GATUNEK

Gatunek: muchołówka szara, Muscicapa striata

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Muchołówkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 12 12
5 388 468
6 142 171
7 85 125
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10476848 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
2 10476843 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
3 10476842 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
4 10474881 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.20 ŚL
5 10470694 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.20 PL
6 10471041 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.20 PL
7 10470745 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.20 ŚK
8 10467222 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
9 10468844 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.19 WP
10 10470689 Vogelfart Patryk Ptak 2024.07.18 ŚL
11 10466092 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 PL
12 10465748 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.07.18 WP
13 10465273 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.18 PL
14 10465503 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.07.18 MZ
15 10465775 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.18
16 10462575 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.17 MZ
17 10463378 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.07.17 ŚL
18 10476708 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.17 WP
19 10462153 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.16 MP
20 10460072 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
21 10461618 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.16 WP
22 10458501 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.15 PL
23 10456981 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
24 10454256 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.14
25 10453882 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.07.14 KP
26 10453361 Michał Rycak Michał Rycak 2024.07.14 PM
27 10456452 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
28 10450845 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
29 10450676 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
30 10450712 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.13 PK
31 10448852 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
32 10476719 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.07.12 LB
33 10446161 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.11 PL
34 10444661 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
35 10476717 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.07.10 WP
36 10442069 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.07.10 PK
37 10442934 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.10 ŚL
38 10443345 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
39 10443793 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.10 WP
40 10439467 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.09 KP
41 10440757 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
42 10440732 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
43 10437022 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.09 PK
44 10445304 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.09 ŚK
45 10439118 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.09 WP
46 10452705 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.09 ZP
47 10435035 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.08 PK
48 10437319 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
49 10443869 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
50 10434605 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.08 ZP
51 10434598 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.08 ZP
52 10443807 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
53 10437356 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
54 10437348 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
55 10432729 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.08 PK
56 10438360 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.08 WP
57 10430963 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.07.07 WP
58 10429280 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.07
59 10433093 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.07 ŁD
60 10431274 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.07 PK
61 10439202 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
62 10424057 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
63 10426512 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.06 MZ
64 10423530 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.06 OP
65 10425742 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.06 MZ
66 10421856 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.07.06 MP
67 10427490 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
68 10431400 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
69 10466776 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.05
70 10412600 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.03 PL
71 10410624 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.07.03 LB
72 10409361 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
73 10410013 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
74 10438436 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
75 10438447 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
76 10411360 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.03 WP
77 10406480 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.02 PL
78 10406094 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.02 WM
79 10407945 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
80 10412269 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
81 10453402 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.07.01 MP
82 10412286 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.01
83 10431932 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
84 10433371 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
85 10467438 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
86 10399083 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.30
87 10399475 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.30 PM
88 10397891 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
89 10401255 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
90 10396140 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
91 10394505 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 PL
92 10394898 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.29 PM
93 10393317 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.29 MP
94 10393532 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
95 10391308 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
96 10392012 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
97 10387214 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
98 10389748 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.27 ZP
99 10382751 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.26 PL
100 10384753 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.25 WP
101 10377241 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.24 ŚL
102 10387543 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.24 LS
103 10378797 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
104 10378699 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
105 10376628 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.24 ŚL
106 10371821 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.23 PK
107 10370289 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
108 10370896 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
109 10370312 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
110 10469577 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.23 OP
111 10378634 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.23 MZ
112 10367046 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.22 OP
113 10370576 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.22 WP
114 10365280 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.22 PK
115 10364686 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.22 MP
116 10365292 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
117 10367450 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
118 10363378 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
119 10362965 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.21 WM
120 10362397 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
121 10362334 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
122 10359262 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.20 PK
123 10358883 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.20 PK
124 10358284 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.19 MZ
125 10356296 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.06.19 MZ
126 10357943 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.19 WM
127 10355388 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.18 PK
128 10352867 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.18 WP
129 10379112 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.18 ŚK
130 10351398 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.17 MZ
131 10359087 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.17 PL
132 10351599 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.17 WP
133 10344699 krakers Wiktor Kroker 2024.06.16 WP
134 10344779 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.16
135 10348073 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.16 MZ
136 10344346 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
137 10344382 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
138 10346194 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
139 10343530 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
140 10348670 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.16 MZ
141 10348676 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.16 MZ
142 10342332 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.16 PL
143 10349162 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.16 PK
144 10338236 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.15 MP
145 10337732 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.06.15 MP
146 10343459 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.15 MP
147 10336875 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
148 10335154 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.15 PK
149 10349343 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.06.15 MZ
150 10349700 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
151 10333795 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
152 10332945 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.06.14 WM
153 10333802 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
154 10333783 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
155 10333772 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.14
156 10333739 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.14 WM
157 10334739 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
158 10332837 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.14 MZ
159 10328259 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.13 ŚL
160 10327418 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.13 LB
161 10327589 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
162 10326298 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.12 WP
163 10324674 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.12 WM
164 10326549 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.12 PM
165 10324466 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
166 10324460 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
167 10326333 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.12 PK
168 10326025 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
169 10321167 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
170 10322813 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.11 WP
171 10316714 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.10 ŚL
172 10316360 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
173 10316543 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.10 ŁD
174 10318456 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.10 WP
175 10322892 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.09 MZ
176 10313242 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
177 10312817 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
178 10312475 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
179 10312361 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
180 10311089 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.09 MP
181 10310076 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
182 10309929 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.09 WP
183 10309367 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.06.09 PM
184 10309646 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.06.09 PM
185 10314410 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
186 10315240 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.09 WP
187 10324680 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
188 10307978 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
189 10302903 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
190 10302916 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
191 10302073 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.06.08
192 10317437 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
193 10301165 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
194 10306215 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
195 10300711 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
196 10298840 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.07 PL
197 10298861 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
198 10301660 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.07 ŁD
199 10297576 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
200 10296598 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.07 LS
201 10333548 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.07 MZ
202 10297298 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.06.07 PM
203 10298622 Tilia Paweł Hermański 2024.06.07 PM
204 10295152 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.06 PL
205 10299990 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
206 10299995 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.06 MP
207 10292995 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.06 PK
208 10293578 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
209 10295239 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.06 ŚL
210 10294198 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.06.05 OP
211 10290692 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.05 ŚL
212 10287675 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.05 WP
213 10284971 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
214 10285283 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
215 10273917 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.02 MP
216 10272723 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.02 ŚL
217 10271893 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.02 ZP
218 10272208 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
219 10272174 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.02
220 10281991 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
221 10270410 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
222 10275937 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.02 WP
223 10282391 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.02 PM
224 10268255 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
225 10269874 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
226 10265516 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
227 10265719 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
228 10259983 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
229 10262463 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
230 10256526 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.05.31 LS
231 10271543 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
232 10258189 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.31 PK
233 10265421 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
234 10254410 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.30 ŚL
235 10259570 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.05.30 MZ
236 10328880 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.05.30 MZ
237 10245954 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.30 ŚL
238 10248916 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.30 MZ
239 10248094 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
240 10244263 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.30 ZP
241 10243964 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.30 ZP
242 10247811 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.30 WP
243 10242504 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.29 MZ
244 10242243 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.29 PL
245 10246878 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
246 10240891 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
247 10241275 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 MB
248 10239575 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.29 WM
249 10238775 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.28 PM
250 10333434 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
251 10235290 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.28 MZ
252 10278569 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.28 ŚK
253 10237380 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
254 10233073 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
255 10232676 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.05.27
256 10232875 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.27 PK
257 10232608 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.27 WP
258 10232964 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.27 ŚL
259 10246808 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.27 ŁD
260 10231481 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 WM
261 10230478 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
262 10333371 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
263 10228288 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.27 WM
264 10233238 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.27 WP
265 10234936 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.27 WP
266 10234472 Halina Halina Łukomska 2024.05.27 WP
267 10225765 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.26 MP
268 10227474 Tilia Paweł Hermański 2024.05.26 OP
269 10223580 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.26 ŚL
270 10223578 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.26 ŚL
271 10220932 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.26 ŁD
272 10238387 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.26 WM
273 10223052 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
274 10222692 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
275 10227047 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.26 ŚL
276 10228055 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
277 10217884 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.25 ŁD
278 10214605 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.25 ŚL
279 10218110 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
280 10216821 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.25 PL
281 10213602 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.25 MZ
282 10213497 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
283 10227637 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.25 MP
284 10212161 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
285 10212036 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
286 10211929 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
287 10215410 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.25 MZ
288 10211177 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
289 10209882 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
290 10207952 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
291 10206895 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.24 WP
292 10209154 Ewajan Ewa Janas 2024.05.24 MP
293 10209832 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.24 LB
294 10210343 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
295 10208086 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.23 WM
296 10202206 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.23 WP
297 10200166 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.22 MZ
298 10198916 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.22 ŚL
299 10198953 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.22 ŚL
300 10198950 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.22 ŚL
301 10198979 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.22 ŚL
302 10198940 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.22 ŚL
303 10198193 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.22 MZ
304 10198884 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.22 ŚL
305 10200110 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
306 10197840 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.22 MZ
307 10198024 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.22 PK
308 10199428 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.22 PK
309 10197516 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.21 MP
310 10212171 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.21 ŁD
311 10195688 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.21 ŚL
312 10194107 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
313 10194136 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
314 10192304 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
315 10194128 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
316 10194097 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
317 10196820 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
318 10192353 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.20 MZ
319 10189977 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
320 10188233 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.20 MP
321 10191071 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.20 ŁD
322 10188022 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
323 10189966 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.20 PM
324 10187661 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
325 10187100 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚL
326 10187354 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚL
327 10187136 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.20 PL
328 10186472 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.20 WP
329 10187644 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.20 PK
330 10185248 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.20 ŚL
331 10185272 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.20 WP
332 10189174 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
333 10191503 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.20 MP
334 10197569 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.20 WP
335 10190165 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.20 MZ
336 10189674 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.20 LB
337 10182401 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.19 WP
338 10179040 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.19 MP
339 10184576 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.19 WP
340 10177322 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.19 PK
341 10178244 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
342 10177430 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.19 WP
343 10177601 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
344 10177514 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
345 10178327 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
346 10180442 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.19 PL
347 10176288 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
348 10181358 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.19 MZ
349 10176445 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
350 10176080 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.19 PK
351 10175235 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
352 10175826 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
353 10175046 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.19 PK
354 10175794 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
355 10175414 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.19 MP
356 10175020 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
357 10175275 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
358 10176119 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.19 PK
359 10182938 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
360 10182915 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
361 10187560 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
362 10175228 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
363 10189018 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
364 10185932 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
365 10201272 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.19 PK
366 10183376 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
367 10177133 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.19 MZ
368 10183299 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.19 WM
369 10175469 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
370 10171659 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.18 ŚL
371 10172494 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
372 10173226 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
373 10173069 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
374 10183480 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
375 10172980 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
376 10170183 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
377 10169418 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.18 ŚL
378 10170993 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
379 10170767 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
380 10167709 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.18 OP
381 10167075 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
382 10167499 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
383 10167904 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
384 10169119 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
385 10165689 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.18 PK
386 10165630 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.18 ŚL
387 10164818 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
388 10164712 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.18 WM
389 10164897 Marek Derda Marek Derda 2024.05.18 PL
390 10164514 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
391 10164034 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
392 10184188 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
393 10171795 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.18 ŚK
394 10191378 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 MZ
395 10186007 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
396 10216023 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.17 PL
397 10163279 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
398 10161432 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.17 PL
399 10161699 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
400 10157794 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
401 10162411 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.17 WM
402 10275451 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.05.17 ŚL
403 10155584 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
404 10154524 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.16 ŚL
405 10154636 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.16
406 10157084 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.16 ŚL
407 10171966 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.16 PK
408 10154885 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.16 MZ
409 10154263 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
410 10151931 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
411 10151898 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
412 10152576 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.16 PL
413 10180305 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
414 10180299 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
415 10180668 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
416 10151027 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.16 MZ
417 10156430 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
418 10152885 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.16 WP
419 10149677 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.15 PM
420 10147662 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.15 PK
421 10147625 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
422 10146528 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.15 WP
423 10146474 Podkarpacka Grupa OTOP #21 Aleksandra Wąsowicz 2024.05.15 PK
424 10145971 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.15 MP
425 10147950 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
426 10141563 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.14 WM
427 10140531 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.14 PK
428 10143977 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
429 10135995 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.13 MZ
430 10135965 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.13 ŚL
431 10134437 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
432 10137501 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.13 ZP
433 10132762 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.13 PK
434 10139844 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.13 PK
435 10130065 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
436 10137659 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.13 WP
437 10132283 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.13 PK
438 10126532 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.12 PL
439 10123426 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
440 10123815 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
441 10123786 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
442 10131036 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 ZP
443 10121181 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
444 10122979 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
445 10120360 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
446 10116881 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.12 WP
447 10121782 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.12 MZ
448 10123358 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.12 WP
449 10125428 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.12 MP
450 10120697 Halina Halina Łukomska 2024.05.12 WP
451 10137610 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
452 10147144 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
453 10134254 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
454 10112396 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.11 PL
455 10138378 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
456 10124235 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
457 10107573 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
458 10105918 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
459 10134554 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
460 10118944 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
461 10115235 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
462 10115056 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
463 10116710 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
464 10113667 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
465 10116005 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
466 10113732 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
467 10117607 Ptakole Bartosz Gott 2024.05.11 MZ
468 10115862 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
469 10113521 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
470 10115711 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
471 10117780 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
472 10104234 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
473 10205929 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
474 10114495 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
475 10127731 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
476 10120313 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
477 10104846 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.11 ŚL
478 10121999 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
479 10134111 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
480 10103395 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
481 10103300 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
482 10119114 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
483 10117253 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
484 10104310 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
485 10103191 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
486 10118767 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
487 10117647 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
488 10129783 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
489 10106328 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
490 10110182 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
491 10110303 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
492 10104886 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.11 WP
493 10110626 Halina Halina Łukomska 2024.05.11 WP
494 10111458 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
495 10120712 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
496 10120242 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
497 10119556 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
498 10193976 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
499 10115559 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 MZ
500 10112692 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
501 10112607 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
502 10112517 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
503 10144039 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
504 10099719 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
505 10098955 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
506 10099704 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
507 10098574 Robert Lo Robert Locman 2024.05.10 WM
508 10098538 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.10 WP
509 10098357 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.10 WP
510 10099689 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
511 10098240 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
512 10129624 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.05.10 WM
513 10101077 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.10 MP
514 10101726 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.10 WP
515 10091641 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.09 ŚL
516 10091472 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
517 10100071 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.09 ŚL
518 10091397 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.09 MZ
519 10093688 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.09 WM
520 10091691 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.09 WP
521 10183207 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
522 10388218 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.09 MP
523 10087820 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
524 10087402 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
525 10090103 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.08 OP
526 10087014 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
527 10087633 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.08 PK
528 10082480 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.07 PL
529 10080991 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.07 PK
530 10080760 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
531 10304279 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.07 ŚL
532 10077508 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
533 10075956 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
534 10074121 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.06 MP
535 10074120 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.06 MP
536 10073828 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.06 MZ
537 10077904 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
538 10079367 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.06 WP
539 10072547 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.06 PK
540 10074442 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
541 10074308 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
542 10068928 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.05 PL
543 10068474 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.05 MB
544 10065406 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
545 10065421 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
546 10065349 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
547 10065354 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
548 10062528 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.05 KP
549 10071360 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
550 10064454 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
551 10064399 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.05 MP
552 10072538 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
553 10067112 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
554 10066220 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.05 PK
555 10066102 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
556 10062277 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.05 WM
557 10067213 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
558 10067278 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
559 10099078 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
560 10083608 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.05 LB
561 10076924 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
562 10070768 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
563 10067772 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
564 10056860 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.04 WP
565 10055117 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.04 WM
566 10054104 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
567 10058075 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 ŚL
568 10054595 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.04
569 10052807 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
570 10056904 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
571 10055759 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
572 10051849 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
573 10052085 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
574 10052077 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
575 10051745 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
576 10049657 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.04 WP
577 10049933 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
578 10070571 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
579 10068893 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
580 10070658 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
581 10055357 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
582 10074435 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.04 MZ
583 10079475 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
584 10059398 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.04 PL
585 10051044 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.04 PL
586 10047305 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
587 10048276 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
588 10045079 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
589 10058458 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03
590 10042402 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.03 OP
591 10044268 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.03 MZ
592 10049129 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.03 KP
593 10047560 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.03 ŚL
594 10043300 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.03 MP
595 10043256 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.03 MP
596 10048095 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.03 WM
597 10045021 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
598 10048802 Marek Derda Marek Derda 2024.05.03 WM
599 10041769 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
600 10027902 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.02 ŚL
601 10032737 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
602 10026967 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.02 PK
603 10026204 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.02 WP
604 10025842 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
605 10031732 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.02 ŚL
606 10025326 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
607 10028730 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.02 PK
608 10023211 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
609 10020257 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
610 10022708 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.01 WP
611 10014317 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.01 WP
612 10016538 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.01 WP
613 10014305 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.01 WP
614 10070663 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.01 WP
615 10029755 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
616 10007729 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
617 10032030 ibis Adam Olszewski 2024.04.30 PL
618 10008872 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.30 PL
619 10012170 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.30 WP
620 10001247 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.29 PK
621 10027782 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.29 ŚK
622 10004961 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.29 PK
623 9996306 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
624 9977042 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
625 9979401 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.26 MP
626 9971282 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.22 LS
627 9820111 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.04 ŚL

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"