764033 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
630 9762661 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
631 9763540 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.27 ŚL
632 9764362 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.27 PK
633 9764950 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.03.27 PK
634 9768490 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.27 LB
635 9756794 Balbi Magdalena Naber 2024.03.26 LB
636 9756527 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.26 PK
637 9759464 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.03.26 PK
638 9760106 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.25 WM
639 9749997 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.25 ŚL
640 9757795 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.25 OP
641 9749909 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.25 LS
642 9751955 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.25 LB
643 9751836 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.25 LB
644 9766653 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25 WP
645 9745525 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.24 PL
646 9746109 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 MP
647 9743212 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.24 PK
648 9746217 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.24 PK
649 9744670 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
650 9742847 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.24 PL
651 9740946 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.24
652 9744449 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.24 LB
653 9740119 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.24 LB
654 9740118 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.24 LB
655 9740779 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.24 PL
656 9745460 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.24 ZP
657 9744582 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
658 9740400 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.24 PK
659 9742103 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.24 LB
660 9746925 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.24
661 9748581 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.24 PK
662 9735605 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.23 LB
663 9736035 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.03.23 PK
664 9736353 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
665 9760050 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.23 WM
666 9731437 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.23 WM
667 9735217 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.23 PM
668 9730381 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.23 PL
669 9731221 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.23 PL
670 9732469 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
671 9729840 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.23 LS
672 9730884 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.23 ŚL
673 9729714 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.23 ŚL
674 9734547 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
675 9738032 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.23 WP
676 9747735 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.03.23 PK
677 9727370 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.22 PK
678 9726583 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
679 9726262 Este Sławomir Tatoń 2024.03.22 MZ
680 9731418 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.22 WM
681 9726155 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.22 ŚL
682 9725681 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.22 MZ
683 9725881 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.22 MZ
684 9728828 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.22 WM
685 9722148 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.21 PL
686 9723043 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.03.21 ŚL
687 9722826 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.03.21 ŁD
688 9720347 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.21 PK
689 9721592 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.21 LB
690 9722978 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.21 PK
691 9723538 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.03.21 MZ
692 9715051 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.20 PK
693 9714903 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
694 9714899 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
695 9714188 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.20 MP
696 9714205 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.20 ŚL
697 9715485 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.20 MZ
698 9716703 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.20 MZ
699 9714089 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.20 MZ
700 9714069 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.20 MZ
701 9713267 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.20 MZ
702 9710758 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.19 LB
703 9710959 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
704 9712051 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.19 ZP
705 9710671 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.19 PK
706 9711337 krakers Wiktor Kroker 2024.03.19 WP
707 9712347 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.19 PL
708 9714464 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.18 PL
709 9707745 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
710 9707612 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
711 9702652 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.17 MP
712 9703038 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.17 ZP
713 9705076 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.17 PL
714 9698364 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.17 ŚL
715 9699080 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
716 9699277 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.17 PK
717 9697357 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.17 PK
718 9700201 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.17
719 9700300 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.17 MZ
720 9698029 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.17 MZ
721 9696742 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.17 WP
722 9696644 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.03.17 PK
723 9696692 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.03.17 MP
724 9703036 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.17 ZP
725 9696472 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.17 MP
726 9699037 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
727 9698879 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
728 9697773 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
729 9695861 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.17 PL
730 9697448 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.17 MZ
731 9697904 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.17 LB
732 9698846 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
733 9695221 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.17 LB
734 9697805 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.17 PK
735 9699456 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.17 PM
736 9700705 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.17 MP
737 9702096 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.17 PK
738 9702212 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.17 PK
739 9702552 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.17 PK
740 9702784 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.17 WM
741 9693256 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.16
742 9693502 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
743 9689029 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.16 MZ
744 9689812 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.16 PK
745 9693499 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
746 9687646 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.16 PK
747 9693495 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
748 9693531 Ewajan Ewa Janas 2024.03.16 LB
749 9690149 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.16 LB
750 9693448 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
751 9691683 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.16
752 9688008 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.16 OP
753 9687292 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.16 LS
754 9687293 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.16 LS
755 9690148 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.16 LB
756 9691565 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.16
757 9685859 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.16 PL
758 9685868 Marek Derda Marek Derda 2024.03.16 PL
759 9708983 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.16 LB
760 9686979 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.16 PL
761 9685730 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
762 9693820 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.16 WP
763 9694390 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.03.16
764 9694623 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.16 WP
765 9704895 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.16 PL
766 9708282 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.03.16 PK
767 9683606 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.15 ŚL
768 9682001 Marek Derda Marek Derda 2024.03.15 PL
769 9681967 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
770 9681748 Marek Derda Marek Derda 2024.03.15 PL
771 9681745 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
772 9681648 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.15 PK
773 9681243 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.15 MZ
774 9683689 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.15 ŁD
775 9685386 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.15 MZ
776 9685375 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.15 MZ
777 9680222 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.15 ŚL
778 9681341 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.03.15 MP
779 9684900 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.15 PL
780 9684901 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.15 PL
781 9713948 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
782 9678025 Robert Lo Robert Locman 2024.03.14 WM
783 9679091 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.14 MZ
784 9677931 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.14 WP
785 9679291 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
786 9679289 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
787 9677462 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
788 9676815 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.14 ZP
789 9675196 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.14 ŚL
790 9677431 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
791 9677239 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.14 PK
792 9677338 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.14 ŚL
793 9672608 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
794 9673780 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
795 9674205 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
796 9671897 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.03.13 MP
797 9672611 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
798 9671652 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.13 MZ
799 9672586 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
800 9672587 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
801 9673740 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
802 9674287 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
803 9670874 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.13 WM
804 9670902 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.13 OP
805 9673579 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
806 9671043 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
807 9671064 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
808 9668138 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
809 9667910 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
810 9667309 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.12 PK
811 9667897 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
812 9665233 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.11
813 9665063 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.11 ŚL
814 9660148 Mario Mariusz Zub 2024.03.10 LB
815 9669229 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.10 ZP
816 9659048 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.10 ZP
817 9662927 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.10 MP
818 9659731 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.10 WP
819 9656830 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.10 MZ
820 9662817 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.10 MP
821 9656540 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.10 WP
822 9656765 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.10 PK
823 9658128 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.10 PK
824 9660864 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.10 MP
825 9662969 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.10 MP
826 9655968 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
827 9661041 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
828 9655911 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.03.10 PK
829 9656803 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.10 PK
830 9662758 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.10 MP
831 9656564 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.10 PL
832 9654606 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.03.10 PL
833 9654557 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.10 PK
834 9655203 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
835 9654849 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.10 PL
836 9660986 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
837 9661137 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
838 9655188 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
839 9657656 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.10 WP
840 9659793 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.10 MZ
841 9659912 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.10 MZ
842 9661463 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.10 PK
843 9661696 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.10 MZ
844 9663556 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.10 PK
845 9663594 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.10 PK
846 9686882 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.09 MP
847 9651992 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.03.09 PK
848 9651754 Mario Mariusz Zub 2024.03.09 LB
849 9651360 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.09 MZ
850 9651961 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.09 ŚK
851 9648548 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.09 PK
852 9654856 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.09 PL
853 9654816 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.09 PL
854 9650479 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.03.09 PK
855 9650888 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.03.09 PK
856 9663538 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.09 PK
857 9816775 PPJ Marcin Ptak 2024.03.09 WP
858 9654781 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
859 9644981 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.08 MZ
860 9645549 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.08
861 9644523 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.08 MZ
862 9644282 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.08 PL
863 9644125 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.08 WP
864 9654791 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
865 9644724 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.08 MZ
866 9647587 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.08 ŚL
867 9641911 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.07 ŚL
868 9638638 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.06 LS
869 9638601 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.06 MZ
870 9638447 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.06 MZ
871 9639224 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.06 MZ
872 9639838 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.06 ZP
873 9639837 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.06 ZP
874 9637969 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.06 ŚL
875 9639093 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
876 9644552 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.06 WP
877 9639076 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
878 9638215 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.06
879 9639035 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.06 ŚL
880 9634667 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.05 PK
881 9634277 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.05 LB
882 9634572 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
883 9640062 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.05 WM
884 9634114 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.05 WM
885 9633582 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.05 WP
886 9634551 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
887 9634044 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.05 ZP
888 9631266 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.04 LS
889 9630243 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.04 ŚL
890 9631258 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.04 LS
891 9630426 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.04 WP
892 9625015 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.03 WP
893 9624956 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.03 MZ
894 9625496 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.03 MP
895 9623715 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.03
896 9623073 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.03 MP
897 9625930 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
898 9622319 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.03 WP
899 9622145 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.03 MZ
900 9622367 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
901 9623680 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.03
902 9620923 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.03 PK
903 9620685 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.03.03 PL
904 9625707 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
905 9620998 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.03 MP
906 9620381 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.03 PL
907 9620503 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.03 PK
908 9625131 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.03 WM
909 9626367 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.03.03 LB
910 9626701 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.03 MP
911 9627488 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.03 PK
912 9627534 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.03 ŚL
913 9629303 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.03 MP
914 9618683 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.03.02 PK
915 9617852 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
916 9617091 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.02 MZ
917 9615936 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.02 ŁD
918 9616317 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.02 WM
919 9615403 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
920 9615230 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.02
921 9696212 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.03.02 PL
922 9619646 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.02 ŁD
923 9617931 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
924 9615805 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.02 MZ
925 9613703 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.02 PK
926 9614210 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.02 PK
927 9612177 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
928 9612310 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.02 ŚL
929 9613021 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.02 KP
930 9618678 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.02 WP
931 9609694 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.01 ŁD
932 9609117 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.01 WP
933 9610418 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
934 9703720 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
935 9608580 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.03.01 MP
936 9608746 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.01 MZ
937 9608572 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.03.01 MP
938 9608724 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.01 MZ
939 9607987 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.01 WP
940 9608320 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.01 PL
941 9611198 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.01 LB
942 9611820 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.01 WP
943 9607639 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.29 ŚL
944 9605225 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.29 MP
945 9607801 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.29 MP
946 9607405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.29
947 9606476 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.29 WM
948 9703695 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.29 WM
949 9605072 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.29 MZ
950 9605043 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.29 ŚL
951 9604744 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.29 MP
952 9604646 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
953 9604641 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
954 9603257 Młody ornitolog Marek Faber 2024.02.28 ŚL
955 9603093 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.28
956 9602858 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.28 LB
957 9602895 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
958 9602188 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
959 9602486 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.28 LS
960 9602484 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.28 LS
961 9602173 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
962 9602440 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.28 LS
963 9598118 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
964 9598114 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
965 9618900 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.27 MP
966 9598327 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 MZ
967 9596998 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
968 9597009 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.27 LB
969 9600801 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.27 ZP
970 9598645 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.02.27 WP
971 9599782 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.27 LB
972 9600531 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.27 MP
973 9593089 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.26 ŚL
974 9592950 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.02.26 ZP
975 9595841 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 MZ
976 9593499 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.26 MZ
977 9595834 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 MZ
978 9593251 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.26 PK
979 9595504 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.26 LB
980 9595618 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.02.26 ŚL
981 9595926 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.26 ŚL
982 9592111 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.25 MP
983 9589089 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
984 9589086 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
985 9590260 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.25 WP
986 9588354 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.02.25 PL
987 9589592 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.25 PL
988 9587932 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.25 OP
989 9588309 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.02.25 PK
990 9586151 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.25 WP
991 9586272 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.25 PK
992 9586003 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.25 PK
993 9588553 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.25 PL
994 9587622 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.25 LB
995 9584995 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.25 MP
996 9584874 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.02.25 MZ
997 9586339 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
998 9586356 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
999 9585617 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.25 WP
1000 9586423 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.02.25 PK
1001 9586714 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.02.25 PK
1002 9586997 Marek Derda Marek Derda 2024.02.25 WM
1003 9589838 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.25 LB
1004 9589881 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.25 LB
1005 9591917 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.25 LB
1006 9580409 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.24
1007 9581781 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
1008 9582086 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.24 PL
1009 9582697 Agrimensor Radosław Musioł 2024.02.24 ŚL
1010 9586572 krakers Wiktor Kroker 2024.02.24
1011 9582233 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.24 WP
1012 9579421 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.24
1013 9579079 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.24 MZ
1014 9583794 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.24 PL
1015 9578840 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.24 KP
1016 9578503 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.24 MP
1017 9579458 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
1018 9579316 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.24 PL
1019 9578651 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.24 PK
1020 9582222 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.24 WP
1021 9578062 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.02.24 PK
1022 9578172 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.24 KP
1023 9592139 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.24 PK
1024 9575995 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.23 PL
1025 9575690 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.02.23 WP
1026 9575778 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.23 LS
1027 9590003 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.02.23 ZP
1028 9576976 Halina Halina Łukomska 2024.02.23 WP
1029 9577197 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
1030 9573220 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.22 ŚK
1031 9573289 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.02.22 PK
1032 9573402 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
1033 9573117 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.22 MP
1034 9577915 Ewajan Ewa Janas 2024.02.22 MP
1035 9572265 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.22 ŚL
1036 9593128 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.22 MP
1037 9573817 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.22 MZ
1038 9571552 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.22 ŚL
1039 9573807 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.22 MZ
1040 9577361 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.22 PK
1041 9569736 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.21 MZ
1042 9569029 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.21 PK
1043 9568951 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.21 MZ
1044 9569890 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
1045 9569123 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.21 PM
1046 9569382 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.21 PK
1047 9567415 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.20 MZ
1048 9566199 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.20 ŚL
1049 9566178 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.20 WP
1050 9565862 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.20 PK
1051 9565061 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.02.20 LB
1052 9566039 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.02.20 WP
1053 9567575 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.20
1054 9563892 Mario Mariusz Zub 2024.02.19 LB
1055 9571150 Robert Lo Robert Locman 2024.02.19 WM
1056 9560317 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 MP
1057 9559359 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.02.18 ŚL
1058 9558812 Robert Lo Robert Locman 2024.02.18 WM
1059 9559520 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
1060 9558804 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 ŚK
1061 9558464 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.18 WM
1062 9558681 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
1063 9559111 Agrimensor Radosław Musioł 2024.02.18 ŚL
1064 9558900 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.18 MZ
1065 9559389 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.18 LB
1066 9559384 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.18 LB
1067 9557304 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.18 PM
1068 9564924 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.18 PM
1069 9557298 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.18 PK
1070 9557912 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
1071 9558052 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 ŚK
1072 9559984 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18