GATUNEK

Gatunek: pleszka, Phoenicurus phoenicurus

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Muchołówkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 471 533
5 817 914
6 264 318
7 38 45
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10464942 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.18 PK
2 10463262 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.17 ŁD
3 10461632 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.16 WP
4 10460582 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
5 10456851 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.07.14 PM
6 10454002 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.14 WP
7 10450764 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.13 WP
8 10447622 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.12 WP
9 10445048 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 PL
10 10445579 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
11 10443485 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.10 ŁD
12 10441815 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
13 10440534 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.09 WP
14 10443825 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
15 10437324 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
16 10437298 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
17 10433575 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.08 MZ
18 10430026 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
19 10430004 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
20 10434478 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.07 WP
21 10429182 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
22 10428299 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
23 10430571 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.07 PK
24 10425849 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
25 10426188 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.06 WP
26 10431676 PPJ Marcin Ptak 2024.07.05 KP
27 10417610 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.05 MZ
28 10414967 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.04 LS
29 10417090 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.04 WP
30 10420161 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.07.04 MZ
31 10409005 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.03 MZ
32 10412520 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.03 WP
33 10406771 Este Sławomir Tatoń 2024.07.02 MZ
34 10407424 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.02 MZ
35 10408264 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.02 WP
36 10455564 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
37 10402808 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.01 MZ
38 10431532 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
39 10399933 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.30
40 10429373 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
41 10395126 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.29 WP
42 10397055 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
43 10391378 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.28
44 10389749 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.27 ZP
45 10388236 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.27 WP
46 10388930 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
47 10384800 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.26
48 10380401 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.25 ŚL
49 10380114 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.06.25 PM
50 10379674 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.25 ZP
51 10381157 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
52 10375563 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.24 WP
53 10377568 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
54 10375397 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.24 MZ
55 10376138 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.24 MZ
56 10377337 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.24 MZ
57 10389808 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.24 WP
58 10375348 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.23 ŚL
59 10373205 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.23 MZ
60 10375868 Este Sławomir Tatoń 2024.06.23 MZ
61 10469657 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
62 10373194 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.23 LB
63 10469549 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
64 10469651 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
65 10469608 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
66 10373767 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.23 MZ
67 10374271 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
68 10469476 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
69 10374587 ibis Adam Olszewski 2024.06.22 PL
70 10367441 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
71 10363470 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.21 MP
72 10362418 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.21 PM
73 10362429 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.21 MZ
74 10364608 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.21 MZ
75 10360800 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.20 PM
76 10361035 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
77 10365757 Ewajan Ewa Janas 2024.06.20 MP
78 10384078 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
79 10358797 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.20 ŚL
80 10360280 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.20 MZ
81 10374557 ibis Adam Olszewski 2024.06.20 PL
82 10356592 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.19
83 10356144 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.19 WP
84 10374501 ibis Adam Olszewski 2024.06.19 PL
85 10469358 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.18 KP
86 10355629 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
87 10354812 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.18 WP
88 10353961 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.18 LB
89 10353962 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.18 LB
90 10355808 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.18 PM
91 10357076 ibis Adam Olszewski 2024.06.18 PL
92 10377408 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.06.18 ŚL
93 10351995 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
94 10356110 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.17 WM
95 10350927 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.17 PM
96 10350078 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.17 WP
97 10350929 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.17 PM
98 10350945 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.17 MZ
99 10354275 ibis Adam Olszewski 2024.06.17 PL
100 10348385 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.16
101 10348634 PPJ Marcin Ptak 2024.06.16 WP
102 10345636 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
103 10348093 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 PM
104 10350513 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.16 ŚL
105 10350512 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.16 ŚL
106 10350511 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.16 ŚL
107 10343907 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
108 10343918 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
109 10345817 Este Sławomir Tatoń 2024.06.16 MZ
110 10347714 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.16 WP
111 10350177 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.16 ŚL
112 10350227 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.16 ŚL
113 10341070 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.15
114 10339223 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.15 MZ
115 10346090 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.15 PM
116 10339202 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.15 PK
117 10337969 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 MB
118 10340244 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.15 ŁD
119 10342717 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.15 WM
120 10336900 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
121 10338240 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.15 MZ
122 10340777 ibis Adam Olszewski 2024.06.15 PL
123 10341362 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.15 WP
124 10350098 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
125 10333833 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 MZ
126 10333822 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
127 10332820 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.14 PL
128 10333024 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
129 10332957 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
130 10337072 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.14 PM
131 10331694 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
132 10331525 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.14 MZ
133 10335067 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.14 WM
134 10330985 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.14 WP
135 10331268 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.14 PK
136 10333032 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
137 10334586 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.14 WP
138 10340778 ibis Adam Olszewski 2024.06.14 PL
139 10328881 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.13 MZ
140 10328261 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.13 ŚL
141 10330183 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.13 MZ
142 10327527 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 ŚL
143 10327869 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.13 ŚL
144 10327391 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.13 PK
145 10327603 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
146 10327599 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
147 10327411 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.13 WP
148 10329754 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
149 10329942 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.13 WP
150 10326292 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.12 WP
151 10328257 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
152 10324906 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
153 10323758 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.12 MZ
154 10323599 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.12 PK
155 10323537 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.12 PK
156 10325472 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.12 MZ
157 10321302 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.11 MP
158 10320202 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.11 PK
159 10320155 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.11 PK
160 10343445 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.11 MP
161 10323455 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.11 WP
162 10319278 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.10
163 10318502 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.10 LS
164 10469435 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.10 KP
165 10323462 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.10 WP
166 10313457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.09
167 10315856 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.09 PM
168 10313272 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
169 10312564 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.09 MZ
170 10312822 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
171 10312699 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
172 10311724 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.09 MZ
173 10311679 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.09 PK
174 10312669 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
175 10310410 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.09 ŚL
176 10315324 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.09 WP
177 10316039 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
178 10316058 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.09 PK
179 10317723 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
180 10304759 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
181 10308774 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
182 10304723 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
183 10306234 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
184 10306160 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
185 10347929 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.08 ŚL
186 10469419 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
187 10306144 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
188 10300592 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.08 PL
189 10469238 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
190 10469235 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
191 10469232 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
192 10469228 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
193 10306750 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.08 MZ
194 10308865 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.08 WP
195 10298421 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
196 10298503 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
197 10298501 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
198 10299802 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.07 WP
199 10297560 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.07 ŚL
200 10298771 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.07
201 10297351 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.07
202 10307297 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.06.07 MZ
203 10308831 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.06.07 MZ
204 10469386 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.07 KP
205 10469165 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.07 KP
206 10469162 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.07 KP
207 10297779 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.07 MZ
208 10299494 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.06.07 ŚL
209 10295208 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.06 ŚL
210 10294955 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.06
211 10293147 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
212 10302061 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.06.06
213 10295502 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
214 10295613 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
215 10295678 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
216 10295790 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.06 WP
217 10290739 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.05 MZ
218 10290601 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.05 LB
219 10294531 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.05 PK
220 10352701 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.05 PL
221 10288672 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.05 MZ
222 10288065 Oso Łukasz Budny 2024.06.05 MZ
223 10288050 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.05 PL
224 10291591 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.05
225 10289708 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.05 MZ
226 10287733 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
227 10297360 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.05 MP
228 10288685 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.05 WP
229 10291967 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.05 WP
230 10325842 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.05 MP
231 10284578 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.04 ŚL
232 10284861 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.04 ZP
233 10284972 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
234 10283346 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.04 MZ
235 10285316 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
236 10469092 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.04 KP
237 10469049 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.04 KP
238 10325259 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
239 10282479 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.04 WM
240 10469060 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.04 KP
241 10282622 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.04 PL
242 10284378 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.04 WP
243 10285244 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
244 10287081 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.04 WP
245 10281331 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
246 10312540 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.06.03 PM
247 10287027 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
248 10282799 PPJ Marcin Ptak 2024.06.03 WP
249 10277953 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.03 WP
250 10283204 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.03 WP
251 10278081 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.03 MZ
252 10277965 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
253 10279335 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.03
254 10277473 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
255 10469032 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.03 KP
256 10291790 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.03 MZ
257 10281135 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.03 MZ
258 10281772 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.03 WP
259 10276613 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.02 MP
260 10278496 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.02 MP
261 10276781 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.02 MP
262 10276357 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.02
263 10282001 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
264 10281998 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
265 10274157 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
266 10274927 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
267 10285756 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.02 PL
268 10286465 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.02 PL
269 10325262 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
270 10281990 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
271 10270928 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.02 MP
272 10271041 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.02 MP
273 10274307 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.02 MZ
274 10275808 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
275 10273351 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.02 PM
276 10271317 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.02 PM
277 10272673 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
278 10325193 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
279 10269754 ibis Adam Olszewski 2024.06.02 PL
280 10271750 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
281 10272613 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
282 10272649 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
283 10272916 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
284 10273933 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.02 MZ
285 10275948 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.02 WP
286 10276553 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
287 10268062 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
288 10269771 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
289 10267795 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.01 ŚK
290 10266110 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
291 10266327 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
292 10269855 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
293 10265117 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
294 10266285 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
295 10266372 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
296 10264911 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
297 10265068 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.01 MP
298 10268791 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.01 MZ
299 10285724 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.01 PL
300 10299811 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.01 PL
301 10265198 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
302 10267715 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.01 LB
303 10267349 PPJ Marcin Ptak 2024.05.31 WP
304 10262623 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
305 10260026 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
306 10277880 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
307 10257505 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
308 10257471 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
309 10254974 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.31 MZ
310 10257463 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
311 10256890 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
312 10254364 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
313 10255617 Ewajan Ewa Janas 2024.05.31 PM
314 10254193 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 ZP
315 10254395 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
316 10260232 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
317 10285537 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
318 10299779 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
319 10253934 ibis Adam Olszewski 2024.05.31 PL
320 10255795 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
321 10265426 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
322 10292294 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
323 10331704 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
324 10251897 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
325 10249575 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.30 MP
326 10250449 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.30
327 10254201 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.30 PL
328 10250559 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
329 10249882 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
330 10255550 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
331 10248463 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.30 MZ
332 10248447 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
333 10247004 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.30 MZ
334 10246897 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
335 10245991 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.30 PK
336 10247462 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.30 MZ
337 10251316 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
338 10247481 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.30 MZ
339 10248084 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
340 10252238 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 LB
341 10244942 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
342 10250736 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
343 10248910 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.30 MZ
344 10251097 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
345 10246578 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
346 10244259 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.30 ZP
347 10243923 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
348 10243909 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
349 10244301 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
350 10244294 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
351 10252202 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 MZ
352 10285499 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.30 PL
353 10299702 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
354 10244910 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
355 10249615 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
356 10253933 ibis Adam Olszewski 2024.05.30 PL
357 10258374 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
358 10258419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
359 10262402 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.30 KP
360 10246537 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.29 KP
361 10246441 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.29 KP
362 10242256 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
363 10259124 PPJ Marcin Ptak 2024.05.29 WP
364 10242019 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.29 MZ
365 10242487 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.29 MZ
366 10240887 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
367 10240735 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
368 10240721 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
369 10285780 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.29 PL
370 10299664 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.29 PL
371 10242150 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 MZ
372 10242590 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.29 WP
373 10239955 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.29 PM
374 10239864 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
375 10241314 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.29 WP
376 10242626 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.29 MZ
377 10246865 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
378 10253932 ibis Adam Olszewski 2024.05.29 PL
379 10238779 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.28 PM
380 10238229 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.28
381 10236670 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
382 10236824 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
383 10235995 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.28 ŚL
384 10236144 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.28 LS
385 10237876 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.28 MZ
386 10235360 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.28 ŚL
387 10242149 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.28 MZ
388 10333441 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
389 10238218 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.28
390 10237365 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
391 10234880 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.28 PK
392 10234955 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.28 PK
393 10236184 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.28 WP
394 10237393 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
395 10238194 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.28 MZ
396 10253931 ibis Adam Olszewski 2024.05.28 PL
397 10278576 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.28 ŚK
398 10232905 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
399 10233044 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
400 10240634 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.27 ŚL
401 10233183 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.27 WP
402 10231351 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.27 ŚL
403 10231745 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 WM
404 10237182 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
405 10231403 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 PM
406 10237165 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
407 10231205 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.27 KP
408 10237164 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
409 10232691 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.27 MZ
410 10230092 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
411 10228901 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.27 MZ
412 10286435 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
413 10285713 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
414 10229992 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.27 WP
415 10231271 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.27 WP
416 10234079 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.27 WP
417 10234475 Halina Halina Łukomska 2024.05.27 WP
418 10234836 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.27 WP
419 10253930 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
420 10225810 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
421 10224596 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.26 ŚL
422 10223315 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
423 10222224 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
424 10222538 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.26 WP
425 10223837 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
426 10224835 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.26 PM
427 10223890 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
428 10220315 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.26 WP
429 10224280 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
430 10220259 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
431 10224140 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.26 ŚK
432 10285731 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
433 10296013 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
434 10226305 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
435 10227211 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.26 MP
436 10229704 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.26 ŚL
437 10253929 ibis Adam Olszewski 2024.05.26 PL
438 10218150 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.25 MP
439 10216696 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.05.25 PK
440 10220724 Este Sławomir Tatoń 2024.05.25 MZ
441 10285653 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
442 10287525 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
443 10219455 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
444 10214604 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.25 ŚL
445 10215094 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
446 10221167 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
447 10217344 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
448 10221166 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
449 10212922 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.25 MP
450 10219685 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.25 PM
451 10215710 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
452 10213591 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
453 10213187 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.25 MP
454 10221152 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
455 10212694 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 PM
456 10214670 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 PM
457 10231193 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
458 10212373 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
459 10213561 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
460 10211943 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
461 10212064 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
462 10211880 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
463 10217259 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
464 10215032 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
465 10231115 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
466 10211393 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
467 10230977 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
468 10216481 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.25 MP
469 10215632 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
470 10215408 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.25 MZ
471 10218741 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
472 10228641 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
473 10241385 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
474 10253928 ibis Adam Olszewski 2024.05.25 PL
475 10208690 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.24 ŚL
476 10208305 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.05.24 LS
477 10210106 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.24 PM
478 10211049 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.24 MP
479 10211638 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.24
480 10208008 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.24 ŚL
481 10210224 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.24 MZ
482 10207951 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
483 10209151 Ewajan Ewa Janas 2024.05.24 MP
484 10231089 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.24 KP
485 10211610 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.24
486 10206403 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.24 MP
487 10206385 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.24 WP
488 10207181 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.24 WP
489 10210390 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
490 10230025 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.24 WP
491 10253927 ibis Adam Olszewski 2024.05.24 PL
492 10205112 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
493 10211037 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.23 MP
494 10203116 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.23 ŚL
495 10203122 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
496 10203076 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
497 10210211 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.23 PM
498 10203565 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.23 MP
499 10202924 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
500 10205122 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
501 10202090 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 MZ
502 10205158 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
503 10203051 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.23 WP
504 10203751 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
505 10206392 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.23 WP
506 10214378 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
507 10253926 ibis Adam Olszewski 2024.05.23 PL
508 10200883 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
509 10201996 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
510 10200144 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.22 MP
511 10199360 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.22 PK
512 10199256 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
513 10198924 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.22 ŚL
514 10201751 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.22 PM
515 10198875 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.22 WM
516 10199003 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
517 10198993 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
518 10198986 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
519 10198198 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.22 MZ
520 10198982 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
521 10200099 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
522 10198020 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.22 PK
523 10201933 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
524 10197643 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.22 WP
525 10197632 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.22 MZ
526 10199201 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.22 WP
527 10201288 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.22 WP
528 10216289 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.22 ŚK
529 10253925 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
530 10196194 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.21 WP
531 10201448 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.21
532 10201443 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.21
533 10201437 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.21
534 10197760 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
535 10197759 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
536 10201413 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.21
537 10196062 Este Sławomir Tatoń 2024.05.21 MZ
538 10193895 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.21 PM
539 10202881 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.21 KP
540 10194457 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.21 PL
541 10197707 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
542 10197681 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
543 10194862 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.21 MZ
544 10192662 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
545 10191722 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.21 WP
546 10193153 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.21 PK
547 10197364 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.21 WP
548 10253924 ibis Adam Olszewski 2024.05.21 PL
549 10189883 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.20 WP
550 10191079 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.20 ŁD
551 10187739 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.20 MZ
552 10187664 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
553 10189981 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
554 10190002 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.20 WP
555 10185730 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
556 10185015 Mario Mariusz Zub 2024.05.20 LB
557 10185013 Mario Mariusz Zub 2024.05.20 LB
558 10185010 Mario Mariusz Zub 2024.05.20 LB
559 10184784 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.20 MZ
560 10187083 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.20 WP
561 10188130 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.20 LB
562 10188160 PPJ Marcin Ptak 2024.05.20 WP
563 10188995 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.20 MZ
564 10190151 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.20 MZ
565 10190211 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.20 WM
566 10197389 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.20 WP
567 10198867 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.20 WP
568 10253916 ibis Adam Olszewski 2024.05.20 PL
569 10182397 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 MZ
570 10211199 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.19 PL
571 10183792 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.19 LB
572 10182530 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.19 LS
573 10182528 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.19 LS
574 10181422 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.19 MZ
575 10193602 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
576 10181844 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.19 WM
577 10179044 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
578 10179939 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
579 10177764 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.19 MZ
580 10180009 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
581 10178251 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
582 10178759 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.19 MZ
583 10176904 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.19 MP
584 10175898 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.19 MP
585 10178930 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.19 PM
586 10177228 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
587 10176131 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.19 PK
588 10180856 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.19 MP
589 10179279 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.19 LS
590 10175702 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.19 KP
591 10175828 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
592 10175002 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
593 10179276 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.19 LS
594 10175028 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
595 10174946 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.19 OP
596 10180888 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.19 MP
597 10174858 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
598 10180885 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.19 MP
599 10179189 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.19 MZ
600 10177921 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 MZ
601 10175406 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.19 MP
602 10183024 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.19 WP
603 10184971 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.19 MZ
604 10185933 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
605 10186380 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.19 WP
606 10253915 ibis Adam Olszewski 2024.05.19 PL
607 10185781 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.18 PL
608 10170637 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
609 10170580 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
610 10171026 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
611 10167894 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
612 10169150 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
613 10169870 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
614 10171146 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
615 10169326 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
616 10169414 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.18 ŚL
617 10173071 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
618 10184176 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
619 10165692 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.18 PK
620 10166081 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
621 10165250 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.18 ŚL
622 10170147 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
623 10169476 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
624 10167200 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.18 MZ
625 10165502 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.18 MP
626 10165716 PPJ Marcin Ptak 2024.05.18 WP
627 10164320 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.18 MP
628 10170071 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
629 10202851 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
630 10202882 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
631 10169776 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
632 10170235 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.18 LS
633 10174840 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.18 WP
634 10186100 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
635 10191599 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
636 10253914 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
637 10160606 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
638 10163837 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.17 PM
639 10159861 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.17 PM
640 10161036 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.17 MZ
641 10159414 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
642 10163225 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
643 10216269 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.17 PL
644 10161134 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.17 PL
645 10158195 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.17 KP
646 10186531 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
647 10187087 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.17 WP
648 10253913 ibis Adam Olszewski 2024.05.17 PL
649 10275439 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.05.17 ŚL
650 10162161 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.16 ŁD
651 10157129 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
652 10154956 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
653 10154708 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
654 10156104 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
655 10154697 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
656 10156109 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
657 10153820 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.16 LB
658 10154112 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
659 10152821 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.16 WP
660 10156000 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
661 10171913 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.16 PK
662 10171906 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.16 PK
663 10152103 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.16 ŚL
664 10156157 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
665 10151752 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.16 ŚL
666 10156061 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
667 10152064 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.16 MZ
668 10151614 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.16 MZ
669 10152577 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.16 PL
670 10151038 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.16 MZ
671 10155976 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
672 10155966 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
673 10155962 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
674 10155990 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
675 10156054 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
676 10150369 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
677 10153172 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16
678 10151948 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.16 WP
679 10152386 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.16 WP
680 10156619 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
681 10186690 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
682 10253912 ibis Adam Olszewski 2024.05.16 PL
683 10150003 Este Sławomir Tatoń 2024.05.15 MZ
684 10148361 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.15 WP
685 10147630 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
686 10147613 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
687 10147611 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
688 10149606 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.15 PM
689 10147588 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
690 10147589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
691 10146962 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.15
692 10148015 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.15 MZ
693 10146530 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.15 WP
694 10146343 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.15 MZ
695 10145617 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.15 MZ
696 10147457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
697 10144988 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15 WP
698 10150278 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.15 WP
699 10150287 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.15 WP
700 10151952 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15 WP
701 10153847 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.15 LB
702 10163876 ibis Adam Olszewski 2024.05.15 PL
703 10155938 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.14
704 10142496 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.14 MZ
705 10143369 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.14 PM
706 10148077 PPJ Marcin Ptak 2024.05.14 WP
707 10145613 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.14 MZ
708 10141736 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.14 WP
709 10140510 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.14 PK
710 10151530 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.14 KP
711 10140444 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.14 MZ
712 10143407 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.14 MZ
713 10139178 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.14 MZ
714 10141828 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.14
715 10143042 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.14 MP
716 10139532 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.14 WP
717 10140069 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14 WP
718 10142055 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
719 10143721 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.14 WP
720 10144468 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.14 MZ
721 10145837 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.14 MZ
722 10147115 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14 WP
723 10163866 ibis Adam Olszewski 2024.05.14 PL
724 10136538 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.13 LB
725 10135780 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.13 MP
726 10135322 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
727 10135996 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.13 MZ
728 10134898 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
729 10134677 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
730 10135166 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.13 OP
731 10137732 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
732 10135036 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.13 MZ
733 10137155 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.13 WM
734 10148030 Este Sławomir Tatoń 2024.05.13 MZ
735 10141815 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.13 MZ
736 10130070 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
737 10130094 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
738 10130092 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
739 10130013 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
740 10130090 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
741 10129855 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
742 10129698 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
743 10129767 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
744 10129700 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
745 10129697 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
746 10129695 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
747 10129694 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 PL
748 10129693 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 PL
749 10129692 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 PL
750 10129691 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 PL
751 10130442 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.13 WM
752 10133170 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13 WP
753 10134906 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13 WP
754 10138070 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.13 WP
755 10139101 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13 WP
756 10130843 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
757 10127610 Este Sławomir Tatoń 2024.05.12 MZ
758 10130630 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.12
759 10123742 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
760 10139225 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.12 PM
761 10130619 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
762 10130964 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
763 10122110 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.12 WM
764 10123809 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
765 10125575 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.12 MP
766 10130574 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
767 10122475 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.12 MZ
768 10120354 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
769 10120344 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
770 10130895 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
771 10130626 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
772 10119691 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
773 10127621 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
774 10131324 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
775 10122961 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
776 10121577 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.12 MP
777 10116820 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 MZ
778 10116746 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 MZ
779 10120676 Halina Halina Łukomska 2024.05.12 WP
780 10126409 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
781 10134243 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
782 10134272 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
783 10143763 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.12 WP
784 10147126 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
785 10124234 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
786 10138376 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
787 10117765 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
788 10118796 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
789 10129822 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
790 10107239 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.05.11 PM
791 10106650 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
792 10124215 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
793 10138089 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
794 10120587 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
795 10115055 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
796 10116709 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
797 10104493 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
798 10104439 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
799 10114946 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
800 10104544 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
801 10115436 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
802 10128802 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
803 10104089 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
804 10114945 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
805 10114441 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
806 10104240 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
807 10104232 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
808 10205911 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
809 10118094 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
810 10103997 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
811 10112267 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
812 10117939 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
813 10104503 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
814 10117925 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
815 10103302 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
816 10113471 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
817 10103117 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
818 10103124 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
819 10103131 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
820 10103102 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
821 10117260 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
822 10115665 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
823 10118303 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
824 10114469 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
825 10127867 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
826 10119765 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
827 10115664 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
828 10115193 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
829 10105784 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.11 WP
830 10110451 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
831 10112935 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
832 10115565 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 MZ
833 10118470 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
834 10136614 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
835 10143711 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
836 10101305 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.10
837 10101229 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.10 PK
838 10102701 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.10 MZ
839 10100822 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.10
840 10100936 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.10
841 10098921 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
842 10104464 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.10 MZ
843 10098555 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.10 WP
844 10098531 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.10 WP
845 10098632 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
846 10098213 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.10 ŚL
847 10098522 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.10 WP
848 10098229 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.10 MZ
849 10101455 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.10 MP
850 10097169 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
851 10135349 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.10 PL
852 10102580 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
853 10097437 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.10 WP
854 10098685 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.10 WP
855 10101390 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.10 WP
856 10102594 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.10 KP
857 10103085 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.10 WP
858 10138310 ibis Adam Olszewski 2024.05.10 PL
859 10094546 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.09 MP
860 10093593 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
861 10093441 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
862 10092874 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.09 WP
863 10093690 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.09 WM
864 10092101 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 MZ
865 10092424 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.09 MZ
866 10091280 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.09 MZ
867 10090949 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.09 MP
868 10090950 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.09 MP
869 10090885 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.09 MZ
870 10090868 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
871 10091964 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.09 MP
872 10094499 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
873 10095848 PPJ Marcin Ptak 2024.05.09 MP
874 10098695 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
875 10089109 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.08 MP
876 10089104 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.08 MP
877 10088223 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.08 ŚL
878 10089210 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 PM
879 10091000 Este Sławomir Tatoń 2024.05.08 MZ
880 10087396 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
881 10086706 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
882 10085512 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.08 PL
883 10086002 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.08 MZ
884 10085209 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
885 10096037 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.08
886 10096032 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.08
887 10096012 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.08
888 10095985 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.08
889 10084730 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 WM
890 10085274 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
891 10087433 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.08 WP
892 10088335 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
893 10089428 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
894 10089540 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
895 10089654 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.08 WP
896 10097131 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
897 10138311 ibis Adam Olszewski 2024.05.08 PL
898 10084013 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 KP
899 10084003 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
900 10081724 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.07 PL
901 10115125 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.07 MP
902 10086211 Este Sławomir Tatoń 2024.05.07 MZ
903 10081750 Tilia Paweł Hermański 2024.05.07 ŚL
904 10080995 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.07 MZ
905 10080985 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.07 PK
906 10080765 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
907 10079819 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.07 MZ
908 10083832 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
909 10079836 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.07 MZ
910 10079224 krakers Wiktor Kroker 2024.05.07 WP
911 10079776 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.07 LS
912 10080908 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
913 10080903 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
914 10079505 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.07 WP
915 10082085 Halina Halina Łukomska 2024.05.07 WP
916 10082142 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.07 MZ
917 10083491 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.07 MP
918 10084283 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.07 WP
919 10085283 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.07 WP
920 10076975 Mario Mariusz Zub 2024.05.06 LB
921 10079178 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.06
922 10075489 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.06 ŚL
923 10074952 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
924 10077920 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
925 10074463 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.06 WP
926 10074022 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.06 MP
927 10077997 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
928 10076393 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.06 LS
929 10077897 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
930 10083677 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.06 WP
931 10076050 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
932 10077110 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.06 MZ
933 10079377 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.06 MZ
934 10151504 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.06 KP
935 10151392 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.06 KP
936 10073731 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.06 WP
937 10073793 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.06 WP
938 10077737 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.06 WP
939 10077788 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
940 10077842 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
941 10071480 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.05 ŚL
942 10070180 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.05 MP
943 10070025 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
944 10069845 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
945 10068124 Este Sławomir Tatoń 2024.05.05 MZ
946 10066192 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
947 10066402 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
948 10065306 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.05 MZ
949 10063752 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
950 10066286 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.05 MZ
951 10065095 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
952 10067711 PPJ Marcin Ptak 2024.05.05 WP
953 10066359 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
954 10071361 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
955 10062190 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
956 10062066 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
957 10064758 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.05 WM
958 10061973 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.05.05 ŚL
959 10066808 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
960 10065605 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
961 10063061 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.05 PK
962 10062406 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
963 10062169 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
964 10062448 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.05 ŚL
965 10061794 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.05 PL
966 10062110 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.05 MZ
967 10066631 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
968 10067809 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
969 10069605 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
970 10080531 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.05 ZP
971 10083525 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
972 10088258 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
973 10099086 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
974 10183416 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.05 MZ
975 10059250 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.04 LB
976 10062433 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.04 MZ
977 10056611 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
978 10067045 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.04 PL
979 10055031 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
980 10061445 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
981 10055450 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
982 10054612 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.04
983 10053751 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
984 10053215 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.04 PK
985 10053056 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.04 PK
986 10052804 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.04 WP
987 10057470 Este Sławomir Tatoń 2024.05.04 MZ
988 10052104 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
989 10072038 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
990 10079784 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.04 MP
991 10079785 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.04 MP
992 10052091 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
993 10072106 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
994 10079783 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.04 MP
995 10053428 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.05.04 MP
996 10050921 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.05.04 MP
997 10050876 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
998 10050230 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
999 10052768 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.04 MZ
1000 10050767 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
1001 10049903 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
1002 10050034 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.04 ŚL
1003 10051737 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
1004 10054575 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
1005 10049556 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
1006 10049931 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
1007 10057785 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.04 MZ
1008 10052962 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.04 WP
1009 10053155 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.04 PL
1010 10053311 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 MP
1011 10055341 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
1012 10056965 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
1013 10058633 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
1014 10060138 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.04 ŚL
1015 10060930 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.04 WP
1016 10060940 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.04 WP
1017 10070587 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
1018 10079485 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
1019 10080567 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.04 ZP
1020 10090323 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
1021 10138309 ibis Adam Olszewski 2024.05.04 PL
1022 10046074 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.03 WM
1023 10045787 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
1024 10045093 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.03 WP
1025 10049030 Tilia Paweł Hermański 2024.05.03 ŚL
1026 10039335 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.03 ŚL
1027 10056660 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.03 PL
1028 10040912 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
1029 10039507 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.03 MZ
1030 10038644 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
1031 10039370 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.03 LS
1032 10038341 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.03 ŚL
1033 10039001 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 WP
1034 10039369 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.03 LS
1035 10039368 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.03 LS
1036 10037894 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
1037 10037003 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
1038 10037123 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.03 PL
1039 10049120 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.03 KP
1040 10037553 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.03 ŚL
1041 10036312 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
1042 10046955 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.03 MZ
1043 10035844 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.03 WP
1044 10035837 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.03 WP
1045 10041642 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
1046 10041926 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
1047 10047658 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1048 10047917 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1049 10047942 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
1050 10048394 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
1051 10048411 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
1052 10049107 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
1053 10058240 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 MB
1054 10138308 ibis Adam Olszewski 2024.05.03 PL
1055 10140105 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
1056 10033995 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.02 WM
1057 10032776 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
1058 10033211 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.02 MZ
1059 10032214 Ivory Iwona Rylska 2024.05.02 WP
1060 10030695 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 OP
1061 10029674 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
1062 10027734 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
1063 10029834 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.02 OP
1064 10028447 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.02 MZ
1065 10026985 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.02 WP
1066 10027021 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.02 PK
1067 10026214 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.02 PL
1068 10027061 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.02 ŚL
1069 10025926 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.05.02 MP