GATUNEK

Gatunek: białorzytka, Oenanthe oenanthe

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Muchołówkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 17 21
4 140 182
5 226 311
6 90 137
7 22 36
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10470235 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.07.20 WP
2 10469793 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.07.20 PL
3 10468587 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.19 WM
4 10458403 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.15 PK
5 10456960 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.14 ŁD
6 10456386 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.14 WM
7 10448025 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.07.13 PL
8 10449978 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.07.12 WM
9 10445555 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.07.11 WP
10 10433062 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.07.08 WP
11 10428784 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.07.07 MP
12 10431892 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
13 10431875 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
14 10431822 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.07 WM
15 10422794 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
16 10422296 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.06 PL
17 10425734 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.07.06 MZ
18 10422783 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.06 WP
19 10419843 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.07.05 WM
20 10419885 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.07.05 WP
21 10432706 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.07.05 WM
22 10411598 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.07.03 WM
23 10399832 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.30 ZP
24 10429558 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
25 10429534 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
26 10429632 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.30 LB
27 10423932 Ivory Iwona Rylska 2024.06.30 ŁD
28 10395395 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.06.29 PL
29 10395104 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.29 WP
30 10394088 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.29 WP
31 10394071 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.06.29 WM
32 10395478 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.29 MZ
33 10391691 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.28 MZ
34 10391485 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.28 PK
35 10429341 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.28 LB
36 10388278 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.27 WM
37 10379748 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.25 PL
38 10381140 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
39 10374033 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.23 WM
40 10369077 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
41 10369608 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
42 10368616 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
43 10368547 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
44 10368387 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
45 10369041 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
46 10369769 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
47 10366223 Eskadra Orła - Słonka Katarzyna Roszczewska 2024.06.22 MZ
48 10366206 Eskadra Orła - Śpiewak Mateusz Trokielewicz 2024.06.22 MZ
49 10366479 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.22 LB
50 10365199 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.06.22 WM
51 10364210 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.21 WM
52 10357006 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.19 ŁD
53 10389671 Marta Gołek Marta Gołek 2024.06.18 MZ
54 10353977 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.18 LB
55 10351762 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.17 WM
56 10349785 krakers Wiktor Kroker 2024.06.17 WP
57 10345175 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.16 WP
58 10343244 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
59 10348401 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
60 10348420 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.16 WM
61 10341677 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
62 10342500 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
63 10341515 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
64 10342612 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
65 10335591 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.15 WP
66 10335283 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.15 PL
67 10332758 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
68 10332730 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 OP
69 10344619 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.14 WM
70 10331766 Ptakole Bartosz Gott 2024.06.14 WM
71 10331619 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.14 ŚL
72 10334068 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.06.14 WP
73 10329055 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
74 10344629 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
75 10329050 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.06.13 PL
76 10344591 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.13 WM
77 10330397 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.13 WM
78 10325499 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.12 MZ
79 10333581 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
80 10322049 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
81 10317248 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.10 PL
82 10316914 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.10 PL
83 10313175 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.09 PM
84 10312922 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.09 PL
85 10312590 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
86 10315998 Ewajan Ewa Janas 2024.06.09 PM
87 10311742 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.06.09 WP
88 10314701 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
89 10314489 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
90 10314458 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.09 WM
91 10308102 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
92 10309613 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
93 10311179 krakers Wiktor Kroker 2024.06.08 PL
94 10308757 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
95 10301580 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.06.08 LS
96 10299420 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.07 MZ
97 10298036 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.06.07 MZ
98 10294311 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
99 10294385 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.06 WM
100 10295589 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.06 WM
101 10291914 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.05 ZP
102 10291824 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.05 LB
103 10288081 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.04 WP
104 10289881 ibis Adam Olszewski 2024.06.04 PL
105 10285012 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.06.04 WP
106 10279155 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.03 MB
107 10274159 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
108 10271007 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.02 ŚL
109 10276523 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.02 WM
110 10265154 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.01 MB
111 10300390 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
112 10266750 Mazur Łukasz Konopka 2024.06.01 WM
113 10261043 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.31 MZ
114 10256702 Oso Łukasz Budny 2024.05.31 MZ
115 10258559 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.31 WM
116 10256527 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
117 10256301 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.31 PL
118 10277693 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.31 LS
119 10271563 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
120 10251021 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.30 PL
121 10249937 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
122 10255449 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
123 10286512 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.30 PL
124 10285571 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.30 PL
125 10247701 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
126 10246752 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.30 PK
127 10247729 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.30 ŚL
128 10255548 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.30 LB
129 10249809 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.30 LB
130 10248437 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
131 10245615 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.30 PL
132 10245101 Tilia Paweł Hermański 2024.05.30 ŚL
133 10252158 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
134 10256454 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.29 PL
135 10233062 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 PM
136 10232189 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.27 MZ
137 10232866 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.27 ZP
138 10229751 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.27 PL
139 10226975 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.26 WP
140 10246792 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
141 10246786 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
142 10221388 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
143 10219897 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.05.26 WP
144 10221695 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.26 MP
145 10227375 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
146 10222771 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
147 10224097 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.26 MZ
148 10224169 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.26 WP
149 10216880 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
150 10219452 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
151 10215799 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
152 10217036 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.25 PL
153 10223629 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
154 10214341 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
155 10214326 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.23 LB
156 10200093 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.22 LB
157 10196534 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.21 MP
158 10193667 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.21 LB
159 10192610 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.21 ZP
160 10189269 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
161 10189237 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
162 10193590 Agrimensor Radosław Musioł 2024.05.19 OP
163 10181003 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
164 10180772 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
165 10178518 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.19 WP
166 10176795 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.19 WP
167 10176291 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
168 10176151 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
169 10196232 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.19 WM
170 10176139 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
171 10185428 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
172 10172811 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.18 PL
173 10169309 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.18 PL
174 10169645 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.18 MZ
175 10168795 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.18 WP
176 10168450 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
177 10167879 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
178 10170111 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
179 10174066 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.18 WP
180 10161932 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.17 PL
181 10164099 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
182 10163210 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
183 10163123 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
184 10164146 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
185 10158826 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
186 10160470 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.17 MZ
187 10158093 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.16 WM
188 10154182 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.16 MZ
189 10151961 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.16 ŚK
190 10151916 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.16 PL
191 10151826 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.16 ŚK
192 10184553 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.16 MZ
193 10156811 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.16 WP
194 10158110 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.15 WM
195 10146283 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.15 PM
196 10146005 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.15 ŚL
197 10146052 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
198 10149559 Halina Halina Łukomska 2024.05.15 WP
199 10140791 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 MB
200 10139384 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.14 WP
201 10138654 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.13 PL
202 10137666 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.13 OP
203 10128918 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
204 10128972 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.12 WM
205 10122989 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.12 MZ
206 10123986 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
207 10121070 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.12 PL
208 10124500 PPJ Marcin Ptak 2024.05.12 ŁD
209 10127209 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.12 WP
210 10121770 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.12 MZ
211 10116168 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.11 PM
212 10115082 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
213 10116713 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
214 10122063 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
215 10119036 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
216 10134548 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
217 10109685 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.11 PL
218 10119149 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
219 10117347 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
220 10119346 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
221 10115763 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
222 10116438 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.11 WP
223 10134164 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
224 10106688 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
225 10138564 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
226 10120566 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
227 10114576 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
228 10128089 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
229 10119766 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
230 10113523 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
231 10104956 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
232 10106087 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
233 10105479 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
234 10113651 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
235 10113734 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
236 10115441 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
237 10128796 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
238 10205915 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
239 10104417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
240 10113123 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
241 10123708 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
242 10141018 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
243 10143260 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
244 10112444 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
245 10120657 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
246 10107543 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.11 MP
247 10144463 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
248 10121126 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
249 10109940 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
250 10120748 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 WM
251 10120781 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 WM
252 10101849 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.10 OP
253 10120772 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.10 PL
254 10101645 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.10 ŁD
255 10097372 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
256 10095493 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.09 PL
257 10095563 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
258 10093224 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
259 10095672 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.09 PK
260 10092037 Este Sławomir Tatoń 2024.05.09 MZ
261 10096753 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.09 MZ
262 10082185 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.07 MZ
263 10083387 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.07 PK
264 10082271 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.07 LB
265 10077715 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.06 MZ
266 10076875 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.06 MZ
267 10067024 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.05 WP
268 10067381 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.05 PL
269 10065491 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
270 10065482 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.05.05 MZ
271 10073232 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
272 10069221 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
273 10086393 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.05 MZ
274 10062836 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.05 MP
275 10064040 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.05 MZ
276 10094468 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.05
277 10070868 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.05 WM
278 10055051 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
279 10053762 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.04 PM
280 10055456 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
281 10061426 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
282 10065437 Antek Życki Antoni Życki 2024.05.04 MZ
283 10055392 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
284 10061389 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
285 10055390 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
286 10061387 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
287 10052941 Paczkowski Maksymilian Paczkowski 2024.05.04 PL
288 10055059 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.04 LB
289 10068477 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.04 MB
290 10052834 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.04 PK
291 10053095 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.04 PK
292 10051055 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
293 10054587 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.04 WM
294 10059052 Ewajan Ewa Janas 2024.05.04 PK
295 10058621 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
296 10079341 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.04 WP
297 10047356 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.03 PL
298 10047140 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.03 MZ
299 10045519 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.03 ŚL
300 10042378 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.03 PK
301 10040490 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
302 10039165 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
303 10037574 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.03 ŚL
304 10037827 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.03 ŁD
305 10039017 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.03 MZ
306 10047254 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.03 KP
307 10055790 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.03 MP
308 10032145 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.02 PL
309 10031916 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.02 WP
310 10035921 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.02 ZP
311 10033376 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
312 10027587 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
313 10027445 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
314 10044145 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
315 10030759 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.02 PK
316 10028555 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.02 PK
317 10027800 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
318 10027613 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
319 10016394 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.01 PL
320 10016550 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.05.01 WP
321 10032788 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.01 ZP
322 10014596 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.01 WP
323 10018410 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
324 10018904 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.01 PL
325 10018392 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
326 10013760 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.01 WP
327 10018409 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.01 WM
328 10029731 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
329 10020895 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
330 10024302 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
331 10033868 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01 WP
332 10029914 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.01 PM
333 10023720 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
334 10023698 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
335 10023664 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
336 10023356 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
337 10023029 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.01 WP
338 10083393 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.01 PL
339 10010492 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.04.30 PL
340 10010802 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.30 PK
341 10009467 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.30 LB
342 10007726 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
343 10004310 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.29 ŁD
344 10002876 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.29 MZ
345 10002950 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.29 PL
346 9995674 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
347 9995672 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.28 WP
348 10001715 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.28 WM
349 10001207 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.28 WM
350 9989747 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.28
351 9998662 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.28 LB
352 9993482 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.28 LB
353 9987987 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
354 9988736 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.28 WP
355 9987549 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.28 LB
356 9990237 Tilia Paweł Hermański 2024.04.28 ŚL
357 9987908 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.28 PK
358 10000416 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.04.28 PK
359 9995481 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.28 MP
360 9984077 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.27 WP
361 9981216 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.27 WM
362 9983369 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.27 MP
363 9993949 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.27
364 10023005 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.04.27 WM
365 9975426 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.04.27 PK
366 9975807 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.04.27 PK
367 9974755 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.27 WP
368 9976467 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.04.27
369 9980879 teamsym Szymon Kopeć 2024.04.27 PM
370 9973219 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.27 PL
371 9976559 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.04.27 WM
372 9981304 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.04.27 MP
373 9967387 Michał Janosz Michał Janosz 2024.04.26 PL
374 9966571 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.26 WM
375 9975159 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.26 MZ
376 9971766 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.26 WM
377 9965705 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
378 9964996 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.25 PK
379 9965714 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.25 PK
380 9970127 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.25 WP
381 9960263 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.24 WP
382 9955563 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.23 PM
383 9954642 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.23 PK
384 9956077 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
385 9952686 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.23 PK
386 9958744 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.23 MP
387 9959812 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.23 PK
388 9951114 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.22 PM
389 9942933 Robert Lo Robert Locman 2024.04.21 WM
390 9941785 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.21
391 9941583 Zbigniew Wnuk Zbigniew Wnuk 2024.04.21 PM
392 9965280 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
393 9965277 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
394 9965275 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.21 LS
395 9946197 PPJ Marcin Ptak 2024.04.21 WP
396 9943582 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.04.21 ZP
397 9947993 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.04.21 WP
398 9935637 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
399 9932558 krakers Wiktor Kroker 2024.04.20 WP
400 9931073 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
401 9930588 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
402 9931187 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.19 LB
403 9930581 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.19 LB
404 9924035 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.18 WP
405 9926718 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.04.18 WM
406 9920920 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.04.17 ŁD
407 9919863 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.17 ŁD
408 9914655 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.15 WP
409 9913628 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.15 PL
410 9913851 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.15 PK
411 9909639 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.14 OP
412 9910739 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.14 MP
413 9907551 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.14 PL
414 9909553 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.14
415 9904123 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.14 PK
416 9901285 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.14 WP
417 9904367 Amanda Zinkow Amanda Zinkow 2024.04.14 WP
418 9895776 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.13 WP
419 9893508 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.13 PM
420 9899082 Mit_photography Filip Mitręga 2024.04.13 ŚL
421 9895562 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.13 MP
422 9889701 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.04.12 WP
423 9887888 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.12 LB
424 9887811 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.12 ŁD
425 9886206 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.12 ŚL
426 9886878 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.04.12 OP
427 9888348 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.04.12 PK
428 9880270 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.04.11 LS
429 9879927 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.11 ŚL
430 9879521 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.11 PK
431 9882038 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.11 ŚL
432 9879549 Balbi Magdalena Naber 2024.04.10 PK
433 9876745 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.10 PL
434 9868448 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.09 PK
435 9869576 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.09 PL
436 9867804 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.04.09 WM
437 9867016 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.09 MZ
438 9865448 Mario Mariusz Zub 2024.04.09 LB
439 9864021 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.08 PL
440 9863265 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.08 ZP
441 9851920 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.07 MZ
442 9850577 Robert Lo Robert Locman 2024.04.07 WM
443 9857876 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.07 MZ
444 9848848 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.04.07 LB
445 9847351 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.04.07 PL
446 9847306 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.07 ZP
447 9844769 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.04.06 PL
448 9843646 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.06 MZ
449 9846734 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.04.06 PL
450 9836966 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.04.06 MP
451 9840565 Młody ornitolog Marek Faber 2024.04.06 ŚL
452 9885772 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.06 PM
453 9830993 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.05 ŁD
454 9831553 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.04.05 PL
455 9830544 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.05 PL
456 9832392 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.05 ZP
457 9830937 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.04.05 ŁD
458 9829278 Młody ornitolog Marek Faber 2024.04.05 ŚL
459 9829264 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.04.05 MP
460 9825847 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.05 ZP
461 9826184 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.05 ZP
462 9822849 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.04.04 ŚL
463 9823116 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.04 MP
464 9822387 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.04 WP
465 9821613 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.04 PL
466 9823867 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.04
467 9822334 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.04 MZ
468 9813142 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.02 PL
469 9810098 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.02 PL
470 9811596 Antek Życki Antoni Życki 2024.04.02 PL
471 9804363 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.04.01 PK
472 9802950 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.01 ZP
473 9802673 Piotr Klonowski Piotr Klonowski 2024.04.01 MP
474 9799622 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.04.01 PL
475 9805711 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.04.01 MZ
476 9797758 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.01 PM
477 9810503 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 PM
478 9798548 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.01 PL
479 9795852 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.31 ZP
480 9791209 krakers Wiktor Kroker 2024.03.31 WP
481 9790420 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.31 ZP
482 9789844 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.03.31 MZ
483 9783364 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.03.30
484 9781458 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
485 9786639 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.30 ŚL
486 9776516 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.03.29 PL
487 9775673 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.03.29 PL
488 9775934 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.03.29 PL
489 9776155 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.03.29 PL
490 9776138 La Lechuza Joanna Kończak 2024.03.29 PL
491 9768894 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.03.28 PK
492 9769756 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.03.28 WP
493 9768958 Mit_photography Filip Mitręga 2024.03.28 ŚL
494 9750034 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.03.25 PL
495 9744388 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.03.24 PK

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"