GATUNEK

Gatunek: jemiołuszka, Bombycilla garrulus

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Jemiołuszki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 357 14636
2 134 7075
3 81 2857
4 93 2706
5 6 34
6 0 0
7 0 0
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10053970 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
2 10053967 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
3 10037001 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
4 10023596 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.01 KP
5 10021593 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.01 WM
6 10021417 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.01 ZP
7 10037870 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.29 MZ
8 10000693 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.29 WM
9 9988430 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.28 ŚL
10 9986628 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.28 WM
11 9992684 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.28 PM
12 10023002 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.27 WM
13 9975179 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.26 MZ
14 9966901 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.26 PL
15 9975167 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.26 MZ
16 9984570 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.26 ŚL
17 9966127 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.25 ŚL
18 9963647 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.25 WM
19 9959383 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.24 ŚL
20 9957308 Robert Lo Robert Locman 2024.04.24 WM
21 9954412 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.23 WM
22 9950056 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.22 PM
23 9951359 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.22 PL
24 9944218 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.21 ŚL
25 9937009 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.20 WM
26 9937830 Tarda Wojciech Kaczor 2024.04.20 WM
27 9932023 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.20 WM
28 9937951 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.04.20 KP
29 9935769 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
30 9928387 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.19 WP
31 9924942 Robert Lo Robert Locman 2024.04.18 WM
32 9926487 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.18 PL
33 9924985 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
34 9922992 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.17 WP
35 9922133 Mario Mariusz Zub 2024.04.17 LB
36 9923728 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.17 PL
37 9923701 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.17 PL
38 9922587 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.17 MZ
39 9920398 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.17 WM
40 9917128 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.16 PM
41 9902228 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.14 WM
42 9903452 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.14 MZ
43 9909834 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.14 PL
44 9902593 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
45 9902714 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.14 PL
46 9902397 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.14 PL
47 9902967 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL
48 9909687 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.04.14 PL
49 9911777 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.14 PL
50 9895876 Mario Mariusz Zub 2024.04.13 LB
51 9893504 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.13 LB
52 9887828 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
53 9886831 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.12 PL
54 9886060 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.12 LB
55 9888450 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.12 LB
56 9899662 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.12 LB
57 9929891 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.12 MZ
58 9911885 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.12 LB
59 9884551 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.11 PL
60 9929864 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.11 MZ
61 9876966 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.10 MZ
62 9876770 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.10 LB
63 9867219 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.09 PM
64 9867229 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.09 ŚL
65 9869034 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.09 ŚL
66 9863452 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.08 MZ
67 9862590 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.08 LB
68 9867125 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.08 MZ
69 9863448 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.08 MZ
70 9862731 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.08 ŚL
71 9854061 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.07 MZ
72 9848950 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.07 PL
73 9847462 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
74 9846290 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.07 WM
75 9845805 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.07 PL
76 9849245 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.07 MZ
77 9856253 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.07 WM
78 9861012 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.07 PM
79 9840694 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.06 LB
80 9844231 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
81 9840684 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.06 KP
82 9845009 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.06 LB
83 9845048 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.06 LB
84 9838286 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.06 LB
85 9834560 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.06 LB
86 9843769 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.06 MZ
87 9843748 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.06 MZ
88 9831847 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.05 LB
89 9831984 Niklu Jakub Nikiel 2024.04.05 LB
90 9829814 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.05 LB
91 9820990 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.04 LB
92 9820133 Robert Lo Robert Locman 2024.04.04 WM
93 9815439 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.03 MZ
94 9824274 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.02 WP
95 9812399 Robert Lo Robert Locman 2024.04.02 WM
96 9804116 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.01 WM
97 9798835 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.01 WP
98 9798038 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
99 9798013 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.01 ZP
100 9788110 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.31 WM
101 9789904 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.31 WP
102 9785152 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.30 PM
103 9784363 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.30 PL
104 9773718 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.29 ZP
105 9769563 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.28 ZP
106 9768491 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.28 LB
107 9767062 Michał Rycak Michał Rycak 2024.03.28 MZ
108 9774413 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.28 LB
109 9766925 Balbi Magdalena Naber 2024.03.28 LB
110 9766646 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.28 MZ
111 9769457 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.28 MZ
112 9764608 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.27 KP
113 9759348 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.26 PL
114 9745051 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.24 KP
115 9744079 Tilia Paweł Hermański 2024.03.24 ŚL
116 9741428 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.03.24 PM
117 9745790 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.03.24 MZ
118 9868043 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.24 WM
119 9744947 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.24 MZ
120 9742834 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.03.23 PL
121 9733995 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.23 PL
122 9732050 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.23 PL
123 9735233 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.23 WM
124 9721109 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.03.21 MZ
125 9719763 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.21 PK
126 9723227 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.03.21 MP
127 9715482 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.03.20 MP
128 9718361 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.20 MZ
129 9710432 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.19 LB
130 9706660 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.03.18 PM
131 9705273 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.18 ZP
132 9866351 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.18 WM
133 9707628 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
134 9696670 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
135 9696666 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
136 9699820 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.17 LB
137 9693174 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.03.16 LB
138 9693489 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.03.16 LB
139 9693537 Ewajan Ewa Janas 2024.03.16 LB
140 9689366 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
141 9689381 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
142 9691123 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.16 LB
143 9681645 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.15 PK
144 9677421 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.14 PL
145 9679994 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.03.12 MZ
146 9668315 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.12 LB
147 9664092 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.11 ZP
148 9668344 Balbi Magdalena Naber 2024.03.11 PL
149 9661186 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.10 WP
150 9658512 Vogelfart Patryk Ptak 2024.03.10 ŚL
151 9660925 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.10 MP
152 9662086 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.10 PM
153 9663331 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.10 PL
154 9654517 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.03.10 PK
155 9660972 HighAley Aleksey Andreyanov 2024.03.10 PL
156 9649554 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.03.09 MP
157 9816766 PPJ Marcin Ptak 2024.03.09 WP
158 9816725 PPJ Marcin Ptak 2024.03.09 WP
159 9642390 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.07 PL
160 9640092 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.06 WM
161 9639030 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.06 ŚL
162 9633679 Marian Giertych Marian Giertych 2024.03.05 WP
163 9635251 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.05 ŚL
164 9858876 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.04 WM
165 9621059 krakers Wiktor Kroker 2024.03.03 WP
166 9620287 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.03 WP
167 9620011 Robert Lo Robert Locman 2024.03.03 WM
168 9616837 Tarda Wojciech Kaczor 2024.03.02 WM
169 9615136 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.03.02 MZ
170 9618906 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.02 LB
171 9614559 krakers Wiktor Kroker 2024.03.02 WP
172 9613776 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.03.02 LB
173 9612912 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.02 WP
174 9637091 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.03.02 WP
175 9654179 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.02 ZP
176 9613025 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.02 KP
177 9613710 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.03.02 PK
178 9616336 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.02 LB
179 9614165 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.02 PK
180 9612073 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.01 MZ
181 9607772 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.02.29 ŚL
182 9604953 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.29 LB
183 9611484 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.02.29 WM
184 9604267 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.29 MZ
185 9601494 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.28 LB
186 9601438 Balbi Magdalena Naber 2024.02.28 MZ
187 9602859 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.28 MZ
188 9601403 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.02.28 MZ
189 9598115 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
190 9597372 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
191 9597012 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.27 LB
192 9596754 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.27 PK
193 9599659 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.02.27 MZ
194 9593241 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.26 MZ
195 9595483 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.26 MZ
196 9586041 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.25 MZ
197 9587394 Imperator Rafał Fudalej 2024.02.25
198 9585630 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.25 WM
199 9589826 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.02.25 LB
200 9589869 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.25 LB
201 9591905 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.02.25 LB
202 9854109 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.02.25 WM
203 9580909 Michał Rycak Michał Rycak 2024.02.24 LB
204 9578540 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.24 LB
205 9578294 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.24 PK
206 9577599 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.24 MZ
207 9583236 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.02.23 ŚL
208 9572517 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.02.22 MZ
209 9573557 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.02.22 MZ
210 9569828 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.02.21 MZ
211 9569127 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.21 PM
212 9568837 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.21 PK
213 9568887 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.21 PL
214 9568508 Oso Łukasz Budny 2024.02.21 MZ
215 9574691 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.21 PL
216 9568048 krakers Wiktor Kroker 2024.02.21 WP
217 9583279 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.21 WM
218 9565875 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.20 PK
219 9565465 Podkarpacka Grupa OTOP Olek Wójcik 2024.02.20 LB
220 9565059 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 2024.02.20 MZ
221 9565043 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.02.20 LB
222 9568220 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.20 WM
223 9566616 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.02.20 LB
224 9563948 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.19 LB
225 9563942 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.02.19 PM
226 9563877 Podkarpacka Grupa OTOP Olek Wójcik 2024.02.19 LB
227 9564355 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.19 ŚL
228 9563792 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.02.19 LB
229 9558455 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.02.18 PM
230 9568863 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.02.18 PM
231 9558655 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
232 9556560 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.02.18 MZ
233 9555887 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.18 WM
234 9558109 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.02.18 ŚL
235 9554001 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.18 PK
236 9558456 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.02.18 ŚL
237 9552053 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.02.17 PK
238 9552023 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.17 PK
239 9551484 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.17 KP
240 9551432 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.17 WM
241 9551093 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.02.17 MZ
242 9550704 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.17 ŚL
243 9554472 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.17 ŚL
244 9551992 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.02.17 PK
245 9552037 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.02.17 PK
246 9550107 krakers Wiktor Kroker 2024.02.16 WP
247 9546118 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.02.16 ŚL
248 9545906 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.16 MZ
249 9548275 Marta Gołek Marta Gołek 2024.02.16 ŚL
250 9543541 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.15 LB
251 9554800 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.02.15 MZ
252 9573784 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.15 MZ
253 9540563 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.02.14 PM
254 9543365 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.02.14 MZ
255 9542211 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.02.14 ŁD
256 9573779 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.02.14 MZ
257 9536645 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.02.13 WP
258 9536773 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.13 KP
259 9536775 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.13 KP
260 9552217 PPJ Marcin Ptak 2024.02.13 WP
261 9534863 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.12 PL
262 9534434 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.12 LB
263 9536609 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.02.12 OP
264 9534015 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.12 PK
265 9531147 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.02.11 KP
266 9529912 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.11 LB
267 9532768 Tilia Paweł Hermański 2024.02.11 OP
268 9531788 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.02.11 WP
269 9533604 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.11 WM
270 9536906 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.02.11 WP
271 9530503 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.11 WM
272 9528356 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.02.10 OP
273 9525265 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.02.10 PL
274 9526687 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.10 LB
275 9525119 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.02.10 MZ
276 9523628 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.10 LB
277 9523665 Tarda Wojciech Kaczor 2024.02.10 MZ
278 9524807 Ewajan Ewa Janas 2024.02.10 ŁD
279 9523522 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.02.10 ŁD
280 9528648 PPJ Marcin Ptak 2024.02.10 MZ
281 9522545 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.10 PL
282 9522537 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.02.10 MZ
283 9522878 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.10 WM
284 9524331 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.10 PK
285 9521644 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.09 WM
286 9522025 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.09 PL
287 9518125 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.08 PK
288 9568658 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.02.08 KP
289 9518693 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.02.08 ŁD
290 9517221 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.02.08 MZ
291 9516161 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.02.07 MP
292 9516232 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.07 MZ
293 9512861 La Lechuza Joanna Kończak 2024.02.06 MZ
294 9511003 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.05 LB
295 9506872 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.04
296 9506466 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.02.04 WM
297 9505809 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.04 MZ
298 9509584 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.02.04 ŚL
299 9509883 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.02.04 PK
300 9505021 Tilia Paweł Hermański 2024.02.03 ŚL
301 9502179 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.03 ŚL
302 9502172 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.03 ŚL
303 9502167 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.02.03 ŚL
304 9500933 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.02.02 MZ
305 9500606 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.02
306 9500356 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.02.02 PM
307 9500404 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.02.02 PK
308 9500019 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.02 PL
309 9499629 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.02 LB
310 9500839 Mit_photography Filip Mitręga 2024.02.02 ŚL
311 9501557 Młody ornitolog Marek Faber 2024.02.02 MP
312 9503379 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.02.01 ZP
313 9498193 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.02.01 ŚL
314 9497552 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.01 MZ
315 9496011 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.31
316 9495327 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.01.31 ŁD
317 9495149 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.31 MZ
318 9494666 Agrimensor Radosław Musioł 2024.01.31 ŚL
319 9495017 Robert Kraska Robert Kraska 2024.01.31 MZ
320 9494424 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.01.31 MZ
321 9496153 ibis Adam Olszewski 2024.01.31 PL
322 9494430 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.31 WM
323 9496806 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.31 PM
324 9492607 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.30 LB
325 9492580 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.30 WP
326 9492095 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.01.30 MZ
327 9496193 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.30 MZ
328 9492380 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.30 WM
329 9489156 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.29 MZ
330 9487491 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.01.29 PK
331 9487339 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.29 MZ
332 9490496 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.29 WP
333 9490042 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.29
334 9491474 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.01.29 ŚL
335 9487254 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.29 WM
336 9484855 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
337 9482571 Robert Lo Robert Locman 2024.01.28 WM
338 9486447 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.28 KP
339 9482287 Robert Lo Robert Locman 2024.01.28 WM
340 9482697 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.28 MZ
341 9481528 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.28 MZ
342 9482363 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.28 WM
343 9482283 Robert Lo Robert Locman 2024.01.28 WM
344 9480392 Mario Mariusz Zub 2024.01.28 LB
345 9482285 Robert Lo Robert Locman 2024.01.28 WM
346 9480323 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.01.28 PL
347 9479786 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.28
348 9481520 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.01.28 WP
349 9482605 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.28 MZ
350 9485548 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.01.28 MZ
351 9512010 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.28 ZP
352 9476757 Balbi Magdalena Naber 2024.01.27 MZ
353 9476269 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.27 WM
354 9475194 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.27 MZ
355 9475742 Mario Mariusz Zub 2024.01.27 LB
356 9478418 Robert Lo Robert Locman 2024.01.27 WM
357 9474972 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.27 ŚL
358 9476750 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.27 MZ
359 9478969 Krystyna Nitzschke Krystyna Nitzschke 2024.01.27 ŚL
360 9472628 Robert Lo Robert Locman 2024.01.26 WM
361 9472807 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.26 WM
362 9472624 Robert Lo Robert Locman 2024.01.26 WM
363 9472806 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.26 WM
364 9473426 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.26 LB
365 9473868 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.26 LB
366 9471605 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.26 PL
367 9472455 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.26 WP
368 9595979 ibis Adam Olszewski 2024.01.26 PL
369 9468296 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.01.24 MZ
370 9469313 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.24 WP
371 9467697 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.24 PK
372 9476308 Agrimensor Radosław Musioł 2024.01.23 ŚL
373 9464675 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.23 PL
374 9462566 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.01.22 MZ
375 9462431 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.22 PL
376 9462258 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.22 PL
377 9463530 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.22 WP
378 9464097 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.22 WM
379 9464099 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.22 WM
380 9458346 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.21 PK
381 9457004 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.21 PL
382 9456607 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.21 PL
383 9458328 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.21
384 9456676 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.21 PK
385 9468249 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.01.21 MZ
386 9456192 Zielona Grucha Rafał Gruszka 2024.01.21 ZP
387 9456734 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.01.21 ŁD
388 9456046 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.01.21 ŚL
389 9460239 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.21 MZ
390 9456196 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.21 MZ
391 9573763 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.01.21 MZ
392 9455765 Robert Lo Robert Locman 2024.01.21 WM
393 9460016 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.21 MZ
394 9456712 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.01.21 WP
395 9455737 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.21 MZ
396 9455639 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.21 MZ
397 9457900 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.21 MZ
398 9454908 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.01.21 MZ
399 9452453 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.20 PL
400 9451142 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.20 ZP
401 9450077 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.01.20 ŁD
402 9450378 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.01.20 MZ
403 9450314 krakers Wiktor Kroker 2024.01.20 MZ
404 9450306 krakers Wiktor Kroker 2024.01.20 MZ
405 9449910 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.01.20 MZ
406 9450827 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.01.20 MZ
407 9450846 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.20 MZ
408 9450902 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.20 MZ
409 9450986 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.01.20 MZ
410 9453794 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.01.20 WP
411 9453879 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.01.20 LB
412 9448149 Robert Lo Robert Locman 2024.01.19 WM
413 9456130 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.01.19 MZ
414 9448074 Niklu Jakub Nikiel 2024.01.19 WP
415 9448095 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.19 MZ
416 9447955 Balbi Magdalena Naber 2024.01.19 MZ
417 9447488 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.19 PL
418 9447477 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.19 WM
419 9446834 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.19 WP
420 9448882 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.19 LB
421 9449095 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.19 LB
422 9446923 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.01.19 MZ
423 9459675 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.19 ZP
424 9445829 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.01.19 ŁD
425 9445685 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.19 ŚL
426 9449339 Halina Halina Łukomska 2024.01.19 WP
427 9449187 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.01.19 WP
428 9449265 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.18 MZ
429 9445007 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.18 WM
430 9444345 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.01.18 ŚL
431 9444000 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.18 WP
432 9445289 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.18 WM
433 9516013 Balbi Magdalena Naber 2024.01.18 MZ
434 9437355 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.01.17 MZ
435 9435673 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.17 LB
436 9435817 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.17 MZ
437 9442192 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.17 WM
438 9442887 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.01.16 PM
439 9434117 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.16 MZ
440 9410423 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.16 WM
441 9381590 Eksplor Artur Staszewski 2024.01.16 ZP
442 9434576 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.01.16 PM
443 9381396 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.16 WM
444 9381369 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.01.16 ŚL
445 9563349 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.01.16 KP
446 9381070 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.16 ŚL
447 9464601 ibis Adam Olszewski 2024.01.16 PL
448 9380392 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.01.15 MP
449 9377829 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.15 PL
450 9379880 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.15 WP
451 9378150 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.01.15 ŚL
452 9375677 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.14 ZP
453 9372089 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.14 PL
454 9371992 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.14 PK
455 9372344 Gutek Gustaw Schneider 2024.01.14 ŚL
456 9374714 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.01.14 MZ
457 9370767 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.14 MZ
458 9372359 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.14 MZ
459 9377004 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.01.14 ŚL
460 9370361 Johnny Jan Kotlarz 2024.01.14 WP
461 9370534 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.01.14 PK
462 9374479 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.14 WP
463 9374256 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
464 9369134 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.13 MZ
465 9368464 #ski Sławomir Karpicki 2024.01.13 WP
466 9364988 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.13 MZ
467 9364827 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.13 MZ
468 9364869 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.01.13 MZ
469 9371037 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.13 MZ
470 9375441 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.13 MZ
471 9364938 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.13 MZ
472 9451175 #PtakiwPolsce Jacek Stankiewicz 2024.01.13 MZ
473 9369610 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.01.13 MZ
474 9365242 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.01.13 PK
475 9364192 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.01.13 MZ
476 9367876 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.01.13 ŚK
477 9374343 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.13 WM
478 9369199 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.13 MZ
479 9369190 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.13 MZ
480 9366582 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.13 WM
481 9365449 Paweł K. Paweł Kobyłecki 2024.01.13 MZ
482 9364237 Paweł K. Paweł Kobyłecki 2024.01.13 MZ
483 9365494 Mario Mariusz Zub 2024.01.13 LB
484 9376993 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.01.13 MZ
485 9367601 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.13 LB
486 9367638 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.13 LB
487 9368350 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.13 PK
488 9370255 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.01.13 PK
489 9369582 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.13 WP
490 9369476 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.13 WM
491 9363604 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.01.13 ŚL
492 9361736 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.12 PK
493 9361003 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.12 MZ
494 9360714 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.12 WM
495 9360101 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.12 PK
496 9359928 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.12 MZ
497 9359332 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.12 PL
498 9359319 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.12 PK
499 9361062 Este Sławomir Tatoń 2024.01.12 MZ
500 9359312 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.01.12 WP
501 9360211 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.12 WM
502 9358923 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
503 9358708 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
504 9360526 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.12 MZ
505 9359342 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.01.12 WP
506 9360782 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.12 MZ
507 9361698 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.12 ŚL
508 9362002 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.01.12 ŚL
509 9497114 HighAley Aleksey Andreyanov 2024.01.12 PL
510 9363543 ibis Adam Olszewski 2024.01.12 PL
511 9358049 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.01.11 MZ
512 9356924 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.11 WM
513 9356921 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.11 LB
514 9357261 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.01.11 WP
515 9358700 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.11 KP
516 9356728 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.11 PK
517 9356593 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.11 LB
518 9358532 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.11 LB
519 9356554 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.11 LB
520 9356451 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.11 LB
521 9357845 Este Sławomir Tatoń 2024.01.11 MZ
522 9356815 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.11 PL
523 9356160 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.01.11 WP
524 9356259 Robert Lo Robert Locman 2024.01.11 WM
525 9355840 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.01.11 ŚL
526 9358688 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.01.11 ŚL
527 9355697 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.11 PK
528 9355620 4000ALP Paweł Puchlik 2024.01.11 PL
529 9357161 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.11 ŚL
530 9358523 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.01.11 PK
531 9355921 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.11 WM
532 9353695 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.01.10 ŚL
533 9353784 Balbi Magdalena Naber 2024.01.10 MZ
534 9354686 Tilia Paweł Hermański 2024.01.10 ŚL
535 9353766 Balbi Magdalena Naber 2024.01.10 MZ
536 9352757 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.10 PM
537 9352648 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.10 MZ
538 9353233 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.01.10 WM
539 9352940 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.01.10 PK
540 9354292 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.10 LB
541 9354332 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.10 LB
542 9355075 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.10 WM
543 9350701 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.09 PL
544 9352427 Balbi Magdalena Naber 2024.01.09 MZ
545 9349978 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.09 PL
546 9349315 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.09 PM
547 9349871 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.01.09 MZ
548 9349068 Marek Derda Marek Derda 2024.01.09 WM
549 9375145 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.09 ZP
550 9348934 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.09 WM
551 9353696 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.01.09 ŚL
552 9351689 #ski Sławomir Karpicki 2024.01.09 WP
553 9349861 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.09 LB
554 9349858 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.01.09 LB
555 9352182 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.09 WM
556 9350612 Mit_photography Filip Mitręga 2024.01.09 ŚL
557 9352178 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.01.09 WM
558 9586489 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.01.09 PK
559 9347294 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.08 WM
560 9348402 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.08 LB
561 9346872 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.01.08 KP
562 9346993 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.08 MZ
563 9347389 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.01.08 MZ
564 9346449 Robert Lo Robert Locman 2024.01.08 WM
565 9346367 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.08 PL
566 9348004 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.01.08 MZ
567 9351982 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.08
568 9375146 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.01.08 ZP
569 9345433 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.01.08 ŚL
570 9347903 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.08 MZ
571 9346682 Gutek Gustaw Schneider 2024.01.08 ŚL
572 9347904 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.08 MZ
573 9342478 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.07 WM
574 9342607 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.07 PK
575 9341780 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.07 PL
576 9341717 Eskadra Orła - raniuszek Ewelina Bartuzi 2024.01.07 MZ
577 9340979 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.01.07 MZ
578 9341953 Tilia Paweł Hermański 2024.01.07 ŚL
579 9342342 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.07
580 9340180 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.07 WM
581 9340040 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.07 PL
582 9352879 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.01.07 PL
583 9342011 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.07
584 9339245 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.07 LB
585 9339975 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.07 PL
586 9339424 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.07 MZ
587 9339408 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.07 MZ
588 9343177 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.01.07 PL
589 9338528 Robert Lo Robert Locman 2024.01.07 WM
590 9344811 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.01.07 PM
591 9344626 Mario Mariusz Zub 2024.01.07 LB
592 9341573 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.07 MZ
593 9342274 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.01.07 LB
594 9335775 Marek Derda Marek Derda 2024.01.06 WM
595 9336281 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.01.06 PL
596 9337026 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.01.06 WM
597 9335256 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.06 PL
598 9335421 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.01.06 OP
599 9335345 Robert Lo Robert Locman 2024.01.06 WM
600 9334282 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.06 MZ
601 9333941 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.06 PL
602 9334414 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.01.06 PK
603 9333803 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.01.06 MZ
604 9333591 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.01.06 ŚL
605 9334276 Vogelfart Patryk Ptak 2024.01.06 ŚL
606 9337582 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.06 PK
607 9332813 krakers Wiktor Kroker 2024.01.06 WP
608 9334551 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.01.06 PK
609 9337696 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.01.06 WP
610 9331360 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.05 PL
611 9330029 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.05 MZ
612 9329724 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.01.05 PL
613 9333588 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.01.05 WP
614 9329335 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.05 PL
615 9329210 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.05 MZ
616 9328980 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.05 PK
617 9329889 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.01.05 PK
618 9329351 PPJ Marcin Ptak 2024.01.05 WP
619 9327564 Marek Derda Marek Derda 2024.01.04 WM
620 9328526 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.04
621 9327589 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.01.04 MZ
622 9330608 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.01.04 PM
623 9327648 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.04 PL
624 9327035 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.01.04 ŚL
625 9326796 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.01.04 PM
626 9327787 Robert Lo Robert Locman 2024.01.04 PL
627 9326772 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.01.04 MZ
628 9325613 Marek Derda Marek Derda 2024.01.03 WM
629 9325607 Robert Lo Robert Locman 2024.01.03 WM
630 9325605 Marek Marek Marek Pacuk 2024.01.03 WM
631 9325433 PPJ Marcin Ptak 2024.01.03 WP
632 9325120 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.03 PL
633 9324788 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.03 PL
634 9338199 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.03 PL
635 9324573 SB :) Szymon Sendera 2024.01.03 LB
636 9363122 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.01.03 MZ
637 9325358 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.01.03 PK
638 9321951 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.02 PK
639 9322328 PPJ Marcin Ptak 2024.01.02 WP
640 9323427 Magda W. Magdalena Wencławiak 2024.01.02 MZ
641 9321212 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.01.02 LB
642 9321071 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.02
643 9321847 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.01.02 PL
644 9321067 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.02
645 9326991 Antek Życki Antoni Życki 2024.01.02 MZ
646 9320278 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.02 PK
647 9321327 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.02 KP
648 9322524 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.01.02 PK
649 9319569 Balbi Magdalena Naber 2024.01.02 MZ
650 9319363 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.01.02 PK
651 9319355 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.01.02 MZ
652 9319503 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.02 PL
653 9319278 PPJ Marcin Ptak 2024.01.02 WP
654 9319276 PPJ Marcin Ptak 2024.01.02 WP
655 9321303 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.01.02 ŚL
656 9322535 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.02 MZ
657 9318558 Marta Gołek Marta Gołek 2024.01.01 ŚL
658 9314631 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.01 PL
659 9314891 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.01.01 PL
660 9316735 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.01 WM
661 9313758 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.01.01 WM
662 9316733 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.01.01 WM
663 9312765 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.01.01 PL
664 9312980 Eksplor Artur Staszewski 2024.01.01 ZP
665 9312648 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.01 PL
666 9312262 Niklu Jakub Nikiel 2024.01.01 WP
667 9312904 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.01 PK
668 9315662 Mazur Łukasz Konopka 2024.01.01 WM
669 9318440 ibis Adam Olszewski 2024.01.01 PL
670 9323802 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.01 PL
671 9318049 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.01 MZ

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"