GATUNEK

Gatunek: jer, Fringilla montifringilla

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Łuszczakowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 195 2916
2 44 401
3 152 1246
4 42 288
5 4 4
6 16 17
7 0 0
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10318331 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.10 PM
2 10326087 Ewajan Ewa Janas 2024.06.10 PM
3 10317709 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.06.10 PM
4 10317225 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
5 10311172 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.09 PM
6 10339588 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.09 PM
7 10302820 Tilia Paweł Hermański 2024.06.08 PM
8 10302548 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.08 PM
9 10293955 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.06.06 PM
10 10287600 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.05 PM
11 10287100 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.04 PM
12 10282464 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.04 PM
13 10325247 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.03 PM
14 10325248 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.03 PM
15 10278692 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
16 10271733 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.01 PM
17 10255942 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
18 10255940 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
19 10161707 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
20 10068795 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.05 ŁD
21 9985391 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.27 PM
22 9984483 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
23 9962925 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
24 9957901 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.24 PM
25 9947173 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
26 9919159 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.16 ŚL
27 9902764 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.14 MZ
28 9896386 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.13 PL
29 9891950 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.13 PL
30 9923563 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.13 PM
31 9886506 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
32 9886065 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
33 9874635 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.10 ZP
34 9869189 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.09 PM
35 9859601 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
36 9859579 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
37 9860928 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
38 9860234 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
39 9851993 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
40 9851701 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
41 9855854 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.07 WM
42 9848947 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.07 PL
43 9845117 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.07 ŚL
44 9899909 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.07 WM
45 9856097 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.07 WM
46 9845197 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.07 PL
47 9834015 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
48 9838274 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
49 9837925 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
50 9848213 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.06 KP
51 9834841 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.06 WM
52 9829582 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.05 PL
53 9827104 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.05 PL
54 9831796 Halina Halina Łukomska 2024.04.05 PK
55 9827621 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.03 WM
56 9815755 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
57 9811470 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.02 PL
58 9824240 krakers Wiktor Kroker 2024.04.02 WP
59 9807156 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.01 MZ
60 9801257 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
61 9827484 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.01 MZ
62 9798010 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
63 9790796 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.31 PL
64 9789397 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.31 PL
65 9789074 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.31 ZP
66 9787854 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.31 PK
67 9794143 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.31 MZ
68 9796446 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.03.31 PK
69 9780215 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
70 9779700 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.30 ŚL
71 9782838 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.30 LB
72 9786370 krakers Wiktor Kroker 2024.03.30 WP
73 9783403 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.03.30 MP
74 9778867 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
75 9776553 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.29 ŚL
76 9774930 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
77 9776500 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
78 9776142 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
79 9774598 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
80 9771840 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.03.29 WM
81 9774234 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.29 MB
82 9773090 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.29 MP
83 9772397 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
84 9771234 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
85 9809814 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.29 MZ
86 9770676 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.29 MZ
87 9771647 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.29 PL
88 9768891 Ivory Iwona Rylska 2024.03.28 WP
89 9777758 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.28 PL
90 9768532 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.28 MZ
91 9786678 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.28 MZ
92 9766385 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.28 PL
93 9786715 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.28 MZ
94 9766523 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
95 9766055 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
96 10259476 PPJ Marcin Ptak 2024.03.28 WP
97 9769377 krakers Wiktor Kroker 2024.03.28 WP
98 9770433 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.28 MZ
99 9761870 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.27 ŁD
100 9761739 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.27 ZP
101 9764036 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
102 9763409 Este Sławomir Tatoń 2024.03.27 MZ
103 9760871 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.27 MZ
104 9768511 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.27 LB
105 9760976 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.27 MZ
106 9764526 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.03.27 KP
107 9767604 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.26 WP
108 9758420 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
109 9759370 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.26 PL
110 9755578 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.03.26 WM
111 9759505 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.26 PM
112 9760041 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.26 MZ
113 9755031 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.26 MZ
114 9753806 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.26 LB
115 9753146 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
116 9752249 Robert Lo Robert Locman 2024.03.25 WM
117 9751890 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.25 PL
118 9750808 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.25 WP
119 9750048 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.25 PL
120 9754125 krakers Wiktor Kroker 2024.03.25 WP
121 9751036 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.03.25 KP
122 9770454 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.25 MZ
123 9803738 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
124 9752943 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.25 WM
125 9744917 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.24
126 9743851 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.03.24 ŁD
127 9742346 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.24
128 9744698 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
129 9741648 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.24
130 9742609 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.24 WP
131 9743048 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.24 WP
132 9740431 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.24 PL
133 9740451 Ivory Iwona Rylska 2024.03.24 WP
134 9745458 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.24 ZP
135 9741117 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
136 9747696 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.03.24 PM
137 9744942 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.24 MZ
138 9868044 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.24 WM
139 10259385 PPJ Marcin Ptak 2024.03.24 WP
140 9735154 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.23 LB
141 9735292 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
142 9736358 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
143 9736352 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
144 9732868 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.23
145 9731868 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.23 MZ
146 9759707 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.23 ZP
147 9746633 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.23 MP
148 9735199 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.23 PM
149 9735914 Vogelfart Patryk Ptak 2024.03.23 ŚL
150 9735239 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
151 9748921 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
152 9735343 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.23 WP
153 9737994 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.23 WP
154 9729210 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.22 PL
155 9728675 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
156 9728657 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
157 9732161 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.22
158 9725754 krakers Wiktor Kroker 2024.03.22 WP
159 9725609 krakers Wiktor Kroker 2024.03.22 WP
160 9725615 krakers Wiktor Kroker 2024.03.22 WP
161 9731410 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.22 PL
162 9722532 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.21 ŚL
163 9722378 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.03.21 ŚL
164 9721433 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.21 PL
165 9722521 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.03.21 ŚL
166 9721224 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.21 PK
167 9732099 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.21
168 9720799 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.21 PL
169 9720337 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.21 ZP
170 9721118 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.21 ŚL
171 9725718 Antek Życki Antoni Życki 2024.03.20 MZ
172 9717473 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.20 WP
173 9709100 Robert Lo Robert Locman 2024.03.19 WM
174 9716014 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.18
175 9706282 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.18 MP
176 9705254 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.18 ZP
177 9866352 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.18 WM
178 9702656 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.17 MP
179 9700954 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.17 WP
180 9738195 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.17 ZP
181 9697751 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
182 9697265 Ewajan Ewa Janas 2024.03.17 LB
183 9691391 Młody ornitolog Marek Faber 2024.03.16 ŚL
184 9690458 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.16 PM
185 9689308 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.03.16 MZ
186 9708956 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.16 LB
187 9692697 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.16 LB
188 9746941 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.03.16 MP
189 9693530 Ewajan Ewa Janas 2024.03.16 LB
190 9686824 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.16 MP
191 9693474 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
192 10259320 PPJ Marcin Ptak 2024.03.16 WP
193 9694096 Młody ornitolog Marek Faber 2024.03.16 ŚL
194 9698673 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.03.16 ŚL
195 9709612 PPJ Marcin Ptak 2024.03.15 WP
196 9682796 Młody ornitolog Marek Faber 2024.03.15 ŚL
197 9685058 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.15
198 9678155 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.14 WP
199 9673568 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
200 9669641 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.13 PK
201 9818879 PPJ Marcin Ptak 2024.03.13 WP
202 9668123 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
203 9670016 PPJ Marcin Ptak 2024.03.12 WP
204 9818862 PPJ Marcin Ptak 2024.03.10 WP
205 9649521 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.09 MP
206 9645824 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.08 MZ
207 9639608 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.06 WP
208 9633584 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.05 WP
209 9865701 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.04 WM
210 9622835 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.03 PK
211 9616836 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.03.02 ŁD
212 9616493 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.02 PL
213 9618904 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.02 PL
214 9608140 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.01 MP
215 9607641 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.29 ŚL
216 9605076 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.29 MZ
217 9602409 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.28 MZ
218 9600802 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.27 ZP
219 9597325 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.27 WP
220 9597320 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.27 WP
221 9592922 PPJ Marcin Ptak 2024.02.25 WP
222 9585622 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.25 WP
223 9582699 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.24 WP
224 9592294 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.24 WP
225 9578660 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.24 PK
226 9577224 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
227 9571429 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.02.22 ZP
228 9569722 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.02.21 ZP
229 9565895 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.20 WP
230 9560674 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.02.18 PL
231 9559050 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.02.18 ŚL
232 9561863 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.02.18 PK
233 9552637 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.17 WP
234 9548482 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.16 MZ
235 9553770 PPJ Marcin Ptak 2024.02.16 WP
236 9550165 Antek Życki Antoni Życki 2024.02.15 MZ
237 9553812 PPJ Marcin Ptak 2024.02.15 WP
238 9540284 krakers Wiktor Kroker 2024.02.14 WP
239 9538079 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.13 WP
240 9552170 PPJ Marcin Ptak 2024.02.12 WP
241 9530265 Este Sławomir Tatoń 2024.02.11 MZ
242 9530257 Este Sławomir Tatoń 2024.02.11 MZ
243 9528574 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.11 PL
244 9564488 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.11 MP
245 9564438 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.11 MP
246 9526728 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.10 LB
247 9524011 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
248 9518122 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.08 MZ
249 9516980 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.06 MP
250 9510723 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.05 MZ
251 9507198 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.02.04 ŁD
252 9505757 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.04 MZ
253 9502412 Johnny Jan Kotlarz 2024.02.03 WP
254 9504233 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.03 ŁD
255 9501920 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.02.03 ZP
256 9505052 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.02.03 WP
257 9501639 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.02 WP
258 9497527 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.01 PK
259 9495968 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
260 9495002 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.31 LS
261 9496049 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.01.31 MP
262 9493929 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.30 MP
263 9492196 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.30 WP
264 9491098 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.30 MZ
265 9494162 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.30 WP
266 9490185 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
267 9484060 Este Sławomir Tatoń 2024.01.28 MZ
268 9482643 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.28 ZP
269 9483652 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.01.28 WP
270 9482705 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.28 MZ
271 9482702 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.28 MZ
272 9480647 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.01.28 ŚL
273 9483979 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.28 MZ
274 9483669 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.28 MZ
275 9479417 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.28 ŁD
276 9483487 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.01.28 MP
277 9485553 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.01.28 MZ
278 9479754 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.27 MZ
279 9475222 Balbi Magdalena Naber 2024.01.27 MZ
280 9479326 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.27 MZ
281 9476499 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.27 WM
282 9473304 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.26 MP
283 9472457 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.26 WP
284 9473360 Halina Halina Łukomska 2024.01.26 WP
285 9486604 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.26 MZ
286 9472822 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.26 WM
287 9474636 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.25 WP
288 9465620 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.01.23 ŁD
289 9466576 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.01.23 MP
290 9469537 ibis Adam Olszewski 2024.01.23 PL
291 9462661 Robert Lo Robert Locman 2024.01.22 WM
292 9458504 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
293 9460451 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.21 ŁD
294 9458566 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.21 ŁD
295 9458157 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.21 MZ
296 9456727 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.01.21 LB
297 9457298 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.21 PK
298 9467772 Ewajan Ewa Janas 2024.01.21 MZ
299 9456199 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.01.21 PK
300 9456296 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.21
301 9459436 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.01.21 MP
302 9458749 Este Sławomir Tatoń 2024.01.21 MZ
303 9455490 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.21 ŚL
304 9455272 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.21 ŚL
305 9458292 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.21 MZ
306 9454856 Marek Derda Marek Derda 2024.01.21 WM
307 9462748 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.21 MZ
308 9452447 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.20 PK
309 9452843 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.20 LB
310 9451381 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.20 MZ
311 9451295 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
312 9451289 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
313 9451284 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
314 9450548 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.20
315 9449982 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.20 MZ
316 9452999 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.20 PK
317 9448720 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.19 PK
318 9445858 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.01.19 MP
319 9447553 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.01.19 ŚL
320 9449810 Tilia Paweł Hermański 2024.01.19 ŚL
321 9445061 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.01.18 ŚL
322 9437141 krakers Wiktor Kroker 2024.01.17 WP
323 9436169 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.01.17 PK
324 9436918 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.01.17 ŚL
325 9437350 Marta Świtała Marta Świtała 2024.01.17 ŚL
326 9458143 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.17 MZ
327 9442787 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.17 MP
328 9437603 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.17 ŚL
329 9437122 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.17 LB
330 9435492 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.16 MP
331 9433107 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.16
332 9433996 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.01.16 MP
333 9433193 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.16 ZP
334 9433785 Este Sławomir Tatoń 2024.01.16 MZ
335 9433171 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.16 ZP
336 9435421 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.16 MZ
337 9442818 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.16 MP
338 9434560 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.01.16 PK
339 9407073 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.16 PK
340 9379388 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.01.15 OP
341 9380807 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.01.15 MZ
342 9373803 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.01.14 ŚL
343 9374715 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.14 MZ
344 9371383 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.01.14 PK
345 9376231 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.14 MZ
346 9371099 Robert Lo Robert Locman 2024.01.14 WM
347 9370801 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.01.14 PK
348 9377215 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.14 PK
349 9373774 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.14 PK
350 9370880 Mario Mariusz Zub 2024.01.14 LB
351 9451916 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.14 MZ
352 9374352 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.14 PL
353 9371854 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.01.14 ŚL
354 9374759 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.14 LB
355 9434804 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.01.14 MZ
356 9375447 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.14 MZ
357 9375492 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.14 LB
358 9377150 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
359 9366897 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.01.13 MP
360 9365880 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.01.13 MZ
361 9367435 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.13 PK
362 9366514 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.13 OP
363 9364797 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.13 PK
364 9364341 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.13 MZ
365 9366464 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.13 WP
366 9369292 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.13 WP
367 9374039 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.13 WP
368 9363595 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.01.13 ŚL
369 9360492 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.12 MZ
370 9360259 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.01.12 PK
371 9360217 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.01.12 PK
372 9369434 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.12 MZ
373 9360227 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.01.12 PK
374 9359239 krakers Wiktor Kroker 2024.01.12 WP
375 9375159 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.12 ZP
376 9358686 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.12 WP
377 9358583 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.01.12 PK
378 9361819 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.12 MZ
379 9363561 ibis Adam Olszewski 2024.01.12 PL
380 9357293 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.01.11 ŚL
381 9377678 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.11
382 9356470 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.11 PK
383 9357166 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.11 MZ
384 9356643 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.01.11 PM
385 9357582 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.01.11 MP
386 9354232 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.10 PK
387 9353037 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.10 MZ
388 9354957 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.01.10 MP
389 9354850 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.01.10 ŚL
390 9349294 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.01.09 WP
391 9349132 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.01.09 WP
392 9352218 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.01.09 PK
393 9349762 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.01.09 PK
394 9349590 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.01.09 ŚL
395 9349844 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.09 MZ
396 9350560 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.01.09 KP
397 9350855 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.09 PK
398 9348134 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.08 WP
399 9348420 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.08 LB
400 9347784 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.08 WP
401 9346768 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.08 LB
402 9348231 Halina Halina Łukomska 2024.01.08 WP
403 9347748 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.01.08 PK
404 9342441 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.01.07 MP
405 9341938 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.01.07 PK
406 9344188 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
407 9342091 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.07 PK
408 9342031 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.01.07 MP
409 9342347 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.07
410 9340461 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.07 WM
411 9339974 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.07 PL
412 9340038 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.07 LS
413 9342016 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.07
414 9344117 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.07 LB
415 9338775 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.01.07 PK
416 9339310 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.07 OP
417 9464561 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.01.07 ŁD
418 9340777 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.01.07 WP
419 9341719 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.07 MZ
420 9342152 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.07 PK
421 9337296 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.06 WM
422 9335305 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.06 MZ
423 9337286 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.06 WM
424 9344934 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.01.06 PK
425 9333788 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.01.06 PK
426 9335388 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.06 OP
427 9332809 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.06 WM
428 9330980 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.05
429 9329212 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.05 MZ
430 9679445 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.01.05 MP
431 9328025 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.04 ZP
432 9328185 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.01.04 ŚL
433 9327071 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.03 ZP
434 9324759 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.03 PK
435 9324688 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.01.03 PL
436 9322117 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.02 PK
437 9323153 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.02 MZ
438 9321603 krakers Wiktor Kroker 2024.01.02 WP
439 9320430 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.02
440 9322197 Este Sławomir Tatoń 2024.01.02 MZ
441 9320021 Tarda Wojciech Kaczor 2024.01.02 MZ
442 9320887 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.01.02 PK
443 9323486 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.02 WP
444 9316222 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.01.01 ZP
445 9316609 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.01 ZP
446 9315598 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.01 WP
447 9315336 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.01 WP
448 9315113 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.01 WP
449 9316346 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.01 MZ
450 9315234 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.01 PL
451 9314142 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.01 WP
452 9361820 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.01 WP
453 9314715 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.01.01 ŁD

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"