GATUNEK

Gatunek: rybitwa rzeczna, Sterna hirundo

Rząd: Siewkowe | Mewowce

Rodzina: Rybitwy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 2 2
4 338 1115
5 700 2955
6 329 1347
7 219 1387
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477954 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.21 WP
2 10477568 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
3 10477119 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.07.21 ZP
4 10476413 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
5 10475941 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.07.21 PM
6 10477133 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.21 MZ
7 10475752 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.21 PL
8 10475795 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.21 MP
9 10475909 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
10 10475556 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
11 10475555 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
12 10476465 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
13 10476636 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
14 10472789 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
15 10472588 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.20 WP
16 10471698 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.20 LB
17 10471305 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.07.20 MZ
18 10471213 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.20 WM
19 10472275 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
20 10470717 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.20 LB
21 10471031 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
22 10475726 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.20 MZ
23 10475147 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
24 10470749 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.20 ŚK
25 10469953 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
26 10470583 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.20 MZ
27 10474607 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
28 10469803 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.19 MZ
29 10468273 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
30 10468724 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
31 10468476 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.19 PK
32 10467075 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.07.19 PM
33 10466983 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.19 ŚL
34 10466739 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
35 10467780 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 PL
36 10470291 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
37 10465027 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
38 10465033 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
39 10466436 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
40 10466273 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.17
41 10462805 Robert Lo Robert Locman 2024.07.17 MZ
42 10462148 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.17 PL
43 10462129 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.17 ŚL
44 10466251 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.16
45 10466121 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.16 MZ
46 10461120 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
47 10460016 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.16 ŚL
48 10461571 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
49 10461764 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
50 10457581 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.15 ŚL
51 10459018 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
52 10459125 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
53 10455347 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
54 10457052 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
55 10454317 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.14 PL
56 10455056 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
57 10454092 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.14 WP
58 10454018 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
59 10454487 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
60 10454625 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
61 10454207 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
62 10454060 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.07.14 MZ
63 10453949 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
64 10461738 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
65 10452985 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
66 10453029 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
67 10453246 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
68 10455295 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
69 10456230 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 MB
70 10459081 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.14 PK
71 10450828 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.13 WP
72 10450923 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 WP
73 10450988 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
74 10450983 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
75 10449949 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 WP
76 10450502 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
77 10450548 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 ŚL
78 10450587 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.13 MP
79 10476727 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.07.13 LB
80 10449738 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
81 10451447 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.13 KP
82 10449162 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
83 10449721 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
84 10448818 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
85 10451951 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
86 10450585 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.13 MP
87 10450586 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.13 MP
88 10448193 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
89 10448838 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
90 10454543 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.13 MB
91 10460653 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
92 10447581 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
93 10447424 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.12 PM
94 10448313 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
95 10451074 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.12 MZ
96 10446124 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.12 ŚL
97 10446098 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.12 PK
98 10446081 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.12 PK
99 10445631 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
100 10445440 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.11 MZ
101 10452706 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.11 MB
102 10449801 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.11 ŚL
103 10444816 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
104 10445960 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
105 10443993 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.11 ŚL
106 10445857 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
107 10446842 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
108 10444320 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.10 MZ
109 10442899 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
110 10442112 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.10 LB
111 10441208 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.10 PM
112 10441702 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.07.10 PK
113 10441892 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.10 PK
114 10442950 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.10 ŚL
115 10444094 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.10 MP
116 10460400 ibis Adam Olszewski 2024.07.10 PL
117 10463376 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.07.10 ŚL
118 10441531 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.09 MZ
119 10440579 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
120 10440634 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
121 10437243 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.09 MZ
122 10436684 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
123 10436681 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
124 10436669 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
125 10440668 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
126 10437689 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.08 PL
127 10437315 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
128 10434612 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.08 ŚL
129 10435250 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.07.08 ŚL
130 10434491 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.08 LB
131 10434009 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.08 OP
132 10432957 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
133 10432972 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
134 10432762 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
135 10435592 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
136 10435617 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
137 10431607 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
138 10430843 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.07.07 WP
139 10430584 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
140 10429846 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
141 10428883 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
142 10429069 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
143 10428196 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
144 10427993 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
145 10427589 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
146 10427448 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
147 10430244 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
148 10425792 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.06 MZ
149 10424182 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.06 LB
150 10426258 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
151 10424180 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.06 LB
152 10423958 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
153 10424193 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 PM
154 10424552 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
155 10428962 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 MZ
156 10426516 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.06 MZ
157 10424578 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
158 10428993 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 MZ
159 10424579 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
160 10428932 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
161 10422329 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
162 10426498 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.06 MZ
163 10421602 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
164 10422448 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.06 MP
165 10421672 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
166 10421192 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
167 10421729 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
168 10421044 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
169 10422178 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
170 10422257 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
171 10424687 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.07.06 ZP
172 10419910 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.05 MP
173 10419909 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.05 MP
174 10419328 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.05 LB
175 10423778 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
176 10417914 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
177 10417781 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
178 10418975 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
179 10420418 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.05 PK
180 10424866 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
181 10417240 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.04 MZ
182 10416520 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.04 PL
183 10417383 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.04 MZ
184 10415579 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.07.04 LB
185 10416638 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
186 10415077 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
187 10415068 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
188 10413278 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
189 10413687 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
190 10414093 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
191 10413151 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
192 10412874 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
193 10412891 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
194 10413794 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
195 10409821 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.03 MZ
196 10409641 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
197 10408491 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.03 ŚL
198 10408486 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.03 ŚL
199 10409991 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
200 10411711 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
201 10467466 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
202 10408104 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.02 MZ
203 10407530 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 ZP
204 10408094 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.02 MZ
205 10408567 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
206 10406906 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
207 10406110 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
208 10408485 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
209 10405547 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
210 10405522 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
211 10455498 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
212 10455547 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
213 10403370 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
214 10403232 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.01 MP
215 10402749 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
216 10431765 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
217 10432015 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
218 10433290 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
219 10433351 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
220 10401420 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
221 10398908 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.30 ŚL
222 10399431 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
223 10406019 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.30 MZ
224 10398357 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.30 ŚL
225 10399233 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
226 10397372 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
227 10399613 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.30 ŚL
228 10399757 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
229 10399868 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
230 10401394 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
231 10431710 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
232 10432004 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
233 10433245 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
234 10433270 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
235 10396169 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
236 10396164 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
237 10395434 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.29 MP
238 10393780 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
239 10394561 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
240 10398751 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
241 10393187 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
242 10396589 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.29 ŚL
243 10410264 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
244 10393399 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.28 ZP
245 10394577 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
246 10475663 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
247 10389983 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.27 MZ
248 10387211 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.27 PK
249 10387882 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
250 10386862 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
251 10386893 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.27 LB
252 10386586 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
253 10386614 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
254 10386299 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
255 10386991 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.27 MZ
256 10386609 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
257 10402490 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
258 10385600 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
259 10387979 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
260 10385141 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
261 10384472 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.26 PK
262 10385516 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
263 10384971 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
264 10385153 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.26 MZ
265 10382827 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.26 PK
266 10384689 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.26 ŚL
267 10385094 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.26 MZ
268 10402594 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.26 MP
269 10381759 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.25 PK
270 10383851 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
271 10380324 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
272 10384872 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.25 MP
273 10379162 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
274 10380757 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
275 10383188 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.25 MB
276 10387237 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.25 MZ
277 10378153 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.24 ŚL
278 10378061 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
279 10377795 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.24 MB
280 10377219 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
281 10377285 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
282 10376990 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
283 10375577 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.24 MZ
284 10375568 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.24 MZ
285 10375784 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.24 MP
286 10376209 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.24 PK
287 10378424 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
288 10378537 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
289 10378598 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
290 10379137 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.24 PK
291 10373983 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
292 10374055 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.23 MP
293 10373220 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.23 MZ
294 10371647 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
295 10371763 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
296 10374908 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
297 10371638 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
298 10375526 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.23 ŚL
299 10370620 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.23 ŚL
300 10371754 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
301 10379460 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
302 10371720 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
303 10379427 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
304 10371627 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
305 10370378 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.23 MP
306 10369961 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
307 10371882 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.23 PK
308 10369884 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.23 PK
309 10378637 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.23 MZ
310 10379080 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
311 10367026 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.22 MZ
312 10369094 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
313 10369602 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
314 10369135 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
315 10369615 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
316 10367006 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.22 MZ
317 10368302 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
318 10366584 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
319 10366369 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.22 PM
320 10366271 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
321 10368126 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
322 10366262 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
323 10368200 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
324 10367654 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
325 10367809 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.22 MZ
326 10363555 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.21 ŚL
327 10364539 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.21 MZ
328 10418153 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
329 10361739 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.21 PK
330 10361720 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.21 PK
331 10361400 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.21 ŚL
332 10385275 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.21 KP
333 10361074 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
334 10359726 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.20 ŚL
335 10360021 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
336 10358014 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.19 LB
337 10357178 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.19 ŚL
338 10356227 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.19 PL
339 10356123 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.19 ŚL
340 10358775 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.18 ZP
341 10356294 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.18 MZ
342 10354856 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.18 MZ
343 10353477 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.18 LB
344 10353376 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.18 MP
345 10353347 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
346 10354328 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
347 10354347 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
348 10355803 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.18 PM
349 10356331 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.18 PK
350 10356407 Halina Halina Łukomska 2024.06.18 PK
351 10351283 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.17 WM
352 10352684 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
353 10349599 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
354 10348749 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.16 ŚL
355 10346873 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
356 10347214 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
357 10347860 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
358 10348097 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
359 10346765 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
360 10346756 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
361 10346485 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
362 10345139 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
363 10344317 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.16 MZ
364 10344009 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 MB
365 10346452 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
366 10343962 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
367 10343967 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
368 10343948 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
369 10343296 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.16 PK
370 10343855 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
371 10345482 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
372 10345650 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
373 10351240 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.16 ŚL
374 10339542 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
375 10349412 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.15 MP
376 10339221 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.15 ŚL
377 10339161 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
378 10338772 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
379 10338107 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
380 10341625 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
381 10342681 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
382 10339336 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
383 10337828 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
384 10341565 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
385 10342592 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
386 10341552 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
387 10337232 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
388 10337137 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
389 10336254 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
390 10339311 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
391 10336178 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
392 10339144 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
393 10336188 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
394 10339119 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
395 10339120 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
396 10339111 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
397 10336469 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
398 10336231 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
399 10338585 Marek Derda Marek Derda 2024.06.15 WM
400 10341386 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
401 10334133 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
402 10334132 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
403 10333628 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
404 10338610 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
405 10332920 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.14 ŚL
406 10334464 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
407 10334460 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
408 10334925 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
409 10331912 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
410 10331636 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
411 10331522 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.14 MZ
412 10331372 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
413 10337268 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.14 MP
414 10349317 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.14 MZ
415 10330489 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.13 ZP
416 10329921 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
417 10329550 Marek Derda Marek Derda 2024.06.13 WM
418 10329676 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 ŚL
419 10330576 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
420 10331775 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
421 10331578 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
422 10331662 ibis Adam Olszewski 2024.06.13 PL
423 10326306 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
424 10327451 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.12 MZ
425 10325567 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
426 10324796 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
427 10325514 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
428 10324938 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
429 10324933 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
430 10324807 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
431 10325480 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.12 MZ
432 10325980 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
433 10326345 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.12 PK
434 10322846 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.11 PL
435 10323156 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.11 ŚL
436 10338594 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.11 PK
437 10321540 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
438 10321035 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
439 10321186 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
440 10321173 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
441 10321376 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.11 ŚL
442 10318350 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
443 10319357 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
444 10316306 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
445 10313894 Ptakole Bartosz Gott 2024.06.09 MZ
446 10312536 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
447 10312842 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
448 10312716 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
449 10313193 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
450 10312910 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
451 10310784 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.09 ŚL
452 10314554 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
453 10315889 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.09 MZ
454 10338639 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.09 PK
455 10313771 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.09 MB
456 10314121 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
457 10316609 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
458 10308075 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
459 10309582 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
460 10305049 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.08 WP
461 10304729 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
462 10303397 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
463 10309483 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.08 OP
464 10308043 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
465 10309673 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
466 10300750 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
467 10301895 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.08 ŚK
468 10306976 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
469 10298302 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
470 10298360 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
471 10302873 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
472 10297452 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
473 10297424 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
474 10297228 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 MZ
475 10302797 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
476 10296254 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.07 ŚL
477 10298435 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.07 MZ
478 10295692 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
479 10294821 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.06 MP
480 10294257 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.06 PK
481 10292495 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
482 10295959 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
483 10298445 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.06 MZ
484 10299930 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
485 10290926 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.05 ŚL
486 10290593 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.05 LB
487 10290130 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.05 ŚL
488 10289966 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.05 WM
489 10289999 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.05 MZ
490 10291131 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
491 10291512 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
492 10298325 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.05 MZ
493 10294533 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
494 10287331 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.04 MZ
495 10284481 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.04 ŚL
496 10282839 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.04 PL
497 10325349 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
498 10281179 Robert Lo Robert Locman 2024.06.03 WM
499 10285040 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.03 MZ
500 10285033 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.03 MZ
501 10309143 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.03 WM
502 10294499 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
503 10279101 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.03 MZ
504 10278454 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
505 10278167 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
506 10280574 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.03 MZ
507 10276760 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
508 10275256 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
509 10274140 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.02 LB
510 10275231 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
511 10275369 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
512 10275086 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
513 10282240 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
514 10273265 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
515 10272864 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
516 10272941 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
517 10273438 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
518 10272157 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.02 ŚL
519 10272724 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.02 ŚL
520 10271062 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
521 10276953 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.02 MB
522 10270809 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
523 10270370 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
524 10270968 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
525 10270255 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.02 LS
526 10270482 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
527 10270441 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.02 PM
528 10267274 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
529 10266105 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.01 LB
530 10266515 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.01 PL
531 10265929 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
532 10266534 Robert Lo Robert Locman 2024.06.01 WM
533 10269058 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
534 10265222 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.01 ŚL
535 10269160 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
536 10264956 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
537 10264987 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
538 10265800 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
539 10268994 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
540 10263888 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
541 10265164 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
542 10267217 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
543 10267251 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
544 10267703 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.01 LB
545 10269549 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
546 10269649 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
547 10270091 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
548 10300419 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
549 10260526 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.31
550 10261052 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
551 10265882 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
552 10265613 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
553 10261684 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
554 10260696 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.31 MZ
555 10260174 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.31 OP
556 10261217 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.31 MZ
557 10257687 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.31 OP
558 10257845 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
559 10258647 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
560 10257740 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
561 10257591 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
562 10257621 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
563 10256707 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.31 LB
564 10256154 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
565 10271508 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
566 10260270 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
567 10254571 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
568 10256857 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
569 10254533 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
570 10260250 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
571 10255931 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
572 10254438 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 MZ
573 10254180 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
574 10258059 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.31 MP
575 10260360 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
576 10260572 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
577 10260740 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
578 10261560 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
579 10251559 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
580 10250820 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.30 MP
581 10252331 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.30
582 10249909 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
583 10255440 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
584 10249874 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
585 10255426 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
586 10259017 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
587 10259027 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
588 10259032 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
589 10247224 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
590 10259001 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
591 10247044 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
592 10258994 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
593 10259021 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
594 10259011 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
595 10258989 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
596 10258976 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
597 10246388 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
598 10258956 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
599 10258973 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
600 10258965 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
601 10258957 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
602 10258962 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
603 10258935 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
604 10258944 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
605 10258933 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
606 10258908 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
607 10252220 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 LB
608 10258923 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
609 10258921 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
610 10258919 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
611 10258898 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
612 10258863 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
613 10244723 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
614 10258893 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
615 10258878 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
616 10258830 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
617 10258787 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
618 10258767 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
619 10258808 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
620 10258753 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
621 10258739 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
622 10246596 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.30 PK
623 10253072 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.30 WM
624 10242217 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.29 LB
625 10241438 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.29 PL
626 10242645 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.29 MP
627 10240246 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
628 10240232 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
629 10240174 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
630 10283119 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
631 10239895 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
632 10242037 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 LB
633 10242056 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 MZ
634 10278509 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.29 ŚK
635 10283573 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
636 10283685 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
637 10283638 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
638 10283595 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
639 10283605 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
640 10283587 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
641 10283687 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
642 10283679 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
643 10236536 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.28 MP
644 10283663 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
645 10235281 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
646 10283649 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
647 10283536 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
648 10283524 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
649 10283525 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
650 10283563 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
651 10283562 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
652 10283548 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
653 10283650 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
654 10283629 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
655 10283583 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
656 10283521 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
657 10283499 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
658 10283465 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
659 10283448 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
660 10238357 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
661 10262737 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.28 PM
662 10236404 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
663 10231654 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
664 10236398 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 MP
665 10230694 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.27 LB
666 10230266 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
667 10229393 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
668 10230098 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
669 10229080 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
670 10229077 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
671 10230810 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
672 10234893 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
673 10237860 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.27 PL
674 10227087 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.26 MZ
675 10224601 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
676 10224464 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.26 MZ
677 10224412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
678 10226281 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.26 MZ
679 10223295 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
680 10223274 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
681 10222962 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
682 10221478 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.26 MP
683 10222584 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
684 10227918 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
685 10220157 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
686 10220052 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
687 10220611 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
688 10227099 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
689 10231707 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.26 ŚL
690 10217961 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
691 10217940 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
692 10217798 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
693 10216772 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
694 10217791 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
695 10215618 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
696 10217783 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
697 10216937 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
698 10214727 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
699 10217328 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
700 10214685 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
701 10217358 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
702 10217265 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
703 10213889 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
704 10219292 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
705 10212711 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
706 10214509 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
707 10215064 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
708 10212351 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
709 10212528 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
710 10213437 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
711 10212100 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
712 10212364 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
713 10213146 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
714 10211717 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
715 10212123 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
716 10218697 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
717 10248267 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.25 MZ
718 10310963 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
719 10209787 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.24 MZ
720 10209839 Este Sławomir Tatoń 2024.05.24 MZ
721 10208158 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
722 10207860 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
723 10209717 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.24 MZ
724 10206654 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
725 10206543 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
726 10209084 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
727 10223167 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
728 10223320 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
729 10228325 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
730 10228386 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
731 10203937 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
732 10203680 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
733 10223690 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
734 10201914 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
735 10201080 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.22 WM
736 10201488 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.22 MZ
737 10200779 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
738 10200471 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 MB
739 10200419 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
740 10201794 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
741 10200353 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
742 10205673 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
743 10195060 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
744 10193643 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 MB
745 10193656 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
746 10192680 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
747 10192380 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
748 10192675 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
749 10192421 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
750 10196900 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.21 WM
751 10190511 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.20 WP
752 10192339 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.20 MZ
753 10189001 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
754 10188052 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
755 10188868 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
756 10187714 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
757 10186616 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
758 10186658 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
759 10185872 Marek Derda Marek Derda 2024.05.20 WM
760 10188174 PPJ Marcin Ptak 2024.05.20 WP
761 10183826 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
762 10185480 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.19 LB
763 10183809 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
764 10185474 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.19 LB
765 10183805 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
766 10180776 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
767 10182968 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
768 10180940 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
769 10180821 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
770 10180981 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
771 10180810 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
772 10180917 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
773 10180970 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
774 10180737 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
775 10179047 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
776 10180155 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
777 10180066 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
778 10177711 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
779 10178566 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
780 10178572 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
781 10177691 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
782 10182913 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
783 10177242 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.19 PK
784 10178402 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
785 10201741 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.19 MZ
786 10177583 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
787 10177752 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
788 10178292 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
789 10175529 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
790 10175790 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
791 10181660 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.19 MZ
792 10184610 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
793 10185404 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
794 10185948 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
795 10221183 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.19 MZ
796 10169796 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.18 MZ
797 10171574 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
798 10169516 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
799 10169297 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
800 10172295 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
801 10174262 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.18 MZ
802 10168965 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 MP
803 10171174 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 MP
804 10169840 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 MP
805 10169129 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 MP
806 10171010 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
807 10167706 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.18 OP
808 10168433 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
809 10167880 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
810 10165424 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.18 PL
811 10169475 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
812 10168822 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.18 MP
813 10165304 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
814 10170807 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
815 10170430 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
816 10170417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
817 10166430 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
818 10165234 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
819 10164518 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
820 10170809 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
821 10164227 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
822 10202894 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
823 10165218 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
824 10167930 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
825 10170649 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.18 PK
826 10186065 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
827 10163161 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
828 10164108 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
829 10163184 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
830 10164088 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
831 10161114 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 ŚL
832 10161569 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.17 MZ
833 10160563 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.17 LB
834 10160559 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.17 LB
835 10160403 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
836 10160386 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
837 10160303 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
838 10160382 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
839 10159837 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
840 10159794 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
841 10180686 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
842 10155279 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
843 10155579 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
844 10155241 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
845 10153381 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
846 10152911 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
847 10153346 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
848 10153284 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 MZ
849 10151641 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
850 10150819 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.05.16 LS
851 10184540 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.16 MZ
852 10186596 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
853 10150364 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.15 MZ
854 10147887 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.15 MZ
855 10282937 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
856 10146091 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.15 KP
857 10149550 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
858 10150153 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
859 10148909 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.14 ZP
860 10143882 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.14 MZ
861 10142503 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
862 10143344 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.14 MP
863 10140795 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 MB
864 10139773 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
865 10142415 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.14 MP
866 10162450 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
867 10138335 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
868 10141203 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.13 MZ
869 10135726 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.13 PL
870 10135213 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.13 LB
871 10136996 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.13 MZ
872 10134374 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.05.13 PK
873 10133132 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
874 10133190 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
875 10135983 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.13 ŚL
876 10265845 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.05.13 ZP
877 10130603 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
878 10127924 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
879 10125780 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.12 LB
880 10131068 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
881 10124024 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
882 10122283 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
883 10130917 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
884 10121035 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
885 10127312 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.12 MZ
886 10121020 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
887 10121711 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
888 10123947 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
889 10121059 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
890 10117470 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
891 10117825 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
892 10124353 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
893 10134208 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
894 10183064 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
895 10254085 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
896 10112857 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
897 10116808 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.11
898 10113211 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
899 10142643 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
900 10110866 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
901 10113151 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
902 10124399 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
903 10141410 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
904 10112759 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
905 10117393 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
906 10110417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
907 10190576 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
908 10109882 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
909 10119789 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
910 10108510 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
911 10109208 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.11 ZP
912 10111686 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
913 10108575 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
914 10115501 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
915 10129281 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
916 10113244 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
917 10123671 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
918 10140981 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
919 10113695 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
920 10113793 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
921 10106922 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.11 OP
922 10110775 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
923 10113306 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
924 10107104 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
925 10106477 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
926 10111385 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
927 10118952 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
928 10134531 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
929 10106407 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
930 10106449 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
931 10115634 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
932 10106405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
933 10119126 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚK
934 10117316 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
935 10105935 Mario Mariusz Zub 2024.05.11 LB
936 10105182 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
937 10117707 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
938 10118840 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
939 10130149 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
940 10113517 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
941 10104795 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
942 10104792 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
943 10205961 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
944 10104714 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.11 MZ
945 10114598 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
946 10127689 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
947 10124108 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
948 10137938 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
949 10106076 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
950 10114220 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.11 WP
951 10113632 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
952 10113616 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
953 10115991 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
954 10122025 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
955 10115853 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
956 10114982 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
957 10116726 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
958 10116127 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
959 10103003 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
960 10134194 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
961 10106157 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.11 ŚL
962 10106318 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
963 10106329 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
964 10106339 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
965 10107635 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.11 MZ
966 10107795 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
967 10108612 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
968 10109605 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.11 MZ
969 10110145 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
970 10112479 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
971 10119446 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
972 10120635 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
973 10120872 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
974 10121278 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
975 10143098 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
976 10144241 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
977 10144438 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.11 MZ
978 10194002 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
979 10102699 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.10 MZ
980 10100860 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
981 10100637 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.10 MZ
982 10100631 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.10 MZ
983 10115397 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.10 MZ
984 10115395 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.10 MZ
985 10100024 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
986 10099232 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.10 MZ
987 10098916 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
988 10098323 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.10 MZ
989 10097996 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.10 MZ
990 10097784 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
991 10102890 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
992 10132096 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.10 ŚK
993 10101220 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.09 MZ
994 10094696 Tilia Paweł Hermański 2024.05.09 ŚL
995 10092631 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
996 10094878 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
997 10091380 Robert Lo Robert Locman 2024.05.09 WM
998 10094855 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
999 10095330 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
1000 10097165 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.08 MZ
1001 10088554 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.08 MZ
1002 10088224 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.08 ŚL
1003 10093667 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.08 MZ
1004 10087388 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
1005 10087212 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.08 MP
1006 10086191 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 MB
1007 10085291 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
1008 10088351 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
1009 10096534 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.08 MZ
1010 10096574 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.08 MZ
1011 10083246 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
1012 10082478 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.07 MZ
1013 10081746 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.07 PK
1014 10083933 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
1015 10081770 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.07 MZ
1016 10081768 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.07 MZ
1017 10081764 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.07 MZ
1018 10083076 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
1019 10081872 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.07 OP
1020 10079821 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.07 WP
1021 10079995 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
1022 10079283 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.07 MZ
1023 10082292 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
1024 10082333 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
1025 10082356 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
1026 10083909 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.07 PL
1027 10084313 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.07 ŚL
1028 10077492 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
1029 10077233 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
1030 10075440 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.06 PK
1031 10076010 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1032 10076009 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1033 10076005 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1034 10075818 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1035 10075898 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1036 10075886 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1037 10075083 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
1038 10075024 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
1039 10074341 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.06 ŚL
1040 10074196 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.06 LB
1041 10075857 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1042 10075977 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1043 10075765 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
1044 10077080 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
1045 10075043 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
1046 10075180 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
1047 10079408 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.06 MZ
1048 10072805 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.06 ŚL
1049 10074423 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
1050 10074523 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
1051 10074868 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
1052 10074984 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.06 WP
1053 10075569 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
1054 10076856 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.06 MZ
1055 10078970 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
1056 10068806 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.05 PK
1057 10069155 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
1058 10067279 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
1059 10071705 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.05 PL
1060 10066967 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.05 MZ
1061 10068260 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.05 KP
1062 10069297 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
1063 10067327 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.05 MZ
1064 10067379 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
1065 10069263 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
1066 10073216 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
1067 10066304 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.05 MZ
1068 10066496 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
1069 10068023 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
1070 10068013 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
1071 10066455 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
1072 10067996 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
1073 10066510 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
1074 10066294 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.05 MZ
1075 10068029 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
1076 10067991 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ