GATUNEK

Gatunek: puszczyk, Strix aluco

Rząd: Sowy

Rodzina: Puszczykowate | Puszczyki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 107 122
2 153 193
3 220 289
4 98 134
5 114 145
6 47 69
7 12 14
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10474849 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
2 10470531 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.20 WP
3 10468874 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.07.20 WP
4 10466258 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.15
5 10451862 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.07.14 PM
6 10453091 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
7 10451229 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.14 ŚL
8 10441920 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.10 MZ
9 10423956 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.06 LB
10 10414590 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.04 MZ
11 10412248 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.04
12 10405239 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.01 ZP
13 10393826 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.29 LB
14 10388599 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.28 PL
15 10386912 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.27 LB
16 10385722 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.27 LB
17 10382500 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.26 PL
18 10387928 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.26 MP
19 10469498 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.26 KP
20 10380325 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.25 LB
21 10377329 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.24 MZ
22 10387521 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
23 10469344 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.21 KP
24 10360910 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.20 MP
25 10360572 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.20 PK
26 10356345 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.18 PK
27 10356393 Halina Halina Łukomska 2024.06.18 PK
28 10379116 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.18 ŚK
29 10352860 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.18 WP
30 10352297 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.17 MP
31 10349949 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.17 PL
32 10349015 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.17 ZP
33 10349381 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
34 10344192 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.16 OP
35 10339563 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.15 PK
36 10337230 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.15 LB
37 10373313 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.06.15 ZP
38 10330572 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŚL
39 10324113 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.12 KP
40 10315906 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.10 PL
41 10322938 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.10 MZ
42 10312570 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.09 ŚL
43 10314573 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
44 10338490 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.09
45 10338486 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.08
46 10300290 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
47 10302838 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
48 10293576 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
49 10296871 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.06 KP
50 10338462 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
51 10338455 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.05 OP
52 10281824 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.06.03 PK
53 10325265 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.03 PM
54 10276377 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.06.02 MP
55 10273947 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.02 KP
56 10299837 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.02 PL
57 10285645 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.02 PL
58 10269148 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.02 PK
59 10269150 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
60 10257472 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
61 10285584 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
62 10299794 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
63 10285496 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.30 PL
64 10286510 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
65 10244775 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
66 10243896 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.30 WM
67 10245126 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.29 PL
68 10285818 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
69 10286462 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.28 PL
70 10234559 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.28 MP
71 10278580 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.28 ŚK
72 10234539 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
73 10234553 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
74 10234535 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
75 10235522 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
76 10233161 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
77 10233158 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
78 10246803 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.27 ŁD
79 10285716 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
80 10286432 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
81 10231275 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
82 10227007 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.26 MZ
83 10224074 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
84 10287425 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.26 WM
85 10218402 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.25 ŚK
86 10212103 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
87 10286365 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
88 10219336 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.25 PK
89 10206383 Marek Derda Marek Derda 2024.05.24 WM
90 10206369 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.24 PL
91 10206367 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.24 PL
92 10203755 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
93 10201711 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.23 PK
94 10201710 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
95 10197357 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
96 10211204 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.21 PL
97 10211203 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.21 PL
98 10197172 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.21 PK
99 10191413 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.21 ZP
100 10178914 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.19 PK
101 10211196 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.19 PL
102 10175381 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.19 PL
103 10174077 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
104 10172816 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.18 ŚL
105 10163881 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
106 10163794 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.18 MP
107 10171666 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.18 MP
108 10158670 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.17 KP
109 10163369 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
110 10164159 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
111 10152150 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.16 PL
112 10137741 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
113 10133343 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.13 KP
114 10114461 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
115 10114603 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
116 10115042 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
117 10116692 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
118 10113725 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
119 10116059 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
120 10113766 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
121 10115873 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
122 10104809 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
123 10104335 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
124 10117265 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
125 10103274 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
126 10124032 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
127 10138481 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
128 10103261 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
129 10121983 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
130 10103266 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
131 10205732 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
132 10119762 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
133 10103029 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
134 10134171 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
135 10118906 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
136 10134523 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
137 10118903 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
138 10120023 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
139 10118231 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
140 10121055 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
141 10143692 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
142 10143229 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
143 10119322 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.10 LB
144 10098312 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.10 MZ
145 10096418 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.09 PK
146 10084543 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.08 PL
147 10095870 PPJ Marcin Ptak 2024.05.08 MP
148 10083659 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.07 PK
149 10095857 PPJ Marcin Ptak 2024.05.06 MP
150 10070660 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 ŚK
151 10068081 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.05 PK
152 10062985 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.05 KP
153 10068479 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.05 PM
154 10073657 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.05 ŚL
155 10073650 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.04 ŚL
156 10049935 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
157 10049045 Tilia Paweł Hermański 2024.05.04 ŚL
158 10049059 Tilia Paweł Hermański 2024.05.03 ŚL
159 10050185 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
160 10049058 Tilia Paweł Hermański 2024.05.03 ŚL
161 10099017 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
162 10034851 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.03 PL
163 10039052 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
164 10035337 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
165 10025906 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.02
166 10028727 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
167 10140331 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.01 MZ
168 10014925 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
169 10028667 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
170 10024233 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 PM
171 10012839 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.01 ŚL
172 10014908 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
173 10015199 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.01 LB
174 10008766 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.29 MZ
175 10008822 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.29 MZ
176 10002103 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.29 PL
177 10027783 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.29 ŚK
178 10000526 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 WP
179 9997036 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.29 WP
180 9997546 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 MZ
181 9988372 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 MZ
182 9983551 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
183 10026152 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.27 MZ
184 9972834 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.27 PM
185 10026156 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.27 MZ
186 10026148 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.27 MZ
187 10043922 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.27 MZ
188 10026146 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.27 MZ
189 10026143 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.26 MZ
190 9966132 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.26 MP
191 9966139 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.26 WP
192 10026131 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.26 MZ
193 9957249 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.24 ZP
194 9957246 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.24 ZP
195 9957247 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.24 ZP
196 9957245 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.24 ZP
197 9957238 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.24 ZP
198 9965434 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
199 9957552 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.23 MZ
200 9939322 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
201 9953089 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.21 PL
202 9937558 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.20 MP
203 9923891 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.18 ŚL
204 9925892 krakers Wiktor Kroker 2024.04.17 WP
205 9919631 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.16 PK
206 9915335 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.15 WM
207 9916125 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.15 PM
208 9904878 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.14 LB
209 9899897 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.14 MZ
210 9910120 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.13 OP
211 9910105 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.13 OP
212 9898599 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.13
213 9896787 Este Sławomir Tatoń 2024.04.13 ŚL
214 9892424 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.13 PL
215 9890280 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
216 9898624 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.13 PL
217 9913097 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.12 PL
218 9889652 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.12
219 9905444 krakers Wiktor Kroker 2024.04.12 WP
220 9883747 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.12 WM
221 9883704 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.11 WP
222 9883610 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.11 ŚL
223 9883613 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.11 ŚL
224 9883237 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.11
225 9882191 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.11 PK
226 9878401 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.11 WP
227 9878402 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.11 ŚL
228 9883916 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.04.11 WP
229 9879333 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.10 PL
230 9879329 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.10 PL
231 9879328 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.10 PL
232 9878692 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.10 WP
233 9872662 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.09 WM
234 9871971 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.09
235 9926000 ibis Adam Olszewski 2024.04.09 PL
236 9865369 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.09 WP
237 9873739 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.08 MZ
238 9864448 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
239 9862635 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.08 MZ
240 9867245 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.08 WM
241 9863254 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
242 9848852 Młody ornitolog Marek Faber 2024.04.07 ŚL
243 9850471 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.07
244 9844177 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
245 9843724 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
246 9843723 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
247 9843722 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
248 9843596 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
249 9843595 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
250 9843594 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
251 9843593 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
252 9848196 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.06 KP
253 9840561 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.04.06
254 9860393 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.04.06
255 9832350 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.06 PL
256 9832349 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.06 PL
257 9832348 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.05 PL
258 9831856 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.05 LB
259 9831442 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
260 9827383 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.05 KP
261 9824882 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.04 LB
262 9823912 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.04 MZ
263 9823921 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.04 PK
264 9864961 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.04 PM
265 9824680 Halina Halina Łukomska 2024.04.04 PK
266 9819069 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.04 WP
267 9818497 Balbi Magdalena Naber 2024.04.03 LB
268 9814536 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.02 MP
269 9809641 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.02 WM
270 9810105 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.02 PL
271 9799570 Robert Lo Robert Locman 2024.04.01 WM
272 9794967 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.31 ŚL
273 9795664 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.31 WM
274 9794605 Ewajan Ewa Janas 2024.03.31 ŚK
275 9794954 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
276 9795663 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.31 WM
277 9791372 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.31 WM
278 9794268 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.31
279 9790190 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.31 MZ
280 9790241 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.31
281 9791052 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.31 LB
282 9791053 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.31 LB
283 9795646 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.30 LS
284 9787421 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.30 ŚK
285 9788619 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
286 9789351 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.30 PL
287 10153167 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.03.30
288 9788618 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
289 9786604 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.30 MP
290 9787490 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
291 9787491 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
292 9785248 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.30
293 9809747 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.30 MZ
294 9787001 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.03.30 PM
295 9787464 Halina Halina Łukomska 2024.03.30 MP
296 9809744 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.30 MZ
297 9777766 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.29 PL
298 9784367 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.29 PL
299 9769885 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.03.28 MP
300 9769652 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.03.28 PM
301 9765649 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.28 ŚL
302 9765648 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.28 ŚL
303 9809703 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.28 MZ
304 9773531 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.28 WP
305 9769683 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.28 PK
306 9765347 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.27 ZP
307 9809701 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.27 MZ
308 9765267 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.03.27 MZ
309 9765236 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.27 MZ
310 9765725 #ski Sławomir Karpicki 2024.03.27 WP
311 9762265 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.27 MZ
312 9925685 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.27 ŚK
313 9760973 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.27 MZ
314 9759997 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.26 ZP
315 9769302 ibis Adam Olszewski 2024.03.26 PL
316 9760949 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 2024.03.26 MZ
317 9752934 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.25 MZ
318 9752319 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.25 WM
319 9753221 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.25
320 9753236 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.25
321 9753237 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.25
322 9751903 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.25 KP
323 9751671 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.25 PK
324 9746713 Mario Mariusz Zub 2024.03.24 LB
325 9746712 Mario Mariusz Zub 2024.03.24 LB
326 9746410 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.24 WM
327 9746408 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.24 WM
328 9741585 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.24 MZ
329 9868075 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.24 WM
330 9737799 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.24 PM
331 9736516 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
332 9732357 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.23 MZ
333 9734380 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.23 MP
334 9734377 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.23 MP
335 9734378 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.23 MP
336 9729447 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.23 MZ
337 9734379 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.22 MP
338 9740742 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.22 ŁD
339 9729445 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.22 ŁD
340 9736230 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.22 ZP
341 9729220 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.22 PL
342 9731396 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.03.22 PL
343 9722777 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
344 9722757 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.21 WM
345 9722780 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
346 9722546 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.21 ŚL
347 9718067 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.20 MP
348 9718103 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
349 9718104 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
350 9718062 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.20 MP
351 9718064 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.20 MP
352 9718102 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
353 9718061 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.20 MP
354 9718100 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
355 9718098 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
356 9718099 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
357 9718097 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
358 9712272 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.19 PL
359 9712274 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.19 PL
360 9712273 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.19 PL
361 9716002 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.18 OP
362 9707202 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.18 ŚL
363 9707846 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
364 9707061 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.03.18 KP
365 9707091 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.18 KP
366 9706562 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.18 KP
367 9866655 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.18 WM
368 9695084 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.17 KP
369 9759702 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.16 ZP
370 9694397 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.03.16
371 9693271 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.16
372 9689023 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.16 MZ
373 9688524 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.16 KP
374 9686055 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.16 PL
375 9703652 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.16 PL
376 9693873 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.16 WP
377 9688381 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.16 ŚL
378 9688380 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.15 ŚL
379 9685101 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.03.15 MP
380 9688378 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.15 ŚL
381 9688379 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.15 ŚL
382 9684674 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.15 PL
383 9683805 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.15 PL
384 9684792 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.15 LB
385 9681250 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.15 KP
386 9682002 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.15 MZ
387 9680278 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.15 WP
388 9679653 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.14 WM
389 9679372 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.14 MP
390 9678371 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.03.14 PK
391 9675568 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.14 ŚL
392 9675567 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.14 ŚL
393 9679100 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.14 ŚL
394 9679492 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.13 MP
395 9665179 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.11
396 9671342 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.11 OP
397 9664904 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.11 MZ
398 9664905 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.11 MZ
399 9661517 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.10 ŚL
400 9676439 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
401 9672360 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.10 PL
402 9659368 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
403 9655677 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.10 KP
404 9655164 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.10 ŚL
405 9657320 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.10 ŚL
406 9660976 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.10 WM
407 9654376 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.10 ŚL
408 9654375 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.09 ŚL
409 9654205 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.09 ŚL
410 9658537 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.09
411 9654204 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.09 ŚL
412 9654203 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.09 ŚL
413 9655969 Ewajan Ewa Janas 2024.03.09 ŚL
414 9654199 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.09 ŚL
415 9654837 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.09 PL
416 9652882 Mario Mariusz Zub 2024.03.09 LB
417 9653743 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.09 MZ
418 9665680 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.09 MP
419 9662733 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.09 MP
420 9653742 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.09 MZ
421 9648106 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.09 ŚL
422 9648105 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.09 ŚL
423 9651283 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.09 PL
424 9647358 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.03.08 PK
425 9646921 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.08 PK
426 9644443 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.08 ŚL
427 9643718 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.08 MZ
428 9647125 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.03.08 ŁD
429 9644517 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.08 MZ
430 9641929 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.07
431 9639952 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.07 PL
432 9639895 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
433 9639893 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
434 9639894 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
435 9639700 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.06 ZP
436 9639699 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.06 ZP
437 9639798 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.06 PL
438 9639892 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
439 9639490 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
440 9639886 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.06 MZ
441 9639887 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.06 MZ
442 9642226 Ptakole Bartosz Gott 2024.03.05 MZ
443 9634439 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.05 ŚL
444 9631287 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.04 LS
445 9629066 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.04 PL
446 9629062 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.03 MP
447 9628857 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.03 MP
448 9628692 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.03 PL
449 9628650 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.03.03 PK
450 9628856 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.03 MP
451 9632324 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.03
452 9628263 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.03 PL
453 9628898 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.03.03 MP
454 9630110 Marta Świtała Marta Świtała 2024.03.03 ŚL
455 9623086 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.03 MP
456 9624810 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.03
457 9619640 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.03
458 9619637 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.03
459 9619630 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.03
460 9627982 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.03 PK
461 9629295 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.03 MP
462 9626693 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.03 MP
463 9619501 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.03.03 MP
464 9619585 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.02 PL
465 9619584 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.02 PL
466 9619500 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.02 PM
467 9619499 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.02 PM
468 9619634 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
469 9619632 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
470 9619498 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.02 PM
471 9619081 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.02 ŚL
472 9619627 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
473 9619583 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.02 PL
474 9619623 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
475 9619113 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.02 MP
476 9619207 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.02
477 9619206 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.02
478 9618798 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.02 MP
479 9619112 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.02 MP
480 9618791 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.02 MP
481 9622807 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.02 PL
482 9614887 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.02 MZ
483 9612106 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.02 MP
484 9612103 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.02 MP
485 9612133 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.02 PK
486 9612104 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.01 MP
487 9611719 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.01 PK
488 9611419 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.03.01 PK
489 9611452 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.01 PK
490 9611716 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.01 PM
491 9611875 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.01 MZ
492 9607336 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.29 MP
493 9607218 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.29 MP
494 9607121 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.29 PK
495 9607120 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.29 PK
496 9608774 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.29 PL
497 9607643 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.29 ŚL
498 9607302 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.29 MP
499 9607299 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.29 MP
500 9607296 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.29 MP
501 9604001 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.29 PL
502 9607621 Mit_photography Filip Mitręga 2024.02.29 ŚL
503 9603981 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.29 WM
504 9603825 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.28 PK
505 9603592 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.28 WP
506 9611692 Antek Życki Antoni Życki 2024.02.28 MZ
507 9600824 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.27 PK
508 9600822 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.27 PK
509 9600823 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.27 PK
510 9600821 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.27 PK
511 9599294 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.27 PL
512 9600808 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.27 ZP
513 9598067 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.27 MZ
514 9611691 Antek Życki Antoni Życki 2024.02.27 MZ
515 9618817 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.27 ŚK
516 9595923 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.27 ŚL
517 9611690 Antek Życki Antoni Życki 2024.02.26 MZ
518 9595276 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.02.26
519 9595339 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.26 PL
520 9597264 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.26 MZ
521 9595044 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.26 PM
522 9595338 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.26
523 9592230 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.02.26 ŚL
524 9595598 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.26 WP
525 9591951 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.25 MP
526 9591875 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.25 MP
527 9590567 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
528 9593868 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.25
529 9591952 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.25 MP
530 9591874 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.25 MP
531 9593867 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.25
532 9590120 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.25 PL
533 9593866 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.25
534 9591871 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.25 MP
535 9591950 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.25 MP
536 9593865 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.25
537 9590437 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
538 9593038 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.25 MZ
539 9586192 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.02.25 MZ
540 9583174 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.25 ŚL
541 9618852 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.25 MP
542 9582685 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.24
543 9582720 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.02.24
544 9582864 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.02.24 ŚL
545 9582863 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.02.24 ŚL
546 9582721 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.02.24
547 9582688 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.24
548 9582103 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.24 PL
549 9582730 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.24 PL
550 9582731 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.24 PL
551 9581655 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.24 MZ
552 9582728 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.02.24
553 9577302 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.23 PM
554 9574439 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.23 PL
555 9576746 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.23 ZP
556 9571256 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.22 KP
557 9573999 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.22 ZP
558 9571094 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.22 LS
559 9570783 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.21 MP
560 9571125 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.21 MP
561 9568960 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.21 MZ
562 9568961 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.21 MZ
563 9569557 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.21 MZ
564 9570354 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.02.21 PK
565 9595314 SB :) Szymon Sendera 2024.02.21 MP
566 9566590 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.20 MZ
567 9564603 Marek Marek Marek Pacuk 2024.02.19 WM
568 9564552 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.02.19 ZP
569 9563182 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.19 PL
570 9850745 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.19 WM
571 9573675 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.18 LB
572 9560987 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.18
573 9573667 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.18 LB
574 9560649 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.18
575 9560644 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.18
576 9561077 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.02.18 ŁD
577 9558344 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.18 ŚL
578 9558896 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.18 MZ
579 9556455 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.18 MZ
580 9554857 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.02.18 PM
581 9563409 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.02.18
582 9555749 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.18 KP
583 9553885 Robert Lo Robert Locman 2024.02.18 WM
584 9553882 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
585 9571045 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.18
586 9562367 Mit_photography Filip Mitręga 2024.02.18 ŚL
587 9562859 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
588 9554554 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.02.17 PM
589 9550101 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.16 ŚL
590 9553367 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.16 ŚL
591 9549862 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.16 MZ
592 9549445 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.16 WM
593 9549168 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.16 PM
594 9545431 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.15 MP
595 9545362 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.15 MZ
596 9545559 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.02.15 PK
597 9545135 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.02.15 PM
598 9550364 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.15 ŚL
599 9542391 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.15 ŚL
600 9545523 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.02.15 PM
601 9545261 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.15 MZ
602 9545361 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.14 MZ
603 9542138 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.14 KP
604 9542011 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.14 MP
605 9545315 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.14 PL
606 9542779 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.14 MP
607 9542133 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.14 MZ
608 9538531 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.02.14 PL
609 9538501 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.13 PL
610 9538502 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.13 PL
611 9538290 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.02.13 PK
612 9545303 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.13 PL
613 9541424 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.13 MZ
614 9535567 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.02.12 PK
615 9535565 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.02.12 PK
616 9535544 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.02.12 PK
617 9535715 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.02.12 PK
618 9535795 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.11 MZ
619 9536988 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.02.11 WP
620 9564449 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.11 MP
621 9528198 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.10 MP
622 9531265 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.02.10 PK
623 9533596 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.10 PL
624 9527583 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.10 MZ
625 9527904 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.10 MZ
626 9527905 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.10 MZ
627 9530091 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.10 WP
628 9533506 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.10 WP
629 9522396 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.02.09 MP
630 9522213 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.09 MZ
631 9520193 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.08 WM
632 9519383 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.02.08 MZ
633 9518640 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.08 PK
634 9520223 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.02.08 LB
635 9516553 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.07 WM
636 9516452 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.07 WM
637 9517357 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.07 WM
638 9512874 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.06 MZ
639 9509819 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.05 MP
640 9508229 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.04 PK
641 9506298 Michał Rycak Michał Rycak 2024.02.04 MZ
642 9508659 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.04 PL
643 9504944 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.03 WP
644 9497168 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.02.01 LS
645 9494432 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.31 WP
646 9496124 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.01.31 PK
647 9493993 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.30 PK
648 9493984 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.01.30 PK
649 9493957 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.30 ZP
650 9493504 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.30 PL
651 9516133 ibis Adam Olszewski 2024.01.30 PL
652 9492032 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.30 MZ
653 9494300 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.01.30 PK
654 9490000 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.01.29 PK
655 9489542 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.29 ŚL
656 9489097 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.29 PK
657 9487494 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.29 PL
658 9486182 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.01.28 MP
659 9486137 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.01.28 MP
660 9479368 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.28 KP
661 9514644 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.01.28 MZ
662 9478942 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.27 WP
663 9478419 Robert Lo Robert Locman 2024.01.27 WM
664 9477744 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.01.27 PK
665 9476312 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.27 KP
666 9512009 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.27 ZP
667 9478557 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.27 WP
668 9473697 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.01.26 MP
669 9471457 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.26 MZ
670 9473684 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.01.26 PK
671 9470098 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.25 MZ
672 9469061 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.24 MP
673 9469097 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.24 MZ
674 9466344 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.23 WM
675 9464134 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.22 MZ
676 9464132 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.22 MZ
677 9464429 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.01.22 MZ
678 9459153 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.21 KP
679 9457456 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.21 PK
680 9457056 Ewa Ewa Wnuk 2024.01.21 PK
681 9455056 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.21 ŚL
682 9457108 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.21
683 9452566 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.01.20 MP
684 9450356 krakers Wiktor Kroker 2024.01.20 MZ
685 9454520 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.20 ŚL
686 9451010 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.01.20 MZ
687 9449264 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.01.19 PK
688 9447498 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.19 PK
689 9446675 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.19 MZ
690 9448814 SB :) Szymon Sendera 2024.01.19 MP
691 9445518 krakers Wiktor Kroker 2024.01.19 WP
692 9442568 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.18 WP
693 9445264 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.18 MZ
694 9444223 krakers Wiktor Kroker 2024.01.18 WP
695 9436279 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.01.17 MZ
696 9435418 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.01.17 ŚL
697 9374365 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.14 MP
698 9374291 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.01.14 MP
699 9367051 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.01.13 MZ
700 9369643 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.13 MZ
701 9366998 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.01.13 ŚL
702 9364159 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.01.13 ŚL
703 9364158 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.01.13 ŚL
704 9364236 Paweł K. Paweł Kobyłecki 2024.01.13 MZ
705 9377117 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.01.13 MZ
706 9376740 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.01.13 ŚL
707 9360712 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.12 MZ
708 9362409 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.01.12 MZ
709 9362408 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.01.12 MZ
710 9357197 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.11 ŚL
711 9353750 Balbi Magdalena Naber 2024.01.10 MZ
712 9355059 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.10 ŚL
713 9351699 Michał Janosz Michał Janosz 2024.01.09 ŚL
714 9350545 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.01.09 WP
715 9350615 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.09 ŚL
716 9347088 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.08 MZ
717 9347416 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.01.08 MZ
718 9348318 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.01.08 MP
719 9340612 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.07 MZ
720 9334298 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.06 WP
721 9332881 Robert Lo Robert Locman 2024.01.06 WM
722 9332812 Eksplor Artur Staszewski 2024.01.06 ZP
723 9337566 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.06 ŚL
724 9331794 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.05 MZ
725 9329620 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.05 MZ
726 9332618 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.01.05 MZ
727 9572678 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.01.05 MZ
728 9327216 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.04 MZ
729 9326569 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.03 PM
730 9326150 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.03 LS
731 9326527 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.03 MZ
732 9325359 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.01.03 PK
733 9323861 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.02 MZ
734 9320672 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.02 MZ
735 9320631 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.02 MZ
736 9320612 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.02 MZ
737 9320610 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.02 MZ
738 9319304 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.02 MZ
739 9321510 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.02 WM
740 9318007 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.01 MZ
741 9315839 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.01 ŚL
742 9317804 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.01
743 9315767 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.01 PK
744 9313969 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.01.01 MZ
745 9313968 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.01.01 MZ
746 9317775 Oso Łukasz Budny 2024.01.01 MZ
747 9313595 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.01 MZ
748 9313028 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.01 MZ
749 9312851 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.01 MZ
750 9312045 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.01 PM
751 9318034 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.01 MZ

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"