GATUNEK

Gatunek: biegus zmienny, Calidris alpina

Rząd: Siewkowe | Bekasowce

Rodzina: Bekasowate | Biegusy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 48 188
4 103 649
5 134 2298
6 15 47
7 39 178
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477483 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.07.21 PL
2 10477135 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.21 MZ
3 10475751 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.21 PL
4 10476267 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.21 MZ
5 10475633 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
6 10475896 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
7 10472767 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
8 10469961 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.20 LB
9 10469928 Marek Derda Marek Derda 2024.07.20 WM
10 10462948 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.17 MB
11 10462408 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.17 ZP
12 10461060 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.16 PM
13 10461606 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.07.16 ZP
14 10455803 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.14 PM
15 10455796 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.14 PM
16 10456117 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 PM
17 10456757 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.14 MB
18 10453940 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.07.14 MB
19 10451844 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.14 PM
20 10453107 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
21 10451874 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.07.14 MB
22 10451821 Michał Rycak Michał Rycak 2024.07.13 MB
23 10449451 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
24 10449235 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
25 10449234 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
26 10449430 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
27 10448798 Ewajan Ewa Janas 2024.07.13 PM
28 10448444 Mario Mariusz Zub 2024.07.13 MB
29 10448360 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.13 MB
30 10451814 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.13 MB
31 10447002 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.12 MB
32 10447109 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.11 MB
33 10445953 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
34 10444059 Mario Mariusz Zub 2024.07.11 MB
35 10447963 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.11 MB
36 10458445 Ewajan Ewa Janas 2024.07.11 MB
37 10465636 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.07.08 ZP
38 10432914 Mario Mariusz Zub 2024.07.08 PM
39 10424204 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 MB
40 10385541 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
41 10383835 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
42 10379159 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
43 10377801 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.24 MB
44 10306374 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
45 10308095 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
46 10309599 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
47 10302867 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
48 10297417 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
49 10325381 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
50 10275382 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
51 10275257 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
52 10275108 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
53 10423564 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.01 MB
54 10269480 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
55 10260776 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.31 PL
56 10250489 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
57 10249934 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
58 10255422 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
59 10248793 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.30 MB
60 10244958 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
61 10235566 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.28 MB
62 10235536 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 MB
63 10238355 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.28 MP
64 10232778 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 PM
65 10224799 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.05.26 OP
66 10217802 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.25 ŚL
67 10217433 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
68 10219301 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
69 10214678 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 MB
70 10213612 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 MB
71 10214859 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
72 10212148 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
73 10214518 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
74 10223307 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
75 10214788 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
76 10232808 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
77 10217724 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.25 MZ
78 10218795 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
79 10209519 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
80 10209023 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
81 10209327 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
82 10207456 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
83 10203943 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
84 10203677 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
85 10223643 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
86 10201906 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
87 10200817 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.22 OP
88 10200048 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 MB
89 10196042 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.21 OP
90 10192419 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.21 ŚL
91 10189009 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
92 10181797 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
93 10180951 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
94 10180786 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
95 10180804 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
96 10180991 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
97 10180800 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
98 10179267 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
99 10185437 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
100 10171135 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
101 10170819 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
102 10171562 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
103 10171009 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
104 10168386 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
105 10188268 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
106 10168428 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
107 10165423 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.18 PL
108 10165239 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
109 10167247 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.18 MP
110 10205781 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
111 10164270 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.18 ŁD
112 10163174 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
113 10164076 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
114 10160406 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
115 10159214 Mario Mariusz Zub 2024.05.17 LB
116 10162169 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.17 ŁD
117 10149066 Robert Lo Robert Locman 2024.05.15 PL
118 10140798 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 MB
119 10138469 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.14 OP
120 10137163 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
121 10133787 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.13 LB
122 10133774 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
123 10135840 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.13
124 10135839 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.13
125 10122291 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
126 10120952 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.12 ŚK
127 10117473 Robert Lo Robert Locman 2024.05.12 WM
128 10125368 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.12 PK
129 10117659 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
130 10119163 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
131 10130175 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
132 10119778 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
133 10110406 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
134 10190568 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
135 10115385 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
136 10129294 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
137 10115495 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
138 10108414 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
139 10116036 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
140 10113781 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
141 10113694 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
142 10116029 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
143 10106917 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.11 OP
144 10108532 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
145 10113559 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
146 10105929 Mario Mariusz Zub 2024.05.11 LB
147 10144487 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
148 10094840 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
149 10094818 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
150 10088720 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.08 PL
151 10086172 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 MB
152 10083536 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.07 WP
153 10080000 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
154 10082319 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
155 10074295 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.06 PL
156 10074224 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.06 PL
157 10077083 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
158 10069147 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
159 10063994 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
160 10056622 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.04 MB
161 10068498 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.04 MB
162 10051077 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
163 10046750 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
164 10043614 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
165 10039588 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
166 10037031 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
167 10043067 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
168 10042975 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
169 10042791 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
170 10037698 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.03 MZ
171 10046854 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
172 10032677 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
173 10030534 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
174 10028850 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
175 10028341 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.02 PM
176 10030307 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
177 10056657 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.02 PL
178 10031052 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
179 10035798 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
180 10083504 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.02 PL
181 10018938 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
182 10017955 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
183 10017950 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
184 10024244 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 MB
185 10016635 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
186 10018982 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
187 10019020 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
188 10022366 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.01 MP
189 10000279 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.29 LB
190 9987009 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
191 9996542 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
192 9981524 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
193 9965512 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.25 MP
194 9961639 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.25 ŚL
195 9956345 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
196 9956476 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
197 9956666 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
198 9965387 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
199 9956659 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.23 MP
200 9956917 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.23 MB
201 9950021 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.22 PL
202 9950444 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.22
203 9950142 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.22 MP
204 9949868 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.22 MP
205 9952392 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.04.22 MP
206 9950421 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.22 MP
207 9950332 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.22 MP
208 9948586 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.22 PM
209 9950039 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
210 9946180 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
211 9946187 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
212 9943731 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.21 OP
213 9941457 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.21 PK
214 9939832 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.21 PM
215 9943984 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.21 LB
216 9938319 Mario Mariusz Zub 2024.04.20 LB
217 9936060 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.20 WP
218 9935907 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.20 PK
219 9938813 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.20
220 9938140 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.20 MP
221 9936872 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
222 9934966 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.20 PM
223 9933995 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.20 MZ
224 9936359 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.20 MZ
225 9939468 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
226 9933072 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
227 9930245 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.19 MP
228 9930667 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
229 9930942 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
230 9930100 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.19 LB
231 9929234 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.19 PK
232 9928887 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
233 9928030 Robert Lo Robert Locman 2024.04.19 PL
234 9931325 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.19 MB
235 9927635 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.19 MZ
236 9933200 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.19 MP
237 9931583 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.19 MP
238 9926003 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.18 WP
239 9926781 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.18 WP
240 9921645 krakers Wiktor Kroker 2024.04.17 WP
241 9912464 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.15 WM
242 9912995 Marek Derda Marek Derda 2024.04.15 WM
243 9909642 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.14 OP
244 9910458 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.14 PM
245 9907071 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.14 ŚK
246 9906657 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
247 9906645 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
248 9904582 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.04.14
249 9904514 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
250 9904130 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.14 PK
251 9907964 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.14 ŚK
252 9909739 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.14 MP
253 9923513 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 MB
254 9918733 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.14 PM
255 9910704 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
256 9894788 Marek Derda Marek Derda 2024.04.13 ŁD
257 9894753 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.13 ŁD
258 9890632 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
259 9890590 Robert Lo Robert Locman 2024.04.13 PL
260 9885250 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.12 WP
261 9890162 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.04.12 WP
262 9881370 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.11 PK
263 9877122 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.10 PL
264 9876607 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.10 PL
265 9882567 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.04.10 PL
266 9868534 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚK
267 9868462 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚK
268 9862720 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.08 WP
269 9852000 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
270 9848299 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
271 9845261 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.07 WM
272 9841700 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.06 WP
273 9834615 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.06 MP
274 9834803 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
275 9834879 Ewajan Ewa Janas 2024.04.06 MP
276 9836196 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.06 MP
277 9840098 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.06 MP
278 9827863 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.05 ŚK
279 9832163 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.05 MP
280 9821599 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.04 PL
281 9821013 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.04 MP
282 9819706 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.04 MP
283 9818781 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.03 MP
284 9816690 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.03 MP
285 9814509 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.02 ŚL
286 9805004 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.01 MP
287 9804174 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.01 MB
288 9802573 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
289 9810381 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.04.01 MP
290 9806931 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.01 WP
291 9807941 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.01 MP
292 9795738 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.31 OP
293 9791607 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.31 PM
294 9791017 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.31 WP
295 9784190 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.30 WP
296 9782089 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
297 9779262 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.30 PM
298 9779202 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
299 9790146 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.03.30 ŚK
300 9781873 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.03.30 ŚK
301 9780487 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.03.30 ŚK
302 9780829 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.30 ŚK
303 9781227 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.03.30 ŚK
304 9783384 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.03.30 MP
305 9774650 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.29 MB
306 9774618 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.29 PL
307 9777734 Oso Łukasz Budny 2024.03.29 MZ
308 9771911 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.03.29 PK
309 9772431 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
310 9772392 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.29 PK
311 9775880 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
312 9768672 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.28 MP
313 9764017 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.27 ŚL
314 9758989 Mario Mariusz Zub 2024.03.26 LB
315 9752113 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.25
316 9746149 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 ŚK
317 9746140 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.24 ŚK
318 9746636 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.24 ŚK
319 9746071 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.03.24 PK
320 9743176 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.03.24 PK
321 9739997 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.24 ŚK
322 9735050 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.23 MP
323 10287378 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.23 ŚK
324 9733860 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.23 ŚK
325 9734595 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
326 9736750 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.23 ŚK
327 9730493 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.03.23 ŚK
328 9738358 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.23 ŚK
329 9725523 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
330 9716250 Michał Janosz Michał Janosz 2024.03.20 ŚL
331 9717547 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.20 WP
332 9699228 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.17 MZ
333 9697603 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.17 PK
334 9696505 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.03.17 ŚL
335 9700740 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.17 ŁD
336 9691438 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 MB
337 9693088 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.03.16 ŁD
338 9625067 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.03 LB
339 9706654 SB :) Szymon Sendera 2024.03.03 LB

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"