GATUNEK

Gatunek: myszołów włochaty, Buteo lagopus

Rząd: Szponiaste

Rodzina: Jastrzębiowate | Jastrzębie

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 358 420
2 222 298
3 221 285
4 44 57
5 29 53
6 0 0
7 0 0
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10130438 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
2 10123184 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.12 WP
3 10126113 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.12 PM
4 10107323 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
5 10107320 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
6 10077621 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
7 10077617 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
8 10077590 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
9 10065627 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.05 MZ
10 10070954 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.05 PM
11 10052812 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 OP
12 10052742 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.04 MB
13 10049728 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.04 PM
14 10043359 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.03 PM
15 10046839 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
16 10046863 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
17 10046802 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 MB
18 10046724 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
19 10046717 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
20 10046842 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
21 10043353 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.03 MB
22 10046822 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
23 10043346 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.03 MB
24 10039207 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.03 MB
25 10058406 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.03 PM
26 10039032 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
27 10027950 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.02 MB
28 10027253 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
29 10021409 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.01 ZP
30 10009787 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.30 PL
31 10008845 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.30 PM
32 9992121 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.28 ZP
33 9981083 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
34 9981078 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
35 9981076 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
36 9981068 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
37 9981048 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
38 9981045 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
39 9981030 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
40 9985386 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.27 PM
41 9984422 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
42 9964881 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.25 MB
43 9962703 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.25
44 9973051 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.25 WM
45 9951629 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
46 9951621 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
47 9951635 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
48 9933711 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.19
49 9929784 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.19 WM
50 9924479 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.18
51 9903251 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
52 9903250 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
53 9900943 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.14 PL
54 9892443 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
55 9892436 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.13
56 9891684 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.13 ZP
57 9879641 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.11 PL
58 9879380 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.11 ŚL
59 9874717 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
60 9874712 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
61 9874713 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
62 9874710 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
63 9856755 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.07 ZP
64 9840156 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
65 9844323 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.06 ZP
66 9838343 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
67 9838877 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.06 LB
68 9840211 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.06 LB
69 9830053 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.05 PL
70 9832060 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.05 MP
71 9805334 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.01 PK
72 9816155 PPJ Marcin Ptak 2024.04.01 WP
73 9803053 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.01 KP
74 9791848 Robert Lo Robert Locman 2024.03.31 WM
75 9790421 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.31 ZP
76 9784152 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.30 ZP
77 9783738 Robert Lo Robert Locman 2024.03.30 WM
78 9783506 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.30 PL
79 9783525 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
80 9778402 Robert Lo Robert Locman 2024.03.30 WM
81 9778460 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
82 9783009 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.03.30 KP
83 9791962 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.30 PM
84 9827706 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.30 MP
85 9827883 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.03.30 MP
86 9775843 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
87 9773891 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.29
88 9774241 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.29 MB
89 9771230 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
90 9771329 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
91 9772997 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
92 9774087 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
93 9769283 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.28
94 9768949 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
95 9768931 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
96 9768930 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
97 9758059 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.26 MP
98 9758366 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
99 9758369 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
100 9749252 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.25 ŚL
101 9746664 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.24 ŚK
102 9742220 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.24
103 9738830 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.24 ZP
104 9741448 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.24 PL
105 9734741 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
106 9734739 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
107 9734738 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
108 9731213 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.23 PL
109 9734299 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.23 ŚK
110 9734550 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
111 9733823 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.23 ŚK
112 9729659 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.23 ŚK
113 9728666 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
114 9728684 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.22 PL
115 9721902 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
116 9721881 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
117 9720585 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.21 ŚL
118 9721870 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
119 9721871 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
120 9720890 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.21 PL
121 9713711 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.20 ŁD
122 9711766 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.19 WP
123 9706559 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
124 9704715 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
125 9699343 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.17
126 9700209 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.17
127 9699331 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.17
128 9697820 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
129 9700193 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.17
130 9697197 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.17 WP
131 9738207 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.17 ZP
132 9695954 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.17 PL
133 9697756 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
134 9699995 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
135 9689145 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.16 ŁD
136 9689828 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.16 PK
137 9686944 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.16 PL
138 9682151 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.03.15 MP
139 9684651 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.15 ŁD
140 9683676 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.15 ŁD
141 9683707 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.15 ŁD
142 9683710 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.15 ŁD
143 9709922 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.15 ZP
144 9677420 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.14 PL
145 9677489 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
146 9671066 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
147 9668832 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.03.12 ŚL
148 9667857 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
149 9667290 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.12 PK
150 9665418 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.11 ZP
151 9664460 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.11 PK
152 9661145 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
153 9694653 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.10 PL
154 9660147 Mario Mariusz Zub 2024.03.10 LB
155 9659580 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
156 9658682 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.10
157 9658391 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.10 PL
158 9663440 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.10 ŁD
159 9659537 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
160 9661000 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
161 9656167 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.10 WP
162 9665165 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.10 ŁD
163 9660000 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.10 ŁD
164 9657566 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.10 ŁD
165 9660738 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.10 ŁD
166 9655295 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.10 WP
167 9655266 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.10 PK
168 9661115 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.10 ŁD
169 9654840 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.10 PL
170 9660993 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
171 9655200 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
172 9660949 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
173 9656557 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.10 PL
174 9655186 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
175 9655736 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.10 PK
176 9655775 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.10 WM
177 9661345 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.10 PL
178 9657672 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.10 WP
179 9657708 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.10 WP
180 9659611 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
181 9652513 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.09 WP
182 9653697 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.03.09 ŁD
183 9653670 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.09 ŁD
184 9650753 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.09 PK
185 9649397 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.09 WM
186 9654349 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.09 PL
187 9654854 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.09 PL
188 9654846 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.09 PL
189 9655990 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.03.09 ŁD
190 9653859 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.09 PL
191 9654783 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
192 9654777 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
193 9646205 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.08 PK
194 9645225 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.08 PL
195 9645547 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.08
196 9645601 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.08
197 9645599 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.08
198 9644706 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.08 PM
199 9644605 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.08 ŚL
200 9654792 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
201 9645634 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.03.08 KP
202 9642262 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
203 9650056 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.07 ZP
204 9641620 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
205 9644286 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.07 PL
206 9644285 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.07 PL
207 9643079 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.07 MZ
208 9638609 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.06 LS
209 9639116 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
210 9639835 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.06 ZP
211 9639050 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
212 9643730 ibis Adam Olszewski 2024.03.06 PL
213 9634582 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
214 9634579 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
215 9631638 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.04 ŁD
216 9631624 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.04 ŁD
217 9630146 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.03.03 ŚL
218 9629006 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 ŁD
219 9628995 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.03 ŁD
220 9625198 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.03 WP
221 9628846 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 ŁD
222 9628844 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 ŁD
223 9624791 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 ŁD
224 9629207 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.03 PL
225 9629056 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.03 ŁD
226 9628538 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.03 ŁD
227 9628822 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 MZ
228 9624785 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 MZ
229 9624859 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.03
230 9623722 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.03
231 9623988 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.03.03 ZP
232 9626212 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.03 PM
233 9629201 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.03 PL
234 9622878 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.03 MP
235 9624223 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.03 MP
236 9622433 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
237 9622423 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
238 9621958 Robert Lo Robert Locman 2024.03.03 WM
239 9622432 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
240 9623819 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.03 ŁD
241 9629512 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.03 ŚK
242 9623533 Tilia Paweł Hermański 2024.03.03 ŚL
243 9623682 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.03
244 9620580 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.03 WP
245 9623825 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.03 ŁD
246 9621000 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.03 MP
247 9620241 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.03 WP
248 9620225 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.03 ŁD
249 9620213 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.03 ŁD
250 9624189 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.03 ŁD
251 9637321 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.03 WP
252 9625175 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.03 ŁD
253 9624991 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.03.03 WP
254 9624800 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 ŁD
255 9637281 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.03 ŁD
256 9615754 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
257 9617837 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
258 9614723 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.02 ŁD
259 9614565 krakers Wiktor Kroker 2024.03.02 WP
260 9614866 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
261 9619671 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.02 ŁD
262 9613939 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.02 ŁD
263 9616504 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.03.02 PL
264 9617317 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.02 WM
265 9637101 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
266 9613112 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.02 PL
267 9615333 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
268 9616090 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
269 9632322 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
270 9619647 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.02 ŁD
271 9637097 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
272 9615095 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.02 WP
273 9620169 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.02 WP
274 9759255 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.02 WP
275 9613263 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.02 WP
276 9613096 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.03.02 OP
277 9612175 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
278 9618252 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.02 ŁD
279 9613670 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.02 WP
280 9617719 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
281 9617533 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.02 WP
282 9610723 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.01 WP
283 9609467 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
284 9609797 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
285 9610427 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 WM
286 9610425 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
287 9663018 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
288 9609691 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.01 ŁD
289 9609873 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.01 ŁD
290 9610413 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
291 9703721 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
292 9610410 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
293 9663015 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
294 9609669 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.01 ŁD
295 9606637 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.29 WP
296 9607047 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.29 MP
297 9607826 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.29 ŚL
298 9605952 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.29 ŚL
299 9610214 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
300 9610213 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
301 9607794 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.29 MP
302 9605220 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.29 MP
303 9605440 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
304 9605438 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
305 9602352 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.28 PK
306 9602194 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
307 9602175 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
308 9602163 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
309 9602166 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
310 9635087 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.02.28 ŚK
311 9599254 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.27 PL
312 9598324 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.27 MZ
313 9596943 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
314 9592960 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.26 WP
315 9593792 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.02.26 WM
316 9588885 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.25 WP
317 9592099 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.25 MP
318 9589261 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.02.25 MP
319 9589260 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.02.25 MP
320 9588897 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.25 PL
321 9588911 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.25 PL
322 9585769 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.25 MP
323 9586264 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.25 PK
324 9591229 Ptakole Bartosz Gott 2024.02.25 ŁD
325 9586839 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.02.25 WP
326 9586338 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
327 9594399 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.02.25 ŁD
328 9588899 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.25 PL
329 9584633 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.25 PK
330 9582696 Agrimensor Radosław Musioł 2024.02.24 ŚL
331 9581792 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
332 9580007 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.24
333 9579419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.24
334 9579621 Mario Mariusz Zub 2024.02.24 LB
335 9580017 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.24
336 9581784 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
337 9578002 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
338 9581716 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
339 9581718 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
340 9578856 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.24 ZP
341 9575695 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.02.23 WP
342 9574994 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.23 WP
343 9574991 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.23 WP
344 9581807 Imperator Rafał Fudalej 2024.02.23
345 9581805 Imperator Rafał Fudalej 2024.02.23
346 9577455 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.23 PK
347 9577390 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.23 PK
348 9573210 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.22 ŚK
349 9573408 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
350 9571972 Robert Lo Robert Locman 2024.02.22 WM
351 9573359 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
352 9574313 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.02.22 PL
353 9581762 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.21 PK
354 9569921 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
355 9568862 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.21 PK
356 9569021 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.21 WP
357 9569885 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
358 9568583 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
359 9569713 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.02.21 WP
360 9568627 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.20 WP
361 9564217 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.19 PL
362 9574682 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.19 KP
363 9564214 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.19 PL
364 9563815 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.19 PK
365 9562784 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.19 MP
366 9559793 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.18 WP
367 9559033 krakers Wiktor Kroker 2024.02.18 WP
368 9558802 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 ŚK
369 9560125 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.18 MP
370 9558459 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.18 PM
371 9557558 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.18 WP
372 9558396 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
373 9558423 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
374 9558419 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
375 9558416 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
376 9559056 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.02.18 ŚL
377 9557798 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.18 ŁD
378 9558027 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.18 ŁD
379 9559712 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.02.18 ŁD
380 9558443 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
381 9559978 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
382 9559968 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
383 9556448 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
384 9561751 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
385 9559172 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.18 PK
386 9558411 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
387 9558040 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.18 MP
388 9559542 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
389 9559544 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
390 9555325 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.18 PL
391 9558011 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.18 ŁD
392 9556571 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.02.18 WP
393 9558133 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
394 9558166 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
395 9558175 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.18 ŁD
396 9561668 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.02.18 ŁD
397 9592180 Radosław Grontecki Radosław Grontecki 2024.02.18 ŁD
398 9552740 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 MZ
399 9552739 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 MZ
400 9552687 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
401 9552721 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 MZ
402 9552719 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 ŁD
403 9551836 Marek Derda Marek Derda 2024.02.17 ŁD
404 9551834 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.17 ŁD
405 9551869 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.17 ŁD
406 9552347 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.02.17 KP
407 9552237 PPJ Marcin Ptak 2024.02.17 WP
408 9551967 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.17 WP
409 9553837 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.17 ŁD
410 9548096 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.16 PM
411 9549465 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.16 PK
412 9548537 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.16 ŁD
413 9546351 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.16 PM
414 9543915 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.15 MP
415 9543579 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.15 PL
416 9545311 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.15 WM
417 9541077 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.14 ZP
418 9550386 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.14 MP
419 9549864 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.02.14 ŁD
420 9537399 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
421 9537772 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.02.13 MZ
422 9534594 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.12 WM
423 9534401 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.12 PL
424 9534258 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.12 PK
425 9536060 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.12 WM
426 9534236 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.12 PL
427 9533633 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.12 PK
428 9530420 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.02.11 PK
429 9530665 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.11
430 9530660 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.11
431 9530631 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.11
432 9531291 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.11 MZ
433 9530564 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.11 WM
434 9530402 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.11
435 9529470 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.11 PL
436 9530337 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.11
437 9529845 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.11 PK
438 9532271 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.11 MP
439 9526007 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.10 PK
440 9526086 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.02.10 PL
441 9524689 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.10 WM
442 9524898 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.10 PL
443 9524755 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.10 ŁD
444 9524820 Ewajan Ewa Janas 2024.02.10 ŁD
445 9523534 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.10 ŁD
446 9524891 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.10 ŁD
447 9528307 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.02.10 ŁD
448 9528251 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
449 9526554 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.10 MP
450 9525225 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.10 ŁD
451 9527968 Oso Łukasz Budny 2024.02.10 ŁD
452 9528210 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
453 9528298 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.02.10 ŁD
454 9595299 SB :) Szymon Sendera 2024.02.10 MP
455 9527088 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.10 MP
456 9521708 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.09 PK
457 9521845 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
458 9521834 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
459 9521868 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
460 9521013 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.09 PL
461 9520864 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.09 PL
462 9520703 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.09 PL
463 9520691 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.02.09 PL
464 9519228 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.08 ZP
465 9519229 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.08 ZP
466 9519509 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.08 MZ
467 9518891 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.08 ZP
468 9516509 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.02.07 PK
469 9515740 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.07 PK
470 9516379 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.07 OP
471 9515228 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.07 PK
472 9515104 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.07 PL
473 9513108 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.06 LB
474 9510573 Robert Lo Robert Locman 2024.02.05 WM
475 9510757 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.04 ŁD
476 9508715 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.04 ŁD
477 9507763 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.02.04 ŁD
478 9509916 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.04
479 9507222 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.04 MZ
480 9508650 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.04 ŁD
481 9507361 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.04 ŁD
482 9506029 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.04 WP
483 9508624 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.04 ŁD
484 9507225 Vogelfart Patryk Ptak 2024.02.04 MP
485 9507856 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.04 ŁD
486 9508142 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
487 9509963 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.04
488 9509734 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.02.04 PM
489 9507555 Mazur Łukasz Konopka 2024.02.04 ŁD
490 9508152 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
491 9508065 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.04 ŁD
492 9504046 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
493 9503539 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.03 PK
494 9505176 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.03 ŁD
495 9502949 krakers Wiktor Kroker 2024.02.03 WP
496 9502843 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 MZ
497 9502753 Niklu Jakub Nikiel 2024.02.03 WP
498 9502800 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 MZ
499 9503532 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.03 PK
500 9505169 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.03 MZ
501 9504013 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.03 ŁD
502 9502784 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 ŁD
503 9502211 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.03 ŁD
504 9502154 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
505 9503848 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.03 ŁD
506 9504417 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.03 ŁD
507 9505381 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.03 WP
508 9505950 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.02 ZP
509 9500067 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.02 PL
510 9502150 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.02 WP
511 9499687 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.02 WP
512 9498157 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.01 PL
513 9497427 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.01
514 9498843 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.01 ŁD
515 9499196 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.01 ZP
516 9509979 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.01
517 9497100 HighAley Aleksey Andreyanov 2024.01.31 PL
518 9493452 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.30 ŁD
519 9492535 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.30 PL
520 9497267 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.29 WM
521 9505050 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.29 ZP
522 9497257 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.29 WM
523 9489320 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.29 MZ
524 9483158 Mario Mariusz Zub 2024.01.28 LB
525 9483254 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.28
526 9483250 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.28
527 9482845 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
528 9483247 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.28
529 9483241 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.28
530 9482962 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
531 9485238 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.28 WM
532 9482365 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.28 WM
533 9482955 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
534 9484362 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.28 ZP
535 9481305 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.28 LB
536 9485240 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.28 WM
537 9504175 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.01.28
538 9480589 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.01.28
539 9480021 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.28 WP
540 9485750 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.28 WM
541 9485980 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.28 WM
542 9486002 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.28 WP
543 9483012 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.28 MZ
544 9486080 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.28 WM
545 9477470 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.27
546 9477265 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.27 PK
547 9477313 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.27 MZ
548 9477308 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.27 MZ
549 9485198 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.27 WM
550 9476979 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.01.27 MZ
551 9478514 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.27 MZ
552 9475982 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.27
553 9475980 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.27
554 9475114 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.27 MZ
555 9490923 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.27 WP
556 9472932 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.01.26 MP
557 9473327 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.26 MP
558 9473879 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.26 LB
559 9473472 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.26 LB
560 9472370 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.26 ŚL
561 9472268 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.26 WP
562 9474464 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.26 WM
563 9471981 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.26 WM
564 9471845 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.26 ŚL
565 9473199 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.26 WM
566 9478452 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.26 ŚL
567 9470107 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.25 PL
568 9469859 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.25 LB
569 9468022 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.24
570 9484701 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.24 ZP
571 9468405 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.24 ŚL
572 9468835 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.24 WM
573 9466573 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.01.23 MP
574 9465517 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.23 MZ
575 9465799 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.23 LB
576 9466124 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.23 MZ
577 9463049 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.22 PK
578 9462782 Balbi Magdalena Naber 2024.01.22 MZ
579 9462757 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.22 PK
580 9463120 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.22
581 9462769 Balbi Magdalena Naber 2024.01.22 MZ
582 9472002 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.22 PL
583 9462432 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.22 PL
584 9464135 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.22 MZ
585 9461772 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.01.22 MP
586 9463265 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.22 MZ
587 9463511 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.22 LB
588 9460241 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.21 MZ
589 9460020 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.21 MZ
590 9458247 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
591 9457454 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.01.21 ŁD
592 9458572 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.21 ŁD
593 9460547 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.21 ŁD
594 9458313 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.21 PL
595 9460541 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.21 ŁD
596 9458569 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.21 ŁD
597 9458259 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
598 9471995 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.21 PL
599 9456809 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.01.21
600 9458528 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
601 9456432 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.21 WM
602 9457299 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.21 PK
603 9458214 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
604 9458212 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
605 9458209 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
606 9458197 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
607 9466510 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.21
608 9458193 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
609 9458188 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
610 9458181 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
611 9458180 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
612 9456714 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.21 WP
613 9456459 Marek Derda Marek Derda 2024.01.21 WM
614 9458559 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.21 PL
615 9455837 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.21 PL
616 9455836 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.21 PL
617 9457783 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.21 MZ
618 9454905 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.01.21 WP
619 9455071 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.21 ŚL
620 9460938 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.21 ZP
621 9458730 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.21 PL
622 9458943 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.21 PL
623 9460505 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.01.21 ŁD
624 9459845 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.21 WP
625 9453475 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
626 9454419 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.20 MZ
627 9454979 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.01.20 MP
628 9454499 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.20 PK
629 9453107 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.01.20 WP
630 9454516 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.20 PK
631 9453578 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.20 MZ
632 9454504 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.20 PK
633 9451400 Robert Lo Robert Locman 2024.01.20 WM
634 9452116 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.20 MZ
635 9452891 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.20 MZ
636 9454404 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.20 MZ
637 9451532 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.20 MZ
638 9451276 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
639 9450488 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.01.20 ŚL
640 9450110 Gutek Gustaw Schneider 2024.01.20 ŚL
641 9450040 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.20 ŚL
642 9457025 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.20 MZ
643 9450004 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.20 ŚL
644 9452062 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.01.20 PK
645 9452603 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.20 WP
646 9452135 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.01.20 ŚL
647 9448709 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.19
648 9448907 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.19 LB
649 9449056 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.19 LB
650 9449032 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.19 LB
651 9448918 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.19 LB
652 9449068 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.19 LB
653 9448954 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.19 LB
654 9447511 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.19 WM
655 9446848 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.19 PL
656 9446849 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.19 PL
657 9448066 Oso Łukasz Budny 2024.01.19 MZ
658 9446762 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.19 MZ
659 9449132 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.19 MZ
660 9448159 Tarda Wojciech Kaczor 2024.01.19 WM
661 9448551 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
662 9448558 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
663 9448564 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
664 9448572 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
665 9448574 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
666 9448578 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
667 9448613 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
668 9448621 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
669 9448637 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.19 LB
670 9448741 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.01.19 MZ
671 9449005 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.01.19
672 9444496 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.01.18
673 9443297 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.18 PL
674 9452402 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.17 WP
675 9437692 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.17
676 9437685 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.17
677 9437674 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.17
678 9436189 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.17 MZ
679 9436430 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.01.17 WM
680 9437061 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.17 WP
681 9437109 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.17 LB
682 9437112 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.17 LB
683 9441324 Halina Halina Łukomska 2024.01.17 WP
684 9441632 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.01.17 LB
685 9442037 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.17 WM
686 9381573 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.16 MZ
687 9381209 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.16 ŚL
688 9442819 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.16 MP
689 9434536 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.01.16 LB
690 9433119 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.16 LB
691 9379146 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.15
692 9379143 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.15
693 9377748 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.15 WP
694 9380697 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.15 WM
695 9375080 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.14
696 9374258 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
697 9374623 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.14 LB
698 9373050 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.14 WP
699 9373767 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.01.14
700 9373121 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.14 ŚL
701 9371757 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.01.14 PL
702 9371741 Michał Janosz Michał Janosz 2024.01.14 ŚL
703 9371704 Michał Janosz Michał Janosz 2024.01.14 ŚL
704 9375911 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.14 ŁD
705 9371479 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
706 9373694 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.14 ŚL
707 9371448 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
708 9371442 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
709 9374134 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
710 9371413 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
711 9371455 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.14
712 9375907 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.14 ŁD
713 9377865 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.14 ŁD
714 9377834 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.14 ŁD
715 9376046 SB :) Szymon Sendera 2024.01.14 ŚL
716 9375412 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.14 WP
717 9375166 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.14 WP
718 9367905 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.13 LB
719 9366876 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.13 ŚL
720 9366198 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.13 ŚL
721 9367338 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
722 9366154 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.13
723 9365874 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.01.13 MZ
724 9374347 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.13 WM
725 9365861 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.01.13 MZ
726 9364603 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.01.13 PL
727 9366157 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.13
728 9364276 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.01.13 WM
729 9364972 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.13 WM
730 9364251 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.01.13 WM
731 9367160 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
732 9367159 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
733 9367156 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
734 9367152 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
735 9374043 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.13 WP
736 9367887 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.13 WP
737 9365659 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.01.13 ŚL
738 9363594 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.01.13 ŚL
739 9363032 AW Anna Szotek 2024.01.12 PM
740 9361606 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.12 LB
741 9362009 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.12 LB
742 9361565 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.12 LB
743 9362078 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.12 LB
744 9360331 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.12 PL
745 9360486 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.12 MZ
746 9360325 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.12 PL
747 9360635 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.12 WM
748 9359960 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.12 PL
749 9360485 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.12 MZ
750 9359230 krakers Wiktor Kroker 2024.01.12 WP
751 9358924 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
752 9358918 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
753 9358917 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
754 9360484 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.12 MZ
755 9358703 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
756 9361695 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.12 ŚL
757 9360125 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.12 MZ
758 9357229 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.11
759 9357223 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.11
760 9356544 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.11 WM
761 9357562 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.11 LB
762 9358386 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.01.11 PL
763 9353559 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.10 LB
764 9353375 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.10 PL
765 9354320 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.10 WM
766 9353796 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.10 WM
767 9353001 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.10 PK
768 9353002 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.10 PK
769 9352908 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.10
770 9352922 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.10 PL
771 9354462 Paweł K. Paweł Kobyłecki 2024.01.10 ŁD
772 9354817 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.01.10 WP
773 9350229 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.09 PL
774 9350225 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.09 PL
775 9350662 Mario Mariusz Zub 2024.01.09 LB
776 9349821 Marek Derda Marek Derda 2024.01.09 WM
777 9349962 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.09 MZ
778 9349387 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.09 WM
779 9349511 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.09
780 9349336 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.01.09 WP
781 9375149 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.09 ZP
782 9349162 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.09 MZ
783 9354785 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.09 WP
784 9349765 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.09 MZ
785 9348403 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.08 LB
786 9346820 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.08 ZP
787 9348401 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.08 LB
788 9348448 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.08 WM
789 9346767 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.08 LB
790 9343006 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
791 9343002 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
792 9342990 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
793 9343650 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.07 LB
794 9342985 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
795 9342983 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
796 9341035 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.07 WM
797 9341302 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.07 WP
798 9341660 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.07 PL
799 9340093 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.07 PL
800 9341798 SB :) Szymon Sendera 2024.01.07 MP
801 9341283 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.01.07 MP
802 9339956 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.07 WP
803 9340371 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.07 WM
804 9338991 krakers Wiktor Kroker 2024.01.07 WP
805 9338612 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.01.07 WP
806 9344731 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.07 WM
807 9344654 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.07 WM
808 9348492 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.07 WP
809 9336367 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.06 MZ
810 9335830 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.06
811 9335829 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.06
812 9336701 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.06 LB
813 9337297 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.06 WM
814 9335430 Marek Derda Marek Derda 2024.01.06 WM
815 9334247 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.01.06 WM
816 9333512 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.06 WM
817 9337598 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.06 PK
818 9337599 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.06 PK
819 9333421 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.06 PL
820 9333362 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.06 ŁD
821 9333903 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.06 WM
822 9334427 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.06 MZ
823 9337040 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.06
824 9333209 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.06 ŁD
825 9336547 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.06 LB
826 9337127 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.06 MZ
827 9352511 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.06 WP
828 9337801 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.01.06 WP
829 9338161 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.01.06 ŚK
830 9352508 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.06 WP
831 9332432 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.05 ŁD
832 9331772 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.05 ŁD
833 9338234 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.05 PL
834 9330176 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.05 ŁD
835 9332202 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.05 ŁD
836 9330446 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.01.05 PK
837 9332443 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.05 ŁD
838 9331319 Marta Świtała Marta Świtała 2024.01.05 OP
839 9336447 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.05 ZP
840 9332406 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.05 ŁD
841 9332175 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.05 ŁD
842 9330150 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.05 ŁD
843 9330759 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.05 ŁD
844 9330799 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.05 ŁD
845 9347209 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.05 OP
846 9327649 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.04 PL
847 9327646 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.04 PL
848 9328718 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.04 WM
849 9328549 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.04 WM
850 9332369 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.04 WP
851 9325176 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.03 WP
852 9324891 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.03 WM
853 9323853 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.02 ŁD
854 9321448 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.02 WM
855 9320500 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.01.02 WP
856 9320122 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.02 WP
857 9320119 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.02 WP
858 9319956 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.02 PL
859 9323544 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.02 WP
860 9315356 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.01 ZP
861 9317796 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.01
862 9316151 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.01 LS
863 9315330 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.01 WP
864 9314585 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.01 WP
865 9314293 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.01 PL
866 9318304 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.01.01 PL
867 9318804 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.01 LB
868 9313755 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.01 WP
869 9313607 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.01 MZ
870 9361831 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.01 WP
871 9314111 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.01 WP
872 9312296 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.01 WP
873 9312254 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.01 WP
874 9317647 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.01 WP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"