GATUNEK

Gatunek: rybitwa czarna, Chlidonias niger

Rząd: Siewkowe | Mewowce

Rodzina: Rybitwy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 145 1062
5 419 4383
6 151 1137
7 78 5737
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477139 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.07.21 PM
2 10475913 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
3 10475563 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
4 10472790 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
5 10472763 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
6 10471017 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
7 10469952 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
8 10469801 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.19 MZ
9 10468728 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
10 10468487 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.19 PK
11 10466917 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.18 PK
12 10461118 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
13 10461221 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
14 10461570 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
15 10459110 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
16 10455877 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.14 MZ
17 10455878 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.14 MZ
18 10456185 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 MB
19 10455073 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
20 10454593 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
21 10454205 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
22 10453403 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.14 WM
23 10457841 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
24 10453820 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
25 10453102 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 MB
26 10452984 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.14 MP
27 10453028 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
28 10451371 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.13 WP
29 10450829 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.13 WP
30 10450854 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
31 10453765 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
32 10451394 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 PM
33 10449441 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
34 10449528 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
35 10451950 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
36 10449496 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
37 10448252 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.13 MB
38 10448180 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
39 10448902 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.13 MZ
40 10460682 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
41 10460693 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
42 10460703 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
43 10454544 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.13 MB
44 10447362 Ewajan Ewa Janas 2024.07.12 PM
45 10448233 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.11 MP
46 10475496 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.11 MP
47 10452702 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.11 MB
48 10449799 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.11 ŚL
49 10444067 Mario Mariusz Zub 2024.07.11 PM
50 10445942 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
51 10446013 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
52 10460399 ibis Adam Olszewski 2024.07.10 PL
53 10441861 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
54 10441855 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
55 10434611 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.08 ŚL
56 10429801 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
57 10429072 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
58 10427450 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
59 10433823 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.07 PM
60 10424191 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 PM
61 10426520 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.06 MZ
62 10422338 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
63 10421715 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.06 WM
64 10421891 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.06 PM
65 10421732 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
66 10420249 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.05 PL
67 10419551 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.05 PL
68 10419005 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
69 10413793 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
70 10411088 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
71 10412124 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.03 PL
72 10429467 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.03 LB
73 10409650 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
74 10430140 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.07.03 MZ
75 10408566 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
76 10406911 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
77 10406107 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
78 10405840 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
79 10401105 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.30 ŚL
80 10401422 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
81 10400306 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
82 10397825 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
83 10405283 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.30 WM
84 10401392 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
85 10399888 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
86 10395499 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
87 10393233 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.29 WP
88 10391496 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
89 10389982 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.27 MZ
90 10386863 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
91 10386587 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
92 10386370 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.27 ŚL
93 10386368 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.27 ŚL
94 10386304 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
95 10385133 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
96 10384473 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.26 PK
97 10385152 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.26 MZ
98 10393516 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.26 WM
99 10402603 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.26 MP
100 10384952 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.26 MP
101 10383830 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
102 10380052 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 WM
103 10379152 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
104 10387241 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.25 MZ
105 10373868 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.23 ŚL
106 10372216 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
107 10371639 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
108 10369110 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
109 10369603 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
110 10366583 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
111 10366217 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.22 MZ
112 10366199 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.22 MZ
113 10366254 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
114 10367974 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.22 WM
115 10418002 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
116 10360322 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
117 10360332 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
118 10361073 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
119 10359034 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.20 WM
120 10358899 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.20 ŚL
121 10369146 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.20 WM
122 10359995 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
123 10355008 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.18 MZ
124 10351727 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
125 10350338 Oso Łukasz Budny 2024.06.17 MZ
126 10348033 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
127 10348118 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
128 10347215 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
129 10347074 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
130 10345250 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
131 10345142 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
132 10344007 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 MB
133 10346175 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
134 10341568 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
135 10342473 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
136 10339160 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
137 10339158 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
138 10339163 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
139 10339157 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
140 10339139 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
141 10339137 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
142 10339135 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
143 10341693 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
144 10342495 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
145 10339136 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
146 10339138 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
147 10339132 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
148 10341570 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
149 10342692 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
150 10338138 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
151 10338650 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.15 PK
152 10339125 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
153 10339154 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
154 10339149 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
155 10339146 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
156 10339145 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
157 10339141 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
158 10337196 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
159 10339121 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
160 10339110 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
161 10349342 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.15 MZ
162 10329922 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
163 10330563 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
164 10327152 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.13 PL
165 10326314 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
166 10325556 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
167 10325513 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.12 LB
168 10321651 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
169 10321649 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
170 10321628 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
171 10321428 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
172 10318779 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.10 WP
173 10318368 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
174 10316752 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.10 ŚL
175 10312951 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.09 PL
176 10312534 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
177 10312714 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
178 10312707 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
179 10310278 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
180 10316612 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
181 10314119 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
182 10308104 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
183 10309583 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
184 10306683 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
185 10304739 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
186 10304726 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
187 10303393 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.08 PL
188 10325347 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
189 10303099 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.08 PL
190 10312021 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
191 10317602 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.08 PM
192 10301102 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
193 10299400 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
194 10306975 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
195 10298343 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.07 PM
196 10297420 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
197 10298495 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.07 PM
198 10302794 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
199 10296864 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.07 KP
200 10295638 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
201 10299544 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
202 10294256 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.06 PK
203 10295732 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.06 ŚL
204 10290582 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.05
205 10290000 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.05 MZ
206 10291057 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
207 10291022 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
208 10290820 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
209 10287328 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.04 MZ
210 10373315 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.06.03 ZP
211 10294498 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
212 10279100 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.03 MZ
213 10283196 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.03 WP
214 10275263 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
215 10287433 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.02 PL
216 10275250 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
217 10275101 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
218 10275372 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
219 10273697 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
220 10273699 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.02 ŚL
221 10277442 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.02 MZ
222 10272155 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.02 ŚL
223 10281501 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.02
224 10270254 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.02 LS
225 10269161 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
226 10265690 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
227 10265897 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
228 10264647 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
229 10268980 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
230 10262342 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
231 10260527 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.31
232 10265881 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
233 10257617 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
234 10257594 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
235 10256163 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
236 10254573 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
237 10256849 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
238 10254240 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
239 10260739 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.31 ŚK
240 10261554 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
241 10251059 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.30 ŚL
242 10250510 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
243 10254472 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.30 PL
244 10255481 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
245 10249985 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
246 10248933 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.30 PL
247 10249205 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.30 PL
248 10255382 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
249 10249987 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
250 10255455 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
251 10249894 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
252 10246164 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.30 LB
253 10249532 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
254 10258772 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
255 10245904 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
256 10253069 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.30 WM
257 10242527 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.29 ŚL
258 10241457 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.29 PL
259 10240339 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
260 10239894 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
261 10245131 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.29 PL
262 10242043 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 LB
263 10238685 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
264 10237778 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.28 PL
265 10286116 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
266 10235279 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
267 10283668 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
268 10262736 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.28 PM
269 10232258 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.27 MZ
270 10230095 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
271 10227088 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.26 MZ
272 10226419 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.26 PM
273 10246798 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
274 10223559 PPJ Marcin Ptak 2024.05.26 WP
275 10223831 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
276 10223785 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
277 10222581 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
278 10223381 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
279 10222951 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
280 10227906 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
281 10223902 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
282 10220617 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
283 10222658 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.25 WP
284 10217416 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
285 10217429 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
286 10217362 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
287 10217319 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
288 10212551 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
289 10213433 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
290 10214499 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
291 10212353 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
292 10218728 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
293 10218785 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
294 10217022 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
295 10208092 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.24 ŚL
296 10206132 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.23 MZ
297 10203936 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
298 10203931 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
299 10203682 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
300 10223687 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
301 10201913 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
302 10201383 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.22 PL
303 10201384 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.22 PL
304 10200803 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.22 MZ
305 10199734 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
306 10201478 krakers Wiktor Kroker 2024.05.22 WP
307 10193908 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.21 PM
308 10197546 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.21 MZ
309 10195746 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
310 10188901 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
311 10188623 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
312 10182563 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
313 10189870 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.19 OP
314 10181853 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.19 MZ
315 10181056 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
316 10180944 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
317 10180992 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
318 10180794 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
319 10180939 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
320 10180819 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
321 10180980 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
322 10180094 Tarda Wojciech Kaczor 2024.05.19 ŁD
323 10180918 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
324 10180739 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
325 10182925 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
326 10187552 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
327 10179889 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
328 10178551 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
329 10178547 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
330 10182907 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
331 10183483 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
332 10177580 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
333 10177751 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
334 10178297 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
335 10196231 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.19 WM
336 10182738 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
337 10185950 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
338 10185497 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.19 MP
339 10185406 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
340 10180253 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.19 MZ
341 10172781 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
342 10185134 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.18 ŚL
343 10170813 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
344 10169305 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
345 10172332 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.18 PK
346 10172079 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
347 10165242 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
348 10174074 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
349 10191605 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
350 10163152 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
351 10164093 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
352 10162620 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
353 10161566 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.17 MZ
354 10161375 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.17 MP
355 10160311 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
356 10160385 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
357 10160375 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
358 10160380 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
359 10159786 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
360 10155592 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
361 10161858 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
362 10152658 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
363 10152648 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
364 10152804 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
365 10151092 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
366 10156624 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
367 10157229 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.16 MZ
368 10148279 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.15 ŚL
369 10282961 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
370 10153755 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
371 10149549 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
372 10149581 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
373 10144853 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.14 LS
374 10162460 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
375 10137411 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.13
376 10138326 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
377 10137164 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
378 10132754 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
379 10133791 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.13 LB
380 10132160 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.13 MP
381 10125538 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
382 10124809 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
383 10127319 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.12 MZ
384 10124025 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
385 10122280 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
386 10127375 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.12 MZ
387 10123937 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
388 10121058 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
389 10120989 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
390 10119837 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
391 10125382 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
392 10132130 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.12 MP
393 10254086 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
394 10112249 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
395 10110870 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
396 10112762 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
397 10117070 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
398 10119792 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
399 10110811 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
400 10115790 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
401 10129298 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
402 10115480 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
403 10112548 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
404 10110827 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
405 10111684 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
406 10110823 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
407 10113704 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
408 10113770 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
409 10116060 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
410 10113312 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.11 MZ
411 10125341 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
412 10113236 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
413 10142713 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
414 10134618 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
415 10118960 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
416 10106920 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.11 OP
417 10106490 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
418 10110748 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
419 10113558 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
420 10119123 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚK
421 10122080 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
422 10117314 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
423 10106093 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
424 10130150 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
425 10117709 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
426 10118841 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
427 10115861 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
428 10127699 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
429 10114594 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
430 10115428 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
431 10115886 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
432 10116126 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
433 10103376 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
434 10134078 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
435 10119590 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
436 10120607 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
437 10106316 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
438 10120500 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
439 10109612 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.11 MZ
440 10119454 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
441 10119284 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
442 10194031 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
443 10144205 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
444 10121270 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
445 10102427 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.10 WP
446 10115396 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.10 MZ
447 10102889 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
448 10101222 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.09 MZ
449 10095705 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
450 10093726 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
451 10094892 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
452 10088545 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.08 MZ
453 10087489 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
454 10087387 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
455 10083535 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.07 WP
456 10082928 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.07 LB
457 10082389 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.07
458 10082410 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
459 10083942 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
460 10082888 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 ŚL
461 10082488 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 ŚL
462 10083081 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
463 10081765 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.07 MZ
464 10081763 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.07 MZ
465 10084722 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.07 WM
466 10081402 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.07 PL
467 10084719 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.07 WM
468 10083671 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.07 WP
469 10081756 Tilia Paweł Hermański 2024.05.07 ŚL
470 10079994 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
471 10079285 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.07 MZ
472 10082335 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
473 10083802 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.07 PL
474 10082328 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
475 10304374 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.07 ŚL
476 10077158 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.06 MZ
477 10077234 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
478 10075853 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
479 10075832 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
480 10075831 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
481 10075997 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
482 10075902 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
483 10075901 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
484 10079144 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.06 ZP
485 10074343 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.06 ŚL
486 10075045 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
487 10074420 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
488 10077651 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.06 PL
489 10074491 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
490 10074871 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
491 10075428 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.06 PL
492 10075574 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
493 10078951 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
494 10073087 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
495 10069371 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
496 10069140 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
497 10069136 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
498 10067521 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
499 10067508 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.05 ŚL
500 10068252 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.05 MP
501 10066966 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.05 MZ
502 10069315 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
503 10073023 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
504 10066054 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
505 10066197 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.05 WP
506 10065822 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
507 10067383 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
508 10069249 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
509 10064784 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.05 WM
510 10065664 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
511 10068024 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
512 10066362 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
513 10063441 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.05 MZ
514 10063513 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
515 10068820 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.05 WP
516 10065652 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
517 10067644 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.05 PK
518 10061962 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
519 10062640 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
520 10065949 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.05 PK
521 10066863 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.05 WP
522 10095401 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
523 10057720 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.04 LB
524 10059684 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
525 10058110 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 MP
526 10065249 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.04 PL
527 10054720 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
528 10067044 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.04 PL
529 10052865 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
530 10053144 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.04 PK
531 10052651 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
532 10051046 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
533 10051086 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
534 10058260 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
535 10047095 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.03
536 10043453 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.03 ŚL
537 10043234 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.03 WP
538 10043478 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
539 10043475 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
540 10042697 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
541 10043584 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
542 10160121 AW Anna Szotek 2024.05.03 ŚK
543 10041029 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
544 10040311 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.03 MP
545 10048783 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
546 10041016 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
547 10039579 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
548 10040235 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
549 10039987 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.03 ŚL
550 10042230 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
551 10043883 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
552 10039589 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
553 10039104 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
554 10037915 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
555 10039084 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
556 10048314 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
557 10038174 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.03 PM
558 10038000 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.03 MZ
559 10037026 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
560 10036301 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
561 10047557 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.03 ŚL
562 10039016 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.03 MZ
563 10041968 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.03 PL
564 10040021 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
565 10043442 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.03 ŚL
566 10042792 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
567 10041782 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.03 PL
568 10042976 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
569 10043068 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
570 10046846 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
571 10046685 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
572 10033914 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.02 WM
573 10032672 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
574 10031845 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.02 ŚL
575 10031697 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.02 ŚK
576 10032663 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
577 10032141 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
578 10032770 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
579 10030038 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
580 10029321 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.02 ŚL
581 10028571 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
582 10028607 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
583 10028967 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
584 10027255 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.02 WM
585 10028719 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
586 10035323 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
587 10026910 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
588 10025846 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
589 10026740 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
590 10028193 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
591 10025314 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.02 ŚL
592 10027260 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
593 10026847 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.02 WM
594 10029805 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
595 10030012 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
596 10035801 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
597 10035411 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
598 10035354 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.02 ŚL
599 10034327 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 MZ
600 10031783 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
601 10031056 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
602 10031008 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.02 ŚL
603 10041720 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.02 ŚL
604 10030395 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
605 10030084 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
606 10030060 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
607 10023584 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
608 10022786 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
609 10022777 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
610 10018695 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.01 LB
611 10018927 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
612 10026787 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
613 10017746 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
614 10029445 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
615 10025194 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
616 10018343 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
617 10018317 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
618 10020330 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.01 MP
619 10017958 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
620 10140344 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.01 MZ
621 10016480 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.01 PL
622 10016591 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.01 PK
623 10029424 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
624 10016505 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
625 10017607 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.01 MP
626 10015869 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
627 10015235 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 MZ
628 10021160 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
629 10014682 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
630 10020250 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
631 10017892 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
632 10015612 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
633 10028676 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
634 10059409 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
635 10023380 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
636 10016323 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.01 PL
637 10030799 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.01 PK
638 10020531 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
639 10023278 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
640 10022889 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
641 10023449 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
642 10024494 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
643 10022352 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.01 MP
644 10028108 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.01 LS
645 10021387 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.01 WP
646 10025372 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
647 10019009 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
648 10018971 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
649 10067033 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.30 ŚK
650 10011542 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.30 PK
651 10011991 krakers Wiktor Kroker 2024.04.30 WP
652 10010359 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.30 WP
653 10009586 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.30 PK
654 10009622 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.30 WP
655 10009206 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
656 10009197 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
657 10010414 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.30 MZ
658 10003342 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.29 PK
659 10004910 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.29 PK
660 10004092 Ewajan Ewa Janas 2024.04.29 PK
661 10003084 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.29 PK
662 10004936 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.29 PK
663 10003815 Mario Mariusz Zub 2024.04.29 LB
664 10003166 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
665 10002829 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
666 10000275 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.29 LB
667 10003385 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.29 MZ
668 10005073 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.04.29 WP
669 10005688 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.29
670 9993314 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.28 PL
671 9993589 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
672 9999001 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
673 9994778 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
674 9994519 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.28 PK
675 9994799 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
676 9993516 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
677 9998505 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
678 9994661 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
679 9995414 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.28 LB
680 9994688 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.28 ŚL
681 9991904 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
682 9990337 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.28 MZ
683 9989370 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.28 ZP
684 9990474 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.28 WP
685 9989132 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.28 ŚL
686 9988716 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
687 9987464 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.28 PL
688 9986781 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.28 MZ
689 9985575 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
690 10000392 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
691 9985297 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
692 9987395 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.28 WM
693 9990832 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
694 9992674 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.28 PM
695 9988703 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
696 9986070 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
697 9995978 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
698 9987617 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
699 9995934 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.28 PK
700 9993059 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.04.28 ŚL
701 9990840 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
702 9982905 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.27 WP
703 9982166 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
704 9981528 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
705 9983428 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.27 PL
706 9981504 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
707 9981502 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
708 9980771 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
709 9981182 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
710 9980302 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.27 WP
711 9980119 Marek Derda Marek Derda 2024.04.27 PL
712 9980101 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
713 9979826 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
714 9989975 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
715 9976725 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
716 9976642 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.27 WM
717 9982470 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.27 PK
718 9984494 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
719 9984486 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
720 9975312 Ptakole Bartosz Gott 2024.04.27 MZ
721 9976047 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
722 9983688 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
723 9989133 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.27 ŚL
724 9998383 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.27 PL
725 9984149 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
726 9976685 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
727 9974638 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
728 9983702 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
729 9975370 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
730 9973911 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
731 9975076 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
732 9974845 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
733 9974701 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.27 PK
734 9974808 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.27 PK
735 9974668 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.27 PK
736 9973561 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.27 PL
737 9979454 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.27 MZ
738 9975776 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
739 9995229 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.04.27 PK
740 9996074 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
741 10003167 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
742 9984906 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.27 ŚL
743 9980016 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.27 KP
744 9979318 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.27 MZ
745 9978692 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
746 9991394 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
747 9971351 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.26
748 9970925 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
749 9968573 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.26 PK
750 9968739 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
751 9968642 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
752 9969093 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.26 ŚL
753 9963375 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
754 9968868 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.25 PL
755 9953714 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.23 PK
756 9949724 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
757 9947698 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.22 OP
758 9943734 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.21 OP
759 9946087 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.21
760 9943991 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
761 9941444 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
762 9940465 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
763 9941712 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.21 MZ
764 9935986 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.20 PM
765 9935630 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
766 9933997 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
767 9934376 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.20 MZ
768 9933531 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
769 9933300 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
770 9930516 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
771 9931047 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
772 9928894 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
773 9931576 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.19 PL
774 9924382 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.18 ŚL
775 9921818 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.17 PL
776 9921609 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.17 PL
777 9922114 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.17 WM
778 9918943 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.16 ŚL
779 9917835 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.16 PL
780 9916719 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.16 PK
781 9913481 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.15 PL
782 9903756 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
783 9904193 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
784 9908434 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
785 9903772 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
786 9903247 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
787 9912502 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
788 9900694 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.14 WM
789 9888804 Mario Mariusz Zub 2024.04.12 LB
790 9881106 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.11 ŚL
791 9871089 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.09 PK
792 9870226 Halina Halina Łukomska 2024.04.09 WP
793 9870213 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.09 WP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"