GATUNEK

Gatunek: świstunka leśna, Phylloscopus sibilatrix

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Świstunki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 228 286
5 471 553
6 159 194
7 18 23
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10475616 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
2 10475449 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.21 PK
3 10475879 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
4 10454234 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.14
5 10451108 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.13 ŁD
6 10437189 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.09 PM
7 10437152 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.09 PM
8 10437177 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.09 PM
9 10429006 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.07 WM
10 10428294 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
11 10432858 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.07
12 10423225 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
13 10427355 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.06 MP
14 10421736 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
15 10427543 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
16 10431190 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
17 10413592 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.04 PL
18 10412598 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.03 PL
19 10399087 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
20 10397881 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
21 10401283 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
22 10393183 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
23 10386841 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
24 10418195 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.26 ZP
25 10379366 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.25 WM
26 10380118 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.06.25 PM
27 10379957 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
28 10377769 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.24 PL
29 10377701 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
30 10377655 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
31 10378842 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
32 10380126 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.06.24 MB
33 10378837 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
34 10378690 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
35 10378684 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
36 10371164 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
37 10370723 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
38 10370775 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.23 MP
39 10378191 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.23 WM
40 10372603 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.23 MP
41 10372120 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.23 MP
42 10366838 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.22 MZ
43 10469466 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
44 10469451 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
45 10469245 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
46 10469220 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
47 10469379 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
48 10366495 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
49 10366494 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
50 10367440 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
51 10362261 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.21 MP
52 10363490 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.21 MP
53 10360808 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.20 PM
54 10364595 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.20
55 10384067 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
56 10357192 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.19
57 10356059 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.19 MP
58 10353590 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.18 PM
59 10355641 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
60 10355626 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
61 10351395 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.17 MZ
62 10349971 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.17 PL
63 10347225 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
64 10345602 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
65 10344760 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.16
66 10348630 PPJ Marcin Ptak 2024.06.16 WP
67 10345591 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
68 10344002 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 PM
69 10348222 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
70 10340275 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.15 MP
71 10339595 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.15 MP
72 10337063 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.15 PK
73 10336323 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.15 ŚL
74 10336873 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
75 10337181 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.15 MP
76 10336904 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
77 10350117 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
78 10336399 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.15 PK
79 10349699 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
80 10334784 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
81 10334724 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
82 10333734 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
83 10333733 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
84 10333724 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
85 10331767 Ptakole Bartosz Gott 2024.06.14 WM
86 10332804 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.14 MZ
87 10327576 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
88 10326546 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.12 PM
89 10469296 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.12 KP
90 10324907 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
91 10324656 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.12 WM
92 10324482 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
93 10329243 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.12 MP
94 10362189 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.10 PK
95 10329083 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.10 MP
96 10315872 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.09 PM
97 10315863 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.09 PM
98 10313268 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
99 10312550 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.09 MZ
100 10311181 krakers Wiktor Kroker 2024.06.09 PL
101 10310836 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.09 PM
102 10310756 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
103 10310323 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.09 PM
104 10310232 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
105 10310246 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.09 PL
106 10314695 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.09 WM
107 10312073 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
108 10311201 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.09 PK
109 10315836 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.09 MZ
110 10315704 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.09 WM
111 10329167 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.09 MP
112 10305797 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
113 10305791 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
114 10304835 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.08 PK
115 10305691 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
116 10305663 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
117 10305660 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
118 10304788 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
119 10302071 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.06.08
120 10302545 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.08 PM
121 10469416 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
122 10301090 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
123 10306184 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
124 10469124 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
125 10309196 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
126 10300884 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
127 10300301 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.08 PM
128 10300880 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
129 10300879 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
130 10323142 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.08 LB
131 10304211 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
132 10298834 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.07 PL
133 10298917 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.07
134 10297570 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
135 10297339 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.07 PM
136 10297565 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
137 10297562 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
138 10297404 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
139 10293577 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
140 10292512 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
141 10295218 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.06 ŚL
142 10291732 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.05 MP
143 10291713 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.05 MP
144 10291837 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.05 PM
145 10469176 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.04 KP
146 10469087 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.04 KP
147 10285340 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
148 10325308 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
149 10282638 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.04 PL
150 10284688 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.04 LB
151 10283210 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.03 WP
152 10274270 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.06.02 PK
153 10273910 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
154 10274155 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
155 10272199 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
156 10325264 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
157 10276833 Tilia Paweł Hermański 2024.06.02 ŚL
158 10275809 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
159 10271695 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.02 PK
160 10265937 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.01 PK
161 10265905 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.01 PL
162 10269867 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
163 10273923 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.01 PL
164 10265765 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
165 10265717 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
166 10265697 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
167 10266762 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.01 ŚL
168 10267037 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
169 10263154 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.01 MP
170 10265746 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
171 10263861 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
172 10265723 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
173 10263346 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
174 10265716 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
175 10270600 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.06.01 PM
176 10263662 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.01 PM
177 10263546 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.01 PM
178 10262782 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.31 PL
179 10325301 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
180 10325302 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
181 10277717 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31
182 10257802 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.31 PM
183 10259992 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
184 10259965 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
185 10277881 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
186 10255289 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
187 10255820 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
188 10261923 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.31 LB
189 10265418 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
190 10260544 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 PM
191 10250990 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
192 10253308 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.30
193 10247749 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.30 PM
194 10248461 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.30 MZ
195 10246669 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.30 PM
196 10247002 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.30 MZ
197 10246199 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
198 10248431 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
199 10251294 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
200 10251281 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
201 10246923 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.30 PM
202 10253280 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.30 PM
203 10258429 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
204 10244801 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
205 10246440 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.29 KP
206 10246438 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.29 KP
207 10242222 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.29 PK
208 10246873 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
209 10241698 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.29 LB
210 10239870 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
211 10236984 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.28 PK
212 10251963 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.28 ŚL
213 10237142 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
214 10237147 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
215 10237146 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
216 10237145 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
217 10237135 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
218 10237854 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
219 10237188 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
220 10237185 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
221 10230479 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
222 10237162 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
223 10237155 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
224 10237152 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
225 10222374 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 MB
226 10224839 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.26 PM
227 10220964 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
228 10221542 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.26 MP
229 10222346 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 PM
230 10220239 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
231 10223851 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
232 10223442 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.26 ŚK
233 10222685 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
234 10220710 Este Sławomir Tatoń 2024.05.25 MZ
235 10214443 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
236 10213594 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
237 10213527 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
238 10213518 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
239 10214669 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 PM
240 10212904 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 PM
241 10219676 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.25 PM
242 10214473 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
243 10212158 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
244 10212012 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
245 10221146 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
246 10209610 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.24 MP
247 10208324 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.24 MZ
248 10207948 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
249 10209159 Ewajan Ewa Janas 2024.05.24 MP
250 10206892 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.24 WP
251 10205362 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
252 10205360 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
253 10208083 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.23 WM
254 10203007 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
255 10214380 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
256 10203764 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
257 10201977 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
258 10199749 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
259 10199745 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
260 10199359 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.22 PK
261 10201102 Este Sławomir Tatoń 2024.05.22 MZ
262 10225916 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
263 10228142 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
264 10195687 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.21 ŚL
265 10194924 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.21 WP
266 10197724 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
267 10194137 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
268 10192281 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
269 10197174 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.21 PK
270 10189987 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
271 10187323 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.20 MP
272 10187986 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
273 10187139 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.20 PL
274 10186836 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 MP
275 10186825 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 MP
276 10186492 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.20 PK
277 10186220 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 MP
278 10186558 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 MP
279 10185263 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.20 WP
280 10189218 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
281 10180259 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.19 MP
282 10193601 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
283 10177396 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.19 MZ
284 10178689 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.19 PK
285 10177144 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.19 KP
286 10178275 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
287 10178274 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
288 10177623 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
289 10178318 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
290 10178317 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
291 10178008 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
292 10178316 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
293 10177991 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.19 WP
294 10177603 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
295 10177516 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
296 10178329 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
297 10181968 Ewajan Ewa Janas 2024.05.19 MP
298 10175779 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
299 10176125 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.19 PK
300 10177731 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
301 10178217 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
302 10176082 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.19 PK
303 10175816 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
304 10182918 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
305 10175189 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
306 10185924 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
307 10182679 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
308 10170281 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
309 10170630 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
310 10170576 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
311 10170129 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
312 10170615 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
313 10170264 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
314 10170846 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
315 10168088 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
316 10169408 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.18 ŚL
317 10166476 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
318 10170531 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
319 10170125 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
320 10166448 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
321 10170445 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
322 10164889 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
323 10170403 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
324 10164937 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
325 10164876 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
326 10170087 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
327 10164875 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
328 10165852 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
329 10164858 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
330 10169069 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
331 10167504 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
332 10173013 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
333 10164165 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
334 10186012 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
335 10186098 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
336 10186123 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
337 10170234 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.18 LS
338 10160951 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
339 10161814 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.17 MZ
340 10160644 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
341 10163840 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.17 PM
342 10161633 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
343 10158323 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
344 10163226 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
345 10186548 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
346 10157107 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
347 10157099 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
348 10157165 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
349 10157097 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
350 10157159 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
351 10155568 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.16 ŚL
352 10157148 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
353 10158125 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.16 OP
354 10157147 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
355 10154702 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
356 10154507 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.16 LB
357 10154691 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
358 10154948 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
359 10156101 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
360 10156047 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
361 10154266 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
362 10151791 Robert Lo Robert Locman 2024.05.16 WM
363 10152032 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.16 MZ
364 10186664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
365 10156602 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
366 10148998 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
367 10147892 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.15 ŚL
368 10149613 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.15 PM
369 10156808 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.15 ZP
370 10157375 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.15 MP
371 10157683 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.15 WM
372 10147984 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
373 10169046 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.15 PM
374 10157048 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.15 PL
375 10147965 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
376 10282969 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
377 10146037 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
378 10143453 Mario Mariusz Zub 2024.05.14 LB
379 10143385 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.14 PM
380 10143448 Mario Mariusz Zub 2024.05.14 LB
381 10140512 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.14 MZ
382 10140539 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.14 PK
383 10145631 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.14 PM
384 10139785 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
385 10139692 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
386 10139659 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
387 10139650 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
388 10139602 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
389 10139546 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
390 10139547 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.14 WM
391 10146163 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.14 MZ
392 10142045 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
393 10137869 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
394 10135329 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
395 10134681 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
396 10134434 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
397 10134380 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
398 10132766 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
399 10132761 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
400 10148064 PPJ Marcin Ptak 2024.05.13 WP
401 10135391 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.13 MZ
402 10139831 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.13 PK
403 10137711 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
404 10135453 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.13 MZ
405 10129677 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.05.13 LS
406 10130607 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
407 10127580 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.12 WP
408 10130618 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
409 10123728 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
410 10131066 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 ZP
411 10129008 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 ZP
412 10121573 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
413 10130568 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
414 10125583 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.12 MP
415 10120733 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.12 MZ
416 10130589 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
417 10123920 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
418 10130582 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
419 10130883 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
420 10123909 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
421 10119673 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
422 10119260 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.12 PK
423 10127779 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
424 10394787 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.12 MP
425 10125611 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 PM
426 10182674 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
427 10125434 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.12 MP
428 10109896 Este Sławomir Tatoń 2024.05.11 MZ
429 10108763 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
430 10112556 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
431 10112741 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
432 10117405 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
433 10119055 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.11 PM
434 10112704 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
435 10117463 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
436 10112926 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
437 10106907 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
438 10110548 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
439 10115237 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
440 10129302 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
441 10115469 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
442 10106983 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.11 MP
443 10115978 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
444 10107014 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.11 MP
445 10115725 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
446 10104807 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
447 10107019 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.11 MP
448 10104530 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
449 10114496 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
450 10127733 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
451 10124062 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
452 10138502 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
453 10116703 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
454 10115069 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
455 10120310 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
456 10134599 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
457 10119003 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
458 10134112 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
459 10103600 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
460 10117273 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
461 10141633 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
462 10124718 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
463 10103451 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
464 10129787 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
465 10117736 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
466 10118768 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
467 10121996 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
468 10103441 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
469 10104296 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
470 10104284 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
471 10143255 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
472 10193973 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
473 10144041 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
474 10106593 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.11 WP
475 10110317 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
476 10113020 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
477 10118176 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
478 10121312 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
479 10119570 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
480 10120568 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
481 10101328 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
482 10099194 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
483 10099705 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
484 10100338 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.10 PK
485 10097990 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.10 MZ
486 10102531 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.10 KP
487 10394714 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.10 MP
488 10093029 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.09 OP
489 10096920 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.09 MP
490 10096859 krakers Wiktor Kroker 2024.05.09 WP
491 10087398 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
492 10086230 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.08 PK
493 10087658 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.08 PK
494 10086050 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.08 MZ
495 10085725 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.08 WM
496 10086153 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 PM
497 10085139 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
498 10085084 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
499 10085063 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
500 10088323 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
501 10088337 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
502 10083211 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.07 MP
503 10086212 Este Sławomir Tatoń 2024.05.07 MZ
504 10080757 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
505 10080919 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
506 10080892 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
507 10080884 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
508 10082098 Halina Halina Łukomska 2024.05.07 WP
509 10077825 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.06 PL
510 10077964 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 KP
511 10076837 Mario Mariusz Zub 2024.05.06 LB
512 10076825 Mario Mariusz Zub 2024.05.06 LB
513 10077129 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.06 ZP
514 10075541 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
515 10079455 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.06 MZ
516 10142357 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.06 PK
517 10071474 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.05 ŚL
518 10066183 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
519 10066833 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
520 10065400 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
521 10066395 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
522 10066376 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
523 10072834 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.05 PM
524 10062916 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
525 10098145 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.05 ŚL
526 10064889 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.05 PK
527 10061963 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
528 10062464 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.05 ŚL
529 10062446 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.05 ŚL
530 10082727 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
531 10063343 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.05 WP
532 10081403 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.05 PM
533 10065973 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.05 PK
534 10099101 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
535 10088267 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.05 ŁD
536 10074269 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.05 WP
537 10067154 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
538 10067429 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
539 10067817 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
540 10062677 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.05 PK
541 10073628 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.04 ŚL
542 10062314 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.04 PM
543 10055151 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.04 ŚK
544 10055109 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.04 WM
545 10055083 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.04 ŚK
546 10055731 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.04 PK
547 10053523 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.04 WM
548 10054605 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.04
549 10052097 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
550 10051035 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
551 10051838 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
552 10050095 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.04 WM
553 10050803 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
554 10050795 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
555 10050060 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
556 10050036 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
557 10053953 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
558 10051820 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
559 10049613 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
560 10051769 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
561 10051771 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
562 10051783 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
563 10051887 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
564 10055997 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.04 MP
565 10051756 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
566 10049927 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
567 10080577 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.04 ZP
568 10055335 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
569 10070563 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
570 10058626 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
571 10070753 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
572 10049052 Tilia Paweł Hermański 2024.05.03 ŚL
573 10045718 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
574 10045671 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
575 10043800 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
576 10044269 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.03 MZ
577 10039421 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.03 ŚK
578 10038626 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
579 10038068 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.03 PK
580 10044359 PPJ Marcin Ptak 2024.05.03 WP
581 10037478 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.03 WM
582 10048335 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
583 10037817 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.03 KP
584 10037172 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
585 10037119 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.03 PL
586 10048817 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.03 ZP
587 10039675 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.03 PM
588 10046694 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
589 10036004 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.03 WP
590 10040384 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.03 ŚL
591 10058439 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 PM
592 10058217 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 MB
593 10080630 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.03 ZP
594 10058534 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 PM
595 10048097 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.03 WM
596 10045014 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
597 10032151 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
598 10032228 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.02 MZ
599 10035622 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.02 ŁD
600 10031248 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.02
601 10030285 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.02 ŚL
602 10031253 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
603 10036067 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.02 MZ
604 10028873 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.02 MP
605 10027736 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
606 10028351 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
607 10027093 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.02 ŚL
608 10032733 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
609 10025919 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.02 PL
610 10029042 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
611 10026252 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
612 10025527 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.02
613 10032717 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
614 10028739 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
615 10025443 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
616 10041130 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
617 10035869 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02
618 10035854 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02
619 10022322 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
620 10022542 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
621 10020669 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.01 ŚK
622 10019894 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.01 WP
623 10019800 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.01 ŚK
624 10023531 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
625 10019261 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.01 MZ
626 10018559 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.01 WM
627 10017967 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.01 ŚL
628 10018631 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.01 WP
629 10019890 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.01 WM
630 10018289 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
631 10019271 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.01 PM
632 10023975 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.01 PL
633 10024231 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 PM
634 10016341 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.01 LB
635 10019861 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.01 ŁD
636 10052719 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
637 10014514 4000ALP Paweł Puchlik 2024.05.01 PL
638 10014574 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
639 10019343 Tilia Paweł Hermański 2024.05.01 ŚL
640 10013628 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.01 ZP
641 10013599 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.01 PK
642 10013471 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.01 PL
643 10013318 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 PK
644 10029483 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
645 10083389 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 PL
646 10017417 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
647 10059428 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
648 10080811 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.01 ZP
649 10011592 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.30 WP
650 10015125 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.30 LB
651 10011343 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.30 MP
652 10016159 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.04.30 LB
653 10009827 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.04.30 LB
654 10007965 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.30 PL
655 10013312 Este Sławomir Tatoń 2024.04.30 MZ
656 10007281 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.30 PM
657 10009904 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.30 OP
658 10007129 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.30 MZ
659 10009762 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
660 10006900 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
661 10008313 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.30 MP
662 10010166 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.30 MP
663 10007336 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.30 WP
664 10008418 Mit_photography Filip Mitręga 2024.04.30 ŚL
665 10012167 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.30 WP
666 10020368 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
667 10033643 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
668 10033638 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
669 10033646 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
670 10008874 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.30 PL
671 10008743 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.29 WM
672 10006229 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.29 PL
673 10002470 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.29 WP
674 10001743 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
675 10001504 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.29 MP
676 10001606 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.29 WM
677 10001428 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.29 MP
678 10022922 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.29
679 10015188 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.29 LB
680 10015173 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.29 LB
681 10000100 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.29 PK
682 10026963 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.29 PM
683 10000609 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
684 10037840 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.29 MZ
685 10027759 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.29 ŚK
686 10003114 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.29 WP
687 10003641 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.29 ŁD
688 10006014 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.29 WP
689 10000113 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.28 MZ
690 9997715 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.28 LB
691 9996767 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
692 9996493 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.28 PL
693 9990821 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.04.28 ŁD
694 9993551 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
695 9998748 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
696 9990928 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
697 9993545 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
698 9990919 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
699 9990917 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
700 9988705 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.28 PL
701 9989837 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
702 9989371 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.28 MP
703 9987672 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.28 MP
704 9997687 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.28 LB
705 10000835 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.28 MP
706 9993922 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
707 9990452 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.28 ŁD
708 9986102 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
709 9986095 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
710 9988211 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.04.28 MP
711 9995618 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.28 MP
712 9985688 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.28 PK
713 9986793 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.28 MZ
714 9985104 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.28 MZ
715 9993931 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
716 9985082 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.28 MZ
717 10026089 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.28 PL
718 10002761 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.28
719 9987887 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.28 PK
720 9986078 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
721 9988951 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
722 9989822 Mit_photography Filip Mitręga 2024.04.28 ŚL
723 10002160 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.04.28 ŚL
724 9995375 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
725 9992966 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
726 9992059 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.28 PL
727 9990149 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
728 9982295 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
729 9980406 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.27 ŚL
730 9979821 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.27 MP
731 9980893 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
732 9977960 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.27 PL
733 9981877 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
734 9976345 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.27 PL
735 9983036 Este Sławomir Tatoń 2024.04.27 MZ
736 9979557 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
737 9979537 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
738 9975818 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
739 9975414 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
740 9982350 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.27 PL
741 9979526 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
742 9979517 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
743 9982349 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.27 PL
744 9974617 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
745 9976682 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
746 9973396 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 MZ
747 9973412 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.27 WP
748 9980496 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.27 PK
749 9975688 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.27 WM
750 9997300 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27
751 9984479 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
752 10001834 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.04.27 ŚL
753 9985390 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.27 PM
754 9975182 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.26 MZ
755 9967710 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.26
756 10013189 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.26 MP
757 9969352 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.26 LB
758 9967792 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.26 ŚL
759 9967558 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.26 MZ
760 9968046 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.26 MZ
761 9967898 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.26 ŁD
762 10013165 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.26 MP
763 9967338 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.26 PK
764 9967335 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.26 PK
765 9967157 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.26 PK
766 9967330 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.26 PK
767 9967314 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.26 PK
768 9967878 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.26 MP
769 9967770 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.26 ŚL
770 9966903 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.26 PL
771 9967311 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.26 MZ
772 9966902 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.26 PL
773 9967801 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.26 MZ
774 9979394 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.26 MP
775 9971578 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
776 9971600 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
777 9973118 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.26 ŚL
778 9976372 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.25 ŚL
779 9964857 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.25 MZ
780 9963984 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 2024.04.25 MZ
781 9969695 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.25 WM
782 9962806 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.25 MP
783 9962426 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
784 9962325 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.25 ZP
785 9962440 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.25 ŚL
786 10015044 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.25 PM
787 9997396 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.24 ZP
788 9958617 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.24 MZ
789 9958292 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.24 MP
790 9957911 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.24 PK
791 9957758 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.24 PM
792 9961173 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.24 MP
793 9958943 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
794 9956971 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.23 PL
795 9953741 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.23 MP
796 9974359 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.23 PK
797 9953728 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.23 WP
798 9953740 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.23 MP
799 9952374 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.23 MZ
800 9952364 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.23 MZ
801 9952313 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.23 MZ
802 9952311 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.23 MZ
803 9949311 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.22 MP
804 9949312 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.22 MP
805 9949699 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
806 9953011 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
807 9948816 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.22 PL
808 9944498 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.21 MP
809 9948100 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.21 MP
810 9937549 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.20 MP
811 9936363 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.20 PK
812 9937832 Tarda Wojciech Kaczor 2024.04.20 WM
813 9934944 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.20 MP
814 9935097 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
815 9933733 Robert Lo Robert Locman 2024.04.20 WM
816 9933767 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.20 PL
817 9932968 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.20 MP
818 9932246 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.20 LB
819 9936716 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.20 ŚL
820 9928586 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.19 WM
821 9927812 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 WP
822 9931971 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.19 ZP
823 9924109 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.18 ŚL
824 9924706 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.18 ŚL
825 9924066 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.18 MZ
826 9923010 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
827 9922200 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
828 9922007 PPJ Marcin Ptak 2024.04.17 WP
829 9921455 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
830 9921924 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.17 LB
831 9922197 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.17 MZ
832 9918746 Mario Mariusz Zub 2024.04.16 LB
833 9916464 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.16 MZ
834 9916837 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.16 WP
835 9914445 Mario Mariusz Zub 2024.04.15 LB
836 9912993 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.15 ŚL
837 9912209 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.15 WP
838 9907130 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.04.14 PL
839 9908889 Ptakole Bartosz Gott 2024.04.14 MZ
840 9918496 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.14 ŚL
841 9904560 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.14 MP
842 9904933 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
843 9901281 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.14 MZ
844 9904897 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
845 9900547 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
846 9924091 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 PM
847 9897039 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.04.13 OP
848 9899519 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.13
849 9892027 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.13 PL
850 9893131 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
851 9891935 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.13 PL
852 9894364 Marta Świtała Marta Świtała 2024.04.13 ŚL
853 9898976 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.13 WP
854 9893335 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.12 PM
855 9887247 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.12 MZ
856 9882480 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.11 PL
857 9883427 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.11 MP
858 9879637 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.11 WP
859 9883396 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.11 MP
860 9883567 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.11 MP
861 9874927 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.10 ŚL
862 9874883 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.10 ŚL
863 9874571 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.10 WP
864 9924523 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.10 WP
865 9874111 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.10 PL
866 9870749 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.09 OP
867 9860159 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
868 9862580 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.08 LB
869 9850337 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.07 ŁD
870 9850338 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.07 ŁD
871 9848578 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
872 9847412 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
873 9841231 Mario Mariusz Zub 2024.04.06 LB
874 9841236 Mario Mariusz Zub 2024.04.06 LB
875 9838857 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
876 9845814 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.06 WM

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"