GATUNEK

Gatunek: gęś tundrowa, Anser serrirostris

Rząd: Blaszkodziobe

Rodzina: Kaczkowate | Gęsi

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 310 88574
2 500 127104
3 339 99706
4 80 13220
5 37 392
6 0 0
7 0 0
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10271558 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
2 10230268 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
3 10217320 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
4 10211930 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
5 10214799 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
6 10218729 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
7 10206564 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
8 10130601 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
9 10134207 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
10 10111778 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
11 10134046 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
12 10108456 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
13 10131114 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
14 10106461 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
15 10205965 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
16 10115841 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
17 10119434 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
18 10144466 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
19 10075164 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
20 10063532 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
21 10059175 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
22 10043473 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
23 10043617 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
24 10077001 Tarda Wojciech Kaczor 2024.05.03 WM
25 10047324 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
26 10047550 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
27 10032674 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
28 10027443 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
29 10027540 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
30 10027611 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
31 10027798 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
32 10031756 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
33 10140340 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.01 MZ
34 10015624 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
35 10020269 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
36 10023289 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
37 10023329 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
38 9983552 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
39 9980765 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
40 9978362 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚK
41 9975329 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
42 9975735 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
43 9945967 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.21 PL
44 9946156 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
45 9941379 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
46 9933495 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.20 PL
47 9939461 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
48 9917041 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
49 9917029 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
50 9929371 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.16 ŚK
51 9910328 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
52 9904183 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.14 MZ
53 9903244 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
54 9901998 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.14 WP
55 9903260 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
56 9904515 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
57 9903255 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
58 9907976 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.14 ŚK
59 9898510 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
60 9897517 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
61 9892097 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
62 9892125 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
63 9894666 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.13 WM
64 9892765 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
65 9896734 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.13 WM
66 9876767 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
67 9876759 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
68 9875042 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
69 9876598 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.10 PL
70 9873575 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
71 9868476 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚK
72 9868558 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚK
73 9867207 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.09 WM
74 9870084 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.09 WP
75 9870158 Halina Halina Łukomska 2024.04.09 WP
76 9861948 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.08 PL
77 9863976 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
78 9854791 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.07
79 9851022 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
80 9844766 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
81 9838843 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
82 9841735 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
83 9842831 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
84 9836878 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
85 9836873 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
86 9836908 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
87 9836852 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
88 9838327 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
89 9838898 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
90 9836838 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
91 9836451 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.06 PK
92 9836529 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.06 PK
93 9839774 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.06 PK
94 9839845 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.04.06 PK
95 9827179 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
96 9831431 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
97 9824469 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
98 9824379 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
99 9820819 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.04 LB
100 9817792 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
101 9817785 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
102 9817786 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
103 9817787 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
104 9817788 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
105 9817783 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
106 9816298 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
107 9816293 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
108 9810863 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
109 9811598 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
110 9804196 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 PL
111 9816148 PPJ Marcin Ptak 2024.04.01 WP
112 9801437 Tilia Paweł Hermański 2024.04.01 ŚL
113 9804171 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.01 ŚL
114 9800055 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.01 WP
115 9807681 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.01 WP
116 9808103 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.01 WM
117 9808260 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.01 WM
118 9792096 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.31 PL
119 9780515 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
120 9780491 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
121 9781758 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.30 ŚK
122 9780833 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
123 9781231 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
124 9795923 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.30 WP
125 9773458 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.29 PL
126 9775693 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
127 9768918 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
128 9768915 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
129 9768919 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
130 9768942 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
131 9768909 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
132 9766488 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
133 9764073 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
134 9764068 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
135 9764067 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
136 9762633 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
137 9764920 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
138 9775910 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
139 9758419 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
140 9759606 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.26 PM
141 9758418 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
142 9758386 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
143 9758387 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
144 9758383 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
145 9758351 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
146 9759411 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.26 WM
147 9749753 Marek Derda Marek Derda 2024.03.25 WM
148 9746133 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 ŚK
149 9745521 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.24 PL
150 9742797 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.24
151 9740709 Robert Lo Robert Locman 2024.03.24 WM
152 9742835 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.24 PL
153 9739353 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
154 9738873 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.24 WM
155 9739983 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.24 ŚK
156 9747194 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
157 9747381 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
158 9747408 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
159 9749828 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.24 WM
160 9735295 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
161 9733660 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
162 9735283 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
163 9734569 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
164 9733856 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.23 ŚK
165 9736757 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.23 ŚK
166 9735257 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
167 9734337 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.23 ŚK
168 9731207 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.23 PL
169 9735197 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.23 PM
170 9738350 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.23 ŚK
171 9728659 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
172 9725297 Robert Lo Robert Locman 2024.03.22 WM
173 9727444 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.22 WM
174 9721892 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
175 9721897 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
176 9721905 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
177 9721869 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
178 9719556 Robert Lo Robert Locman 2024.03.21 WM
179 9721868 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
180 9720894 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.21 PL
181 9722874 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.21 WP
182 9714871 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
183 9714869 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
184 9714861 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
185 9714889 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
186 9714885 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
187 9714849 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
188 9716908 krakers Wiktor Kroker 2024.03.20 WP
189 9718072 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.20 WM
190 9718077 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.20 WM
191 9710997 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
192 9710995 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
193 9710989 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
194 9710986 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
195 9710984 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
196 9710537 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.19 PL
197 9710975 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
198 9710981 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
199 9710967 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
200 9710966 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
201 9710964 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
202 9709451 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
203 9709446 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
204 9709070 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.19 ŚL
205 9711972 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.19 WM
206 9712345 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.19 PL
207 9700545 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
208 9699431 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.17 WP
209 9700366 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.17 WM
210 9700368 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.17 WM
211 9698309 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
212 9706668 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.17 PL
213 9697891 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.17 WP
214 9698363 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.17 ŚL
215 9698310 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
216 9697366 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.17 PL
217 9697266 Ewajan Ewa Janas 2024.03.17 LB
218 9697676 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.17 LB
219 9696735 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.17 WP
220 9696987 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.17 MP
221 9697958 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.17 LB
222 9696261 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.17 WP
223 9697319 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.17 PK
224 9696679 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
225 9695955 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.03.17 LB
226 9697310 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.17 PK
227 9699891 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
228 9699978 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
229 9700603 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.17 MP
230 10096356 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.17 MZ
231 9693377 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.16
232 9691478 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.16 PL
233 9687697 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
234 9687036 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.16 PL
235 9691233 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.16 PK
236 9689131 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.16 ŁD
237 9686958 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.16 PL
238 9689331 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 PM
239 9693825 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.16 PL
240 9681939 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
241 9683738 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.15 ŁD
242 9792773 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
243 9677849 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.14 WP
244 9677736 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
245 9677476 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
246 9677475 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
247 9677505 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
248 9677498 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
249 9677492 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
250 9677461 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
251 9677450 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
252 9677442 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
253 9676281 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
254 9676218 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.14 PL
255 9675348 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.14 WM
256 9677437 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
257 9671920 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.13 WP
258 9675874 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.03.13 ŚL
259 9673766 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
260 9674121 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
261 9672592 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
262 9671053 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
263 9673565 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
264 9671047 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
265 9674429 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.13 ŁD
266 9679230 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
267 9668386 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
268 9668383 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
269 9667927 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
270 9667908 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
271 9667912 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
272 9667902 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
273 9669027 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.12
274 9667904 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.12 PL
275 9669106 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.12
276 9665985 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.11
277 9663343 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.10 PL
278 9661142 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
279 9661033 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
280 9659585 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
281 9658517 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.10 OP
282 9659276 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
283 9661811 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.03.10 LB
284 9658233 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.10
285 9657119 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.10 PL
286 9657641 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.10 MP
287 9658230 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.10 OP
288 9660740 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.10 ŁD
289 9659726 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.10 WP
290 9658804 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.10 MZ
291 9661349 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
292 9660407 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.10 LS
293 9665119 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.10 ŁD
294 9659995 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.10 ŁD
295 9656568 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.10 PL
296 9659783 Tilia Paweł Hermański 2024.03.10 OP
297 9661042 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
298 9658219 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.10 ŚL
299 9659251 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
300 9656149 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.03.10 LB
301 9655280 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.10 WP
302 9655225 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
303 9660943 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
304 9660998 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
305 9655276 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.10 WP
306 9655179 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
307 9655975 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
308 9657448 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.10 WP
309 9659605 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
310 9659944 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.10 MZ
311 9660615 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.10 ŚL
312 9661746 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.10 ŚL
313 9662198 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.10 WP
314 9662244 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.10 WM
315 9650204 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.03.09 ŁD
316 9653677 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.09 ŁD
317 9649621 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.09 WP
318 9662364 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.09 MZ
319 9648414 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.09 PL
320 9648457 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.09 PL
321 9652344 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.09 PM
322 9653881 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.09 PL
323 9816741 PPJ Marcin Ptak 2024.03.09 WP
324 9654784 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
325 9657795 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.08
326 9645088 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.08 WM
327 9646646 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
328 9648255 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
329 9644281 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.08 PL
330 9644043 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.08 MZ
331 9644480 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.08 ŚL
332 9657816 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.08
333 9643130 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.07 WP
334 9642269 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
335 9642266 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
336 9642264 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
337 9641627 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
338 9663317 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.07 KP
339 9641608 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
340 9639087 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
341 9638602 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.06 MZ
342 9639215 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.06 MZ
343 9639107 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
344 9639104 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
345 9639101 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
346 9639068 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
347 9638509 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
348 9639094 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
349 9639090 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
350 9639085 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
351 9639053 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
352 9643744 ibis Adam Olszewski 2024.03.06 PL
353 9634886 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
354 9634882 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
355 9634971 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.05
356 9637473 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.05
357 9634596 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
358 9634591 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
359 9633713 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.05 WP
360 9634560 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
361 9634556 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
362 9631639 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.04 ŁD
363 9631620 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.04 ŁD
364 9631052 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.04 WP
365 9632348 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.04
366 9631046 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.04 WP
367 9630083 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.04 KP
368 9631710 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.03.04 WP
369 9631794 Halina Halina Łukomska 2024.03.04 WP
370 9628261 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.03 PL
371 9628853 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 ŁD
372 9624795 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 ŁD
373 9625445 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
374 9627218 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.03 LB
375 9625074 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.03 LB
376 9624484 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.03 WP
377 9624788 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 MZ
378 9628818 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 MZ
379 9628547 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.03 ŁD
380 9623599 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.03 ŚL
381 9625330 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
382 9625332 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
383 9621994 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.03 WP
384 9622144 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.03 MZ
385 9622334 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 WP
386 9621536 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.03 PL
387 9637110 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.03 WP
388 9622324 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 WP
389 9621786 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
390 9621807 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
391 9629494 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.03 ŚK
392 9620824 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.03 PM
393 9622352 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
394 9623812 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.03 ŁD
395 9625642 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
396 9620378 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.03 PL
397 9620591 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.03 KP
398 9624174 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.03 ŁD
399 9624567 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.03 WP
400 9624706 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.03 MZ
401 9624707 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.03.03 WP
402 9624744 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.03.03 WP
403 9625157 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.03 ŁD
404 9625167 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.03 ŁD
405 9626289 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.03 WM
406 9626290 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.03 WM
407 9628108 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.03 WM
408 9628476 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.03 ŁD
409 9628486 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.03 ŁD
410 9629152 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.03 WP
411 9630223 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.03
412 9703185 krakers Wiktor Kroker 2024.03.03 WP
413 9617851 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
414 9616849 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.03.02 PL
415 9615251 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.02 PL
416 9616313 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.02 WM
417 9615407 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
418 9616257 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.02 PM
419 9615404 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
420 9614417 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.02 ŁD
421 9615293 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
422 9619664 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.02 ŁD
423 9614054 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
424 9613841 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
425 9615337 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
426 9615286 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
427 9615277 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
428 9613449 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
429 9613114 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.02 PL
430 9613083 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
431 9615964 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.02 ŚL
432 9616013 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
433 9612319 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.02 ŚL
434 9612181 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.03.02 ŁD
435 9637038 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
436 9617338 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
437 9617344 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
438 9619378 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.02 WP
439 9633172 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.02 WP
440 9653911 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.02 PL
441 9673995 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
442 9676306 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
443 9676441 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
444 9609807 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
445 9609559 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
446 9609798 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
447 9609461 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
448 9609803 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
449 9610419 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
450 9703714 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
451 9608586 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.01 WP
452 9608832 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.01 ŚL
453 9608803 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.01 PL
454 9608315 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.01 PL
455 9611774 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.01 MZ
456 9611792 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.01 WP
457 9606556 Johnny Jan Kotlarz 2024.02.29 WP
458 9610217 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
459 9606481 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.29 WM
460 9703685 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.29 WM
461 9604926 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
462 9604788 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
463 9604887 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.29 PL
464 9604792 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
465 9604647 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
466 9604637 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
467 9604072 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.29 PL
468 9602899 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
469 9603046 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.28 WP
470 9602894 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
471 9602892 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
472 9602196 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
473 9602183 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
474 9603039 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.28 WP
475 9635088 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.28 ŚK
476 9599268 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
477 9599381 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.27
478 9599258 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
479 9598880 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.27 LB
480 9598344 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 ŁD
481 9600348 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.27 WP
482 9597340 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.27 WP
483 9597736 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
484 9598315 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 MZ
485 9597738 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
486 9597729 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
487 9599006 krakers Wiktor Kroker 2024.02.27 WP
488 9599280 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 ŁD
489 9599749 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.27 LB
490 9595871 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 PL
491 9593754 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.26 WP
492 9595838 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 MZ
493 9593149 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.26 MP
494 9595051 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.02.26 ŚL
495 9591565 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.25 MZ
496 9589002 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.25
497 9589083 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
498 9590392 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.02.25 PM
499 9589075 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
500 9589091 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.02.25 LS
501 9587868 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
502 9586825 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
503 9587505 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.25 WM
504 9586818 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
505 9586812 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
506 9587026 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.25 WP
507 9586797 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
508 9586822 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
509 9587643 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.25 LB
510 9584923 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.25 WP
511 9588765 Robert Kraska Robert Kraska 2024.02.25 MZ
512 9586267 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.25 PK
513 9584131 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.25 PL
514 9584994 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.25 MP
515 9583767 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.02.25 ŁD
516 9590190 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.25 PK
517 9590262 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.25 PK
518 9586360 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
519 9587195 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.25 MZ
520 9589582 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 WM
521 9589597 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 PM
522 9589633 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 PM
523 9589833 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.25 LB
524 9589876 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.25 LB
525 9590705 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.02.25 ŁD
526 9591104 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.25 PM
527 9591360 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.25 WM
528 9591912 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.25 LB
529 9854104 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.25 WM
530 9583123 ibis Adam Olszewski 2024.02.24 PL
531 9580166 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
532 9579754 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.24 ŁD
533 9580160 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
534 9582254 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.24 WP
535 9579197 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.02.24 PL
536 9579749 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.24 ŁD
537 9579125 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.02.24 PL
538 9579582 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.02.24 PL
539 9581750 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
540 9579461 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
541 9578899 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
542 9582242 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.24 WP
543 9579470 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
544 9583776 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.24 PL
545 9577911 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.24 PL
546 9577642 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.24 WP
547 9578823 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.24 WP
548 9581130 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.24 ŚL
549 9581145 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
550 9581201 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
551 9581218 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
552 9581253 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
553 9575842 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.23 ŚL
554 9576241 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.23 ŁD
555 9576225 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.23 ŁD
556 9575168 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.23
557 9575006 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.23 WP
558 9576307 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.23 PM
559 9577080 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
560 9577118 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
561 9577219 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
562 9577235 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
563 9573048 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.22 ŚL
564 9573397 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
565 9573386 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
566 9573029 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.22 PL
567 9573413 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
568 9574698 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.02.22 ŚL
569 9573404 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
570 9573398 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
571 9573194 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.22 ŚK
572 9573365 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
573 9573362 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
574 9572879 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.22 PL
575 9573463 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
576 9573465 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
577 9572144 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.22 PL
578 9573424 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
579 9573355 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
580 9573356 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
581 9573357 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
582 9574168 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.22 WM
583 9570197 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.21 PM
584 9569871 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
585 9569912 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
586 9569070 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.21 WP
587 9569899 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
588 9569889 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
589 9568890 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
590 9569880 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
591 9569878 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
592 9569879 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
593 9569881 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
594 9566181 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.20 MZ
595 9565990 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.20 MZ
596 9566911 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.20
597 9566626 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.20 LB
598 9564097 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.19 ŚL
599 9564085 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.19 ŚL
600 9563890 Mario Mariusz Zub 2024.02.19 LB
601 9564049 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.19 MP
602 9563984 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.19 PL
603 9563282 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
604 9563289 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
605 9563315 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
606 9559057 krakers Wiktor Kroker 2024.02.18 WP
607 9559117 Agrimensor Radosław Musioł 2024.02.18 ŚL
608 9559511 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
609 9558223 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.18 WM
610 9558064 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 ŚK
611 9559508 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
612 9560234 Tilia Paweł Hermański 2024.02.18 ŚL
613 9557652 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.18 WP
614 9560006 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.18 LB
615 9560709 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.18 LB
616 9559497 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
617 9558078 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 ŚK
618 9559492 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
619 9559534 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
620 9556719 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
621 9561736 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
622 9559531 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
623 9559723 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.02.18 ŁD
624 9558245 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
625 9559525 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
626 9555879 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.18 ŚL
627 9556908 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.18 PL
628 9560034 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.18 LB
629 9560755 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.18 LB
630 9556001 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.18 MZ
631 9559721 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.02.18 ŁD
632 9559555 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
633 9555889 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.18 WM
634 9557823 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
635 9557766 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.18 MZ
636 9559540 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
637 9555322 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.18 PL
638 9554891 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
639 9561487 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
640 9559489 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
641 9561648 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.18 MP
642 9560265 Tilia Paweł Hermański 2024.02.18 ŚL
643 9557359 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
644 9559485 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
645 9557353 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
646 9558009 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.18 ŁD
647 9557350 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
648 9554521 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
649 9561656 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
650 9557342 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
651 9558234 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
652 9556316 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.18 ŁD
653 9558236 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
654 9558591 Robert Kraska Robert Kraska 2024.02.18 MZ
655 9556861 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.18 MP
656 9558138 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
657 9558142 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
658 9558165 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
659 9558178 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
660 9560869 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.18 WP
661 9563858 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.02.18 ŚL
662 9592017 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.02.18 ŁD
663 9552737 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 MZ
664 9552731 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 ŁD
665 9552686 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
666 9552343 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.17 PL
667 9551871 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.17 ŁD
668 9552685 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
669 9551778 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.17 ŁD
670 9552684 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
671 9552670 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
672 9551646 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.17 ŁD
673 9552710 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 ŁD
674 9552445 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.17 ZP
675 9550192 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.17 ŚL
676 9551548 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.17 ŁD
677 9548731 Ewajan Ewa Janas 2024.02.16 PM
678 9548159 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.16 PL
679 9548538 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.16 ŁD
680 9549075 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.16 LB
681 9546769 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.16 WM
682 9546708 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.16 WP
683 9546415 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.16 WM
684 9548307 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.16 ŚL
685 9546076 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.16 ŚL
686 9546073 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.16 ŚL
687 9546455 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.16 LB
688 9548302 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.16 ŚL
689 9553805 PPJ Marcin Ptak 2024.02.16 WP
690 9558101 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.02.16 WM
691 9545032 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.15 MP
692 9545655 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.15 MP
693 9543139 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.15 WP
694 9543565 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.15 PL
695 9543278 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.15 ŚL
696 9544077 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.15 LB
697 9545243 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.15 LB
698 9541125 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.14 WM
699 9573804 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.14 MZ
700 9539622 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.14 ŚL
701 9539031 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.14 ŚL
702 9539185 Ivory Iwona Rylska 2024.02.14 WP
703 9539239 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.14 WP
704 9539166 Ivory Iwona Rylska 2024.02.14 WP
705 9539211 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.14 WP
706 9540833 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.02.14 WP
707 9541953 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.14 WP
708 9544407 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.14 ŚK
709 9573733 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.14 MZ
710 9537461 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.13 PL
711 9537402 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
712 9537394 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
713 9537389 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
714 9537387 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
715 9537388 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
716 9536890 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.13 MZ
717 9536624 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.13 MZ
718 9537359 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
719 9537354 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
720 9537350 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
721 9536433 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.13 PK
722 9537351 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
723 9536521 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.13 MZ
724 9537344 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
725 9536306 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
726 9536304 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
727 9536302 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
728 9536025 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.13 WP
729 9536286 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
730 9536283 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
731 9536282 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
732 9535910 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.13 WP
733 9535935 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
734 9535932 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
735 9535930 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
736 9552156 PPJ Marcin Ptak 2024.02.13 WP
737 9535883 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.13 ŚL
738 9552376 PPJ Marcin Ptak 2024.02.13 WP
739 9534988 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.12 WP
740 9535149 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.12 ŚL
741 9534208 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.12 PK
742 9534581 4000ALP Paweł Puchlik 2024.02.12 PL
743 9534142 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.12 WP
744 9534087 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.12 PK
745 9534359 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.12
746 9533875 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.12 ŚL
747 9552235 PPJ Marcin Ptak 2024.02.12 WP
748 9533292 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.11 ŁD
749 9531830 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.11 ŚL
750 9532312 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.11 LB
751 9532817 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.11 LB
752 9531745 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.11 PK
753 9532782 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.11 PK
754 9531414 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.11 LB
755 9532850 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.11 LB
756 9531405 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.11 LB
757 9532845 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.11 LB
758 9531031 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
759 9530560 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.11 WM
760 9531394 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.11 LB
761 9532907 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.11 LB
762 9531062 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
763 9532709 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.02.11 MZ
764 9531861 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.11 PK
765 9532803 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.11 PK
766 9530942 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
767 9530552 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.11 WM
768 9529474 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.11 PL
769 9530549 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.11 WM
770 9530543 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.11 WM
771 9531236 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.11 PL
772 9531229 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.11 PL
773 9530892 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
774 9530896 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
775 9531772 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.11 PK
776 9532807 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.11 PK
777 9532963 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.02.11 ŁD
778 9528835 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.02.11 WP
779 9531765 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.11 PK
780 9533323 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.11 PK
781 9530863 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
782 9530412 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.11 MZ
783 9533130 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.11 WM
784 9526991 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.10 ŚL
785 9526117 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
786 9526737 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.10 MZ
787 9525822 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.10 ŚL
788 9525584 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
789 9526105 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.02.10 ŚL
790 9528282 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
791 9525805 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.10 ŚL
792 9525517 Mario Mariusz Zub 2024.02.10 LB
793 9527281 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.10 WP
794 9528318 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.02.10 ŁD
795 9525259 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.10 PL
796 9525696 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.10 MZ
797 9525557 Agrimensor Radosław Musioł 2024.02.10 ŚL
798 9524899 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.10 PL
799 9524839 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
800 9524702 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.10 WM
801 9524316 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.10 PL
802 9524692 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.10 WM
803 9524564 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.10 ŚL
804 9524763 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.10 ŁD
805 9524222 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.10 PK
806 9523804 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.02.10 ŚL
807 9528248 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
808 9527671 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.10 ŁD
809 9523530 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.10 ŁD
810 9524819 Ewajan Ewa Janas 2024.02.10 ŁD
811 9528266 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
812 9523998 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
813 9524886 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.10 ŁD
814 9524204 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.10 PK
815 9523521 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.10 ŁD
816 9525024 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.10 WP
817 9528308 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.02.10 ŁD
818 9522886 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
819 9527972 Oso Łukasz Budny 2024.02.10 ŁD
820 9524201 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.10 PK
821 9522784 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
822 9524197 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.10 PK
823 9525212 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.10 ŁD
824 9525887 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.10 WP
825 9527066 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.10 MP
826 9565470 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.10 MZ
827 9521921 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
828 9521918 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
829 9521919 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
830 9521941 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
831 9521939 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
832 9521127 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.09 PL
833 9521886 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
834 9522218 PPJ Marcin Ptak 2024.02.09 WP
835 9519503 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.02.08 PM
836 9519048 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.08 WP
837 9518702 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.08 WP
838 9518510 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.08 WP
839 9518278 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.08 WM
840 9517467 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.08 PK
841 9517491 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.08 PL
842 9518613 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.08 PL
843 9518630 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.08 PL
844 9516395 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.07 OP
845 9515850 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.07 PL
846 9516385 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.07 OP
847 9515459 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.07 PL
848 9515508 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.07 PK
849 9515637 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.07
850 9515198 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.07 PL
851 9515182 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.07 PL
852 9515079 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.07 WM
853 9515075 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.07 PK
854 9520147 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.02.07 WP
855 9513118 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.06 LB
856 9513130 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.06 LB
857 9513162 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.06 LB
858 9511505 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.02.05 PL
859 9510719 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.05 PL
860 9510728 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.05 PL
861 9507761 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.02.04 ŁD
862 9508529 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.04 WP
863 9507963 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.04 ŁD
864 9508656 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.04 ŁD
865 9507959 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.04 ŁD
866 9506717 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.04 WP
867 9508649 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.04 ŁD
868 9506537 Robert Lo Robert Locman 2024.02.04 WM
869 9508648 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.04 ŁD
870 9506758 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.04 WP
871 9507343 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.04 ŁD
872 9506510 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.04 KP
873 9508626 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.04 ŁD
874 9506376 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.04 LB
875 9506982 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.04 WP
876 9507558 Mazur Łukasz Konopka 2024.02.04 ŁD
877 9507778 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.02.04 WP
878 9508003 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
879 9508022 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
880 9508026 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
881 9508074 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
882 9508132 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
883 9508137 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
884 9508139 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
885 9509658 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.04 WM
886 9509723 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.02.04 PM
887 9511076 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
888 9511820 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.04 PK
889 9512125 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.04 WP
890 9550724 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.02.04 MP
891 9504107 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.03 WM
892 9504053 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
893 9504047 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
894 9503513 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
895 9503814 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.03
896 9504041 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 MZ
897 9505479 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.03 MZ
898 9504039 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 MZ
899 9503216 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
900 9503577 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.03 WP
901 9502943 krakers Wiktor Kroker 2024.02.03 WP
902 9504032 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
903 9504028 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
904 9502830 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 MZ
905 9502811 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.03 ŁD
906 9504029 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
907 9503768 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.03
908 9502532 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
909 9502467 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.03 ŁD
910 9504235 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.03 ŁD
911 9502526 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
912 9502408 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.03 ŚL
913 9503864 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.03 ŁD
914 9502821 Mario Mariusz Zub 2024.02.03 LB
915 9502258 Robert Lo Robert Locman 2024.02.03 PL
916 9504094 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.03 WM
917 9504003 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
918 9502159 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.02.03 ŁD
919 9502368 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 ŁD
920 9504005 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
921 9504077 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.03 WM
922 9504000 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
923 9503857 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.03 ŁD
924 9502742 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.03 MP
925 9504721 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.02.03 MZ
926 9503845 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.03 ŁD
927 9505187 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.02.03 ŚL
928 9505196 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.03 ŁD
929 9505221 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.03 ŁD
930 9506046 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.03 ŁD
931 9553714 PPJ Marcin Ptak 2024.02.03 WP
932 9500433 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
933 9500179 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
934 9500008 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
935 9499996 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
936 9499993 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
937 9499693 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.02 WP
938 9499685 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.02 WP
939 9499461 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.02.02 WP
940 9500983 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.02 ŚL
941 9501248 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.02 WM
942 9501414 PPJ Marcin Ptak 2024.02.02 WP
943 9501762 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.02 WP
944 9501816 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.02.02 ŚL
945 9504362 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.02 WP
946 9506801 Paweł K. Paweł Kobyłecki 2024.02.02 MZ
947 9498431 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.01 WP
948 9499616 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.02.01 ŁD
949 9498166 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.01 PL
950 9498165 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.01 PL
951 9497553 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.01 MZ
952 9498060 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.01 WM
953 9498665 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.01 LB
954 9498711 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.01 LB
955 9504413 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.01 WP
956 9505315 Halina Halina Łukomska 2024.02.01 WP
957 9496115 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.31 WP
958 9495760 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.31 ŚL
959 9495813 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
960 9495782 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
961 9496426 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.31 ŚL
962 9493102 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.30 WP
963 9492910 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.30 ŚL
964 9492273 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.01.30 PL
965 9492279 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.01.30 PL
966 9492271 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.01.30 PL
967 9491921 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.01.30 PL
968 9491724 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.30 WP
969 9491258 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.30 WP
970 9491136 Gutek Gustaw Schneider 2024.01.30 ŚL
971 9492683 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.30
972 9493236 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.01.30 KP
973 9516123 ibis Adam Olszewski 2024.01.30 PL
974 9490838 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.29 WP
975 9488064 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.29 WP
976 9488624 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.29 WM
977 9489853 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.29
978 9487426 Marek Derda Marek Derda 2024.01.29 WM
979 9487637 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.29 WP
980 9488626 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.29 PM
981 9487632 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.29 WP
982 9487068 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.01.29 ŚL
983 9488733 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.29 PK
984 9489317 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.29 MZ
985 9490419 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.29 ŚL
986 9501796 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.01.29 PM
987 9486166 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.28 MZ
988 9485311 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.28
989 9504170 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.01.28
990 9484274 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.01.28 PM
991 9482798 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
992 9482307 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.01.28 MZ
993 9482514 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.01.28 ŁD
994 9482891 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
995 9482657 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.28 LB
996 9485866 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.01.28 MP
997 9482840 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
998 9485133 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.28 ŚL
999 9482939 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
1000 9480650 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.28 WP
1001 9480429 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.01.28 MZ
1002 9483668 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.28 MZ
1003 9479864 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.28 WP
1004 9482359 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.28 WM
1005 9482786 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
1006 9482743 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
1007 9480345 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.01.28 ŚL
1008 9480969 Karol Mirek Karol Mirek 2024.01.28 ŚL
1009 9481675 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.01.28 PK
1010 9483005 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.28 MZ
1011 9485421 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.01.28 KP
1012 9485605 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.01.28 ŚL
1013 9485627 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.01.28 ŚL
1014 9517951 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.01.28 PM
1015 9477436 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.27
1016 9477315 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.27 MZ
1017 9485205 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.27 WM
1018 9478531 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.27 ZP
1019 9476889 PPJ Marcin Ptak 2024.01.27 WP
1020 9477691 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.27 WP
1021 9477730 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.27 WP
1022 9473470 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.26 LB
1023 9473905 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.26 LB
1024 9473486 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.26 LB
1025 9473805 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.26 LB
1026 9473477 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.26 LB
1027 9473814 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.26 LB
1028 9472332 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.01.26 ŚL
1029 9473454 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.26 LB
1030 9473885 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.26 LB
1031 9472281 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.26 WP
1032 9472146 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.26 MZ
1033 9471835 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.26 WP
1034 9472640 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.26 ŁD
1035 9473110 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.26 MZ
1036 9474607 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.26 WP
1037 9478455 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.26 ŚL
1038 9468019 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.24
1039 9468417 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.24 ŚL
1040 9466347 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.23 WP
1041 9465438 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.23
1042 9465509 Balbi Magdalena Naber 2024.01.23 MZ
1043 9465794 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.23 LB
1044 9465806 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.23 MZ
1045 9463122 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.22
1046 9463108 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.22 WP
1047 9457615 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.21 WP
1048 9458333 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.21
1049 9456756 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.21
1050 9456540 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.21 ŁD
1051 9460453 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.21 ŁD
1052 9458213 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
1053 9456052 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.01.21 ŚL
1054 9456802 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.01.21
1055 9458194 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
1056 9456287 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.21
1057 9455327 Gutek Gustaw Schneider 2024.01.21 ŚL
1058 9455902 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.01.21 WP
1059 9454969 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.21 WP
1060 9454772 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.21 WP
1061 9455077 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.21 ŚL
1062 9458909 PPJ Marcin Ptak 2024.01.21 WP
1063 9459563 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.21 WP
1064 9459574 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.21 WP
1065 9461309 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.21 WP
1066 9463963 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.01.21 MZ
1067 9452597 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.20 WP
1068 9452596 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.20 WP
1069 9451980 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.20 WP
1070 9454545 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.20
1071 9451320 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
1072 9450205 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.01.20 ŚL
1073 9451206 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.20 WP
1074 9478505 #ski Sławomir Karpicki 2024.01.20 WP
1075 9447721 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.19 ŁD
1076 9448657 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
1077 9448802 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.19 WP
1078 9449316 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.19 WP
1079 9449326 Halina Halina Łukomska 2024.01.19 WP
1080 9443260 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.18 WP
1081 9437161 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.17 WP
1082 9436418 Gutek Gustaw Schneider 2024.01.17 ŚL
1083 9437960 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.17 WP
1084 9441309 Halina Halina Łukomska 2024.01.17 WP
1085 9454314 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.01.17 ŁD
1086 9442267 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.16 WP
1087 9379943 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.01.15
1088 9374249 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
1089 9371092 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.01.14 MP
1090 9372853 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.14 MP
1091 9371416 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
1092 9373685 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.14 ŚL
1093 9371457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
1094 9451907 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.14 MZ
1095 9373667 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.14 ŚL
1096 9451837 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.14 MZ
1097 9370398 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.14 ŚL
1098 9370396 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.14 MZ