GATUNEK

Gatunek: rożeniec, Anas acuta

Rząd: Blaszkodziobe

Rodzina: Kaczkowate | Kaczki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 56 85
2 106 563
3 339 5447
4 115 2963
5 35 52
6 2 4
7 3 22
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10456339 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.14 MB
2 10454550 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.14 MP
3 10449450 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
4 10409071 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.29 MP
5 10345469 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
6 10214632 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 MB
7 10213673 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 MB
8 10214865 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
9 10214856 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
10 10212120 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
11 10209789 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
12 10193616 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 MB
13 10171581 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
14 10138115 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
15 10124264 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
16 10119771 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
17 10115690 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
18 10119396 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
19 10124770 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
20 10125283 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
21 10143115 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
22 10094889 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
23 10074516 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
24 10072982 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
25 10069316 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
26 10056642 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.04 MB
27 10068501 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.04 MB
28 10046773 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
29 10032639 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
30 10032459 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
31 10032784 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
32 10032364 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
33 10030420 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 MB
34 10029782 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.02 PM
35 10030311 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
36 10031036 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
37 10035049 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.02 PL
38 10035785 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
39 10024247 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 MB
40 10026832 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.01 PL
41 10004205 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
42 9976037 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
43 9983676 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
44 9976689 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
45 9971398 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
46 9963275 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.25 PL
47 9963037 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.25 PL
48 9956084 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
49 9951686 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.22 ZP
50 9946163 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
51 9946152 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
52 9940608 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.21 PL
53 9944045 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
54 9940764 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.21 KP
55 9934978 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.20 PM
56 9973058 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.20 PL
57 9939458 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
58 9927844 Robert Lo Robert Locman 2024.04.19 PL
59 9926111 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
60 9920807 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.17 WP
61 9920478 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.17 PL
62 9912222 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
63 9908406 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
64 9907031 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
65 9906770 Ewajan Ewa Janas 2024.04.14 MP
66 9909476 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.14 PL
67 9903942 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.14 MP
68 9904168 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.14 MZ
69 9903125 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.14 KP
70 9902003 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.14 ŚL
71 9902283 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.14 MP
72 9903171 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.14 WP
73 9901810 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.14 PL
74 9902570 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
75 9902984 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
76 9910236 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
77 9923527 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 MB
78 9896332 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.13 PL
79 9894917 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.13 PL
80 9894910 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.13 PL
81 9901824 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
82 9893735 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.13 WM
83 9901798 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.04.13 PL
84 9923380 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.13 MB
85 9899247 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.13 ŚL
86 9887423 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.12 ŚL
87 9887846 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
88 9886820 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
89 9890407 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.12 PL
90 9877386 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.10 MZ
91 9876610 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.10 PL
92 9873572 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
93 9873563 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
94 9876982 krakers Wiktor Kroker 2024.04.10 WP
95 9872289 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
96 9869488 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
97 9871067 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.09 ŚL
98 9863970 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
99 9863963 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
100 9864163 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
101 9855687 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.07 WP
102 9849555 Robert Lo Robert Locman 2024.04.07 WM
103 9848590 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
104 9851986 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
105 9848046 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
106 9844721 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.07 LS
107 9844861 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.07 WP
108 9845996 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.07 MZ
109 9844281 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.06 LS
110 9844745 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
111 9841731 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.06 LB
112 9842860 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.06 LB
113 9844686 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 ZP
114 9834559 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.06 PM
115 9839459 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.06 ŁD
116 9834637 Mario Mariusz Zub 2024.04.06 LB
117 9836844 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
118 9836901 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
119 9832825 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.06 ZP
120 9830256 Ivory Iwona Rylska 2024.04.05 WP
121 9831363 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
122 9829703 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
123 9828204 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
124 9826474 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.05 WP
125 9825896 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.05 ZP
126 9827180 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
127 9831638 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
128 9821199 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.04 PL
129 9817498 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.03 MP
130 9817042 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.03 PK
131 9817799 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
132 9816377 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.03 PL
133 9815785 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
134 9815771 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
135 9818437 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.03 WP
136 9813951 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.02 PK
137 9813390 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.02 WP
138 9813924 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.02 PK
139 9813158 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
140 9813152 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
141 9810336 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
142 9811604 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
143 9811582 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
144 9809818 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
145 9809989 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.02 PL
146 9802582 krakers Wiktor Kroker 2024.04.01 WP
147 9802402 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.01 PM
148 9801876 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.01 WP
149 9799797 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.01 LS
150 9798408 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.01 WP
151 9801058 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.01 WP
152 9803146 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.01 LB
153 9797393 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.01 WP
154 9810519 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 PM
155 9809604 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.01 ŚL
156 9791341 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.03.31 MZ
157 9790219 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.31 PM
158 9790385 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.31 ŚL
159 9810535 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.31 PL
160 9791617 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.31 PM
161 9793330 Mario Mariusz Zub 2024.03.31 LB
162 9791314 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.31 WP
163 9785596 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.30 WP
164 9783079 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.03.30 ŁD
165 9784375 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.30 PL
166 9782748 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.03.30 ŚL
167 9781630 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
168 9780527 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
169 9781771 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.30 ŚK
170 9781427 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.30 LS
171 9782790 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.30 LB
172 9779250 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.30 PM
173 9780865 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
174 9781263 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
175 9776130 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
176 9776510 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
177 9774854 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
178 9776147 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
179 9774815 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
180 9775533 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
181 9774318 Michał Janosz Michał Janosz 2024.03.29 ŚL
182 9774273 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
183 9774205 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
184 9774122 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
185 9774417 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.29 LB
186 9775372 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.29 LB
187 9773464 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.29 PL
188 9774784 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.29 LB
189 9775715 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
190 9775759 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
191 9768905 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.28 PL
192 9769344 krakers Wiktor Kroker 2024.03.28 WP
193 9762460 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.27 PL
194 9764384 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.27 PL
195 9762606 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
196 9762737 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
197 9764941 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
198 9762637 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.27 PL
199 9758793 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.26 ŚL
200 9758380 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
201 9754675 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.26 PL
202 9759052 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.26 PL
203 9759278 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.26 WP
204 9752069 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.25 PM
205 9753165 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
206 9750182 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.25
207 9753150 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
208 9750567 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
209 9749135 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
210 9749468 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
211 9749183 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.25 LS
212 9753128 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.25 PL
213 9764538 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.03.25 WM
214 9744742 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
215 9746447 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.24 LB
216 9743663 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.24 WP
217 9743412 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.24 PL
218 9743752 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.24 LS
219 9742511 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.24 PL
220 9814095 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.03.24 PL
221 9741897 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.24 WP
222 9741237 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.24 MZ
223 9742632 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.24 WP
224 9746655 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.24 ŚK
225 9742837 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.24 PL
226 9742491 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.24 PL
227 9740932 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.24
228 9740682 Robert Lo Robert Locman 2024.03.24 WM
229 9745511 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.24 ZP
230 9739335 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
231 9744615 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
232 9744667 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.24 LB
233 9738914 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.24 PL
234 9740800 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.24 WP
235 9742073 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.24 LB
236 9809677 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.24 WP
237 9743144 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.24 WP
238 9747392 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
239 9746918 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.24
240 9736610 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.23 PL
241 9735175 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.23 LB
242 9736609 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.03.23 PL
243 9735158 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.23 LB
244 9735224 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.23 PM
245 9734578 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
246 9733840 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.23 ŚK
247 10287376 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.23 ŚK
248 9731520 Marek Derda Marek Derda 2024.03.23 WM
249 9736648 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.23 LB
250 9736378 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.23 LB
251 9735269 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
252 9736267 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.03.23 MZ
253 9731018 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.23 ŚL
254 9737539 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.23 MP
255 9730954 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.23 WP
256 9731203 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.23 PL
257 9735243 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
258 9729929 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.23 LS
259 9732454 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
260 9729834 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.23 LS
261 9738381 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.23 ŚK
262 9736975 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.23 WP
263 9727318 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.22 WP
264 9727644 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.22 LB
265 9727367 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.22 PK
266 9725623 krakers Wiktor Kroker 2024.03.22 WP
267 9725454 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.22 MZ
268 9726060 Robert Lo Robert Locman 2024.03.22 WM
269 9726942 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
270 9726036 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.22 PK
271 9728581 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.22 WP
272 9728832 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.22 WM
273 9728855 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.22 WM
274 9728861 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.22 WM
275 9732171 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.03.22 WP
276 9721980 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.21 WP
277 9721704 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.21 PK
278 9720008 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.03.21 LB
279 9719060 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.21 PL
280 9722867 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.21 WP
281 9720769 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.21 PK
282 9723585 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.21 WM
283 9716596 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.20 MZ
284 9715552 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.20 MZ
285 9714385 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.20 ŁD
286 9713718 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.20 ŁD
287 9713149 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.20 ŚL
288 9714858 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.20 PL
289 9713831 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.20 WM
290 9712836 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.20 PM
291 9713071 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.20 PK
292 9711300 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.19 WP
293 9710900 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.19 PK
294 9710532 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.19 PL
295 9710490 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.19 ŁD
296 9711757 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.19 WP
297 9707046 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.18 PL
298 9706326 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.18 WP
299 9707655 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
300 9704719 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.18 PL
301 9706784 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.18 MZ
302 9700424 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
303 9700421 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
304 9698349 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.17 WP
305 9699100 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
306 9697881 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.17 WP
307 9696723 Marek Derda Marek Derda 2024.03.17 WM
308 9698974 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
309 9699016 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
310 9697249 Ewajan Ewa Janas 2024.03.17 LB
311 9697956 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.17 LB
312 9699448 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.17 PM
313 9697216 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.17 LB
314 9697099 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.17 MZ
315 9696483 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.17 MZ
316 9697782 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
317 9695986 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.17 MZ
318 9696705 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.17 PL
319 9695866 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.17 PL
320 9698940 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
321 9699015 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
322 9695782 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.17 MZ
323 9700552 Ptakole Bartosz Gott 2024.03.17 MZ
324 9700515 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.17 PK
325 9698901 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
326 9701913 Oso Łukasz Budny 2024.03.17 ŁD
327 9696662 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
328 9695662 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.17 PM
329 9695659 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.17 PM
330 9711014 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.17 PK
331 9703043 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.17 WM
332 9702298 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.17 WP
333 9700004 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
334 9699917 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
335 9696417 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.17 MZ
336 9691475 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.16 PL
337 9694757 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.16 MP
338 9691423 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 MB
339 9693555 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.16 ŁD
340 9689919 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.16 PL
341 9702987 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.16
342 9688983 Robert Lo Robert Locman 2024.03.16 WM
343 9688507 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 PM
344 9686955 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.16 PL
345 9689801 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.16 PK
346 9712533 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.16 WP
347 9683595 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.15 ŚL
348 9681859 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
349 9683694 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.15 ŁD
350 9684639 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.15 ŁD
351 9683751 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.15 ŁD
352 9681533 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.15 PL
353 9680711 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.15 WP
354 9684343 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.15 WP
355 9677854 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.14 WP
356 9678654 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.14 PK
357 9677718 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
358 9677469 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
359 9677829 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.14 WP
360 9677446 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
361 9676846 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.14 ZP
362 9677508 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
363 9676818 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.14 ZP
364 9677439 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
365 9678796 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.14 WP
366 9672619 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
367 9671967 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.13 WP
368 9673649 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
369 9674235 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
370 9671231 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.13 MZ
371 9674107 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.13 LB
372 9673622 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.13 LB
373 9673798 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.03.13 PK
374 9674422 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.13 ŁD
375 9667978 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.12 ZP
376 9668116 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.12 PK
377 9665190 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.11 PK
378 9664313 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.11 PK
379 9665147 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.10 ŁD
380 9658832 Robert Lo Robert Locman 2024.03.10 WM
381 9661814 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.03.10 LB
382 9659558 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
383 9657644 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.10 MP
384 9657339 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.10 ŚL
385 9661441 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.10 PL
386 9657509 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.10 ŁD
387 9660408 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.10 LS
388 9659235 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
389 9661118 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.10 ŁD
390 9655286 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.10 WP
391 9659274 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.10 LB
392 9659975 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.10 ŁD
393 9658084 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.10 PK
394 9662616 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.10 ZP
395 9747067 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.03.10 PL
396 9656058 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.10 WP
397 9662466 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.10 WP
398 9657597 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.10 WP
399 9661233 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.10 WP
400 9659710 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.10 MZ
401 9654867 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.09 PL
402 9650613 Michał Janosz Michał Janosz 2024.03.09 ŚL
403 9649612 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.09 WP
404 9649758 Mario Mariusz Zub 2024.03.09 LB
405 9651367 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.09 MZ
406 9649133 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.09 PK
407 9650706 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.09 PK
408 9649095 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.09 MZ
409 9654451 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.09 MZ
410 9657810 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.08
411 9645869 Michał Janosz Michał Janosz 2024.03.08 ŚL
412 9648183 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
413 9646739 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
414 9650062 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.08 ZP
415 9646312 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.08 PK
416 9651930 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.08 PL
417 9648317 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.08 LB
418 9646696 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.08 LB
419 9644544 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.08 WP
420 9654808 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.08 PL
421 9646335 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.08
422 9643132 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.07 WP
423 9641634 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.07 PL
424 9642120 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.07 LB
425 9642106 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.07 LB
426 9638505 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
427 9637948 krakers Wiktor Kroker 2024.03.06 WP
428 9639075 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
429 9639038 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.06 ŚL
430 9634584 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.05 PL
431 9635073 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.05 PK
432 9633243 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.05 WP
433 9631617 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.04 ŁD
434 9630656 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.03.04 ŚL
435 9629673 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.04 ŚL
436 9865761 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.04 WM
437 9625372 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
438 9626641 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.03
439 9625451 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
440 9627222 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.03 LB
441 9625908 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
442 9628517 AW Anna Szotek 2024.03.03 MP
443 9622896 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 ŁD
444 9628833 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.03 ŁD
445 9625331 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
446 9625760 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
447 9628060 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.03 ŁD
448 9628545 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.03 ŁD
449 9623594 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.03 ŚL
450 9622380 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
451 9621263 Marek Derda Marek Derda 2024.03.03 WM
452 9621773 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
453 9620764 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.03 ŁD
454 9623833 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.03 ŁD
455 9620579 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.03 WP
456 9621065 krakers Wiktor Kroker 2024.03.03 WP
457 9625766 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.03 LB
458 9627479 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.03.03 PK
459 9628454 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.03 ŁD
460 9628444 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.03.03 ŁD
461 9637322 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.03 WP
462 9628658 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.03.03 WP
463 9624798 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.03 MZ
464 9625135 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.03.03 ŁD
465 9620217 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.03 ŁD
466 9614415 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.02 ŁD
467 9615287 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
468 9613942 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.02 ŁD
469 9615321 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
470 9613405 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
471 9613447 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.02 WP
472 9617828 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.02 PL
473 9620167 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.02 WP
474 9759267 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.02 WP
475 9613265 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.02 WP
476 9612931 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.03.02 ŚL
477 9613239 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.02 WP
478 9637044 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
479 9676312 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
480 9617340 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.02 ŁD
481 9619371 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.02 WP
482 9617734 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.02 WP
483 9616252 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.03.02 KP
484 9610524 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
485 9609973 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.01 LS
486 9609791 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
487 9609810 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
488 9610447 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.01 WP
489 9609689 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.01 ŁD
490 9609866 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.01 ŁD
491 9609679 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.03.01 ŁD
492 9611795 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.01 WP
493 9611220 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.01 ŚL
494 9637064 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.01 WP
495 9605453 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.29 PL
496 9604654 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.29 PL
497 9603081 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.28 PK
498 9603474 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.28 LB
499 9603458 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.28 LB
500 9603490 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.28 LB
501 9598882 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.27 LB
502 9599762 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.27 LB
503 9593829 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.26 PL
504 9593795 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.02.26 WM
505 9589037 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.25 LB
506 9586494 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.25 ŚL
507 9586240 Marek Marek Marek Pacuk 2024.02.25 WM
508 9586991 Marek Derda Marek Derda 2024.02.25 WM
509 9587506 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.25 WM
510 9585846 Marek Marek Marek Pacuk 2024.02.25 WM
511 9585824 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.25 ŚL
512 9586365 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
513 9583333 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.25 ŚL
514 9590265 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.25 PK
515 9590175 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.25 PK
516 9585602 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.25 WP
517 9596350 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.25 WP
518 9589697 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 PM
519 9590805 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.25
520 9595302 SB :) Szymon Sendera 2024.02.25 ŚL
521 9591501 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.25 WP
522 9582732 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.24 PL
523 9579718 Michał Janosz Michał Janosz 2024.02.24 ŚL
524 9578241 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
525 9579064 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.24 MZ
526 9581126 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
527 9581232 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.24 ŁD
528 9585213 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.02.24 ŚL
529 9577210 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
530 9573377 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.22 PL
531 9572146 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.22 PL
532 9574318 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.02.22 PL
533 9572093 Kazimierz Stasiak Kazimierz Stasiak 2024.02.22 LB
534 9569194 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
535 9568893 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
536 9568594 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
537 9563306 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.02.19 WP
538 9559107 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.02.18 ŁD
539 9560720 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.18 LB
540 9560055 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.02.18 LB
541 9556810 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
542 9561739 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
543 9561669 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.18 ŁD
544 9555479 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.18 ŁD
545 9558016 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.18 ŁD
546 9559479 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.18 PL
547 9554544 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.02.18 LB
548 9556053 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.02.18 WP
549 9556322 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.18 ŁD
550 9561742 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.02.18 ŁD
551 9560864 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.18 WP
552 9560992 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.18 MZ
553 9552673 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
554 9552709 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 ŁD
555 9543575 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.15 PL
556 9542930 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.02.15 PM
557 9545545 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.02.15 PM
558 9545292 #ski Sławomir Karpicki 2024.02.15 PM
559 9543716 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.15 WP
560 9549759 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.02.14 ŁD
561 9542100 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.14 WP
562 9537369 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.13 PL
563 9537283 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.13 PL
564 9535327 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.12
565 9530876 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
566 9525813 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.10 ŚL
567 9527287 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.10 WP
568 9525241 Michał Rycak Michał Rycak 2024.02.10 ŁD
569 9525509 Mario Mariusz Zub 2024.02.10 LB
570 9527104 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.10 MP
571 9523523 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.10 ŁD
572 9523288 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.02.10 ŁD
573 9528257 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.10 ŁD
574 9527978 Oso Łukasz Budny 2024.02.10 ŁD
575 9525230 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.10 ŁD
576 9527067 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.02.10 MP
577 9527263 Mazur Łukasz Konopka 2024.02.10 ŁD
578 9527684 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.10 ŁD
579 9521901 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
580 9521825 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.09 PL
581 9530307 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.02.09 WP
582 9519175 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.08 WP
583 9518960 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.08
584 9518112 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.08 WP
585 9514526 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.02.06 WP
586 9510756 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.04 ŁD
587 9508345 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.02.04 WP
588 9507966 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.04 WP
589 9506900 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.04 ŚL
590 9506821 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.04 MZ
591 9505894 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.04 ŚL
592 9503255 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 ŁD
593 9503702 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.03
594 9503701 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.03
595 9502802 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 MZ
596 9502792 Balbi Magdalena Naber 2024.02.03 ŁD
597 9502203 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.03 ŁD
598 9502306 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.02.03 ŚL
599 9504818 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.03 WP
600 9505051 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.02.03 WP
601 9495445 Karol Mirek Karol Mirek 2024.01.31 MP
602 9491528 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.01.30 MP
603 9490076 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
604 9490075 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
605 9484840 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
606 9483163 Mario Mariusz Zub 2024.01.28 LB
607 9482314 Marta Świtała Marta Świtała 2024.01.28 ŚL
608 9482920 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.28 LB
609 9483415 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.28 WP
610 9482385 Niklu Jakub Nikiel 2024.01.28 WP
611 9482384 Niklu Jakub Nikiel 2024.01.28 WP
612 9486547 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.28 WP
613 9482111 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.28 PK
614 9477389 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.27
615 9479424 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.01.27 PK
616 9465525 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.23 MZ
617 9467434 ibis Adam Olszewski 2024.01.22 PL
618 9463703 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.22
619 9463570 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.01.22 ŚL
620 9457049 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.21 WP
621 9452667 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.20
622 9451681 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.01.20 ŚL
623 9451676 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.01.20 ŚL
624 9453737 #ski Sławomir Karpicki 2024.01.20 WP
625 9449128 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.19 MZ
626 9454279 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.01.17 ŁD
627 9374528 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.14 ZP
628 9375142 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.14 ZP
629 9451905 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.14 MZ
630 9373491 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.14 WP
631 9370903 Niklu Jakub Nikiel 2024.01.14 WP
632 9434850 teamsym Szymon Kopeć 2024.01.14 PM
633 9370502 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.01.14 PK
634 9372234 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.14 WM
635 9374001 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.14 WP
636 9466062 Halina Halina Łukomska 2024.01.14 WP
637 9365783 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.01.13
638 9366178 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.13
639 9365647 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.13 PL
640 9366586 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.13 WM
641 9367862 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.13 WP
642 9368368 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.13 PK
643 9370273 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.01.13 PK
644 9341361 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.07
645 9335685 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.06 ŚL
646 9335656 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.06
647 9335616 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.06
648 9333648 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.06 ŚL
649 9335400 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.06 OP
650 9331618 Michał Janosz Michał Janosz 2024.01.05 ŚL
651 9331137 Robert Lo Robert Locman 2024.01.05 WM
652 9331265 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.05
653 9323458 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.02 PL
654 9318777 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.01 LB
655 9314677 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.01 ŚL
656 9313310 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.01 PL

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"