GATUNEK

Gatunek: dzięciołek, Dryobates minor

Rząd: Dzięciołowe

Rodzina: Dzięciołowate | Dzięcioły

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 87 95
2 69 72
3 155 166
4 137 148
5 87 91
6 56 65
7 30 34
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477554 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.21 ŚL
2 10475247 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
3 10477096 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.21 WP
4 10473068 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.20 WP
5 10465545 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.07.18 PK
6 10464985 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
7 10463865 ibis Adam Olszewski 2024.07.17 PL
8 10460078 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
9 10461573 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
10 10458731 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.15 MZ
11 10446173 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.12 WP
12 10446047 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.07.12 PK
13 10440740 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
14 10466821 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.08 ŚL
15 10433814 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.08 PM
16 10437297 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
17 10431793 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.07 PK
18 10429301 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
19 10428193 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
20 10422880 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.06 ŁD
21 10421740 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
22 10421083 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
23 10422216 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
24 10445683 Antek Życki Antoni Życki 2024.07.04 WM
25 10408882 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.03 ŚL
26 10408868 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.03 ŚL
27 10408565 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
28 10407422 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.02 MZ
29 10404231 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
30 10404301 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.01
31 10398015 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
32 10401178 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
33 10393824 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.29 ŚL
34 10401711 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.29 MZ
35 10429342 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.28 LB
36 10390080 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.28 MP
37 10403527 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.26 MP
38 10383876 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.26 ZP
39 10370883 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
40 10370286 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
41 10370256 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
42 10378671 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.23 PM
43 10362966 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.21 WM
44 10361725 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.21 PK
45 10417984 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
46 10361390 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.20 WP
47 10359799 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
48 10356768 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.19 WM
49 10351389 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.17 ŚL
50 10351394 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.17 MZ
51 10350329 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.17 PL
52 10351232 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.17 MP
53 10349368 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
54 10342342 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.16 PL
55 10338284 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.15 MP
56 10332797 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.14 WM
57 10321395 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
58 10320283 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.11 MZ
59 10320246 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.11 MZ
60 10316371 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
61 10315099 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.09 PL
62 10316552 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
63 10306839 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.08 PK
64 10306708 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
65 10302133 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
66 10302089 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
67 10301569 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.06.08 ŚL
68 10299179 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
69 10298418 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
70 10298877 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.07
71 10294274 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
72 10294272 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
73 10305544 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.06 LB
74 10290821 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
75 10287095 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
76 10294134 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.04 WM
77 10285358 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
78 10285193 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.04 MB
79 10281096 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.03 KP
80 10275419 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.02 WM
81 10275984 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.02 WP
82 10273915 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
83 10273193 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.02 PK
84 10275823 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
85 10265861 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.01 WP
86 10263690 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.01 WM
87 10260445 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.31 WM
88 10260401 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.31 WM
89 10256585 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.31 WP
90 10259571 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.05.30 MZ
91 10247250 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
92 10245603 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.30 PL
93 10241221 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
94 10246347 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.28 WM
95 10235157 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.27 WP
96 10233042 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
97 10235252 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.27 PL
98 10231436 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.27 WM
99 10225832 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
100 10224179 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.26 ŚL
101 10223459 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.26 MZ
102 10224430 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
103 10223865 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
104 10223409 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
105 10222986 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
106 10227866 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
107 10213539 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.25 MZ
108 10214671 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 PM
109 10212994 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 PM
110 10214446 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
111 10212242 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
112 10219382 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
113 10207935 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
114 10206891 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.24 WP
115 10203562 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.23 MP
116 10229910 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.23
117 10203705 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
118 10214418 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
119 10193321 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.21 ŚL
120 10192005 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.20 PL
121 10189963 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
122 10188006 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
123 10177614 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
124 10177725 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
125 10178252 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
126 10178323 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
127 10175027 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
128 10187562 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
129 10182951 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
130 10185934 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
131 10170796 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
132 10170465 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
133 10186027 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
134 10174837 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.18 WP
135 10161709 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
136 10160953 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.16 ŚL
137 10155618 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
138 10151640 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
139 10151651 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
140 10150700 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.16 WM
141 10147968 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
142 10282966 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
143 10149595 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.15 WM
144 10139850 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.14 PK
145 10139189 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.14 WM
146 10135842 Robert Lo Robert Locman 2024.05.13 WM
147 10137736 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
148 10132007 Robert Lo Robert Locman 2024.05.13 WM
149 10131143 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.13 ŚL
150 10122998 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
151 10126039 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.12 ŚL
152 10113531 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
153 10115857 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
154 10118071 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
155 10134100 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
156 10105212 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
157 10120581 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
158 10121350 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
159 10119587 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
160 10096828 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.09 MZ
161 10090365 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
162 10096486 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.08 MZ
163 10079223 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
164 10073829 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.06 MZ
165 10062525 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.05 KP
166 10062523 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
167 10058081 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 ŚL
168 10051853 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
169 10052277 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
170 10029105 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
171 10041215 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
172 10052703 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
173 10015065 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
174 10004130 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.29 WP
175 9990922 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
176 9996743 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
177 9986681 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
178 9986817 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.28 MZ
179 9986143 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.04.28 MZ
180 9986096 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
181 9985106 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.28 MZ
182 9998871 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.28 PK
183 9980910 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
184 9984475 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
185 9970089 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.26 ŚL
186 9972392 Este Sławomir Tatoń 2024.04.26 MZ
187 9966295 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
188 9964918 Mario Mariusz Zub 2024.04.25 LB
189 9956064 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
190 9956114 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
191 9952831 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
192 9952844 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.23 ŚL
193 9953028 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.23 PK
194 9953076 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.23 PL
195 9954010 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
196 9949952 krakers Wiktor Kroker 2024.04.22 WP
197 9949225 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.22 WP
198 9951351 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
199 9949317 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.22 PK
200 9965293 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
201 9945106 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.20 ŚL
202 9931907 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.04.20 PK
203 9935742 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
204 9962437 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.18 ŚL
205 9923003 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
206 9923711 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.17 PL
207 9927108 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.16 ZP
208 9914049 Mario Mariusz Zub 2024.04.15 LB
209 9907687 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.14 WP
210 9904939 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
211 9902758 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.14 WP
212 9904892 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
213 9900316 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.14 WM
214 9909554 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.13
215 9923571 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.13 PM
216 9889618 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.12 OP
217 9887620 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.12 ŚL
218 9887117 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
219 9886745 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
220 9889085 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.12
221 9886167 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
222 9899738 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
223 9886598 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.12 OP
224 9918466 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.12 MP
225 9886141 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
226 9899712 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
227 9882468 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.11 PL
228 9881525 Mario Mariusz Zub 2024.04.11 LB
229 9881580 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.11 LB
230 9883441 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.11 MP
231 9879166 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.11 ŚL
232 9878968 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.11 PL
233 9880286 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.11 WP
234 9876170 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.10 MZ
235 9875145 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.10 ŚL
236 9874704 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
237 9872449 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.09 WP
238 9869568 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
239 9867283 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.09 PK
240 9872222 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.09 LB
241 9863167 Mario Mariusz Zub 2024.04.08 LB
242 9863166 Mario Mariusz Zub 2024.04.08 LB
243 9869674 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.08 OP
244 9860160 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
245 9860183 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.08 WP
246 9869306 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.08 MZ
247 9862708 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.08 MZ
248 9858298 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.08 WP
249 9863435 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.08 MZ
250 9864382 Karol Mirek Karol Mirek 2024.04.08 ŚL
251 9849715 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.07 ŚL
252 9849446 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
253 9850041 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.07 ŚL
254 9848043 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
255 9851670 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 MZ
256 9845797 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.07 PL
257 9856252 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.07 WM
258 9850247 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.07 PK
259 9840571 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.06 LB
260 9840572 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.06 LB
261 9836868 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.06 MZ
262 9835654 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.06 ŚL
263 9837080 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.06
264 9836211 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.06 MP
265 9834391 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.06 PL
266 9833782 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.06 MP
267 9834875 Ewajan Ewa Janas 2024.04.06 MP
268 9834828 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
269 9838813 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.06 PL
270 9838269 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
271 9838896 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
272 9842035 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.06 ŚL
273 9833436 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.06 WM
274 9840627 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.06 MZ
275 9831915 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.05 PL
276 9841650 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.05 WP
277 9831911 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.05 PL
278 9828242 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.05
279 9828773 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
280 9826978 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.05 WP
281 9832279 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.05 MP
282 9826433 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.05 MZ
283 9826379 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.05 MZ
284 9825500 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
285 9828512 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.05 LB
286 9830187 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.05 MZ
287 9831787 Halina Halina Łukomska 2024.04.05 PK
288 9821894 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.04 PL
289 9819509 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.04 MZ
290 9824769 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.04 ŚL
291 9882571 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.04 PL
292 9811369 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.02 LS
293 9811465 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.02 PL
294 9814516 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.02 ŚL
295 9806623 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
296 9804941 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
297 9801066 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
298 9802007 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.01 ŚL
299 9801841 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.01 MZ
300 9802146 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
301 9801252 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
302 9802143 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
303 9798036 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
304 9797745 Ivory Iwona Rylska 2024.04.01 WP
305 9796808 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.01 WM
306 9798568 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.01 PK
307 9797478 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.01 PK
308 9797974 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.01 PK
309 9808449 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.01 WM
310 9796077 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.01 PM
311 9793269 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.31 WP
312 9804477 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.31
313 9790597 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.31 MZ
314 9790937 Tarda Wojciech Kaczor 2024.03.31 KP
315 9804465 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.31
316 9792087 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.31 PL
317 9794589 Ewajan Ewa Janas 2024.03.31 ŚK
318 9794125 To the Moon Paweł Kamiński 2024.03.31 KP
319 9868121 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.31 WM
320 9784092 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.30
321 9783611 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
322 9781443 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
323 9787697 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.30 MZ
324 9778338 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
325 9772223 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.29 PK
326 9809785 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.29 MZ
327 9772358 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
328 9770981 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.03.29 MP
329 9773074 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.29 MP
330 9775352 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.29 PL
331 10050219 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.29 WP
332 9769736 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.28 PM
333 9766089 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.28 PL
334 9768540 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.28 WP
335 9767179 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.28 WM
336 9765620 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.27 MP
337 9760844 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.27 ŚL
338 9760802 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.27 ŚL
339 9763975 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.27 ŚL
340 9756932 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.26 LB
341 9773285 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.26 WP
342 9759372 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.26 PL
343 9759068 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.26 PL
344 9752088 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.25 PM
345 9753273 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.25 WM
346 9751665 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25 WP
347 9766684 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25 WP
348 9745079 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.24 ŚL
349 9742178 Vogelfart Patryk Ptak 2024.03.24 ŚL
350 9740668 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.24 PL
351 9744628 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
352 9740111 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.03.24 MZ
353 9741466 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.24 PK
354 9736390 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
355 9734387 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.03.23 MZ
356 9743515 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.03.23 MZ
357 9733002 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.23 PK
358 9737640 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.23 MP
359 9731286 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.23 ŚL
360 9730863 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.23 PL
361 9737835 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.23
362 9737810 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.23
363 9730927 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
364 9727076 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.22 PL
365 9724842 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.22 ŚL
366 9721953 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.21 ŚL
367 9720557 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
368 9723285 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.21 ŚL
369 9719608 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.21 MP
370 9712716 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.20 PL
371 9718974 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.20
372 9718350 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.20 MZ
373 9715780 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.19 OP
374 9709744 krakers Wiktor Kroker 2024.03.19 WP
375 9706926 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.18 ŚL
376 9715781 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.18
377 9706272 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.18 MP
378 9705252 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.18 ZP
379 9866311 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.18 WM
380 9706968 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.18 ŚL
381 9698636 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.17 PK
382 9695857 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.17 PL
383 9692710 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
384 9689356 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.16 ŚL
385 9689203 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.16 MP
386 9695823 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.16
387 9691681 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.16
388 9686552 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.16 ŚL
389 9686657 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.16 WP
390 9686219 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.16 ŚL
391 9692909 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.16 ŚL
392 9683059 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.15 LS
393 9684759 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.15 PM
394 9713852 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
395 9676980 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.14 PK
396 9678158 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.14 WP
397 9679559 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.14 MP
398 9676271 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
399 9679058 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.14 ŚL
400 9677516 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.14 MP
401 9673889 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.13
402 9673925 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.13
403 9673879 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.13
404 9671428 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.13 ŚL
405 9668317 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.12 LB
406 9668227 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.12 WP
407 9668801 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.12 ŚL
408 9668296 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.12 LB
409 9665995 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.11
410 9660930 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.10 MP
411 9657479 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.10 PK
412 9655763 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.10 PK
413 9661475 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.10 WP
414 9656061 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.10 WP
415 9658215 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.09 MP
416 9652864 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.09 WP
417 9662798 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.09 MP
418 9665667 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.09 MP
419 9654439 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.09 MZ
420 9653899 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.09 PM
421 9653085 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.09 ŚL
422 9645323 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.08 WP
423 9645320 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.08 WP
424 9644527 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.08 MZ
425 9644379 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.08 PL
426 9644621 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.08 ŚL
427 9644169 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.08 MP
428 9643856 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.08 WP
429 9645436 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.03.08 MP
430 9644728 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.08 MZ
431 9646307 Halina Halina Łukomska 2024.03.08 WP
432 9640911 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.07 PM
433 9641919 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.07 WP
434 9640876 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.07 PM
435 9637993 Oso Łukasz Budny 2024.03.06 MZ
436 9639618 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.06 WP
437 9636858 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.06 ŚL
438 9636353 Robert Lo Robert Locman 2024.03.06 WM
439 9634716 Mario Mariusz Zub 2024.03.05 LB
440 9633214 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.05 WP
441 9631101 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.04 ŚL
442 9631278 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.04 LS
443 9630593 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.04 MZ
444 9629588 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.04 ŚL
445 9865698 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.04 WM
446 9629091 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.03 PM
447 9623558 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.03 PL
448 9623065 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.03 MP
449 9631071 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.03 WP
450 9622239 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.03 PK
451 9635606 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.03 MP
452 9626425 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.03.03 LB
453 9628430 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.03 WM
454 9637102 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
455 9613778 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.02 LB
456 9613040 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.03.02 ŚL
457 9612991 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.02 ŚL
458 9613254 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.02 WP
459 9616096 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
460 9617821 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
461 9616812 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.02 PK
462 9629084 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.02 PM
463 9610961 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.01 WP
464 9609832 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.01 ŚL
465 9609201 Marta Świtała Marta Świtała 2024.03.01 ŚL
466 9606688 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.29
467 9604822 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.29 WP
468 9604279 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.29 MZ
469 9607666 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.29 PK
470 9603311 Mario Mariusz Zub 2024.02.28 LB
471 9601394 Oso Łukasz Budny 2024.02.28 MZ
472 9619348 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.02.28 KP
473 9600146 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.27 MP
474 9596733 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.27 WM
475 9600797 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.27 ZP
476 9595835 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 MZ
477 9593504 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.26 MZ
478 9589417 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.25 MZ
479 9584777 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.25 LB
480 9587770 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
481 9584933 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.25 MZ
482 9587715 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
483 9587209 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.25 MZ
484 9589841 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.25 LB
485 9589884 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.25 LB
486 9591920 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.25 LB
487 9578305 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.24 ŚL
488 9575642 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.23 PK
489 9573071 Este Sławomir Tatoń 2024.02.22 MZ
490 9571568 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.22 ŚL
491 9569112 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.02.21 MP
492 9570587 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.21 PK
493 9566194 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.20 ŚL
494 9580539 Balbi Magdalena Naber 2024.02.20 MZ
495 9565353 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.02.20 MZ
496 9563303 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
497 9560141 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.02.18
498 9559397 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.18
499 9559272 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.18 PK
500 9559437 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.02.18 MP
501 9558712 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.18 PK
502 9555622 Marek Derda Marek Derda 2024.02.18 MZ
503 9555625 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.18 MZ
504 9557764 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.18 MZ
505 9560103 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.18 MP
506 9554559 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.18 PM
507 9548513 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.16 PK
508 9575790 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.02.16 ZP
509 9545983 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.16 MP
510 9545581 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.15 MP
511 9544992 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.15 MP
512 9539238 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.14 WP
513 9539183 Ivory Iwona Rylska 2024.02.14 WP
514 9537612 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.13 ŚL
515 9534673 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.12 LB
516 9531214 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.11 MZ
517 9530845 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.02.11 MZ
518 9529120 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.02.11 PK
519 9529426 Podkarpacka Grupa OTOP Olek Wójcik 2024.02.11 PK
520 9529296 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.11 MZ
521 9564448 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.11 MP
522 9526698 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.10 LB
523 9522663 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
524 9522041 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.09 PL
525 9518085 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.02.08 MP
526 9517489 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.08 PL
527 9519961 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.02.08 WP
528 9515726 Balbi Magdalena Naber 2024.02.07 MZ
529 9516982 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.02.05 LB
530 9508018 Robert Kraska Robert Kraska 2024.02.04 MZ
531 9507065 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.02.04 WP
532 9509910 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.04
533 9503888 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.02.03 PK
534 9499757 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.02 PL
535 9492832 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.30 ŚL
536 9492723 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.30
537 9491097 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.30 LS
538 9487934 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.01.29 PL
539 9482700 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.28 MZ
540 9479978 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.28 MP
541 9481070 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.01.28 OP
542 9479675 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.01.28 MZ
543 9498567 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.01.28 PM
544 9485551 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.01.28 MZ
545 9476783 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.27 MZ
546 9475743 Mario Mariusz Zub 2024.01.27 LB
547 9475254 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.01.27 PM
548 9478438 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.27 PK
549 9476691 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.27 PK
550 9472297 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.26 WM
551 9472030 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.01.26 ŚL
552 9472110 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.26 ŚL
553 9471635 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.26 MZ
554 9471787 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.26 MZ
555 9468397 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.01.24 PM
556 9462602 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.22 LB
557 9461771 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.01.22 MP
558 9456946 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.21 PK
559 9457184 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.21 LB
560 9457503 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.21 LB
561 9457279 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.21 PK
562 9458310 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.21 PL
563 9458958 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.21 PL
564 9455803 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.21 PL
565 9457907 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.21 MZ
566 9458446 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.21 MZ
567 9460470 SB :) Szymon Sendera 2024.01.21 MZ
568 9459247 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.21 LB
569 9454978 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.01.20 MP
570 9454368 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.20 PK
571 9447189 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.19 ZP
572 9560290 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.01.18 PM
573 9436001 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.17 MZ
574 9434584 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.16 PM
575 9381262 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.01.16 MZ
576 9434033 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.16 WP
577 9433584 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.16 MZ
578 9434570 Ivory Iwona Rylska 2024.01.16 WP
579 9435104 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.16 WP
580 9378232 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.15 LB
581 9373764 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
582 9370406 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.01.14 MP
583 9372591 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.14 WP
584 9364519 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.01.13 PL
585 9364283 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.01.13 MP
586 9451879 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.13 MZ
587 9364412 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.13 MZ
588 9360910 Michał Janosz Michał Janosz 2024.01.12 ŚL
589 9359390 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.12 MZ
590 9359296 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.12 PL
591 9356941 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.11 PM
592 9357531 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.01.11 MP
593 9356634 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.11 MZ
594 9353099 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.01.10 MZ
595 9352592 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.10 PL
596 9354304 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.10 WM
597 9350035 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.09 WP
598 9352799 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.09 ZP
599 9349941 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.09 WP
600 9350520 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.01.09 WP
601 9355540 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.01.09 PK
602 9357134 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.01.09 MP
603 9347029 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.08 PK
604 9340678 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.07 WM
605 9341419 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.07
606 9338898 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.07 ŚL
607 9341550 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.07 MZ
608 9333536 Robert Lo Robert Locman 2024.01.06 WM
609 9327741 Oso Łukasz Budny 2024.01.04 MZ
610 9328117 PPJ Marcin Ptak 2024.01.04 WP
611 9324685 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.01.03 MZ
612 9325598 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.01.03 WM
613 9325687 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.03 MZ
614 9323976 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.02 MZ
615 9320725 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.02 LB
616 9324095 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.01.02 ŚL
617 9361730 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.01 WP
618 9314132 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.01 WP
619 9315354 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.01 WP
620 9312669 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.01 PL
621 9323790 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.01 PL

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"