GATUNEK

Gatunek: przepiórka, Coturnix coturnix

Rząd: Grzebiące

Rodzina: Kurowate | Kuropatwy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 31 33
5 304 352
6 229 270
7 82 93
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477028 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.21 PL
2 10477626 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.07.21 PK
3 10475166 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.20 PK
4 10469931 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
5 10474586 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
6 10473504 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.07.20 WP
7 10468019 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.19 WP
8 10466387 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.07.19 WP
9 10466352 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.07.19 MP
10 10465066 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.07.18 PK
11 10465525 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.07.18 PK
12 10466277 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.17
13 10461278 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.16 WP
14 10461128 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
15 10460231 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
16 10460234 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
17 10460228 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
18 10460227 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
19 10460221 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
20 10460211 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
21 10458752 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.15 MZ
22 10456967 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
23 10455711 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.14 MP
24 10457635 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.14 WP
25 10454758 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.07.14 LB
26 10456038 Agrimensor Radosław Musioł 2024.07.14 ŁD
27 10453964 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.14 PK
28 10452971 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.07.14 WP
29 10452950 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.07.14 WM
30 10449960 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
31 10449887 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
32 10447982 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.13 WP
33 10446165 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.12 WP
34 10446018 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.12 WP
35 10447392 krakers Wiktor Kroker 2024.07.12 WP
36 10443934 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.07.11 PK
37 10442625 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.10 PL
38 10441324 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.10 WP
39 10440572 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.09 PK
40 10437337 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
41 10434400 Halina Halina Łukomska 2024.07.08 WP
42 10436231 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.07
43 10431557 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.07 PL
44 10437848 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.07 LS
45 10429908 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.07 PL
46 10427974 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.07.07 MP
47 10427440 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
48 10434628 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.07 ZP
49 10432703 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.07 WM
50 10430524 krakers Wiktor Kroker 2024.07.07 WP
51 10422793 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
52 10420749 krakers Wiktor Kroker 2024.07.06 WP
53 10420748 krakers Wiktor Kroker 2024.07.06 WP
54 10423793 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
55 10423838 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 ŁD
56 10423805 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
57 10423806 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
58 10423847 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.05 WP
59 10419921 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.07.05 WP
60 10422431 #ski Sławomir Karpicki 2024.07.04
61 10416697 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
62 10411079 Tilia Paweł Hermański 2024.07.03 ŁD
63 10413521 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.07.03 KP
64 10421420 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.03 ZP
65 10409207 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.03 WM
66 10413336 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.03 ZP
67 10418424 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.03 KP
68 10413318 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.03 ZP
69 10438519 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.07.03 WP
70 10421406 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
71 10421407 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.07.02 ZP
72 10405301 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.07.02 ŁD
73 10408251 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.02 WP
74 10407414 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.07.02 MZ
75 10405233 ibis Adam Olszewski 2024.07.02 PL
76 10405169 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.01 WP
77 10403374 krakers Wiktor Kroker 2024.07.01 WP
78 10415207 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.07.01 WP
79 10402961 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.01 WP
80 10403543 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.07.01 PM
81 10402659 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.01 MZ
82 10402656 ibis Adam Olszewski 2024.07.01 PL
83 10401148 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.30 WP
84 10399142 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.30 MP
85 10399386 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.30 WP
86 10397165 ibis Adam Olszewski 2024.06.30 PL
87 10397134 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
88 10401172 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.06.30 WM
89 10396721 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.30 PL
90 10396272 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.29 PL
91 10395532 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.29 MZ
92 10395079 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.29 WP
93 10395583 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.29 LS
94 10397635 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
95 10393612 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.29 PL
96 10393462 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.29 WP
97 10397599 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
98 10399251 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.29 ZP
99 10396277 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
100 10396292 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.29 WP
101 10392558 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.28 WP
102 10399248 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.28 ZP
103 10391689 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
104 10390223 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.28 PL
105 10387699 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.06.27 MZ
106 10385602 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.26 WP
107 10403741 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
108 10403736 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
109 10403739 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.26 PL
110 10383284 PPJ Marcin Ptak 2024.06.26 WP
111 10385005 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.25 LB
112 10379384 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.25 WP
113 10381160 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
114 10382284 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
115 10384192 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.25
116 10377274 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.24 WP
117 10378754 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
118 10378669 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
119 10384208 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
120 10384156 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.24
121 10376589 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.24 ŚL
122 10374629 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.23 WP
123 10373430 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
124 10373492 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 PK
125 10384650 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.23 ZP
126 10373463 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
127 10373460 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
128 10369477 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
129 10373480 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
130 10369147 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.06.23 PM
131 10366952 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.22 PL
132 10366948 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.22 ZP
133 10366469 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
134 10366363 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.22 MZ
135 10366492 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
136 10366493 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
137 10366483 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
138 10366481 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
139 10364633 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.21 WM
140 10362249 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.21 ZP
141 10373725 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.06.20 ZP
142 10359953 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.20 WP
143 10359942 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.20 WP
144 10383314 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.19 WM
145 10357036 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
146 10357032 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
147 10356113 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.19 PK
148 10356839 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.19 ŚL
149 10355591 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.18 WP
150 10353664 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.18 WM
151 10353663 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.18 WM
152 10353973 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.18 LB
153 10353920 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.17 WP
154 10351798 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
155 10351120 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.17 MP
156 10351073 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.17 MP
157 10351766 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
158 10349951 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.17 PL
159 10353959 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.17 LB
160 10353960 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.17 LB
161 10346971 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
162 10346972 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.16 ŚL
163 10346750 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
164 10344218 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.16 WP
165 10343846 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.16 WM
166 10343613 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.16 WM
167 10346507 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.16 PK
168 10343274 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.16 MZ
169 10343022 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.06.16 MP
170 10342962 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
171 10342892 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
172 10349447 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.16 PK
173 10350932 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.16 LB
174 10341475 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.16 ZP
175 10341040 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.15 WP
176 10338103 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
177 10343987 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.06.15 MZ
178 10337083 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.15 WM
179 10337780 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
180 10338887 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
181 10338883 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
182 10336503 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
183 10338879 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
184 10335594 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
185 10335055 Marek Derda Marek Derda 2024.06.15 WM
186 10335036 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
187 10334928 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.15 ŁD
188 10334876 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.15 MZ
189 10338319 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.06.15 ŁD
190 10469330 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.14 KP
191 10331205 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.14 MZ
192 10332836 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.14 MZ
193 10330374 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.13 WP
194 10338523 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
195 10329915 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.13 WM
196 10344635 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
197 10333103 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.13 PL
198 10338493 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
199 10329864 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.13 LS
200 10329862 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.06.13 LS
201 10332589 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.13 LB
202 10331579 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
203 10329783 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.13 MZ
204 10328137 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.13 PK
205 10326072 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.12 WP
206 10329789 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.12 PK
207 10323006 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.11 KP
208 10323177 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.06.11 WP
209 10321426 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
210 10321423 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
211 10321330 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.11 PM
212 10321419 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
213 10318705 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
214 10318706 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
215 10343441 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
216 10316770 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
217 10316639 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.06.10 WP
218 10319264 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.10 ŁD
219 10315696 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.09 PL
220 10315435 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.09
221 10315432 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.09
222 10313912 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.09 WP
223 10315656 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.09 WP
224 10315750 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.09 PL
225 10312789 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.09 PK
226 10312743 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
227 10314662 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
228 10310207 Robert Lo Robert Locman 2024.06.09 WM
229 10311953 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.09 WM
230 10310007 Robert Lo Robert Locman 2024.06.09 WM
231 10315657 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.09 WP
232 10336592 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.09
233 10308805 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
234 10307976 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.08 MP
235 10308176 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
236 10309709 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
237 10308080 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
238 10313254 Antek Życki Antoni Życki 2024.06.08 ŁD
239 10308070 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
240 10309631 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
241 10302535 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
242 10307086 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.06.08 PK
243 10317477 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
244 10302046 Marek Derda Marek Derda 2024.06.08 WM
245 10302045 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.08 WM
246 10302706 Mario Mariusz Zub 2024.06.08 LB
247 10317423 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.08 PK
248 10300795 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.06.08 MP
249 10301104 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
250 10301142 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
251 10301140 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.06.08 WP
252 10300723 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
253 10299479 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
254 10338001 Agrimensor Radosław Musioł 2024.06.07 ŚL
255 10299417 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.07 MZ
256 10298042 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
257 10297385 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.07 PL
258 10296866 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.06.07 KP
259 10296057 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.07 ŁD
260 10308915 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.07 WP
261 10295353 Marek Marek Marek Pacuk 2024.06.06 WM
262 10295685 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
263 10294905 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.06 PL
264 10291794 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.05 PL
265 10291141 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.05 PL
266 10291915 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
267 10291913 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
268 10287581 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.04 PL
269 10352694 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.06.04 PL
270 10287536 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.04 WM
271 10286638 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.04 MZ
272 10286176 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.06.04 KP
273 10284675 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.04 LB
274 10285253 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
275 10287041 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.03 ŁD
276 10279287 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.03 WP
277 10282286 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.03 LB
278 10275445 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.02 PL
279 10275440 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.02 PL
280 10277441 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.02 MZ
281 10272569 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.02
282 10272928 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
283 10272876 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.02 MP
284 10272926 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
285 10272590 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.02 WP
286 10276348 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
287 10276706 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
288 10276773 Mario Mariusz Zub 2024.06.02 LB
289 10269402 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.01 MZ
290 10268746 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.01 ZP
291 10267332 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.06.01 PM
292 10268142 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.01 WP
293 10267194 Podkarpacka Grupa OTOP Magdalena Słabiak 2024.06.01 MP
294 10265391 Podkarpacka Grupa OTOP Patryk Cwynar 2024.06.01 MP
295 10267021 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
296 10267030 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
297 10267017 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
298 10266353 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
299 10266294 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
300 10267029 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
301 10267016 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
302 10266951 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
303 10266950 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
304 10266946 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
305 10266991 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
306 10266936 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
307 10266927 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.01 MP
308 10266187 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
309 10266390 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
310 10286496 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.01 PL
311 10313103 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.01 ZP
312 10261907 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
313 10286498 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.31 PL
314 10261258 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.31 PL
315 10285715 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.31 PL
316 10283577 Balbi Magdalena Naber 2024.05.31 PL
317 10275990 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.31 WP
318 10261758 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.31 OP
319 10257154 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
320 10259974 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
321 10256788 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
322 10256883 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
323 10256668 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
324 10254191 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.31 ZP
325 10268903 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.31 PK
326 10266484 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
327 10266213 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
328 10260412 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.31 LB
329 10260492 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
330 10260493 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
331 10265377 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.31 LS
332 10266194 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
333 10249725 Robert Lo Robert Locman 2024.05.30 WM
334 10251260 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
335 10263991 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.30 WM
336 10256467 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.30 PL
337 10256466 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.30 PL
338 10256464 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.30 PL
339 10245021 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
340 10252230 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.30 LB
341 10244077 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.30 WP
342 10243899 ibis Adam Olszewski 2024.05.30 PL
343 10243898 ibis Adam Olszewski 2024.05.30 PL
344 10252666 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.30 PK
345 10248527 krakers Wiktor Kroker 2024.05.30 WP
346 10243435 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.29 PL
347 10246358 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.29 WM
348 10246352 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.29 WM
349 10241220 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
350 10239883 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
351 10239854 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.29 PL
352 10239508 ibis Adam Olszewski 2024.05.29 PL
353 10239497 ibis Adam Olszewski 2024.05.29 PL
354 10244927 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.29 KP
355 10286505 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.28 PL
356 10237802 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
357 10237693 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
358 10237689 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
359 10237221 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
360 10236825 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
361 10236786 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
362 10237355 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
363 10237356 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
364 10234520 ibis Adam Olszewski 2024.05.28 PL
365 10234525 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.27 PL
366 10233382 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.27 WP
367 10233334 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
368 10233258 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
369 10286446 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.27 PL
370 10228201 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.27 MZ
371 10227794 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.26 MZ
372 10238144 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.26 PL
373 10232857 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.26 ZP
374 10285608 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.26 PL
375 10224391 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
376 10223370 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.26 OP
377 10229691 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.26 WP
378 10224015 Mario Mariusz Zub 2024.05.26 LB
379 10246333 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.26 LB
380 10224032 Mario Mariusz Zub 2024.05.26 LB
381 10224025 Mario Mariusz Zub 2024.05.26 LB
382 10221484 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.26 MP
383 10222134 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.05.26 MP
384 10244389 Ewajan Ewa Janas 2024.05.26 MP
385 10224011 Mario Mariusz Zub 2024.05.26 LB
386 10219971 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.26 ZP
387 10219951 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.26 PL
388 10250704 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.05.26 PL
389 10232456 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.26 PK
390 10227020 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
391 10285659 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
392 10285668 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
393 10217006 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.25 PL
394 10219459 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
395 10254070 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.25 MZ
396 10215738 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
397 10227840 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.25 LB
398 10217900 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
399 10214448 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
400 10217893 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.25 LB
401 10214359 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
402 10232264 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.25
403 10286366 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.25 PL
404 10285733 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.25 PL
405 10216861 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
406 10232263 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.24
407 10209141 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.24 PL
408 10207927 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
409 10206947 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.24 ŁD
410 10216550 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.24 LB
411 10205341 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.23
412 10204171 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.23 ŚL
413 10209559 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.23 PL
414 10201878 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.23 MP
415 10203753 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
416 10208057 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.22 LB
417 10200318 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
418 10200866 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.22
419 10199728 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.22 PL
420 10225635 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
421 10225631 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
422 10225637 ibis Adam Olszewski 2024.05.22 PL
423 10196017 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.21 PK
424 10194588 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.21 WM
425 10191686 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.21 ZP
426 10191562 ibis Adam Olszewski 2024.05.21 PL
427 10195775 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.21 LB
428 10190513 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.20 WP
429 10187479 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.20 PL
430 10184823 PPJ Marcin Ptak 2024.05.20 WP
431 10183507 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.19 PL
432 10182835 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.19 WP
433 10182833 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.19 WP
434 10179021 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.19 MP
435 10177382 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.19 WP
436 10177904 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.19 PM
437 10179273 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.19 LB
438 10179011 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.05.19 MP
439 10183906 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.19 WM
440 10175412 Robert Lo Robert Locman 2024.05.19 WM
441 10175166 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.19 LS
442 10184625 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.19 ŁD
443 10185503 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.19 MP
444 10172413 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
445 10185777 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.18 PL
446 10168872 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
447 10170864 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
448 10167254 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
449 10167668 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.18 PL
450 10173062 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
451 10165878 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
452 10167391 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.18 PL
453 10163879 ibis Adam Olszewski 2024.05.18 PL
454 10172715 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
455 10205810 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
456 10165706 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
457 10162356 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
458 10163051 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
459 10162286 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
460 10185766 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.17 PL
461 10161799 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.17 MZ
462 10161066 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.17 LB
463 10161175 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.17 LB
464 10159502 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
465 10166609 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.17 KP
466 10159439 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
467 10160469 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.17 MZ
468 10186502 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
469 10186144 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
470 10156721 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
471 10156388 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.16 WP
472 10155086 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.16 PK
473 10158087 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
474 10152935 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
475 10152936 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
476 10153390 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
477 10154147 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
478 10152808 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
479 10151844 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.16 ŚK
480 10151095 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
481 10156704 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.16 WP
482 10186610 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
483 10150038 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
484 10157372 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.15 MP
485 10161865 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.14 PK
486 10140884 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
487 10141373 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.14 LB
488 10139871 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.14 ŚL
489 10180280 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.14
490 10142049 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.14 LB
491 10207805 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.05.13 WP
492 10139646 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
493 10139625 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.13 WM
494 10133181 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
495 10130076 krakers Wiktor Kroker 2024.05.13 WP
496 10136945 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
497 10130815 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
498 10128915 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
499 10133769 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.12 ZP
500 10124572 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.12 LS
501 10134224 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
502 10123665 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
503 10120739 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.11 PL
504 10108650 Mario Mariusz Zub 2024.05.11 LB
505 10119459 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
506 10115760 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
507 10107316 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
508 10107331 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
509 10116118 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
510 10113730 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
511 10113664 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
512 10116006 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
513 10104559 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
514 10124427 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
515 10113081 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
516 10141442 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
517 10134070 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
518 10103411 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
519 10121980 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
520 10119753 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
521 10119131 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
522 10119112 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
523 10117236 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
524 10144464 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
525 10111788 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.11 WP
526 10219255 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
527 10193958 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
528 10131444 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
529 10115418 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.10 PK
530 10099581 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.10 PL
531 10102589 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
532 10102582 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
533 10102572 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
534 10102570 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
535 10102569 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.10
536 10101576 krakers Wiktor Kroker 2024.05.10 WP
537 10095968 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.09 ZP
538 10102568 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.09
539 10094969 Mario Mariusz Zub 2024.05.09 LB
540 10091665 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.09 MP
541 10091651 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.09 MP
542 10132212 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.09 ŚK
543 10090127 Mario Mariusz Zub 2024.05.09 LB
544 10089337 Mario Mariusz Zub 2024.05.08 LB
545 10085426 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.05.08 WP
546 10089046 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.08 MP
547 10083203 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.07 MP
548 10079225 krakers Wiktor Kroker 2024.05.07 WP
549 10080726 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.06
550 10077866 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
551 10077623 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
552 10078651 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.06 MZ
553 10072324 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
554 10074309 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
555 10081380 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.06 PM
556 10072955 PPJ Marcin Ptak 2024.05.06 WP
557 10068139 Ewajan Ewa Janas 2024.05.05 PK
558 10069001 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.05 PK
559 10066921 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.05 WP
560 10068051 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.05 PM
561 10062630 Ivory Iwona Rylska 2024.05.05 WP
562 10063075 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.05 PK
563 10083609 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.05 LB
564 10062135 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.05 PK
565 10059102 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
566 10059063 Ewajan Ewa Janas 2024.05.04 PK
567 10057315 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.04 WP
568 10060527 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.04 PL
569 10055754 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.04 ŚL
570 10054627 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.04 ŚL
571 10049026 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.04 ZP
572 10047292 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
573 10044969 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.03 ŁD
574 10044972 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
575 10045377 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
576 10043385 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.03 PK
577 10043435 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
578 10043437 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
579 10044096 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.03 PK
580 10041310 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.03 PK
581 10043431 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.03 LS
582 10042391 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
583 10044287 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.03 PL
584 10042410 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
585 10042390 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
586 10042583 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.03 PK
587 10040924 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
588 10042376 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
589 10039141 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
590 10036806 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.03 ŚL
591 10036677 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.03 KP
592 10038887 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.03 MP
593 10039789 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
594 10039788 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
595 10039786 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
596 10039772 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
597 10039767 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
598 10039766 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
599 10039761 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
600 10039765 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
601 10039026 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
602 10048250 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
603 10048375 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
604 10044567 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
605 10048244 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
606 10038162 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.05.02 ŚL
607 10041397 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.02 LB
608 10021700 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.01 PL
609 10022428 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.01 ZP
610 10021194 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
611 10022684 Ewajan Ewa Janas 2024.05.01 PK
612 10018068 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.01 PK
613 10021692 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.01 OP
614 10045540 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.01 OP
615 10030333 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.01 PK
616 10021155 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.30 PK
617 10011162 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.30 PL
618 10009505 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.30 WP
619 10008527 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.30 PK
620 10008514 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.30 PK
621 10009569 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.30 PK
622 10006773 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.30 PK
623 10004087 Ewajan Ewa Janas 2024.04.29 PK
624 10000891 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.28 PL
625 9988912 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.28 PK
626 9987569 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.28 PK
627 9994777 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
628 9989996 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.28 PK
629 9987023 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.28 PK
630 9986657 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.28 PK
631 9989986 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.28 PK
632 9994769 Ewajan Ewa Janas 2024.04.28 PK
633 9980357 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚK
634 9975712 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
635 9975699 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
636 9982444 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.27 PK
637 9976570 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
638 9966573 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
639 9956412 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.23 MZ
640 9965043 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.21 PK
641 9901911 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.14 WM
642 9893858 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.13 WM
643 9895866 Mario Mariusz Zub 2024.04.13 LB
644 9892228 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.13 WM
645 9888741 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.12 WM
646 9874650 Balbi Magdalena Naber 2024.04.09 PK

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"