GATUNEK

Gatunek: łęczak, Tringa glareola

Rząd: Siewkowe | Bekasowce

Rodzina: Bekasowate | Brodźce

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 1 1
4 330 2658
5 372 4006
6 79 433
7 150 1289
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10476237 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.21 ŚK
2 10477124 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.21 MZ
3 10475754 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.21 PL
4 10476264 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.21 MZ
5 10475907 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.21 PK
6 10475410 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
7 10475537 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
8 10475581 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
9 10475844 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
10 10475303 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
11 10472781 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
12 10472760 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
13 10471019 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.07.20 PK
14 10470708 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
15 10471184 Robert Lo Robert Locman 2024.07.20 WM
16 10470670 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.20 WP
17 10475153 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
18 10470550 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
19 10470524 Robert Lo Robert Locman 2024.07.20 WM
20 10470751 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.20 ŚK
21 10469935 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
22 10469872 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
23 10469969 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
24 10472254 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
25 10473499 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.20 WP
26 10474604 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
27 10468329 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.19 WP
28 10468930 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
29 10467807 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
30 10463880 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.18 MP
31 10464817 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
32 10466334 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
33 10466431 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
34 10463106 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.17 MZ
35 10460385 ibis Adam Olszewski 2024.07.16 PL
36 10460219 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
37 10459290 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
38 10461577 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
39 10461745 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
40 10458010 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.15 PL
41 10457473 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
42 10459109 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
43 10458715 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.15 WP
44 10455861 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.14 MZ
45 10455596 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.07.14 MP
46 10457072 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
47 10455357 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.14 ZP
48 10454533 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
49 10454089 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.14 WP
50 10454008 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
51 10453897 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.14 PL
52 10454609 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
53 10454198 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
54 10453963 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
55 10454102 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.14 WM
56 10451870 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.07.14 PM
57 10455317 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
58 10457556 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
59 10460419 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.07.14 PL
60 10456951 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.13 ŁD
61 10450924 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 WP
62 10450982 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
63 10453757 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
64 10449945 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 WP
65 10449525 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
66 10448153 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.13 MP
67 10448163 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
68 10447976 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.13 WP
69 10448883 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.13 MZ
70 10449128 Marek Marek Marek Pacuk 2024.07.13 WM
71 10449123 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
72 10446135 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.12 ŚL
73 10446273 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
74 10452941 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.12 WM
75 10447385 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
76 10445895 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.11 ZP
77 10445653 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
78 10445889 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.11 ZP
79 10445621 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
80 10445808 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.11 ŁD
81 10444002 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.11 ŚL
82 10445941 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
83 10445827 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
84 10442974 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
85 10442897 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
86 10441193 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.10 PK
87 10443352 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
88 10439323 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
89 10440797 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.09 PK
90 10437688 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.08 PL
91 10432968 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
92 10432960 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
93 10432750 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
94 10436008 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.08 WP
95 10433608 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.08 MP
96 10431568 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
97 10430866 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
98 10430810 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
99 10430809 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.07 ŚL
100 10430090 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
101 10430069 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.07.07 WM
102 10430248 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
103 10429065 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.07 ŚL
104 10462269 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.07 MZ
105 10428718 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 MZ
106 10439134 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.07
107 10427931 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.07 WM
108 10427576 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
109 10427443 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
110 10430544 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
111 10431918 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
112 10431941 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
113 10425790 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.06 MZ
114 10426251 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
115 10424090 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
116 10424088 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
117 10424109 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
118 10422324 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
119 10421509 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.06 WP
120 10421728 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
121 10423927 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.06 ŁD
122 10431417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
123 10427507 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
124 10420686 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.05 MZ
125 10419846 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.05 ŚL
126 10419911 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.05 MP
127 10419009 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
128 10417768 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
129 10415806 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
130 10415419 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
131 10416702 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
132 10413643 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.04 ŚK
133 10414091 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
134 10413691 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
135 10412878 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
136 10412903 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
137 10412902 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.04 ŚL
138 10412387 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.03 ZP
139 10410616 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.03 MZ
140 10406802 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
141 10405936 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.02 PK
142 10405841 Gutek Gustaw Schneider 2024.07.02 ŚL
143 10404120 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.01 PL
144 10404068 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.01 MZ
145 10403388 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
146 10402825 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
147 10402816 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
148 10431545 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
149 10433327 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
150 10402650 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.01 PL
151 10402276 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.30 PL
152 10400407 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
153 10399850 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
154 10400245 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
155 10403846 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
156 10398024 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.30 WM
157 10399229 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
158 10397258 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
159 10397808 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
160 10399592 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.30 WM
161 10399768 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
162 10399889 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
163 10409037 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
164 10396147 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
165 10395076 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
166 10393205 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
167 10393455 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.29 OP
168 10393540 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
169 10394550 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
170 10396289 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
171 10394574 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.28 PK
172 10388004 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.27 PL
173 10387213 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.27 PK
174 10386292 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
175 10385123 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
176 10385520 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
177 10383356 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.26 WP
178 10381307 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.25 ŚL
179 10381499 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.25 WM
180 10378056 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
181 10377217 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
182 10378534 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
183 10378439 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
184 10372232 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
185 10370987 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.23 PK
186 10368225 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
187 10368218 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
188 10366535 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
189 10366258 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
190 10368173 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
191 10367671 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.22 PK
192 10368475 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.22 WM
193 10362655 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.21 PL
194 10360215 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.20 PK
195 10360019 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.20 PL
196 10361052 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
197 10360329 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
198 10360308 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
199 10358708 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
200 10358704 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
201 10356239 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.19 PL
202 10358825 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.19 MZ
203 10356955 krakers Wiktor Kroker 2024.06.19 WP
204 10353346 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.18 ŚL
205 10352004 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
206 10347871 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
207 10344418 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
208 10398843 Tarda Wojciech Kaczor 2024.06.16 KP
209 10351199 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
210 10340707 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
211 10341609 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
212 10342491 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
213 10337998 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
214 10341584 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
215 10342588 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
216 10333691 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.14 PL
217 10330632 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.14 ZP
218 10326318 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
219 10321133 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
220 10318571 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.10 PL
221 10343440 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
222 10275281 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
223 10275261 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
224 10275383 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
225 10275107 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
226 10282219 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
227 10273441 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
228 10266448 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
229 10300412 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
230 10257601 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
231 10261570 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
232 10241785 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.29 PL
233 10239987 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
234 10237222 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
235 10229521 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
236 10214515 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
237 10214785 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
238 10209333 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
239 10223139 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
240 10228358 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
241 10205847 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
242 10204479 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
243 10218108 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.23 ŁD
244 10201911 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
245 10205674 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
246 10201470 krakers Wiktor Kroker 2024.05.22 WP
247 10196054 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.21 OP
248 10192623 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
249 10194888 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.21 MP
250 10189683 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
251 10187525 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚL
252 10187442 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚL
253 10185870 Marek Derda Marek Derda 2024.05.20 WM
254 10180783 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
255 10180935 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
256 10180979 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
257 10180760 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
258 10178564 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
259 10184115 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.19 ŚL
260 10177810 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.19 ŚL
261 10182124 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.19 ŚL
262 10182747 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
263 10185420 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
264 10171138 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
265 10169284 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
266 10169855 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 MP
267 10171165 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 MP
268 10169105 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 MP
269 10168984 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 MP
270 10171007 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
271 10168372 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
272 10168431 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
273 10172330 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.18 PK
274 10172949 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.18 MZ
275 10170390 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.18 ŚL
276 10165230 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
277 10170385 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.18 ŚL
278 10164275 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.18 ŁD
279 10205787 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
280 10225657 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
281 10163347 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.17 PL
282 10163157 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
283 10164086 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
284 10161112 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 ŚL
285 10159231 Mario Mariusz Zub 2024.05.17 LB
286 10162185 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.17 ŁD
287 10155284 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
288 10155240 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
289 10161854 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.16 PK
290 10149068 Robert Lo Robert Locman 2024.05.15 PL
291 10147166 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.15 WM
292 10150167 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
293 10150177 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.15 ŚL
294 10152517 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15
295 10153855 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.15 LB
296 10144851 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.14 LS
297 10142504 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
298 10161834 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
299 10141291 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.14 LS
300 10140671 Robert Lo Robert Locman 2024.05.14 WM
301 10145016 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14
302 10162477 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
303 10138467 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.14 OP
304 10137184 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.13 PK
305 10137138 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
306 10141235 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.13 MZ
307 10132741 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
308 10131098 Robert Lo Robert Locman 2024.05.13 WM
309 10133778 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
310 10137426 krakers Wiktor Kroker 2024.05.13 WP
311 10134453 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.13 LB
312 10134414 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
313 10129569 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.12 ZP
314 10127933 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
315 10131005 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
316 10126742 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
317 10159206 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
318 10134426 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
319 10126460 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.12 ŚL
320 10130616 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.12 ZP
321 10124996 Ewajan Ewa Janas 2024.05.12 MP
322 10122293 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
323 10119858 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
324 10120951 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
325 10126689 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
326 10125335 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
327 10132122 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.12 MP
328 10144026 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
329 10114695 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
330 10114638 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
331 10119817 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
332 10116178 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
333 10125259 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
334 10113190 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
335 10124261 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
336 10138146 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
337 10115778 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
338 10118226 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
339 10110839 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
340 10112757 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
341 10117391 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
342 10110410 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
343 10119784 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
344 10131126 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
345 10110403 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
346 10109775 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
347 10110392 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
348 10110383 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
349 10110377 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
350 10110369 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
351 10190573 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
352 10110803 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
353 10110828 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
354 10127672 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
355 10114554 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
356 10120549 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
357 10107061 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
358 10108418 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
359 10116040 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
360 10113689 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
361 10113778 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
362 10116024 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
363 10129287 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
364 10115488 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
365 10106919 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.11 OP
366 10114618 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
367 10110779 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
368 10116897 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
369 10115100 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
370 10107101 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
371 10117732 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
372 10130169 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
373 10118856 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
374 10108531 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
375 10119134 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
376 10138549 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
377 10124134 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
378 10113565 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
379 10108526 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
380 10117322 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
381 10115870 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
382 10106096 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
383 10205960 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
384 10104778 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
385 10104736 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
386 10137935 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
387 10124087 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
388 10116120 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
389 10105469 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
390 10122020 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
391 10141003 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
392 10123693 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
393 10113102 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
394 10115123 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
395 10115619 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.11 MZ
396 10115688 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
397 10110203 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
398 10120821 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
399 10121245 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
400 10143077 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
401 10143112 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
402 10144471 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
403 10108620 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
404 10143263 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
405 10120605 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
406 10120531 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
407 10119394 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
408 10110219 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
409 10112430 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
410 10193997 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
411 10108555 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
412 10119496 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
413 10112915 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
414 10117112 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.11 PK
415 10107821 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
416 10107627 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.11 MZ
417 10101755 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.10 WP
418 10102751 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.10 ŚL
419 10101845 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.10 OP
420 10100836 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
421 10100402 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
422 10099938 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
423 10097807 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
424 10095697 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
425 10094118 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
426 10093576 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.09 MZ
427 10093592 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.09 MZ
428 10095365 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
429 10096865 krakers Wiktor Kroker 2024.05.09 WP
430 10108557 Robert Lo Robert Locman 2024.05.09 WM
431 10388195 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.09 MP
432 10089754 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.08 ŚL
433 10089970 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
434 10087372 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
435 10085733 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.05.08 MZ
436 10085290 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
437 10083531 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.07 WP
438 10083948 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
439 10079990 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
440 10082297 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
441 10082301 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
442 10082329 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
443 10082357 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
444 10084308 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.07 ŚL
445 10082191 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
446 10080722 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.06
447 10076523 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.06 MZ
448 10079143 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.06 ZP
449 10075066 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
450 10075156 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
451 10074428 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
452 10074493 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
453 10074521 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
454 10078844 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
455 10078764 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.06 LB
456 10072265 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.05 MP
457 10069166 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
458 10071738 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
459 10073018 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
460 10069277 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
461 10066518 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.05 PL
462 10066204 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.05 WP
463 10064718 Mario Mariusz Zub 2024.05.05 LB
464 10065680 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
465 10065053 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.05 ŚL
466 10062704 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
467 10062529 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.05 KP
468 10067974 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
469 10066345 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
470 10062650 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
471 10063494 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
472 10066099 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.05 MP
473 10078686 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
474 10063989 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
475 10063767 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.04
476 10070433 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
477 10057741 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
478 10059155 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
479 10057259 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.04
480 10055747 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
481 10055723 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.04 PK
482 10140346 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.04 MZ
483 10052456 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
484 10051349 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 ŚK
485 10051076 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
486 10058283 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
487 10049725 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.04 PM
488 10063925 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.04 MP
489 10049357 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
490 10059875 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.04 MP
491 10050216 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
492 10061774 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.04 MP
493 10053308 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 MP
494 10047046 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.03 WP
495 10044974 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
496 10045231 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
497 10046840 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
498 10044409 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.03 PK
499 10043461 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
500 10043623 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
501 10041026 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
502 10043888 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
503 10043580 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
504 10042238 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
505 10039531 krakers Wiktor Kroker 2024.05.03 WP
506 10040994 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
507 10039382 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
508 10040223 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
509 10042369 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
510 10039602 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
511 10043572 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
512 10039095 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.03 ZP
513 10046734 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
514 10037426 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.03 WP
515 10037421 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.03 WP
516 10037033 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
517 10037705 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
518 10042805 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
519 10039993 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
520 10040892 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.03 PK
521 10043081 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
522 10042989 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
523 10046825 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
524 10033383 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
525 10046689 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
526 10032860 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.02 PL
527 10032452 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.02 PK
528 10032675 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
529 10031793 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.02 ŚL
530 10031827 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.02 ŚL
531 10031763 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
532 10032135 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
533 10030538 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
534 10028513 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.02
535 10028618 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
536 10028933 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
537 10030309 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
538 10028718 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
539 10027053 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.02 WM
540 10027020 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
541 10026983 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
542 10026911 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
543 10030293 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
544 10025847 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
545 10031046 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
546 10044172 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
547 10035340 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.02 ŚL
548 10031748 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.02 MZ
549 10029816 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
550 10030023 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
551 10068618 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 PM
552 10031463 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
553 10023563 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
554 10023160 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
555 10023161 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
556 10022782 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
557 10023174 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
558 10023154 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
559 10023149 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
560 10021610 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
561 10019777 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.01 LB
562 10022431 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
563 10018875 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
564 10018931 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
565 10026759 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
566 10018613 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.01 ŚL
567 10022833 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.01 PK
568 10022427 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
569 10020736 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.01 MP
570 10016743 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.01 WP
571 10029414 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
572 10016506 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
573 10016098 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.01 PL
574 10016631 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
575 10017935 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
576 10014712 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
577 10017907 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
578 10013738 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
579 10013769 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
580 10017887 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
581 10013555 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.01 PM
582 10028673 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
583 10016589 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.01 MZ
584 10018975 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
585 10019013 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
586 10020542 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
587 10020868 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.01 WM
588 10021224 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.01 WP
589 10025379 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
590 10025411 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
591 10028112 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.01 LS
592 10024532 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
593 10024501 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
594 10023453 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
595 10029659 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
596 10023385 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.01 WP
597 10023344 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.01 PM
598 10083234 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 PL
599 10022893 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
600 10022369 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.01 MP
601 10026062 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.01 MP
602 10021132 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.30 PK
603 10011607 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
604 10011378 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.30 MZ
605 10011570 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.30 PK
606 10010355 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.30 WP
607 10011992 krakers Wiktor Kroker 2024.04.30 WP
608 10009238 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
609 10009204 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
610 10009200 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
611 10008369 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
612 10006848 Robert Lo Robert Locman 2024.04.30 PL
613 10008394 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.30 PK
614 10006252 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.30 ŚL
615 10037853 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.30 MZ
616 10014624 Ewajan Ewa Janas 2024.04.30 PK
617 10006103 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.30 ŚL
618 10010419 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.30 MZ
619 10004207 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
620 10004228 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
621 10004224 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
622 10004194 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
623 10003295 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.29 LB
624 10004184 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
625 10004177 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
626 10003498 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.29 WM
627 10002823 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
628 10002843 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
629 10020702 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.29 LS
630 10037844 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.29 MZ
631 9998003 Robert Lo Robert Locman 2024.04.29 WM
632 10005038 krakers Wiktor Kroker 2024.04.29 WP
633 10004916 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.29 PK
634 9995317 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
635 9993673 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.28 ZP
636 9993754 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.28 WP
637 9995033 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
638 9993161 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
639 9998996 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
640 9993603 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
641 9993311 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.28 PL
642 9992516 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
643 9993564 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
644 9998344 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
645 9993521 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
646 9998502 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
647 9992373 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
648 9991131 Marek Derda Marek Derda 2024.04.28 PL
649 9996913 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
650 9994622 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
651 9994615 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
652 9990664 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
653 9989784 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.28 WM
654 9990665 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
655 9990055 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
656 9990654 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
657 9998644 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
658 9993527 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
659 9996804 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
660 9990243 Tilia Paweł Hermański 2024.04.28 ŚL
661 9998413 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
662 9993453 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
663 9989137 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
664 10000524 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
665 9989036 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.28 PK
666 9998782 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
667 9993417 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
668 9987363 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.28 MZ
669 9988271 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
670 10013347 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.28 MP
671 9985789 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
672 9987968 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.28 MP
673 9988738 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.28 WP
674 10000391 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
675 9985586 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
676 9985312 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
677 9985149 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
678 9996539 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
679 9987479 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
680 9987623 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.28 PK
681 9995257 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.28 WP
682 9990127 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.28 KP
683 9992994 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
684 9990842 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
685 9989619 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.28 WP
686 9990808 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.28 MZ
687 9986060 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.28 MZ
688 9981525 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
689 9983432 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.27 PL
690 9984066 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.27 WP
691 9981203 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
692 9980142 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
693 9980097 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
694 9980790 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.27 PL
695 9984932 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.27 WP
696 9980139 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.27 ŚL
697 9976659 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
698 9982456 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.27 PK
699 9984491 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
700 9975324 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
701 9975430 Marek Derda Marek Derda 2024.04.27 PL
702 9976471 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.27
703 9983370 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
704 9996082 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
705 9974072 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚL
706 9975363 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
707 9973903 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚL
708 9973877 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
709 9973770 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.27 PL
710 9973698 Marek Derda Marek Derda 2024.04.27 PL
711 9973602 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.27 LS
712 9975075 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
713 9974843 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
714 9973452 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
715 9976675 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
716 9975441 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.27 WP
717 9984381 Mit_photography Filip Mitręga 2024.04.27 ŚL
718 9979315 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.27 MZ
719 9978700 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
720 9978608 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
721 9996073 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.27 PL
722 9975769 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
723 9981699 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.27 PL
724 9970984 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.26 PK
725 9971531 Mario Mariusz Zub 2024.04.26 LB
726 9968880 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.26 PL
727 9968777 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
728 9968630 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
729 9966810 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.26 MZ
730 9967248 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
731 9968724 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
732 9971730 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
733 9968829 krakers Wiktor Kroker 2024.04.26 WP
734 9968402 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.26 MP
735 9964811 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.25 WP
736 9965958 Halina Halina Łukomska 2024.04.25 WP
737 9965507 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
738 9965716 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
739 9964909 Mario Mariusz Zub 2024.04.25 LB
740 9963396 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
741 9962810 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.25 PK
742 9962647 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.25 PK
743 9961640 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.25 ŚL
744 9960359 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.24 ŚL
745 9958938 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
746 9955739 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
747 9956343 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
748 9956482 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
749 9954632 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
750 9956139 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
751 9955678 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.23 MZ
752 9954615 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
753 9956648 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
754 9953758 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.23 ŁD
755 9952741 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.23 PK
756 9953514 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
757 9957183 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
758 9954006 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
759 9956798 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.23 WP
760 9955523 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.23 LS
761 9958375 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
762 9957150 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
763 9997391 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.04.23 ZP
764 9957107 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
765 9950170 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
766 9950094 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
767 9950462 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
768 9968866 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.22 PL
769 9950031 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
770 9950133 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
771 9949866 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
772 9950330 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
773 9950420 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
774 9952385 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
775 9950818 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.22 ŚL
776 9951443 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.22 WM
777 9947471 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.21 MP
778 9944113 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
779 9943844 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.21 ŚL
780 9942826 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
781 9942473 Mario Mariusz Zub 2024.04.21 LB
782 9942641 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
783 9942760 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.21
784 9942804 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.21 PL
785 9944039 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
786 9965039 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.21 PK
787 9943995 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
788 9940595 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
789 9941449 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
790 9940571 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
791 9944063 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
792 9940411 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.21 LS
793 9940468 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.21 LS
794 9945465 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.21 MZ
795 9940450 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.21 PK
796 9940732 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.21 KP
797 9961929 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.21 WM
798 9943941 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
799 9943928 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
800 9940190 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.21 WP
801 9946395 PPJ Marcin Ptak 2024.04.21 WP
802 9941963 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.21 MZ
803 9942068 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.21 MZ
804 9944390 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
805 9946346 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.21 ŚL
806 9938145 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.20 MP
807 9938325 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
808 9936711 Robert Lo Robert Locman 2024.04.20 WM
809 9935868 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.20 PK
810 9935821 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.20 PK
811 9938393 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
812 9935648 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
813 9938807 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
814 9938802 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
815 9936877 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
816 9933009 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.20 WP
817 9933973 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
818 9933425 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.20 MZ
819 9933086 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
820 9938062 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.20 MP
821 9938738 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.20 ŚL
822 9932686 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.20 MP
823 10068638 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
824 9933076 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
825 9930250 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.19 MP
826 9931297 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
827 9930670 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
828 9930104 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
829 9936838 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.19 PK
830 9930075 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
831 9929244 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 ŁD
832 9931045 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
833 9930514 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
834 9928522 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.19 PK
835 9931154 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
836 9930561 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
837 9928222 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.19 ŚL
838 9931134 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
839 9930470 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
840 9927830 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.19 ŚL
841 9927823 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.19 ŚL
842 9933205 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.19 MP
843 9929524 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.19 MP
844 9929539 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.19 MP
845 9926011 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
846 9926004 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
847 9926520 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18
848 9925229 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.18 ŁD
849 9928470 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.18 MP
850 9923037 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.17 WM
851 9921643 krakers Wiktor Kroker 2024.04.17 WP
852 9917199 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.16 ŚL
853 9919129 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.16 ŚL
854 9914011 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.15 WP
855 9915859 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.15 PK
856 9915839 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.15 PK
857 9908408 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.14 PM
858 9910464 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.14 PM
859 9906654 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
860 9905237 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.14 MZ
861 9905406 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.14 ŚL
862 9907052 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.14 ŚK
863 9904583 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.04.14
864 9904167 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.14 MZ
865 9902502 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.14 WP
866 9906782 Ewajan Ewa Janas 2024.04.14 MP
867 9908789 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.14 ZP
868 9903203 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.14 WP
869 9903267 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
870 9900717 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.14 LB
871 9900699 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.14 PL
872 9910550 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.14 MP
873 9905297 krakers Wiktor Kroker 2024.04.14 WP
874 9908904 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.14 LB
875 9910715 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
876 9895510 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.13 ŚL
877 9892006 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.13 ŚL
878 9891412 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
879 10047474 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
880 9890678 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
881 9897652 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.04.13 PK
882 9899290 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
883 9888814 Mario Mariusz Zub 2024.04.12 LB
884 9889700 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.12 WP
885 9888008 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
886 9887438 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.12 ŚL
887 9887866 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
888 9886823 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
889 9885262 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
890 9889833 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.12 ŚL
891 9886772 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.12 MP
892 9881368 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.11 PK
893 9881622 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.11 PK
894 9881487 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.11 ŚL
895 9880129 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.11 ŚL
896 9877125 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.10 PL
897 9874804 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.10 PL
898 9876597 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.10 PL
899 9878281 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.10 ŚL
900 9872288 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
901 9870303 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
902 9868537 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚL
903 9866121 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚL
904 9857447 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.08 ŚL
905 9849624 Agrimensor Radosław Musioł 2024.04.07 ŚL
906 9848039 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
907 9850095 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.07 ŚL
908 9842968 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
909 9841677 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
910 9842734 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.06 ŚL
911 9836410 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.06 PK
912 9836488 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.06 PK
913 9839733 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.06 PK
914 9839804 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.04.06 PK
915 9841633 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.06
916 9842647 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.06 WP
917 10394756 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.06 MP
918 9829725 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
919 9831621 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
920 9832222 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.05 MP
921 9824308 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.04 WP
922 9818786 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
923 9819142 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.03 PK
924 9818797 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
925 9818760 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
926 9813937 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.02 PK
927 9810474 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 MP
928 9802865 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.01 MP
929 9798153 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.01 WP
930 9803119 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
931 9842539 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.04.01 MP
932 9723618 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.21 WM

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021