GATUNEK

Gatunek: trzcinniczek, Acrocephalus scirpaceus

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Trzciniaki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 64 68
5 516 652
6 298 387
7 126 164
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477411 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
2 10476562 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
3 10476452 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.21
4 10475416 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
5 10475540 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
6 10476654 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.21 PK
7 10472639 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.20 ZP
8 10472598 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.20 WP
9 10472746 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.07.20 WP
10 10471388 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.07.20 WM
11 10474624 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
12 10470274 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.07.19 MZ
13 10468271 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
14 10468921 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
15 10467799 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
16 10470289 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.18 ŁD
17 10463895 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.18 MP
18 10465964 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.18 WP
19 10466134 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.18 WP
20 10462674 Robert Lo Robert Locman 2024.07.17 MZ
21 10463428 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.17
22 10461265 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
23 10460056 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
24 10461720 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.16 MP
25 10460580 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.15 ŁD
26 10457615 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
27 10459026 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.15 WP
28 10459120 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
29 10456437 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.14 ŚL
30 10455104 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.14 MP
31 10455414 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
32 10456681 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
33 10454659 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
34 10454440 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.14 MZ
35 10454504 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
36 10454023 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.14 MP
37 10453894 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
38 10455604 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.07.14 MP
39 10454583 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
40 10453742 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.07.14 LB
41 10461743 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
42 10461699 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
43 10461690 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.07.14 OP
44 10453232 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.14 WP
45 10455328 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.14 MP
46 10457003 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.13 ŁD
47 10451523 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.13 WP
48 10450444 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
49 10450526 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
50 10449167 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.13 OP
51 10449727 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
52 10449715 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
53 10448834 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.13 MP
54 10448864 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
55 10460692 krakers Wiktor Kroker 2024.07.13 WP
56 10452737 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.12 ZP
57 10446229 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
58 10445618 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
59 10449803 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.11 ŚL
60 10444654 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.11 WP
61 10443992 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.11 ŚL
62 10445944 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
63 10445862 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.11 ŚL
64 10446850 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
65 10443369 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.10 MP
66 10444331 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.10 MZ
67 10442906 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
68 10443787 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.10 WP
69 10460406 ibis Adam Olszewski 2024.07.10 PL
70 10439319 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.09 WP
71 10441620 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.09 MZ
72 10436687 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
73 10436673 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.09 ŚL
74 10437311 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
75 10434616 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.08 WP
76 10434602 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.08 ZP
77 10443810 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
78 10443808 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
79 10432738 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
80 10432731 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.08 ŚL
81 10436112 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.08 WP
82 10430094 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.07.07 MP
83 10429249 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.07 WP
84 10429818 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
85 10427447 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
86 10439194 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.07 LS
87 10424111 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
88 10424047 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
89 10422585 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.06 WP
90 10422321 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
91 10424495 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.07.06 LB
92 10428907 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.06 LB
93 10421680 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
94 10422445 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.06 MP
95 10421075 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
96 10422208 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
97 10422265 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
98 10423962 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.06 ŁD
99 10427483 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
100 10431393 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
101 10419962 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.05 ŚL
102 10419858 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.07.05 ŚL
103 10423810 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
104 10423850 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
105 10419876 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
106 10417765 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.05 ŚL
107 10427779 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.05 PK
108 10416708 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
109 10416601 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.04 MP
110 10445685 Antek Życki Antoni Życki 2024.07.04 WM
111 10416720 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
112 10412558 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
113 10411503 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.03 MZ
114 10411858 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.03 PL
115 10410621 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.03 MZ
116 10410221 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.03 MP
117 10408490 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.03 ŚL
118 10410002 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.03 ŚL
119 10430169 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.07.03 MZ
120 10408484 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
121 10405521 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.02 ŚL
122 10405290 Antek Życki Antoni Życki 2024.07.01 WM
123 10404194 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.07.01 ŚL
124 10403802 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.01
125 10404067 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.01 MZ
126 10402738 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.01 ŚL
127 10402649 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.30 PL
128 10400169 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.30
129 10400352 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.30 ZP
130 10403902 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.30 OP
131 10400275 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.30 PK
132 10399222 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
133 10397823 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
134 10397279 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.30 PK
135 10399763 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
136 10399865 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.30 ŚK
137 10446428 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.30 WP
138 10396151 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
139 10395763 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
140 10395418 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.29 MP
141 10395186 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.29 ZP
142 10394518 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
143 10394383 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
144 10393785 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.29 WP
145 10393236 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.29 WP
146 10393584 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
147 10393526 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
148 10394253 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
149 10394535 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
150 10396600 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.29 ŚL
151 10414580 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.29 MB
152 10410261 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.28 MP
153 10475660 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.28 MP
154 10387353 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.27 ŚL
155 10388943 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
156 10387833 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.27 MP
157 10386568 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
158 10386285 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.27 PK
159 10386606 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
160 10402521 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.27 MP
161 10385587 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
162 10384599 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.26 ŚL
163 10385518 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
164 10383871 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.26 ZP
165 10381055 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.25
166 10380053 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 WM
167 10380046 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 WM
168 10380040 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
169 10380037 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
170 10380032 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.25 PM
171 10379970 Tilia Paweł Hermański 2024.06.25 ŚL
172 10381097 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
173 10414536 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.25 PM
174 10384826 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
175 10377246 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
176 10375566 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.24 MZ
177 10378601 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
178 10372213 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.23 WP
179 10371280 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
180 10370494 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
181 10370491 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
182 10370476 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.06.23 ŚL
183 10370925 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.23 ŚL
184 10371731 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
185 10379441 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
186 10371913 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.23 PK
187 10369983 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
188 10369734 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
189 10369759 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
190 10369940 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
191 10372549 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.23 MZ
192 10369726 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
193 10370164 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
194 10369801 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.23 PK
195 10372588 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
196 10368594 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
197 10368549 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
198 10366960 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.22 ŚL
199 10368368 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
200 10368363 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
201 10368351 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
202 10366214 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.22 MZ
203 10366194 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.22 MZ
204 10368124 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
205 10368095 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
206 10366356 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.21 MZ
207 10363558 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.21 ŚL
208 10367464 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.21 ŁD
209 10363343 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
210 10418139 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
211 10418179 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
212 10418092 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
213 10418084 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
214 10418014 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
215 10418004 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
216 10362732 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
217 10417993 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
218 10417991 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
219 10417986 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
220 10418053 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
221 10418097 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
222 10418043 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
223 10362295 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
224 10362292 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
225 10362291 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.21 MZ
226 10385068 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.21 MZ
227 10469311 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.20 KP
228 10367413 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
229 10359900 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.20 ŚL
230 10360008 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
231 10357177 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.19 ŚL
232 10429971 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.06.19 PM
233 10357030 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
234 10357012 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
235 10355855 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.19 ŚL
236 10355721 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.18 WP
237 10356268 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.18 MZ
238 10353580 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.18 MZ
239 10353494 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.18
240 10352892 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
241 10352880 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
242 10352883 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.18 ŚL
243 10355801 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.18 PM
244 10352862 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.18 WP
245 10353921 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
246 10352062 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
247 10351732 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
248 10351571 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
249 10351983 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
250 10351968 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
251 10351943 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
252 10352683 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.17 ŚL
253 10351356 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.16 ŚL
254 10348025 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
255 10348735 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.16 ŚL
256 10346881 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.16 ŁD
257 10346960 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
258 10346017 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
259 10345151 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
260 10344696 krakers Wiktor Kroker 2024.06.16 WP
261 10346482 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
262 10344723 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
263 10344641 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.16 WM
264 10344355 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
265 10344352 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.16 ŚL
266 10343906 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
267 10348702 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.16 MZ
268 10345655 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
269 10340545 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.15 WP
270 10340697 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
271 10338149 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
272 10341591 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
273 10342606 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
274 10337148 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
275 10336225 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.15 ŚL
276 10336240 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
277 10358144 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
278 10336239 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
279 10335466 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
280 10336856 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
281 10336449 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
282 10341428 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
283 10373311 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.06.15 ZP
284 10333865 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
285 10334827 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
286 10332207 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.14 MZ
287 10331933 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
288 10469333 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.14 KP
289 10469207 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.14 KP
290 10469198 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.14 KP
291 10333272 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.14 MZ
292 10333323 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.14 MZ
293 10334977 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.14 MP
294 10330511 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.13 KP
295 10330492 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.13 ZP
296 10469131 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.13 KP
297 10330452 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.13
298 10329548 Marek Derda Marek Derda 2024.06.13 WM
299 10330579 Tilia Paweł Hermański 2024.06.13 ŁD
300 10469128 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.13 KP
301 10331821 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
302 10327433 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
303 10327425 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
304 10327453 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.12 MZ
305 10330962 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.12 WP
306 10323055 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
307 10329855 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.11 LS
308 10322370 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.11 MP
309 10322355 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.11 MP
310 10321544 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.11 ŚK
311 10321091 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
312 10333558 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
313 10321377 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.11 ŚL
314 10318786 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.10 WP
315 10318354 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
316 10343421 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
317 10322936 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.09 MZ
318 10322929 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.09 MZ
319 10313980 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
320 10312554 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.09 MP
321 10312925 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
322 10312919 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
323 10312912 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
324 10312809 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.09 OP
325 10312779 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
326 10312778 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
327 10310818 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.09 WP
328 10314561 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
329 10309977 Ivory Iwona Rylska 2024.06.09 WP
330 10311153 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.09 PM
331 10316133 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.09 WP
332 10316554 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.09 ŚL
333 10306388 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
334 10307988 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
335 10309879 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.08 MZ
336 10306701 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
337 10308112 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
338 10309700 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
339 10304724 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
340 10469244 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
341 10300590 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.08 MZ
342 10469115 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
343 10469112 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
344 10469323 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
345 10300668 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.08 PK
346 10300707 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
347 10308994 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08
348 10320339 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
349 10325395 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
350 10299559 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
351 10299272 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.07 PM
352 10308236 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
353 10297393 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.07 PM
354 10296887 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.07 ŚL
355 10297021 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.07 PM
356 10296537 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.06.07 PM
357 10333456 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.07 MZ
358 10469175 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.07 KP
359 10295643 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
360 10295639 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
361 10302781 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.06 ZP
362 10294773 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.06
363 10294329 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
364 10293158 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.06 KP
365 10292492 Robert Kraska Robert Kraska 2024.06.06 ŁD
366 10294809 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.06 WP
367 10291140 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
368 10290129 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.05 ŚL
369 10291633 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.05
370 10288749 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.05 WP
371 10291050 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
372 10291042 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
373 10469156 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
374 10469101 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
375 10469098 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
376 10469192 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
377 10469185 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
378 10290542 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.05 WP
379 10288105 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.04
380 10284495 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.04 ŚL
381 10285292 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
382 10469054 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.04 KP
383 10282123 Tilia Paweł Hermański 2024.06.03 ŁD
384 10277575 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.03 WM
385 10279184 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.03 WP
386 10276769 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
387 10274933 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
388 10334168 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.06.02 ZP
389 10274920 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
390 10274963 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
391 10272869 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
392 10275894 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
393 10272933 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
394 10274161 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.02 PM
395 10275889 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
396 10271577 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
397 10270981 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
398 10270544 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
399 10275828 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
400 10270970 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
401 10270791 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
402 10270405 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
403 10270522 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.02 ŚL
404 10272754 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
405 10272816 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
406 10268829 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.01 ŚL
407 10269768 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
408 10266728 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.01 ŚL
409 10265928 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
410 10265914 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.01 PL
411 10267734 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
412 10265221 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.01 ŚL
413 10265061 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
414 10265151 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.01 MB
415 10265688 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
416 10265743 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
417 10264985 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
418 10265540 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
419 10265736 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
420 10268986 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
421 10263879 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
422 10265780 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
423 10265767 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
424 10269663 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.01 ŚL
425 10262365 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
426 10261054 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
427 10262723 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.31 MZ
428 10262629 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
429 10257752 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
430 10258725 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.31 MP
431 10257849 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
432 10258650 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
433 10261312 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
434 10264000 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.31 WM
435 10256193 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 PM
436 10255589 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
437 10255598 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
438 10259066 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
439 10271553 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
440 10256858 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
441 10254242 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
442 10325179 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 MB
443 10257652 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
444 10258185 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.31 PK
445 10259815 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
446 10260311 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
447 10260375 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
448 10260578 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.31 ŚL
449 10265369 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
450 10265407 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 WP
451 10276804 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.31 PL
452 10289174 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
453 10250664 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.30
454 10250655 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.30
455 10247837 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.30 PK
456 10247536 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
457 10247238 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.30 MP
458 10249847 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
459 10255534 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
460 10248786 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.30 PM
461 10249549 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
462 10248107 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
463 10245602 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.30 PL
464 10244730 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
465 10249178 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.30 MZ
466 10244819 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.30 ŚL
467 10243979 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
468 10245888 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
469 10247835 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.30 WP
470 10253070 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.30 WM
471 10262371 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.30 KP
472 10283744 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
473 10287691 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
474 10296436 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
475 10242954 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
476 10242938 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
477 10246867 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
478 10246886 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.29 ŁD
479 10240907 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.29 WP
480 10243970 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.29 ZP
481 10241271 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 MB
482 10241269 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 PM
483 10240209 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
484 10240225 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
485 10239918 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
486 10283019 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
487 10283010 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
488 10283107 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
489 10283117 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
490 10283104 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
491 10283137 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
492 10283077 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
493 10283049 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
494 10283086 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
495 10283085 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
496 10283140 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
497 10240303 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
498 10240160 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
499 10240157 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.29 ŚL
500 10242814 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.29 WP
501 10278520 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.29 ŚK
502 10240820 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.28 KP
503 10237074 Oso Łukasz Budny 2024.05.28 MZ
504 10235230 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.28 PL
505 10235197 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.28 WP
506 10235184 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.28 WP
507 10235088 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
508 10333549 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
509 10238365 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
510 10232557 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 PM
511 10232614 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.27 WP
512 10232783 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 PM
513 10232329 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.27 WP
514 10232566 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.27 MZ
515 10234406 Oso Łukasz Budny 2024.05.27 PM
516 10234413 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.27 PM
517 10231649 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
518 10231479 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 WM
519 10231754 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 WM
520 10229078 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
521 10229071 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
522 10333560 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
523 10229054 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
524 10229026 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.27 ŚL
525 10231671 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.27 ŚL
526 10234901 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
527 10225439 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
528 10231793 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.26 MZ
529 10222046 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
530 10221921 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
531 10223417 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
532 10232848 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
533 10223262 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
534 10232842 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
535 10232827 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
536 10222979 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
537 10220773 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
538 10232825 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
539 10220345 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
540 10220300 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.26 WP
541 10221700 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
542 10220615 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
543 10220051 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
544 10220047 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
545 10220023 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
546 10220208 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.26
547 10222513 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.26 WP
548 10227162 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.26 PL
549 10228109 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
550 10231698 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.05.26 ŚL
551 10217941 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.25 MZ
552 10218051 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.25 ŁD
553 10216840 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
554 10218037 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.25 ŁD
555 10218031 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.25 ŁD
556 10218028 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.25 ŁD
557 10215399 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.25 ZP
558 10216928 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.25 MP
559 10216980 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.25 ŚL
560 10214720 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
561 10215230 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
562 10217286 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
563 10217266 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
564 10213548 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
565 10213323 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 PM
566 10214674 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 PM
567 10213363 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.25 ŚL
568 10226432 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.25 MZ
569 10226428 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.25 MZ
570 10217901 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
571 10227636 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.25 MP
572 10212151 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
573 10211934 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
574 10211885 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
575 10231018 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
576 10215341 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.05.25 PK
577 10218698 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
578 10236220 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
579 10267238 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.05.25 PK
580 10211154 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
581 10333372 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
582 10333424 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
583 10227826 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
584 10223147 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
585 10228366 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
586 10205956 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.23 ŚL
587 10206363 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.23 PL
588 10204482 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
589 10205854 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
590 10203925 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
591 10203301 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
592 10203082 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.23 MZ
593 10229933 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.23
594 10199763 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
595 10199758 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
596 10200146 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.22 MZ
597 10200339 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
598 10200320 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
599 10283062 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.22 PK
600 10283055 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.22 PK
601 10283028 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.22 PK
602 10283011 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.22 PK
603 10283089 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.22 PK
604 10283059 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.22 PK
605 10197419 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
606 10195562 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.21 PL
607 10212177 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.21 ŁD
608 10193620 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 PM
609 10192672 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
610 10192416 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
611 10197838 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.21 PL
612 10200062 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.21 LB
613 10190506 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.20 WP
614 10189885 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.20 WM
615 10188316 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
616 10188617 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
617 10189258 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
618 10191324 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
619 10187990 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
620 10186619 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
621 10186621 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
622 10186650 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.20 ŚL
623 10185524 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.20 WP
624 10190014 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.20 ŚL
625 10191734 Ptakole Bartosz Gott 2024.05.20 MZ
626 10184696 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.19 WP
627 10188232 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.19
628 10182080 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
629 10182058 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
630 10181863 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.19 MZ
631 10182861 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.19 ZP
632 10182547 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
633 10181615 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
634 10181378 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
635 10180093 Tarda Wojciech Kaczor 2024.05.19 ŁD
636 10180743 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
637 10178556 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
638 10178256 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
639 10178247 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
640 10176782 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
641 10177745 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
642 10178181 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
643 10178239 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
644 10176279 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
645 10177793 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
646 10175461 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
647 10174749 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.19 ŚL
648 10283034 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.19 PK
649 10175648 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
650 10177780 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
651 10178485 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.19 WP
652 10182752 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
653 10184596 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
654 10185410 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
655 10185912 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
656 10172402 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
657 10170030 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.18 PL
658 10170756 Ewajan Ewa Janas 2024.05.18 MP
659 10167123 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
660 10172325 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
661 10167689 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.18 OP
662 10166479 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
663 10165812 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
664 10167779 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
665 10168327 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.18 MZ
666 10170513 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
667 10166449 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
668 10165368 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.18 MP
669 10172344 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.18 MP
670 10165276 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
671 10165243 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
672 10170152 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
673 10174071 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
674 10164488 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
675 10202912 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
676 10164231 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
677 10202755 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
678 10202754 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
679 10163985 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
680 10164303 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.18 MP
681 10202892 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
682 10165058 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
683 10165963 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
684 10165980 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.18 WP
685 10167655 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
686 10169729 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
687 10172850 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.18 ŚL
688 10174631 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.18
689 10175920 PPJ Marcin Ptak 2024.05.18 WP
690 10186049 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
691 10205626 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
692 10163801 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.17 OP
693 10162034 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
694 10161809 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.17 MZ
695 10163132 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
696 10164142 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
697 10160314 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
698 10160289 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
699 10159839 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 ŁD
700 10158658 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.17 ŚL
701 10158314 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
702 10158295 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
703 10158291 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
704 10158402 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
705 10158398 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
706 10159754 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
707 10159766 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
708 10156723 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
709 10156716 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
710 10155275 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.16 ŚL
711 10152836 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.16 KP
712 10153385 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
713 10153279 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
714 10151680 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
715 10186581 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
716 10148891 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.15 WM
717 10148911 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.15 ZP
718 10283121 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
719 10150324 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.15 MP
720 10283138 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
721 10282948 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
722 10282950 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
723 10282986 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
724 10149554 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
725 10152529 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.15
726 10151545 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.14 KP
727 10151463 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.14 KP
728 10140878 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
729 10139851 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.14 ZP
730 10143921 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.14 ŚL
731 10139872 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
732 10141956 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
733 10144051 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.14 WP
734 10144101 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.14 ŚL
735 10144408 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.05.14 ŁD
736 10145021 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14
737 10162472 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
738 10136928 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
739 10135495 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.13 MZ
740 10132009 Robert Lo Robert Locman 2024.05.13 WM
741 10135442 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.13 MZ
742 10134132 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.13 MP
743 10130604 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
744 10131080 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.12 ZP
745 10125442 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.12 MZ
746 10125412 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.05.12 MZ
747 10125014 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.12 ZP
748 10123749 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
749 10131398 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.12 MP
750 10121491 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.12 MP
751 10124994 Ewajan Ewa Janas 2024.05.12 MP
752 10120888 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
753 10121155 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
754 10120985 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
755 10119831 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
756 10117630 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.12 ZP
757 10117868 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
758 10117859 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.12 ŚL
759 10123189 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.12
760 10125339 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
761 10126085 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.12 PM
762 10127653 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
763 10134209 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
764 10142564 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
765 10151076 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
766 10182504 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
767 10254090 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
768 10112898 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
769 10112895 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
770 10112879 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
771 10205821 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
772 10119158 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
773 10117357 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
774 10112235 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
775 10115484 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
776 10129327 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
777 10110732 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
778 10112372 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.11 WP
779 10119042 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
780 10134549 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
781 10109883 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
782 10117674 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
783 10118806 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
784 10129840 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
785 10108842 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.11 PL
786 10124293 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
787 10138442 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
788 10108508 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
789 10112721 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.11 LB
790 10117426 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.11 LB
791 10113251 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
792 10124579 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
793 10142464 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
794 10109805 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.11 PK
795 10115038 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
796 10116903 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
797 10106515 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
798 10105897 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
799 10106409 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
800 10106436 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
801 10106434 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
802 10105571 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
803 10105429 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
804 10113546 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
805 10105165 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
806 10105926 Mario Mariusz Zub 2024.05.11 LB
807 10109135 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.11 MZ
808 10104773 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
809 10115814 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
810 10113112 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
811 10123709 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
812 10141019 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
813 10115182 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
814 10122017 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
815 10103867 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
816 10103891 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
817 10103906 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
818 10115729 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
819 10120219 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
820 10103375 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
821 10134108 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
822 10114471 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
823 10127861 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
824 10105734 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.11 WP
825 10106320 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
826 10109997 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
827 10110063 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
828 10110128 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
829 10110162 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
830 10112462 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
831 10112497 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
832 10112588 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
833 10113058 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
834 10119418 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
835 10119577 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
836 10120499 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
837 10120631 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
838 10120814 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
839 10121336 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
840 10122803 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
841 10143217 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
842 10143704 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
843 10145405 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.11 ŚL
844 10193994 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
845 10115143 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.10 PK
846 10101095 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.10 PL
847 10101293 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.10
848 10121808 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.10 WP
849 10101625 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
850 10097775 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
851 10097785 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
852 10097797 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
853 10097736 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
854 10102732 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.10 MZ
855 10095052 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.09 ŚL
856 10092760 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
857 10091642 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.09 ŚL
858 10091451 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.09 KP
859 10183181 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
860 10095324 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.09 ŚL
861 10089757 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.08 ŚL
862 10089069 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.08 MZ
863 10091330 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.08 OP
864 10089963 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
865 10086270 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.08 MB
866 10086241 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.08 PK
867 10087487 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
868 10086658 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
869 10090002 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
870 10083250 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.07
871 10082755 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.07 MZ
872 10083879 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 WP
873 10083070 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
874 10081389 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.07 PL
875 10077867 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
876 10077489 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
877 10077968 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 KP
878 10077011 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.06 WP
879 10075940 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
880 10076001 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
881 10075927 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
882 10075885 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
883 10076017 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
884 10079438 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.06 MZ
885 10075177 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
886 10074534 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
887 10074881 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
888 10075590 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
889 10068754 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.05 ŁD
890 10068060 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.05 WM
891 10066252 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
892 10066043 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.05.05
893 10069253 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
894 10069492 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
895 10067758 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
896 10062699 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.05 KP
897 10062105 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.05 MZ
898 10063676 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
899 10065789 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.05 ŚL
900 10070994 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
901 10095398 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
902 10058090 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 MP
903 10055757 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.04 ŚL
904 10054145 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
905 10052559 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
906 10054580 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
907 10072484 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
908 10042684 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
909 10037497 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
910 10036773 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.03 WP
911 10036625 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
912 10047555 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.03 ŚL
913 10046700 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
914 10037790 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
915 10040002 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
916 10048939 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.03
917 10033935 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.02 PK
918 10033899 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.02 WM
919 10031142 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.02 ZP
920 10055783 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.02 WM
921 10028989 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
922 10027171 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
923 10028562 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.02 PK
924 10041126 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
925 10023131 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.01 WP
926 10023201 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
927 10023733 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
928 10023214 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
929 10016701 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.01 ŚL
930 10016689 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.01 ŚL
931 10018257 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
932 10052715 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
933 10015665 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.01 ŚL
934 10019566 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.01 MZ
935 10017931 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
936 10020285 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.01 ŚK
937 10021420 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.01 ZP
938 10023345 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.01 PM
939 10024537 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
940 10025416 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
941 10012088 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.30 WP
942 10011412 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.30 WP
943 10010357 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.30 WP
944 10009464 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.30 ŚL
945 10022926 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.30
946 10006398 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.30 ŚL
947 10004027 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.29 WP
948 10004182 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
949 10001604 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.29 WM
950 9998762 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.29 ŚL
951 10001246 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.29 MZ
952 10012813 krakers Wiktor Kroker 2024.04.29 WP
953 9994954 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
954 9995014 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
955 9994436 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.28
956 9996854 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
957 9987348 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
958 9987127 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.28 KP
959 9986765 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
960 9996562 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
961 9981208 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
962 9975272 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.04.27 PK
963 9983287 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.27 PK
964 9975405 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
965 9974539 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.27 MZ
966 9975796 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
967 9976352 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.27 PK
968 9984913 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.27 ŚL
969 9971442 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.26 WP
970 9967377 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.26 ŚL
971 9971951 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.04.26 PK
972 9984559 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.26 ŚL
973 9962713 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.25
974 9961160 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.24 KP
975 9954088 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.23 WP
976 9953551 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.04.23 MP
977 9950481 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
978 9950478 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
979 9950471 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
980 9950464 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
981 9950875 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
982 9950276 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
983 9952422 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
984 9949913 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
985 9950206 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
986 9950346 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
987 9950407 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
988 9941443 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
989 9965032 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.21 PK
990 9940260 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.21 WP
991 9936037 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.20 ŚL
992 9938814 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
993 9928454 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.19 PK
994 9921816 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.17 WP
995 9921116 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.17 MP
996 9903826 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.14 OP
997 9906789 Ewajan Ewa Janas 2024.04.14 MP
998 9896406 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
999 9897698 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.13 MP
1000 9892291 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.13 WP
1001 9887300 Este Sławomir Tatoń 2024.04.12 ŚL
1002 9874821 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.10 OP
1003 9868463 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚK
1004 9868515 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚK

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023