GATUNEK

Gatunek: mewa mała, Hydrocoloeus minutus

Rząd: Siewkowe | Mewowce

Rodzina: Mewy

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 23 105
2 3 22
3 8 16
4 137 1717
5 176 1058
6 23 747
7 16 520
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477141 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.07.21 PM
2 10472769 LMLek Dariusz Piechota 2024.07.20 LB
3 10456127 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 PM
4 10453109 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
5 10450865 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 PM
6 10449439 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
7 10449492 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
8 10448251 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.13 MB
9 10447366 Ewajan Ewa Janas 2024.07.12 PM
10 10447422 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.12 PM
11 10446632 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.07.12 MB
12 10452701 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.07.11 MB
13 10444062 Mario Mariusz Zub 2024.07.11 PM
14 10446835 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
15 10433824 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.07 PM
16 10424188 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 PM
17 10379151 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
18 10383187 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.25 MB
19 10369595 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
20 10369132 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
21 10360109 Mario Mariusz Zub 2024.06.20 LB
22 10358693 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.20 ZP
23 10348100 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
24 10344023 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 MB
25 10343486 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.06.16 LB
26 10340253 Michał Rycak Michał Rycak 2024.06.15 LB
27 10312653 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.09 LB
28 10297419 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
29 10302788 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
30 10325379 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
31 10275285 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
32 10275227 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
33 10275083 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
34 10275349 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
35 10273440 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.02 PL
36 10423565 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.01 MB
37 10300415 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
38 10269558 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
39 10266704 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.06.01 MB
40 10257562 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
41 10244962 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
42 10238644 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.28 OP
43 10238453 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.28 PL
44 10232261 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.27 MZ
45 10229519 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.27 PL
46 10222583 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.26 PK
47 10217399 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
48 10214857 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
49 10222612 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.25 PK
50 10310966 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
51 10218773 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
52 10222996 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.24 PK
53 10207465 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
54 10203685 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
55 10203676 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.23 OP
56 10223658 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
57 10196052 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.21 OP
58 10193233 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.21 ŁD
59 10180998 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
60 10180943 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
61 10180764 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
62 10180824 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
63 10180983 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
64 10180815 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
65 10178550 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.19 ŁD
66 10185422 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
67 10185499 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.19 MP
68 10168762 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
69 10172904 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.18 MZ
70 10161564 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.17 MZ
71 10160378 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 WP
72 10148275 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.15 ŚL
73 10138330 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
74 10137170 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
75 10138296 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.13
76 10130834 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
77 10131067 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
78 10124026 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
79 10122294 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
80 10134237 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
81 10110873 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
82 10134547 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
83 10119037 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
84 10119164 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
85 10117660 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
86 10130176 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
87 10117350 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
88 10119788 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
89 10115784 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.11 MP
90 10115147 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
91 10113702 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
92 10116058 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
93 10113768 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
94 10129282 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
95 10115498 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
96 10142665 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
97 10113238 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
98 10125329 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
99 10106489 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
100 10113569 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
101 10205969 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
102 10106401 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
103 10122079 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
104 10127688 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
105 10114601 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
106 10119278 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.11 MP
107 10120504 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.11
108 10194030 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
109 10144206 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
110 10100037 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
111 10100033 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.10 PL
112 10101861 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.10 WM
113 10102885 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.10 ŚL
114 10094873 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
115 10088719 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.08 PL
116 10086148 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 MB
117 10082890 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.07 ŚL
118 10082491 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.07 ŚL
119 10081769 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.07 MZ
120 10081766 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.07 MZ
121 10081400 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.07 PL
122 10081757 Tilia Paweł Hermański 2024.05.07 ŚL
123 10084311 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.07 ŚL
124 10304375 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.07 ŚL
125 10077159 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.06 MZ
126 10076348 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.05.06 ŚL
127 10075830 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.06
128 10074296 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.06 PL
129 10074342 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.06 ŚL
130 10077082 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.06 PL
131 10074223 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.06 PL
132 10074234 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.06 PL
133 10075566 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.06 LB
134 10077650 TP Dubelt #2 Paweł Białomyzy 2024.05.06 PL
135 10069134 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.05 PK
136 10067524 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
137 10068251 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.05 MP
138 10073019 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.05 LB
139 10069272 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.05 LB
140 10068011 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
141 10063399 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.05 PK
142 10064145 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.05 PK
143 10063516 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.05
144 10061954 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
145 10095402 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
146 10065952 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.05 PK
147 10071021 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.05 MB
148 10057715 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.04 LB
149 10072083 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.05.04 LB
150 10058550 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
151 10059019 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.05.04 LB
152 10060573 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.04 MZ
153 10054734 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.05.04 PK
154 10052644 Terespol Andrzej Tarasiuk 2024.05.04 LB
155 10051851 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
156 10058261 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.04 PL
157 10057495 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.04 PK
158 10068529 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.04 LB
159 10058671 RyszarDodo Ryszard Sachanowicz 2024.05.04 PM
160 10089322 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.04 ŚK
161 10042329 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.03 ŚL
162 10043629 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.03 WM
163 10041019 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
164 10048786 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.03 PL
165 10041020 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
166 10039580 Robert Lo Robert Locman 2024.05.03 WM
167 10039624 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.03 LS
168 10040233 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.03 PK
169 10043884 Ewajan Ewa Janas 2024.05.03 PK
170 10042232 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.03 PK
171 10037819 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.03 KP
172 10037029 Mario Mariusz Zub 2024.05.03 LB
173 10037970 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.03 MZ
174 10047556 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.05.03 ŚL
175 10042826 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.03 LS
176 10039015 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.03 MZ
177 10040010 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
178 10043010 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.03 LS
179 10043443 Mit_photography Filip Mitręga 2024.05.03 ŚL
180 10043102 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.03 LS
181 10032673 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
182 10033878 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.02 PL
183 10032055 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.02 ŚL
184 10031794 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.02 ŚK
185 10031692 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.02 ŚK
186 10030531 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
187 10030052 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.02 LS
188 10029323 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.02 ŚL
189 10028131 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.02 PK
190 10028201 Ewajan Ewa Janas 2024.05.02 PK
191 10031053 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.02 ŁD
192 10030409 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.02 LS
193 10030098 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.02 LS
194 10030074 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.02 LS
195 10023583 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.01 MP
196 10018926 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
197 10020241 Oso Łukasz Budny 2024.05.01 MZ
198 10018354 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.01 MZ
199 10026779 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.01 PK
200 10021201 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.01 PK
201 10020328 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.01 MP
202 10017961 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
203 10017047 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.01 ŚL
204 10016593 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.01 PK
205 10017951 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.01 MP
206 10016624 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
207 10028681 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.01 PK
208 10016321 Alina & Andrzej Rogoza Alina & Andrzej Rogoza 2024.05.01 PL
209 10059407 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.01
210 10044107 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.01 ŚK
211 10022355 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.01 MP
212 10018970 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
213 10019008 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
214 10030798 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.01 PK
215 10035918 Atropa Katarzyna Kmieć-Kwasek 2024.05.01 ŚK
216 10067036 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.30 ŚK
217 10008776 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.04.30 WP
218 10008467 Eksplor Artur Staszewski 2024.04.30 ZP
219 10003521 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
220 10003340 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.29 PK
221 10004093 Ewajan Ewa Janas 2024.04.29 PK
222 10003083 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.29 PK
223 10004932 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.29 PK
224 10003818 Mario Mariusz Zub 2024.04.29 LB
225 10003265 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.29 MB
226 10002822 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.29 PL
227 10003256 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.29 MB
228 10003258 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.29 MB
229 10000278 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.04.29 LB
230 10003277 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.29 MB
231 10003275 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.29 MB
232 10004913 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.29 PK
233 9995029 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.28 ŚK
234 9995415 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.28 LB
235 9994634 Marian Giertych Marian Giertych 2024.04.28 ŁD
236 9991905 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.28 ŁD
237 9990340 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.04.28 MZ
238 9995403 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.04.28 LB
239 9990468 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.28 WP
240 9986172 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.04.28
241 9992112 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.28 ZP
242 9987402 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.28 WM
243 9985294 Robert Lo Robert Locman 2024.04.28 WM
244 9993057 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.04.28 ŚL
245 9995979 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.28 ŁD
246 9983541 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.27
247 9981518 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
248 9981507 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
249 9984073 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.27 WP
250 9981503 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.27 LB
251 9980222 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 WP
252 9978569 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.27 PL
253 9976792 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.04.27 PL
254 9976727 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.27 LB
255 9989973 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.27 LB
256 9978504 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.27 LS
257 9976102 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.04.27 MZ
258 9976044 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
259 9983694 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
260 9975311 Ptakole Bartosz Gott 2024.04.27 MZ
261 9976687 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.27 ŁD
262 9974639 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 ŁD
263 9983710 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 ŁD
264 9984436 krakers Wiktor Kroker 2024.04.27 PM
265 9984900 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.27 ŚL
266 9971346 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.04.26
267 9969097 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.26 ŚL
268 9964533 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.25 PL
269 9961113 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.24 MZ
270 9960288 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.24 MB
271 9956484 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.04.23 LB
272 9956328 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.04.23 LB
273 9956134 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.23 PL
274 9965416 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.23
275 9956907 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.23 MB
276 9957166 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.23 LB
277 9957123 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.23 LB
278 9958742 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.23 MP
279 9950493 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
280 9950002 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
281 9950049 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
282 9950038 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
283 9949725 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.22 LB
284 9947640 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.21 OP
285 9943421 Kasia Kc Katarzyna Kąciak 2024.04.21 WP
286 9946158 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.21 WM
287 9946085 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.04.21
288 9940899 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.21 MZ
289 9943726 Imperator Rafał Fudalej 2024.04.21
290 9946480 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.21 MB
291 9941711 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.21 MZ
292 9943102 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 MB
293 9943107 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 MB
294 9947226 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.21 MB
295 9944418 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.04.21 PK
296 9944650 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.04.21 MB
297 9946999 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 PM
298 9938693 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.20 PL
299 9935831 Robert Lo Robert Locman 2024.04.20 WM
300 9935488 Robert Lo Robert Locman 2024.04.20 WM
301 9935983 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.04.20 PM
302 9982581 AW Anna Szotek 2024.04.20 MB
303 9933965 Robert Lo Robert Locman 2024.04.20 WM
304 9935871 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.20 MB
305 9933059 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.04.20 LS
306 9933677 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.04.20 PK
307 9935024 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.04.20 WM
308 9932535 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.19 MB
309 9930248 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.04.19 MP
310 9932527 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.19 MB
311 9929679 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.19 MB
312 9928895 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.04.19
313 9928536 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 WP
314 9928685 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.19 MB
315 9929666 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.19 MB
316 9931318 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.19 MB
317 9933203 Stajnia Buńczuk Łukasz Krawczyk 2024.04.19 MP
318 9926610 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.04.18 OP
319 9924200 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.18 PL
320 9921605 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.17 PK
321 9918944 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.04.16 ŚL
322 9917833 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.04.16 PL
323 9917739 PPJ Marcin Ptak 2024.04.16 WP
324 9919251 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.16 ŚL
325 9909645 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.14 OP
326 9910732 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.14 MP
327 9906649 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
328 9909769 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.14 ZP
329 9901454 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.14 MZ
330 9909980 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.04.14 WP
331 9923520 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 MB
332 9923371 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.13 MB
333 9889621 Mario Mariusz Zub 2024.04.12 LB
334 9881107 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.11 ŚL
335 9879937 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.04.11 WP
336 9848795 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.07 PK
337 9849030 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.04.07 ZP
338 9839612 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.06 MP
339 9853462 #ski Sławomir Karpicki 2024.04.06 MP
340 9836186 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.04.06 MP
341 9833832 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.04.06 MP
342 9834829 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.04.06 MP
343 9834876 Ewajan Ewa Janas 2024.04.06 MP
344 9833550 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.04.06 OP
345 9842264 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.04.06 MP
346 9843430 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.04.06 MP
347 9852611 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.04.06 MP
348 9852169 keepers_of_birds Jerzy Harla 2024.04.06 MP
349 9830885 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.04.05 PK
350 9821532 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.04.04 ŚL
351 9822665 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.04 WP
352 9816499 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.04.03 PL
353 9691426 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 MB
354 9684681 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.15 MB
355 9682590 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.15 MB
356 9682584 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.14 MB
357 9651925 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.03.08 PL
358 9632829 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.04 MB
359 9632827 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.04 MB
360 9632823 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.04 MB
361 9593961 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.02.26 ZP
362 9577849 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.02.24 ŚL
363 9509070 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.02.04 PM
364 9477194 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.01.27 PM
365 9478077 Ewajan Ewa Janas 2024.01.27 PM
366 9476799 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.01.27 MB
367 9478511 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.01.27 MB
368 9465310 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.01.23 PM
369 9464691 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.01.22 PM
370 9456882 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.01.21 PM
371 9452467 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.01.20 PM
372 9374948 Szymon Olszewski Szymon Olszewski 2024.01.14 PM
373 9369238 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.01.13 PM
374 9356561 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.01.11 ZP
375 9356732 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.10 MB
376 9356734 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.01.09 MB
377 9334693 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.06 MB
378 9334756 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.06 MB
379 9335221 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.06 MB
380 9334670 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.01.06 MB
381 9338494 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.01.06 MB
382 9335216 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.01.06 MB
383 9334746 La Lechuza Joanna Kończak 2024.01.06 MB
384 9338421 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.01.06 MB
385 9321696 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.01.02 PM
386 9313301 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.01.01 PL

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"