GATUNEK

Gatunek: dziwonia, Carpodacus erythrinus

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Łuszczakowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 0 0
5 461 543
6 325 398
7 50 65
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477220 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.21 MP
2 10475414 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
3 10470226 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
4 10474636 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
5 10466741 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.19 PL
6 10467816 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.18 MZ
7 10466464 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.18 PK
8 10459285 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.16 MZ
9 10458401 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.15 PK
10 10454329 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.14 PL
11 10453016 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.14 MB
12 10453101 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 MB
13 10449760 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
14 10449742 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
15 10449736 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.13
16 10448448 Mario Mariusz Zub 2024.07.13 MB
17 10448181 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
18 10448176 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
19 10448861 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.13 LB
20 10450643 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.12 PL
21 10446320 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.12 PL
22 10446267 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
23 10444312 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.10 MZ
24 10431593 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.07 PL
25 10428775 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.07 MP
26 10427595 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.07 ŁD
27 10426245 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.06 MZ
28 10444031 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.06 MP
29 10421055 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.06 MP
30 10422188 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.07.06 MP
31 10423831 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
32 10423820 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
33 10423836 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
34 10420251 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.05 PL
35 10418984 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.05 MZ
36 10417321 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.04 MZ
37 10413353 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.07.04 ŚL
38 10411950 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.07.03 MP
39 10412125 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.03 PL
40 10412038 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.07.03 PL
41 10411852 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.03 PL
42 10410625 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.07.03 LB
43 10430173 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.07.03 MZ
44 10407741 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
45 10406783 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
46 10406103 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
47 10453200 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.07.02 MP
48 10444027 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.01 MP
49 10404060 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.01 MZ
50 10404209 Michał Janosz Michał Janosz 2024.07.01 MP
51 10400861 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.30 MZ
52 10400737 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
53 10444024 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.30 MP
54 10398250 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.30 MP
55 10399651 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.30 MP
56 10395498 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
57 10394382 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.29 MP
58 10393747 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
59 10394551 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
60 10398743 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
61 10392879 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.29 PM
62 10392730 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 PL
63 10394267 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.29 MP
64 10391509 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
65 10391328 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.28 PL
66 10391220 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.28 MZ
67 10418160 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.28 ZP
68 10391221 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.28 MZ
69 10399525 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.28 ŚL
70 10388948 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.27 MP
71 10386566 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
72 10386607 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
73 10385966 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.27 PL
74 10385755 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.26 PL
75 10382833 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.26 PK
76 10382753 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.26 PL
77 10418194 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.26 ZP
78 10414535 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.25 PM
79 10381084 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
80 10377291 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.24 MZ
81 10384893 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.24 MP
82 10376215 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.24 PK
83 10379141 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.24 PK
84 10377270 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.24 MP
85 10378592 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
86 10374920 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
87 10378920 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.23 MZ
88 10374939 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
89 10378924 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.23 MZ
90 10374935 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.23 MZ
91 10371282 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.23 MP
92 10371131 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
93 10371759 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
94 10379452 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
95 10379467 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
96 10371748 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
97 10371631 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
98 10371728 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.23 PK
99 10379451 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.23 PK
100 10371132 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
101 10371620 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.23 MZ
102 10371879 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.23 PK
103 10369483 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.23 MP
104 10372554 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.23 MZ
105 10369439 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.23 MP
106 10369854 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.23 ŚL
107 10370200 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.23 MP
108 10373494 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
109 10369310 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.22 MP
110 10367876 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.22 MZ
111 10366977 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.22 MP
112 10369144 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.22 PM
113 10369075 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
114 10369677 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
115 10365407 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.22 KP
116 10365260 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
117 10365192 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
118 10365088 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
119 10365082 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
120 10365073 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
121 10365067 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
122 10365063 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
123 10365044 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
124 10365038 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
125 10365002 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.22 PL
126 10363201 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.21 MZ
127 10363796 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.21 MP
128 10362694 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.21 MP
129 10391393 ibis Adam Olszewski 2024.06.21 PL
130 10367549 Paweł K. Paweł Kobyłecki 2024.06.21
131 10367401 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.21 PK
132 10361068 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.20 MZ
133 10360217 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.20 PK
134 10360111 Mario Mariusz Zub 2024.06.20 LB
135 10367426 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.20 ŁD
136 10369145 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.20 WM
137 10359997 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.20 MZ
138 10356234 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.19 PL
139 10356135 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.19 WM
140 10355030 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.18 MZ
141 10355007 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.18 MZ
142 10353375 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.18 MP
143 10360902 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.18 MP
144 10353125 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.18 PL
145 10356403 Halina Halina Łukomska 2024.06.18 PK
146 10356333 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.18 PK
147 10351651 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
148 10351975 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
149 10350339 Oso Łukasz Budny 2024.06.17 MZ
150 10349979 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.17 PK
151 10352269 Halina Halina Łukomska 2024.06.17 MP
152 10352250 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.17 MP
153 10346418 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
154 10345476 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.16 WP
155 10347832 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.16 MP
156 10346131 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.16 PK
157 10344383 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
158 10344028 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 MB
159 10346448 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
160 10343380 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
161 10343284 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.16 PK
162 10355252 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.16 PK
163 10342315 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.16 PL
164 10345653 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
165 10340718 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 PM
166 10340212 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
167 10340742 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.15 MZ
168 10340663 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.15 PL
169 10338266 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.06.15 PK
170 10338140 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 ŁD
171 10337992 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
172 10343464 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.15 MP
173 10339317 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.15 MZ
174 10337044 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.15 PK
175 10337193 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.15 MZ
176 10335829 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.15 PL
177 10336467 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
178 10336466 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.15 ŚK
179 10335225 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
180 10335795 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.15 PM
181 10335121 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
182 10335077 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.15 MP
183 10341405 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.15 ŚK
184 10332940 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.06.14 WM
185 10332222 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.06.14 MZ
186 10332541 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.06.14 PK
187 10331368 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.14 ŚL
188 10330321 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.13 KP
189 10329928 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
190 10330524 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.13 MZ
191 10328891 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.13 MP
192 10329905 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
193 10331798 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.13 MZ
194 10327439 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
195 10327430 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.13 MZ
196 10341702 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.13 ŚL
197 10331670 ibis Adam Olszewski 2024.06.13 PL
198 10326307 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
199 10324803 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.12 MZ
200 10324979 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
201 10324975 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
202 10324882 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
203 10324110 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 PM
204 10325976 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.12 LB
205 10323026 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
206 10323042 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.11 MZ
207 10321421 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
208 10321418 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
209 10321315 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.11 PM
210 10321161 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
211 10333480 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
212 10343444 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.11 MP
213 10321076 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.11 PM
214 10318358 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
215 10343427 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
216 10316936 Marek Derda Marek Derda 2024.06.10 WM
217 10316346 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
218 10317658 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
219 10313132 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.09 PL
220 10313205 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.09 ŚL
221 10311978 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.09 ŚL
222 10312013 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.06.09 MP
223 10312687 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
224 10310527 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.09 ŚL
225 10310331 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.09 PM
226 10310352 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.09 PM
227 10312063 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
228 10310107 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.06.09 PK
229 10309746 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.09 PM
230 10309373 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.09 PM
231 10311146 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.09 PM
232 10315088 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.09 MZ
233 10310069 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.09 PM
234 10306697 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.06.08 PL
235 10309645 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
236 10308090 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
237 10302914 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
238 10302534 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
239 10306226 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
240 10302137 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
241 10301617 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.08 WM
242 10312018 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.08 WM
243 10306150 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
244 10301651 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.08 PM
245 10300837 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
246 10306188 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.08 LB
247 10301089 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.08 PM
248 10317420 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
249 10300586 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.08 MZ
250 10300838 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
251 10304195 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.06.08 MP
252 10300891 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.08 PM
253 10300670 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.08 PK
254 10309198 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
255 10317461 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
256 10300512 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.08 PM
257 10317627 Henryk Piernikarczyk Henryk Piernikarczyk 2024.06.08 ŚL
258 10325968 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.08 MP
259 10304720 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.08 WM
260 10303469 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
261 10299550 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
262 10298960 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
263 10299276 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.07 PM
264 10299274 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.07 PM
265 10312565 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.07 MZ
266 10297342 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.07 PM
267 10297276 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.07 PM
268 10297405 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 MB
269 10297369 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.07 PM
270 10297275 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.07 PM
271 10298624 Tilia Paweł Hermański 2024.06.07 PM
272 10296921 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
273 10297391 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.07 MB
274 10296892 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.06.07 ŚL
275 10297022 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.07 PM
276 10296524 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.07 PM
277 10333464 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.07 MZ
278 10295690 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
279 10295649 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
280 10294283 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
281 10294279 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.06 PL
282 10293489 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.06 MB
283 10293483 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.06 PM
284 10294906 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.06 PL
285 10294055 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
286 10299927 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.05 MP
287 10292246 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
288 10291136 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
289 10290732 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
290 10290826 krakers Wiktor Kroker 2024.06.05 PL
291 10290137 Robert Lo Robert Locman 2024.06.05 WM
292 10352700 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.05 PL
293 10291134 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.05 MP
294 10291094 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.05 ŁD
295 10290729 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
296 10291834 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.05 PM
297 10288681 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.05 MZ
298 10297363 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.05 MP
299 10289729 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.05 LB
300 10326371 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.06.05 PK
301 10287510 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.04 MZ
302 10284254 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
303 10287109 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.04 PM
304 10287053 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.04 MZ
305 10287050 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.04 MZ
306 10325320 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
307 10287101 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.04 PM
308 10325586 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.04 MP
309 10326005 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.04 MP
310 10286679 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.04 PK
311 10281039 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.03 MZ
312 10280447 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
313 10280898 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.03 PM
314 10278690 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
315 10325272 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.03 PM
316 10278685 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
317 10284662 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.03 LB
318 10276770 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.02 MZ
319 10282334 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.02 WM
320 10274352 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.02 LB
321 10287429 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.06.02 PL
322 10275085 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
323 10275224 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
324 10273458 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
325 10271865 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.02 PL
326 10271008 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.02 ŚL
327 10271197 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.02 PL
328 10282265 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.02 PL
329 10276948 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.02 MB
330 10325210 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
331 10270359 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
332 10289803 ibis Adam Olszewski 2024.06.02 PL
333 10272544 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.02 ŚL
334 10273925 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.02 PL
335 10270085 Robert Lo Robert Locman 2024.06.02 WM
336 10325195 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
337 10325190 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.02 PM
338 10270759 Mazur Łukasz Konopka 2024.06.02 WM
339 10276797 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.02 PL
340 10282314 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.02 PM
341 10269283 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
342 10267162 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 PL
343 10269769 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
344 10266712 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.01 ŚL
345 10267733 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
346 10265209 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.01 ŚL
347 10265046 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
348 10266346 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
349 10266362 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
350 10264056 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.01 ŚL
351 10265148 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.01 MB
352 10266403 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
353 10267723 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
354 10263840 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.01 MP
355 10263461 Ivory Iwona Rylska 2024.06.01 PL
356 10268984 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
357 10325182 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.01 PM
358 10266181 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
359 10265825 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
360 10263864 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
361 10263352 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
362 10263333 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
363 10265562 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.01 PM
364 10325223 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.01 PM
365 10271713 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.01 PM
366 10263624 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
367 10266333 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
368 10300393 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
369 10263533 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.06.01 PM
370 10271501 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
371 10270587 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.06.01 PM
372 10270094 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
373 10269560 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
374 10263649 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.01 PM
375 10273111 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.01 MP
376 10262364 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
377 10262356 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
378 10262341 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.31 PL
379 10286494 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
380 10265612 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
381 10262621 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.31 KP
382 10258690 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
383 10259871 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.31 OP
384 10258666 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
385 10262475 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
386 10257746 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
387 10257814 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
388 10257886 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.05.31 MP
389 10260547 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 PM
390 10261314 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.31 PL
391 10258681 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
392 10259885 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
393 10262471 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
394 10262268 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
395 10256586 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.31 WP
396 10257541 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
397 10256190 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 PM
398 10255762 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.31 MP
399 10259104 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
400 10325292 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
401 10257005 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
402 10255943 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.31 PM
403 10261921 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.31 LB
404 10255605 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.31 PM
405 10325285 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
406 10325276 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
407 10259055 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
408 10325238 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
409 10260263 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
410 10325226 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
411 10254444 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 MZ
412 10325217 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 MB
413 10325177 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 MB
414 10254230 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.31 MP
415 10325171 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
416 10254386 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
417 10325173 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
418 10299787 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
419 10285528 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
420 10269577 ibis Adam Olszewski 2024.05.31 PL
421 10276771 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.31 PL
422 10282426 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
423 10474645 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.31 ŚL
424 10262697 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.31 PM
425 10261552 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.31 MZ
426 10260548 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 PM
427 10260484 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
428 10260385 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 PK
429 10255804 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
430 10251580 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.30 PL
431 10251482 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.30 WM
432 10254639 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.30 PL
433 10250745 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.30 MZ
434 10250815 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.30 MP
435 10250811 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.30 MP
436 10255507 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
437 10250007 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
438 10249589 Robert Lo Robert Locman 2024.05.30 WM
439 10249206 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.30 PL
440 10251032 Ivory Iwona Rylska 2024.05.30 PL
441 10249974 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
442 10255387 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
443 10251020 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
444 10253314 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.30 ŚL
445 10325166 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.30 PM
446 10248449 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
447 10255454 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
448 10249870 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
449 10275491 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.30 MP
450 10246935 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.30 PM
451 10253274 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.30 PM
452 10247510 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.30 MB
453 10246776 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
454 10248783 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.30 PM
455 10246652 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.30 PM
456 10249782 Ewajan Ewa Janas 2024.05.30 PM
457 10249543 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
458 10249538 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
459 10245914 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
460 10245238 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.30 LB
461 10249537 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
462 10282180 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.30 LB
463 10244992 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.30 MZ
464 10249531 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
465 10258932 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
466 10258842 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.30 MZ
467 10247644 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.30 MB
468 10245945 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
469 10245933 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
470 10244306 Mario Mariusz Zub 2024.05.30 LB
471 10245932 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.30 MP
472 10246930 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.30 PM
473 10253284 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.30 PM
474 10244936 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.30 WM
475 10244149 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.30 PL
476 10243997 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.30 MP
477 10249620 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.30 MP
478 10278737 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.30 MP
479 10247833 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.30 PM
480 10247830 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.30 PM
481 10346401 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.30 MP
482 10246920 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.29 PM
483 10243408 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
484 10242837 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.29 MP
485 10241379 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.29 PL
486 10241283 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.29 PM
487 10240919 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.29 PM
488 10242651 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.29 MP
489 10242646 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.29 MP
490 10242631 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.29 MP
491 10241268 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.29 MB
492 10239924 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.29 ŚL
493 10283027 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
494 10239917 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
495 10283014 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
496 10283012 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
497 10283134 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
498 10283093 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
499 10239897 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
500 10239861 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
501 10285430 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.28 PL
502 10240931 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 PM
503 10238916 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.28 ŁD
504 10237204 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
505 10237078 Oso Łukasz Budny 2024.05.28 MZ
506 10235802 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.28
507 10283611 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
508 10235278 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
509 10235576 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.28 MB
510 10235026 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.28 MZ
511 10283596 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
512 10235093 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
513 10333568 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
514 10283564 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
515 10283570 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
516 10235041 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
517 10283497 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
518 10235035 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.28 PL
519 10232573 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.27 MZ
520 10234038 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.27 MZ
521 10232552 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 PM
522 10232474 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.27 ŚL
523 10232781 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 PM
524 10232563 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.27 MZ
525 10231943 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.27 PL
526 10231949 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.27 ŁD
527 10234418 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.27 PM
528 10234411 Oso Łukasz Budny 2024.05.27 PM
529 10231945 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.27 ŁD
530 10231629 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.27 PM
531 10231240 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.27 KP
532 10230542 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
533 10230666 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 WM
534 10230532 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
535 10230251 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.27
536 10230090 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
537 10230091 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
538 10333534 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
539 10234895 ibis Adam Olszewski 2024.05.27 PL
540 10229801 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.26 PL
541 10226268 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
542 10229517 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.26 PL
543 10226261 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
544 10225778 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.26 PL
545 10232102 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.05.26 MZ
546 10224060 Jakub Woźniak Jakub Woźniak 2024.05.26 MZ
547 10225948 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.26 MZ
548 10223280 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
549 10223294 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.26 PK
550 10223836 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
551 10221944 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
552 10226808 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.26 MP
553 10221936 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 MB
554 10222364 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 MB
555 10223821 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
556 10220939 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.26 MP
557 10222347 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 PM
558 10222217 Marek Derda Marek Derda 2024.05.26 MP
559 10222348 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.26 PM
560 10220794 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
561 10221340 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
562 10220341 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
563 10222944 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
564 10227902 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
565 10223869 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
566 10220230 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 PM
567 10220108 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
568 10220109 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.26 MP
569 10220602 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
570 10227937 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
571 10228121 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.26 LB
572 10227010 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
573 10225973 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.26 MP
574 10227108 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
575 10218475 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.25 PL
576 10217004 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.25 ŚL
577 10215818 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
578 10216751 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.25 MZ
579 10215319 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
580 10215244 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.25 PM
581 10215221 Mario Mariusz Zub 2024.05.25 LB
582 10216868 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
583 10217008 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
584 10217373 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
585 10219457 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
586 10221919 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.25
587 10214873 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 PM
588 10286087 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
589 10287523 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
590 10214875 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 PM
591 10217342 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
592 10214066 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.25 ŚL
593 10214636 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 PM
594 10215097 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
595 10285747 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
596 10287481 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
597 10214463 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
598 10217277 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
599 10217303 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
600 10221916 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.25
601 10213671 Robert Lo Robert Locman 2024.05.25 WM
602 10215073 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
603 10212930 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 PM
604 10214672 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 PM
605 10220701 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.25 PM
606 10214017 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
607 10215074 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.25 MP
608 10216645 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.05.25 PL
609 10213408 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
610 10212340 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
611 10219413 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
612 10212288 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
613 10212238 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
614 10213434 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.25 MZ
615 10213400 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.25 MZ
616 10212367 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
617 10231012 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
618 10216494 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.25 MP
619 10212308 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
620 10211701 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
621 10212231 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
622 10212109 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
623 10218709 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
624 10233205 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
625 10210138 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.24 ŁD
626 10209006 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
627 10208494 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.24 PK
628 10207652 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 PL
629 10209594 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.24 PL
630 10209590 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.24 PL
631 10206820 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
632 10206817 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
633 10206658 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
634 10227818 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
635 10209320 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
636 10223149 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
637 10210368 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
638 10209090 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
639 10228368 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
640 10203923 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
641 10203300 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.23 PM
642 10203871 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.23 MZ
643 10202946 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
644 10202632 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.23 PL
645 10214328 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
646 10218114 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.23 ŁD
647 10211207 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.22 PL
648 10201378 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.22 PL
649 10199772 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
650 10199748 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
651 10200335 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
652 10198872 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.22 WM
653 10198365 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.22 PK
654 10200078 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
655 10283082 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.22 PK
656 10197404 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.21 PL
657 10196147 Marek Marek Marek Pacuk 2024.05.21 WM
658 10219968 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.21 PM
659 10193807 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.21 ŁD
660 10193615 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 MB
661 10193636 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 PM
662 10193629 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 PM
663 10193618 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 PM
664 10193617 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.21 PM
665 10191735 Ptakole Bartosz Gott 2024.05.21 MZ
666 10200059 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.21 LB
667 10192604 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
668 10209497 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.21 MZ
669 10197849 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.21 ZP
670 10195761 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
671 10200118 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.21 LB
672 10188023 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
673 10188093 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.20 MB
674 10188030 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
675 10188238 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.20 PK
676 10189235 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
677 10189593 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.20 MP
678 10189590 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.20 MP
679 10186893 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.20 PK
680 10191493 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.20 MP
681 10188110 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.20 LB
682 10183790 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.19 WP
683 10189868 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.19 OP
684 10182056 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.19 PM
685 10181827 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.19 MZ
686 10182793 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.19 MP
687 10180723 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
688 10178435 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
689 10179879 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
690 10178384 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
691 10180014 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
692 10178554 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
693 10177916 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
694 10178017 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.19 PL
695 10179869 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 MB
696 10182092 Balbi Magdalena Naber 2024.05.19 MZ
697 10177505 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
698 10177590 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
699 10178396 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
700 10175995 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.19 PK
701 10175890 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.19 PK
702 10175851 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
703 10181359 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.19 MZ
704 10175844 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
705 10175530 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
706 10181355 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.19 MZ
707 10176273 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.19 KP
708 10183462 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.19 PL
709 10179905 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
710 10175658 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
711 10209128 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.19 MZ
712 10183904 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.19 WM
713 10185390 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
714 10177134 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.19 MZ
715 10185962 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
716 10188577 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
717 10183136 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.19 MP
718 10185886 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
719 10171607 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
720 10170034 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.18 PL
721 10168759 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
722 10168900 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
723 10167643 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.18 PL
724 10167860 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.18 ŚK
725 10167669 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.18 PL
726 10184220 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
727 10166107 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.18 OP
728 10166087 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
729 10168384 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
730 10165734 Marek Derda Marek Derda 2024.05.18 PL
731 10165584 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
732 10168820 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.18 MP
733 10165519 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.18 MP
734 10166454 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.18 LB
735 10170295 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.18 LB
736 10170508 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
737 10165303 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
738 10167790 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.18 PK
739 10183443 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
740 10168809 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.18 MP
741 10185121 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.18 ŚL
742 10165508 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.18 MP
743 10165507 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.18 MP
744 10173102 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
745 10164678 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
746 10184223 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.18 PL
747 10167681 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.18 PL
748 10170949 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.18 ZP
749 10164502 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
750 10164498 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
751 10164493 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
752 10164496 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
753 10164495 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
754 10163987 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
755 10163984 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
756 10163976 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
757 10163973 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
758 10163883 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.18 PM
759 10191595 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
760 10186045 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
761 10172901 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.18 MZ
762 10163078 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.17 PL
763 10162630 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.17 MZ
764 10161872 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.17 PK
765 10161072 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.17 LB
766 10160642 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
767 10161191 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
768 10160284 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
769 10160011 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
770 10160009 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
771 10161711 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.17 PM
772 10158305 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.17 PL
773 10159785 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
774 10159820 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
775 10160078 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.17 PL
776 10159768 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.17 MP
777 10186546 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
778 10173254 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.17 ŁD
779 10152813 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
780 10152291 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.16 PK
781 10152283 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.16 PK
782 10282994 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.16 PK
783 10151787 Robert Lo Robert Locman 2024.05.16 WM
784 10151093 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
785 10151977 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.16 MZ
786 10151061 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.16 MZ
787 10151021 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.16 PL
788 10183241 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
789 10196768 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.16 MP
790 10156422 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
791 10148914 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.15 ZP
792 10147175 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.15 WM
793 10147076 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.15 MZ
794 10146705 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.15 MP
795 10153508 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.15 MZ
796 10145792 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.15 MZ
797 10140787 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 PM
798 10162436 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.14 MP
799 10136000 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.05.13 MZ
800 10133133 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
801 10130083 Robert Lo Robert Locman 2024.05.13 WM
802 10125522 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 MB
803 10121923 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.12 ŁD
804 10120999 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
805 10119857 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.12 PL
806 10127362 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.12 MZ
807 10125872 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.12 MP
808 10144319 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
809 10132121 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.12 MP
810 10115966 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
811 10118959 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
812 10134619 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
813 10138577 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
814 10124170 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
815 10117312 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
816 10130152 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
817 10117717 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
818 10118843 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
819 10115735 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
820 10143283 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
821 10119296 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
822 10119424 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
823 10127474 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
824 10092718 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
825 10388212 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.09 MP
826 10093669 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.08 MZ
827 10083064 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
828 10083480 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.07 MP
829 10077088 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
830 10075186 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.06
831 10078650 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.06 PL
832 10072505 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
833 10063058 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.05 PK
834 10065970 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.05 PK
835 10050169 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
836 10041377 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.02 LB

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"