GATUNEK

Gatunek: brodziec piskliwy, Actitis hypoleucos

Rząd: Siewkowe | Bekasowce

Rodzina: Bekasowate | Brodźce

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 4 4
2 0 0
3 9 11
4 267 540
5 292 537
6 60 92
7 171 531
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477575 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
2 10477184 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
3 10476454 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
4 10476236 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 ŚK
5 10477138 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.21 MZ
6 10477128 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.21 MZ
7 10475753 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.21 PL
8 10476575 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.21 ŚL
9 10475567 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
10 10475903 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
11 10475282 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
12 10476677 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
13 10473426 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
14 10472786 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
15 10473408 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
16 10471214 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.20 WM
17 10470709 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
18 10470715 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.20 LB
19 10471301 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.07.20 MZ
20 10470671 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.20 WP
21 10475723 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.20 MZ
22 10475158 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
23 10470549 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
24 10470520 Robert Lo Robert Locman 2024.07.20 WM
25 10469871 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
26 10469964 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
27 10472256 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
28 10474605 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
29 10473509 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.20 WP
30 10469804 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.19 MZ
31 10468328 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
32 10468740 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
33 10467822 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
34 10466023 Mario Mariusz Zub 2024.07.18 LB
35 10466915 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.18 PK
36 10464303 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.18 LB
37 10466430 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
38 10463881 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.18 MP
39 10466051 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.18 ŚK
40 10464812 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
41 10463112 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.17 MZ
42 10463821 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
43 10463646 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.17 MZ
44 10463813 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
45 10462412 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.17 ZP
46 10466289 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.16
47 10461109 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
48 10460386 ibis Adam Olszewski 2024.07.16 PL
49 10460082 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
50 10461580 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
51 10457586 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
52 10457472 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
53 10458410 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.15 PK
54 10459127 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
55 10456431 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
56 10455859 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.14 MZ
57 10455794 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.14 PM
58 10456125 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 PM
59 10455592 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.07.14 MP
60 10455428 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
61 10455355 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
62 10456678 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
63 10457057 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
64 10454338 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
65 10454599 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
66 10454217 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
67 10454624 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
68 10456758 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.14 MB
69 10454072 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.07.14 MZ
70 10454041 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.07.14 PK
71 10454800 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.14 ZP
72 10453967 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
73 10461695 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
74 10453108 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
75 10451877 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.07.14 PM
76 10453022 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
77 10452978 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
78 10453242 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
79 10456949 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.13 ŁD
80 10451933 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13
81 10450980 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
82 10449947 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 WP
83 10451291 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.13 MZ
84 10450427 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
85 10450422 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
86 10449445 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
87 10448987 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.13 MP
88 10449549 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
89 10448449 Mario Mariusz Zub 2024.07.13 MB
90 10449086 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
91 10449524 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
92 10451960 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
93 10449713 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
94 10448345 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
95 10448123 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.13 MP
96 10449171 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.13 WM
97 10448882 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.13 MZ
98 10451815 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.13 MB
99 10446689 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.12 ŚL
100 10449980 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.12 WM
101 10446636 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.12 MB
102 10446272 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
103 10446191 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
104 10446424 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.07.12 ŚL
105 10447347 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.12 LB
106 10445813 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.11 ŁD
107 10448228 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.11 MP
108 10475499 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.11 MP
109 10452718 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.11 MB
110 10447111 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.11 MB
111 10452772 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.11 MB
112 10444075 Mario Mariusz Zub 2024.07.11 MB
113 10443965 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.11 PM
114 10446833 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
115 10446006 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
116 10447960 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.11 MB
117 10458442 Ewajan Ewa Janas 2024.07.11 MB
118 10445828 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
119 10444338 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.10 MZ
120 10444334 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.10 MZ
121 10442908 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.10 PL
122 10442895 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
123 10441205 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.10 PM
124 10441535 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.09 MZ
125 10441530 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.09 MZ
126 10440586 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
127 10440633 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
128 10465637 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.07.09 ZP
129 10440843 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
130 10437371 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
131 10434067 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.08 PM
132 10437827 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.08 PL
133 10433609 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.08 MP
134 10431596 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
135 10430484 Mario Mariusz Zub 2024.07.07 PM
136 10430436 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.07 MP
137 10432659 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
138 10429871 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
139 10445689 Antek Życki Antoni Życki 2024.07.07 MZ
140 10429060 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
141 10427795 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 MZ
142 10427585 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
143 10427442 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
144 10430181 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
145 10431000 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.07 MP
146 10431921 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
147 10433826 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.07 PM
148 10426558 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
149 10425791 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.06 MZ
150 10422327 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
151 10421167 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
152 10421726 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
153 10424684 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.07.06 ZP
154 10423920 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.06 ŁD
155 10426757 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
156 10420691 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.05 MZ
157 10418978 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
158 10415803 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
159 10415438 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
160 10415062 Młody ornitolog Marek Faber 2024.07.04 ŚL
161 10413665 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.04 PK
162 10413275 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.07.04 PK
163 10411834 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
164 10410612 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.03 MZ
165 10419593 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.03 MP
166 10408098 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.02 MZ
167 10408095 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.02 MZ
168 10407829 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
169 10405948 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.07.02 PM
170 10403130 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.01 MZ
171 10403907 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.01 PK
172 10400171 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.30
173 10400731 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
174 10423943 Ivory Iwona Rylska 2024.06.30 ŁD
175 10397254 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.30 MZ
176 10409035 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
177 10399890 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
178 10394389 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.29 MZ
179 10393211 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
180 10393206 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
181 10386992 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.27 MZ
182 10385593 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
183 10385114 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
184 10385088 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.26 MZ
185 10384738 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.26 KP
186 10381116 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
187 10383210 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.25 MB
188 10377216 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
189 10376997 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
190 10376994 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
191 10376988 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
192 10378437 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
193 10395170 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.24 MZ
194 10378576 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
195 10378535 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
196 10371844 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
197 10371650 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
198 10371722 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
199 10379425 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
200 10378908 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.23 MZ
201 10366612 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
202 10366270 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
203 10366256 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
204 10367806 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.22 MZ
205 10418064 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
206 10418030 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
207 10361056 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
208 10354315 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
209 10353379 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.18 MP
210 10351344 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.17 MP
211 10345168 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.16 MZ
212 10346472 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
213 10337220 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.06.15 MP
214 10336262 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
215 10335869 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.15 MZ
216 10336396 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.15 PK
217 10324941 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
218 10324939 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
219 10324937 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
220 10324897 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
221 10312533 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
222 10332487 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.09 PK
223 10281045 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.03 MZ
224 10284665 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
225 10281396 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.03 ŚL
226 10276732 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
227 10274736 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
228 10270860 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
229 10269485 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
230 10267693 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.01 LB
231 10265173 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
232 10260218 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
233 10274799 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.31 PM
234 10250490 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
235 10258966 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
236 10258926 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
237 10258918 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
238 10244329 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.30 PL
239 10283703 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
240 10283688 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
241 10283681 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
242 10283636 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
243 10283705 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
244 10283696 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
245 10283597 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
246 10283669 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
247 10283639 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
248 10283539 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
249 10283543 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
250 10283547 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
251 10283493 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
252 10283460 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
253 10237403 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
254 10231508 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.27
255 10229384 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
256 10229468 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.27 MP
257 10220156 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
258 10217432 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
259 10213455 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
260 10223314 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
261 10218794 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
262 10217726 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.25 MZ
263 10206660 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
264 10203304 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
265 10203875 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
266 10211214 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.23 MZ
267 10200332 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
268 10193628 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 MB
269 10194630 Mario Mariusz Zub 2024.05.21 LB
270 10191481 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.20 MP
271 10180085 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
272 10178682 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
273 10177540 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.19 PK
274 10178696 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.19 LB
275 10181360 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.19 MZ
276 10175806 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
277 10179269 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
278 10184592 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
279 10180374 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
280 10221181 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.19 MZ
281 10171567 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
282 10169530 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.18 MP
283 10169020 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.18 MP
284 10171018 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
285 10165378 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.18 WM
286 10172328 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.18 PK
287 10180685 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
288 10148885 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.15 MP
289 10282967 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
290 10143897 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.14 MZ
291 10143893 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.14 MZ
292 10143894 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.14 MZ
293 10143885 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.14 MZ
294 10142039 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
295 10141950 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
296 10138337 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
297 10138327 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
298 10138324 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
299 10135636 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
300 10133072 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
301 10133776 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
302 10133790 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.13 LB
303 10130622 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
304 10126464 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.12 ŚL
305 10134427 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
306 10131071 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
307 10130612 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
308 10125076 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
309 10126729 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.12 MZ
310 10121183 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
311 10121717 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
312 10120967 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
313 10132134 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.12 MP
314 10125365 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
315 10183141 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
316 10116811 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.11
317 10110655 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.11 ZP
318 10119787 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
319 10131119 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
320 10190574 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
321 10110370 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
322 10117668 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
323 10118826 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
324 10129859 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
325 10120486 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
326 10115496 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
327 10129279 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
328 10108421 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
329 10106913 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 MB
330 10124406 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
331 10113219 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
332 10141424 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
333 10108540 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
334 10106679 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
335 10134124 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
336 10105940 Mario Mariusz Zub 2024.05.11 LB
337 10106398 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
338 10119119 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚK
339 10117318 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
340 10131127 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
341 10131108 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
342 10104787 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
343 10104609 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
344 10205866 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
345 10127701 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
346 10114592 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
347 10140986 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
348 10113126 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
349 10123674 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
350 10106086 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
351 10118965 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
352 10134587 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
353 10122021 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
354 10116725 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
355 10115084 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
356 10115152 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
357 10107788 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
358 10121247 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
359 10120640 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
360 10109611 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.11 MZ
361 10144212 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
362 10193998 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
363 10144455 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.11 MZ
364 10115408 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.10 MZ
365 10100626 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.10 MZ
366 10098919 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
367 10100414 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
368 10097995 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.10 MZ
369 10132103 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.10 ŚK
370 10119333 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.10 LB
371 10095302 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.09 WM
372 10100746 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.09 MZ
373 10095680 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
374 10090362 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
375 10090371 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
376 10094865 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
377 10088833 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.08 MZ
378 10087795 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.08
379 10086231 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.08 PK
380 10087363 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
381 10086150 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 MB
382 10086665 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
383 10089403 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.08 WM
384 10388153 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.08 MP
385 10083943 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
386 10081723 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.07 PL
387 10082359 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
388 10082175 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.07 WP
389 10084309 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.07 ŚL
390 10076844 Mario Mariusz Zub 2024.05.06 LB
391 10077157 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.06 MZ
392 10077156 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.06 MZ
393 10077237 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
394 10077229 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
395 10075438 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.06 PK
396 10075960 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
397 10075954 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
398 10076024 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
399 10076016 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
400 10076069 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
401 10074187 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.06 PK
402 10075602 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.06 PL
403 10077652 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.06 PL
404 10304144 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.06 PM
405 10072264 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.05 MP
406 10068814 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.05 PK
407 10067509 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.05 ŚL
408 10064803 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.05 MP
409 10066439 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
410 10068018 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
411 10066290 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.05 MZ
412 10068007 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
413 10064063 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.05
414 10067992 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
415 10065051 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
416 10068034 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
417 10063439 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.05 MZ
418 10065656 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
419 10067933 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
420 10067911 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
421 10065647 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
422 10067949 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
423 10067922 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
424 10066438 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
425 10061955 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
426 10067856 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
427 10062192 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
428 10067977 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
429 10062644 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
430 10067883 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
431 10067928 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
432 10067948 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
433 10067919 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
434 10080538 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.05 ZP
435 10071174 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
436 10071020 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.05 MB
437 10069781 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.05 ZP
438 10095422 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
439 10058689 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.05.04 MZ
440 10059623 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
441 10056916 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 2024.05.04 MZ
442 10055986 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
443 10055706 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.04
444 10056648 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.04 MB
445 10065247 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.04 PL
446 10054725 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
447 10052886 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
448 10053132 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.04 PK
449 10052853 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
450 10051049 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
451 10058509 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
452 10050791 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
453 10049360 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
454 10058678 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
455 10076176 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.04 ŚL
456 10052968 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.04 WP
457 10080575 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.04 ZP
458 10160123 AW Anna Szotek 2024.05.03 ŚK
459 10043456 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
460 10042330 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.03 ŚL
461 10043886 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
462 10042237 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
463 10040260 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
464 10040229 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
465 10039006 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 WP
466 10037651 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.03 MP
467 10037034 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
468 10037974 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.03 MZ
469 10036218 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
470 10040158 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
471 10041922 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
472 10041984 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.03 PL
473 10033382 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
474 10046692 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
475 10039043 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
476 10033879 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.02 PL
477 10032669 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
478 10032657 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
479 10033295 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.02 MP
480 10029500 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
481 10029472 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
482 10029116 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
483 10029401 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
484 10028139 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
485 10028224 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
486 10029238 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
487 10029227 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
488 10027728 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
489 10026979 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
490 10029846 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
491 10029847 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
492 10044160 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
493 10041165 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
494 10041151 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
495 10039375 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
496 10031045 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
497 10035792 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
498 10035407 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
499 10034320 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 MZ
500 10030916 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
501 10023559 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
502 10022349 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.01 WM
503 10021096 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.01 MZ
504 10020611 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.01 LB
505 10021092 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.01 MZ
506 10021615 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
507 10019914 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.01 WM
508 10026764 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
509 10021164 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
510 10019803 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
511 10097598 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
512 10017066 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.01
513 10097530 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
514 10017953 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
515 10029371 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
516 10016494 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
517 10025041 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
518 10018275 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
519 10097568 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
520 10097261 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
521 10024218 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 MB
522 10014561 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
523 10028698 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
524 10020706 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.30 ZP
525 10021133 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.30 PK
526 10011693 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.30 MP
527 10012400 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.30 ŚL
528 10012398 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.30 ŚL
529 10011559 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.30 PK
530 10010354 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.30 WP
531 10140329 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.30 MZ
532 10009469 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.30 LB
533 10009202 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
534 10007745 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.30 PM
535 10008371 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
536 10006847 Robert Lo Robert Locman 2024.04.30 PL
537 10006669 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.30
538 10012135 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.30 MP
539 10014850 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.30 ZP
540 10004364 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.29 WP
541 10003527 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
542 10003821 Mario Mariusz Zub 2024.04.29 LB
543 10003341 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.29 PK
544 10003085 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.29 PK
545 10000449 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.29 PK
546 10003378 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.29 MZ
547 9997427 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.29 WM
548 9997306 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.29 WM
549 9999922 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.29 MP
550 9995334 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
551 9994966 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
552 9994463 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
553 9996063 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
554 9994672 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 WP
555 9994492 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
556 9998340 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.28 MZ
557 9994793 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
558 9992370 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
559 9994633 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
560 9990857 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.28 PL
561 9990676 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
562 9990436 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.04.28 MP
563 9990349 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.28 MZ
564 9987988 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
565 9988254 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
566 9987193 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
567 9987976 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.28 MP
568 9986718 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
569 9988247 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
570 9985909 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
571 9985296 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
572 9985589 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
573 9985600 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
574 10000383 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
575 9986059 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
576 9987008 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
577 9987478 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
578 9992929 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.28 PK
579 9989156 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.28 MP
580 9987608 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
581 9987695 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.28 PK
582 9993014 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.04.28 ŚL
583 9990809 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
584 9988102 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.28 MP
585 9989620 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.28 WP
586 9984086 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.27 PL
587 9984511 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
588 9981527 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
589 9981484 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.27 PL
590 9981522 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
591 9981509 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
592 9980390 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.27 PL
593 9981197 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
594 9981897 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
595 9978027 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
596 9989972 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
597 9984930 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.27 MZ
598 9984113 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
599 9976104 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.27 MZ
600 9975540 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.27 MZ
601 9983388 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
602 9980111 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.27 WP
603 10023003 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.27 WM
604 9976095 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.27 MZ
605 9975362 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
606 9976584 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
607 9979511 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
608 9973615 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.27 WP
609 9974837 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
610 9975059 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
611 9976736 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.27 WM
612 9972927 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.27 WM
613 9975768 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
614 9977125 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.27 PK
615 9985015 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.27 ŚL
616 9984601 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.04.27 MZ
617 9984430 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
618 10000297 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.27 PM
619 9996076 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
620 9980015 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.27 KP
621 9979313 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.27 MZ
622 9969862 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.26 PK
623 9969833 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.26 MZ
624 9970930 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
625 9967697 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.26
626 9965024 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.25 WM
627 9964963 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
628 9965045 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.25 MP
629 9964865 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.25 MZ
630 9965694 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
631 9963369 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
632 9962976 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
633 9963357 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
634 9962809 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.25 PK
635 9962450 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.25 PK
636 9962451 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.25 PK
637 9961935 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.25 WP
638 9961643 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.25 ŚL
639 9959718 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.24 ŚL
640 9959996 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.24 MZ
641 9961101 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.24 MZ
642 9958471 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.24 MZ
643 9958099 Oso Łukasz Budny 2024.04.24 MZ
644 9957991 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
645 9960801 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.24 WM
646 9961214 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.24 MP
647 9955194 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.23 ŚL
648 9956347 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
649 9956483 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
650 9983366 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.23 MP
651 9959806 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.23 PK
652 9954610 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
653 9956056 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
654 9956112 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
655 9953684 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.23 LB
656 9953547 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
657 9952960 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.23 MZ
658 9952587 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
659 9952683 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.23 PK
660 9956179 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.23 MZ
661 9950000 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
662 9949211 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.22 PL
663 9948725 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.22 PK
664 9947191 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.21 PM
665 9944508 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.21 MP
666 9943909 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.21
667 9942095 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.21 LB
668 9943621 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.21
669 9942066 Robert Lo Robert Locman 2024.04.21 WM
670 9941938 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.21 MP
671 9940596 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
672 9941450 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
673 9940210 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.21 PL
674 9940016 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.21 PL
675 9941386 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
676 9939974 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.21 MZ
677 9945433 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.21 MZ
678 9946396 PPJ Marcin Ptak 2024.04.21 WP
679 9940226 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.21 MZ
680 9940408 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.21 WP
681 9940875 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.04.21 PL
682 9942919 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.21
683 9944345 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.21 MP
684 9936451 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.20 MP
685 9936675 Ewajan Ewa Janas 2024.04.20 MP
686 9936697 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.20 MP
687 9933768 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.20 PL
688 9933635 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.20 ŚL
689 9933893 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
690 9933884 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
691 9933433 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.20 PK
692 9933872 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
693 9936843 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
694 9933861 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
695 9932843 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.20 PL
696 9935943 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.20 KP
697 9933652 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
698 9938156 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.20 MP
699 9935027 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.20 WM
700 9933717 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.19
701 9936475 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.19 WP
702 9929894 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.19 LB
703 9928539 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 WP
704 9927833 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.19 ŚL
705 9927699 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.19 MP
706 9927631 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.19 MZ
707 9926877 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.18 ŚL
708 9924403 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.18
709 9924106 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.18 ŚL
710 9924011 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.18 LB
711 9925041 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.18 MP
712 9923883 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.18 MZ
713 9925173 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.18 PK
714 9925199 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.18 PK
715 9922612 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.17 ŚL
716 9920817 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
717 9922194 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.17 MZ
718 9918067 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.16 PL
719 9918738 Mario Mariusz Zub 2024.04.16 LB
720 9917564 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.16 MZ
721 9917574 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.16 PK
722 9916948 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.16 MZ
723 9923294 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.16 ŚK
724 9914451 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.15 LB
725 9914450 Mario Mariusz Zub 2024.04.15 LB
726 9913148 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.15 LS
727 9905380 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.14 MZ
728 9909077 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
729 9903773 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
730 9903757 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
731 9909830 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
732 9904189 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
733 9903768 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
734 9908790 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.14 ZP
735 9901737 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.14 MP
736 9904143 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.14 PK
737 9901076 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.14 MZ
738 9900712 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.14 LB
739 9912145 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.14 MP
740 9912498 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
741 9909620 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
742 9897545 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
743 9896198 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
744 9895690 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.13 MP
745 9897787 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.13 PM
746 9897682 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.13 MP
747 9904078 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.13 PK
748 9891258 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.13 MZ
749 9899289 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
750 9899109 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
751 9888816 Mario Mariusz Zub 2024.04.12 LB
752 9886231 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.12 ŚL
753 9885714 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.12 PK
754 9885225 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.12 PK
755 9885074 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.12 PK
756 9889745 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.12 MZ
757 9881628 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.11 PK
758 9893574 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.11 ŚL
759 9884161 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.11
760 9883618 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.11 WP
761 9877224 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.10 WP
762 9877129 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.10 PL
763 9877357 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.10 MZ
764 9925698 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.10 ŚK
765 9869882 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.09 MZ
766 9866231 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 MP
767 9868521 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 MP
768 9861684 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.08 ŁD
769 9854443 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.07 MP
770 9854845 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.07
771 9850075 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.07 PK
772 9846514 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.07 ŚL
773 9839004 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.06 ŚL
774 9836806 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.06 MZ
775 9837148 Tarda Wojciech Kaczor 2024.04.06 MZ
776 9838960 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.06 WM
777 9841211 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.06 MZ
778 9839324 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.06 MZ
779 9842218 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.06 MZ
780 9828461 Mario Mariusz Zub 2024.04.04 LB
781 9824748 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.04 PK
782 9824717 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.04 ŚL
783 9820926 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.04 LB
784 9819130 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.03 PK
785 9816595 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.03 PL
786 9817895 Ptakole Bartosz Gott 2024.04.03 MZ
787 9818547 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.03 MZ
788 9813575 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.02 PK
789 9811433 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.02 PL
790 9803435 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.01 MP
791 9789934 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.31 PK
792 9788836 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.31 MZ
793 9784738 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.30 MP
794 9777953 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.29 MP
795 9765628 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.27 MP
796 9739641 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.24
797 9740404 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.24 OP
798 9739668 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.23 MP
799 9685955 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.16 MP
800 9437936 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.01.17 ŚL
801 9337045 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.06
802 9321039 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.02
803 9315922 Michał Janosz Michał Janosz 2024.01.01 ŚL

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"