GATUNEK

Gatunek: pliszka żółta, Motacilla flava

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Pliszkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 7 8
4 485 1221
5 753 1619
6 270 450
7 87 162
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477647 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.21 PK
2 10477192 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
3 10475916 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
4 10473411 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
5 10472410 krakers Wiktor Kroker 2024.07.20 WP
6 10475201 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
7 10472227 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
8 10475159 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
9 10469956 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
10 10469929 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
11 10472257 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
12 10474616 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
13 10468745 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
14 10466730 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
15 10467803 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
16 10465209 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 PL
17 10466321 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.18 MZ
18 10464799 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
19 10466463 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
20 10463645 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.17 MZ
21 10461129 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
22 10460224 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
23 10460214 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
24 10460741 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.16 KP
25 10458878 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
26 10459044 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
27 10456983 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
28 10455670 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
29 10456686 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
30 10455350 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
31 10457051 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
32 10453972 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
33 10451840 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.14 WP
34 10456401 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
35 10456463 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.14 WP
36 10451605 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.13
37 10451958 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
38 10453806 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
39 10448980 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
40 10449239 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
41 10448182 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
42 10448135 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
43 10450153 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
44 10447571 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.12 WP
45 10445948 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
46 10445552 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
47 10445554 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
48 10446857 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
49 10442982 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
50 10441838 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
51 10441870 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
52 10437925 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
53 10430451 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
54 10430075 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.07.07 WM
55 10429899 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.07 MP
56 10428736 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
57 10430233 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
58 10432065 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
59 10427459 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.06 WM
60 10424027 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
61 10422789 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
62 10421512 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.06 WP
63 10421091 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
64 10421160 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
65 10422224 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
66 10419832 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.05
67 10418757 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.05 PK
68 10418535 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.05 PL
69 10418993 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
70 10418965 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
71 10418959 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
72 10416651 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
73 10413154 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
74 10421307 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
75 10427780 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
76 10409969 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 ZP
77 10407825 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
78 10421396 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
79 10406788 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
80 10438575 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
81 10438647 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
82 10404039 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.01 MZ
83 10431735 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
84 10431934 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
85 10433283 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
86 10433373 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
87 10441026 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
88 10400297 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
89 10403757 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.30 MZ
90 10398912 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.30 PL
91 10399388 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.30 WP
92 10399143 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
93 10423941 Ivory Iwona Rylska 2024.06.30 ŁD
94 10397212 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.30 ZP
95 10399898 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
96 10401303 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
97 10401370 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
98 10394936 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.29 MZ
99 10395071 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
100 10394524 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
101 10398871 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.29 ŚL
102 10394078 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
103 10394047 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.29 WM
104 10429401 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
105 10429391 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
106 10393423 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.29 ZP
107 10393203 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
108 10395780 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
109 10391251 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
110 10391243 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
111 10394583 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
112 10391679 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
113 10418177 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.28 ZP
114 10391482 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
115 10386898 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.27 LB
116 10392245 ibis Adam Olszewski 2024.06.27 PL
117 10438931 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.06.26 MZ
118 10383828 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
119 10379388 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.25 WP
120 10380766 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
121 10378755 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
122 10376260 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.24 MZ
123 10374340 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
124 10373331 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.23 PL
125 10372659 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
126 10372193 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
127 10373596 Tilia Paweł Hermański 2024.06.23 ŚL
128 10371488 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
129 10370573 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
130 10370871 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
131 10370287 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
132 10370297 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
133 10371130 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
134 10370271 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
135 10374362 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.23 WP
136 10370317 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
137 10370889 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
138 10372552 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.23 MZ
139 10369719 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
140 10370521 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
141 10373995 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
142 10374072 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
143 10374471 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
144 10374473 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
145 10369121 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
146 10369607 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
147 10366949 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.22 ZP
148 10368311 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
149 10368241 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
150 10368149 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
151 10367662 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
152 10368515 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.22 WP
153 10363324 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
154 10363270 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
155 10391585 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
156 10361049 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
157 10360003 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
158 10360881 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.20 PK
159 10360901 Halina Halina Łukomska 2024.06.20 PK
160 10383304 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.19 WM
161 10355594 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.18 WP
162 10354496 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
163 10351730 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
164 10350984 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.17 MZ
165 10349784 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
166 10349774 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
167 10349794 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
168 10351909 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.17 WP
169 10347069 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
170 10344867 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
171 10345183 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.16 WP
172 10348066 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.16 MZ
173 10346470 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
174 10346113 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
175 10343053 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
176 10343010 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.16 MP
177 10343154 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.16 WP
178 10345667 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
179 10351206 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
180 10340722 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
181 10341016 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.15 WP
182 10340552 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.15 WP
183 10340702 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
184 10339304 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.15 ŚL
185 10344178 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
186 10341083 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
187 10344324 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
188 10340958 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 OP
189 10337962 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
190 10337961 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
191 10338224 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
192 10341528 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
193 10342605 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
194 10337990 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
195 10338669 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.15 PK
196 10337617 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
197 10337603 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
198 10337031 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
199 10338893 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
200 10339316 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
201 10338884 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
202 10335955 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
203 10337187 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
204 10335586 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
205 10335799 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.15 PM
206 10335641 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
207 10335348 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
208 10341254 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.15 WP
209 10341324 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.15 WP
210 10349385 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.15 MZ
211 10333636 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
212 10333088 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.14 LB
213 10338680 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
214 10332745 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
215 10332696 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.14 PL
216 10333022 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
217 10350719 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.14
218 10331270 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.14 PK
219 10334091 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.14 WP
220 10330523 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.13 MZ
221 10330488 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.13 ZP
222 10330449 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.13
223 10328334 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.13 LB
224 10331696 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
225 10346986 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.13 WP
226 10326135 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
227 10326083 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.12 WP
228 10326036 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.12 MZ
229 10324818 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
230 10324105 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 PM
231 10325985 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
232 10329788 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.12 PK
233 10322551 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.11
234 10338607 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.11 PK
235 10321422 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
236 10321223 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
237 10321200 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
238 10318796 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.10 WP
239 10318011 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.10 WP
240 10319350 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
241 10343432 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
242 10316962 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
243 10316941 Marek Derda Marek Derda 2024.06.10 WM
244 10316645 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
245 10311832 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.09 PM
246 10311216 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.09 LB
247 10314687 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
248 10312351 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
249 10312484 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
250 10311613 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
251 10315887 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.09 MZ
252 10311743 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.09 WP
253 10312311 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 OP
254 10333546 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.09 MZ
255 10309496 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
256 10311631 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
257 10312414 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
258 10312290 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
259 10314115 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
260 10314405 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
261 10314488 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
262 10314492 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
263 10314690 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
264 10314767 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
265 10315315 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
266 10316183 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
267 10316562 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
268 10323509 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
269 10324702 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
270 10306385 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
271 10308096 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
272 10309587 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
273 10308809 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
274 10305781 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
275 10305757 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
276 10303389 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
277 10305638 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
278 10308140 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
279 10309618 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
280 10302898 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
281 10302704 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
282 10305840 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.08 PM
283 10306158 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
284 10301913 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.08 ŚK
285 10300797 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
286 10309215 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
287 10300602 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.08 WP
288 10302488 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.08 WP
289 10308971 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08 WP
290 10320331 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
291 10307098 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
292 10302883 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
293 10297454 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
294 10302852 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
295 10296911 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
296 10302833 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
297 10294096 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.06 ZP
298 10294838 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.06 WP
299 10338447 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05 OP
300 10290716 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
301 10292236 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
302 10290135 Robert Lo Robert Locman 2024.06.05 WM
303 10294166 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.05 OP
304 10288747 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
305 10289726 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
306 10294513 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
307 10284796 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.04
308 10285254 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
309 10281042 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.03 MZ
310 10279103 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.03 MZ
311 10278666 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
312 10281801 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.03 MP
313 10279439 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
314 10279197 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.03 WP
315 10275262 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
316 10274966 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
317 10275239 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
318 10275371 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
319 10275093 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
320 10273463 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
321 10274954 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
322 10274886 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
323 10272189 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
324 10274163 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.02 PM
325 10272183 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
326 10282276 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
327 10272900 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.02 MP
328 10271010 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.02 ŚL
329 10270248 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.02 LS
330 10272872 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.06.02 MZ
331 10269806 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
332 10271711 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
333 10272586 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
334 10272595 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
335 10272618 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
336 10272687 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
337 10272748 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
338 10276350 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
339 10276386 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
340 10276563 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
341 10266776 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.01 ŚL
342 10267059 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.01 WP
343 10267284 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
344 10267728 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
345 10269159 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
346 10267015 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
347 10267031 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
348 10266955 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
349 10266953 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
350 10264633 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
351 10266949 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
352 10263050 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
353 10266375 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
354 10262887 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
355 10271716 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.01 PM
356 10268976 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.01 MP
357 10300391 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
358 10261033 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
359 10261318 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
360 10261761 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
361 10261313 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
362 10262272 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
363 10256715 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.31 LB
364 10256875 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
365 10259102 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
366 10259074 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
367 10255594 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
368 10255076 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
369 10271525 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
370 10255934 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 MB
371 10254367 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
372 10254399 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
373 10325175 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
374 10255798 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
375 10255816 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
376 10255836 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
377 10257160 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.31 PM
378 10260319 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
379 10260441 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 LB
380 10261555 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
381 10262707 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.31 PM
382 10282406 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
383 10282435 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
384 10331754 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
385 10251008 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
386 10251390 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.30 MB
387 10250501 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
388 10252350 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.30
389 10250573 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
390 10250642 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.30
391 10248844 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
392 10249583 Robert Lo Robert Locman 2024.05.30 WM
393 10250576 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
394 10248419 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
395 10249932 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
396 10255459 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
397 10247539 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
398 10248955 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.30 MZ
399 10277859 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
400 10249822 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
401 10255545 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
402 10246077 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
403 10246725 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
404 10245612 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
405 10282211 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
406 10245215 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
407 10245145 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
408 10245016 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
409 10244997 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
410 10246569 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
411 10244148 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.30 PL
412 10252035 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
413 10252078 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
414 10252176 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
415 10252661 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
416 10327379 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
417 10242950 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
418 10243048 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.29
419 10243432 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
420 10248949 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.29
421 10242167 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
422 10241092 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.29
423 10242827 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.29 WP
424 10240840 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.28 KP
425 10285418 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
426 10237824 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
427 10243179 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.28 PK
428 10237691 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
429 10237796 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
430 10237219 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
431 10236772 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
432 10236356 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
433 10236738 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
434 10236780 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
435 10236748 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
436 10235634 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.28 LB
437 10236708 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
438 10236702 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
439 10236693 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
440 10236681 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
441 10237412 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
442 10234408 Oso Łukasz Budny 2024.05.27 PM
443 10234417 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.27 PM
444 10231267 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.27 WP
445 10226980 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.26 WP
446 10225653 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.26 MP
447 10224958 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.26 PL
448 10224361 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
449 10224394 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
450 10224380 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
451 10224367 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
452 10224622 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
453 10246793 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
454 10224615 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
455 10224437 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
456 10222207 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
457 10222377 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
458 10222196 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
459 10222039 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
460 10246335 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.26 LB
461 10221947 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.26 WM
462 10223830 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
463 10224016 Mario Mariusz Zub 2024.05.26 LB
464 10222587 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
465 10244392 Ewajan Ewa Janas 2024.05.26 MP
466 10221522 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.26 LB
467 10223799 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
468 10333514 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.26 MZ
469 10223019 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
470 10220838 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
471 10222128 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
472 10222946 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
473 10221331 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
474 10220334 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
475 10227872 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
476 10219943 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
477 10221802 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.26 PK
478 10223058 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
479 10224109 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
480 10227016 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
481 10218430 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
482 10216833 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
483 10216770 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
484 10216699 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
485 10217414 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
486 10216872 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
487 10217387 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
488 10219494 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
489 10215796 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
490 10215744 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
491 10213823 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
492 10212926 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
493 10222601 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
494 10213169 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
495 10219465 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
496 10213410 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
497 10213403 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
498 10212041 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
499 10212052 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
500 10213143 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
501 10212888 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.25 MZ
502 10215661 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
503 10213994 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
504 10211719 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
505 10211412 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
506 10217469 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
507 10218762 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
508 10228951 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
509 10223003 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.24 PK
510 10211748 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.24 MZ
511 10208949 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
512 10285544 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
513 10287398 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.24 PL
514 10207527 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.24 MP
515 10207923 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
516 10206536 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
517 10210401 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
518 10204187 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.23 WP
519 10203661 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
520 10203310 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
521 10203309 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
522 10203252 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.23 PL
523 10202950 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
524 10206816 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.23 WP
525 10223674 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
526 10200789 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
527 10200965 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.22 MZ
528 10200098 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
529 10196023 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.21 PK
530 10199069 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.21 PK
531 10193662 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
532 10192665 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
533 10195113 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.21 WM
534 10196121 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.21 WP
535 10196916 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.21 MP
536 10189681 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
537 10189682 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
538 10189754 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.20 PK
539 10191441 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
540 10191319 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
541 10182978 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
542 10182079 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
543 10182076 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
544 10182072 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
545 10181840 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
546 10181837 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
547 10181833 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
548 10181086 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
549 10181006 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
550 10180790 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
551 10181061 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
552 10180774 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
553 10181002 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
554 10180801 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
555 10182939 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
556 10179022 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.19 MP
557 10177893 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
558 10193567 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
559 10180002 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
560 10176889 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
561 10179012 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.19 MP
562 10176800 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.19 WP
563 10177341 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.19 MP
564 10196740 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.19 OP
565 10176300 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
566 10182789 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.19 MP
567 10184778 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.19 MZ
568 10175164 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.19 PK
569 10175132 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
570 10177961 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
571 10176459 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
572 10176453 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
573 10177657 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.19 WP
574 10185430 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
575 10185439 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
576 10188599 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
577 10188600 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
578 10201260 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.19 PK
579 10173457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
580 10172963 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
581 10171551 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.18 WP
582 10172789 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
583 10172777 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
584 10169314 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
585 10173496 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.18 KP
586 10170596 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
587 10168788 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.18 WP
588 10170987 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
589 10170563 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
590 10170561 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
591 10168876 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
592 10165880 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
593 10165733 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.18 LB
594 10172336 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.18 PK
595 10170302 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
596 10165302 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
597 10169473 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
598 10168362 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
599 10164497 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
600 10163989 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
601 10165961 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
602 10169728 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
603 10172699 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
604 10174824 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.18 WP
605 10181451 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.18 ŚL
606 10191214 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
607 10163201 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
608 10164098 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
609 10163127 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
610 10164151 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
611 10161173 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
612 10160062 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
613 10159256 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.17 LB
614 10159468 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
615 10159460 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
616 10158649 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
617 10158259 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
618 10160475 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.17 MZ
619 10186157 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
620 10186261 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
621 10156836 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.16 ŚL
622 10155620 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
623 10162073 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.16 ŁD
624 10161848 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
625 10158917 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.16 ŁD
626 10154674 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
627 10152758 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.16 LB
628 10153701 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
629 10153277 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
630 10151823 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.16 ŚK
631 10156437 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
632 10156695 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.16 WP
633 10156812 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.16 WP
634 10157257 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.16 PK
635 10157436 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.16 WP
636 10186579 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
637 10148895 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
638 10158109 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
639 10157389 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.15 MP
640 10147240 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.15 MZ
641 10153519 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
642 10153754 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
643 10146033 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
644 10149513 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
645 10149953 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
646 10143002 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.14 WM
647 10142674 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.14 ŚL
648 10161871 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
649 10141922 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
650 10141918 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
651 10141907 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
652 10141899 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
653 10161837 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
654 10140674 Robert Lo Robert Locman 2024.05.14 WM
655 10140869 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
656 10139881 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
657 10139386 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.14 WP
658 10142023 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
659 10143974 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
660 10145033 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14
661 10139631 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
662 10135607 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
663 10132391 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.13 LB
664 10132713 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
665 10131099 Robert Lo Robert Locman 2024.05.13 WM
666 10132173 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.13 MP
667 10134157 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
668 10140036 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13
669 10130499 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
670 10130823 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
671 10126751 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
672 10131008 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
673 10126259 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.12 MZ
674 10130532 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
675 10126226 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
676 10127918 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
677 10131084 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.12 ZP
678 10159200 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
679 10126472 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.12 ŚL
680 10134428 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
681 10130526 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
682 10130394 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
683 10125930 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.12 LS
684 10126519 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.12 PK
685 10140435 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.12 MZ
686 10122299 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
687 10183193 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
688 10122985 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
689 10121718 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
690 10121084 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
691 10123968 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
692 10119976 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 MZ
693 10120016 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
694 10120930 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
695 10132240 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.12 WM
696 10131345 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
697 10123659 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.12 WM
698 10125603 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 PM
699 10126384 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
700 10126418 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
701 10127306 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
702 10127431 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
703 10127447 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
704 10127845 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
705 10134231 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
706 10142560 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
707 10144034 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
708 10151079 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
709 10124316 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
710 10138154 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
711 10114665 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
712 10112828 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
713 10115660 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
714 10116185 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
715 10116187 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
716 10110483 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
717 10111333 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
718 10113459 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
719 10120736 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.11 PL
720 10108738 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
721 10113572 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
722 10108576 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
723 10107610 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
724 10107327 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
725 10106799 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
726 10205554 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
727 10116147 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
728 10116436 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.11 WP
729 10110743 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
730 10107103 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
731 10117726 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
732 10118742 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
733 10106519 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
734 10115472 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
735 10114578 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
736 10106678 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
737 10106382 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
738 10106381 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
739 10106353 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
740 10106350 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
741 10205592 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
742 10118940 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
743 10105392 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.11 LB
744 10109139 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.11 MZ
745 10105282 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
746 10205591 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
747 10117366 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
748 10104984 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
749 10201278 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
750 10104821 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
751 10104732 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
752 10106807 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.11 MB
753 10124085 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
754 10137957 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
755 10113662 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
756 10113753 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
757 10116062 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
758 10105478 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
759 10122070 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
760 10115432 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
761 10104386 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
762 10120425 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
763 10104092 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
764 10114700 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
765 10105462 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
766 10103987 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
767 10112259 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
768 10114667 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
769 10115090 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
770 10116698 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
771 10113221 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
772 10123705 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
773 10141010 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
774 10103832 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
775 10103621 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.11 MB
776 10115849 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
777 10115604 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
778 10103638 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.11 ZP
779 10114418 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
780 10116125 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
781 10109623 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.11 MP
782 10110215 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
783 10110273 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
784 10110339 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
785 10111060 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.11 WP
786 10112121 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
787 10112137 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
788 10112426 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
789 10115987 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
790 10117136 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.11 PK
791 10118285 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
792 10119442 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
793 10120324 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
794 10120844 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
795 10121108 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
796 10129372 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
797 10143075 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
798 10143151 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
799 10144450 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
800 10194021 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
801 10102034 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.10 ŚL
802 10100941 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.10
803 10101666 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
804 10120768 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 PL
805 10100432 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
806 10099226 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.10 MZ
807 10099969 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
808 10100412 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
809 10100410 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
810 10098326 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.10 MZ
811 10098822 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.10 ŚL
812 10101730 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.10 WP
813 10119335 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.10 LB
814 10132100 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.10 ŚK
815 10095039 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.09
816 10095565 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
817 10095685 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
818 10095676 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
819 10093583 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.09 MZ
820 10093578 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.09 MZ
821 10092779 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
822 10091633 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
823 10094880 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
824 10091662 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.09 MP
825 10091652 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.09 MP
826 10090249 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
827 10095660 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.09 ŚL
828 10096266 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
829 10096548 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
830 10096821 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.09 MZ
831 10132211 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.09 ŚK
832 10388205 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.09 MP
833 10088543 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.08 WP
834 10089969 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
835 10089951 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
836 10086712 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
837 10087389 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
838 10085902 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.08 WM
839 10095996 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.08
840 10089044 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.08 MP
841 10089361 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
842 10089566 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.08 WP
843 10089582 Halina Halina Łukomska 2024.05.08 WP
844 10097122 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
845 10388164 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.08 MP
846 10082938 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.07 LB
847 10082454 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.07 MZ
848 10082441 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.07 MZ
849 10083936 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
850 10083935 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
851 10084912 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.07 MP
852 10084723 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.07 WM
853 10082880 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 OP
854 10083059 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 OP
855 10080226 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.07 PK
856 10082233 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
857 10082243 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
858 10082303 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
859 10082312 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
860 10080719 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.06
861 10077497 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
862 10077241 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
863 10077584 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
864 10075944 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
865 10075341 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.06 PK
866 10078652 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.06 MZ
867 10074935 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.06 WP
868 10075907 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
869 10075871 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
870 10075030 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
871 10073977 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.06 PK
872 10074161 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.06 PK
873 10073147 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.06 WP
874 10074490 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
875 10076876 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.06 MZ
876 10078958 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
877 10071700 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.05 PL
878 10070817 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.05 PL
879 10070231 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
880 10072284 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.05 WM
881 10068647 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
882 10069911 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
883 10069540 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.05 PK
884 10069283 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
885 10073064 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
886 10066070 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
887 10070411 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
888 10069250 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
889 10065065 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
890 10064808 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.05 MP
891 10064804 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.05 MP
892 10064492 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
893 10063261 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
894 10063015 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.05 WP
895 10065660 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
896 10066379 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
897 10062497 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.05 WP
898 10062659 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
899 10065650 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
900 10068488 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.05 WP
901 10062652 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
902 10062418 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
903 10061878 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.05 PL
904 10061819 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.05 PL
905 10062827 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.05 MP
906 10098371 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.05 ZP
907 10062134 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.05 PK
908 10063090 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
909 10063340 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.05 WP
910 10063703 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.05 MP
911 10063991 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
912 10065192 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.05 PK
913 10066313 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.05 WM
914 10066314 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.05 WM
915 10070876 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
916 10071316 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
917 10072392 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.05 MP
918 10079318 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 LS
919 10083474 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 LS
920 10058648 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
921 10059671 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
922 10058746 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.04 MZ
923 10058032 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.04 PK
924 10059292 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.04
925 10057318 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
926 10056022 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.04 WM
927 10056024 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.04 WM
928 10056023 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.04 WM
929 10055751 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
930 10055702 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.04 PK
931 10059526 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
932 10055562 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
933 10070807 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.04 PL
934 10070805 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.04 PL
935 10055025 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
936 10055569 Mario Mariusz Zub 2024.05.04 LB
937 10053375 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
938 10056866 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
939 10053204 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.04 PL
940 10053476 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
941 10054137 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
942 10053470 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
943 10052819 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
944 10055053 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
945 10051864 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 OP
946 10057709 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.04 WM
947 10051081 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
948 10050065 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.04 PK
949 10058708 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.05.04 MZ
950 10049831 Robert Lo Robert Locman 2024.05.04 WM
951 10049726 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.04 PM
952 10049352 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
953 10061127 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.04 ZP
954 10053319 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 MP
955 10057753 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
956 10058682 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
957 10059881 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.04 MP
958 10060943 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 OP
959 10068907 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
960 10070762 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
961 10072479 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
962 10073752 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
963 10079350 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
964 10079497 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
965 10047365 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
966 10044980 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
967 10055007 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 LB
968 10045693 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
969 10045232 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
970 10045234 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
971 10046796 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
972 10050134 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
973 10042160 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
974 10055714 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
975 10043440 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
976 10041250 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.03 WM
977 10041414 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
978 10046879 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
979 10041412 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
980 10048790 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
981 10045492 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.03 ŚL
982 10042729 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
983 10042241 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
984 10039524 krakers Wiktor Kroker 2024.05.03 WP
985 10040230 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
986 10039371 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.03 LS
987 10042372 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
988 10046788 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
989 10039600 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
990 10038269 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
991 10036994 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.03 WP
992 10038177 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.03 PM
993 10043899 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
994 10039819 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.03 MP
995 10036826 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
996 10039846 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.03 MP
997 10037650 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.03 MP
998 10036267 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
999 10036338 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
1000 10038889 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.03 MP
1001 10049645 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.03 LS
1002 10048815 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.03 ZP
1003 10047580 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
1004 10037775 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
1005 10039932 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
1006 10040901 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.03 PK
1007 10041541 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
1008 10041725 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.03 KP
1009 10041766 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
1010 10042803 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
1011 10042892 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
1012 10042987 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
1013 10043065 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
1014 10043079 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
1015 10043538 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
1016 10044936 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.03 WP
1017 10047338 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1018 10050232 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.03 PL
1019 10058006 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.03 PK
1020 10058242 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 MB
1021 10058427 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 PM
1022 10058440 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 PM
1023 10080646 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.03 ZP
1024 10033375 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
1025 10032650 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
1026 10032134 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.05.02 LB
1027 10032303 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.05.02 LB
1028 10032304 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.05.02 LB
1029 10032193 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
1030 10029838 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.02 OP
1031 10030045 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
1032 10032741 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
1033 10029268 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.02 LB
1034 10029279 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
1035 10029705 Mario Mariusz Zub 2024.05.02 LB
1036 10028623 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
1037 10029276 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
1038 10029718 Mario Mariusz Zub 2024.05.02 LB
1039 10028140 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
1040 10028221 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
1041 10027442 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
1042 10027584 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
1043 10026777 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
1044 10026688 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.02 PL
1045 10027610 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
1046 10027797 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
1047 10029821 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
1048 10030028 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
1049 10030067 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
1050 10030091 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
1051 10030235 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.02 WP
1052 10030318 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
1053 10030402 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
1054 10031077 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
1055 10031457 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.02 PK
1056 10033563 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02
1057 10034336 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 MZ
1058 10035931 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
1059 10044171 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
1060 10023738 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
1061 10021448 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
1062 10036063 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.01 MZ
1063 10024054 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.01 PL
1064 10024119 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
1065 10024129 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
1066 10021616 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
1067 10019752 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.01 ŚL
1068 10019778 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.01 LB
1069 10021028 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.01 WP
1070 10022678 Ewajan Ewa Janas 2024.05.01 PK
1071 10026775 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
1072 10019887 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.01 WM
1073 10018928