GATUNEK

Gatunek: kania ruda, Milvus milvus

Rząd: Szponiaste

Rodzina: Jastrzębiowate | Jastrzębie

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 12 12
2 84 97
3 267 338
4 192 217
5 250 296
6 197 232
7 112 158
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477122 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.07.21 ZP
2 10477026 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
3 10477025 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
4 10475732 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.21 WP
5 10475394 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.21 PM
6 10472296 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
7 10472345 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
8 10472286 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
9 10472284 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
10 10472328 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
11 10472321 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
12 10472223 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
13 10470962 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.07.20 OP
14 10470525 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
15 10472229 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.20
16 10472823 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.20
17 10467578 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.19 PM
18 10467982 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.19 PL
19 10467562 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.19 ZP
20 10467561 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.19 ZP
21 10467073 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.19 ZP
22 10466276 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.18
23 10464802 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.18 WP
24 10468458 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.18 WP
25 10462624 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.17 WP
26 10470739 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.17 MP
27 10460601 krakers Wiktor Kroker 2024.07.16 WP
28 10458155 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.15 ZP
29 10457377 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.15 WP
30 10458695 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.07.15 WP
31 10457059 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.14 ZP
32 10456680 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.14 ZP
33 10466236 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.14
34 10454306 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.07.14 ZP
35 10465654 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.07.14 ZP
36 10454386 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.14 KP
37 10456515 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
38 10449963 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
39 10449073 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.13 KP
40 10449886 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 WP
41 10448767 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.07.13 ZP
42 10449236 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.13 ZP
43 10453797 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.13 ZP
44 10448308 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
45 10446963 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.12 MZ
46 10452719 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.12 ZP
47 10446457 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.12 PM
48 10448012 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
49 10444367 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.11 PL
50 10443759 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.10 PL
51 10446702 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.10
52 10442706 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.10 PM
53 10441625 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.10 MZ
54 10443334 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.10 WM
55 10443400 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
56 10444080 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.10 MZ
57 10441836 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.09 PL
58 10452691 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.09 ZP
59 10437679 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.09 ZP
60 10456394 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.07.09 WP
61 10436261 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.08 MZ
62 10435523 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
63 10435762 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
64 10435822 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.08 WM
65 10429993 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.07 WP
66 10429882 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
67 10429013 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
68 10428074 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.07.07 MP
69 10427903 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
70 10427790 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 LS
71 10428318 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
72 10427704 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.07.07 WP
73 10430534 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
74 10424092 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.06
75 10423667 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.06 ZP
76 10422802 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
77 10423666 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.06 ZP
78 10425864 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.06
79 10422340 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.06 WM
80 10427730 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.06 LS
81 10427510 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.06
82 10431420 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.07.06
83 10419210 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.05 WM
84 10420392 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.05 WP
85 10422430 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.04
86 10414355 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.04 LS
87 10421419 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.04 LS
88 10422434 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.04
89 10414351 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.04 LS
90 10414301 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.04
91 10424845 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
92 10427800 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.04 WP
93 10414833 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
94 10413449 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
95 10414805 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
96 10409622 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.07.03 PL
97 10414837 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
98 10407553 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.02 PL
99 10414800 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
100 10408561 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.02 ZP
101 10414852 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
102 10414853 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.02
103 10421389 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 LS
104 10438553 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
105 10438644 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
106 10438657 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
107 10438718 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.02 WP
108 10404204 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.01 WM
109 10403936 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.01 LS
110 10404748 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.01 WM
111 10405671 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.01 PM
112 10441063 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.01
113 10400891 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
114 10400412 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.30 WP
115 10399843 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
116 10401413 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.30 PM
117 10400469 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.30 LS
118 10399112 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
119 10407601 Ewajan Ewa Janas 2024.06.30 MP
120 10399065 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.30 MP
121 10399180 PPJ Marcin Ptak 2024.06.30 KP
122 10397830 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.30 WM
123 10397765 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.30 WM
124 10397819 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
125 10397818 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
126 10397216 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.30 ZP
127 10397547 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
128 10399619 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.30 WM
129 10401175 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
130 10401519 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.30 WM
131 10395124 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.29 WP
132 10395577 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.29 LS
133 10397854 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.29 WM
134 10393365 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.29 WM
135 10395122 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.29 WM
136 10401093 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.28 WP
137 10391987 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
138 10392000 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.28 WM
139 10387065 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.06.27
140 10386596 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
141 10386573 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.27 ZP
142 10388261 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.27 WP
143 10384698 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.26 KP
144 10384494 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.26 WP
145 10383807 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.26 PL
146 10387573 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.26 WM
147 10384754 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.25 WP
148 10377787 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.24 LS
149 10378849 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
150 10387541 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.24 LS
151 10378781 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
152 10378451 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.24 WP
153 10375418 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.24 WP
154 10378672 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
155 10418132 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.23 ZP
156 10387528 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
157 10387525 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.23 LS
158 10375030 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.23 WM
159 10375029 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.23 WM
160 10369737 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.23 ZP
161 10374092 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
162 10374188 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
163 10374233 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
164 10368377 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
165 10368285 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
166 10384183 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
167 10367481 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.22 ŁD
168 10384138 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.22
169 10365528 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.22 MZ
170 10365529 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.22 MZ
171 10367365 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.22 WP
172 10376985 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.06.22 PK
173 10363289 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
174 10362962 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.21 WM
175 10418012 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
176 10418120 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
177 10418110 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.21 WP
178 10360801 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.20 PM
179 10384095 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
180 10359827 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.20 WM
181 10384087 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
182 10362973 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.20 WP
183 10362974 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.20 WP
184 10360341 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.20 WP
185 10360342 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.20 WP
186 10360575 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.20 MZ
187 10360859 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.20 PK
188 10360888 Halina Halina Łukomska 2024.06.20 PK
189 10384059 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.19
190 10384056 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.19
191 10359537 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.19 WP
192 10354454 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.18
193 10353922 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.18 WP
194 10389641 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
195 10356130 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.18 WM
196 10352718 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.18 WM
197 10354272 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.17 LS
198 10350750 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.17
199 10349782 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
200 10351932 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
201 10352028 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.17 WM
202 10347932 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.16 OP
203 10349488 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.16 OP
204 10350889 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.16 OP
205 10345234 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.16 WM
206 10344881 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.16 WP
207 10344716 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 WM
208 10345523 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.16 WM
209 10356838 ibis Adam Olszewski 2024.06.16 WM
210 10344816 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.16
211 10342997 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
212 10343175 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.16 WP
213 10348362 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
214 10353619 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.06.16 OP
215 10341933 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.16 OP
216 10344209 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.06.15 OP
217 10340986 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.15 OP
218 10341095 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.15 OP
219 10336837 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.15 MP
220 10336914 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
221 10336597 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.15
222 10342716 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.15 WM
223 10358650 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.15 PL
224 10335801 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.15 PM
225 10335592 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
226 10469345 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.14 KP
227 10334833 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
228 10332658 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.14
229 10332266 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.14 WP
230 10344611 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 WM
231 10344661 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 WM
232 10334711 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
233 10329867 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.13 LS
234 10330823 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
235 10330857 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 ZP
236 10344679 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
237 10329904 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
238 10344602 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
239 10333101 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.13 PL
240 10330783 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
241 10329901 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
242 10330393 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.13 WM
243 10324948 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.12 WM
244 10328164 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.12 WM
245 10323719 Robert Lo Robert Locman 2024.06.12 WM
246 10325840 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.12 WP
247 10322537 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.11
248 10322552 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.11
249 10321415 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
250 10318007 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.10 WP
251 10319328 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.10 WP
252 10316917 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.10 PL
253 10316018 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.10 WM
254 10315991 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.09
255 10313033 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.09 MP
256 10315987 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.09
257 10314606 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
258 10312927 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.06.09 ŁD
259 10313829 Tilia Paweł Hermański 2024.06.09 PM
260 10316221 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.06.09 PM
261 10314663 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
262 10312223 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.09 PM
263 10312358 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.09 ŚL
264 10312398 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.09 ŚL
265 10312439 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.09 ŚL
266 10311221 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.09 KP
267 10310942 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.09 PM
268 10310749 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.09 PM
269 10311745 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.09 WP
270 10313485 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.09 WP
271 10314419 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
272 10336588 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
273 10302062 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.06.08
274 10312061 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.08 WM
275 10301143 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
276 10297388 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.07 WP
277 10297284 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.07 LS
278 10338515 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.06
279 10294158 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.06 PL
280 10294114 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.06 PL
281 10294115 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.06 PL
282 10423566 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.06 PM
283 10298330 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.06.06 PM
284 10296067 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.06.06 PM
285 10292789 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.06.06 PM
286 10292738 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.06.06 KP
287 10295510 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
288 10294177 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.05 OP
289 10292076 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.05 WP
290 10309167 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.05 KP
291 10291426 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
292 10285258 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
293 10282329 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.03 WM
294 10281080 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.03 ZP
295 10281726 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.03 WP
296 10275979 #ski Sławomir Karpicki 2024.06.02 WP
297 10281487 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.02
298 10281503 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.02
299 10272878 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.02 MP
300 10275855 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.02 WP
301 10269805 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
302 10270760 Mazur Łukasz Konopka 2024.06.02 WM
303 10271707 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.02 WP
304 10275457 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.02 OP
305 10269439 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.01
306 10268024 La Lechuza Joanna Kończak 2024.06.01 WM
307 10264429 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.06.01 PL
308 10265116 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
309 10267045 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
310 10261769 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
311 10261233 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.31 OP
312 10271311 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
313 10261764 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
314 10277672 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
315 10256953 Marek Derda Marek Derda 2024.05.31 WM
316 10260489 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
317 10282454 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
318 10331715 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.31 WP
319 10247552 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.30 WP
320 10277863 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.30
321 10246171 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.30 PM
322 10248113 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
323 10245578 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.30 WM
324 10245199 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
325 10247512 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.30 PM
326 10249534 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.30 LS
327 10246585 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
328 10252187 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
329 10287693 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.30 WP
330 10248944 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.29
331 10246351 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.29 WM
332 10241209 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
333 10236145 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.28 LS
334 10236143 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.28 LS
335 10235158 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.28 WP
336 10234064 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.27 OP
337 10232773 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.27 WM
338 10230465 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.27 KP
339 10234565 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.27 WP
340 10226417 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.26 WM
341 10281490 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.26
342 10221440 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.26 KP
343 10232840 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
344 10222130 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
345 10244391 Ewajan Ewa Janas 2024.05.26 MP
346 10223179 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.26 WM
347 10214108 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
348 10219449 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
349 10232801 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
350 10214049 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.25 WP
351 10214102 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
352 10219470 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
353 10213822 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
354 10217005 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
355 10231207 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.25 KP
356 10212570 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.25
357 10212338 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.25 ZP
358 10214667 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 WM
359 10211969 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 WM
360 10217444 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.25 WP
361 10228952 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
362 10241387 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.25 WP
363 10210445 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.24 OP
364 10207686 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.24 OP
365 10207651 Michał Janosz Michał Janosz 2024.05.24 OP
366 10210408 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.24 WM
367 10223660 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
368 10204134 krakers Wiktor Kroker 2024.05.23 WP
369 10203787 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.23 PL
370 10203315 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.23 KP
371 10207450 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
372 10204466 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 OP
373 10205605 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 OP
374 10203201 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23
375 10200957 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
376 10200880 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
377 10200354 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
378 10200328 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
379 10200433 krakers Wiktor Kroker 2024.05.22 WP
380 10201316 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.22 WM
381 10196729 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.21 KP
382 10192582 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.21 OP
383 10191690 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
384 10189586 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.20 MZ
385 10177899 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
386 10178519 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.19 WP
387 10196734 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.19 OP
388 10175760 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.19 WP
389 10183016 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.19 WP
390 10170959 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.18 OP
391 10172127 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.18 WP
392 10175309 Robert Lo Robert Locman 2024.05.18 PL
393 10168776 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.18 WP
394 10166063 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.18 LS
395 10164039 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.18 WP
396 10169759 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.18 WP
397 10174893 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.18 WP
398 10163399 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
399 10163394 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
400 10159830 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.17 PL
401 10160019 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
402 10163383 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
403 10180697 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.17
404 10159042 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.17 WM
405 10163076 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.17 PL
406 10154668 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
407 10153203 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 ŁD
408 10208256 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 ŁD
409 10156461 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.16 MP
410 10156576 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.16 WM
411 10158116 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
412 10146095 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.15 KP
413 10150061 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.15 WP
414 10147831 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.15 WP
415 10149679 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.15 WM
416 10141734 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.14 WP
417 10141554 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.14 WM
418 10141952 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
419 10142413 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.14 MZ
420 10274195 Hanna Żelichowska Hanna Żelichowska 2024.05.14 ZP
421 10139637 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
422 10135048 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.13 PM
423 10135339 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.13 WP
424 10180274 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.13
425 10130390 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
426 10125514 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 MB
427 10123187 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.12 WP
428 10121173 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
429 10119847 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.12 KP
430 10117915 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
431 10117532 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.12 KP
432 10127623 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
433 10127619 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
434 10131305 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.12 ZP
435 10126108 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.12 PM
436 10126425 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
437 10127835 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
438 10142559 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
439 10110407 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
440 10190561 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
441 10108778 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.11 WP
442 10108143 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
443 10120752 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.11 PL
444 10106900 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.11 PL
445 10106781 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
446 10201315 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
447 10106687 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
448 10134160 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
449 10119141 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
450 10117335 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
451 10106119 Robert Lo Robert Locman 2024.05.11 WM
452 10105414 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
453 10105627 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.11 ZP
454 10105221 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
455 10134181 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
456 10104741 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
457 10104820 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
458 10115373 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
459 10104196 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
460 10114212 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.11 WP
461 10114426 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.11 ZP
462 10110079 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
463 10110224 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
464 10112435 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
465 10113010 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
466 10118302 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
467 10100704 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.10 PL
468 10098763 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.10 WP
469 10098168 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.10 OP
470 10101732 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.10 WP
471 10103082 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.10 WP
472 10095429 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.09
473 10095573 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
474 10093218 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
475 10092470 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
476 10092695 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.09 PM
477 10093962 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.09 WP
478 10090108 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.08 OP
479 10086337 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.08 WP
480 10089993 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
481 10082870 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 OP
482 10082994 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 OP
483 10081053 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.07 LS
484 10095804 PPJ Marcin Ptak 2024.05.06 WP
485 10076065 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
486 10077084 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
487 10076058 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.06 WM
488 10070237 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
489 10070214 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
490 10070497 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
491 10065363 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.05
492 10062996 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.05 KP
493 10067731 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.05 WP
494 10062561 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
495 10062566 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.05 ZP
496 10062007 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.05 WP
497 10070703 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
498 10070978 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
499 10083547 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.05 WP
500 10059694 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
501 10057232 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.04 WP
502 10054019 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.04 WP
503 10061156 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.04 ZP
504 10054139 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.04 LS
505 10058483 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
506 10052446 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.04 WP
507 10058523 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
508 10061067 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.04 PM
509 10079353 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
510 10042683 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
511 10040460 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.03 PM
512 10039538 krakers Wiktor Kroker 2024.05.03 WP
513 10040492 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
514 10049650 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.03 WP
515 10037424 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.05.03 WP
516 10036823 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
517 10037807 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.03 KP
518 10047593 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.03 ZP
519 10098999 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
520 10056658 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.02 PL
521 10039041 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
522 10033374 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
523 10028625 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
524 10028865 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
525 10029245 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
526 10028365 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.02 WP
527 10027456 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
528 10027552 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
529 10029669 PPJ Marcin Ptak 2024.05.02 WP
530 10029167 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
531 10029391 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
532 10027852 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.02 WM
533 10028998 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.02 WP
534 10025869 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.02 ZP
535 10027624 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
536 10027811 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
537 10029823 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
538 10030030 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
539 10031295 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.02
540 10034551 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.02 WM
541 10040954 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
542 10041127 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
543 10041156 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.02 WP
544 10023176 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
545 10018479 Robert Lo Robert Locman 2024.05.01 WM
546 10018329 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
547 10018325 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
548 10018318 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
549 10017420 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
550 10019039 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
551 10019459 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
552 10018308 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
553 10022425 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
554 10016174 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.01 WM
555 10017522 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.01 WP
556 10018234 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
557 10018228 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
558 10018244 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01
559 10021421 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.01 ZP
560 10011831 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.30 PL
561 10011264 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.30 WM
562 10011402 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.30 WP
563 10010141 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.30 WM
564 10043337 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.30 PM
565 10014894 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
566 10012281 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.30 WM
567 10000894 Marek Marek Marek Pacuk 2024.04.29 WM
568 10000613 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.29 LS
569 10002413 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.29 WP
570 9996878 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
571 10002059 PPJ Marcin Ptak 2024.04.28 WP
572 9993962 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.28
573 9996844 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.28
574 9993954 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.28
575 9990324 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.28 KP
576 9997051 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.28 WP
577 9996990 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.28 WP
578 9996727 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.28 PM
579 9985665 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
580 10002058 PPJ Marcin Ptak 2024.04.27 LS
581 9979955 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.27
582 9976358 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.27 WM
583 9979924 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.27
584 9984301 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.27 ŁD
585 9993948 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.27
586 9979930 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.27
587 9973413 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.27 WP
588 9973174 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.27 ZP
589 9985012 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
590 9992240 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.27 WP
591 10002052 PPJ Marcin Ptak 2024.04.26 WP
592 9970547 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.26 LS
593 9972101 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.26 WP
594 9971388 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
595 9965651 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.25 PL
596 9965441 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.25 OP
597 9962906 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.25 PL
598 9963757 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.25 PM
599 9958659 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.24 WP
600 9965820 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.24 ZP
601 9959329 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.04.24 LS
602 9962022 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.24 WP
603 9954402 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.23 WM
604 9953346 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.23
605 9955537 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.23 PM
606 9953261 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.23
607 9953258 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.23 WM
608 9950319 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.22 WM
609 9977364 Marta Gołek Marta Gołek 2024.04.22
610 9993942 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.22
611 9950035 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
612 9957266 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.22 ZP
613 9950942 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.22 ZP
614 9943207 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.04.21 KP
615 9946517 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.21 WM
616 9946092 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.21 WP
617 9947838 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.21 ZP
618 9942098 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.21
619 9941774 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.21
620 9940603 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.21
621 9946123 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
622 9942356 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.21 WP
623 9937693 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
624 9933064 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
625 9930060 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.19 WM
626 9928581 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.19 WM
627 9929841 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
628 9947404 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.04.19 WP
629 9929839 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
630 9929838 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
631 9929840 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
632 9931307 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.19 PM
633 9931562 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.19 WM
634 9935711 krakers Wiktor Kroker 2024.04.19 WP
635 9926670 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.18 PM
636 9925068 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.18
637 9926588 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18
638 9924989 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.18 WP
639 9924174 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.17 PL
640 9921641 krakers Wiktor Kroker 2024.04.17 WP
641 9917318 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
642 9917039 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.16 WM
643 9912715 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.15 PL
644 9916022 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.15 PL
645 9910121 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.14
646 9908210 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.14 ZP
647 9908243 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.14 LS
648 9909557 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.14
649 9902491 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.14 WP
650 9903470 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.14 WP
651 9906475 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.14 LS
652 9901277 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.14 WP
653 9904326 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.04.14
654 9905304 krakers Wiktor Kroker 2024.04.14 WP
655 9905347 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.14 WP
656 9895897 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.13 ZP
657 9897002 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.04.13
658 9894759 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.04.13 ŁD
659 9895892 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.13 LS
660 9890672 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.13 ZP
661 9891141 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.04.13 MZ
662 9893253 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.13 WP
663 9899199 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.13 WP
664 9886509 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.12 ZP
665 9882069 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.11 WP
666 9885456 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.11
667 9879470 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.11 PM
668 9889995 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.10
669 9876729 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.10 PM
670 9876727 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.10 PM
671 9876726 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.10 ZP
672 9876552 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.10 LS
673 9874732 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.10 WP
674 9878087 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.10 WM
675 9870767 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.09
676 9869644 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.04.09 KP
677 9869697 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.09
678 9869735 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.09 ZP
679 9869709 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.09
680 9867052 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.09 WP
681 9875952 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.09 ZP
682 9871053 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.09 ŚL
683 9862142 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.08 PM
684 9863280 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
685 9867465 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.08 WP
686 9848661 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.04.07 WM
687 9882774 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.07 WP
688 9849420 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
689 9847221 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.07
690 9847260 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.07
691 9882773 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.07 LS
692 9847494 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
693 9845521 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.07 ŚL
694 9855725 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.07 ZP
695 9847401 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
696 9847415 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.07 PM
697 9852794 krakers Wiktor Kroker 2024.04.07 WP
698 9856092 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.07 WM
699 9856556 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.04.07 WP
700 9857746 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.07 WP
701 9857837 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.07
702 9844707 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 ZP
703 9844706 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.06 ZP
704 9841042 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
705 9841064 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
706 9835587 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.06 WP
707 9844320 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.06 ZP
708 9840993 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.06
709 9836158 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.06 WP
710 9844268 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.06 ZP
711 9833797 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.06 PM
712 9833350 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.06 PM
713 9829791 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.05 WP
714 9828726 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.05 OP
715 9828578 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.05
716 9830061 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.05 LS
717 9826499 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.05 WP
718 9828185 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.05 ZP
719 9821993 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.04 MP
720 9819258 Robert Lo Robert Locman 2024.04.04 WM
721 9816884 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.03 WP
722 9818808 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.03
723 9818452 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.03 WP
724 9824526 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.03 PL
725 9814574 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.02 KP
726 9813341 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.02 ZP
727 9821883 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
728 9812017 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.02 PL
729 9811366 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.02 LS
730 9811367 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.02 LS
731 9810273 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.02 WM
732 9804537 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
733 9805669 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.01 ZP
734 9802592 krakers Wiktor Kroker 2024.04.01 WP
735 9802773 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 WM
736 9802092 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.04.01 WP
737 9804554 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
738 9802242 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 WM
739 9801474 Marek Derda Marek Derda 2024.04.01 WM
740 9801477 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.04.01 WM
741 9804544 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
742 9805894 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.01 WM
743 9802510 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.01
744 9813634 Modżiburki A Andrzej Błażewicz 2024.04.01
745 9813814 Modżiburki M Martyna Zarzycka 2024.04.01
746 9799615 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 WM
747 9801062 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.01 WP
748 9804519 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.01
749 9799614 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.01 WM
750 9801888 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.01 PL
751 9810513 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 PM
752 9792001 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
753 9795853 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.31 ZP
754 9791973 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.31 ZP
755 9804483 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.31
756 9791554 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.31 WP
757 9791218 krakers Wiktor Kroker 2024.03.31 WP
758 9804478 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.31
759 9789769 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.31 LS
760 9790350 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.31 ZP
761 9790279 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.31 KP
762 9789014 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.31 WM
763 9792393 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.31 MZ
764 9788904 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.30 PM
765 9784094 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.30
766 9949065 AW Anna Szotek 2024.03.30 LS
767 9783520 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
768 9781648 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
769 9787430 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.30 WP
770 9779513 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.30 KP
771 9784525 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.30 ZP
772 9778464 Mazur Łukasz Konopka 2024.03.30 WM
773 9786365 krakers Wiktor Kroker 2024.03.30 WP
774 9776117 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.29 WP
775 9799806 PPJ Marcin Ptak 2024.03.29 WP
776 9776064 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.29 WP
777 9774253 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.03.29 MB
778 9775125 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.03.29 WP
779 10259561 PPJ Marcin Ptak 2024.03.29 WP
780 9804602 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.28
781 9769693 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.28 LS
782 9784049 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.28
783 9784047 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.28
784 9765690 Robert Lo Robert Locman 2024.03.28 WM
785 9769614 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.03.28 WP
786 9769943 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.28 WP
787 9765071 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.27
788 9765085 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.27
789 9765080 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.27
790 9761396 Robert Lo Robert Locman 2024.03.27 WM
791 9765007 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.27
792 9765006 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.27
793 9777129 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.27 WP
794 9777159 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.27 WP
795 9757569 Robert Lo Robert Locman 2024.03.26 WM
796 9755986 Niklu Jr. Wiktor Nikiel 2024.03.26 WM
797 9761257 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.26 WM
798 9757806 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.26
799 9755381 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.26
800 9758992 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.26 WP
801 9767598 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.26 WP
802 9751233 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.25 LS
803 9751849 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
804 9751232 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
805 9749896 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.25 LS
806 9748821 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.25 LS
807 9750931 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.25 LS
808 9751157 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.25 WP
809 9766605 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
810 9766643 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
811 9794574 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.25
812 9744900 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.24 PL
813 9749024 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.24
814 9741708 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.24 PL
815 9741040 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.24 KP
816 9760063 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.24 WM
817 9741159 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
818 9741633 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.24
819 9741631 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.24
820 9739351 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
821 9743018 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.24 WP
822 9738902 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.24 WP
823 9738826 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
824 9738825 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.24 ZP
825 9738962 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.24
826 9747799 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.24 ZP
827 9747289 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.24 ZP
828 9741936 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.24 ZP
829 9738288 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.24 ZP
830 9747291 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.24 ZP
831 9738111 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.24 ZP
832 9747290 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.24 ZP
833 9740681 Robert Lo Robert Locman 2024.03.24 WM
834 9742194 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.03.24 WP
835 9747373 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.24 WM
836 9735999 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.23 LS
837 9735991 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.23
838 9742593 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.23 WP
839 9732127 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.23
840 9731504 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.23
841 9759709 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.03.23 LS
842 9727664 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.22 LS
843 9728055 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.22 LS
844 9727627 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.22 LS
845 9728082 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
846 9727670 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.22 LS
847 9727672 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.22 LS
848 9728138 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
849 9726696 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.22 LS
850 9728111 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
851 9726904 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.22 LS
852 9728110 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
853 9728089 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
854 9726907 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.22 LS
855 9728130 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
856 9726827 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.22 LS
857 9725620 krakers Wiktor Kroker 2024.03.22 WP
858 9726648 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.22 LS
859 9726821 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.22 LS
860 9726870 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.22 LS
861 9728071 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
862 9726649 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.22 LS
863 9728068 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
864 9726647 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.22 LS
865 9726868 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.22 LS
866 9726819 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.22 LS
867 9728066 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.22 LS
868 9724572 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.22
869 9728952 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.22 WM
870 9728974 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.22 WM
871 9724326 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.21 WM
872 9721979 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.03.21 WP
873 9732108 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.21
874 9732107 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.21
875 9721117 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.21 WP
876 9723446 #ski Sławomir Karpicki 2024.03.21 WP
877 9721882 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.21 PL
878 9721075 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.21 PM
879 9720320 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.21 ZP
880 9714791 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.20 ZP
881 9716035 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.20
882 9714355 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
883 9715048 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.03.20 MB
884 9713797 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.20 PM
885 9715312 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.20 PM
886 9725613 krakers Wiktor Kroker 2024.03.20 WP
887 9714345 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.20 LS
888 9718041 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.20 WM
889 9709225 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.19 LS
890 9706661 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.03.18 PM
891 9707040 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.18 WM
892 9716008 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.18
893 9707570 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.18
894 9704271 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.03.18 KP
895 9699845 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.17 WM
896 9715992 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.17
897 9695723 krakers Wiktor Kroker 2024.03.17
898 9700955 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.17 WP
899 9694888 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.17 WM
900 9697021 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.03.17 WP
901 9702887 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.17 WM
902 9704880 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.03.17 WM
903 9694753 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.16 MP
904 9690522 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.16 PL
905 9697847 Robert Lo Robert Locman 2024.03.16 WM
906 9692266 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.16
907 9690597 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.03.16 OP
908 9694855 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.16 ZP
909 9688482 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.16 KP
910 9702441 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.16
911 9687295 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.16
912 9689427 krakers Wiktor Kroker 2024.03.16
913 9702990 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.16
914 9702432 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.16
915 9690158 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.03.16 MP
916 9703626 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.16 PM
917 9683352 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.15 ZP
918 9685024 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.15
919 9682500 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.15 WP
920 9685068 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.15
921 9683176 teamsym Szymon Kopeć 2024.03.15 PM
922 9680922 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.15
923 9683050 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.15 LS
924 9679325 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
925 9677861 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.03.14 WP
926 9677013 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.14 WP
927 9679290 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
928 9679277 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.14
929 9676850 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.14 ZP
930 9671754 Tarda Wojciech Kaczor 2024.03.13
931 9670810 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.13 ZP
932 9667964 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.12 ZP
933 9667765 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.12 ZP
934 9668746 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.03.12 WP
935 9664505 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.11 PL
936 9665393 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.11 ZP
937 9664296 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.11 ZP
938 9665302 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.11
939 9665261 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.11
940 9663830 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.03.11 WP
941 9670325 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.11 WM
942 9660589 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.10 ZP
943 9658833 Robert Lo Robert Locman 2024.03.10 WM
944 9658992 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.10 ZP
945 9657497 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.10 ZP
946 9656894 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.10 WM
947 9656794 Niklu Jakub Nikiel 2024.03.10 WP
948 9660412 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.10 LS
949 9655760 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.10 ZP
950 9676434 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
951 9676431 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
952 9655535 Johnny Jan Kotlarz 2024.03.10 WP
953 9676432 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
954 9655668 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.10 KP
955 9676435 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.10
956 9660957 Robert Lo Robert Locman 2024.03.10 WM
957 9663025 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.03.10
958 9660629 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.09
959 9652133 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.09
960 9654916 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.03.09 WP
961 9648068 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.09 PM
962 9653858 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.09 PL
963 9653905 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.09 PM
964 9816767 PPJ Marcin Ptak 2024.03.09 WP
965 9646237 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.08
966 9644481 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.08 WM
967 9646900 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.08 WP
968 9641293 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.07 WM
969 9640647 Robert Lo Robert Locman 2024.03.07 WM
970 9640098 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.06 WM
971 9639453 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.06
972 9638672 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.06 LS
973 9638261 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.06
974 9639423 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.06
975 9644553 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.03.06 WP
976 9637333 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.06
977 9639832 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.06 ZP
978 9633719 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.05 WP
979 9634046 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.05 ZP
980 9633487 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.05 WM
981 9632337 Marta Gołek Marta Gołek 2024.03.04
982 9631380 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.04 MZ
983 9631263 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.03.04 LS
984 9630168 Robert Lo Robert Locman 2024.03.04 WM
985 9626614 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.03 PM
986 9626608 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.03 PM
987 9623978 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.03.03 ZP
988 9623990 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.03.03 ZP
989 9622227 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.03 WM
990 9631076 Imperator Rafał Fudalej 2024.03.03
991 9622302 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.03.03 WP
992 9621555 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.03 PM
993 9626372 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.03 WP
994 9626418 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.03 WP
995 9616509 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.03.02 PM
996 9619658 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.02 ŁD
997 9619425 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.03.02 WP
998 9616327 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.02 WM
999 9617934 Marta Świtała Marta Świtała 2024.03.02 OP
1000 9613023 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.03.02 KP
1001 9616555 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.03.02
1002 9618929 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.02 WP
1003 9674012 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
1004 9676324 PPJ Marcin Ptak 2024.03.02 WP
1005 9610396 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.01 WP
1006 9610288 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.03.01 WP
1007 9609930 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.03.01 WM
1008 9609820 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
1009 9609246 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
1010 9609331 Eksplor Artur Staszewski 2024.03.01 ZP
1011 9654178 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.01 ZP
1012 9654175 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.03.01 ZP
1013 9608859 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.03.01
1014 9609388 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.01 WP
1015 9609387 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.03.01 WP
1016 9607799 PPJ Marcin Ptak 2024.03.01 WP
1017 9610963 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.03.01 WP
1018 9611100 Halina Halina Łukomska 2024.03.01 WP
1019 9607026 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.29
1020 9606543 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.29 ZP
1021 9606941 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.29
1022 9740466 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.02.29 WM
1023 9605025 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.02.29 WP
1024 9606924 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.29
1025 9604902 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.29 ZP
1026 9599051 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.27
1027 9599050 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.27
1028 9599022 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.27
1029 9617619 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.02.27 PM
1030 9594623 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.02.26 ZP
1031 9594359 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.26 LS
1032 9593890 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.26
1033 9589973 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.02.25 LS
1034 9585720 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.02.25 MZ
1035 9587669 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.25 LS
1036 9588557 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.25 PL
1037 9587401 Imperator Rafał Fudalej 2024.02.25
1038 9584921 Marian Giertych Marian Giertych 2024.02.25 WP
1039 9596376 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.02.25 WM
1040 9596216 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.02.25 WM
1041 9587399 Imperator Rafał Fudalej 2024.02.25
1042 9584394 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.02.25 WM
1043 9588019 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.02.25 PM
1044 9590615 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.02.25 WP
1045 9593859 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.25
1046 9592397 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.02.24 LS
1047 9580396 Robert Lo Robert Locman 2024.02.24 WM
1048 9579390 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.24 ZP
1049 9579375 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.24 ZP
1050 9579001 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.02.24
1051 9579355 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.24 ZP
1052 9578862 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.02.24 PM
1053 9578240 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.02.24 WP
1054 9576541 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.23 ZP
1055 9590014 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.02.23 WP
1056 9631147 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.23 WP
1057 9592388 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.02.23 ZP
1058 9575472 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.02.23 WP
1059 9576997 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.02.23 WP
1060 9577143 PPJ Marcin Ptak 2024.02.23
1061 9574081 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.22 PM
1062 9575990 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.02.22 PM
1063 9569526 krakers Wiktor Kroker 2024.02.21 ŚL
1064 9569528 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.21 WP
1065 9569725 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.21 WP
1066 9568969 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.21 WP
1067 9569721 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.02.21 ZP
1068 9570936 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.21 WP
1069 9570944 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.21 WP
1070 9584772 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.02.21 WP
1071 9566967 Johnny Jan Kotlarz 2024.02.20 WP
1072 9565133 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.02.20
1073 9567475 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.02.20 WP
1074 9558646 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
1075 9554854 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.18 ZP
1076 9554194 Robert Lo Robert Locman 2024.02.18 WM
1077 9558952 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.02.18 WM
1078 9552579 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.02.17 OP
1079 9552303 Ptakole Bartosz Gott 2024.02.17
1080 9551923 LeśnyGrzywacz Maciej Bohr 2024.02.17
1081 9551922 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.02.17
1082 9552498 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.17 ZP
1083 9550734 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.02.17 PM
1084 9576657 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.02.17 PM
1085 9547745 Eksplor Artur Staszewski 2024.02.16 ZP
1086 9548445 teamsym Szymon Kopeć 202