GATUNEK

Gatunek: sieweczka rzeczna, Charadrius dubius

Rząd: Siewkowe | Siewkowce

Rodzina: Sieweczkowate | Sieweczki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 91 243
4 510 1404
5 547 1385
6 217 647
7 126 351
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477648 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.21 PK
2 10476241 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 ŚK
3 10475904 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
4 10475631 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
5 10475322 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
6 10475894 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
7 10472787 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
8 10473410 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
9 10472398 krakers Wiktor Kroker 2024.07.20 WP
10 10470711 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.20 LB
11 10475154 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
12 10470521 Robert Lo Robert Locman 2024.07.20 WM
13 10470754 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.20 ŚK
14 10469965 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
15 10472255 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
16 10468284 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
17 10468743 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
18 10466740 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
19 10464294 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.18 LB
20 10465001 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
21 10465546 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.07.18 PK
22 10466050 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.18 ŚK
23 10463811 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
24 10460387 ibis Adam Olszewski 2024.07.16 PL
25 10459292 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
26 10461578 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
27 10458546 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.15 PM
28 10458400 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.15 PK
29 10459106 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
30 10456429 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
31 10455857 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.14 MZ
32 10457073 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
33 10455398 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
34 10457066 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
35 10455351 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
36 10454539 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
37 10454337 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
38 10454589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
39 10454073 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.07.14 MZ
40 10454801 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.14 ZP
41 10453969 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
42 10452977 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
43 10453021 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
44 10453754 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
45 10449948 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 WP
46 10449753 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
47 10451450 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.13 KP
48 10449087 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
49 10451956 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
50 10447977 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.13 WP
51 10449218 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.13 WM
52 10446288 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.12 LB
53 10446158 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.12 PK
54 10446307 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
55 10447381 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
56 10445892 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.11 ZP
57 10445893 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.11 ZP
58 10445809 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.11 ŁD
59 10444683 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.11 MB
60 10445959 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
61 10445829 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
62 10446828 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
63 10442975 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
64 10441200 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
65 10439321 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
66 10440587 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
67 10437247 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.09 MZ
68 10436343 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.09 PM
69 10436238 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.08
70 10433607 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.08 MP
71 10431604 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
72 10430811 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
73 10430223 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
74 10430246 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
75 10428782 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.07 MP
76 10431830 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.07 ZP
77 10428715 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 MZ
78 10439143 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.07
79 10440562 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.07 PK
80 10427588 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
81 10427444 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
82 10430182 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
83 10430540 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
84 10431863 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
85 10424203 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 PM
86 10424079 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
87 10424099 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
88 10424575 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
89 10428923 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
90 10422334 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
91 10422784 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
92 10421601 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
93 10427501 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
94 10431411 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
95 10420692 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.05 MZ
96 10420141 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
97 10419897 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
98 10419848 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.05 ŚL
99 10418494 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.05 KP
100 10431671 PPJ Marcin Ptak 2024.07.05 KP
101 10418976 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
102 10420413 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.05 PK
103 10415805 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
104 10415580 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.07.04 LB
105 10415435 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
106 10416694 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
107 10414599 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.04 OP
108 10413679 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
109 10414076 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
110 10413158 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
111 10412399 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.03 ZP
112 10410614 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.03 MZ
113 10467488 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
114 10408106 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.02 MZ
115 10407528 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 ZP
116 10407826 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
117 10406909 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
118 10406130 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
119 10406092 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.02 WM
120 10455540 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
121 10403385 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
122 10431543 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
123 10432040 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
124 10433311 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
125 10433325 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
126 10402651 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.01 PL
127 10400410 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
128 10399848 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
129 10399834 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
130 10399262 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
131 10399102 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.30 WM
132 10403864 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
133 10397253 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.30 MZ
134 10397810 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
135 10399300 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
136 10399596 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.30 WM
137 10399766 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
138 10396590 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.30 ŚL
139 10395116 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
140 10395074 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
141 10394082 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
142 10394077 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
143 10393204 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
144 10393459 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.29 OP
145 10393542 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
146 10399252 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.29 ZP
147 10387942 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.27 KP
148 10388002 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.27 PL
149 10386996 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.27 MZ
150 10386298 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
151 10385959 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.27 KP
152 10387994 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.27 LS
153 10385136 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
154 10385089 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.26 MZ
155 10382821 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.26 PK
156 10385540 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
157 10383843 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
158 10380030 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
159 10379149 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
160 10414542 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.25 PM
161 10384217 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
162 10378059 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
163 10376995 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
164 10375774 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.24 MP
165 10376255 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.24 MZ
166 10395183 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.24 MZ
167 10371845 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
168 10371649 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
169 10371143 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.23 LB
170 10374907 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
171 10374073 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
172 10368474 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
173 10379067 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
174 10368397 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
175 10368618 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
176 10379074 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
177 10369127 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
178 10369586 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
179 10368546 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
180 10368222 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
181 10368220 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
182 10366536 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
183 10366273 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
184 10366255 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
185 10367659 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
186 10367805 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.22 MZ
187 10368477 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.22 WM
188 10363398 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
189 10362657 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.21 PL
190 10363329 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
191 10360230 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.20 PK
192 10361054 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
193 10360318 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
194 10360113 Mario Mariusz Zub 2024.06.20 LB
195 10358779 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.20 ZP
196 10358790 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.20 ŚL
197 10358705 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
198 10356237 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.19 PL
199 10358828 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.19 MZ
200 10356950 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
201 10354494 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
202 10354313 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
203 10354545 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.18 ŚL
204 10351482 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.17
205 10350983 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.17 MZ
206 10350245 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.17 WM
207 10349982 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.17 PK
208 10348721 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.16 ŚL
209 10346717 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
210 10347868 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
211 10346438 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
212 10343298 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.16 MP
213 10398844 Tarda Wojciech Kaczor 2024.06.16 KP
214 10343903 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.16 MP
215 10345660 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
216 10346601 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
217 10348125 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
218 10348410 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
219 10351201 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
220 10340721 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
221 10349409 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.15 MP
222 10338943 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
223 10338586 Marek Derda Marek Derda 2024.06.15 WM
224 10341640 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
225 10342483 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
226 10338058 Agrimensor Radosław Musioł 2024.06.15 ŚL
227 10338055 Agrimensor Radosław Musioł 2024.06.15 ŚL
228 10337843 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
229 10337810 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
230 10337687 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
231 10337219 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.06.15 MP
232 10338665 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.15 PK
233 10337980 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
234 10335966 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
235 10336251 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
236 10358142 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
237 10341454 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
238 10347812 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
239 10333692 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.14 PL
240 10338613 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
241 10333637 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
242 10338689 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
243 10332755 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
244 10340254 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.14 MZ
245 10330522 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.13 MZ
246 10354271 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.13 LS
247 10329924 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
248 10329551 Marek Derda Marek Derda 2024.06.13 WM
249 10329310 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.13 PL
250 10331539 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
251 10328494 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.13 PL
252 10328225 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.13 WP
253 10330546 krakers Wiktor Kroker 2024.06.13 WP
254 10331663 ibis Adam Olszewski 2024.06.13 PL
255 10326323 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
256 10325541 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
257 10326655 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
258 10324800 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
259 10324923 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
260 10324104 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 PM
261 10326644 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
262 10323855 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.12 MP
263 10338609 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.11 PK
264 10318549 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.10 PL
265 10318347 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
266 10319352 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
267 10343438 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
268 10313231 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
269 10313229 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
270 10313330 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
271 10312561 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
272 10313207 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
273 10313202 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
274 10312147 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.09 PM
275 10313478 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.09 KP
276 10312788 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
277 10310952 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
278 10314630 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
279 10310629 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
280 10338632 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.09 PK
281 10310098 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
282 10313098 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.06.09 PL
283 10314477 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
284 10316545 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
285 10317694 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.09 PM
286 10323500 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
287 10306386 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
288 10306736 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
289 10309887 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.08 MZ
290 10308107 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
291 10309575 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
292 10303101 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.08 PL
293 10302860 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.08 ZP
294 10307108 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
295 10301905 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.08 ŚK
296 10302311 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
297 10306988 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
298 10298365 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
299 10302814 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
300 10297451 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
301 10297418 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
302 10302790 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
303 10294414 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.06 PL
304 10294214 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
305 10294068 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
306 10292498 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
307 10338450 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05 OP
308 10290690 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.05 ŚL
309 10290134 Robert Lo Robert Locman 2024.06.05 WM
310 10288619 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
311 10294515 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
312 10284493 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.04 ŚL
313 10279288 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.03 WP
314 10294505 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
315 10278189 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
316 10278163 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
317 10276733 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
318 10275286 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
319 10275986 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.02 WP
320 10275259 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
321 10275378 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
322 10275252 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
323 10275103 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
324 10275444 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.02 PL
325 10273443 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
326 10273238 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
327 10271575 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
328 10270372 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
329 10271749 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.02 WM
330 10269827 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
331 10276556 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
332 10268822 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
333 10267064 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.01 WP
334 10266528 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.01 PL
335 10266510 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.01 PL
336 10268019 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.01 WM
337 10264628 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
338 10264350 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.01 ŚL
339 10265168 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
340 10266708 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.06.01 PM
341 10269642 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
342 10270088 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
343 10300407 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
344 10259880 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.31 OP
345 10264014 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
346 10275991 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.31 WP
347 10257608 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
348 10258561 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.31 WM
349 10259096 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
350 10277698 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
351 10257622 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
352 10256711 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.31 LB
353 10277876 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
354 10271537 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
355 10254450 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 MZ
356 10254441 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 MZ
357 10260215 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
358 10257636 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
359 10260289 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
360 10260503 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
361 10251633 Robert Lo Robert Locman 2024.05.30 WM
362 10249258 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
363 10250488 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
364 10248508 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.30 PL
365 10263993 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
366 10249959 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
367 10249904 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
368 10255410 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
369 10248815 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.30 PM
370 10263990 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
371 10247237 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
372 10247685 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
373 10247043 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
374 10247710 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
375 10246748 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
376 10247728 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
377 10246298 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.30 KP
378 10258955 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
379 10244330 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.30 PL
380 10246941 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.30 ŚK
381 10248518 krakers Wiktor Kroker 2024.05.30 WP
382 10252026 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
383 10241784 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.29 PL
384 10242036 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 LB
385 10242058 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 MZ
386 10244935 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
387 10238683 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
388 10238914 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.28 ŁD
389 10243185 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.28 PK
390 10243182 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.28 PK
391 10237231 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
392 10283708 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
393 10283664 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
394 10283633 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
395 10283616 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
396 10235534 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 MB
397 10283615 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
398 10235623 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
399 10235273 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
400 10235573 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.28 MB
401 10283533 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
402 10283648 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
403 10283551 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
404 10283624 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
405 10283541 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
406 10283474 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
407 10238342 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
408 10235589 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.28 PL
409 10232216 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.27 PL
410 10232182 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
411 10231944 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.27 PL
412 10231627 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.27 WP
413 10232868 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
414 10230104 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
415 10229467 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.27 MP
416 10234897 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
417 10237862 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.27 PL
418 10232853 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
419 10246827 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
420 10232852 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
421 10224470 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.26 MZ
422 10246789 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
423 10229684 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
424 10224314 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
425 10230490 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.26 MZ
426 10221550 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.26 ŚL
427 10221399 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.26 ŚL
428 10222067 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.26 ŚL
429 10221524 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
430 10223016 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
431 10220153 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
432 10221742 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
433 10226885 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
434 10227124 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
435 10217800 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
436 10216778 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
437 10219313 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
438 10217394 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
439 10217434 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
440 10214768 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
441 10214526 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
442 10214943 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
443 10217285 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
444 10214041 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
445 10214797 Tarda Wojciech Kaczor 2024.05.25 MZ
446 10213545 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
447 10214858 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
448 10212924 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
449 10212712 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
450 10214506 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
451 10212699 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.25 MP
452 10222622 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
453 10213166 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
454 10212350 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
455 10213447 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
456 10212129 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
457 10218715 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
458 10218768 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
459 10232819 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
460 10210434 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.24 MP
461 10209353 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 MB
462 10208503 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.24 PK
463 10208073 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
464 10208161 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
465 10207723 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
466 10206656 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
467 10227825 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
468 10209316 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
469 10209080 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
470 10210405 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
471 10223164 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
472 10223325 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
473 10228330 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
474 10228383 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
475 10204481 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
476 10205829 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
477 10207467 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
478 10203660 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
479 10203673 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
480 10203672 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
481 10203344 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
482 10231431 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.23 WM
483 10223646 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
484 10218112 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.23 ŁD
485 10201909 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
486 10200047 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 MB
487 10200355 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
488 10205676 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
489 10197422 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
490 10199067 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.21 PK
491 10193674 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
492 10192643 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
493 10194892 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.21 MP
494 10196927 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.21 MP
495 10189688 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
496 10189549 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
497 10189763 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.20 PK
498 10209166 Ewajan Ewa Janas 2024.05.20 MP
499 10190027 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.20 ŚL
500 10182409 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.19 WP
501 10180948 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
502 10180254 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
503 10180778 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
504 10180807 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
505 10180747 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
506 10178681 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
507 10178625 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
508 10178561 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
509 10178562 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
510 10177241 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.19 PK
511 10181361 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.19 MZ
512 10177815 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
513 10182087 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
514 10184112 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
515 10177808 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
516 10182084 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
517 10184109 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
518 10176318 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
519 10175133 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
520 10179270 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
521 10176448 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
522 10179451 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.19 PK
523 10182740 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
524 10183270 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
525 10185412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
526 10185501 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.19 MP
527 10172961 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
528 10171136 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
529 10170822 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
530 10169791 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
531 10172143 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
532 10170821 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
533 10188301 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
534 10169313 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
535 10169283 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
536 10172290 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
537 10168839 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.18 WM
538 10169853 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 MP
539 10171168 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 MP
540 10169108 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 MP
541 10168993 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 MP
542 10168454 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
543 10167887 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
544 10166065 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.18 LS
545 10168436 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
546 10172331 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.18 PK
547 10165285 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
548 10172950 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
549 10170388 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.18 ŚL
550 10164629 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
551 10170810 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
552 10164365 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
553 10164239 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
554 10164287 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.18 MP
555 10164324 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.18 ŁD
556 10165993 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.18 WP
557 10167925 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
558 10205782 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
559 10163198 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
560 10164084 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
561 10163346 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.17 PL
562 10165457 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.17 ŚL
563 10163182 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
564 10164068 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
565 10162619 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
566 10161121 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 ŚL
567 10161793 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.17 MZ
568 10160400 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
569 10163100 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
570 10164252 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
571 10160066 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
572 10158624 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
573 10159039 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.17 WM
574 10158836 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
575 10159218 Mario Mariusz Zub 2024.05.17 LB
576 10162198 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.17 ŁD
577 10161851 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
578 10157283 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
579 10154173 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
580 10159009 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.16 WP
581 10159007 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.16 WP
582 10149657 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
583 10157401 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.15 MP
584 10148882 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.15 MP
585 10145993 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
586 10156807 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.15 ZP
587 10150698 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.15 ŚK
588 10153728 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
589 10149949 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
590 10150168 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
591 10150180 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
592 10144885 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.14 MZ
593 10142506 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
594 10161836 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
595 10140673 Robert Lo Robert Locman 2024.05.14 WM
596 10139862 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
597 10145025 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14
598 10138470 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.14 OP
599 10138329 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
600 10137194 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.13 ZP
601 10141236 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.13 MZ
602 10133071 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
603 10132750 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
604 10132387 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.13 LB
605 10133788 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.13 LB
606 10132166 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.13 MP
607 10134166 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
608 10134467 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.13 LB
609 10137422 krakers Wiktor Kroker 2024.05.13 WP
610 10130828 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
611 10127929 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
612 10126744 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
613 10126466 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.12 ŚL
614 10134421 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
615 10131075 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
616 10131699 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
617 10131069 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
618 10125075 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
619 10140432 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.12 MZ
620 10120401 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.12 WP
621 10120953 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
622 10125346 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
623 10126118 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.12 PM
624 10126561 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
625 10126688 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
626 10132123 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.12 MP
627 10134234 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
628 10114697 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
629 10114637 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
630 10116179 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
631 10124307 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
632 10138136 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
633 10115779 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
634 10118196 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
635 10112758 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
636 10117385 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
637 10126341 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
638 10119776 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
639 10109773 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
640 10134149 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
641 10110386 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
642 10110385 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
643 10190565 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
644 10108489 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
645 10115655 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
646 10107062 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
647 10109809 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.11 PK
648 10108419 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
649 10113220 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
650 10124404 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
651 10141419 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
652 10115585 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.11 ZP
653 10114615 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
654 10107102 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
655 10117747 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
656 10118854 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
657 10130167 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
658 10118956 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
659 10134559 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
660 10108536 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
661 10106525 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
662 10119135 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
663 10124171 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
664 10138545 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
665 10105322 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
666 10124199 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
667 10137930 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
668 10105040 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
669 10201244 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
670 10104781 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
671 10115190 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
672 10113124 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
673 10140984 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
674 10106073 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
675 10113104 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
676 10123683 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
677 10140998 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
678 10115047 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
679 10116694 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
680 10103830 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
681 10122011 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
682 10115739 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
683 10105707 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
684 10128813 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
685 10115209 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
686 10107557 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
687 10107620 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.11 MZ
688 10107785 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
689 10108637 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
690 10109607 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.11 MZ
691 10110204 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
692 10110271 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
693 10112135 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
694 10112916 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
695 10117296 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
696 10119428 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
697 10120597 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
698 10120823 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
699 10121207 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
700 10143102 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
701 10143142 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
702 10143284 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
703 10144470 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
704 10193988 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
705 10101753 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.10 WP
706 10102754 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.10 ŚL
707 10102752 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.10 ŚL
708 10102032 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.10 ŚL
709 10101847 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.10 OP
710 10100647 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.10 MZ
711 10100403 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
712 10097998 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.10 MZ
713 10097806 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
714 10132102 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.10 ŚK
715 10098291 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.09 PM
716 10095435 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.09
717 10095682 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
718 10095673 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
719 10093589 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.09 MZ
720 10092762 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
721 10091625 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
722 10094832 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
723 10094822 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
724 10095360 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
725 10095661 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.09 ŚL
726 10096875 krakers Wiktor Kroker 2024.05.09 WP
727 10108556 Robert Lo Robert Locman 2024.05.09 WM
728 10089755 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.08 ŚL
729 10088546 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.08 MZ
730 10089971 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
731 10089960 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
732 10087373 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
733 10388152 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.08 MP
734 10082930 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.07 LB
735 10083928 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
736 10082194 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
737 10077236 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
738 10077228 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
739 10075439 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.06 PK
740 10079147 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.06 ZP
741 10074996 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
742 10075870 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
743 10075067 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
744 10073978 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.06 WM
745 10074190 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.06 PK
746 10077906 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
747 10073356 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.06 ŚL
748 10072819 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.06 WP
749 10074488 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
750 10078760 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.06 LB
751 10078950 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
752 10070811 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.05 PL
753 10069160 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
754 10071739 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
755 10071726 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
756 10070438 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.05 ZP
757 10069309 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
758 10073060 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
759 10067025 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.05 WP
760 10069288 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
761 10073013 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
762 10070410 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
763 10065493 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
764 10066494 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
765 10064719 Mario Mariusz Zub 2024.05.05 LB
766 10066492 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
767 10069226 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
768 10073212 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
769 10067983 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
770 10065055 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
771 10065658 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
772 10065046 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
773 10067902 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
774 10067888 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
775 10067876 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
776 10067932 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
777 10066466 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
778 10065644 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
779 10067863 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
780 10061957 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
781 10062647 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
782 10067954 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
783 10061274 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
784 10070435 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
785 10059168 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
786 10059627 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
787 10057285 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.04
788 10055748 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
789 10055701 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.04 PK
790 10055075 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
791 10055065 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
792 10053170 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
793 10055391 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
794 10061391 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
795 10054016 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.04 WP
796 10053114 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.04 PK
797 10052880 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
798 10053815 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
799 10052648 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
800 10057707 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.04 WM
801 10051048 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
802 10058511 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
803 10058504 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
804 10049356 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
805 10059876 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.04 MP
806 10079493 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
807 10046988 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.03 ŚL
808 10044996 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
809 10044411 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.03 PK
810 10043522 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.03 ŚL
811 10043454 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
812 10043624 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
813 10041030 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
814 10043581 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
815 10039527 krakers Wiktor Kroker 2024.05.03 WP
816 10040257 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
817 10044618 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
818 10040494 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
819 10039377 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
820 10040225 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
821 10042379 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
822 10043446 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.03 ŚL
823 10039162 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
824 10038983 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 WP
825 10043357 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.03 MB
826 10046778 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
827 10037668 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.03 WP
828 10040381 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
829 10037653 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.03 MP
830 10044429 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.03 PL
831 10037966 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.03 MZ
832 10036124 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.03 PL
833 10047586 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
834 10040054 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
835 10040891 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.03 PK
836 10044928 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.03 WP
837 10055796 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.03 MP
838 10035416 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.02 PL
839 10033379 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
840 10032453 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.02 PK
841 10032668 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
842 10031792 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.02 ŚL
843 10030312 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
844 10028219 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
845 10028720 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
846 10035324 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
847 10028717 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
848 10031230 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.02
849 10030290 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
850 10026783 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
851 10028200 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
852 10028556 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.02 PK
853 10031043 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
854 10034319 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 MZ
855 10035341 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.02 ŚL
856 10044204 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
857 10023560 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
858 10021492 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.01 WP
859 10021097 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.01 MZ
860 10021617 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
861 10020962 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.01 WM
862 10021611 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
863 10021727 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.01 PL
864 10018954 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
865 10026769 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
866 10018616 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.01 ŚL
867 10017065 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.01
868 10016713 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.01 ŚL
869 10016509 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
870 10016510 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
871 10029372 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
872 10018906 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.01 WM
873 10017936 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
874 10014592 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
875 10018418 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
876 10021163 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
877 10015628 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
878 10014571 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
879 10013380 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.01 KP
880 10028677 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
881 10018998 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
882 10019036 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
883 10021346 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.01 WP
884 10022371 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.01 MP
885 10023031 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.01 WP
886 10023293 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
887 10023383 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.01 WP
888 10023646 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
889 10023709 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
890 10029662 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
891 10011861 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.30 WP
892 10011692 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.30 MP
893 10011606 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
894 10011561 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.30 PK
895 10010732 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
896 10012015 krakers Wiktor Kroker 2024.04.30 WP
897 10140328 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.30 MZ
898 10009468 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.30 LB
899 10009241 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
900 10006843 Robert Lo Robert Locman 2024.04.30 PL
901 10006670 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.30
902 10021690 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.30
903 10012081 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.30 MP
904 10004212 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
905 10003298 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.29 LB
906 10003086 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.29 PK
907 10004173 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
908 10002806 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
909 10000380 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.29 LB
910 10003381 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.29 MZ
911 9998004 Robert Lo Robert Locman 2024.04.29 WM
912 9999921 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.29 MP
913 10003716 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.29 WP
914 10004914 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.29 PK
915 10005034 krakers Wiktor Kroker 2024.04.29 WP
916 9995335 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
917 9995669 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.28 WP
918 9995028 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
919 9995507 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.28
920 9994488 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
921 9992519 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
922 9993548 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
923 9998318 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
924 9994795 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
925 9992771 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
926 9992372 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
927 9992369 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
928 9991947 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
929 9992362 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
930 9991946 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
931 9991938 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
932 9996917 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
933 9991154 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
934 9990673 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
935 9994614 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
936 9990341 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.28 MZ
937 9990655 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
938 9996814 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
939 9996805 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
940 9990240 Tilia Paweł Hermański 2024.04.28 ŚL
941 9988263 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
942 9993416 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
943 9998778 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
944 9987355 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.28 WP
945 9986778 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.28 ŚL
946 9987975 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.28 MP
947 9986509 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
948 9986717 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
949 9988273 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
950 9985911 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
951 9985473 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
952 9988739 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.28 WP
953 9985314 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
954 9985274 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
955 9985587 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
956 9985155 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
957 9985598 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
958 9984824 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
959 9984819 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
960 9986058 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
961 9987010 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
962 9987520 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
963 9988099 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.28 MP
964 9988702 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
965 9989153 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.28 MP
966 9990128 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.28 KP
967 9990805 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
968 9995271 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
969 9995595 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
970 9995878 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
971 9996264 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
972 9997407 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.28 ZP
973 9983599 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
974 9983598 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
975 9982334 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.27 PL
976 9981520 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
977 9980154 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
978 9980147 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
979 9978575 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.27 LS
980 9983368 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
981 9976724 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
982 9989969 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
983 9976475 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.27
984 9976103 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.27 MZ
985 9974592 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
986 9975031 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.27 WP
987 9975360 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
988 9973902 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚL
989 9974835 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
990 9975057 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
991 9975443 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.27 WP
992 9975766 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
993 9978602 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
994 9981311 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.27 MP
995 9984534 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
996 9969924 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.26 MP
997 9971025 Oso Łukasz Budny 2024.04.26 MZ
998 9969832 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.26 MZ
999 9970929 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
1000 9968715 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
1001 9967266 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
1002 9966210 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.25 WP
1003 9964808 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.25 WP
1004 9964822 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.25
1005 9965514 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
1006 9964910 Mario Mariusz Zub 2024.04.25 LB
1007 9964731 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.25
1008 9965696 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
1009 9963394 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
1010 9966636 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.25 MZ
1011 9963437 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.25 PL
1012 9963254 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.25 WM
1013 9961944 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.25 WP
1014 9961644 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.25 ŚL
1015 9965200 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.25 WP
1016 9965898 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.25 ŚL
1017 9961107 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.24 MZ
1018 9960306 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.24 WP
1019 9959785 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.04.24 WP
1020 9959386 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.24 MZ
1021 9960004 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.24 MZ
1022 9959259 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.24
1023 9958614 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.24 MZ
1024 9958065 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.24 PK
1025 9965825 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.24 ZP
1026 9958932 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
1027 9960318 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.24 MB
1028 9960355 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.24 ŚL
1029 9956351 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
1030 9956474 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
1031 9958770 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.23
1032 9958756 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.23
1033 9956082 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
1034 9956684 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
1035 9954628 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
1036 9983399 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.23 MP
1037 9954622 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
1038 9959804 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.23 PK
1039 9953761 Marek Derda Marek Derda 2024.04.23 WM
1040 9953757 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.23 ŁD
1041 9953686 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.23 LB
1042 9953533 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
1043 9953522 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
1044 9952589 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
1045 9952685 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.23 PK
1046 9953253 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.23 WM
1047 9956800 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.23 WP
1048 9957125 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
1049 9957168 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
1050 9957190 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
1051 9958381 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
1052 9951689 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.22 ZP
1053 9950487 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
1054 9950169 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
1055 9952411 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
1056 9950382 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
1057 9950448 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
1058 9950465 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
1059 9950022 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.22 PL
1060 9968865 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.22 PL
1061 9950198 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
1062 9949890 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
1063 9952399 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
1064 9950874 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
1065 9950126 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
1066 9950561 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
1067 9952384 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
1068 9948691 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.22 WP
1069 9948706 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.22 WP
1070 9948705 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.22 WP
1071 9950815 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.22 ŚL
1072 9947458 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.21 MP
1073 9947714 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.21 ZP
1074 9944509 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.21 MP
1075 9946176 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM