GATUNEK

Gatunek: kuropatwa, Perdix perdix

Rząd: Grzebiące

Rodzina: Kurowate | Kuropatwy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 85 640
2 47 133
3 77 149
4 110 210
5 195 319
6 73 154
7 17 76
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10472664 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.07.20
2 10468589 Mazur Łukasz Konopka 2024.07.19 WM
3 10461115 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.07.16 PK
4 10460229 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.16 MP
5 10459124 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.07.15 PK
6 10453318 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.07.13 KP
7 10443458 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.07.10 PL
8 10446346 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.10 WM
9 10440650 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.07.09 MP
10 10434587 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.07.08 LS
11 10429563 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.07 LB
12 10426320 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.06 MZ
13 10429385 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.06 LB
14 10415804 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.07.04 PL
15 10416688 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.04 ŁD
16 10414889 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.03
17 10406003 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.02 ŁD
18 10409023 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.06.30 MP
19 10396638 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.06.29 PL
20 10395192 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.29 LB
21 10395868 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.29
22 10401722 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.29 MZ
23 10394081 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
24 10397679 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.29 WP
25 10393795 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.29 WP
26 10393613 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.29 PL
27 10401716 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.06.29 MZ
28 10391479 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
29 10386875 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.27 LB
30 10386133 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.27 PL
31 10378450 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.24 ŚK
32 10378503 Halina Halina Łukomska 2024.06.24 ŚK
33 10374626 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.06.23 WP
34 10372655 Mario Mariusz Zub 2024.06.23 LB
35 10373498 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.23 LB
36 10384143 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.23
37 10368661 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.22 WP
38 10366979 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.06.22 WM
39 10363310 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.21
40 10383342 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.20 WM
41 10389673 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
42 10354810 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.18 WP
43 10351255 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.06.17 PK
44 10351243 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.06.17 MP
45 10349341 PPJ Marcin Ptak 2024.06.17 WP
46 10346105 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.16 PL
47 10346512 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.16 PK
48 10344417 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.16 LB
49 10338896 Mario Mariusz Zub 2024.06.15 LB
50 10336501 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.15 PL
51 10332801 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.14 WM
52 10330437 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.06.13
53 10338497 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
54 10344595 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
55 10328168 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.12 MZ
56 10321738 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
57 10321034 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.11 LB
58 10318156 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.10 PL
59 10343448 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.06.10 PM
60 10315698 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.09 PL
61 10312347 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.06.09 ŁD
62 10314596 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
63 10314590 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
64 10312668 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.09 LB
65 10314495 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
66 10305713 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
67 10302160 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.08 PL
68 10302327 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.06.08 WM
69 10304213 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.06.08 MP
70 10336589 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
71 10336578 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
72 10336576 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.08 OP
73 10308969 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.08 WP
74 10366510 PPJ Marcin Ptak 2024.06.08 WP
75 10299558 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.07 PL
76 10298419 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
77 10366509 PPJ Marcin Ptak 2024.06.07 WP
78 10295686 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.06 LB
79 10294170 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.06.05 OP
80 10291912 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
81 10291853 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
82 10294160 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.04 PL
83 10279261 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.06.03 LB
84 10286635 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.06.03 WP
85 10281734 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.06.03 WP
86 10274160 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
87 10267333 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.06.01 PM
88 10267101 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.01 WP
89 10263373 Marek Marek Marek Pacuk 2024.06.01 WM
90 10266303 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
91 10261046 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
92 10256895 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
93 10256789 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.31 LB
94 10256660 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.31 LB
95 10260494 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.31 PL
96 10256463 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.30 PL
97 10238905 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
98 10237697 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.28 PL
99 10236799 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.28 PL
100 10235523 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.28 MZ
101 10238933 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.28 PL
102 10233347 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
103 10233346 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
104 10233345 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.27 PL
105 10246383 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.27 WM
106 10231923 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.27 LB
107 10262735 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.27 PM
108 10226983 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.26 WP
109 10226976 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.26 WP
110 10231794 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.26 WP
111 10246822 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
112 10223798 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
113 10241101 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.26 WP
114 10223758 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.26 LB
115 10232294 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.26
116 10232291 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.25
117 10232279 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.25
118 10218429 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.25 WP
119 10214990 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.25 PL
120 10246331 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.25 PK
121 10219489 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
122 10213833 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
123 10212980 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.25 MZ
124 10214020 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.25 MZ
125 10212419 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.25 LB
126 10214480 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
127 10216862 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
128 10210446 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.24 OP
129 10207959 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.24 PL
130 10207433 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.24 WM
131 10206818 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.24 MZ
132 10203665 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.23 LB
133 10204506 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.23 ŚL
134 10205756 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.23 ŚL
135 10211224 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.23 MZ
136 10214323 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
137 10200962 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.22 MZ
138 10200417 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.22 LB
139 10197511 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.21 ŁD
140 10191461 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.20
141 10187476 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.20 PL
142 10180039 4000ALP Paweł Puchlik 2024.05.19 PL
143 10176301 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.19 LB
144 10188601 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.19 PM
145 10168904 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
146 10172120 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.18 WP
147 10168452 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
148 10165400 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.18 WM
149 10180692 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.18
150 10162355 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
151 10160562 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.17 LB
152 10163395 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.17 LS
153 10160020 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
154 10160055 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.17 WP
155 10157771 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.17 ŚL
156 10157117 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.16 LB
157 10157189 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
158 10152818 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
159 10154158 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
160 10180295 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
161 10180289 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.16 OP
162 10186683 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
163 10156810 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.16 WP
164 10146656 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.15 MZ
165 10158063 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.14 PL
166 10140863 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.14 LB
167 10141372 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.14 LB
168 10138855 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.14 MZ
169 10137886 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.13 PL
170 10180275 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.13
171 10139461 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.13 ŁD
172 10130389 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
173 10127900 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.12 PL
174 10127081 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
175 10128971 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
176 10128922 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
177 10122990 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
178 10119553 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 MZ
179 10120037 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
180 10126407 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.12 WP
181 10110484 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
182 10115777 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
183 10119471 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
184 10115381 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
185 10115766 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
186 10119343 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
187 10107315 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
188 10107311 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
189 10109152 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.11 MZ
190 10108416 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
191 10110753 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
192 10134180 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
193 10106681 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
194 10117279 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
195 10109151 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.11 MZ
196 10109142 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.11 MZ
197 10116044 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
198 10113752 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
199 10113657 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
200 10116039 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
201 10120382 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
202 10105457 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
203 10107545 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
204 10109631 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.11 MZ
205 10111063 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.11 WP
206 10219254 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
207 10144465 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
208 10115419 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.10 PK
209 10093705 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.09 WP
210 10091682 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
211 10091352 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.09 LB
212 10088984 Robert Lo Robert Locman 2024.05.08 WM
213 10087242 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.08 PL
214 10087490 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.08 KP
215 10083761 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.07 MZ
216 10082376 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.07 WP
217 10082348 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.07 PL
218 10082882 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 OP
219 10083046 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 OP
220 10082881 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 OP
221 10082992 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 OP
222 10082869 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 OP
223 10080233 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.07 PK
224 10080869 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.07 LS
225 10080868 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.07 LS
226 10082266 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
227 10077622 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
228 10077613 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
229 10077608 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
230 10075746 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
231 10068403 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 MZ
232 10065908 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.05 WM
233 10063684 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.05 WM
234 10065115 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.05 MZ
235 10063004 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.05 WP
236 10065070 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.05 MZ
237 10071281 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.05 PL
238 10061323 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.04 PL
239 10059062 Ewajan Ewa Janas 2024.05.04 PK
240 10057961 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.04 MZ
241 10057956 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.04 MZ
242 10057522 Robert Lo Robert Locman 2024.05.04 WM
243 10070819 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.04 PL
244 10053613 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
245 10061438 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
246 10055444 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
247 10057710 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.04 WM
248 10052646 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
249 10058912 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.04 WP
250 10083600 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.04 LB
251 10053292 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 MP
252 10047368 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
253 10046177 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
254 10045094 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.03 WP
255 10060525 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.03 PL
256 10041418 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.03 ŁD
257 10058456 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
258 10048780 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.03 MZ
259 10039793 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.03 OP
260 10039715 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.03 LB
261 10043374 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.03 PL
262 10036343 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
263 10041711 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
264 10033539 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.02 PL
265 10035020 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.02 MZ
266 10029758 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.02 LB
267 10029370 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.02 PL
268 10027266 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.02 WM
269 10028209 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
270 10030292 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
271 10026687 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.02 PL
272 10028198 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
273 10026739 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
274 10028191 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
275 10020709 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.01 LB
276 10017509 Robert Lo Robert Locman 2024.05.01 WM
277 10017713 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 PM
278 10021156 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
279 10019163 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.01 MP
280 10013346 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
281 10016392 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
282 10020900 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
283 10024570 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
284 10025421 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
285 10016471 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.01 WP
286 10009750 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.30 LB
287 10008748 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.30 PK
288 10002768 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.29 PM
289 10001670 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.29 OP
290 9994541 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.28 PL
291 9992330 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.04.28 OP
292 10001249 Vogelfart Patryk Ptak 2024.04.28 ŚL
293 9989636 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.28 PK
294 9990037 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.28 PK
295 9989019 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.28 PK
296 9993953 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.28
297 9987544 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
298 9987168 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.28 WP
299 9987183 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.28 WP
300 9985590 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
301 10000390 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
302 9987146 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.28 WP
303 9993881 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.28 LB
304 9982976 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.27 WP
305 9996792 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.27
306 9982966 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.04.27 WP
307 9981097 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
308 9984085 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.04.27 PL
309 9977196 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
310 9977054 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
311 9975724 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.27 ŚK
312 9979538 Mario Mariusz Zub 2024.04.27 LB
313 9976583 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.27 LB
314 9976561 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.27 WM
315 9975061 Ewajan Ewa Janas 2024.04.27 PK
316 9974838 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.27 PK
317 10005269 ibis Adam Olszewski 2024.04.27 PL
318 9979928 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.26
319 9971572 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.26
320 9970515 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
321 9969976 Arek Furdyna Arek Furdyna 2024.04.26 PK
322 9970517 Ewajan Ewa Janas 2024.04.26 PK
323 9967550 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
324 9967409 Marek Derda Marek Derda 2024.04.26 PL
325 9968788 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.26 MZ
326 9973084 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.25 PL
327 9964127 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.25 PL
328 9963649 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
329 9963321 Marek Derda Marek Derda 2024.04.25 PL
330 9966797 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.25 MZ
331 9959439 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.24 MZ
332 9951612 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.04.22 OP
333 9950300 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.22 WM
334 9935909 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.20 ŚL
335 9935600 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.20
336 9936863 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.20 PK
337 9939480 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
338 9947274 Grzegorz Łysoniewski Grzegorz Łysoniewski 2024.04.20 ŁD
339 9928036 Robert Lo Robert Locman 2024.04.19 PL
340 9930299 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.04.19 PK
341 9926324 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.04.18 MP
342 9926097 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
343 9971733 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.04.18 PL
344 9971731 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.04.18 PL
345 9926096 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.18 PL
346 9925374 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.17 MZ
347 9921509 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.17 LB
348 9922223 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.15 PM
349 9910325 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
350 9902698 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.04.14 PM
351 9901148 Alicja Dąbrowska Alicja Dąbrowska 2024.04.14 PL
352 9904517 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.14 ŚK
353 9900117 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.14 PL
354 9905144 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.14 WP
355 9907969 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.14 ŚK
356 9894818 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.13 PL
357 9910696 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.13 ŚK
358 9890777 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.13 WP
359 9894755 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.13 PL
360 9885544 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.12 MP
361 9885552 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.12 MP
362 9883915 Balbi Magdalena Naber 2024.04.12 PK
363 9883699 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.04.11 MZ
364 9880193 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.11 LB
365 9879474 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.11 LB
366 9879933 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.11 WP
367 9885919 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.11 WP
368 9877721 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.10 PL
369 9877712 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
370 9876588 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.10 LB
371 9871404 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.09 PK
372 9868576 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.09 ŚK
373 9868506 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.09 ŚK
374 9866259 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.09 WM
375 9867636 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.09 PL
376 9865264 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.09 LB
377 9861946 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.08 PL
378 9864022 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
379 9854648 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.07 MZ
380 9858223 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.04.07 ŁD
381 9851787 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
382 9857867 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.07 MZ
383 9845118 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.07 ŁD
384 9836877 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
385 9836147 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.06 WP
386 9830549 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
387 9833305 Balbi Magdalena Naber 2024.04.05 PK
388 9829594 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.05 PL
389 9826225 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.04 MZ
390 9826224 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.04 MZ
391 9826223 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.04 MZ
392 9815890 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.03 WM
393 9815796 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.03 PL
394 9801350 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.01 LB
395 9799481 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.01 PK
396 9794168 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.03.31 MZ
397 9787492 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.30 PL
398 9783380 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
399 9779574 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.03.30 PL
400 9779108 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.30 PM
401 9786855 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.03.30 LB
402 9776599 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.29 PL
403 9776598 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.29 PL
404 9776597 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.29 PL
405 9773484 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.29 PL
406 9770456 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.29 WP
407 9775763 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.29 ŚK
408 9766056 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
409 9766115 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
410 9766491 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.03.28 PL
411 9770221 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.27 ZP
412 9764026 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.27 PL
413 9761841 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.27 ŁD
414 9758399 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.26 PL
415 9746650 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.03.24 ŚK
416 9734332 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.23 ŚK
417 9734592 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
418 9733904 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.23 ŚK
419 9738342 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.23 ŚK
420 9728258 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.22 WM
421 9731439 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.22 WM
422 9727396 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.22 PK
423 9726039 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.03.22 PK
424 9721713 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.21 PK
425 9724313 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.21 WM
426 9720454 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.21 MZ
427 9720893 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.21 PL
428 9720661 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.21 WM
429 9714911 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.20 MZ
430 9706729 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.18 WM
431 9704975 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.03.18 WP
432 9700449 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.17 WM
433 9696712 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.17 PL
434 9681749 Marek Derda Marek Derda 2024.03.15 PL
435 9681739 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.03.15 PL
436 9676855 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.03.14 ZP
437 9679690 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.14 LB
438 9677443 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.14 PL
439 9671056 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.13 PL
440 9672048 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.13 MZ
441 9672049 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.13 MZ
442 9672651 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.12 WM
443 9668064 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.03.12 PK
444 9677329 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
445 9661544 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.03.10 ZP
446 9659568 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.10 PL
447 9661007 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.10 PL
448 9661439 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.10 PL
449 9663439 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.03.10 ŁD
450 9655331 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.03.10 WM
451 9658484 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.10 PL
452 9662321 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.03.10 WM
453 9650700 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.09 PK
454 9653870 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.03.09 PL
455 9641565 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.03.07 WM
456 9639491 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.06 PL
457 9639095 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.06 PL
458 9639196 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.03.05 MZ
459 9634029 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.03.05 ŚL
460 9630151 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.03.03 ŚL
461 9629502 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.03 ŚK
462 9624106 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.03.03 ŁD
463 9629197 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.03 PL
464 9620384 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.03.03 PL
465 9614863 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.02 PL
466 9613097 Magda & Paweł M Paweł & Magda Mrówka 2024.03.02 OP
467 9643705 ibis Adam Olszewski 2024.03.02 PL
468 9703205 krakers Wiktor Kroker 2024.03.02 WP
469 9609805 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.03.01 WP
470 9609615 krakers Wiktor Kroker 2024.03.01 WP
471 9703707 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.03.01 PL
472 9610412 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.03.01 PL
473 9607050 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.02.29 MP
474 9607811 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.02.29 ŚL
475 9605808 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.02.29 ŚL
476 9703688 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.02.29 WM
477 9606474 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.02.29 WM
478 9602174 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.02.28 PL
479 9602449 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.02.28 LS
480 9598480 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.02.27 MZ
481 9597814 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.02.27 PM
482 9600681 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.02.27 PM
483 9596823 Balbi Magdalena Naber 2024.02.26 ŁD
484 9593190 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.02.26 WP
485 9595824 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.02.26 MZ
486 9593494 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.02.26 MZ
487 9586334 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.25 PL
488 9584410 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.25 LB
489 9581789 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.24 PK
490 9578753 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.02.23 PL
491 9579580 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.02.23 PL
492 9576286 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.02.23 PM
493 9581806 Imperator Rafał Fudalej 2024.02.23
494 9573198 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.02.22 ŚK
495 9577360 Podkarpacka Grupa OTOP DB Daniel Bocheński 2024.02.22 PK
496 9567412 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.02.20 MZ
497 9566992 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.02.20 MP
498 9559718 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.02.18 ŁD
499 9556333 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.02.18 ŁD
500 9558024 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.02.18 ŁD
501 9552705 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.02.17 ŁD
502 9553219 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.02.17 WM
503 9543549 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.02.15 LB
504 9540549 Marta Świtała Marta Świtała 2024.02.14 OP
505 9538671 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.02.14 MZ
506 9539928 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.02.13 ŚK
507 9537770 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.02.13 MZ
508 9534576 4000ALP Paweł Puchlik 2024.02.12 PL
509 9534831 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.12 MZ
510 9530890 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.11 LB
511 9528347 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.02.10 ŁD
512 9521283 LMLek Dariusz Piechota 2024.02.09 LB
513 9518920 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.02.08 LB
514 9519754 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.02.08 MZ
515 9523703 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.02.07 PK
516 9515164 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.02.07 PK
517 9507354 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.02.04 ŁD
518 9506294 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.02.04 ZP
519 9502490 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.02.03 ŁD
520 9487929 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.01.29 PL
521 9485200 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.27 WM
522 9476660 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.01.27 PK
523 9488735 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.01.27 PK
524 9471860 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.26 ŚL
525 9471906 Ptakole Bartosz Gott 2024.01.26 ŚL
526 9478470 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.26 ŚL
527 9470146 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.01.25 WM
528 9469098 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.24 MZ
529 9465031 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.01.23 PL
530 9461798 Robert Lo Robert Locman 2024.01.22 WM
531 9464032 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.01.22 LB
532 9458556 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.21 PL
533 9458555 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.21 PL
534 9456548 Psubraty #2 + Mazurski Folwark Barbara Grzebulska 2024.01.21 WM
535 9458524 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.21
536 9455850 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.01.21 WM
537 9455840 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.21 PL
538 9458386 Tilia Paweł Hermański 2024.01.21 ŚL
539 9455835 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.21 PL
540 9466508 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.21
541 9458554 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.21 PL
542 9458725 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.21 PL
543 9458944 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.21 PL
544 9458724 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.01.21 PL
545 9458942 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.21 PL
546 9451598 Marian Giertych Marian Giertych 2024.01.20 PL
547 9453310 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.20 LB
548 9449053 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.19 LB
549 9448916 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.19 LB
550 9449038 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.01.19 LB
551 9448970 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.01.19 LB
552 9449196 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.19 WM
553 9444221 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.18
554 9437937 Michał Rycak Michał Rycak 2024.01.17 ŁD
555 9437696 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.17
556 9433126 Robert Lo Robert Locman 2024.01.16 WM
557 9433166 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.01.16 PL
558 9433167 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.01.16 PL
559 9433168 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.01.16 PL
560 9516113 Balbi Magdalena Naber 2024.01.16 MZ
561 9381575 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.16 MZ
562 9416737 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.01.16 MZ
563 9381335 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.16 PL
564 9434533 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.01.16 LB
565 9373317 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.14 PL
566 9375077 Imperator Rafał Fudalej 2024.01.14
567 9372019 Robert Lo Robert Locman 2024.01.14 WM
568 9374109 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.14 LB
569 9367316 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.13
570 9365282 Robert Lo Robert Locman 2024.01.13 PL
571 9365228 Robert Lo Robert Locman 2024.01.13 PL
572 9364839 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.13 PL
573 9364512 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.13 PL
574 9364511 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.13 PL
575 9360493 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.01.12 MZ
576 9360321 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.12 PL
577 9359963 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.12 PL
578 9358814 Robert Lo Robert Locman 2024.01.12 WM
579 9358526 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.12 PL
580 9358385 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.01.11 PL
581 9354694 Tilia Paweł Hermański 2024.01.10 ŁD
582 9352950 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.10 PL
583 9352880 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.10 ZP
584 9349976 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.01.09 MZ
585 9349020 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.09 PL
586 9348783 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.09 PL
587 9348776 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.01.09 PL
588 9348414 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.01.08 LB
589 9343247 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.01.07
590 9341951 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.01.07 WP
591 9340172 Dzik Sławomir Niedźwiecki 2024.01.07 OP
592 9342552 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.01.07 OP
593 9339955 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.07 PL
594 9339978 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.07 PL
595 9339443 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.01.07 PL
596 9344522 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.01.07 WP
597 9335060 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.01.06 WM
598 9336651 LMLek Dariusz Piechota 2024.01.06 LB
599 9333592 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.06 PL
600 9332929 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.01.06 ŁD
601 9344337 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.05 OP
602 9344336 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.05 OP
603 9347205 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.05 OP
604 9347207 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.01.05 OP

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"