GATUNEK

Gatunek: łabędź krzykliwy, Cygnus cygnus

Rząd: Blaszkodziobe

Rodzina: Kaczkowate | Gęsi

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 276 4706
2 284 4887
3 194 1365
4 155 484
5 122 515
6 43 132
7 15 55
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10475738 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
2 10475533 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
3 10468297 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
4 10468268 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
5 10468917 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.19 WP
6 10467820 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
7 10454212 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.14 PL
8 10435017 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.08 PL
9 10429838 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
10 10427445 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
11 10422411 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.06
12 10409659 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
13 10409648 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
14 10412506 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.02
15 10412502 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.02
16 10396173 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
17 10396149 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
18 10394529 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
19 10388008 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.27 PL
20 10395129 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.27 WM
21 10378057 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.24 PL
22 10369953 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
23 10369928 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.23 WP
24 10370497 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.23 LB
25 10366577 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
26 10352675 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.18 PM
27 10346416 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
28 10345252 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
29 10339152 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
30 10358150 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.06.15 ŚL
31 10339116 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.15 PL
32 10334136 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
33 10373307 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.06.14 ZP
34 10333859 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.14 WP
35 10334822 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
36 10334712 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
37 10329912 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
38 10331791 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
39 10327521 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.13 PL
40 10326319 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
41 10313222 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
42 10312134 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.09 PL
43 10336593 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08
44 10305386 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
45 10325365 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.08
46 10300588 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.08 MZ
47 10469121 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
48 10299128 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.07 WP
49 10277842 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.03 KP
50 10270803 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
51 10270789 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.02 WP
52 10266540 Robert Lo Robert Locman 2024.06.01 WM
53 10265522 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
54 10265536 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
55 10268992 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
56 10265741 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
57 10265122 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.01 LB
58 10263881 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
59 10261036 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
60 10257598 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
61 10254433 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
62 10249976 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
63 10255367 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
64 10244718 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
65 10244699 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
66 10244326 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.30 PL
67 10239904 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
68 10247009 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
69 10234415 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.27 PM
70 10234410 Oso Łukasz Budny 2024.05.27 PM
71 10234914 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
72 10281491 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.26
73 10223407 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.26
74 10227868 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
75 10219263 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.25 PL
76 10212541 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
77 10212540 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
78 10213952 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.25 PL
79 10203765 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
80 10201840 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
81 10201801 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
82 10201777 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
83 10197777 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.21 PL
84 10186480 Marek Derda Marek Derda 2024.05.20 WM
85 10185490 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.20 WP
86 10180826 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.19 LB
87 10180955 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
88 10180996 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
89 10180808 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
90 10183445 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
91 10182928 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
92 10183489 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
93 10187549 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
94 10178102 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.19 PL
95 10177760 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
96 10178260 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
97 10177577 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
98 10185444 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
99 10185937 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
100 10188576 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
101 10171000 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
102 10165244 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
103 10202761 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
104 10167672 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.18 PL
105 10173045 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
106 10164175 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
107 10162153 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
108 10136927 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.13 WM
109 10135336 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.13 WP
110 10133192 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
111 10129776 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
112 10129774 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 MZ
113 10131696 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
114 10123995 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
115 10121079 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
116 10125608 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 PM
117 10114672 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
118 10112862 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
119 10112861 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.11 WP
120 10114659 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
121 10116169 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
122 10113371 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
123 10113370 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
124 10205741 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
125 10110733 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
126 10110875 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
127 10109871 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
128 10108454 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
129 10115375 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
130 10120448 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
131 10108523 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
132 10117373 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
133 10105169 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
134 10105464 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
135 10105658 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.11 WP
136 10106321 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.11 PL
137 10110132 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
138 10112466 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
139 10144425 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
140 10101228 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.10 PL
141 10099583 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.10 PL
142 10099948 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 PM
143 10119328 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.10 LB
144 10082352 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
145 10076684 Robert Lo Robert Locman 2024.05.06 WM
146 10079001 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.06 PL
147 10071751 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.05 PL
148 10070824 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.05 PL
149 10069237 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
150 10073203 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
151 10063977 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.05 WM
152 10062524 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.05 KP
153 10062274 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.05 KP
154 10062632 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
155 10063522 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
156 10070706 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
157 10078690 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
158 10095413 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
159 10052568 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
160 10052563 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.04 WP
161 10052282 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
162 10045959 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
163 10042691 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
164 10041226 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
165 10043568 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
166 10037503 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
167 10036248 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
168 10033856 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.02 OP
169 10029864 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
170 10030701 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.02 PL
171 10025552 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.02
172 10034035 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
173 10016440 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.01 WM
174 10014706 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
175 10014840 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
176 10015659 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.01 ŚL
177 10052694 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
178 10014692 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
179 10014690 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.01 PL
180 10029729 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
181 10012095 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.30 WP
182 10009183 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
183 10013023 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.04.30 PM
184 10004019 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.29 WP
185 10002850 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
186 10001861 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.28 PL
187 9992349 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
188 9992337 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
189 9992338 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
190 9992336 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
191 9987121 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.28 KP
192 9996728 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
193 9986100 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.28 PL
194 9988260 Mario Mariusz Zub 2024.04.28 LB
195 9985906 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
196 9985286 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
197 9981665 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
198 9982157 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
199 9983011 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
200 9984082 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.27 WP
201 9984507 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.27 MP
202 9981643 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
203 9980612 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.27 WP
204 9980385 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.27 PL
205 9983395 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
206 9973618 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.27 WP
207 9981696 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.27 PL
208 9991379 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
209 9971487 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.26 WP
210 9970591 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.26 PL
211 9971401 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
212 9967045 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.26 WP
213 9964974 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
214 9966634 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.25 KP
215 9964564 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.25 LB
216 9965566 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.25 WP
217 9965424 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
218 9956342 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
219 9956460 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
220 9954168 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.23
221 9965351 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
222 9965345 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
223 9953347 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.23
224 9952496 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.22 PL
225 9950016 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.22 PL
226 9946521 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.21 WM
227 9944158 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
228 9942830 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
229 9942552 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
230 9942802 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.21 PL
231 9942529 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
232 9942514 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.21 WP
233 9941581 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.21 PL
234 9942771 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.21
235 9942782 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.21
236 9944046 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
237 9940744 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.21 KP
238 9940253 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.21 WP
239 9937014 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.20 WM
240 9936416 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.20 WP
241 9938854 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
242 9973069 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.20 PL
243 9938150 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.20 MP
244 9929816 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
245 9929831 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
246 9930501 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
247 9931162 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
248 9924878 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.18 KP
249 9920396 Robert Lo Robert Locman 2024.04.17 WM
250 9921600 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.17 PL
251 9918930 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.16 PL
252 9918920 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.16 PL
253 9918645 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.16 PL
254 9909807 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
255 9909108 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
256 9907766 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
257 9907020 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
258 9909827 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
259 9907246 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
260 9909034 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.14 PL
261 9909033 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.14 PL
262 9903121 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.14 LB
263 9903259 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
264 9901289 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.14 WP
265 9902640 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
266 9902718 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
267 9902937 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
268 9900601 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.14 PL
269 9901849 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.14 PL
270 9903231 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
271 9901850 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.14 PL
272 9902970 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
273 9902604 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
274 9908430 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
275 9902399 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
276 9904955 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.14 WP
277 9906415 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.14 WM
278 9909666 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
279 9910230 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
280 9911779 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
281 9911819 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
282 9898471 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.13 WP
283 9900744 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.13
284 9895172 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.13 PL
285 9893956 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.13 LB
286 9892099 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
287 9892124 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
288 9894664 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.13 WM
289 9892280 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.13 WP
290 9889602 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.12 WP
291 9905249 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.12 PL
292 9888004 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
293 9887831 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
294 9886021 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.12 PL
295 9885259 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
296 9887046 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.12 LB
297 9882459 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.11 PL
298 9881077 Robert Lo Robert Locman 2024.04.11 WM
299 9876601 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.10 PL
300 9866037 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.09 WM
301 9918270 ibis Adam Olszewski 2024.04.09 PL
302 9862447 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
303 9864019 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
304 9852021 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.07 WP
305 9848997 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.07
306 9847256 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.07 ŚL
307 9846463 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.07 PL
308 9848050 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
309 9844946 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.07 PL
310 9845358 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.07 PL
311 9846001 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.07 MZ
312 9854981 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.07 WP
313 9841695 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.06 WP
314 9840833 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.06 LB
315 9844749 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
316 9834172 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.06 ŚL
317 9834302 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.06 PK
318 9834659 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.06 PK
319 9830557 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
320 9831350 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
321 9831919 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.05 PL
322 9830112 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.05 WP
323 9830063 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.05 LS
324 9829741 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
325 9829207 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.05 WM
326 9819518 Ivory Iwona Rylska 2024.04.04 WP
327 9819260 Robert Lo Robert Locman 2024.04.04 WM
328 9816640 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.03 PL
329 9816369 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.03 PL
330 9811430 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.02 LB
331 9811588 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
332 9803179 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
333 9801472 Marek Derda Marek Derda 2024.04.01 WM
334 9798301 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.01 WP
335 9798298 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.01 WP
336 9792029 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.31 WM
337 9792080 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.31 PL
338 9795265 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.30 PL
339 9785140 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
340 9788222 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.30 MZ
341 9783078 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.03.30 ŁD
342 9787420 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.30 WP
343 9778103 Robert Lo Robert Locman 2024.03.30 WM
344 9788026 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.30 WP
345 9776587 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.29 PL
346 9776508 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
347 9774850 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
348 9776148 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
349 9774821 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
350 9774622 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.29 PL
351 9774256 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
352 9774269 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
353 9774929 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
354 9774199 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
355 9775443 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
356 9776116 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.29 WP
357 9774677 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.29 PL
358 9775367 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
359 9776062 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.29 WP
360 9771403 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.29
361 9775708 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
362 9776300 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.29
363 9768906 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
364 9762465 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.27 PL
365 9762477 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.27 PL
366 9764385 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.27 PL
367 9762653 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
368 9750829 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.25
369 9752102 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.25
370 9752940 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.25 WM
371 9788394 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
372 9745522 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.24 PL
373 9744315 Mario Mariusz Zub 2024.03.24 LB
374 9743458 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.24 PL
375 9743116 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.24 WP
376 9743115 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.24 WP
377 9742510 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.24 PL
378 9741025 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.24
379 9739629 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.24
380 9732848 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.23 PL
381 9730380 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.23 PL
382 9727080 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.22 PL
383 9720500 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.21 WM
384 9724064 Robert Lo Robert Locman 2024.03.21 WM
385 9716659 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.20 PL
386 9714915 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.20 MZ
387 9714359 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
388 9714350 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
389 9714472 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.19 PL
390 9709454 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.19 PL
391 9709716 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.19 WM
392 9707749 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
393 9704725 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
394 9700546 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
395 9700497 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.17 WM
396 9699647 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
397 9699643 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
398 9700373 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.17 WM
399 9698074 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.17 WM
400 9738223 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.17 ZP
401 9699077 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
402 9697117 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.17 MZ
403 9699664 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.03.17 WM
404 9698861 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
405 9695368 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.17 PL
406 9696056 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.17 LS
407 9696673 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
408 9696055 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.17 LS
409 9703031 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.17 WM
410 9692935 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
411 9690214 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
412 9690217 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
413 9690213 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
414 9690212 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
415 9688448 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
416 9689435 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
417 9702438 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.16
418 9687674 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
419 9702437 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.16
420 9694504 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.16 MZ
421 9687726 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.16 WP
422 9704977 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.16 PL
423 9704983 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.16 PL
424 9683780 krakers Wiktor Kroker 2024.03.15
425 9683031 Robert Lo Robert Locman 2024.03.15 WM
426 9683156 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.15 MB
427 9709923 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.15 ZP
428 9681076 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.15 PL
429 9792893 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
430 9792898 ibis Adam Olszewski 2024.03.15 PL
431 9677652 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.14 WM
432 9676851 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.14 ZP
433 9676217 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.14 PL
434 9676277 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
435 9677607 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.14 LB
436 9672361 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.13 PL
437 9672053 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.13 KP
438 9671973 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.13 WP
439 9670568 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.13 WM
440 9670546 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.13 PM
441 9673523 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.13 WM
442 9674425 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.13 ŁD
443 9679233 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.13 WP
444 9669184 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.12 WM
445 9666515 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.03.11 WP
446 9670327 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.11 WM
447 9665144 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.10 ŁD
448 9657555 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.10 WP
449 9659544 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
450 9661116 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.10 ŁD
451 9661002 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
452 9661443 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.10 PL
453 9668337 Balbi Magdalena Naber 2024.03.10 PL
454 9656536 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.03.10 PL
455 9658795 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.10 MZ
456 9657511 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.10 ŁD
457 9676437 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
458 9660005 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.10 ŁD
459 9655446 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.10 PL
460 9676433 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
461 9655669 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.10 KP
462 9656385 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.10 PL
463 9659203 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
464 9659170 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
465 9658479 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
466 9659725 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.10 MZ
467 9667241 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.10 WP
468 9651370 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.09 MZ
469 9650895 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.09 WP
470 9654447 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.09 MZ
471 9660010 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.03.09 ŚL
472 9645763 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.08 PL
473 9645087 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.08 WM
474 9646615 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
475 9648218 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
476 9661543 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.08 ZP
477 9661541 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.08 ZP
478 9654826 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
479 9644540 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.08 WP
480 9654822 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
481 9640119 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.07 PL
482 9639489 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
483 9638511 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
484 9638501 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
485 9638508 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
486 9643745 ibis Adam Olszewski 2024.03.06 PL
487 9634054 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.05 PL
488 9634111 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.05 WM
489 9634127 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.05 PL
490 9634109 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.05 WM
491 9633430 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.05 WP
492 9633399 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.05 MZ
493 9633376 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.05 MZ
494 9635753 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.05 WM
495 9631270 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.04 LS
496 9630268 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.04 PL
497 9628608 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.03 ŁD
498 9630414 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.03 ŁD
499 9626227 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.03 PM
500 9626538 Ewajan Ewa Janas 2024.03.03 PM
501 9643045 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.03 PM
502 9623697 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.03
503 9620642 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.03 WM
504 9620360 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.03 WM
505 9649493 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.03 PL
506 9627668 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.03 ŚL
507 9628309 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.03 WM
508 9854574 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.03 WM
509 9616600 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.02 PL
510 9614424 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
511 9613401 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
512 9615223 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.02
513 9613082 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
514 9620165 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.02 WP
515 9759147 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.02 WP
516 9613256 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.02 WP
517 9612741 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.02 PL
518 9637083 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
519 9614837 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.02 WP
520 9614909 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.02 WP
521 9612717 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.02
522 9612481 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.02 WP
523 9619418 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.02 WP
524 9615889 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.01 LB
525 9609464 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
526 9609794 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
527 9612337 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.01 PL
528 9608582 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.01 WP
529 9608804 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.01 PL
530 9606845 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.29 WP
531 9606483 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.29 WM
532 9703684 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.29 WM
533 9605446 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.29 PL
534 9604765 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.29 WM
535 9602470 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.28 LS
536 9598665 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.27 WM
537 9596864 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.27 PM
538 9600571 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.27 PM
539 9594652 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.26 WP
540 9594651 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.26 WP
541 9594352 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.26 LS
542 9593667 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.26 WM
543 9593832 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.26 PL
544 9593822 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.26 PL
545 9595608 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.26 PM
546 9588868 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.25 WP
547 9588364 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.02.25 PL
548 9587657 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.25 LB
549 9589588 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.25 PL
550 9585836 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.25 PL
551 9587906 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
552 9586981 Marek Derda Marek Derda 2024.02.25 WM
553 9585783 Marek Marek Marek Pacuk 2024.02.25 WM
554 9585723 Robert Lo Robert Locman 2024.02.25 WM
555 9586335 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
556 9584970 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.25 PL
557 9584327 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.25 PL
558 9587598 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.25 PM
559 9586121 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.25 WP
560 9583574 Tarda Wojciech Kaczor 2024.02.25 KP
561 9583358 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.25 PM
562 9592198 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.25 WM
563 9585593 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.25 WP
564 9591192 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.25 WM
565 9591537 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.25 WP
566 9596342 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.25 WP
567 9585271 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.24 PL
568 9582105 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.24 PL
569 9590238 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.02.24 KP
570 9578911 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
571 9578895 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
572 9578893 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
573 9579459 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
574 9579468 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
575 9578830 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.24 PM
576 9579449 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
577 9578032 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
578 9578095 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.24 PL
579 9579055 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.24 MZ
580 9577907 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.24 PL
581 9578786 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.24 WP
582 9579214 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.24 WP
583 9579860 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.24 WP
584 9581214 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
585 9576544 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.23 ZP
586 9575994 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.23 PL
587 9575686 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.02.23 WP
588 9577602 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.23 PL
589 9575150 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.02.23 PL
590 9575933 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23 WP
591 9574454 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.23 PL
592 9577068 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
593 9572113 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.22 LB
594 9572588 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.22 PM
595 9572105 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.22 LB
596 9571707 Robert Lo Robert Locman 2024.02.22 WM
597 9571706 Robert Lo Robert Locman 2024.02.22 WM
598 9570653 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.21 PM
599 9569196 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
600 9570112 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.21 PM
601 9568590 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
602 9568823 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.21 PM
603 9568800 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.21 PM
604 9566954 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.20 PM
605 9566436 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.20 PM
606 9565837 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.20 PM
607 9567119 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.20
608 9567566 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.20
609 9563747 Marek Derda Marek Derda 2024.02.19 WM
610 9563983 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.19 PL
611 9563189 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.19 PM
612 9563179 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.19 PM
613 9571147 Robert Lo Robert Locman 2024.02.19 WM
614 9562579 Robert Lo Robert Locman 2024.02.19 WM
615 9563319 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
616 9564634 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.19 WM
617 9567773 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.19 PM
618 9559785 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.18 WP
619 9564212 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.18 PL
620 9557888 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
621 9559749 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.18 MB
622 9556616 Marek Marek Marek Pacuk 2024.02.18 WM
623 9556608 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.18 PM
624 9557375 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
625 9558251 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
626 9556116 Niklu Jakub Nikiel 2024.02.18 PM
627 9567530 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.18 PM
628 9568962 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.18 PM
629 9556090 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.18 PM
630 9556349 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.18 MB
631 9557856 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
632 9557363 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.18 PL
633 9555530 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.18 MP
634 9561834 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.02.18 PM
635 9558243 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
636 9561172 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.18 WP
637 9561664 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.02.18 ŁD
638 9564727 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.18 PM
639 9553396 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.17 PM
640 9552469 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.17 ZP
641 9552577 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.02.17 OP
642 9552491 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.17 ZP
643 9552674 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
644 9552444 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.17 ZP
645 9550991 Mario Mariusz Zub 2024.02.17 PM
646 9550837 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.17 PM
647 9553551 Antek Życki Antoni Życki 2024.02.17 PM
648 9555790 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.17 PM
649 9550572 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.17 PM
650 9550864 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.17 PM
651 9550305 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.02.17 PL
652 9551108 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.17 KP
653 9553220 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.17 WM
654 9560893 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.17 MB
655 9564996 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.17 PM
656 9548485 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.16 MZ
657 9548508 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.16 ŁD
658 9548535 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.16 ŁD
659 9548443 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.16 PM
660 9548441 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.16 PM
661 9548438 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.16 PM
662 9548429 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.16 PM
663 9548421 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.16 PM
664 9548420 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.16 PM
665 9546349 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.16 PM
666 9548748 Ewajan Ewa Janas 2024.02.16 PM
667 9543644 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.15 WP
668 9543114 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.15 PM
669 9548160 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.15 PL
670 9543566 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.15 PL
671 9543521 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.15 WP
672 9543677 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.15 WP
673 9543714 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.15 WP
674 9545306 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.14 PL
675 9539376 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.14 PM
676 9540414 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.02.14 PM
677 9539634 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.14 KP
678 9540521 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.14 PM
679 9541417 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.02.14 PM
680 9541452 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.14 WP
681 9541472 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.14
682 9542008 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.14 WP
683 9542104 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.14 WP
684 9542129 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.14
685 9537437 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.13 WP
686 9537415 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.13 WP
687 9537414 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.13 WP
688 9536875 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.13 MZ
689 9537454 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.13 WM
690 9536666 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.13 WM
691 9537364 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
692 9539470 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.02.13 PM
693 9536317 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
694 9537293 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.13 PL
695 9536520 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.13 MZ
696 9535493 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.12 WP
697 9535349 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.12
698 9534862 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.12 PL
699 9534572 4000ALP Paweł Puchlik 2024.02.12 PL
700 9534589 4000ALP Paweł Puchlik 2024.02.12 PL
701 9534139 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.12 WP
702 9534140 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.12 WP
703 9534233 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.12 PL
704 9535444 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.12 LB
705 9542651 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.12 WP
706 9533285 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.11 ŁD
707 9531407 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.11 LB
708 9532844 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.11 LB
709 9531359 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.11 LB
710 9532903 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.11 LB
711 9530292 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.11 WP
712 9530287 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.11 WP
713 9530099 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.11 PL
714 9529932 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.11 PM
715 9529605 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.11 WM
716 9533917 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.11 PL
717 9528730 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.02.11 PL
718 9529243 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.11 WP
719 9531686 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.11 WP
720 9533128 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.11 WM
721 9533714 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.11 WP
722 9524905 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.10 PL
723 9524837 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
724 9527980 Oso Łukasz Budny 2024.02.10 ŁD
725 9528313 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.02.10 ŁD
726 9524003 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
727 9527668 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.10 ŁD
728 9525029 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.10 WP
729 9525196 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.10 ŁD
730 9525025 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.10 WP
731 9522837 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.10 WP
732 9522778 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
733 9523216 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.10 WP
734 9527682 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.10 ŁD
735 9528334 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
736 9528345 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
737 9528581 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.10 WP
738 9549960 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.02.10 ŁD
739 9521364 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.02.09 PL
740 9521910 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
741 9521890 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
742 9521882 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
743 9521906 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
744 9521876 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
745 9518969 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.08 PL
746 9533399 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.02.08 WM
747 9517353 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.08 WM
748 9530506 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.08 WM
749 9516397 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.07 OP
750 9516142 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.07 WP
751 9516140 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.07 WP
752 9513725 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.02.06 WM
753 9510854 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.05 PL
754 9510735 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.05 PL
755 9510734 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.05 PL
756 9510452 Robert Lo Robert Locman 2024.02.05 WM
757 9510335 Robert Lo Robert Locman 2024.02.05 WM
758 9507287 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.04
759 9507169 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.02.04 PL
760 9507199 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.02.04 ŁD
761 9507744 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.04
762 9506522 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.04 KP
763 9508091 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.04 MP
764 9506518 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.04 KP
765 9506112 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.04 ZP
766 9506391 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.04 LB
767 9506011 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.04 WP
768 9506894 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.04 WP
769 9506965 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.04 WP
770 9506986 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.04 WP
771 9507026 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.04 WP
772 9507546 Mazur Łukasz Konopka 2024.02.04 ŁD
773 9507550 Mazur Łukasz Konopka 2024.02.04 ŁD
774 9507604 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.02.04 WP
775 9507782 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.02.04 WP
776 9508001 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
777 9508004 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
778 9508963 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.04 ŚK
779 9509719 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.02.04 PM
780 9509893 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.04 WP
781 9505240 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.02.03 PM
782 9503259 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 ŁD
783 9505180 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.03 ŁD
784 9503220 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
785 9505007 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.03 MZ
786 9502924 Johnny Jan Kotlarz 2024.02.03 WP
787 9503881 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.02.03 PL
788 9504246 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.03 ŁD
789 9504106 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.03 WM
790 9502259 Robert Lo Robert Locman 2024.02.03 PL
791 9502209 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.03 ŁD
792 9502152 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
793 9504080 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.03 WM
794 9502727 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.03 MP
795 9502846 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.03
796 9504415 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.03 ŁD
797 9553713 PPJ Marcin Ptak 2024.02.03 WP
798 9500359 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.02.02 PM
799 9500005 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
800 9500002 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
801 9499999 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
802 9499948 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.02.02 MZ
803 9499926 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.02 MZ
804 9499682 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.02 WP
805 9501339 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.02.02 PM
806 9501476 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.02.02 WP
807 9501595 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.02.02 PM
808 9501761 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.02 WP
809 9498435 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.01 WP
810 9499191 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.01 ZP
811 9497328 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.01 WP
812 9497896 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.01 WM
813 9498699 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.01 LB
814 9495489 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.31 PL
815 9495991 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
816 9495987 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
817 9495955 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
818 9495917 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
819 9494673 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.31 WP
820 9495881 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
821 9495835 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
822 9495786 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
823 9496031 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.01.31 MP
824 9497125 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.31
825 9493097 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.30 WP
826 9493105 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.30 WP
827 9493117 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.30 LS
828 9492340 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.30 ŚL
829 9492382 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.01.30 PL
830 9490976 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.30 PL
831 9490335 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
832 9490343 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
833 9490224 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
834 9490219 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
835 9487687 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.29 WP
836 9490091 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
837 9487496 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.29 WP
838 9487417 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.29 WP
839 9487189 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.01.29 PK
840 9490133 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
841 9490128 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
842 9490156 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
843 9487455 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.29 LS
844 9490077 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
845 9490078 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
846 9490052 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
847 9490049 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
848 9484882 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
849 9484876 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
850 9484285 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.28 WP
851 9484868 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
852 9483618 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.01.28 ŚL
853 9485780 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
854 9484824 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
855 9484823 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
856 9482820 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
857 9484805 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
858 9481843 Marek Marek Marek Pacuk 2024.01.28 WM
859 9482367 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.28 WM
860 9482288 Robert Lo Robert Locman 2024.01.28 WM
861 9480653 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.28 WP
862 9482847 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
863 9481151 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.01.28 PM
864 9496621 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.01.28 PM
865 9481082 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.28 MP
866 9501908 4000ALP Paweł Puchlik 2024.01.28 PL
867 9482357 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.28 WM
868 9482757 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
869 9496528 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.01.28 PM
870 9486346 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.28 PM
871 9481482 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.01.28 ŚL
872 9479933 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.28 MP
873 9484896 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.28 PM
874 9484895 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.28 PM
875 9480228 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.28 PM
876 9479345 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.28 ŁD
877 9483199 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.28 WP
878 9483746 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.28 PM
879 9487158 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.28 WP
880 9508353 SB :) Szymon Sendera 2024.01.28 PM
881 9477196 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.27 WP
882 9478112 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.27 WP
883 9477316 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.27 MZ
884 9476858 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.27 WP
885 9476549 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.01.27 KP
886 9476585 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.27 PK
887 9477304 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.27 MZ
888 9476268 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.27 WM
889 9476262 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.27 WM
890 9476252 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.27 WM
891 9475248 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.01.27 WP
892 9475797 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.27 MZ
893 9477020 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.27 PM
894 9478340 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.01.27 PM
895 9478559 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.27 WP
896 9473509 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.26 LB
897 9473804 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.26 LB
898 9474703 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.26 MP
899 9473269 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.26 MP
900 9472013 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.26 WM
901 9496482 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.01.26 MB
902 9472416 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.01.26 MB
903 9471827 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.26 WP
904 9471715 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.26 WP
905 9472398 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.01.26 ZP
906 9471925 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.01.26 MB
907 9471529 Michał Janosz Michał Janosz 2024.01.26 MB
908 9474581 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.26 WP
909 9470455 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.25 LS
910 9469865 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.01.25 ZP
911 9469843 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.01.25 ZP
912 9470109 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.25 PL
913 9467683 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.24 PM
914 9465439 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.23
915 9465201 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.23 LS
916 9465152 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.23 LS
917 9465189 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.01.23 PL
918 9464886 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.23 LS
919 9474679 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.23 WP
920 9463006 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.01.22 MB
921 9462527 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.22 ZP
922 9461803 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.01.22 ŚL
923 9458331 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.21
924 9456873 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.21 ŁD
925 9460465 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.21 ŁD
926 9456715 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.21 WP
927 9455567 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.01.21 PM
928 9455635 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.21 MB
929 9453375 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.20 PM
930 9450809 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.01.20 ŚL
931 9451180 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.20 WP
932 9451181 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.20 WP
933 9453421 Karol Mirek Karol Mirek 2024.01.20 ŚL
934 9454097 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.20 WP
935 9454099 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.20 WP
936 9512002 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.20 ZP
937 9447508 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.19 WM
938 9448622 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
939 9448648 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
940 9454274 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.01.17 ŁD
941 9436200 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.17 MZ
942 9437958 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.17 WP
943 9441308 Halina Halina Łukomska 2024.01.17 WP
944 9381366 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.16 WP
945 9435401 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.16 WP
946 9379718 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.15 PM
947 9374259 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
948 9374251 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
949 9373615 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.14 WM
950 9374212 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
951 9373467 Tilia Paweł Hermański 2024.01.14 ŚL
952 9371665 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.14 LS
953 9371570 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.14 PL
954 9374330 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.01.14 MP
955 9371094 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.01.14 MP
956 9372852 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.14 MP
957 9377020 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.01.14 ŚL
958 9376698 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.01.14 MB
959 9374127 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
960 9374131 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
961 9374098 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
962 9434860 teamsym Szymon Kopeć 2024.01.14 PM
963 9370412 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.01.14 PM
964 9374628 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.14 LB
965 9375360 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.14 WP
966 9376622 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.01.14 MP
967 9377116 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.14 WM
968 9377493 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.14 ZP
969 9452554 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.01.14 MP
970 9367617 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.13 LB
971 9364756 Marek Marek Marek Pacuk 2024.01.13 WM
972 9364755 Marek Derda Marek Derda 2024.01.13 WM
973 9376321 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
974 9376444 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
975 9376445 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
976 9376360 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
977 9376307 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
978 9376313 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
979 9376302 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
980 9376300 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
981 9376428 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
982 9376418 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
983 9376356 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
984 9376355 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.13 KP
985 9368269 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.01.13 LB
986 9360176 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.12
987 9360480 teamsym Szymon Kopeć 2024.01.12 PM
988 9361284 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.12 LB
989 9362909 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.12 WM
990 9357725 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.11 LS
991 9356812 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.11 PL
992 9356125 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.11 PK
993 9358346 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.11 WM
994 9354947 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.10 WP
995 9352600 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.09 LS
996 9375153 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.09 ZP
997 9350925 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.01.09 ŚL
998 9349058 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.09 WP
999 9351168 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.01.09
1000 9346380 Pan Marek rok 5 Marek Warcholiński 2024.01.08 LS
1001 9346578 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.08 PL
1002 9347727 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.08
1003 9342328 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.07 WP
1004 9344007 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.07 ZP
1005 9341568 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.07 MZ
1006 9343598 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.07 LB
1007 9343641 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.07 LB
1008 9342348 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.07
1009 9342014 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.07
1010 9340177 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.07 PL
1011 9342012 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.07
1012 9341533 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.01.07 ŁD
1013 9339976 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.07 PL
1014 9338802 Robert Lo Robert Locman 2024.01.07 WM
1015 9340762 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.01.07 WP
1016 9342520 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.07 WP
1017 9337226 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.06 PM
1018 9337225 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.06 PM
1019 9335505 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.06 WM
1020 9335872 Tilia Paweł Hermański 2024.01.06 ŚL
1021 9335056 Eskadra Orła -Bażant Jarosław Roszczewski 2024.01.06 MZ
1022 9336717 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.06 LB
1023 9336622 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.06 LB
1024 9335407 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.06 OP
1025 9334331 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.01.06 KP
1026 9337843 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.01.06 OP
1027 9338173 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.06 WM
1028 9338248 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.06 WM
1029 9345078 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.06 WP
1030 9330646 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.05
1031 9329378 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.05 PM
1032 9332213 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.05 ZP
1033 9329381 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.01.05 KP
1034 9332513 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.05 WM
1035 9328023 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.04 ZP
1036 9327155 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.04 MZ
1037 9325779 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.03 LS
1038 9325317 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.03 ZP
1039 9328724 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.03 WM
1040 9325686 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.03 MZ
1041 9323859 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.02 ŁD
1042 9321136 krakers Wiktor Kroker 2024.01.02 WP
1043 9325059 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.02 WP
1044 9320923 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.01.02 PM
1045 9320060 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.01.02 ŚL
1046 9320736 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.02 PL
1047 9319982 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.02 WP
1048 9323570 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.02 ZP
1049 9321274 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.02 WM
1050 9320686 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.02 ŁD
1051 9320236 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.02 LS
1052 9319570 Balbi Magdalena Naber 2024.01.02 MZ
1053 9320257 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.02 LS
1054 9320250 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.02 LS
1055 9320245 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.02 LS
1056 9323393 Eksplor Artur Staszewski 2024.01.02 ZP
1057 9319597 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.02 MZ
1058 9323389 Eksplor Artur Staszewski 2024.01.02 ZP
1059 9323390 Eksplor Artur Staszewski 2024.01.02 ZP
1060 9321469 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.02 WM
1061 9321697 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.01.02 PM
1062 9323120 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.02 WP
1063 9323441 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.02 ZP
1064 9323464 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.02 WP
1065 9323821 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.02 WM
1066 9316715 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.01 WP
1067 9316326 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.01.01 PM
1068 9320082 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.01.01 PL
1069 9315062 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.01 LB
1070 9315022 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.01 WP
1071 9314875 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.01 PM
1072 9314871 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.01 PM
1073 9325411 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.01 WP
1074 9314903 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.01.01 PL
1075 9316761 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.01 WM
1076 9317227 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.01 LB
1077 9314273 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.01.01 WP
1078 9315133 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.01.01 ZP
1079 9314349 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.01 ZP
1080 9313780 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.01.01 MZ
1081 9313751 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.01 WP
1082 9315920 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.01.01 PL
1083 9313748 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek