GATUNEK

Gatunek: batalion, Calidris pugnax

Rząd: Siewkowe | Bekasowce

Rodzina: Bekasowate | Biegusy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 19 384
3 443 28011
4 486 32652
5 306 4884
6 59 343
7 106 797
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477300 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
2 10477909 Robert Lo Robert Locman 2024.07.21 WM
3 10476242 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 ŚK
4 10476272 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.21 MZ
5 10475531 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
6 10475596 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
7 10475859 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
8 10472784 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
9 10472400 krakers Wiktor Kroker 2024.07.20 WP
10 10470728 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.20 WP
11 10471185 Robert Lo Robert Locman 2024.07.20 WM
12 10470552 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
13 10469873 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
14 10469962 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
15 10468283 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
16 10468754 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
17 10466026 Mario Mariusz Zub 2024.07.18 LB
18 10466053 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.18 ŚK
19 10466330 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
20 10463109 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.17 MZ
21 10461124 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
22 10461575 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
23 10461770 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
24 10458013 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.15 PL
25 10457686 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.15 MB
26 10457500 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
27 10459105 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
28 10455858 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.14 MZ
29 10455806 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.14 PM
30 10454814 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
31 10454535 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
32 10456677 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
33 10457055 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
34 10455349 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
35 10454527 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.14 WP
36 10466247 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.14
37 10454090 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.14 WP
38 10454006 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
39 10454200 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
40 10454109 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.14 WM
41 10454549 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
42 10453970 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
43 10453012 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.14 MB
44 10453103 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
45 10451867 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.07.14 MB
46 10453245 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
47 10455315 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
48 10457555 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
49 10451520 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
50 10450817 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 KP
51 10453755 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
52 10451289 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.13 MZ
53 10451444 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.13 KP
54 10449523 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
55 10448880 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.13 MZ
56 10449127 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.13 WM
57 10460610 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
58 10446282 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
59 10447384 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
60 10445628 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
61 10443998 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.11 ŚL
62 10445954 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
63 10446007 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
64 10442973 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
65 10442894 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
66 10441192 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
67 10439322 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
68 10440637 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
69 10440850 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
70 10438951 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.08 ZP
71 10432963 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
72 10436007 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.08 WP
73 10431570 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
74 10430482 Mario Mariusz Zub 2024.07.07 PM
75 10430247 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
76 10429847 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
77 10429063 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
78 10439148 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.07
79 10427577 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
80 10430545 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
81 10425793 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.06 MZ
82 10426252 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
83 10422335 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
84 10421739 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
85 10415422 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
86 10416699 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
87 10416691 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
88 10413640 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
89 10416687 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
90 10412900 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
91 10413705 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
92 10414081 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
93 10411827 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
94 10411658 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
95 10467492 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
96 10407529 Johnny Jan Kotlarz 2024.07.02 ZP
97 10406810 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
98 10406934 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
99 10406778 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
100 10406936 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.07.02 ŁD
101 10403368 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
102 10402823 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
103 10402822 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
104 10402814 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
105 10432044 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
106 10433315 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
107 10400242 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
108 10397310 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
109 10397256 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.30 MZ
110 10399288 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
111 10409039 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
112 10393208 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
113 10393456 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.29 OP
114 10394547 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
115 10396290 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
116 10401101 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.28 WP
117 10394570 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
118 10386289 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
119 10385512 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
120 10381743 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.25 PK
121 10383840 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
122 10377805 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.24 MB
123 10377218 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
124 10378436 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
125 10378525 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
126 10395171 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.24 MZ
127 10371838 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.23 WM
128 10371683 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.23 WM
129 10369140 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
130 10369590 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
131 10379083 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.22 MP
132 10366537 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
133 10366259 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
134 10368163 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
135 10367674 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
136 10367807 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.22 MZ
137 10367996 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.22 WM
138 10360017 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.20 PL
139 10360338 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
140 10360105 Mario Mariusz Zub 2024.06.20 LB
141 10358702 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
142 10358696 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
143 10347094 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.16 LS
144 10340705 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
145 10339164 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
146 10341696 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
147 10342486 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
148 10338587 Marek Derda Marek Derda 2024.06.15 WM
149 10341559 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
150 10342691 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
151 10336445 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
152 10341420 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
153 10321537 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
154 10312847 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
155 10308171 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
156 10309609 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
157 10302485 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.08 WP
158 10298369 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
159 10302849 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
160 10275365 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
161 10275112 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
162 10275277 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
163 10282216 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
164 10273442 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
165 10300414 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
166 10257583 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
167 10249927 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
168 10249859 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
169 10246943 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.30 ŚK
170 10229683 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
171 10209518 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 MB
172 10209082 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
173 10223337 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
174 10228342 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
175 10201473 krakers Wiktor Kroker 2024.05.22 WP
176 10199063 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.21 PK
177 10192641 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
178 10189684 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
179 10189764 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.20 PK
180 10189270 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
181 10188304 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
182 10188435 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
183 10188055 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
184 10188639 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
185 10187733 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.20 ŁD
186 10185868 Marek Derda Marek Derda 2024.05.20 WM
187 10180785 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
188 10180780 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
189 10180803 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
190 10180993 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
191 10180934 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
192 10180814 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
193 10180762 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
194 10180978 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
195 10180757 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
196 10179268 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
197 10182374 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
198 10182748 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
199 10185418 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
200 10188573 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
201 10171139 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
202 10171585 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
203 10171565 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
204 10169281 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
205 10172291 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
206 10171008 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
207 10172324 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.18 PK
208 10168377 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
209 10168430 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
210 10165232 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
211 10170387 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.18 ŚL
212 10165447 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.18 PL
213 10164323 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.18 ŁD
214 10205786 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
215 10163202 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
216 10164077 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
217 10163349 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.17 PL
218 10163197 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
219 10164105 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
220 10163169 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
221 10160394 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
222 10160395 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
223 10161743 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
224 10163101 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
225 10164253 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
226 10158621 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
227 10159219 Mario Mariusz Zub 2024.05.17 LB
228 10162187 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.17 ŁD
229 10164335 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
230 10155271 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
231 10155239 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
232 10161853 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
233 10157085 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.16 ŚL
234 10149067 Robert Lo Robert Locman 2024.05.15 PL
235 10146259 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.15 LS
236 10150155 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
237 10150178 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
238 10140670 Robert Lo Robert Locman 2024.05.14 WM
239 10141957 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
240 10137162 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
241 10133781 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
242 10132742 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
243 10134415 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
244 10134452 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.13 LB
245 10137427 krakers Wiktor Kroker 2024.05.13 WP
246 10130627 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
247 10126747 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
248 10127925 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
249 10159205 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
250 10159199 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
251 10126459 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.12 ŚL
252 10134424 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
253 10131090 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.12 ZP
254 10124995 Ewajan Ewa Janas 2024.05.12 MP
255 10122290 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
256 10120997 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
257 10120964 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
258 10119838 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
259 10121486 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.12 MP
260 10122189 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.12 PM
261 10125348 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
262 10126701 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
263 10142573 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
264 10144038 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
265 10144393 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
266 10124260 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
267 10138140 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
268 10112756 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
269 10117387 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
270 10112092 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.11 ZP
271 10109764 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
272 10134151 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
273 10119779 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
274 10110396 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
275 10110384 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
276 10110375 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
277 10190569 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
278 10110804 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
279 10112543 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
280 10108457 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
281 10205991 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
282 10108543 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
283 10120483 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
284 10119018 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
285 10107068 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
286 10108417 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
287 10116042 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
288 10113797 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
289 10113691 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
290 10116025 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
291 10115487 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
292 10129285 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
293 10106924 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.11 OP
294 10110786 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
295 10114614 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
296 10115023 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
297 10116896 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
298 10117748 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
299 10118855 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
300 10130168 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
301 10108538 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
302 10119132 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
303 10113556 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
304 10117292 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
305 10105928 Mario Mariusz Zub 2024.05.11 LB
306 10115753 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
307 10124201 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
308 10137932 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
309 10104737 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
310 10122068 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
311 10115734 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
312 10107626 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.11 MZ
313 10107790 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
314 10109610 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.11 MZ
315 10109925 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.11 WP
316 10110209 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
317 10110220 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
318 10112431 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
319 10112921 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
320 10119423 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
321 10119484 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
322 10120611 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
323 10120822 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
324 10121204 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
325 10143104 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
326 10143111 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
327 10194019 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
328 10100834 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
329 10095695 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
330 10094119 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
331 10094112 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
332 10094839 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
333 10094896 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
334 10095366 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
335 10095657 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.09 ŚL
336 10096863 krakers Wiktor Kroker 2024.05.09 WP
337 10108554 Robert Lo Robert Locman 2024.05.09 WM
338 10388210 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.09 MP
339 10089752 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.08 ŚL
340 10088721 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.08 PL
341 10085293 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
342 10083947 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
343 10083927 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
344 10079989 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
345 10082315 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
346 10082358 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
347 10083800 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.07 PL
348 10076683 Robert Lo Robert Locman 2024.05.06 WM
349 10077227 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
350 10074519 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
351 10078761 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.06 LB
352 10069165 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
353 10069378 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
354 10073164 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
355 10071736 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
356 10069150 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
357 10070426 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.05 ZP
358 10071716 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
359 10069299 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
360 10073015 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
361 10064717 Mario Mariusz Zub 2024.05.05 LB
362 10065056 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
363 10064149 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.05 PK
364 10062577 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.05 KP
365 10066434 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
366 10062622 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
367 10063495 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
368 10061276 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
369 10070434 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
370 10057737 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
371 10059156 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
372 10059621 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
373 10058710 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.05.04 MZ
374 10055746 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
375 10065254 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.04 PL
376 10065252 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.04 PL
377 10053818 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
378 10055722 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.04 PK
379 10051350 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 ŚK
380 10051075 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
381 10051521 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.04 ŚL
382 10058272 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
383 10055138 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
384 10045233 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
385 10046862 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
386 10044410 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.03 PK
387 10043460 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
388 10047243 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.03 PL
389 10043626 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
390 10048789 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
391 10041025 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
392 10043578 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
393 10040262 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
394 10039528 krakers Wiktor Kroker 2024.05.03 WP
395 10040995 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
396 10039385 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
397 10042371 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
398 10038985 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 WP
399 10039607 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
400 10043571 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
401 10048320 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
402 10037022 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
403 10037706 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
404 10040058 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
405 10042810 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
406 10042994 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
407 10043086 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
408 10033381 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
409 10046687 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
410 10033966 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.02 PL
411 10032678 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
412 10031764 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
413 10032136 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
414 10030537 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
415 10030035 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
416 10028852 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
417 10028138 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
418 10028220 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
419 10030305 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
420 10028215 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
421 10028137 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
422 10030705 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
423 10026965 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.02 PL
424 10028216 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
425 10026974 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
426 10026903 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
427 10027259 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
428 10030057 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
429 10030081 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
430 10030392 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
431 10031049 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
432 10031087 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
433 10031746 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
434 10035797 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
435 10023199 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
436 10024044 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.01 PL
437 10022785 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
438 10023180 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
439 10019288 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.01 LB
440 10018876 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
441 10018933 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
442 10140343 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.01 MZ
443 10017049 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.01 ŚL
444 10016742 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.01 WP
445 10016512 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
446 10029394 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
447 10016623 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
448 10015638 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
449 10014567 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
450 10018407 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
451 10014701 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
452 10013737 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
453 10013768 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
454 10013554 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.01 PM
455 10016516 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.01 WP
456 10018977 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
457 10019015 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
458 10020278 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
459 10020869 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.01 WM
460 10021123 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.01 WP
461 10021607 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.01 PL
462 10022896 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
463 10023303 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
464 10023456 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
465 10024502 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
466 10024530 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
467 10025380 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
468 10025409 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
469 10026836 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
470 10027961 krakers Wiktor Kroker 2024.05.01 WP
471 10028115 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.01 LS
472 10017351 krakers Wiktor Kroker 2024.04.30 WP
473 10010723 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
474 10009242 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
475 10009199 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
476 10006846 Robert Lo Robert Locman 2024.04.30 PL
477 10008380 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
478 10014623 Ewajan Ewa Janas 2024.04.30 PK
479 10010416 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.30 MZ
480 10004221 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
481 10004215 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
482 10004214 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
483 10004208 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
484 10003162 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
485 10003804 Mario Mariusz Zub 2024.04.29 LB
486 10002826 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
487 10002842 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
488 10020703 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.29 LS
489 9993755 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.28 WP
490 9995035 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
491 9993160 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
492 9993608 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
493 9998972 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
494 9992520 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
495 9991932 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
496 9996020 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
497 9994621 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
498 9994617 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
499 9990351 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.28 MZ
500 9990658 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
501 9990056 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
502 9993451 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
503 9998410 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
504 9988269 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
505 9986006 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.28 PL
506 9988741 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.28 WP
507 9990012 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.28 PK
508 9987033 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.28 PK
509 9986666 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.28 PK
510 9985585 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
511 9986068 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
512 9986999 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
513 9990807 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
514 9990844 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
515 9995262 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
516 10002123 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.28 WM
517 9981523 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
518 9981521 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
519 9980730 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.27 PL
520 9981198 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
521 9980098 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
522 9980788 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
523 9983371 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
524 9978349 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚK
525 9978562 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.27 PL
526 9976656 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
527 9976720 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
528 9982455 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.27 PK
529 9976474 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.27
530 9975365 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
531 9973784 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
532 9973527 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
533 9974855 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
534 9975440 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.27 WP
535 9975771 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
536 9978604 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
537 9978697 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
538 9996077 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
539 9996102 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
540 9970945 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
541 9970708 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.26 PL
542 9968606 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.26 PL
543 9968635 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
544 9968776 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
545 9971393 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
546 9967252 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
547 9968733 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
548 9968831 krakers Wiktor Kroker 2024.04.26 WP
549 9975496 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.26 WP
550 9964994 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
551 9966546 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
552 9966224 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.25 WP
553 9966222 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.25 WP
554 9964804 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.25 WP
555 9965504 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
556 9965717 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
557 9963395 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
558 9962811 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.25 PK
559 9963280 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.25 WP
560 9965199 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.25 WP
561 9965927 Halina Halina Łukomska 2024.04.25 WP
562 9960180 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.24 WP
563 9958049 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.24 WM
564 9958220 Marek Derda Marek Derda 2024.04.24 WM
565 9958041 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.24 WM
566 9958935 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
567 9960358 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.24 ŚL
568 9955894 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.23 WP
569 9956327 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
570 9956477 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
571 9956687 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
572 9965404 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
573 9956080 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
574 9954075 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.23 WP
575 9956069 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
576 9956651 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
577 9956122 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
578 9953531 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
579 9953515 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
580 9954004 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
581 9955534 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.23 LS
582 9956796 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.23 WP
583 9957108 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
584 9957151 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
585 9957182 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
586 9958374 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
587 9967037 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.23 PK
588 9951673 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.22 ZP
589 9950091 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
590 9950398 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
591 9950343 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
592 9950135 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
593 9948695 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.22 WP
594 9950562 Halina Halina Łukomska 2024.04.22 WP
595 9950823 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.22 ŚL
596 9951460 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.22 PL
597 9946139 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
598 9946172 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
599 9943432 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.21 WP
600 9944153 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
601 9943811 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.21 ŚL
602 9942827 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
603 9943184 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.21 MP
604 9942562 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.21 LB
605 9946146 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
606 9944038 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
607 9942468 Mario Mariusz Zub 2024.04.21 LB
608 9944117 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
609 9943996 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
610 9946169 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
611 9944059 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
612 9940217 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.21 PL
613 9939846 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.21 LS
614 9940731 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.21 KP
615 9943940 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
616 9939686 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
617 9943926 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
618 9940192 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.21 WP
619 9940864 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.21 MZ
620 9941972 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.21 MZ
621 9942019 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.21 MZ
622 9943126 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.04.21 WP
623 9944392 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
624 9946364 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.21 ŚL
625 9938321 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
626 9936059 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.20 WP
627 9935822 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.20 PK
628 9938389 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
629 9938811 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
630 9938808 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
631 9936886 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
632 9935632 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
633 9936866 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
634 9934969 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.20 PM
635 9933994 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
636 9933054 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
637 9933981 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
638 9933069 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
639 9933075 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
640 9933087 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
641 9933676 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
642 9938742 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.20 ŚL
643 9939470 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
644 9930251 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.19 MP
645 9930677 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
646 9931291 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
647 9930103 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
648 9930235 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.19 MP
649 9930074 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
650 9929235 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.19 PK
651 9929247 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 ŁD
652 9930642 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
653 9931043 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
654 9928888 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
655 9931566 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.19 PL
656 9928221 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.19 ŚL
657 9927838 Robert Lo Robert Locman 2024.04.19 PL
658 9927824 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.19 ŚL
659 9929542 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.19 MP
660 9933190 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.19 MP
661 9926002 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
662 9926098 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
663 9926116 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
664 9925227 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.18 ŚL
665 9926750 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
666 9926783 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.18 WP
667 9928474 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.18 MP
668 9923087 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.17 WP
669 9921646 krakers Wiktor Kroker 2024.04.17 WP
670 9917200 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.16 ŚL
671 9919112 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.16 ŚL
672 9929366 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.16 ŚK
673 9914010 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.15 WP
674 9913875 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.15 LB
675 9915840 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.15 PK
676 9912998 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.15 WM
677 9912996 Marek Derda Marek Derda 2024.04.15 WM
678 9912229 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.15 MZ
679 9909646 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.14 OP
680 9910462 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.14 PM
681 9909063 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
682 9907784 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
683 9909446 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.14 PL
684 9910753 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.14 MP
685 9906732 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.14 WP
686 9906777 Ewajan Ewa Janas 2024.04.14 MP
687 9909444 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.14 PL
688 9906659 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
689 9909105 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
690 9907005 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
691 9907245 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
692 9909818 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
693 9909088 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
694 9906981 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
695 9908963 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
696 9907746 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
697 9909478 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.14 PL
698 9907051 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.14 ŚK
699 9904581 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.04.14
700 9904178 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.14 MZ
701 9902494 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.14 WP
702 9906787 Ewajan Ewa Janas 2024.04.14 MP
703 9902005 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.14 ŚL
704 9903123 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.14 KP
705 9908787 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.14 ZP
706 9902693 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
707 9903176 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.14 WP
708 9902292 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.14 PK
709 9901081 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.14 MZ
710 9904511 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
711 9900711 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.14 LB
712 9901815 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.14 PL
713 9902632 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
714 9900681 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.14 MP
715 9902651 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
716 9902561 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
717 9902400 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
718 9908431 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
719 9902973 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
720 9902608 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
721 9902460 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.14 WP
722 9904481 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.14
723 9905296 krakers Wiktor Kroker 2024.04.14 WP
724 9907963 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.14 ŚK
725 9908905 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.14 LB
726 9909652 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
727 9909984 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.14 WP
728 9910665 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
729 9911780 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
730 9911836 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
731 9897950 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.13 PL
732 9896200 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
733 9901844 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
734 9896334 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
735 9894918 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
736 9894904 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.13 PL
737 9894791 Marek Derda Marek Derda 2024.04.13 ŁD
738 9894746 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.13 ŁD
739 9895515 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.13 ŚL
740 9894893 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.13 PL
741 9894080 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
742 9894076 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
743 9892003 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.13 ŚL
744 9894329 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.13 MP
745 9894077 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
746 9894891 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.13 PL
747 9894670 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.13 WM
748 9892786 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
749 9899380 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.13 MZ
750 9901826 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
751 9901794 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
752 9899110 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
753 9899292 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
754 9888813 Mario Mariusz Zub 2024.04.12 LB
755 9888003 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
756 9887425 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.12 ŚL
757 9887854 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
758 9886822 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
759 9885249 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
760 9885744 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
761 9890411 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.12 PL
762 9882067 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.11 WP
763 9881371 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.11 PK
764 9881640 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.11 PK
765 9881632 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.11 PK
766 9893571 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.11 ŚL
767 9880195 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.11 LB
768 9885008 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.11 ŚL
769 9876788 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.10 PK
770 9878920 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.10 PK
771 9876754 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
772 9874805 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.10 PL
773 9873570 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
774 9873559 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
775 9878285 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.10 ŚL
776 9872366 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.04.09 ŁD
777 9869517 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
778 9868460 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚK
779 9868533 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚK
780 9869552 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
781 9867138 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.09 WP
782 9866119 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚL
783 9868625 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚL
784 9881598 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.08 PK
785 9861941 Marek Derda Marek Derda 2024.04.08 WM
786 9861391 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.08 PL
787 9863967 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
788 9863979 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
789 9863977 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
790 9863946 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
791 9863943 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
792 9863939 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
793 9864183 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
794 9864160 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
795 9914981 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.08 ŚK
796 9854548 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
797 9856004 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.07 MP
798 9854719 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.04.07 ŚL
799 9858236 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.07 ŁD
800 9858316 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.07 ŁD
801 9849558 Robert Lo Robert Locman 2024.04.07 WM
802 9848598 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
803 9848481 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.07 ŚL
804 9848361 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
805 9851981 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
806 9850139 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.07 MP
807 9856372 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.07 MP
808 9848160 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.04.07 MP
809 9848777 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.07 PK
810 9848152 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.07 PK
811 9845991 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.07 PL
812 9845483 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.07
813 9845325 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
814 9845121 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
815 9844863 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.07 WP
816 9845262 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.07 WM
817 9845999 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.07 MZ
818 9842138 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.06
819 9841701 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.06 WP
820 9844732 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 LS
821 9841782 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
822 9842826 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
823 9841773 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
824 9842972 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
825 9843832 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.04.06 WP
826 9840262 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.06 ŚL
827 9844273 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.06 LS
828 9844743 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
829 9842039 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.06 ŚL
830 9837603 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.06 WP
831 9839472 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.06 WP
832 9836876 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
833 9841676 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
834 9842964 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
835 9835359 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.06 ŚL
836 9841634 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
837 9843106 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
838 9834859 Ewajan Ewa Janas 2024.04.06 MP
839 9834613 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.06 MP
840 9836911 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
841 9834800 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
842 9839428 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.06 ŁD
843 9836195 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.06 MP
844 9834627 Mario Mariusz Zub 2024.04.06 LB
845 9836905 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
846 9835518 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.04.06 MP
847 9836841 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
848 9840066 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.06 MP
849 9838838 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
850 9834781 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
851 9838256 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
852 9838887 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
853 9832883 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.06 ZP
854 9834330 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.06 PK
855 9836440 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.06 PK
856 9836518 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.06 PK
857 9838763 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.06 WP
858 9839763 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.06 PK
859 9839834 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.04.06 PK
860 9842249 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.06 MP
861 9842730 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.06 ŚL
862 9843438 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.06 MP
863 9843459 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.06 WP
864 9843631 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.04.06 ŚL
865 9852156 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.04.06 MP
866 9852513 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.06 MP
867 9830551 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
868 9831358 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
869 9830552 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
870 9831551 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
871 9830260 Ivory Iwona Rylska 2024.04.05 WP
872 9829538 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.05 ŚL
873 9830241 Ivory Iwona Rylska 2024.04.05 WP
874 9829716 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
875 9831387 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
876 9832159 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.05 MP
877 9829744 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
878 9831595 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
879 9827888 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.05 PL
880 9828595 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.05 PL
881 9827864 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.05 ŚK
882 9832204 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.05 MP
883 9826466 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.05 WP
884 9828189 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
885 9828201 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
886 9827219 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
887 9831521 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
888 9827174 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
889 9827188 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
890 9831679 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
891 9830496 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.05 ŚL
892 9828179 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.05 ŚL
893 9828967 Robert Lo Robert Locman 2024.04.05 PL
894 9824014 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.04 ŚL
895 9823252 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.04 ŚL
896 9823164 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.04 ŚL
897 9822991 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.04 ŚL
898 9821986 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.04 WP
899 9828788 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.04 WP
900 9821018 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.04 MP
901 9822070 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.04 WP
902 9822087 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.04 WP
903 9822253 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.04
904 9818780 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
905 9817972 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.03 WP
906 9817372 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.03 WP
907 9818381 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.03 ŚL
908 9816693 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.03 MP
909 9816290 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
910 9816288 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
911 9816286 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
912 9815780 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
913 9815769 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
914 9818763 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
915 9815792 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
916 9813936 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.02 PK
917 9813153 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
918 9813126 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
919 9811398 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.02 MP
920 9812147 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.02 MP
921 9810317 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
922 9810335 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
923 9811602 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
924 9809817 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
925 9814506 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.02 ŚL
926 9810480 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 MP
927 9803919 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.01 WP
928 9802587 krakers Wiktor Kroker 2024.04.01 WP
929 9802572 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
930 9802106 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
931 9800137 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.01 PL
932 9799801 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
933 9810374 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.01 MP
934 9809699 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.01 MP
935 9799601 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.01 MP
936 9810416 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.01 MP
937 9801470 Marek Derda Marek Derda 2024.04.01 WM
938 9798987 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.01 WP
939 9799225 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.01 MZ
940 9798414 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.01 WP
941 9801056 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.01 WP
942 9798324 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.01 WP
943 9798090 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
944 9803128 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
945 9803098 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
946 9810354 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.01 MP
947 9799518 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.01 PK
948 9797622 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.04.01 MP
949 9797805 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.01 PL
950 9804204 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.01 ŚL
951 9800720 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.01 WP
952 9810529 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 PM
953 9800265 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.01 WP
954 9806941 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.01 WP
955 9810725 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.01 MP
956 9814889 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.01 WP
957 9842537 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.01 MP
958 9814129 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.03.31 PL
959 9791171 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.03.31 MZ
960 9791128 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.31 PM
961 9789948 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.31 PK
962 9810467 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.31 PL
963 9789962 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.31 PK
964 9788823 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.31 MZ
965 9791602 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.31 PM
966 9791014 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.31 WP
967 9785518 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.30 WP
968 9785238 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.03.30 ŚL
969 9787443 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.30 ŁD
970 9784191 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.30 WP
971 9797880 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.30 MP
972 9788207 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.30 MZ
973 9783013 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.03.30 ŚL
974 9782061 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.30 WP
975 9781368 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.30 MP
976 9780450 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.30 WM
977 9782860 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.30 LB
978 9782822 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.30 LB
979 9782792 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.30 LB
980 9781415 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
981 9779255 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.30 PM
982 9780485 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
983 9782082 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.30 ŚK
984 9790147 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.03.30 ŚK
985 9778473 Mario Mariusz Zub 2024.03.30 LB
986 9780827 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
987 9781225 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
988 9786764 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.30 WP
989 9795941 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.30 WP
990 9776125 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.29 LS
991 9776133 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
992 9776521 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
993 9774853 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
994 9776146 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
995 9774816 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
996 9775558 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
997 9774625 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.29 PL
998 9775505 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
999 9774109 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
1000 9774275 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
1001 9774206 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
1002 9774927 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
1003 9774422 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.29 LB
1004 9775484 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
1005 9776250 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.29 LB
1006 9775518 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
1007 9776258 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.29 LB
1008 9775459 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
1009 9776271 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.29 LB
1010 9772432 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
1011 9775368 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
1012 9772391 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
1013 9773444 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.29 PK
1014 9773480 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.29 PL
1015 9770881 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.03.29 PK
1016 9771223 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
1017 9772996 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
1018 9774088 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
1019 9771331 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
1020 9770712 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.29 MP
1021 9771666 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.29 PL
1022 9774779 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.29 LB
1023 9775169 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.03.29 WP
1024 9775879 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
1025 9768348 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.28 MZ
1026 9768287 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.28 PK
1027 9768908 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
1028 9766058 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
1029 9766110 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
1030 9769305 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.03.28 PK
1031 9769950 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.28 WP
1032 9795067 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.28 WP
1033 9764472 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.27 OP
1034 9763629 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.27 MZ
1035 9764024 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
1036 9764379 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.27 PL
1037 9762612 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
1038 9762736 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
1039 9763405 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.03.27 WP
1040 9764019 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.27 ŚL
1041 9764528 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.03.27 KP
1042 9799933 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.27 ŚK
1043 9758983 Mario Mariusz Zub 2024.03.26 LB
1044 9760091 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.26 WM
1045 9756909 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.26 LB
1046 9756907 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.26 LB
1047 9758359 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
1048 9769207 ibis Adam Olszewski 2024.03.26 PL
1049 9758354 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
1050 9758355 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
1051 9759047 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.26 PL
1052 9759295 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.26 WP
1053 9753159 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
1054 9749916 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.25 WP
1055 9753154 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
1056 9754485 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.25 PL
1057 9750562 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
1058 9751077 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.25
1059 9749134 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
1060 9749460 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
1061 9748467 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.25
1062 9748936 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
1063 9748767 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
1064 9748742 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.25 LS
1065 9748801 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
1066 9753126 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
1067 9752117 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.25
1068 9803727 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
1069 9746156 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 ŚK
1070 9746446 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.24 LB
1071 9746346 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.24 ŚL
1072 9746438 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.24 LB