GATUNEK

Gatunek: zniczek, Regulus ignicapilla

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Mysikróliki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 11 12
2 17 21
3 184 234
4 284 354
5 332 379
6 125 134
7 14 14
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10473381 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.20
2 10461959 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.17 ZP
3 10469633 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.07.13 MP
4 10437014 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.09 PK
5 10433494 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
6 10423287 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
7 10422565 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.06 ŚL
8 10423283 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
9 10431323 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
10 10423232 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
11 10423221 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
12 10421841 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.07.06 MP
13 10427539 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
14 10405964 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
15 10395614 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
16 10395608 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
17 10395633 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
18 10389747 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.27 ZP
19 10377662 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
20 10377656 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
21 10377631 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
22 10377620 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
23 10378883 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
24 10378878 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
25 10378800 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
26 10378678 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
27 10375529 Młody ornitolog Marek Faber 2024.06.23 ŚL
28 10373142 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.23
29 10373139 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.23
30 10370787 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.23 MP
31 10369798 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.23 PK
32 10372562 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
33 10469547 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
34 10469544 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
35 10469250 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
36 10469246 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
37 10469221 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
38 10363255 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
39 10363785 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.21 MP
40 10363492 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.21 MP
41 10360807 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.20 PM
42 10384068 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
43 10357134 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.19
44 10356178 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.19 MP
45 10358850 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.19 WP
46 10355315 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.18 ŁD
47 10355610 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
48 10349953 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.17 PL
49 10349952 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.17 PL
50 10345638 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
51 10344708 krakers Wiktor Kroker 2024.06.16 WP
52 10345603 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
53 10345601 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
54 10345569 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
55 10348055 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.16 MP
56 10346095 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.15 PM
57 10336905 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
58 10333105 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.14 PL
59 10332917 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.14 ŚL
60 10333803 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
61 10334775 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
62 10334748 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
63 10334732 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
64 10335069 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.14 WM
65 10332805 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.14 MZ
66 10328002 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.13 OP
67 10327583 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
68 10330915 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.13 WP
69 10326559 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.12 PM
70 10326122 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
71 10326117 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
72 10324910 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
73 10324631 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.12 WM
74 10324452 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
75 10324456 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
76 10329241 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.12 MP
77 10321877 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.11 MP
78 10321115 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
79 10320944 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.11 MP
80 10321478 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
81 10321472 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.11 MP
82 10362179 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.10 PK
83 10316374 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
84 10317370 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.10 PK
85 10329084 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.10 MP
86 10313275 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
87 10313274 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
88 10313273 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
89 10315870 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.09 PM
90 10313269 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
91 10313265 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
92 10313264 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
93 10312600 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.09 MP
94 10329176 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.09 MP
95 10329164 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.09 MP
96 10308001 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
97 10305723 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
98 10305680 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
99 10305689 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
100 10305668 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
101 10305666 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
102 10305657 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
103 10304180 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.08 MP
104 10302889 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
105 10319890 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 WP
106 10298833 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.07 PL
107 10298913 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.07
108 10298862 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
109 10298860 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
110 10298849 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
111 10298850 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
112 10297573 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
113 10297571 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
114 10300278 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.07 WP
115 10296862 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.06 KP
116 10295781 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.06 LS
117 10294289 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
118 10294281 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
119 10296861 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.06 KP
120 10293571 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
121 10295223 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.06 ŚL
122 10291716 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.05 MP
123 10325849 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.05 MP
124 10320000 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.05 WP
125 10285339 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
126 10312547 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.06.03 PM
127 10278179 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
128 10283202 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.03 WP
129 10296904 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.06.02
130 10271890 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
131 10270936 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
132 10274225 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.02 WP
133 10268060 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
134 10266081 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.01 MP
135 10266767 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.01 ŚL
136 10262996 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.01 MP
137 10265074 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.01 MP
138 10265733 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
139 10263865 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
140 10259999 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
141 10259968 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
142 10265353 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
143 10331708 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
144 10262058 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.31 ŚL
145 10251196 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
146 10251173 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
147 10251167 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
148 10251188 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
149 10251184 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
150 10251183 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
151 10251339 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
152 10251335 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
153 10251227 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
154 10251217 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
155 10251213 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
156 10251597 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
157 10250755 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
158 10251144 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
159 10251137 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
160 10251126 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
161 10251298 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
162 10251279 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
163 10250735 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
164 10250728 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
165 10258267 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
166 10258385 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
167 10282552 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
168 10258479 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
169 10258412 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
170 10258397 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
171 10258359 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
172 10258291 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
173 10242516 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
174 10238773 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.28 PM
175 10239757 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.28 WP
176 10232419 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
177 10237144 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
178 10237138 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
179 10237140 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
180 10237139 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
181 10237134 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
182 10237852 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
183 10237177 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
184 10236532 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.27 MP
185 10237154 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.27 MP
186 10232538 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.27
187 10234476 Halina Halina Łukomska 2024.05.27 WP
188 10224834 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.26 PM
189 10224578 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.26 PL
190 10224038 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.26
191 10213599 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
192 10219683 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.25 PM
193 10212164 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
194 10209162 Ewajan Ewa Janas 2024.05.24 MP
195 10206893 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.24 WP
196 10205320 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
197 10205124 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
198 10205117 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
199 10201982 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
200 10201753 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.22 PM
201 10197662 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.22 PL
202 10197709 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
203 10197700 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
204 10197733 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
205 10194094 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
206 10189097 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
207 10189089 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
208 10191321 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
209 10189989 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
210 10189960 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
211 10186823 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.20 MP
212 10186476 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.20 WP
213 10187009 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.20 WM
214 10185276 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.20 WP
215 10178004 Marek Derda Marek Derda 2024.05.19 PL
216 10177333 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.19 PK
217 10178013 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
218 10177620 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
219 10178315 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
220 10177240 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
221 10176428 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
222 10175010 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
223 10175274 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
224 10178129 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
225 10182923 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
226 10187561 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
227 10196226 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.19 WM
228 10177786 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
229 10185958 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
230 10185854 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
231 10169415 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.18 ŚL
232 10165796 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
233 10170803 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
234 10174079 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
235 10165429 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
236 10170145 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
237 10166001 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.18 PL
238 10173043 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
239 10165838 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
240 10167521 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
241 10164885 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
242 10169081 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
243 10184815 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.18 WP
244 10161776 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
245 10160983 Marek Derda Marek Derda 2024.05.17 PL
246 10160524 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
247 10163280 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
248 10161153 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.17 PL
249 10157787 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
250 10157781 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
251 10154694 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
252 10156083 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
253 10155995 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
254 10155993 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
255 10156032 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
256 10156023 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
257 10156020 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
258 10156178 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
259 10156167 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
260 10156129 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
261 10156114 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
262 10156120 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
263 10156111 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
264 10156016 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
265 10156006 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
266 10156172 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
267 10156070 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
268 10156059 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
269 10156065 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
270 10155969 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
271 10147893 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.15 ŚL
272 10147964 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
273 10142965 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.14 ŚL
274 10147671 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 WM
275 10140800 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 PM
276 10137873 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
277 10137150 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.13 WM
278 10148067 PPJ Marcin Ptak 2024.05.13 WP
279 10132763 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
280 10133195 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
281 10130078 krakers Wiktor Kroker 2024.05.13 WP
282 10134907 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13 WP
283 10123754 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
284 10122275 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
285 10127611 Este Sławomir Tatoń 2024.05.12 MZ
286 10123799 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
287 10123781 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
288 10131044 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 ZP
289 10125582 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.12 MP
290 10123913 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
291 10122971 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
292 10137600 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
293 10120694 Halina Halina Łukomska 2024.05.12 WP
294 10394791 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.12 MP
295 10134264 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
296 10125418 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.12 MP
297 10111776 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
298 10116671 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
299 10114997 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
300 10111118 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
301 10115922 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
302 10112841 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
303 10117420 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
304 10112802 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
305 10117990 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
306 10112405 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.11 PL
307 10119056 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.11 PM
308 10106665 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
309 10124212 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
310 10138091 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
311 10115827 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
312 10115973 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
313 10115466 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
314 10129309 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
315 10114571 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
316 10110600 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
317 10104636 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.11 ŚL
318 10103810 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
319 10120312 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
320 10103759 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
321 10103720 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
322 10119001 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
323 10134600 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
324 10141637 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
325 10103445 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
326 10124722 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
327 10121995 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
328 10103291 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
329 10113476 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
330 10117261 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
331 10117654 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
332 10129798 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
333 10118771 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
334 10138508 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
335 10124043 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
336 10103276 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
337 10110464 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
338 10112948 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
339 10118171 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
340 10118248 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
341 10120667 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
342 10193972 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
343 10120724 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
344 10143240 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
345 10144209 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
346 10101878 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.10 ŚL
347 10101323 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.10
348 10099713 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
349 10098738 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
350 10099708 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
351 10098736 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
352 10098417 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
353 10099683 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
354 10098412 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
355 10097890 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
356 10100546 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.10 MP
357 10103087 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.10 WP
358 10394691 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.10 MP
359 10096143 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.09
360 10094814 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
361 10183187 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
362 10094136 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.09 LS
363 10095840 PPJ Marcin Ptak 2024.05.09 MP
364 10087650 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.08 PK
365 10086998 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
366 10096478 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.08 MZ
367 10095906 PPJ Marcin Ptak 2024.05.08 MP
368 10097134 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.08 WP
369 10088321 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.08 LB
370 10083674 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.07 WP
371 10085322 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
372 10085315 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
373 10077924 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
374 10142356 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.06 PK
375 10076809 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.06 WP
376 10070234 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
377 10066182 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
378 10069497 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
379 10069455 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.05 PK
380 10072831 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.05 PM
381 10067361 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
382 10064888 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.05 PK
383 10062047 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
384 10062163 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
385 10063505 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
386 10067173 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
387 10067822 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
388 10066080 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
389 10072539 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
390 10076919 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
391 10080525 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.05 ZP
392 10099081 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
393 10055734 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.04 ŚK
394 10055382 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.04 PK
395 10055113 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.04 WM
396 10062307 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.04 PM
397 10054547 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.04 ŚK
398 10053947 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
399 10054603 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.04
400 10054101 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.04 MP
401 10054098 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.04 MP
402 10052289 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
403 10052288 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
404 10052285 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
405 10050798 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
406 10050777 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
407 10050772 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
408 10052278 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
409 10050763 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.04 ZP
410 10052274 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
411 10052271 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
412 10059400 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.04 PL
413 10055342 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
414 10080565 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.04 ZP
415 10090302 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
416 10055371 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
417 10045761 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
418 10045709 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
419 10045075 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
420 10045076 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
421 10045754 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
422 10045635 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.03 PL
423 10045672 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
424 10053875 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.03 MP
425 10039301 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.03 ŚL
426 10049641 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.03 LS
427 10036836 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.03 PL
428 10080631 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.03 ZP
429 10041615 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.03 ZP
430 10140092 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
431 10033148 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
432 10034439 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.02 OP
433 10034342 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
434 10029677 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
435 10029676 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
436 10029671 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
437 10030511 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
438 10036068 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.02 MZ
439 10030509 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
440 10030507 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
441 10030506 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
442 10030503 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
443 10027911 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.02 PM
444 10029670 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
445 10030499 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
446 10030498 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
447 10030497 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
448 10030496 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
449 10030495 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.02 PK
450 10029668 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
451 10051436 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.02 ŚL
452 10032774 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
453 10025526 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.02
454 10025328 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
455 10028726 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
456 10030330 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.02 WP
457 10022548 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
458 10022538 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
459 10024144 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.01 PM
460 10023576 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
461 10023530 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
462 10023538 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
463 10024004 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.01 PL
464 10019331 Tilia Paweł Hermański 2024.05.01 ŚL
465 10023979 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.01 PL
466 10018232 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
467 10019344 Tilia Paweł Hermański 2024.05.01 ŚL
468 10014478 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01 WP
469 10059410 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
470 10020913 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.01 WM
471 10080828 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.01 ZP
472 10012012 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.30 ŚL
473 10011365 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.30 MP
474 10011364 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.30 MP
475 10013021 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.30 PM
476 10009777 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
477 10010160 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.30 MP
478 10011767 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.30 WP
479 10033860 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
480 10007783 Este Sławomir Tatoń 2024.04.29 MZ
481 10000718 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
482 10005699 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.29
483 10000771 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
484 10005655 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.29
485 10001594 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.29 WM
486 10000731 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
487 10000542 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
488 10002114 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.29 WM
489 10005012 krakers Wiktor Kroker 2024.04.29 WP
490 10004483 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.29 PK
491 10005011 krakers Wiktor Kroker 2024.04.29 WP
492 9996771 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
493 9995045 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.28 LB
494 9996706 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.28 PM
495 9989335 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.28 MB
496 9989523 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
497 10000090 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.28
498 9988218 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.04.28 MP
499 9996966 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.28 WP
500 9986093 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
501 10002711 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.28
502 9992074 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.28 PL
503 9995767 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.28 MP
504 10002766 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.28
505 9997272 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.28 WP
506 9980899 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
507 9979556 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
508 9980876 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
509 9997217 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
510 9984480 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
511 9969754 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.26 WP
512 9967784 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.26 ŚL
513 9970691 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.26 PM
514 9978191 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.25
515 9962324 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.25 ZP
516 9966557 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.25 WP
517 9959134 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.24 WP
518 9954417 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.23 WM
519 9956018 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
520 9952946 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.23 PL
521 9977431 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.22
522 9949581 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.22 PM
523 9949235 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.22 WP
524 9948480 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
525 9953110 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
526 9951355 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
527 9965358 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21
528 9940566 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.21 PL
529 9941469 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
530 9953095 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.21 PL
531 9946472 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.21 PM
532 9935896 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.20 PM
533 9933413 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
534 9933407 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
535 9936173 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.20 PL
536 9968851 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.20 PL
537 9953150 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.20 PL
538 9945071 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.19 ŚL
539 9928580 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.19 WM
540 9935737 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
541 9926467 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.18 PL
542 9925020 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.18 MP
543 9924993 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
544 9927263 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.18 WP
545 9925115 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.18 PK
546 9922201 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
547 9922959 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
548 9924173 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.17 PL
549 9923706 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.17 PL
550 9918932 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.16 PL
551 9919779 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.16
552 9917033 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
553 9919775 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.16
554 9927121 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.16 ZP
555 9916458 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.16 ŚL
556 9916456 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.04.16 ŚL
557 9911674 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.15 WP
558 9972844 ibis Adam Olszewski 2024.04.15 PL
559 9972842 ibis Adam Olszewski 2024.04.15 PL
560 9914846 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.15 WP
561 9910132 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.14
562 9906497 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.14 MP
563 9910761 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.14 MP
564 9905025 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.14
565 9902649 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
566 9902729 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
567 9902945 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
568 9909907 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
569 9902583 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
570 9902699 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
571 9902959 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
572 9908443 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
573 9908288 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.14 PK
574 9911794 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
575 9902418 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
576 9909679 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
577 9898856 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.13 PL
578 9902069 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.13 KP
579 9893879 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.13 WM
580 9898771 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.13 PM
581 9893501 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.13
582 9893261 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.13 PK
583 9899184 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.13 WM
584 9894448 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.13 PL
585 9892347 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.13
586 9895257 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.13 MZ
587 9897749 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.13 PK
588 9897877 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.13 PK
589 9899367 Ewajan Ewa Janas 2024.04.13 PK
590 9891941 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.13 PL
591 9896232 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.13 PM
592 9891699 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.13 MP
593 9898611 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.13 PL
594 9892170 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.13 WP
595 9889304 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.12 MP
596 9889300 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.12 MP
597 9889283 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.12 MP
598 9893601 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.12 MP
599 9910082 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.12
600 9886751 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
601 9886749 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
602 9887733 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.12 PK
603 9886491 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
604 9890200 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.12 MP
605 9886954 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.12 MP
606 9885040 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.12 PK
607 9905446 krakers Wiktor Kroker 2024.04.12 WP
608 9882208 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.11 PK
609 9884534 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.11 PL
610 9880491 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.11 PK
611 9876908 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.10 WP
612 9876934 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.10 MP
613 9876933 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.10 MP
614 9875268 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.10 WP
615 9910986 krakers Wiktor Kroker 2024.04.10 WP
616 9874572 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.10 WP
617 9874714 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
618 9874605 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.10 ZP
619 9873734 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.10 PL
620 9885472 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.10
621 9924524 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.10 WP
622 9872320 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.09 PK
623 9871854 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.09
624 9867583 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.09 WM
625 9867109 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.09 WM
626 9867279 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.09 PK
627 9866788 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.09 WM
628 9869272 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.09 WP
629 9873047 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.09 WP
630 9861062 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
631 9861086 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.08 PM
632 9860479 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
633 9859574 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
634 9872660 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.08 WM
635 9860474 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
636 9860949 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
637 9860935 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
638 9860934 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
639 9860472 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
640 9860173 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
641 9860166 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
642 9859254 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
643 9860238 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
644 9860227 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
645 9864973 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.08 PM
646 9855151 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.07 KP
647 9854629 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.07 PK
648 9855141 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.07 PK
649 9851006 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
650 9851004 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
651 9850991 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
652 9848584 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
653 9848585 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
654 9850974 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
655 9850971 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
656 9856382 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.07
657 9850958 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.07 MP
658 9849058 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.07
659 9847482 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
660 9854736 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.07 PL
661 9845832 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.07 WP
662 9845668 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
663 9845830 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.07 WP
664 9849254 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.07 MZ
665 9847716 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.07 WP
666 9847381 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
667 9845224 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.04.07 PK
668 9844943 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.07 PL
669 9848928 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.07 PL
670 9847761 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.07 MP
671 9844925 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.07 MP
672 9850567 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.07 WP
673 9857981 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.04.07 ŚL
674 9859878 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.07 PL
675 9860282 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.07 PL
676 9851424 Halina Halina Łukomska 2024.04.07 WP
677 9843589 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
678 9843718 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
679 9843716 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
680 9843713 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
681 9843712 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
682 9843710 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
683 9843563 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
684 9843706 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
685 9843703 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
686 9843690 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.06 MP
687 9842404 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
688 9842430 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
689 9837498 Marta Świtała Marta Świtała 2024.04.06 ŚL
690 9843682 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.06 MP
691 9842064 Oso Łukasz Budny 2024.04.06 MP
692 9842367 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
693 9842360 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
694 9842352 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
695 9842460 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
696 9836155 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.06 WP
697 9842416 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
698 9842351 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.06 MP
699 9833667 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.06 ŚL
700 9838818 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.06 PL
701 9833858 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
702 9860380 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.04.06
703 9828240 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
704 9828570 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.05
705 9831902 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.05 PL
706 9824702 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.04 ŁD
707 9824701 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.04 ŁD
708 9823202 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.04 MP
709 9823189 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.04 MP
710 9822112 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 2024.04.04 MZ
711 9847685 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.04.04 PL
712 9826286 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.04 PL
713 9820369 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.04 PK
714 9820138 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.04 WP
715 9821893 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.04 PL
716 9818479 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.03 PK
717 9819046 Halina Halina Łukomska 2024.04.03 PK
718 9813322 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.02 ZP
719 9810682 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.02 PK
720 9810597 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.02 WP
721 9811467 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.02 PL
722 9824238 krakers Wiktor Kroker 2024.04.02 WP
723 9805032 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.01 WM
724 9805679 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.01 ZP
725 9806618 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
726 9806616 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
727 9806617 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
728 9804420 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.01 ŚK
729 9804417 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.01 ŚK
730 9806610 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
731 9808486 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.01 MB
732 9804532 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
733 9802060 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.01 ZP
734 9804418 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.01 ŚK
735 9804739 Este Sławomir Tatoń 2024.04.01 ŚL
736 9802473 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.01
737 9804346 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.01 WM
738 9800952 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.04.01 PK
739 9804236 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.01 ŚL
740 9809563 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.01 PM
741 9801267 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
742 9801239 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
743 9800881 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.01 WP
744 9801220 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
745 9798134 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.01 PK
746 9800825 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.01 PK
747 9802149 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
748 9798048 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
749 9798042 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
750 9796807 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.01 WM
751 9797481 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.01 PK
752 9798591 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.01 PK
753 9813810 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.04.01
754 9813629 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.01
755 9796097 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.01 PM
756 9793852 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.31 KP
757 9794952 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
758 9794965 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.31 ŚL
759 9794024 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.31 PL
760 9792170 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.31 PL
761 9792019 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
762 9792619 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.31
763 9792010 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
764 9792007 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
765 9792003 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
766 9791999 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
767 9791982 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
768 9791225 krakers Wiktor Kroker 2024.03.31 WP
769 9790605 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.31 WP
770 9791224 krakers Wiktor Kroker 2024.03.31 WP
771 9790082 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.31 ŚK
772 9791214 krakers Wiktor Kroker 2024.03.31 WP
773 9790785 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.03.31 ŚL
774 9804471 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.31
775 9789470 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.03.31 MZ
776 9791034 Este Sławomir Tatoń 2024.03.31 MP
777 9789358 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.31 ŚL
778 9791028 Este Sławomir Tatoń 2024.03.31 ŚL
779 9792072 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.31 PL
780 9789075 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.31 ZP
781 9798910 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.03.31 PM
782 9788532 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.31 ZP
783 9788396 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.31 WP
784 9794262 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.31 WP
785 9868187 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.31 WM
786 9793154 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.03.31 MP
787 9804444 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.30
788 9785138 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
789 9785255 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.30
790 9783958 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.03.30 MZ
791 9810173 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.03.30 KP
792 9801050 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.30 WM
793 9782157 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
794 9868126 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.30 ZP
795 9782148 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
796 9782146 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
797 9783988 #ski Sławomir Karpicki 2024.03.30 WP
798 9778686 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
799 9782143 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
800 9778674 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
801 9782142 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
802 9782141 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
803 9782138 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
804 9782134 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
805 9778329 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
806 9777989 Robert Lo Robert Locman 2024.03.30 WM
807 9786734 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.30 MZ
808 9778116 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.30 PK
809 9786651 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.30 ŚL
810 9786737 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.30 MZ
811 9777157 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.29
812 9773721 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.29 ZP
813 9784065 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.29 OP
814 9774229 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.29 MB
815 9771541 Ivory Iwona Rylska 2024.03.29 WP
816 9773156 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.29 WM
817 9771111 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.29 WP
818 9777427 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.29 MP
819 9771113 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.29 WM
820 9774471 Ptakole Bartosz Gott 2024.03.28 MZ
821 9769623 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.03.28
822 9769644 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.03.28 PM
823 9768361 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.28 MZ
824 9768697 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.28 WM
825 9768541 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.28 WP
826 9766449 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.28 PL
827 9765833 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.28 PL
828 10259522 PPJ Marcin Ptak 2024.03.28 WP
829 10259491 PPJ Marcin Ptak 2024.03.28 WP
830 10259309 PPJ Marcin Ptak 2024.03.28 WP
831 9764198 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.27 WP
832 9765720 #ski Sławomir Karpicki 2024.03.27 WP
833 9762700 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.27 PM
834 9769723 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.27 PM
835 9762308 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.27 WP
836 9761782 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.27 WP
837 9763977 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.27 ŚL
838 9757818 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.26
839 9756453 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.03.26
840 9760360 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.26 WM
841 9759362 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.26 PL
842 9753346 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.03.26 LS
843 9758939 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.26 WP
844 10259293 PPJ Marcin Ptak 2024.03.26 WP
845 9868102 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.26 WM
846 9756695 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.26 PK
847 9750031 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.25 PL
848 9755593 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.25 WM
849 9752111 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.25
850 9753633 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.25 MZ
851 9746563 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.24
852 9770395 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.24
853 9759722 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.24 ZP
854 9741654 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.24
855 9759723 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.24 ZP
856 9741872 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.03.24 PK
857 9759718 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.24 ZP
858 9742508 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.24 PL
859 9744845 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.24 MZ
860 9740665 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.24 PL
861 9747699 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.03.24 PM
862 9745478 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.24 ZP
863 9742557 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.24 PL
864 9741625 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.24 MZ
865 9741554 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.24 MZ
866 9742575 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.24 PL
867 9746276 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.24
868 9737504 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.23
869 9734800 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
870 9736024 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.23 MZ
871 9734918 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.23 ZP
872 9736023 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.23 MZ
873 9735650 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.23 WM
874 9733658 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
875 9732659 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
876 9760052 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.23 WM
877 9731550 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.23 ŚL
878 9735996 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.23
879 9735988 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.23
880 9746630 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.23 MP
881 9730924 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
882 9737596 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.23
883 9734502 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.23 MZ
884 9732159 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.22
885 9724534 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.22 MZ
886 9722771 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
887 9722562 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.21 ŚL
888 9720334 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.21 ZP
889 9720527 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.03.21 ŚL
890 9769154 ibis Adam Olszewski 2024.03.21 PL
891 9732062 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
892 9716048 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
893 9718278 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.20 PM
894 9711962 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.19 WM
895 9707582 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
896 9707268 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.03.18 ZP
897 9701560 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.17
898 9738261 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.17 ZP
899 9698820 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
900 9698628 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.17 PK
901 9697788 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
902 9700166 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.17
903 9697835 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.17
904 9697384 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.17 WP
905 9697757 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
906 9702426 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.17
907 9700959 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.17 WP
908 9695801 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.17 PL
909 9696305 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.17 PM
910 9702427 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.17
911 9695275 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.17 PL
912 9696504 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.17 PM
913 9689370 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
914 9688058 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.03.16 ZP
915 9687305 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.16 ŚL
916 9688057 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.03.16 ZP
917 9688151 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.16
918 9687813 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.16 PK
919 9702992 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.16
920 9688011 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.16 OP
921 9703628 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.16 PM
922 9682506 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.03.15 PK
923 9681010 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.15 ŚL
924 9682499 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.15 WP
925 9680283 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.15 WP
926 9678154 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.14 WP
927 9670819 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.13 ZP
928 9670589 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.13 ZP
929 9663170 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.10 PM
930 9656356 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.10 WM
931 9818826 PPJ Marcin Ptak 2024.03.10 WP
932 9648599 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.09 PK
933 9641979 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.07
934 9641065 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.07 ZP
935 9641055 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.07 ZP
936 9632494 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.03 WM
937 9631068 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.03 WP
938 9707422 PPJ Marcin Ptak 2024.03.03 WP
939 9618246 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.02 WP
940 9604896 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.29 ZP
941 9589265 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.25 WP
942 9586570 krakers Wiktor Kroker 2024.02.25 WP
943 9591440 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.25 WP
944 9589854 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.25 LB
945 9589811 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.25 LB
946 9588122 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.25
947 9591890 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.25 LB
948 9581022 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.02.24 ŚL
949 9569088 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.02.21 ZP
950 9570133 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.21 PM
951 9565078 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.20 MP
952 9850743 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.19 WM
953 9553275 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.17 PK
954 9563467 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.02.15
955 9518444 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.02.08 MP
956 9509913 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.04
957 9496057 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.31 ZP
958 9474471 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.26 WM
959 9449866 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.01.14 ZP
960 9450813 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.14 ZP
961 9366477 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.13 WP
962 9467474 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.13 WP
963 9358286 AW Anna Szotek 2024.01.10 PM
964 9344006 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.07 ZP
965 9323840 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.01.02 WP
966 9320819 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.02 WP
967 9321037 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.02

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022