GATUNEK

Gatunek: dudek, Upupa epops

Rząd: Dzioborożcowe

Rodzina: Dudki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 22 24
4 346 394
5 405 458
6 170 226
7 94 127
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477307 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
2 10476979 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.21 MZ
3 10475952 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
4 10477363 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 MP
5 10473406 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
6 10471352 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
7 10469954 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
8 10467983 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.19 PL
9 10466758 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
10 10466749 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
11 10465575 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.18 WP
12 10465208 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 PL
13 10462579 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.17 MZ
14 10462466 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.17 PL
15 10460776 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.07.16 KP
16 10461270 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
17 10460018 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.16 ŚL
18 10460077 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
19 10459308 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
20 10460578 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
21 10460570 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
22 10458758 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.15 MZ
23 10457071 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
24 10456685 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
25 10455354 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
26 10454341 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
27 10454194 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.14 PL
28 10454085 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
29 10456039 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.14 ŁD
30 10455884 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.07.14 ŁD
31 10451389 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
32 10448815 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
33 10448126 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.13 PL
34 10448120 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
35 10448885 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.13 MZ
36 10450718 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.13 PK
37 10453006 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.13 MZ
38 10457471 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.13 WP
39 10460639 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
40 10446291 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.12 LB
41 10446279 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
42 10446268 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
43 10443631 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.10 PL
44 10442890 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.10 PL
45 10442623 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.10 PL
46 10441206 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.10 PM
47 10441202 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.10 PM
48 10442765 krakers Wiktor Kroker 2024.07.10 WP
49 10441832 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
50 10441846 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
51 10437448 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.07.09 WP
52 10436344 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.09 PM
53 10437301 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
54 10437295 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
55 10432836 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.07.08 MZ
56 10438402 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
57 10430856 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.07 PL
58 10430675 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.07 PL
59 10430547 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.07 MZ
60 10429877 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
61 10433080 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.07 ŁD
62 10462265 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.07 MZ
63 10424548 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 MZ
64 10428969 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 MZ
65 10423957 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
66 10429504 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.06 LB
67 10422785 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
68 10425863 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06 LS
69 10429410 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.06 LB
70 10422782 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
71 10421162 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.06 ZP
72 10427783 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.06 KP
73 10419330 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.05 LB
74 10418970 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
75 10418780 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.05 WM
76 10419923 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.05 WP
77 10415809 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
78 10416711 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
79 10413849 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 MP
80 10413761 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.04 PL
81 10419590 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.04 PK
82 10412043 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.03 PL
83 10421918 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
84 10407565 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
85 10407555 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
86 10469661 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.02 KP
87 10408563 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
88 10406291 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
89 10406048 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
90 10406924 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
91 10429458 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.02 LB
92 10404040 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.01 MZ
93 10404662 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
94 10441043 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
95 10400887 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
96 10429639 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
97 10400249 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
98 10397915 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.30 MP
99 10397898 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
100 10401289 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
101 10401371 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
102 10402634 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.30 PK
103 10395534 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
104 10395340 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.29 MZ
105 10394931 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.29 WP
106 10394720 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.29 ŁD
107 10429400 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
108 10395466 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
109 10402631 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.29 PK
110 10414558 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.29 PM
111 10391347 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.28 LB
112 10390804 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.06.28 ŚL
113 10392706 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
114 10405402 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.28 WP
115 10429347 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.28 LB
116 10387645 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.27 LB
117 10388899 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
118 10380327 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
119 10383818 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
120 10378959 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
121 10381155 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
122 10378085 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.24 PL
123 10377786 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.24 LS
124 10376636 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.24 LB
125 10370609 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.23 OP
126 10370567 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
127 10370870 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
128 10387522 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
129 10374061 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
130 10374216 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
131 10378609 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.23 PK
132 10366410 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.22 PK
133 10366351 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.21 MZ
134 10417971 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
135 10367432 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
136 10359801 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
137 10359847 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.20 LB
138 10389648 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
139 10389668 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
140 10389667 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
141 10353160 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
142 10352668 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.18 PM
143 10350977 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.17 LB
144 10349773 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
145 10347234 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
146 10351780 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
147 10346403 ibis Adam Olszewski 2024.06.16 PL
148 10346402 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.16 PL
149 10347032 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.16 PL
150 10345174 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.16 WP
151 10344219 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
152 10344415 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
153 10342797 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.06.16 MP
154 10343898 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.16 MP
155 10342944 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
156 10345870 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
157 10349154 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.16 PK
158 10338105 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
159 10339127 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
160 10336455 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
161 10335507 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.15 WP
162 10338897 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.15 ŚL
163 10335139 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.15 PK
164 10350703 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.15
165 10336393 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.15 PK
166 10341447 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
167 10347808 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 MP
168 10333630 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
169 10344664 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 PL
170 10332970 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
171 10330974 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.14 WP
172 10353291 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.14 WP
173 10329328 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.13 OP
174 10328096 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.13 PL
175 10327964 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.13 PL
176 10330972 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.13 WP
177 10330968 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.13 WP
178 10330963 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.13 WP
179 10329752 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
180 10325500 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 MZ
181 10325412 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.12 LB
182 10330960 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.12 WP
183 10324819 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
184 10321556 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
185 10321441 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
186 10322043 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
187 10321250 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.11 PL
188 10333564 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
189 10322047 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
190 10322811 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.11 WP
191 10316653 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
192 10313277 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.09 WM
193 10312697 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
194 10312688 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
195 10310398 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.09 KP
196 10312041 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.09 WM
197 10316032 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
198 10306023 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
199 10308822 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
200 10307961 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
201 10304740 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
202 10302755 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.08 ŁD
203 10302134 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
204 10301172 Robert Lo Robert Locman 2024.06.08 WM
205 10308740 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
206 10301146 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
207 10300751 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
208 10302322 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
209 10302313 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
210 10306237 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
211 10300703 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
212 10306319 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
213 10320329 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
214 10297749 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
215 10299425 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.07 MZ
216 10297734 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
217 10299416 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.07 MZ
218 10297462 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.07 LB
219 10312060 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.07 WP
220 10333471 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.07 MZ
221 10308922 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.07 WP
222 10316022 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.07 WP
223 10294154 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.06 PL
224 10294064 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
225 10292514 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
226 10291139 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
227 10284449 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.04 ZP
228 10283442 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.04 PL
229 10284117 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.04 MZ
230 10283197 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.04 WP
231 10280450 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
232 10279098 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.03 MZ
233 10278148 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
234 10273700 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
235 10273904 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
236 10272929 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
237 10272677 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
238 10270469 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.02 ŚK
239 10270337 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.02 PK
240 10275815 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
241 10270301 Robert Lo Robert Locman 2024.06.02 WM
242 10269967 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
243 10272596 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
244 10272630 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
245 10272690 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
246 10272742 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.02 LB
247 10268029 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.01 WM
248 10266561 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.01 WP
249 10265530 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
250 10266337 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
251 10263621 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.01 MP
252 10263056 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.01 OP
253 10266189 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
254 10265513 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
255 10262913 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
256 10262914 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
257 10266190 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
258 10264134 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.06.01 PL
259 10262873 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
260 10266415 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
261 10266287 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
262 10268238 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.01 WP
263 10300424 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
264 10320912 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.01
265 10262460 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
266 10256712 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.31 LB
267 10261927 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.31 LB
268 10257485 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
269 10254456 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
270 10285509 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
271 10299791 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
272 10260338 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
273 10261546 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
274 10265387 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
275 10266230 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
276 10268904 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.31 MP
277 10251577 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
278 10252275 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.30 PL
279 10248828 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.30 ŁD
280 10247940 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
281 10247013 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.30 WM
282 10247039 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.30 LB
283 10282176 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
284 10244853 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.30 KP
285 10256459 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.30 PL
286 10246502 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
287 10244072 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
288 10244137 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.30 PL
289 10243946 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.30 WM
290 10285514 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.30 PL
291 10299698 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
292 10252203 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 MZ
293 10244783 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
294 10248531 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.30 PL
295 10249606 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
296 10257362 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.30 PM
297 10283215 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
298 10242106 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.29 PK
299 10245086 Tilia Paweł Hermański 2024.05.29 ŚL
300 10256460 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.29 PL
301 10256458 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.29 PL
302 10240117 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.29 WP
303 10240937 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.29 MZ
304 10239919 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
305 10254640 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.29 PL
306 10239571 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.29 WM
307 10239874 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
308 10239862 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
309 10285635 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.29 PL
310 10299648 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.29 PL
311 10239852 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
312 10278519 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.29 ŚK
313 10238283 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.28 KP
314 10240808 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.28 KP
315 10286468 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.28 PL
316 10286112 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
317 10236990 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.28 PK
318 10236797 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
319 10236651 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
320 10236138 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.28 LS
321 10235521 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
322 10237362 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
323 10333540 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
324 10333410 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
325 10237864 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.27 PL
326 10233072 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
327 10246805 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.27 ŁD
328 10232668 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.27 PL
329 10230697 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.27 LB
330 10229169 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 MZ
331 10228469 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.27 WP
332 10333447 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
333 10286434 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
334 10285725 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
335 10230816 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
336 10235133 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.27 WP
337 10223238 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
338 10222556 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.26 PL
339 10222040 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.26 PL
340 10224017 Mario Mariusz Zub 2024.05.26 LB
341 10223282 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
342 10286375 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
343 10222249 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.26 WP
344 10221442 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.26 KP
345 10229510 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.26 PL
346 10223873 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
347 10220147 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.26 PL
348 10287484 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
349 10218612 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.25 MP
350 10215604 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.25 WP
351 10215540 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
352 10219291 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
353 10212693 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.25 MP
354 10217902 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
355 10227851 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
356 10214445 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
357 10213954 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.25 PL
358 10211983 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.25 WM
359 10221153 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
360 10213175 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.25 MP
361 10215213 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.25 MP
362 10212879 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.25 MZ
363 10213993 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
364 10213726 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.25 MZ
365 10212851 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.25 MZ
366 10215689 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
367 10219335 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.25 MP
368 10219338 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.25 PK
369 10223599 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.25 MZ
370 10228312 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
371 10241403 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
372 10208162 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.24 LB
373 10227832 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
374 10206716 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
375 10209334 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
376 10333352 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
377 10210492 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.24 ŚL
378 10211651 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.24 WP
379 10223154 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
380 10228373 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
381 10333405 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
382 10203255 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.23 PL
383 10203859 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
384 10202968 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.23 PK
385 10203702 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
386 10201806 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
387 10200133 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
388 10200128 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
389 10216296 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.22 ŚK
390 10197407 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
391 10192601 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.21 KP
392 10188987 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
393 10188234 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.20 PK
394 10187726 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
395 10187131 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.20 PL
396 10185258 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.20 WP
397 10184791 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.20 PL
398 10193584 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
399 10180079 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
400 10177761 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.19 MP
401 10177379 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.19 ŚL
402 10179962 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
403 10175958 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
404 10175945 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
405 10176123 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.19 PK
406 10176420 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
407 10175427 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.19 MP
408 10177952 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
409 10176148 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
410 10175198 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
411 10183903 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.19 WM
412 10175171 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
413 10175378 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.19 PL
414 10177132 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.19 MZ
415 10177682 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.19 WP
416 10177772 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
417 10179460 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.19 PK
418 10183021 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.19 WP
419 10201258 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.19 PK
420 10172377 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.18 MP
421 10169785 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.18 PL
422 10188636 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
423 10170610 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
424 10170370 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
425 10170266 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
426 10170607 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
427 10170996 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
428 10169324 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
429 10172117 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.18 WP
430 10166488 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.18 PK
431 10165683 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.18 MZ
432 10166059 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.18 LS
433 10165241 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
434 10170289 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
435 10166429 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
436 10170404 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
437 10166061 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.18 LS
438 10164501 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
439 10164322 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.18 WM
440 10167379 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
441 10186108 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
442 10163153 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
443 10164055 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
444 10162621 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
445 10160387 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
446 10163390 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
447 10159852 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
448 10160082 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.17 PL
449 10158903 Marek Derda Marek Derda 2024.05.17 PL
450 10158902 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
451 10158852 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
452 10158229 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
453 10160952 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.17 PK
454 10186232 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
455 10153699 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
456 10152816 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
457 10151813 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.16 ŚK
458 10152899 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.16 WP
459 10156405 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
460 10157239 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.16 PK
461 10147047 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.05.15 LS
462 10144955 Robert Lo Robert Locman 2024.05.15 WM
463 10153509 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
464 10152512 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15
465 10144860 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.14 LS
466 10141387 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.14 LB
467 10140886 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
468 10138949 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.14 PL
469 10141733 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.14 WP
470 10146367 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.14 MZ
471 10136735 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.13 MP
472 10139829 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.13 PK
473 10133180 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
474 10129699 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
475 10130994 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
476 10124786 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
477 10125531 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
478 10124940 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.12 PL
479 10120729 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.12 MZ
480 10120599 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
481 10122966 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
482 10144395 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
483 10108758 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
484 10114584 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
485 10110784 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
486 10105951 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
487 10105851 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.11 WP
488 10113161 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
489 10124756 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
490 10141668 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
491 10115214 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
492 10115743 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
493 10118185 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
494 10117702 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
495 10118842 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
496 10130151 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
497 10108163 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
498 10124754 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
499 10141666 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
500 10115059 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
501 10116676 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
502 10115625 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
503 10105703 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
504 10128771 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
505 10117924 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
506 10103354 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
507 10103392 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
508 10134098 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
509 10109632 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.11 MP
510 10109969 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
511 10110312 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
512 10112201 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
513 10113015 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
514 10120224 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
515 10120522 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
516 10120648 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
517 10121219 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.05.11 PK
518 10129407 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
519 10131451 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
520 10144064 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
521 10102593 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
522 10103000 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
523 10098640 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
524 10098507 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.10 WP
525 10098331 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.10 MZ
526 10094430 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.09 MP
527 10091232 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.09 KP
528 10183184 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
529 10095787 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.09 WP
530 10095926 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
531 10132209 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.09 ŚK
532 10096038 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.08
533 10090265 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
534 10082893 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 ŚL
535 10082989 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 ŚL
536 10083080 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
537 10080762 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
538 10080676 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.07 MP
539 10080745 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
540 10083827 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 KP
541 10079218 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
542 10082176 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.07 WP
543 10083804 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.07 PL
544 10075025 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
545 10075023 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
546 10075008 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
547 10072915 krakers Wiktor Kroker 2024.05.06 WP
548 10074142 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.06 MP
549 10072860 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
550 10072356 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
551 10074288 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.06 LB
552 10074306 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
553 10075420 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.06 PL
554 10070168 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.05 MP
555 10071715 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
556 10065427 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
557 10065207 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.05 PK
558 10062994 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.05 KP
559 10064466 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
560 10066471 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
561 10062424 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
562 10062017 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.05 WM
563 10061960 Robert Lo Robert Locman 2024.05.05 WM
564 10062702 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.05 KP
565 10066332 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
566 10063503 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
567 10062646 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
568 10062132 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.05 PK
569 10063116 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.05.05 MZ
570 10064038 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
571 10079331 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 LS
572 10099082 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
573 10060832 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.04 WM
574 10057515 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.04 PL
575 10056874 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
576 10055029 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
577 10061889 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.04 MZ
578 10054568 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
579 10057400 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.04 PK
580 10052799 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.04 WP
581 10052027 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.04 PL
582 10055043 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
583 10053452 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04
584 10049900 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.04 PL
585 10049920 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
586 10049767 Robert Lo Robert Locman 2024.05.04 WM
587 10049362 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.04 ZP
588 10049801 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.04 LS
589 10050424 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.04 LS
590 10059934 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.04 MP
591 10055005 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 LB
592 10043421 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
593 10051724 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.03 WP
594 10039317 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
595 10039003 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 WP
596 10043903 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
597 10042190 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.05.03 LB
598 10038762 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.05.03 LB
599 10039088 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
600 10038179 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.03 PM
601 10037167 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
602 10036831 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
603 10039048 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
604 10037931 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.03 PL
605 10039056 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
606 10038229 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.03 PK
607 10039233 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.03 WP
608 10045018 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
609 10047253 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.03 KP
610 10030868 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.02 ZP
611 10030861 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.02 PL
612 10032187 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
613 10031255 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
614 10029503 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
615 10029267 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.02 LB
616 10029280 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
617 10028372 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.02 WP
618 10029020 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
619 10026666 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.02 ZP
620 10026952 Ptakole Bartosz Gott 2024.05.02 MZ
621 10026261 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
622 10025562 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.02
623 10030291 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
624 10030289 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
625 10026898 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
626 10026895 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
627 10026754 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
628 10025864 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
629 10025865 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
630 10025862 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
631 10026842 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.02 WM
632 10028567 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.02 PK
633 10030921 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
634 10033577 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
635 10034003 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
636 10041202 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
637 10021226 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.01 ŚK
638 10022912 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.01 PL
639 10018651 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.01 WP
640 10020105 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.01 ŚL
641 10016770 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
642 10016596 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
643 10016585 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.01 ŁD
644 10016402 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
645 10019852 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.01 ŁD
646 10032789 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.01 ZP
647 10015410 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
648 10014928 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
649 10014683 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
650 10015658 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.01 ŚL
651 10013948 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.01 MP
652 10052733 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
653 10016539 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.01 WP
654 10018067 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.01 PK
655 10016565 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
656 10014628 Ewajan Ewa Janas 2024.05.01 PK
657 10019342 Tilia Paweł Hermański 2024.05.01 ŚL
658 10013619 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
659 10015559 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.01 ŚL
660 10022925 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.01 MZ
661 10013761 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
662 10022924 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.01 MZ
663 10018414 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
664 10015056 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
665 10015057 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
666 10015058 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
667 10015060 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.01 WM
668 10021569 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.01 PL
669 10083187 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 MZ
670 10012375 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.30 WP
671 10011206 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.30 LB
672 10011990 krakers Wiktor Kroker 2024.04.30 WP
673 10010813 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.30 PK
674 10011106 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.04.30 MZ
675 10009829 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.30 PK
676 10010485 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.30 PK
677 10011657 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.30 PK
678 10008451 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.30 PL
679 10009670 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.30 PL
680 10009107 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.30 PL
681 10007026 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.30 PK
682 10006875 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.30 ZP
683 10020419 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
684 10002065 PPJ Marcin Ptak 2024.04.29 WP
685 9998844 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.29 OP
686 10020697 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.29 LS
687 10000362 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.29 LB
688 9997254 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.29 MP
689 10004522 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.29 MZ
690 10005428 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.29 PK
691 9996065 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
692 9993746 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.28 WP
693 9996500 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.28 PL
694 9995006 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
695 9992164 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.28 MZ
696 9994646 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
697 9992340 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
698 9990719 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
699 9994967 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
700 9989852 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
701 9988696 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
702 9989656 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
703 9996089 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.28 PL
704 9986103 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
705 9985650 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
706 9990015 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.28 PK
707 9990209 Tilia Paweł Hermański 2024.04.28 ŚL
708 9985680 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.28 PK
709 9987027 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.28 PK
710 9986656 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.28 PK
711 9994774 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
712 9989991 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.28 PK
713 9987001 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
714 9988941 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
715 9991995 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.28 WP
716 9992942 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.28 PK
717 9996019 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.28 PK
718 9996555 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
719 9998892 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.28 PK
720 9993950 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.27
721 9978106 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
722 9976905 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
723 9980346 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.27 WP
724 9981411 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.27 PK
725 9976069 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
726 9983679 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
727 9974631 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
728 9983682 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
729 9973771 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
730 9973701 Marek Derda Marek Derda 2024.04.27 PL
731 9983730 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
732 9974412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.27
733 9973421 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.27 WP
734 9973324 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
735 9974853 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
736 9975083 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
737 9973407 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.27 PL
738 9973220 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
739 9973325 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.27 MZ
740 9973135 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.27 LS
741 9973419 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.27 WP
742 9980106 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.27 WP
743 9976661 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
744 9976577 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 MZ
745 9973475 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
746 9975219 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
747 9981861 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.27 WP
748 9991406 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
749 9970973 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
750 9969079 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.26 PL
751 9968670 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.26 PL
752 9969336 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
753 9968808 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.26 MZ
754 9968367 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.26 MP
755 9967880 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.26 MP
756 9966298 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
757 9966570 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
758 9966309 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
759 9968181 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.26 WM
760 9972140 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.26 PK
761 9966020 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.26 WP
762 9964069 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.25 PL
763 9964913 Mario Mariusz Zub 2024.04.25 LB
764 9962666 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.25 PL
765 9961927 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
766 9961423 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.25 MZ
767 9965195 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.25 WM
768 9997395 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.24 ZP
769 9959405 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.24 MZ
770 9958651 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.24 WP
771 9957462 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.24 PK
772 9959328 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.24 LS
773 9955738 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
774 9954562 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.23 PL
775 9954423 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.23 ŚL
776 9956113 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
777 9956099 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
778 9953797 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.23
779 9956045 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
780 9956025 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
781 9952477 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.23 PK
782 9952687 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.23 PK
783 9953249 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.23 WM
784 9957172 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
785 9957602 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
786 9951627 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
787 9950380 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.22 LS
788 9950485 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
789 9948901 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.22 PK
790 9945952 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.04.21 PL
791 9942722 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.21 PK
792 9942086 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.21 LB
793 9941515 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.21 PK
794 9941106 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.21 PK
795 9945461 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.21 MZ
796 9941479 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
797 9941722 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.21 MP
798 9965241 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
799 9939661 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
800 9939276 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.21 KP
801 9939278 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.21 LS
802 9939049 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.21 LS
803 9941488 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
804 9941471 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
805 9947413 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.21 WP
806 9941463 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
807 9941461 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
808 9940288 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.21 WP
809 9941345 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.21 WP
810 9941364 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.21 WP
811 9947158 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
812 9958741 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.21 MP
813 9936817 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.20 KP
814 9935620 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
815 9934492 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.20 WP
816 9933401 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.20 LB
817 9936360 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.20 MZ
818 9933990 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
819 9932637 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
820 9973054 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.20 PL
821 9931999 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
822 9933967 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
823 9933090 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
824 9929818 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
825 9929476 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.19 WM
826 9928261 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
827 9947403 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.19 WP
828 9927810 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 WP
829 9927690 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.19 MP
830 9926647 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.18 ŚL
831 9931567 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.18 PL
832 9924584 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.18 ŚL
833 9925384 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.18 MZ
834 9925008 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
835 9924138 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.18 WP
836 9924346 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.18 ŚL
837 9925009 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
838 9924986 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
839 9924179 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.18 WP
840 9924185 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.18 WP
841 9923691 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.18 PK
842 9922993 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
843 9921511 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.17 LB
844 9921373 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.17 WP
845 9921203 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.17 ZP
846 9921202 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.17 ZP
847 9921201 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.17 ZP
848 9921190 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.17 ZP
849 9926078 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.17 PL
850 9917251 Robert Lo Robert Locman 2024.04.16 WM
851 9916740 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.16 PK
852 9916839 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.16 WP
853 9916908 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.16 PK
854 9919339 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.16 PK
855 9913484 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.15 PL
856 9913144 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.15 LS
857 9913145 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.15 LS
858 9919169 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.15 ZP
859 9913588 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.15 KP
860 9916083 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.15 PK
861 9909096 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
862 9910321 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.14 PK
863 9911361 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.14 PK
864 9904918 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
865 9901823 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.14 PL
866 9903243 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
867 9901763 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.14 PK
868 9944869 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.14
869 9901386 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.14 PL
870 9904483 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
871 9903240 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
872 9901368 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.14 ŚK
873 9901847 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.14 PL
874 9902933 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
875 9909876 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
876 9902573 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
877 9902374 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
878 9902734 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
879 9905720 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.14 WP
880 9909696 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
881 9910913 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.14 WP
882 9911755 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
883 9912835 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.14 PK
884 9897492 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
885 9895868 Mario Mariusz Zub 2024.04.13 LB
886 9910701 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
887 9892094 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
888 9892131 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
889 9899384 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.13 MZ
890 9904083 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.13 PK
891 9899377 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.13 MZ
892 9890987 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.13 PL
893 9890511 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
894 9890422 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.13 MZ
895 9893613 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
896 9895667 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.13 MP
897 9898930 Mit_photography Filip Mitręga 2024.04.13 ŚL
898 9899198 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.13 WP
899 9907355 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.12 MP
900 9887976 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
901 9887853 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
902 9886679 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.12 MZ
903 9890391 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.12 MZ
904 9886025 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.12 MZ
905 9886246 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.12 ŚL
906 9886165 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
907 9888517 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
908 9899699 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
909 9886819 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
910 9886877 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.12 OP
911 9886876 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.12 ŚL
912 9886045 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
913 9899671 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
914 9911894 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
915 9881967 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.11 WP
916 9881458 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.11 LB
917 9886875 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.11 OP
918 9878799 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.11 MZ
919 9878973 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.11 ŚL
920 9880057 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.11 LB
921 9879412 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.11 MZ
922 9880893 Ivory Iwona Rylska 2024.04.11 WP
923 10151293 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.04.10 KP
924 9876756 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
925 9874981 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.10 ŚL
926 9874808 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.10 PL
927 9876551 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.10 LS
928 9876609 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.10 PL
929 9874639 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.10 ZP
930 9873995 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.10 KP
931 9873225 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.10 PL
932 9873126 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.10
933 9876986 krakers Wiktor Kroker 2024.04.10 WP
934 9877718 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.10 KP
935 9872789 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.04.10 PL
936 9870112 Marek Derda Marek Derda 2024.04.09 WM
937 9869425 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.09 MZ
938 9869587 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
939 9868473 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚK
940 9868605 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚK
941 9877117 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.09 PL
942 9867643 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
943 9867637 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
944 9870750 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.09 OP
945 9875960 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.09 ZP
946 9870108 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.09 WP
947 9870172 Halina Halina Łukomska 2024.04.09 WP
948 9929288 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.09 ŚK
949 9863971 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
950 9863965 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
951 9862125 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.04.08 MZ
952 9863984 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
953 9863286 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
954 9861127 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.08 MZ
955 9868916 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.08 MP
956 9863429 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.08 MZ
957 9865063 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.08 PK
958 9851820 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
959 9849323 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
960 9866466 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.07 PL
961 9851153 Mario Mariusz Zub 2024.04.07 LB
962 9852755 Tilia Paweł Hermański 2024.04.07 ŁD
963 9847258 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.07
964 9851960 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.07
965 9845811 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.07 PL
966 9845634 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.07 PK
967 9855364 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.04.07 MZ
968 9847116 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.07 MZ
969 9848759 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.07 PK
970 9845276 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.07 PK
971 9845150 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.07 LB
972 9844991 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.07 LB
973 9844785 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.07 ŚL
974 9845489 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.07
975 9844871 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.07
976 9854728 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.07 PL
977 9844845 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.07 WP
978 9845192 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.07 PL
979 9845992 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.07 MZ
980 9844997 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.06 LB
981 9844996 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.06 LB
982 9845010 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.06 LB
983 9839097 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.06
984 9840122 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
985 9838884 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
986 9836169 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.06 WP
987 9836923 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
988 9843971 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.06 ŚL
989 9834273 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.06 MP
990 9840213 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
991 9830164 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
992 9831488 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.05 PL
993 9829727 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
994 9831395 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
995 9828474 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.05
996 9828769 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.05
997 9826983 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.05 ŚK
998 9830527 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.05 MP
999 9825962 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.05 PK
1000 9828497 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.05 LB
1001 9830169 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.05 MZ
1002 9822039 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.04 PL
1003 9821620 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.04 PL
1004 9821305 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.04 ŚL
1005 9821401 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.04 MZ
1006 9820800 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.04 PK
1007 9816614 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.03 PK
1008 9815784 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
1009 9815431 Balbi Magdalena Naber 2024.04.03 LB
1010 9815787 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
1011 9814463 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.02 WP
1012 9949095 AW Anna Szotek 2024.04.01 LS
1013 9803078 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
1014 9796620 Balbi Magdalena Naber 2024.04.01 LB
1015 9807553 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.01 MZ
1016 9793370 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.31 PK
1017 9792423 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.31 MP
1018 9789820 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.31 MZ
1019 9789768 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.31 LS
1020 9787825 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.31 PK
1021 9789878 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.31 PK
1022 9783607 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
1023 9779577 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.30 MZ
1024 9779091 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.30 MZ
1025 9779512 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
1026 9780500 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
1027 9782092 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.30 ŚK
1028 9790176 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.03.30 ŚK
1029 9778086 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.03.30 ŁD
1030 9780842 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
1031 9781240 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
1032 9777122 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.03.29 PK
1033 9774411 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.28 LB
1034 9767188 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.03.28 KP
1035 9766745 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.28 PK
1036 9766866 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.03.28 PK
1037 9760549 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.27 WP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024