GATUNEK

Gatunek: świergotek łąkowy, Anthus pratensis

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Pliszkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 63 294
2 30 85
3 205 443
4 230 635
5 154 235
6 69 90
7 22 47
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477291 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
2 10475409 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
3 10475954 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.21 LB
4 10449467 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
5 10449240 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
6 10453798 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
7 10440716 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
8 10441840 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
9 10428317 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
10 10427460 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.06 WM
11 10423268 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
12 10423267 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
13 10423305 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
14 10423299 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
15 10425862 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
16 10425820 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
17 10427556 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
18 10431202 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
19 10423800 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
20 10423825 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
21 10423784 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
22 10413482 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
23 10393796 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.29 WP
24 10403946 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
25 10403937 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
26 10403837 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
27 10403836 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.29
28 10385721 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.26 LB
29 10381104 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
30 10372131 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.23 MP
31 10372617 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.23 MP
32 10374477 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
33 10374469 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.23 MZ
34 10365329 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
35 10374511 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.22 ŚK
36 10377018 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
37 10391403 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
38 10367546 Paweł K. Paweł Kobyłecki 2024.06.21
39 10383346 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
40 10359459 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.20
41 10359780 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
42 10359785 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
43 10355251 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.18 PL
44 10351854 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
45 10349372 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
46 10342968 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
47 10351209 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
48 10340698 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
49 10330480 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.13 ZP
50 10324111 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 PM
51 10321325 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.11 PM
52 10338556 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.10
53 10343442 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
54 10316966 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
55 10316934 Marek Derda Marek Derda 2024.06.10 WM
56 10316959 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
57 10316960 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
58 10312726 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
59 10312096 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
60 10306378 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
61 10309641 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
62 10308063 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
63 10304681 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
64 10309222 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
65 10301650 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.08 PM
66 10308399 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
67 10306308 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
68 10297281 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.07 PM
69 10302830 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
70 10294331 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
71 10291836 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.05 PM
72 10291108 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
73 10287530 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.04 WM
74 10285363 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
75 10281781 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
76 10338428 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.03
77 10278350 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
78 10275508 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.02 PM
79 10281994 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
80 10274175 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
81 10282282 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
82 10276333 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
83 10268314 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.01 PL
84 10267747 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
85 10265060 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
86 10263929 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.01 WM
87 10263367 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
88 10266518 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
89 10263563 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.01 PM
90 10270617 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.06.01 PM
91 10263679 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.01 PM
92 10286485 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
93 10262353 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
94 10260085 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
95 10262485 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
96 10262473 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
97 10260126 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
98 10256659 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
99 10259092 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
100 10257483 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
101 10261254 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.31 PL
102 10259082 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
103 10255596 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
104 10257207 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.31 PM
105 10259758 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 LB
106 10261557 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
107 10266248 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
108 10266214 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
109 10282444 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
110 10282246 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 PL
111 10251000 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
112 10251040 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
113 10252472 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
114 10251835 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
115 10251832 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
116 10252229 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 LB
117 10258489 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
118 10285488 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.29 PL
119 10241227 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
120 10241233 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
121 10241205 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
122 10246835 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.28 ŁD
123 10285596 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.27 PL
124 10233259 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
125 10227886 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
126 10285599 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
127 10221930 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
128 10229507 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.26 PL
129 10216834 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
130 10214599 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.25
131 10213892 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
132 10218404 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.25 PL
133 10217898 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
134 10213579 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
135 10212219 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
136 10219371 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
137 10212299 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
138 10211205 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.22 PL
139 10200322 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
140 10192638 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
141 10189678 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
142 10189548 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
143 10182850 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.19 ZP
144 10181838 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
145 10181806 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.19 PL
146 10179567 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
147 10179918 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
148 10179970 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
149 10176418 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
150 10177950 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.19 PL
151 10188592 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
152 10175227 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
153 10175372 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
154 10172808 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
155 10171033 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
156 10168779 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.18 WP
157 10170869 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
158 10164491 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
159 10164489 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
160 10172719 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
161 10162290 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
162 10186505 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
163 10155532 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.16 WM
164 10180660 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
165 10153364 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
166 10153309 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
167 10152666 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
168 10153350 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
169 10156151 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
170 10151924 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
171 10156128 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.16
172 10186593 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
173 10133182 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
174 10131085 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.12 ZP
175 10159197 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
176 10125616 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 PM
177 10131336 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
178 10144229 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
179 10127452 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
180 10210465 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.05.12 ZP
181 10116166 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
182 10120742 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.11 PL
183 10112559 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.11 PL
184 10120430 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
185 10137956 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
186 10124106 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
187 10105474 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
188 10116485 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.11 ZP
189 10205734 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
190 10103331 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
191 10143096 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
192 10100839 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
193 10101635 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
194 10098285 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.09 PM
195 10091664 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.09 MP
196 10085757 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.08 WM
197 10086164 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.08 PL
198 10085346 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
199 10080756 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
200 10081060 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.07 PL
201 10080720 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.06
202 10077493 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
203 10075031 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
204 10077127 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.06 ZP
205 10071706 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.05 PL
206 10068142 Ewajan Ewa Janas 2024.05.05 PK
207 10065099 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
208 10063197 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.05 WM
209 10066381 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
210 10063257 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
211 10063194 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.05 WM
212 10063228 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.05 LS
213 10059668 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
214 10059697 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
215 10059508 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
216 10056868 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
217 10053976 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
218 10053975 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
219 10049830 Robert Lo Robert Locman 2024.05.04 WM
220 10049774 Robert Lo Robert Locman 2024.05.04 WM
221 10058278 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
222 10049766 Robert Lo Robert Locman 2024.05.04 WM
223 10047360 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
224 10050184 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
225 10050180 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
226 10054997 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.03 LB
227 10046797 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
228 10050144 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
229 10045509 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.03 ŚL
230 10043436 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
231 10043432 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
232 10046770 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
233 10048825 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.03 ZP
234 10037942 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.03 PL
235 10047334 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
236 10047374 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.03 WM
237 10041401 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.02 LB
238 10031173 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.02 PM
239 10030706 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
240 10041372 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.02 LB
241 10026767 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
242 10016677 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
243 10014237 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
244 10013561 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.01 PM
245 10020866 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.01 WM
246 10011399 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.30 WP
247 10009231 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
248 10001393 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
249 9995820 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.28 PM
250 9985153 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
251 9993883 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
252 9995971 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.28 WM
253 10001181 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.27 WM
254 9980146 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
255 9976895 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
256 9976657 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
257 9983143 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
258 9976023 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
259 9980873 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
260 9973470 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
261 9973161 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.27 ZP
262 9979346 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.27 MZ
263 9981690 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.27 PL
264 9984457 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
265 9968797 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.26 MZ
266 9971413 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
267 9975149 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.26 MZ
268 9964925 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
269 9964836 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.25 PL
270 9962651 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.25 PK
271 9961937 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.25 WP
272 9965918 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.25 ŚL
273 9965823 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.24 ZP
274 9960344 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.24 ŚL
275 9956132 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
276 9956130 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
277 9954085 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.23 WP
278 9956054 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
279 9956118 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
280 9965330 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
281 9965326 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
282 9965325 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
283 9965307 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
284 9965381 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
285 9955524 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.23 LS
286 9953055 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.23 PK
287 9956803 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.23 WP
288 9957109 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
289 9957152 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
290 9951250 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.22 WP
291 9951113 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.22 PM
292 9948478 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
293 9948843 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.22 PL
294 9943428 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.21 WP
295 9944084 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
296 9944106 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
297 9946206 PPJ Marcin Ptak 2024.04.21 WP
298 9939685 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
299 9965247 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
300 9943775 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.04.21 PK
301 9946983 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 PM
302 9947000 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 PM
303 9947214 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
304 9947285 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
305 9938878 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
306 9936562 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.20 MP
307 9934440 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
308 9934974 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.20 PM
309 9947815 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.20 ZP
310 9938161 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.20 MP
311 9939473 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
312 9930956 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.19 PL
313 9930093 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
314 9928225 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.19 ŚL
315 9930301 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.19 PK
316 9931037 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.04.19 PK
317 9926673 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.18 PM
318 9926013 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
319 9926721 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.18 WM
320 9923093 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.17 WP
321 9921018 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.17 PL
322 9918927 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.16 PL
323 9918907 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.16 PL
324 9916204 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.16 ŚL
325 9916199 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.16 ŚL
326 9915153 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.15 WP
327 9914005 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.15 WP
328 9905895 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.14 PM
329 9904830 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.14 MP
330 9903585 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.14 PK
331 9903222 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.14 WP
332 9903466 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.14 WP
333 9901267 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.14 WP
334 9903439 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.14 MZ
335 9901384 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.14 PL
336 9901112 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.14 MZ
337 9902653 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
338 9902928 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
339 9905287 krakers Wiktor Kroker 2024.04.14 WP
340 9913015 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.14 PK
341 9902464 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.14 WP
342 9910654 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.14 WP
343 9912823 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.14 PK
344 9912170 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.14 MP
345 9897949 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.13 PL
346 9896827 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.13 PL
347 9897701 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.13 MP
348 9895336 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.13 ZP
349 9897910 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.13 PK
350 9915211 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.13 PK
351 9894154 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.13 MZ
352 9892438 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
353 9891261 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.13 MZ
354 9891223 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.13 MZ
355 9901804 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
356 9890782 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.13 WP
357 9893120 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
358 9895586 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.13 MP
359 9899097 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
360 9887629 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
361 9888504 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
362 9887737 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.12 PK
363 9899730 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
364 9912851 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
365 9887642 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
366 9887830 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.12 ŁD
367 9887125 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.12 MP
368 9889215 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.12 MZ
369 9886739 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
370 9886492 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
371 9886485 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
372 9886505 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
373 9911866 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
374 9886781 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.12 MP
375 9890416 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.12 PL
376 9890160 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.12 WP
377 9889498 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.12 WM
378 9882187 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.11 PK
379 9881050 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.11 LB
380 9880620 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.11 PK
381 9889887 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.11 WM
382 9878586 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.11 PL
383 9878958 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.11 PL
384 9873994 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.10 PL
385 9869712 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.09
386 9867955 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.09 PL
387 9867598 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
388 9867595 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.09 ŚL
389 9870820 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.09 PM
390 9867763 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
391 9875947 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.09 ZP
392 9866013 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.09 MP
393 9864170 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
394 9864013 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
395 9863267 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
396 9863260 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
397 9863442 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.08 MZ
398 9861199 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.08 MP
399 9855992 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.07 PL
400 9851211 Robert Lo Robert Locman 2024.04.07 WM
401 9851849 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
402 9849207 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.07 ŚL
403 9849598 Agrimensor Radosław Musioł 2024.04.07 ŚL
404 9848604 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
405 9851990 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
406 9848519 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.07 WP
407 9849441 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
408 9847335 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
409 9857486 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.07 PK
410 9849251 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.07 MZ
411 9847433 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
412 9856752 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.07 ZP
413 9845194 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.07 PL
414 9848163 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.07 KP
415 9855279 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.07 MP
416 10394764 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.07 MP
417 9852428 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.07 MP
418 9844714 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 LS
419 9840138 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
420 9844693 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 ZP
421 9836872 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
422 9835100 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.06 WP
423 9837928 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
424 9834928 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.06 MZ
425 9840975 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
426 9844302 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.06 ZP
427 9840577 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
428 10394732 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.06 MP
429 9852722 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.06 MP
430 9832840 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.06 ZP
431 9843444 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.06 MP
432 9842261 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.06 MP
433 9831039 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.05 ŚL
434 9830900 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.05 PK
435 9829587 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.05 PL
436 9829569 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.05 PL
437 9829756 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
438 9831609 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
439 9828557 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.05
440 9826507 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.05 WP
441 9827548 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.05 MZ
442 9827415 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
443 9831688 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
444 9831886 Halina Halina Łukomska 2024.04.05 PK
445 9824427 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
446 9821133 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.04 PK
447 9824217 krakers Wiktor Kroker 2024.04.04 WP
448 9817409 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.03 MZ
449 9819146 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.03 PK
450 9818817 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.03
451 9818937 Halina Halina Łukomska 2024.04.03 PK
452 9813922 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.02 PK
453 9813033 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.02 WP
454 9812870 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.02
455 9810338 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
456 9803882 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.01 WP
457 9803866 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.01 WP
458 9804241 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.01 ŚL
459 9802400 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.01 PM
460 9806627 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.01 PL
461 9806249 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.01 MP
462 9806237 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.01 MP
463 9805724 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.01 MZ
464 9801278 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
465 9799906 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.01 WP
466 9801471 Marek Derda Marek Derda 2024.04.01 WM
467 9801055 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.01 WP
468 9803140 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
469 9797388 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 WM
470 9810507 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 PM
471 9798792 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.01 WP
472 9798363 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.01 PM
473 9803536 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.01 MP
474 9807796 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.01 WM
475 9806946 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.01 WP
476 9791090 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.31 PM
477 9795649 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.31 LS
478 9791749 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.31 ŚK
479 9791739 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.31 ŚK
480 9790400 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.31 PM
481 9804484 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.31
482 9791210 krakers Wiktor Kroker 2024.03.31 WP
483 9789826 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.31 MP
484 9806050 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.31 ZP
485 9792074 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.31 PL
486 9788620 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.31 PL
487 9791612 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.31 PM
488 9794132 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.31 WP
489 9789879 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.31 PK
490 9785586 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.30 WP
491 9784959 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.30 PK
492 9788201 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.30 MZ
493 9784946 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.30 PK
494 9780433 Marek Marek Marek Pacuk 2024.03.30 WM
495 9783353 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
496 9781638 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
497 9781457 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
498 9783077 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.03.30 WP
499 9779169 Ptakole Bartosz Gott 2024.03.30
500 9779252 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.30 PM
501 9778772 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.30 ŚK
502 9779649 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.30 MP
503 9781612 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.30 ŚK
504 9788267 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.30 WP
505 9788151 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.30 WP
506 9786784 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.30 WP
507 9786741 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.30 MZ
508 9786636 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.30 WP
509 9776595 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.29 PL
510 9776468 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.29 WP
511 9774680 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.29 PL
512 9773461 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.29 PL
513 9770645 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.03.29 PL
514 9771304 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
515 9771324 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
516 9774074 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
517 9772975 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
518 9771216 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
519 9827679 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.29 MP
520 9776023 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.29
521 9776296 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.29
522 9774662 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.28 WM
523 9768303 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.28 PK
524 9766937 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.03.28 MP
525 9767669 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.28 MP
526 9786720 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.28 MZ
527 9786671 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.28 MZ
528 9769354 krakers Wiktor Kroker 2024.03.28 WP
529 9762214 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.27
530 9765120 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.27 WM
531 9764743 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.27 ŚL
532 9762792 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.27 MZ
533 9757807 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.26
534 9754482 Marta Świtała Marta Świtała 2024.03.26 OP
535 9754304 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.26 PK
536 9754105 Balbi Magdalena Naber 2024.03.26 LB
537 9791199 ibis Adam Olszewski 2024.03.26 PL
538 9758991 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.26 WP
539 9752057 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.25 PM
540 9752246 Robert Lo Robert Locman 2024.03.25 WM
541 9751932 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.25 LB
542 9772635 Agrimensor Radosław Musioł 2024.03.25 ŚL
543 9749531 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.25 WP
544 9749101 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.25 WM
545 9748974 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
546 9748818 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
547 9742519 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.24 PL
548 9741152 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
549 9745465 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.24 ZP
550 9740664 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.24 PL
551 9743538 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.24 PM
552 9739468 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 MP
553 9739321 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
554 9742463 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.03.24 WM
555 9744229 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.24 MB
556 9809673 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.24 WP
557 9748569 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.24 PK
558 9748575 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.24 PK
559 9736507 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
560 9735071 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.23 MP
561 9735229 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.23 PM
562 9732679 Mario Mariusz Zub 2024.03.23 LB
563 9737564 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.23 MP
564 9735277 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
565 9735915 Vogelfart Patryk Ptak 2024.03.23 ŚL
566 9731673 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.03.23 PK
567 9732519 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
568 9731339 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.23 LS
569 9731216 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.23 PL
570 9735912 Vogelfart Patryk Ptak 2024.03.23 ŚL
571 9732463 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
572 9731322 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.23 LS
573 9729820 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.23 LS
574 9729920 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.23 LS
575 9730137 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.23 PL
576 9729183 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.22 MP
577 9726006 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.22 PL
578 9726552 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
579 9721760 Młody ornitolog Marek Faber 2024.03.21 ŚL
580 9732096 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.21
581 9720021 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
582 9720307 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.21 ZP
583 9719557 Robert Lo Robert Locman 2024.03.21 WM
584 9720883 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.21 PL
585 9726794 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.21 MP
586 9716426 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.20 LB
587 9715583 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.20 LB
588 9714440 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.20 ŚL
589 9716023 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
590 9716022 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
591 9713709 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
592 9714063 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.20 MZ
593 9712861 krakers Wiktor Kroker 2024.03.20 WP
594 9712846 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.20 PM
595 9710542 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.19 WM
596 9711877 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.19 MZ
597 9711768 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.19 WP
598 9712335 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.19 PL
599 9704876 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.18 WM
600 9703576 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.18 WP
601 9707008 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.18 PK
602 9705323 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.17 MP
603 9699752 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.17 WM
604 9699642 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
605 9699332 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.17
606 9702634 Tilia Paweł Hermański 2024.03.17 ŚL
607 9696665 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
608 9695234 krakers Wiktor Kroker 2024.03.17
609 9694849 krakers Wiktor Kroker 2024.03.17
610 9697462 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.17 PK
611 9697812 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.17 PK
612 9702294 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.17 WP
613 9704000 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.17 WP
614 9693044 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.16 PM
615 9692279 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.16
616 9690015 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.16 MZ
617 9689332 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 PM
618 9688907 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
619 9689031 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.16 MZ
620 9691859 Vogelfart Patryk Ptak 2024.03.16 ŚL
621 9688745 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.03.16 ŁD
622 9688492 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 PM
623 9692250 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.16
624 9686964 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.16 PL
625 9692243 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.16
626 9693830 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.16 WP
627 9712521 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.16 WP
628 9683345 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.15 WM
629 9680530 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.15 ŚL
630 9685353 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.15 MZ
631 9680006 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.15
632 9681359 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.03.15 MP
633 9678049 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.14 ŚL
634 9677716 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
635 9677480 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
636 9679271 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
637 9679318 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
638 9677445 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
639 9678152 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.14 WP
640 9676820 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.14 ZP
641 9679040 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.14 WP
642 9705526 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.13 PL
643 9671099 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.13 OP
644 9671020 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.13 ŚL
645 9671032 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.13 WP
646 9674051 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.13
647 9674104 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.13 WP
648 9668132 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
649 9667996 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.12 ZP
650 9665388 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.11 ZP
651 9686898 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.10 MP
652 9669207 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.10 ZP
653 9659683 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.10 ZP
654 9659668 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.10 ZP
655 9660358 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.10 PL
656 9658074 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.03.10 ZP
657 9654657 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.10 PK
658 9655362 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
659 9655207 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
660 9818860 PPJ Marcin Ptak 2024.03.10 WP
661 9651474 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.09 PL
662 9649039 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.09 WP
663 9644800 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.08 ZP
664 9637957 krakers Wiktor Kroker 2024.03.06 WP
665 9637675 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.06 WP
666 9639024 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.06 ŚL
667 9624078 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.03 ŚL
668 9621924 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.03.03 MP
669 9621885 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.03 MP
670 9621216 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.03 MP
671 9631773 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.03.03 MP
672 9637319 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.03 WP
673 9615379 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.02 PK
674 9616364 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.02 PK
675 9615234 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.02 PK
676 9612301 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.02 MP
677 9617625 Karol Mirek Karol Mirek 2024.03.02 ŚL
678 9619408 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.02 WP
679 9627541 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.02 PM
680 9608862 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.01 WP
681 9596889 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.27 PM
682 9600584 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.27 PM
683 9592413 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.25 MP
684 9579385 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.24 ZP
685 9577196 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
686 9572628 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.22 PM
687 9572613 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.22 MB
688 9572614 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.22 MB
689 9572605 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.22 PM
690 9564052 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.19 MP
691 9558680 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
692 9558676 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
693 9558672 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
694 9558650 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
695 9556339 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.18 ŁD
696 9559068 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.02.18 ZP
697 9553405 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.17 PM
698 9555794 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.17 PM
699 9542789 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.15 MP
700 9540269 krakers Wiktor Kroker 2024.02.14 WP
701 9541474 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.14
702 9534834 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.12 MZ
703 9546730 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.02.11 ZP
704 9530328 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.09 WP
705 9520026 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.08 WP
706 9513362 krakers Wiktor Kroker 2024.02.06 WP
707 9508347 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.02.04 WP
708 9506016 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.04 WP
709 9502153 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
710 9500860 krakers Wiktor Kroker 2024.02.02 WP
711 9486972 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.29 WP
712 9504224 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.01.28
713 9479563 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.01.28
714 9485295 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.28
715 9483184 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.28 WP
716 9476676 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.27 ŚL
717 9472376 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.26 WP
718 9472212 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.26 WP
719 9472277 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.26 WP
720 9466396 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.23
721 9457761 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.01.21 PK
722 9456742 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.21
723 9456805 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.01.21
724 9456748 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.21
725 9456297 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.21
726 9459200 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.21 LB
727 9464586 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.21 WP
728 9452696 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
729 9452683 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
730 9451220 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.20 WP
731 9451633 Vogelfart Patryk Ptak 2024.01.20 ŚL
732 9454100 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.20 WP
733 9447199 Balbi Magdalena Naber 2024.01.19 MZ
734 9454111 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.19 WP
735 9437732 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.17
736 9433198 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.16 WP
737 9381565 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.16 WP
738 9435398 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.16 WP
739 9371718 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.14 WP
740 9377206 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.14 PK
741 9375081 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.14
742 9433118 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
743 9377504 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.14 ZP
744 9367270 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
745 9367173 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
746 9368104 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.13
747 9360986 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.12 MZ
748 9357234 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.11
749 9357960 AW Anna Szotek 2024.01.10 MB
750 9349344 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.01.09 WP
751 9349492 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.09
752 9349745 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.09 WP
753 9345734 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.08 MP
754 9342989 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
755 9340663 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.07
756 9345005 Halina Halina Łukomska 2024.01.07 WP
757 9343057 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.07 WP
758 9333192 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.01.06 WP
759 9334084 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.06 WP
760 9333879 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.01.06 WP
761 9342934 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.06 WP
762 9342715 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.06 WP
763 9337668 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.01.06 WP
764 9330487 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.05 MP
765 9329786 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.05 WP
766 9329637 krakers Wiktor Kroker 2024.01.05 WP
767 9473767 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.01.04 WP
768 9328413 krakers Wiktor Kroker 2024.01.04 WP
769 9324571 SB :) Szymon Sendera 2024.01.03 LB
770 9317081 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.01.01 ŚL
771 9313219 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.01 WP
772 9312829 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.01 WP
773 9319344 PPJ Marcin Ptak 2024.01.01 WP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"