GATUNEK

Gatunek: bocian czarny, Ciconia nigra

Rząd: Bocianowe

Rodzina: Bociany

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 1 1
2 0 0
3 79 108
4 243 388
5 220 300
6 137 195
7 66 116
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10476198 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
2 10476622 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.21 MP
3 10476282 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.21 MZ
4 10476645 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
5 10476692 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.21 WP
6 10471120 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
7 10472216 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
8 10473024 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.20 MP
9 10470284 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
10 10463815 Tilia Paweł Hermański 2024.07.17 ŁD
11 10462724 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.16 MP
12 10458456 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.15 MP
13 10455880 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.14 MZ
14 10455101 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
15 10454202 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
16 10450432 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
17 10448784 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.13 MP
18 10446193 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
19 10444000 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.11 ŚL
20 10443464 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.10 PL
21 10441198 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
22 10437007 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.09 ŚL
23 10436693 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
24 10436676 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
25 10435243 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.07.08 ŚL
26 10432734 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
27 10430868 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
28 10428370 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
29 10428001 Michał Janosz Michał Janosz 2024.07.07 MP
30 10428187 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
31 10440557 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.07 PK
32 10462256 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.07 MZ
33 10432856 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.07 WP
34 10432868 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.07
35 10424097 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
36 10425871 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
37 10421737 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
38 10421062 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
39 10422195 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
40 10423079 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
41 10427513 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
42 10427782 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.06 KP
43 10431423 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
44 10423817 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
45 10423844 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
46 10423833 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
47 10418826 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.05 MP
48 10421463 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.05 MP
49 10417776 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
50 10417773 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
51 10417764 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
52 10420207 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.05 WM
53 10415578 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.07.04 LB
54 10414985 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
55 10413148 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
56 10412887 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
57 10412880 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
58 10413779 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
59 10409642 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
60 10409876 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.07.03 ZP
61 10408592 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.03 PK
62 10412328 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.07.02 MP
63 10406010 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 LS
64 10404154 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.01
65 10403705 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.01 MZ
66 10402995 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.01 MP
67 10400527 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.30 PK
68 10397262 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
69 10409043 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
70 10399736 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
71 10394350 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
72 10393611 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.29 PL
73 10394532 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
74 10402468 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
75 10391202 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
76 10387873 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
77 10386311 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
78 10402487 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
79 10384484 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.26 WP
80 10384116 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.26
81 10380895 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.25 PL
82 10379984 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
83 10384213 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
84 10378429 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
85 10378519 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
86 10373727 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.23 ZP
87 10373464 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
88 10373402 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.23 MP
89 10370604 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.23 OP
90 10374366 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.23 WP
91 10370183 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
92 10369583 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
93 10369133 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
94 10379073 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
95 10366545 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.22 PK
96 10360326 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
97 10359270 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.20 MP
98 10360553 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.20 MZ
99 10383327 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.19 WM
100 10356766 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.19 WM
101 10354897 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.18 ZP
102 10350334 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.17 ZP
103 10350935 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.17 LB
104 10349739 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
105 10347247 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
106 10347867 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
107 10347088 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
108 10345642 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
109 10344921 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.16
110 10344806 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
111 10373316 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.06.16 ZP
112 10344328 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
113 10345586 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
114 10344392 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
115 10344421 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
116 10344409 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
117 10346181 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
118 10341701 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.16 ŚL
119 10340662 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.15 PL
120 10337838 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
121 10337863 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.15 ŚK
122 10337202 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
123 10348041 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.15 MP
124 10338898 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.15 ŚL
125 10358131 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
126 10351647 Ewajan Ewa Janas 2024.06.15 MP
127 10336453 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
128 10341416 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
129 10328790 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.13
130 10331792 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
131 10329772 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
132 10330012 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 ŚL
133 10327523 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.12 MP
134 10321952 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
135 10322362 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.11 MP
136 10321531 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
137 10321630 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
138 10322053 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
139 10321219 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
140 10321036 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
141 10320744 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 MP
142 10321107 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
143 10313479 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
144 10313215 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
145 10313232 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
146 10328851 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.09 MP
147 10328951 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.09 MP
148 10312824 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
149 10312952 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.09 PL
150 10312621 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
151 10313477 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.09 KP
152 10314585 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
153 10315883 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.09 MZ
154 10310108 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
155 10315705 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.09 WM
156 10329189 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.09 MP
157 10309598 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
158 10308094 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
159 10305388 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
160 10325350 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
161 10304782 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
162 10303104 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.08 PL
163 10318244 ibis Adam Olszewski 2024.06.08 PL
164 10309482 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.08 OP
165 10317480 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
166 10302896 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
167 10312062 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.08 WM
168 10332468 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.08 PK
169 10308390 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
170 10317430 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
171 10324723 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.06 PL
172 10352707 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.06 PL
173 10295640 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
174 10299543 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
175 10294137 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.06 PL
176 10294296 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
177 10290053 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.05 ŚL
178 10290606 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.05 ŚL
179 10290627 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.05 ŚL
180 10287057 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.04 ŁD
181 10338427 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.04
182 10294157 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.04 PL
183 10284689 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.04 LB
184 10278650 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
185 10281795 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.03 MP
186 10274156 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
187 10310062 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.02 WM
188 10274433 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.02 PM
189 10272648 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.02 ŚL
190 10273246 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
191 10271583 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
192 10270873 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
193 10338516 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.02
194 10267160 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 PL
195 10269167 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
196 10264614 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.06.01 MP
197 10267195 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.06.01 MP
198 10266442 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
199 10282266 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.01 PL
200 10286492 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.01 PL
201 10277552 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.01 PL
202 10272528 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.01 KP
203 10300420 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
204 10262348 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
205 10258703 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.31 MP
206 10261947 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.31 LB
207 10257751 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
208 10258659 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
209 10261248 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.31 PL
210 10254452 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
211 10260741 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
212 10288716 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
213 10260491 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
214 10263994 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
215 10247228 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
216 10278510 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.29 ŚK
217 10256143 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.28 PL
218 10235963 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.28 WP
219 10283496 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
220 10234039 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.27 MZ
221 10231447 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.27 WM
222 10230739 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.27 ŚL
223 10230529 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
224 10232133 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.27 WP
225 10229515 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.26 PL
226 10285767 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
227 10223421 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
228 10287423 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.26 WM
229 10286377 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.26 PL
230 10222585 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
231 10238391 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.26 WM
232 10220338 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
233 10220673 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
234 10220183 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.26 WP
235 10287486 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
236 10227401 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
237 10229512 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.26 PL
238 10286423 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
239 10222298 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.25 ŚK
240 10216769 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
241 10215466 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
242 10216935 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
243 10214809 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
244 10214718 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
245 10244384 Ewajan Ewa Janas 2024.05.25 MP
246 10214725 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
247 10214723 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
248 10214710 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
249 10219299 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
250 10213339 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
251 10213419 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
252 10215076 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
253 10217443 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.25 WP
254 10285476 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.24 PL
255 10207837 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.24
256 10207725 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
257 10209567 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.24 PL
258 10201709 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
259 10200723 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.22 PL
260 10201377 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.22 ŚL
261 10192392 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
262 10196902 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.21 WM
263 10188308 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
264 10188430 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
265 10180796 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
266 10180987 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
267 10180937 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
268 10182937 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
269 10180445 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.19 PL
270 10179957 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
271 10176000 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.19 MZ
272 10185441 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
273 10332189 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.19 MZ
274 10172269 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
275 10167106 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
276 10170550 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
277 10170342 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
278 10166481 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
279 10168367 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
280 10167683 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.18 PL
281 10173107 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
282 10183439 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
283 10205777 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
284 10172692 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
285 10161182 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
286 10160592 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
287 10159777 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
288 10186523 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
289 10155291 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
290 10171671 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.16 PK
291 10157069 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.15 PL
292 10144850 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.14 LS
293 10140891 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
294 10141377 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.14 LB
295 10162427 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
296 10132737 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
297 10134058 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
298 10138338 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.13 ŚL
299 10131010 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
300 10130531 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
301 10124855 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.12 MZ
302 10122276 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
303 10123979 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
304 10121023 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
305 10121017 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
306 10121153 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
307 10119082 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.12 MZ
308 10127405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.12
309 10121490 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.12 MP
310 10118300 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
311 10126152 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.12 WM
312 10125891 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.12 MZ
313 10126381 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
314 10126715 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
315 10124267 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
316 10138130 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
317 10115371 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
318 10114628 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
319 10112792 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
320 10117170 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
321 10138406 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
322 10124320 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
323 10108742 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
324 10115154 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
325 10114549 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
326 10127681 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
327 10112388 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.11 PL
328 10135361 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.11 PL
329 10115094 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
330 10116895 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
331 10124749 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
332 10113165 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
333 10122078 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
334 10115689 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
335 10194029 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
336 10143118 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
337 10119341 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
338 10121214 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
339 10120852 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
340 10120620 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
341 10119395 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
342 10102591 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
343 10101665 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
344 10098913 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.10 ŚL
345 10097778 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
346 10094258 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.09 PL
347 10091993 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.09
348 10096840 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.09 MZ
349 10100203 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.09 MZ
350 10089759 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.08 ŚL
351 10095902 PPJ Marcin Ptak 2024.05.08 MP
352 10087408 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
353 10087007 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
354 10088341 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
355 10089438 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
356 10086858 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.08 PL
357 10083973 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
358 10080915 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
359 10074275 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.06 LB
360 10074524 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
361 10066964 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
362 10070499 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
363 10065364 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
364 10065171 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.05 ŚL
365 10068056 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.05 PM
366 10064147 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.05 PK
367 10062509 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.05 MP
368 10062231 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.05 PK
369 10061275 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
370 10095440 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
371 10064037 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
372 10059667 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
373 10057721 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.04 LB
374 10055704 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.04 PL
375 10054138 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
376 10044408 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.03 PK
377 10042761 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
378 10041264 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
379 10047598 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
380 10040294 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
381 10039457 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.05.03
382 10039620 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
383 10039157 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
384 10040217 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
385 10039085 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
386 10038222 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.03 PK
387 10037761 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
388 10043098 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
389 10043006 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
390 10042946 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
391 10043518 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
392 10042778 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
393 10042822 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
394 10042841 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
395 10042970 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
396 10041380 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.02 LB
397 10030858 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
398 10030051 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
399 10039042 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
400 10030500 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
401 10026964 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.02 PL
402 10029018 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
403 10030329 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.02 PL
404 10025863 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
405 10030073 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
406 10030097 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
407 10030408 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
408 10031768 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
409 10035379 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
410 10041200 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
411 10039396 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
412 10044199 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
413 10023206 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
414 10023179 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
415 10020045 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.01 PK
416 10019466 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.01 ŚL
417 10018053 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
418 10017282 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.01 ŚL
419 10021176 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
420 10013703 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
421 10020301 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
422 10022356 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.01 MP
423 10019767 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.01 ŚL
424 10026182 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.30 PL
425 10010127 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.30 MZ
426 10008375 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
427 10006996 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.30 PL
428 10032065 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
429 10006776 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.30 PL
430 10006104 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.30 ŚL
431 10012278 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.30 WM
432 10003358 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.29 MP
433 10023013 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.29 WM
434 10001607 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.29 WM
435 9997303 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.29 MZ
436 10012210 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.04.29 PK
437 9992342 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
438 9994992 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
439 9990908 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
440 9993958 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.28
441 9989056 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
442 10034755 AW Anna Szotek 2024.04.28 MP
443 9990869 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
444 9983741 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
445 9980193 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
446 9980514 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.27 ZP
447 9984496 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
448 9983673 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
449 9976075 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
450 9976676 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
451 9984300 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
452 9990085 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
453 9975662 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
454 9984156 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
455 9983404 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
456 9975069 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
457 9974864 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
458 9973957 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.27 MZ
459 9973529 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
460 9975190 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.27 PK
461 9974786 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.27 PK
462 9997301 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27
463 9970705 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.26 PL
464 9969936 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.26 LB
465 10002044 PPJ Marcin Ptak 2024.04.26 WP
466 9968060 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.26 PK
467 9967406 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
468 9967389 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
469 9967155 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.26 WP
470 9967088 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
471 9965505 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
472 9963366 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
473 9964794 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.25 ŚL
474 9959428 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.24 MZ
475 9954785 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.23
476 9965400 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
477 9956650 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
478 9952620 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.23 WM
479 9953256 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.23 WM
480 9953990 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
481 9949931 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.22 WP
482 9950441 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
483 9950148 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
484 9949861 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
485 9952383 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
486 9950554 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
487 9950417 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
488 9950115 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.22 MZ
489 9948499 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.22 MZ
490 9947469 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.21 MP
491 9943812 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.21 ŚL
492 9944089 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
493 9942065 Robert Lo Robert Locman 2024.04.21 WM
494 9943952 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
495 9946207 PPJ Marcin Ptak 2024.04.21 WP
496 9941430 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
497 9946124 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
498 9943499 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.21 ŚL
499 9938146 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.20 MP
500 9936542 Ewajan Ewa Janas 2024.04.20 MP
501 9936707 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.20 MP
502 9936472 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.20 MP
503 9935781 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.20 PK
504 9938820 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
505 9938805 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
506 9933681 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
507 9929843 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
508 9929835 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.19 PK
509 9931672 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.19 MP
510 9930231 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.19 MP
511 9928694 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.19 PK
512 9931149 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
513 9930591 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
514 9928086 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.19 WM
515 9929530 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.19 MP
516 9929545 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.19 MP
517 9933186 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.19 MP
518 9923892 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.18 ŚL
519 9928493 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.18 MP
520 9926744 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
521 9923086 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.17 WP
522 9919872 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.17 ŚL
523 9922282 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.17 MP
524 9916666 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.16 PK
525 9917219 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.16 ŚL
526 9929373 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.16 ŚK
527 9913483 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.15 PL
528 9908250 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.04.14 MP
529 9908892 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.14 ŚK
530 9907058 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.14 ŚK
531 9904580 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.04.14
532 9905022 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.04.14 ŁD
533 9916477 PPJ Marcin Ptak 2024.04.14 WP
534 9906767 Ewajan Ewa Janas 2024.04.14 MP
535 9901370 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.14 ŚK
536 9902284 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.14 PK
537 9903256 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
538 9901366 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.14 ŚK
539 9904482 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
540 9908770 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.14 PK
541 9916128 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.14 WM
542 9910561 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.14 MP
543 9907978 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.14 ŚK
544 9896046 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.13
545 9894921 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
546 9894907 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.13 PL
547 9894822 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.13 WM
548 9894816 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.13 ŁD
549 9909555 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.13
550 9894572 Marek Derda Marek Derda 2024.04.13 ŁD
551 9897707 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.13 MP
552 9893918 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
553 9896659 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
554 9892779 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
555 9909753 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.13
556 9892305 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.13 PK
557 9891031 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.04.13 MP
558 9899295 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
559 9895572 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.13 MP
560 9887989 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.12 PK
561 9887746 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.12 ŚL
562 9887683 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
563 9887666 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
564 9888524 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
565 9912512 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
566 9899740 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
567 9885545 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.12 MP
568 9885292 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
569 9884850 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.12 MP
570 9880459 Marta Świtała Marta Świtała 2024.04.11 OP
571 9879144 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.11 ŚL
572 9880372 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.11 PK
573 9876945 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.10 MZ
574 9876165 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.10 MZ
575 9874114 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.10 PL
576 9875128 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.10 WM
577 9869570 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
578 9868620 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚL
579 9866117 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚL
580 9929287 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.09 ŚK
581 9872552 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.09 WM
582 9863978 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
583 9861189 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.08 MP
584 9851950 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
585 9856360 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.07 MP
586 9850557 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.07 PK
587 9850870 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.04.07 MP
588 9851828 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
589 9851780 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 MZ
590 9850160 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.07 MP
591 9850970 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
592 9845971 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.07 MP
593 9852613 Oso Łukasz Budny 2024.04.07 MP
594 9844720 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.07 LS
595 9856449 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.07 WP
596 9857093 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.07 PK
597 9860372 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.07 PL
598 9841555 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.06 MP
599 9839623 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.06 MP
600 9836933 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.06 ŚL
601 9835507 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.04.06 MP
602 9836217 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.06 MP
603 9834880 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.06 MP
604 9834777 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
605 9834761 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
606 9836467 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.06 PK
607 9836545 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.06 PK
608 9839193 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.06 ZP
609 9852333 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.06 MP
610 9839790 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.06 PK
611 9839861 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.04.06 PK
612 9842245 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.06 MP
613 9843432 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.06 MP
614 9855249 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06 WP
615 9885991 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06
616 9831925 Oso Łukasz Budny 2024.04.05 MP
617 9831955 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.05 MP
618 9830048 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.05 MP
619 9829692 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.05 ŚL
620 9832065 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.05 MP
621 9828267 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
622 9827858 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.05 ŚK
623 9828979 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.05 LB
624 9821026 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.04 MP
625 9822245 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.04 PL
626 9820825 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.04 LB
627 9824792 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.04 MP
628 9818782 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
629 9817024 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.03 PK
630 9816273 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.03
631 9818788 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
632 9816180 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.03 MP
633 9813294 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.02 ŚL
634 9813454 Ewajan Ewa Janas 2024.04.02 MP
635 9819077 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.02 MP
636 9811380 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.02 MP
637 9811532 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.04.02 PK
638 9807517 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.04.01 MP
639 9804922 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
640 9804914 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.04.01 MP
641 9802771 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
642 9802747 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
643 9802110 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
644 9802502 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.01
645 9803295 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
646 9806245 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.01 MP
647 9803212 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
648 9800170 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.01 MZ
649 9800862 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.01 WP
650 9799735 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.01 MP
651 9799617 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 WM
652 9799611 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.01 ŚK
653 9804515 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
654 9810355 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.01 MP
655 9797637 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.04.01 MP
656 9804182 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.01 ŚL
657 9796793 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.01 MP
658 9797421 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.01 MP
659 9803531 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.01 MP
660 9806917 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.01 PK
661 9813811 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.04.01
662 9796778 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.01 ŚL
663 9813630 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.01
664 9810743 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.01 MP
665 9842531 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.01 MP
666 9804958 Mit_photography Filip Mitręga 2024.04.01 MP
667 9793402 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.31 MP
668 9790207 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.31 PL
669 9789963 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.31 PK
670 9804456 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.31
671 9796041 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.31 MP
672 9791674 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.31 WM
673 9796618 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.03.31 MP
674 9786205 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.30 MP
675 9782173 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.30 ŚL
676 9782376 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.03.30 ŚL
677 9779234 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
678 9781408 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
679 9790122 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.03.30 ŚK
680 9781798 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.30 ŚK
681 9780584 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
682 9781274 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
683 9780876 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
684 9796441 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.03.30 MP
685 9794317 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.30 ŚK
686 9776127 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.29 LS
687 9772430 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
688 9771779 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.03.29 PK
689 9799824 PPJ Marcin Ptak 2024.03.29 WP
690 9772407 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
691 9775884 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
692 10259557 PPJ Marcin Ptak 2024.03.29 WP
693 9767592 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.28 MZ
694 9767180 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.28 WM
695 10259212 PPJ Marcin Ptak 2024.03.28 WP
696 9764473 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.27 OP
697 9763431 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.03.27 PK
698 9760992 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.27 WM
699 9761154 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.27 PK
700 9759140 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.26 MP
701 9751324 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.25 WP
702 9750580 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
703 9750930 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
704 9751228 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
705 9750311 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
706 9751061 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.25
707 9748421 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.25
708 9752114 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.25
709 9766606 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
710 9803729 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
711 9746135 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 ŚK
712 9744296 Ptakole Bartosz Gott 2024.03.24
713 9744089 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.24
714 9743465 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.24 PL
715 9743188 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.24 PK
716 9746646 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.24 ŚK
717 9746067 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.24 PK
718 9743187 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.24 PK
719 9746590 Ewajan Ewa Janas 2024.03.24 MP
720 9741009 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.24
721 9740191 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.03.24 ŚL
722 9739666 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.24
723 9739486 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.24
724 9738075 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.24 ZP
725 9741941 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.24 ZP
726 9744276 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.24 ZP
727 9747287 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.24 ZP
728 9809692 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.24 WP
729 9735992 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.23
730 9731667 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.03.23 PK
731 9739662 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.22 MP
732 9732094 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.21
733 9721373 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.21 PK
734 9707613 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
735 9695177 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.17 ŚL
736 9698369 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.17 LB
737 9695810 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.17 ŚL
738 9689428 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
739 9712502 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.16 WP
740 9693564 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.15
741 9686863 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.15 MP
742 9686626 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.15 PK
743 9662935 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.10 MP
744 9657633 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.10 MP
745 9655765 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.10 PK
746 9456587 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.01.21 WP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"