GATUNEK

Gatunek: siniak, Columba oenas

Rząd: Gołębiowe

Rodzina: Gołebiowate | Gołębie

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 82 1517
2 145 1115
3 236 925
4 213 492
5 245 511
6 109 277
7 42 102
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477580 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
2 10477301 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.21 MZ
3 10475411 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
4 10475335 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.07.21 PK
5 10476293 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.21
6 10472642 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.20 PM
7 10475186 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
8 10472234 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
9 10466843 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.17
10 10463286 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.17 WP
11 10461257 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
12 10461119 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
13 10466863 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.16
14 10466849 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.15
15 10454255 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.14
16 10454237 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.14
17 10453977 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
18 10466854 Marta Gołek Marta Gołek 2024.07.14
19 10450424 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.13 MP
20 10448144 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
21 10458084 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.07.13 ŚL
22 10446701 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.10
23 10440589 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
24 10431835 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.07 ZP
25 10429887 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
26 10430533 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
27 10424098 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
28 10423880 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.06 WP
29 10427514 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
30 10431424 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
31 10416652 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.04 PL
32 10414605 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.04 OP
33 10417748 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.04 PL
34 10412040 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.03 PL
35 10409647 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.03 PL
36 10407830 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.02 PK
37 10406095 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.02 WM
38 10406093 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.02 WM
39 10408544 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
40 10407978 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
41 10432036 PPJ Marcin Ptak 2024.07.01 KP
42 10433307 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.01 KP
43 10401146 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
44 10400530 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.30 PK
45 10401100 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.30 ŁD
46 10409028 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
47 10395530 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
48 10395875 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
49 10397021 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.29 WM
50 10397682 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
51 10394226 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.29
52 10389518 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.28 PL
53 10391472 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
54 10386739 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.06.27 OP
55 10385113 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.26 MZ
56 10377712 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
57 10377691 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.24
58 10378857 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
59 10378771 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
60 10378688 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
61 10371814 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.23 PK
62 10373100 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.23
63 10369755 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
64 10368554 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
65 10469538 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.22 OP
66 10366246 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.22 MP
67 10363389 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
68 10354491 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
69 10356133 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.18 WM
70 10353565 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.18 PM
71 10351807 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
72 10348016 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
73 10349371 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.16 WM
74 10345190 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.16 PL
75 10344712 krakers Wiktor Kroker 2024.06.16 WP
76 10344702 krakers Wiktor Kroker 2024.06.16 WP
77 10343565 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
78 10346439 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
79 10341942 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.16 ZP
80 10351217 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
81 10341024 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.15 WP
82 10336883 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
83 10349691 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.15 ŚL
84 10333635 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.14 PL
85 10344620 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 PL
86 10334708 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
87 10330438 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.13
88 10327961 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.13 PL
89 10327610 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
90 10327605 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
91 10327849 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.13 ŚL
92 10327600 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.13 PL
93 10328144 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.13 PK
94 10326652 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.12 ZP
95 10324974 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
96 10321082 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.11 PK
97 10362191 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.10 PK
98 10332528 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.10 PK
99 10316673 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
100 10312046 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.09 WM
101 10310970 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.09 PM
102 10310631 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
103 10311667 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 OP
104 10332481 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.09 PK
105 10312080 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
106 10332471 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.08 PK
107 10305374 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
108 10305782 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
109 10305774 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
110 10305719 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
111 10302135 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
112 10301718 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.08 ŚL
113 10317436 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
114 10300814 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
115 10469426 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
116 10469424 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.08 KP
117 10300746 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
118 10311515 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.08 PM
119 10303962 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
120 10304239 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
121 10320338 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
122 10298357 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.07 PL
123 10297206 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.07 WM
124 10333465 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.07 MZ
125 10297201 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.07 WM
126 10294067 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
127 10338508 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06 OP
128 10297198 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.06 WM
129 10291711 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.05 MP
130 10290829 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
131 10294524 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.03 PK
132 10278177 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.03 PK
133 10283200 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.03 WP
134 10274981 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
135 10274977 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.02
136 10281485 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.02
137 10281996 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
138 10275890 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
139 10281989 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.02 LS
140 10275869 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
141 10269826 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.02 ZP
142 10265006 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
143 10269861 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
144 10264641 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.01 PK
145 10265778 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
146 10262983 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
147 10265512 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.01
148 10265124 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.01 LB
149 10263874 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
150 10262884 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
151 10267253 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
152 10259975 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
153 10277911 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
154 10254455 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 MZ
155 10267263 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.31 MP
156 10282418 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
157 10282438 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
158 10250578 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.30 PK
159 10337154 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.30 MP
160 10246504 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
161 10241248 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
162 10239888 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
163 10236663 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
164 10240113 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.28 LS
165 10227786 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
166 10232856 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
167 10224384 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
168 10232835 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
169 10222529 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.26 WP
170 10224039 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.26
171 10227058 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.26 ŚL
172 10218445 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
173 10216836 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.25 WP
174 10213933 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
175 10213830 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
176 10219473 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
177 10231225 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
178 10211157 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.24 ZP
179 10222631 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.24 PK
180 10207942 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
181 10207945 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
182 10203256 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.23 PL
183 10201847 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.22
184 10193525 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
185 10196901 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.21 WM
186 10189687 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 PM
187 10187473 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.20 PL
188 10185260 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.20 WP
189 10189173 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
190 10184676 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.19 WP
191 10181066 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
192 10179260 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
193 10178553 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
194 10179973 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
195 10175281 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
196 10176827 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
197 10182375 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
198 10182677 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
199 10188605 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
200 10172100 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
201 10172973 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
202 10183479 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
203 10168787 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.18 WP
204 10168078 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
205 10172428 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.18 MP
206 10165680 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.18 MZ
207 10166002 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.18 PL
208 10166058 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.18 LS
209 10165842 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.05.18 ŚK
210 10169085 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.18 ŚK
211 10182586 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.18 ŚK
212 10167392 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
213 10167393 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
214 10202846 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.18 KP
215 10163986 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
216 10167721 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
217 10161798 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.17 MZ
218 10161725 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
219 10163843 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.17 PM
220 10159458 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
221 10159043 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.17 WM
222 10186155 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
223 10155597 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
224 10153232 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
225 10153287 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 MZ
226 10149602 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.15 PM
227 10157050 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.15 PL
228 10146055 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
229 10161883 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
230 10142523 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
231 10142522 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
232 10142527 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.14 ŚL
233 10145022 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.14
234 10139629 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
235 10137190 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.13 ZP
236 10148068 PPJ Marcin Ptak 2024.05.13 WP
237 10137188 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.13 ZP
238 10137189 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.13 ZP
239 10137187 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.13 ZP
240 10137709 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
241 10140046 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.13
242 10394817 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.13 MP
243 10126755 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
244 10159204 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
245 10126525 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.12 PK
246 10123419 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
247 10123834 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
248 10123726 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
249 10131062 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 ZP
250 10131041 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.12 ZP
251 10129521 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.12 LS
252 10131327 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
253 10135460 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.12 PL
254 10117624 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.12 ZP
255 10123907 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
256 10119240 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.12 PK
257 10122434 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.12 MZ
258 10134285 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
259 10145411 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.12 WM
260 10254094 ibis Adam Olszewski 2024.05.12 PL
261 10118989 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
262 10134612 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
263 10111706 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
264 10122065 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
265 10114630 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.11 PL
266 10108767 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
267 10107618 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
268 10115759 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
269 10119470 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
270 10114582 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
271 10124222 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
272 10124139 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
273 10138552 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
274 10115583 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.11 ZP
275 10105300 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
276 10205580 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
277 10105234 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
278 10134182 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
279 10105481 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
280 10104433 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
281 10104303 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
282 10110564 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
283 10113494 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
284 10114430 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
285 10117739 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
286 10118748 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
287 10129750 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
288 10103332 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
289 10205733 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
290 10117262 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
291 10107822 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
292 10109058 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.11 MP
293 10110321 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
294 10113024 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
295 10117116 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.11 PK
296 10120671 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
297 10120718 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
298 10143268 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
299 10144462 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
300 10110554 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
301 10120750 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 WM
302 10101338 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
303 10116444 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.10 WP
304 10100951 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.10
305 10100431 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
306 10097721 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.10 ŚL
307 10095700 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
308 10183206 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
309 10090366 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.09 ŚL
310 10096265 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.09 WP
311 10087020 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
312 10087010 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.08 WM
313 10086680 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
314 10085109 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
315 10085106 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
316 10388156 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.08 MP
317 10083954 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
318 10083934 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.07 PK
319 10085324 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
320 10085316 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
321 10085308 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.07
322 10077516 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.06 ZP
323 10077939 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
324 10075766 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
325 10075155 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
326 10142363 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.06 PK
327 10072320 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
328 10070235 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
329 10070832 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.05 PL
330 10069016 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
331 10066935 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.05 WP
332 10069537 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.05 PK
333 10069471 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.05 PK
334 10065675 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
335 10098146 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.05 ŚL
336 10064893 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.05 PK
337 10067812 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
338 10059064 Ewajan Ewa Janas 2024.05.04 PK
339 10058034 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.04 PK
340 10058033 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.04 PK
341 10057390 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.04 PK
342 10052094 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
343 10051812 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
344 10053329 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.04 ZP
345 10051747 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
346 10049926 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
347 10049207 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.04 ŚL
348 10059931 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.05.04 ŚL
349 10044717 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.03 WM
350 10045634 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.03 PL
351 10045633 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.03 PL
352 10049962 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.03 MZ
353 10039586 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.03 PK
354 10044092 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.03 PK
355 10038635 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.03 PM
356 10036841 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.03 PL
357 10047591 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
358 10036112 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.03 KP
359 10045011 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
360 10048099 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.03 WM
361 10048801 Marek Derda Marek Derda 2024.05.03 WM
362 10099018 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
363 10034434 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.02 OP
364 10035330 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.02 PK
365 10031027 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.02 ŚL
366 10030942 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.02 PK
367 10032180 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
368 10030281 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.02 MB
369 10029452 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.02 WP
370 10028881 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.02 MP
371 10025548 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.02
372 10026248 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
373 10041374 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.02 LB
374 10033576 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.02
375 10034002 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.02
376 10022828 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.01 PK
377 10022838 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.01 PK
378 10021439 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
379 10024165 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.01 MP
380 10026737 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
381 10022835 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.01 PK
382 10021167 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
383 10022697 Ewajan Ewa Janas 2024.05.01 PK
384 10015575 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
385 10016563 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
386 10028693 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
387 10052691 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.01 ŚL
388 10014926 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
389 10016581 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
390 10014922 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
391 10014924 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
392 10014919 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
393 10014920 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
394 10014489 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01 WP
395 10023389 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.01 WP
396 10029486 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
397 10011615 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.30 MP
398 10011521 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.30 PK
399 10009108 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.30 PL
400 10009759 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.30 WM
401 10006749 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.30 PK
402 10004938 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.29 PK
403 10004179 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.29 ZP
404 10004080 Ewajan Ewa Janas 2024.04.29 PK
405 10000776 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
406 9998773 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.29 ŚL
407 10004486 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.29 PK
408 9996867 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
409 9991945 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
410 9992334 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.28 PL
411 9991164 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.28 MP
412 9989744 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
413 9989738 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
414 9989052 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.28 PK
415 9988867 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.28 PL
416 9989729 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
417 9987909 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
418 10000604 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
419 9990462 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.28 ŁD
420 9987562 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.28 PK
421 9988906 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.28 PK
422 9985469 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.28 ŚL
423 9994767 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
424 9986652 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.28 PK
425 9987019 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.28 PK
426 9989985 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.28 PK
427 10013112 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.27 MP
428 9982903 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.04.27 WP
429 9981438 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
430 9980906 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
431 9982462 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.27 PK
432 9979812 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.27 PK
433 9981352 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.27 PK
434 9980282 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.27 PK
435 9980055 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
436 9977026 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
437 9975697 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
438 9974792 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.27 PK
439 9975194 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.27 PK
440 9973415 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.27 WP
441 9980017 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.27 KP
442 9984474 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
443 10001835 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.04.27 ŚL
444 9968765 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
445 9968620 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
446 9968435 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.26 ŁD
447 9966814 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.26 MZ
448 9969718 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.26 WP
449 9964734 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.25
450 9964701 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.25
451 9977798 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.25
452 9977760 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.25
453 9959305 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.24
454 9959300 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.24
455 9965827 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.24 ZP
456 9958947 krakers Wiktor Kroker 2024.04.24 WP
457 9955151 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.23 MP
458 9983333 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.23 MP
459 9957229 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.23 PL
460 9957225 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.23 PL
461 9957226 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.23 PL
462 9951732 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.23 PL
463 9953069 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.23 PL
464 9954016 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.23 PK
465 9950470 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
466 9957278 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.22 ZP
467 9947717 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.21 ZP
468 9944421 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.21 WP
469 9959126 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.21 WP
470 9944318 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.21 PK
471 9944453 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.21 PK
472 9946507 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.21 WM
473 9947834 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.21 ZP
474 9943158 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.21 PM
475 9941486 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
476 9941473 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.21 WP
477 9942153 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.21 PK
478 9944402 krakers Wiktor Kroker 2024.04.21 WP
479 9947169 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.21 WM
480 9936901 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
481 9938795 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
482 9933916 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
483 9933411 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
484 9932284 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.20 LB
485 9938271 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.20 ŚL
486 9930362 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.19
487 9929421 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.19
488 9930548 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
489 9931060 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
490 9930319 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.19 PK
491 9935976 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.19 PM
492 9930390 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.19 PK
493 9935730 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
494 9923015 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
495 9927113 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.17 ZP
496 9916840 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.16 WP
497 9917097 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.15 PM
498 9913206 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.15 WM
499 9908207 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.14 ZP
500 9906271 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.04.14 ŚL
501 9913939 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.14 ŚL
502 9905342 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.14 PK
503 9903564 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.14 PK
504 9902673 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
505 9902404 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
506 9909878 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
507 9902612 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
508 9902704 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
509 9902957 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
510 9900587 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.14 PK
511 9908763 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.14 PK
512 9911784 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
513 9912946 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.14 PK
514 9898865 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.13 PL
515 9897700 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.04.13 MP
516 9892068 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.13 PK
517 9890667 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.13 ZP
518 9898528 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.04.13 PK
519 9886103 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
520 9888488 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
521 9899693 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
522 9891776 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.12 WP
523 9905472 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.12 WP
524 9882206 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.11 PK
525 9881611 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.11 PK
526 9881612 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.11 PK
527 9879571 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.11 ŚL
528 9884539 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.11 PL
529 9880264 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.11 LS
530 9878982 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.11 ŚL
531 9878690 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.11 WP
532 9879076 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.11 PL
533 9880303 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.11 WP
534 9876904 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.10 WP
535 9874673 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.10 LS
536 9874670 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.10 LS
537 9874667 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.10 LS
538 9867046 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
539 9867277 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.04.09 PK
540 9875963 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.09 ZP
541 9881589 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.08 PK
542 9860157 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
543 9860478 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
544 9860936 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.08 ZP
545 9860246 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
546 9860243 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.08 PL
547 9855694 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.07 WP
548 9854641 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.07 MZ
549 9851215 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
550 9849309 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.07 WP
551 9848583 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
552 9849419 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
553 9848415 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.07 MP
554 9847310 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
555 9848037 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.07 PL
556 9849260 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.07 MZ
557 9847779 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.04.07 MP
558 9854732 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.07 PL
559 9845232 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.04.07 PK
560 9855330 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.07 ZP
561 9845188 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.07 PL
562 9860395 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.07 PL
563 9845000 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.06 LB
564 9843570 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.06
565 9840503 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.06 LB
566 9840494 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.06 ŚL
567 9841038 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
568 9841067 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
569 9834025 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
570 9834813 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
571 9834646 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.06
572 9838265 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
573 9842253 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.06 MP
574 9843443 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.06 MP
575 9857771 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.06 WP
576 9860384 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.04.06
577 9829655 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.04.05 ŚL
578 9829583 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.05 PL
579 9830911 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.05 PK
580 9826727 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.05 ŚL
581 9821225 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.04 PK
582 9817807 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.03 ŚL
583 9819121 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.03 PK
584 9815917 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.03 ŚL
585 9815909 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.03 ŚL
586 9815908 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.03 ŚL
587 9815905 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.03 ŚL
588 9815904 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.03 ŚL
589 9815899 Gutek Gustaw Schneider 2024.04.03 ŚL
590 9818453 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.03 WP
591 9818941 Halina Halina Łukomska 2024.04.03 PK
592 9813950 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.02 PK
593 9812901 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.02
594 9814413 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.02 WP
595 9811447 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.04.02 PL
596 9803878 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.01 WP
597 9804528 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
598 9801311 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.01 WM
599 9802936 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.01 ZP
600 9802467 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.01
601 9801379 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.01 PK
602 9802508 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.01
603 9827477 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.01 MZ
604 9802139 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
605 9802132 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.01 LS
606 9827531 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.01 MZ
607 9801169 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.01 PK
608 9813623 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.01
609 9813804 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.04.01
610 9793974 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.31 MP
611 9792028 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
612 9794042 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.31 MZ
613 9791353 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.31 MP
614 9789960 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.31 PK
615 9789917 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.31 PM
616 9789935 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.31 PK
617 9792050 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.31 PL
618 9791603 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.31 PM
619 9789352 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.30 PL
620 9785762 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.30 ZP
621 9785232 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.03.30 ŚL
622 9783236 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.30 WM
623 9784519 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.03.30 MZ
624 9783345 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
625 9778626 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
626 9780832 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
627 9781230 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
628 9782436 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.03.30 ŚL
629 9774941 Michał Janosz Michał Janosz 2024.03.29 ŚL
630 9777148 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.29
631 9773846 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.29
632 9784064 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.29 OP
633 9773825 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.29
634 9771235 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
635 9774091 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
636 9771337 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
637 9770892 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.29 WP
638 9768275 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.28 PK
639 9769351 krakers Wiktor Kroker 2024.03.28 WP
640 10259515 PPJ Marcin Ptak 2024.03.28 WP
641 9762216 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.27
642 9761867 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.27 ŁD
643 9763978 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.27 ŚL
644 9759608 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.26 PM
645 9759499 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.26 PM
646 9773284 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.26 WP
647 9773283 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.26 WP
648 9753820 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.26 LB
649 9756673 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.26 PK
650 9752052 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.25 PM
651 9749527 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.25 WP
652 9751952 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.25 LB
653 9748965 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
654 9750941 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
655 9745044 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.24 KP
656 9745829 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.24 WP
657 9759720 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.24 ZP
658 9741937 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.24 ZP
659 9744277 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.24 ZP
660 9747336 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.24 ZP
661 9742226 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.24
662 9741140 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
663 9742745 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.24
664 9740441 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.24 PK
665 9742616 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.24 WP
666 9743161 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.24 PK
667 9746080 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.24 PK
668 9744457 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.24 LB
669 9739419 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.24 WP
670 9743041 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.24 WP
671 9746366 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.24 PK
672 9736003 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
673 9735781 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.23 MP
674 9734789 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
675 9734745 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.23
676 9735068 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.23 MP
677 9736963 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.23 WP
678 9729205 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.22 MP
679 9727389 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.22 PK
680 9725617 krakers Wiktor Kroker 2024.03.22 WP
681 9729249 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.22 ŚL
682 9721703 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.21 PK
683 9720899 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.21 PL
684 9722887 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.21 WP
685 9731485 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.21 ŚL
686 9714337 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.20 PK
687 9714328 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.20 PK
688 9716027 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
689 9714354 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
690 9712447 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.03.20 PL
691 9711204 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.19
692 9710620 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.19
693 9709224 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.19 LS
694 9707004 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.18 WP
695 9866661 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.18 WM
696 9738257 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.17 ZP
697 9700372 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.17 WM
698 9698639 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.17 PK
699 9700253 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.17
700 9700160 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.17
701 9700138 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.17
702 9696902 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.03.17 WP
703 9699171 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.03.17 PK
704 9697778 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.17 MP
705 9702431 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.17
706 9697025 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.17 WP
707 9697808 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.17 PK
708 9701533 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.17 PK
709 9703126 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.17 WM
710 9691842 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.16 WP
711 9693388 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.16
712 9687263 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.16 WP
713 9687694 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
714 9689830 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.16 PK
715 9694965 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.03.16 MZ
716 9708979 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.16 LB
717 9693514 Ewajan Ewa Janas 2024.03.16 LB
718 9690123 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.16 LB
719 9693469 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
720 9688015 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.16 WP
721 9689252 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.16 ŚL
722 9712505 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.16 WP
723 9686613 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.15 PK
724 9683054 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.15 LS
725 9683179 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.15 PM
726 9685060 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.15
727 9681623 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.15 PK
728 9680275 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.15 WP
729 9679205 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.14
730 9678635 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.14 PK
731 9679285 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
732 9679280 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
733 9676219 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.03.14 PL
734 9676282 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
735 9676115 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.14 PL
736 9675587 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.14 ŚL
737 9675583 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.14 ŚL
738 9677825 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.14 WM
739 9678405 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.14 WP
740 9669943 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.13 PL
741 9668481 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.12 PM
742 9668214 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
743 9668213 krakers Wiktor Kroker 2024.03.12 WP
744 9669052 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.12
745 9669137 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.12
746 9664895 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.11 ZP
747 9664835 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.11 LS
748 9665397 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.11 ZP
749 9663997 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.03.11 MP
750 9759697 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.11 ZP
751 9694652 4000ALP Paweł Puchlik 2024.03.10 PL
752 9659451 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.10 ŚL
753 9669228 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.10 ZP
754 9659450 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.10 ŚL
755 9658691 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.10
756 9658664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.10
757 9658807 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.10 MZ
758 9656769 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.10 PK
759 9657632 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.10 MP
760 9655756 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.10 PL
761 9656999 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.10 ŚL
762 9655900 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.03.10 PK
763 9656592 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.10 PK
764 9654964 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.03.10 MZ
765 9654561 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.10 PK
766 9654666 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.10 PK
767 9662347 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.10 WM
768 9662449 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.10 WP
769 9673796 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.03.10 PK
770 9651480 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.09 PL
771 9650733 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.09 PK
772 9650542 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.03.09
773 9649239 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.09 ŚL
774 9649721 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.09 LS
775 9649723 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.09 LS
776 9649716 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.09 LS
777 9649722 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.09 LS
778 9648459 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.09 ŚL
779 9649540 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.09 MP
780 9648091 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.09 ŚL
781 9648087 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.09 ŚL
782 9651284 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.09 PL
783 9646801 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.03.08 MP
784 9646252 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.08
785 9644441 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.08 ŚL
786 9645760 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.08 PL
787 9642394 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.07 PL
788 9639598 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.06
789 9639446 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.06
790 9639415 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.06
791 9637674 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.06 WP
792 9634662 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.05 PK
793 9634118 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.05 WM
794 9635922 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.03.05 ŚL
795 9631551 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.04 PK
796 9631279 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.04 LS
797 9631382 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.04 MZ
798 9632320 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.03.04 OP
799 9632499 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.04 WM
800 9633239 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.04 WM
801 9629086 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.03 PM
802 9625383 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.03 LB
803 9627262 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.03 LB
804 9625512 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.03 MP
805 9623545 Tilia Paweł Hermański 2024.03.03 ŚL
806 9622985 Gutek Gustaw Schneider 2024.03.03 ŚL
807 9623077 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.03 MP
808 9622128 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.03 MZ
809 9622262 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.03 PK
810 9623571 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.03.03 PK
811 9624821 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.03
812 9622875 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.03.03 MP
813 9624124 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.03.03 MP
814 9621633 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.03 PM
815 9622366 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
816 9621269 Marek Derda Marek Derda 2024.03.03 WM
817 9622134 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.03 MZ
818 9622120 Robert Kraska Robert Kraska 2024.03.03 MZ
819 9621856 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.03 PM
820 9621693 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.03 LS
821 9621694 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.03 LS
822 9621106 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.03 LB
823 9624714 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.03.03 WP
824 9626712 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.03.03 MP
825 9628437 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.03 ŁD
826 9629313 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.03.03 MP
827 9618671 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.02 WP
828 9616311 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.02 WM
829 9616171 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.02
830 9617935 Marta Świtała Marta Świtała 2024.03.02 OP
831 9615350 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.02 ŁD
832 9615370 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.02 PK
833 9616352 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.02 PK
834 9613928 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.02 LS
835 9613922 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.02 LS
836 9616471 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.02 PL
837 9613919 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.02 LS
838 9613003 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.03.02 ŚL
839 9613914 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.02 LS
840 9620820 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.02 PM
841 9674001 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
842 9610739 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.01 PM
843 9616553 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.01
844 9609160 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.01 LS
845 9609148 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.01 LS
846 9607652 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.29 ŚL
847 9607025 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.29
848 9606852 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.29 PM
849 9606541 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.29 ZP
850 9606934 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.29
851 9604900 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.29 ZP
852 9604046 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.29 WP
853 9603155 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.28
854 9602355 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.28 PK
855 9602386 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.28 MZ
856 9602186 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
857 9598274 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.02.27 OP
858 9598664 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.27 WM
859 9597545 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.27 PM
860 9600695 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.27 PM
861 9599005 krakers Wiktor Kroker 2024.02.27 WP
862 9594492 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.26
863 9594362 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.26 LS
864 9593423 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.26 PM
865 9593884 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.26
866 9593928 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.26
867 9593814 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.26 PL
868 9592886 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.26 ŚL
869 9592550 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.26 PK
870 9592272 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.02.26 WP
871 9595601 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.02.26 PK
872 9592105 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.25 MP
873 9598711 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.25 MP
874 9592422 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.02.25 PL
875 9586580 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.02.25 MP
876 9587040 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.25 WP
877 9588652 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.25 PM
878 9586601 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.25 ŚL
879 9586285 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.25 PK
880 9586310 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.25 PM
881 9586282 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.02.25 PK
882 9585220 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.25 PL
883 9584638 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.25 PK
884 9583359 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.02.25 PM
885 9584621 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.25 PK
886 9584422 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.25 WM
887 9586418 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.02.25 PK
888 9589708 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.25 PM
889 9589843 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.25 LB
890 9589886 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.25 LB
891 9590707 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.02.25 ŁD
892 9591922 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.25 LB
893 9592581 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.02.25 MP
894 9580908 Michał Rycak Michał Rycak 2024.02.24 LB
895 9582234 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.24 WP
896 9582544 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.24 PK
897 9581785 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
898 9578889 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
899 9578293 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.24 PK
900 9579074 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.24 MZ
901 9579455 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.24 WM
902 9581728 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
903 9577910 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.24 PL
904 9575780 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.23 LS
905 9581810 Imperator Rafał Fudalej 2024.02.23
906 9577453 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.23 PK
907 9572940 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.22 ŚL
908 9573825 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.22 MZ
909 9571708 Robert Lo Robert Locman 2024.02.22 WM
910 9573620 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.22 WP
911 9568925 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.02.21 PK
912 9569898 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.21 PL
913 9563982 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.19 PL
914 9563439 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.19 PK
915 9565216 teamsym Szymon Kopeć 2024.02.19 PM
916 9558347 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.18 ŚL
917 9564213 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.02.18 PL
918 9558447 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
919 9558445 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
920 9557548 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.18 WP
921 9559970 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.18
922 9559165 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.18 PK
923 9555890 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.18 WM
924 9560255 Tilia Paweł Hermański 2024.02.18 ŚL
925 9554955 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.18 LB
926 9560175 Tilia Paweł Hermański 2024.02.18 ŚL
927 9558230 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
928 9554198 Robert Lo Robert Locman 2024.02.18 WM
929 9553967 Robert Lo Robert Locman 2024.02.18 WM
930 9553948 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.02.18 PM
931 9553942 Robert Lo Robert Locman 2024.02.18 WM
932 9554823 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.02.18 PK
933 9554840 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.18 WM
934 9561654 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.02.18 PM
935 9577338 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.02.18 PM
936 9552678 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.17 WP
937 9551249 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.02.17
938 9549471 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.16 PK
939 9546936 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.16 MZ
940 9549230 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.16 PK
941 9546353 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.16 PM
942 9546180 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.02.16 PL
943 9549970 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.02.16 ŁD
944 9561470 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.16 PM
945 9545059 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.02.15 MP
946 9545664 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.15 MP
947 9544221 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.15 MZ
948 9541107 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.14 PK
949 9539033 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.14 ŚL
950 9540261 krakers Wiktor Kroker 2024.02.14 WP
951 9541315 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.02.14 MP
952 9542090 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.14 WP
953 9543190 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.02.13 PK
954 9534235 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.12 PL
955 9534230 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.12 PL
956 9534353 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.12
957 9533902 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.12 PK
958 9539895 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.02.12 LB
959 9531651 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.02.11 LB
960 9530608 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.02.11
961 9524956 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
962 9524609 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.10 PK
963 9527223 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.10 PK
964 9524597 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.10 PK
965 9524006 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.10 WP
966 9524236 Młody ornitolog Marek Faber 2024.02.10 ŚL
967 9524383 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.02.10 ŚL
968 9527355 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.10 MZ
969 9521270 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.09 ŚL
970 9519166 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.08 MZ
971 9518566 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.02.08 PK
972 9519886 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.08 MZ
973 9515739 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.07 PK
974 9515108 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.02.07 PL
975 9515158 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.02.07 PK
976 9510739 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.05 PL
977 9510572 Robert Lo Robert Locman 2024.02.05 WM
978 9506914 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.04 PK
979 9510238 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.04 MZ
980 9506719 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.04 WP
981 9506032 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.04 WP
982 9505901 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.04 ŚL
983 9509727 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.02.04 PM
984 9503544 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.03 PK
985 9503219 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
986 9502531 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.03 WP
987 9502388 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.02.03 ŚL
988 9499819 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.02 ZP
989 9498161 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.01 PL
990 9497537 Gutek Gustaw Schneider 2024.02.01 ŚL
991 9498317 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.01.31 PM
992 9491820 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.30 ŚL
993 9491805 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.30 LS
994 9490977 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.30 PL
995 9490225 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
996 9501799 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.01.29 PM
997 9501832 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.01.29 WP
998 9484280 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.28 WP
999 9483172 Mario Mariusz Zub 2024.01.28 LB
1000 9483126 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.28 WP
1001 9483594 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.01.28 PL
1002 9489739 krakers Wiktor Kroker 2024.01.28 WP
1003 9477559 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.27 WP
1004 9476857 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.27 WP
1005 9475989 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.27
1006 9478570 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.27 WP
1007 9472497 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.26 WP
1008 9472495 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.26 WP
1009 9472824 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.26 WM
1010 9467679 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.24 PM
1011 9464929 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.23 LS
1012 9464808 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.23 ŚL
1013 9466571 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.01.23 MP
1014 9463132 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.22 PK
1015 9462220 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.22 PL
1016 9464888 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.22 ZP
1017 9457493 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.01.21
1018 9455827 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.21 PL
1019 9455821 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.21 PL
1020 9458557 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.21 PL
1021 9457128 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.21
1022 9452060 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.20 MZ
1023 9451974 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.20 MZ
1024 9453576 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.20 MZ
1025 9452846 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.20 WP
1026 9445006 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.18 WM
1027 9443303 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.18 PL
1028 9459559 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.18 ZP
1029 9437137 krakers Wiktor Kroker 2024.01.17 WP
1030 9459672 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.17 ZP
1031 9433176 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.16 ZP
1032 9374651 Balbi Magdalena Naber 2024.01.14 MZ
1033 9373497 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.14 WP
1034 9372354 Robert Lo Robert Locman 2024.01.14 WM
1035 9377838 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.14 ŁD
1036 9364903 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.01.13
1037 9360177 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.12
1038 9360319 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.12 PL
1039 9359236 krakers Wiktor Kroker 2024.01.12 WP
1040 9358914 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
1041 9360130 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.12 MZ
1042 9361251 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.12 LB
1043 9361306 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.12 LB
1044 9357661 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.01.11 LS
1045 9357101 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.11 WM
1046 9357400 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.11 WM
1047 9352923 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.10 PL
1048 9352907 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.01.10
1049 9354759 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.10 WP
1050 9349907 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.09 WP
1051 9346629 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.08 OP
1052 9336337 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.01.06 WP
1053 9334103 Robert Lo Robert Locman 2024.01.06 WM
1054 9333905 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.06 WM
1055 9352548 PPJ Marcin Ptak 2024.01.06 WP
1056 9330175 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.05 ŁD
1057 9332206 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.05 ŁD
1058 9330774 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.05 ŁD
1059 9332449 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.05 ŁD
1060 9330820 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.05 ŁD
1061 9332221 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.05 ZP
1062 9332193 krakers Wiktor Kroker 2024.01.05 WP
1063 9338202 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.04 PL
1064 9328428 krakers Wiktor Kroker 2024.01.04 WP
1065 9321261 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.02 PL
1066 9315471 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.01 WP
1067 9313787 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.01 PL
1068 9313786 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.01 PL
1069 9313638 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.01 PL
1070 9313343 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.01 PL
1071 9314886 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.01.01 PL
1072 9313603 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.01 MZ

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2