GATUNEK

Gatunek: brzegówka, Riparia riparia

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Jaskółki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 60 215
5 350 3989
6 206 2402
7 123 1131
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477567 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
2 10477430 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
3 10477195 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
4 10477633 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.21 PK
5 10476558 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
6 10476419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
7 10475361 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.21 MP
8 10475915 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
9 10475418 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
10 10475338 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
11 10473418 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.20 MZ
12 10472594 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.20 WP
13 10470983 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
14 10471020 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
15 10470703 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
16 10475155 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
17 10470487 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
18 10470400 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.20 PL
19 10469947 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
20 10473028 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.20 MP
21 10468063 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.19
22 10468725 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.19 MZ
23 10468477 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.19 PK
24 10466736 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
25 10466925 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.18 PK
26 10464984 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
27 10466455 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
28 10462871 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.17
29 10465364 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.17 ŚL
30 10460521 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.16
31 10461130 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
32 10460046 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
33 10459130 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
34 10458398 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.15 PK
35 10457080 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
36 10454997 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
37 10455060 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
38 10454996 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
39 10454993 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
40 10454994 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
41 10454992 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
42 10454991 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
43 10454990 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŁD
44 10453950 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
45 10454987 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.14 ŚL
46 10461744 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
47 10456383 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
48 10449854 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.13 LB
49 10450445 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
50 10450293 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.13 ŁD
51 10449747 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
52 10451446 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.13 KP
53 10451961 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.13 PK
54 10448183 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
55 10460669 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
56 10460643 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
57 10448295 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
58 10446104 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.12 PK
59 10446200 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
60 10445623 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
61 10445647 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 PL
62 10445810 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.11 ŁD
63 10444276 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.11
64 10445560 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
65 10445856 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
66 10444330 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.10 MZ
67 10442902 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
68 10446706 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.10
69 10443733 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.10 WP
70 10440591 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
71 10440644 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
72 10440632 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.09 ŚL
73 10438707 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.09 PM
74 10437250 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.09 MZ
75 10443829 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
76 10433693 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.08
77 10437296 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
78 10433064 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.08 WP
79 10436237 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.08
80 10431478 Niklu Jakub Nikiel 2024.07.07 WP
81 10430444 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.07 MP
82 10430014 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.07 MZ
83 10428369 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
84 10428168 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
85 10439146 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.07
86 10431894 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
87 10430245 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 ZP
88 10424087 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
89 10422808 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
90 10424590 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
91 10428942 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
92 10422330 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
93 10421745 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
94 10427506 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
95 10431416 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
96 10420140 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
97 10419892 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
98 10419839 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.07.05 WM
99 10423762 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
100 10418536 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.05 PL
101 10418510 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.05 PL
102 10418986 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
103 10427781 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.05 PK
104 10424861 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
105 10424858 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.05 WP
106 10420412 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.05 PK
107 10417387 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.04 MZ
108 10416633 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
109 10414603 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.04 OP
110 10423598 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.04 ŚK
111 10411479 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.03 PL
112 10430139 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.07.03 ZP
113 10414892 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
114 10467498 PPJ Marcin Ptak 2024.07.03 KP
115 10407849 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
116 10405808 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.02
117 10455528 PPJ Marcin Ptak 2024.07.02 KP
118 10407937 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
119 10403112 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.01
120 10433364 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
121 10433302 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
122 10432027 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
123 10431925 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
124 10400732 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
125 10399265 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
126 10399445 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
127 10406294 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.30 MZ
128 10398415 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
129 10397572 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
130 10397197 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.30 MP
131 10433259 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.30 KP
132 10431699 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
133 10399902 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
134 10395740 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
135 10395507 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
136 10429435 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
137 10394508 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
138 10394172 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
139 10394085 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
140 10394599 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
141 10393764 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
142 10398727 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
143 10393180 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
144 10396608 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.29 ŚL
145 10391386 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.28
146 10391244 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
147 10394582 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
148 10403751 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.28 WM
149 10391476 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
150 10429351 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.28 LB
151 10411815 Tilia Paweł Hermański 2024.06.27 ŚL
152 10385962 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.27 KP
153 10385138 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
154 10384225 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.26 PL
155 10383801 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.26 WP
156 10382824 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.26 PK
157 10418136 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.26 ZP
158 10380964 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.25
159 10379752 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
160 10380472 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
161 10380762 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.25 PK
162 10384223 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
163 10377224 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
164 10377265 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
165 10376615 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.24 ŚL
166 10395168 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.24 MZ
167 10373982 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
168 10373436 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
169 10373466 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
170 10373459 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
171 10371684 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.23 PM
172 10374904 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
173 10379435 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
174 10371729 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
175 10370006 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
176 10369943 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
177 10370216 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
178 10369728 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
179 10370209 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
180 10368584 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
181 10367892 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
182 10368609 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
183 10369606 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
184 10369103 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
185 10368382 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
186 10368226 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
187 10368309 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
188 10368092 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
189 10367655 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
190 10392244 Halina Halina Łukomska 2024.06.22 ŚK
191 10374500 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.22 ŚK
192 10363400 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
193 10362014 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.21 ZP
194 10417999 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
195 10417992 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
196 10418118 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
197 10418048 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
198 10391402 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
199 10363720 Tilia Paweł Hermański 2024.06.20 ŚL
200 10360218 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.20 PK
201 10359981 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.20
202 10361045 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
203 10384166 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
204 10367430 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
205 10384107 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
206 10357049 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
207 10357016 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
208 10354314 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.18 MP
209 10355811 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.18 PM
210 10355585 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.06.18 MZ
211 10351483 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.17
212 10351992 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
213 10349777 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
214 10346964 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
215 10349367 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
216 10346906 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.16 LB
217 10346158 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
218 10346441 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
219 10342920 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
220 10469352 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.16 KP
221 10348356 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
222 10351221 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
223 10349403 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.15 MP
224 10339086 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.15 ŚL
225 10338937 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
226 10339177 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.15 ŚL
227 10338846 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
228 10338256 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
229 10342682 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
230 10341601 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
231 10337968 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 MB
232 10337821 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
233 10339333 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
234 10337773 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
235 10341518 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
236 10342598 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
237 10338662 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.15 PK
238 10337986 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
239 10337195 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
240 10335645 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
241 10333706 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.14 ŚL
242 10344615 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 PL
243 10333139 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.14
244 10333629 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
245 10334472 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.14 MZ
246 10338683 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.14 PK
247 10332738 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
248 10332979 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
249 10331635 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
250 10331528 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.14 MZ
251 10334981 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.14 MP
252 10330495 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.13 ZP
253 10330517 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.13 MZ
254 10329053 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
255 10331776 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
256 10328022 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.13
257 10324895 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
258 10324894 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
259 10324108 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 PM
260 10325487 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.12 MZ
261 10323051 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
262 10338600 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.11 PK
263 10353142 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.11 ŚK
264 10321180 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
265 10321955 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
266 10319484 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.10 WP
267 10318349 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
268 10319354 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 OP
269 10316888 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.10
270 10318248 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.10 ŚL
271 10316672 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
272 10317654 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
273 10317662 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
274 10312652 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
275 10312816 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
276 10336421 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.09 PM
277 10311213 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.06.09 ŁD
278 10310799 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.09 ŚL
279 10310628 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
280 10311748 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.09 WP
281 10338633 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.09 PK
282 10315096 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
283 10308085 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
284 10309585 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
285 10309874 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.08 MZ
286 10306685 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
287 10304911 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.08 WP
288 10307927 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.08 ŁD
289 10304429 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
290 10304423 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.08 PM
291 10307156 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
292 10306154 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
293 10302502 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.06.08 MZ
294 10302336 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
295 10302309 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
296 10308982 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08
297 10307158 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.07 PK
298 10308240 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
299 10296939 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
300 10297642 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.07 LB
301 10294265 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.06 PK
302 10291845 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
303 10294525 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.04 PK
304 10294509 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
305 10275375 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
306 10274990 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
307 10275223 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
308 10275220 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
309 10275345 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
310 10282249 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
311 10274738 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
312 10273439 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
313 10270360 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
314 10270303 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.02 PL
315 10272546 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.02 ŚL
316 10270778 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
317 10268817 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
318 10267166 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
319 10267271 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.01 PK
320 10264623 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
321 10266749 Mazur Łukasz Konopka 2024.06.01 WM
322 10300387 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
323 10273099 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
324 10265170 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
325 10267249 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
326 10270093 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
327 10267219 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
328 10267692 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.01 LB
329 10267149 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
330 10261026 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
331 10265879 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.31 WP
332 10262466 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
333 10264010 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
334 10256941 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
335 10258560 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.31 WM
336 10257572 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
337 10256528 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
338 10259100 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
339 10256169 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
340 10261253 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.31 PL
341 10257144 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.31 ŚL
342 10276798 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.31 PL
343 10282411 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
344 10261618 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
345 10282427 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
346 10251536 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.30 MP
347 10251475 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.30 WM
348 10250983 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
349 10249914 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
350 10255458 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
351 10259026 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
352 10263988 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
353 10249810 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
354 10255544 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
355 10248101 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
356 10248436 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
357 10248426 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
358 10245139 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.30 PL
359 10258855 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
360 10258877 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
361 10244147 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.30 PL
362 10287679 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
363 10239863 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
364 10238416 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.05.28 MZ
365 10285420 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
366 10243180 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.28 PK
367 10236656 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
368 10283682 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
369 10283659 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
370 10283610 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
371 10235359 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.28 WP
372 10283581 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
373 10283522 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
374 10283566 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
375 10283495 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
376 10283462 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
377 10237408 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
378 10237399 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
379 10230541 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
380 10232867 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
381 10238147 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.27 PL
382 10230108 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
383 10234518 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.27 PK
384 10224953 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.26 PL
385 10246790 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
386 10223822 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
387 10222200 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
388 10222263 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.26 WP
389 10221829 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.26 ŁD
390 10221397 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.26 ŚL
391 10222071 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.26 ŚL
392 10223022 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
393 10232826 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
394 10220396 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.26 PL
395 10238388 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.26 WM
396 10220158 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
397 10224088 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
398 10228131 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
399 10226886 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
400 10226002 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
401 10222560 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
402 10224164 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.26 WP
403 10217405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
404 10219444 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
405 10216883 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
406 10216938 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
407 10216755 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
408 10217318 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
409 10213915 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
410 10215716 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
411 10222605 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
412 10213319 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.25 MZ
413 10212707 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
414 10215063 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
415 10213441 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
416 10212094 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
417 10211932 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
418 10212060 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
419 10221149 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.25 MZ
420 10212857 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.25 MZ
421 10211432 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
422 10215697 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
423 10223610 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.25 MZ
424 10218964 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.25 ŚL
425 10218777 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
426 10218727 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
427 10217030 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
428 10208153 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
429 10207825 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.24
430 10206557 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
431 10204446 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
432 10204392 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.23 MZ
433 10207472 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
434 10203876 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
435 10203068 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
436 10202109 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.23
437 10223669 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
438 10201918 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
439 10200816 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.22 OP
440 10201780 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
441 10200990 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.22 MZ
442 10201434 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.21
443 10192628 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
444 10191341 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
445 10186462 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.20 PM
446 10188150 PPJ Marcin Ptak 2024.05.20 WP
447 10186873 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.20 ŚL
448 10182663 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.19
449 10181085 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
450 10180954 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
451 10180789 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
452 10180769 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
453 10180120 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
454 10187558 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
455 10180161 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
456 10178447 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
457 10178389 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
458 10178520 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.19 WP
459 10175202 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
460 10179264 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
461 10221171 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.19 MZ
462 10182373 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
463 10185425 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
464 10185889 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
465 10188586 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
466 10172966 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
467 10171602 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
468 10172772 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
469 10174259 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.18 MZ
470 10170986 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
471 10170357 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
472 10172338 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.18 PK
473 10165297 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
474 10169467 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.18 MZ
475 10170157 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
476 10164487 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
477 10164228 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
478 10174063 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
479 10191369 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
480 10167926 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
481 10191239 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
482 10191609 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
483 10191593 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
484 10163205 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
485 10164096 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
486 10161125 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.17 ŚL
487 10163124 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
488 10164145 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
489 10160067 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
490 10163385 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
491 10161651 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
492 10161166 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
493 10159490 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
494 10158997 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.17 WP
495 10158901 Marek Derda Marek Derda 2024.05.17 PL
496 10158671 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
497 10186168 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
498 10160571 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.17 WP
499 10155602 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
500 10158092 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
501 10153453 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
502 10152267 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.16 PK
503 10151913 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
504 10186612 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
505 10158083 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
506 10158071 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
507 10146662 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.15 MZ
508 10146289 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.15 KP
509 10146006 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
510 10146001 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
511 10143458 Mario Mariusz Zub 2024.05.14 LB
512 10142456 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.14 MZ
513 10161833 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
514 10136548 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
515 10134541 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.13 PM
516 10136896 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.13 WP
517 10128909 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.13 WP
518 10127930 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
519 10128919 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
520 10126225 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
521 10121001 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
522 10126549 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
523 10144060 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
524 10116191 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
525 10131122 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
526 10113714 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
527 10116072 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
528 10113791 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
529 10119031 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
530 10122061 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
531 10115771 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
532 10107631 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.11 MZ
533 10127678 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
534 10114566 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
535 10117598 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.11 ŚL
536 10113568 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
537 10106901 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.11 PL
538 10124615 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
539 10113242 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
540 10142902 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
541 10129856 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
542 10117766 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
543 10118825 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
544 10134163 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
545 10106685 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
546 10110780 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
547 10110740 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
548 10106122 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
549 10119137 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
550 10117331 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
551 10114235 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.11 WP
552 10138556 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
553 10124172 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
554 10119758 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
555 10105421 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
556 10201247 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
557 10105036 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
558 10128751 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
559 10115454 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
560 10106088 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
561 10137951 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
562 10124099 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
563 10115175 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
564 10104385 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
565 10104410 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
566 10103850 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
567 10115068 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
568 10116699 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
569 10114432 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
570 10116107 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
571 10117126 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.11 PK
572 10119273 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
573 10120636 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
574 10121261 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
575 10126078 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.11
576 10143089 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
577 10143285 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
578 10112154 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
579 10144469 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
580 10107544 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
581 10107806 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
582 10109926 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.11 WP
583 10109990 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
584 10110290 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
585 10113051 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
586 10115410 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.10 MZ
587 10099950 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
588 10095566 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
589 10095432 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.09
590 10095675 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
591 10092488 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.09 WP
592 10088228 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.08 ŚL
593 10089948 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
594 10089939 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
595 10086962 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.08 ŚL
596 10089217 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.08 ŚL
597 10109903 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.08 WM
598 10090003 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
599 10083937 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
600 10082049 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.07 PL
601 10082393 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
602 10077499 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
603 10077027 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.06 WP
604 10077231 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.06 PK
605 10074998 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
606 10075081 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
607 10067453 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
608 10070409 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
609 10065485 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
610 10069223 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
611 10073230 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
612 10065646 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
613 10067643 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.05 PK
614 10062329 Robert Kraska Robert Kraska 2024.05.05 MZ
615 10068135 Ewajan Ewa Janas 2024.05.05 PK
616 10062645 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
617 10061827 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.05 PL
618 10064009 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
619 10094463 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.05
620 10057228 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.04 WP
621 10060574 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
622 10057982 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.04 WP
623 10054569 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
624 10053369 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
625 10053175 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
626 10058515 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
627 10050093 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
628 10054121 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
629 10061135 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.04 ZP
630 10058676 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
631 10059901 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.04 MP
632 10046983 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.03 ŚL
633 10047367 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
634 10039691 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.03 ŚL
635 10040226 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
636 10039166 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
637 10046712 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
638 10039210 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.03 PM
639 10043902 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
640 10037667 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.03 MP
641 10044426 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.03 PL
642 10042226 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
643 10058401 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 PM
644 10048956 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.03
645 10043630 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.03 KP
646 10032648 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
647 10031908 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
648 10032197 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
649 10033286 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.02 MP
650 10039035 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
651 10040976 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
652 10029170 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
653 10027685 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.02 ZP
654 10027227 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.02 MZ
655 10029140 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
656 10033645 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02 WP
657 10033656 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02 WP
658 10083516 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.02 PL
659 10080795 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.02 ZP
660 10044141 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
661 10041218 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
662 10040956 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
663 10039413 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
664 10035396 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
665 10022763 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
666 10019268 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.01 PM
667 10017087 Robert Lo Robert Locman 2024.05.01 WM
668 10016481 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
669 10015442 Robert Lo Robert Locman 2024.05.01 WM
670 10017585 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.01 MP
671 10014564 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
672 10013820 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
673 10018396 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
674 10020909 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
675 10022876 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
676 10023436 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
677 10023663 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
678 10026818 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
679 10028095 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.01 LS
680 10010005 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.30 PL
681 10009788 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.30 PL
682 10009258 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
683 10006849 Robert Lo Robert Locman 2024.04.30 PL
684 10006204 Robert Lo Robert Locman 2024.04.30 PL
685 10003165 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
686 10003395 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.29 MP
687 9992371 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
688 9991952 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
689 9990746 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.28 LS
690 9996096 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.28 PL
691 9993489 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
692 9998657 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
693 9989715 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
694 9997404 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.28 ZP
695 9993008 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.28 ZP
696 9992678 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.28 PM
697 9987006 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
698 9980511 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.27 ZP
699 9980772 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
700 9984466 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
701 9968867 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.25 PL
702 9953715 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.23 PK
703 9950378 krakers Wiktor Kroker 2024.04.22 WP
704 9950216 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
705 9949884 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
706 9950349 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
707 9952423 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
708 9950867 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
709 9949755 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
710 9965044 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.21 PK
711 9944428 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.21 PK
712 9943628 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.21
713 9941453 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
714 9941509 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.21 PK
715 9940023 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.04.21 PK
716 9941403 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
717 9942923 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.21
718 9938799 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
719 9933437 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.20 PK
720 9931582 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.19 WP
721 9929424 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.19
722 9926637 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18
723 9925353 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.18 MP
724 9928483 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.18 MP
725 9922003 PPJ Marcin Ptak 2024.04.17 WP
726 9920831 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
727 9917111 Marta Świtała Marta Świtała 2024.04.16 ŚL
728 9917131 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.16 PK
729 9916711 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.16 ŚL
730 9918763 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.04.16 PK
731 9909513 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
732 9900638 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.14 PK
733 9901286 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.14 WP
734 9919938 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.14 PK
735 9891514 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.13 ŚL
736 9885278 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
737 9860297 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.08 WP
738 9855726 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.07 ZP
739 9821617 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.04 PL

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"