GATUNEK

Gatunek: gajówka, Sylvia borin

Rząd: Wróblowe

Rodzina: Pokrzewkowate

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 0 0
3 0 0
4 26 29
5 435 460
6 164 172
7 36 39
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10477414 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.21 ZP
2 10474619 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.07.20 PK
3 10475835 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.07.19 ZP
4 10466115 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.16 MZ
5 10460057 Robert Kraska Robert Kraska 2024.07.16 MZ
6 10458402 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.15 PK
7 10455417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.07.14
8 10454469 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.14 ZP
9 10448390 Eksplor Artur Staszewski 2024.07.13 ZP
10 10448195 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.07.13 PL
11 10448014 La Lechuza Joanna Kończak 2024.07.12 ZP
12 10448290 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.07.12 ZP
13 10446234 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.12 ŁD
14 10441331 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.07.10 ŚL
15 10440756 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.09 ŁD
16 10437187 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.09 PM
17 10437370 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 MZ
18 10443881 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.08 ŁD
19 10437331 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
20 10437299 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.08 ŁD
21 10436243 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.07.08
22 10461603 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.07.07 ZP
23 10431034 Robert Lo Robert Locman 2024.07.07 WM
24 10430226 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.07.07 MP
25 10428408 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
26 10439154 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.07
27 10428285 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.07.07 LS
28 10424617 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.07.06 ŚL
29 10421750 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
30 10427716 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.07.06 MZ
31 10415006 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.07.04 PL
32 10409344 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.07.03
33 10413476 teamsym Szymon Kopeć 2024.07.03 PM
34 10407933 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
35 10407922 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
36 10407920 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.07.01 ŁD
37 10400738 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
38 10399449 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.30 MP
39 10399476 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.30 PM
40 10397592 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
41 10397583 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
42 10397575 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
43 10397559 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
44 10397546 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.30
45 10396271 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.06.29 PL
46 10429442 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.29 LB
47 10393823 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.29 ŚL
48 10394912 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.29 PM
49 10398863 Vogelfart Patryk Ptak 2024.06.29 ŚL
50 10393751 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.06.29 PK
51 10398737 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.29 PK
52 10394557 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.29 PK
53 10393172 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.29 MZ
54 10393574 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
55 10393530 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.29
56 10393402 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.06.28 ZP
57 10386844 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.06.27 PL
58 10386367 Gutek Gustaw Schneider 2024.06.27 ŚL
59 10383143 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.26
60 10382829 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.06.26 PK
61 10381310 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.06.25 ŚL
62 10381134 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.25 MZ
63 10377756 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.24 PL
64 10378825 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
65 10378744 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.24 PM
66 10378597 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.06.24 PK
67 10371225 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.23
68 10378189 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.23 WM
69 10369700 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.23 PL
70 10372547 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.06.23 MZ
71 10369065 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
72 10369666 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
73 10368207 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.22
74 10365172 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.06.22 PK
75 10365345 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
76 10365331 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.22 PK
77 10364547 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.21 MZ
78 10362021 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.21 ZP
79 10361721 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.06.21 PK
80 10384139 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.20
81 10359478 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.06.20 MP
82 10359791 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.20 LB
83 10360863 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.20 PK
84 10360896 Halina Halina Łukomska 2024.06.20 PK
85 10357156 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.19 MP
86 10355632 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.18 PM
87 10353498 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.18
88 10356409 Halina Halina Łukomska 2024.06.18 PK
89 10356334 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.06.18 PK
90 10351572 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.06.17 MZ
91 10351935 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.17 ŁD
92 10351343 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.06.17 MP
93 10350993 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.06.17 PK
94 10346496 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
95 10346494 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
96 10345267 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.16 PL
97 10346491 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.06.16 MP
98 10346742 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.06.16 MZ
99 10345607 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.16
100 10343238 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.06.16 MZ
101 10342908 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.16 LS
102 10342275 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.16 WP
103 10342333 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.16 PL
104 10345886 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.16 PK
105 10337919 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.15 MB
106 10338525 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.15
107 10336880 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.15
108 10335253 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.15 PL
109 10332959 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.14 ŁD
110 10334744 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.14 PM
111 10338500 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.06.13 OP
112 10330805 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.13 PM
113 10326293 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.12 WP
114 10324879 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.12
115 10324470 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
116 10324463 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.12 PL
117 10325491 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.12 MZ
118 10323131 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.11 PL
119 10321066 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.06.11 ŚL
120 10321185 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
121 10321160 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.06.11 PK
122 10333502 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
123 10333525 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.11 MZ
124 10321075 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.06.11 PM
125 10322031 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.11 LB
126 10316354 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.10 PL
127 10317677 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.10 LB
128 10318700 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.10 WM
129 10313453 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.06.09
130 10315851 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.09 PM
131 10310798 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.09 ŚL
132 10314627 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.09
133 10309983 Ivory Iwona Rylska 2024.06.09 WP
134 10312071 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.06.09 WM
135 10308292 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.08 ŁD
136 10305574 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.08 PM
137 10305038 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.06.08 PK
138 10308798 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.06.08 WP
139 10309216 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.06.08 PM
140 10309643 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.08 LB
141 10308088 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.08 LB
142 10305614 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.08
143 10302905 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
144 10302917 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.08 PL
145 10302065 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.06.08
146 10302817 Tilia Paweł Hermański 2024.06.08 PM
147 10300717 Eksplor Artur Staszewski 2024.06.08 ZP
148 10298746 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.07
149 10297575 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
150 10297574 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.07 PL
151 10297399 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.06.07 MB
152 10296922 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.06.07 PL
153 10333468 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.07 MZ
154 10294065 krakers Wiktor Kroker 2024.06.06 PL
155 10294299 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.06.06 ŁD
156 10294187 Marian Giertych Marian Giertych 2024.06.06 LS
157 10293560 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.06.06 PL
158 10290722 Robert Lo Robert Locman 2024.06.05 WM
159 10290616 Robert Lo Robert Locman 2024.06.05 WM
160 10289748 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.05 PM
161 10469151 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.06.05 KP
162 10291519 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.06.05 WM
163 10284978 krakers Wiktor Kroker 2024.06.04 PL
164 10285370 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
165 10309150 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.06.04 WM
166 10423542 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.04 MB
167 10282642 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.04 PL
168 10285247 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.04 PM
169 10280452 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
170 10280448 krakers Wiktor Kroker 2024.06.03 PL
171 10277491 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.06.03 PL
172 10274174 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
173 10274173 krakers Wiktor Kroker 2024.06.02 PL
174 10281504 Imperator Rafał Fudalej 2024.06.02
175 10270452 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.06.02 PM
176 10271318 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.02 PM
177 10270084 Robert Lo Robert Locman 2024.06.02 WM
178 10268123 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.06.01
179 10267154 krakers Wiktor Kroker 2024.06.01 PL
180 10266726 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.06.01 ŚL
181 10267745 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
182 10269876 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
183 10265218 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.01 ŚL
184 10265219 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.06.01 ŚL
185 10269865 teamsym Szymon Kopeć 2024.06.01 PM
186 10264057 Niklu Jakub Nikiel 2024.06.01 ŚL
187 10267721 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
188 10269125 Johnny Jan Kotlarz 2024.06.01 PL
189 10262912 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.06.01 PL
190 10265784 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
191 10266419 LMLek Dariusz Piechota 2024.06.01 LB
192 10265714 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
193 10263860 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.01 LB
194 10263627 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.01 PM
195 10265820 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.01 LB
196 10265123 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.01 LB
197 10267248 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
198 10266707 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.06.01 PM
199 10264069 Mazur Łukasz Konopka 2024.06.01 WM
200 10267221 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.06.01 MP
201 10259760 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.31 PL
202 10258670 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.31 LB
203 10262457 Anna K-W Anna Kamilewicz-Wicik 2024.05.31 PL
204 10260000 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.31
205 10255586 krakers Wiktor Kroker 2024.05.31 WP
206 10271560 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.31 OP
207 10259110 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
208 10325297 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
209 10260267 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.31 KP
210 10325239 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 PM
211 10325215 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 MB
212 10325178 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.31 MB
213 10252336 Ola Szymczak Aleksandra Szymczak 2024.05.30
214 10249440 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.30 ZP
215 10248109 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.30 PM
216 10250765 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
217 10251282 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.30
218 10246499 PtakiKujaw.pl Andrzej Dylik 2024.05.30 KP
219 10244270 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.30 ZP
220 10243983 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.30 WP
221 10251885 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.30 WM
222 10275497 Leszczyńska Grupa OTOP Qll27 Maciej Kulmajer 2024.05.30 MP
223 10258430 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
224 10258405 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.30
225 10241240 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
226 10241199 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.29 PM
227 10283025 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.29 PK
228 10246854 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.28 ŁD
229 10235647 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.28 ŚL
230 10236339 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.28 PM
231 10235263 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.28 KP
232 10235180 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.28 WP
233 10333552 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.28 MZ
234 10237394 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.28 LB
235 10232286 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.27
236 10246813 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.27 ŁD
237 10230667 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.27 WM
238 10230115 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
239 10230101 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.27 MP
240 10232533 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.27
241 10333367 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.27 MZ
242 10229262 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.27
243 10225831 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
244 10225436 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.26 PL
245 10227897 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
246 10246821 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
247 10223230 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
248 10221924 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.26
249 10221932 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.26 MB
250 10221909 Katarzyna Katarzyna Szałas 2024.05.26 MP
251 10227879 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.26 PL
252 10224317 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.26
253 10220778 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.26 PK
254 10238395 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.05.26 WM
255 10221437 Tomek Królak vel ornitofil Tomek Królak 2024.05.26 KP
256 10220076 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.26 ŚL
257 10220102 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
258 10226866 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.26 WM
259 10227939 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.26 PK
260 10217369 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25
261 10219692 Zeberki Maciej Niepomnik 2024.05.25 PM
262 10215720 Marcin Charymski Marcin Charymski 2024.05.25 MZ
263 10213686 Domańscy A.T. Agnieszka Domańska 2024.05.25 MZ
264 10214584 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.25
265 10214435 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.25 LB
266 10213585 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.25 PM
267 10219383 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.25 PL
268 10216503 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.25 MP
269 10212372 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.25 PK
270 10211968 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.05.25 PK
271 10212071 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.25 PL
272 10212263 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.25 PL
273 10216496 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.05.25 MP
274 10212124 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 MB
275 10218754 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25
276 10209912 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.24 MP
277 10209155 Ewajan Ewa Janas 2024.05.24 MP
278 10333356 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.24 MZ
279 10240886 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.24 LB
280 10205933 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.23 WP
281 10203926 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.23 MP
282 10203131 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.23 PL
283 10202809 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.23 ŚL
284 10202803 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.23 ŚL
285 10202635 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.23 PL
286 10203547 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.23 PL
287 10223640 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
288 10203706 Psubraty #1 + Mazurski Folwark Przemyslaw Gumulka 2024.05.23 WM
289 10201727 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
290 10201978 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
291 10201971 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
292 10199754 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 PM
293 10199421 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.22 PK
294 10200359 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
295 10200344 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.22 PM
296 10199007 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.22 ŚL
297 10201947 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.22
298 10201723 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.22 WM
299 10201722 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.05.22 WM
300 10197846 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.05.21 ZP
301 10212169 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.21 ŁD
302 10197721 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.21
303 10192318 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
304 10192307 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
305 10192300 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
306 10192298 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.21 ŚL
307 10196819 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
308 10196771 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.21 WM
309 10209171 Ewajan Ewa Janas 2024.05.20 MP
310 10191072 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.20 ŁD
311 10187357 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚL
312 10187149 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚL
313 10187146 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.20 PL
314 10189584 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.20 MZ
315 10189228 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
316 10190167 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.20 MZ
317 10191494 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.20 MP
318 10185528 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.20 WP
319 10181613 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.19 WP
320 10179887 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.19 ZP
321 10177276 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.05.19 MZ
322 10178937 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.19 PM
323 10176576 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.19
324 10175853 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.19 PM
325 10178236 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
326 10178231 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
327 10175696 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.19 KP
328 10175832 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
329 10175520 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.19 ŁD
330 10175821 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.19 PK
331 10177789 Ivory Iwona Rylska 2024.05.19 WP
332 10182879 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.19 PL
333 10179901 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.19 LB
334 10187563 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.19 PL
335 10176138 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.19 PL
336 10176436 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.19 PK
337 10221186 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.19 MZ
338 10185928 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
339 10182753 krakers Wiktor Kroker 2024.05.19 WP
340 10170218 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.18 PL
341 10170579 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
342 10172123 #ski Sławomir Karpicki 2024.05.18 WP
343 10169325 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
344 10166099 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.18 OP
345 10167889 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.18
346 10170148 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
347 10164902 Marek Derda Marek Derda 2024.05.18 PL
348 10164845 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.18 PL
349 10170407 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.18 LB
350 10170097 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
351 10165542 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.18 PK
352 10164532 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.18 PK
353 10164208 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
354 10164236 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.18 MP
355 10170058 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.18 PM
356 10173028 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.18 PL
357 10164173 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.18 PL
358 10175863 PPJ Marcin Ptak 2024.05.18 WP
359 10167620 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
360 10167662 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.18 WP
361 10186099 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.18 LB
362 10167944 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
363 10170646 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.18 PK
364 10165067 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.18 PK
365 10164160 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.17 PL
366 10163114 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
367 10164259 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
368 10160611 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
369 10160292 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.17 PL
370 10158443 Marek Derda Marek Derda 2024.05.17 PL
371 10158435 Agnieszka Białostocka Agnieszka Białostocka 2024.05.17 PL
372 10163275 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.17 PL
373 10159234 Mario Mariusz Zub 2024.05.17 LB
374 10158239 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.17 LB
375 10186242 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
376 10186533 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.17 LB
377 10157178 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
378 10155624 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.16 MZ
379 10162140 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.16 ŁD
380 10154704 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.16 LB
381 10165330 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.05.16 PM
382 10152588 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.16 PK
383 10373304 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.16 ZP
384 10154150 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.16 MP
385 10152654 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
386 10152290 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.16 PK
387 10152641 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.16 ŚL
388 10151105 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
389 10151098 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.16 WP
390 10183240 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
391 10183228 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.16 MZ
392 10157410 Marta Świtała Marta Świtała 2024.05.16 PL
393 10186677 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.16 LB
394 10153900 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.05.16 WP
395 10150035 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
396 10147792 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.15 PL
397 10147634 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
398 10147619 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
399 10147577 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
400 10147951 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.15 PL
401 10146048 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.15 PL
402 10147479 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.15
403 10282932 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.15 PK
404 10149919 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
405 10149942 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.15 WM
406 10151794 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.15 PM
407 10150057 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.14 LS
408 10139187 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.14 WM
409 10143971 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
410 10143988 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.14 WM
411 10141708 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.14 WP
412 10135244 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.13 PL
413 10134435 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.13 PK
414 10133137 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
415 10133927 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.13 WP
416 10133102 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
417 10132245 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.13 KP
418 10133030 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.13
419 10137698 Podkarpacka Grupa OTOP GT Grzegorz Tota 2024.05.13 PK
420 10128308 Natalia Gorczowska Natalia Gorczowska 2024.05.12 MP
421 10125845 La Lechuza Joanna Kończak 2024.05.12 PL
422 10126722 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.12 MZ
423 10123747 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.12 WP
424 10122272 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
425 10122271 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.12 PK
426 10122260 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
427 10123806 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.12
428 10130926 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.12 PM
429 10122304 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.12 MP
430 10121101 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.12 ŚL
431 10121583 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
432 10121177 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.12
433 10120464 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.12 PL
434 10121111 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.12 PL
435 10120367 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 PL
436 10123911 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.12 PL
437 10119988 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.12 MZ
438 10119689 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.12 PL
439 10118553 Paweł Zaniecki Paweł Zaniecki 2024.05.12 KP
440 10117914 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.12 WP
441 10127429 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.12 WM
442 10144261 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.12 PL
443 10182760 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.12 MZ
444 10120695 Halina Halina Łukomska 2024.05.12 WP
445 10119256 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.12 PK
446 10134269 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.12
447 10125618 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.12 MB
448 10116805 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.11
449 10110731 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.11 WP
450 10109100 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
451 10113708 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
452 10113776 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
453 10116067 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
454 10112404 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.11 PL
455 10109209 Trznadel Daniel Dąbrowski 2024.05.11 ZP
456 10106927 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.11 OP
457 10118858 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
458 10117756 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
459 10130171 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
460 10105879 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
461 10116121 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.11 PK
462 10131113 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.11 ŚL
463 10110569 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
464 10115412 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
465 10110607 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.11 PL
466 10105492 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.11 PM
467 10124762 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
468 10142264 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
469 10108177 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
470 10105132 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.11 PK
471 10104817 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
472 10115384 Tomek Gogołek Tomasz Gogołek 2024.05.11 PL
473 10104780 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
474 10118068 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.11 ŚL
475 10119128 Tilia Paweł Hermański 2024.05.11 ŚL
476 10117362 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.11 ŚL
477 10104681 Ortolan Team Waldemar Michalak 2024.05.11 WP
478 10134581 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
479 10118975 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
480 10124076 Bartłomiej Kusal Bartłomiej Kusal 2024.05.11 MP
481 10138080 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
482 10104485 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.11 WM
483 10127709 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.11 ŚL
484 10114586 Ornitolog-amator Witold Nocoń 2024.05.11 ŚL
485 10104520 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
486 10104507 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.11 PL
487 10105205 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.11 WP
488 10134175 krakers Wiktor Kroker 2024.05.11 WP
489 10105719 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
490 10128867 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
491 10103447 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
492 10104318 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.11 PL
493 10141631 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.11 ŚL
494 10103431 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.11 ŚL
495 10124716 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.11 ŚL
496 10120091 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
497 10115172 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
498 10143068 Michał Leszczyński Michał Leszczyński 2024.05.11 MP
499 10104937 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.05.11 WP
500 10120672 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.11 PK
501 10120720 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.11 PK
502 10112995 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.11 WP
503 10126268 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.11 PM
504 10110045 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.11 WP
505 10107647 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.11 WP
506 10131453 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.11 PK
507 10143756 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
508 10101748 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.10 WM
509 10101046 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.10 PK
510 10098961 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
511 10100419 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
512 10099711 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
513 10098468 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.10 ŚL
514 10099691 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.10 PL
515 10098419 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.05.10 PL
516 10098644 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
517 10098636 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.10 WP
518 10097999 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.10 MZ
519 10095570 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.09
520 10091695 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.09 WP
521 10091429 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.09 PK
522 10091070 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.09 WM
523 10090824 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
524 10090842 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
525 10090400 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.09 PK
526 10090385 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.09 PK
527 10096155 Marta Gołek Marta Gołek 2024.05.09
528 10090861 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.09 PL
529 10183180 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.09 MZ
530 10091967 Podkarpacka Grupa 0TOP AB Agnieszka Biernacka 2024.05.09 MP
531 10087867 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.05.08 ZP
532 10089967 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.08 ZP
533 10091690 Kiejstut Marcin Łaguna 2024.05.08 WP
534 10086253 Michał Rycak Michał Rycak 2024.05.08 MB
535 10089174 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.08 ŚL
536 10086678 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
537 10086127 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.08 MZ
538 10086675 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.08 KP
539 10085285 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.08 MZ
540 10096525 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.08 MZ
541 10096587 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.08 MZ
542 10083988 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.07 KP
543 10083069 Kaczka Dziwaczka Monika Januchowska 2024.05.07 PL
544 10080952 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.07 PK
545 10081371 Ptakole Bartosz Gott 2024.05.07 MZ
546 10082118 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.07 MZ
547 10083742 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.07 WM
548 10077940 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
549 10077936 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
550 10077470 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.05.06 ZP
551 10074233 BERNARD S. Bernard Stachurski 2024.05.06 PL
552 10078003 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.06 WP
553 10076398 Lewandowski Piotr Piotr Lewandowski 2024.05.06 LS
554 10073830 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.06 MZ
555 10072498 Leśna babka Aleksandra Glinka 2024.05.06 WM
556 10074305 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.06 LB
557 10077789 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.06 WM
558 10072993 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Nowosielski 2024.05.06 WP
559 10072363 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.06 MZ
560 10071355 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.05 KP
561 10068785 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.05 ŁD
562 10066974 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
563 10068136 Ewajan Ewa Janas 2024.05.05 PK
564 10066876 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.05 ŚL
565 10066055 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.05.05
566 10065276 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
567 10072531 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.05 PK
568 10065082 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.05 ZP
569 10063050 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.05 PK
570 10064059 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.05
571 10068826 Johnny Jan Kotlarz 2024.05.05 WP
572 10074216 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.05 PL
573 10066433 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
574 10070729 Leszczyńska Grupa OTOP Paweł Ratajczak 2024.05.05 WP
575 10095405 ibis Adam Olszewski 2024.05.05 PL
576 10062921 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.05 PL
577 10076918 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.05 MZ
578 10083605 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.05 LB
579 10058475 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
580 10060528 TP Dubelt #3 Tomasz Tumiel 2024.05.04 PL
581 10057880 Vogelfart Patryk Ptak 2024.05.04 MP
582 10061584 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.04 KP
583 10058068 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.04 ŚL
584 10061460 Częstochowska Grupa OTOP #2 Katarzyna Borowik 2024.05.04 ŚL
585 10055417 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.05.04 ŚL
586 10052514 Podkarpacka Grupa OTOP AH Andrzej Hudy 2024.05.04 PK
587 10052109 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.04 ŚL
588 10054966 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.05.04 ŁD
589 10055696 Podkarpacka grupa OTOP Aleksander Wójcik 2024.05.04 PK
590 10050914 PIOTR WÓJCIK Piotr Wójcik 2024.05.04 PK
591 10052279 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.04 PL
592 10050069 Robert Lo Robert Locman 2024.05.04 WM
593 10049820 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.04 LS
594 10058466 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
595 10051760 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.05.04 LB
596 10058462 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.04
597 10051064 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.05.04 PL
598 10050443 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.04 LS
599 10042667 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.03 ZP
600 10042741 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.03 MP
601 10038202 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.03 PK
602 10037281 Usługi Transportowe Rycyk Roman Kempa 2024.05.03 WP
603 10037597 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.03 PK
604 10037175 Przemek Chylarecki Przemysław Chylarecki 2024.05.03 PL
605 10036842 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.05.03 PL
606 10036817 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.03 WP
607 10036279 Słowiański_pluszcz Marek Bebłot 2024.05.03 WM
608 10036090 Płonka Matyski Wojciech Łapiński 2024.05.03 PL
609 10038247 Podkarpacka Grupa OTOP #05 Marcin Galus 2024.05.03 PK
610 10098992 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
611 10044279 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
612 10058039 Podkarpacka Grupa OTOP ZN Zenon Niziołek 2024.05.03 PK
613 10099027 Leszczyńska Grupa OTOP Grzegorz Lorek 2024.05.03 WP
614 10032272 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.05.02 WP
615 10031288 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.05.02
616 10033275 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.02 MP
617 10029832 Robert Lo Robert Locman 2024.05.02 PL
618 10030278 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.02 MB
619 10028752 Zawidowskie wróble Konrad Uryga 2024.05.02
620 10032752 kw Krzysztof Wawrzyniak 2024.05.02 PL
621 10027122 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.02 PL
622 10029872 Damian Mikulski Damian Mikulski 2024.05.02 MP
623 10037132 krakers Wiktor Kroker 2024.05.02 WP
624 10044147 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.02 MP
625 10023215 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.01 ZP
626 10022340 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.01 ZP
627 10097485 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
628 10097189 Dziki West ~Bożenka Helena Wielgus 2024.05.01 WP
629 10018072 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.01 PK
630 10017362 Mario Mariusz Zub 2024.05.01 LB
631 10018379 Columba palumbus Krzysztof Nowak 2024.05.01 KP
632 10080824 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.01 ZP
633 10023752 PiotrK Piotr Klukiewicz 2024.05.01 WM
634 10024486 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.01 MZ
635 10025364 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.01 MZ
636 10007857 Leszczyńska Grupa OTOP Waldemar Okupniczak 2024.04.30 WP
637 10007691 Karolina i Rafał Kudłacik Rafał Kudłacik 2024.04.30
638 10006909 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.30 ZP
639 10005963 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.30 ŚL
640 10005962 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.04.30 ŚL
641 10004154 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.29 ŚL
642 10002120 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.29 WM
643 10037845 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.04.29 MZ
644 9986716 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.04.28 PK
645 10004057 Renia Teresa Jędrzejczak 2024.04.28 WP
646 9996299 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.04.28 MP
647 9980182 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.27 WP
648 9983753 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.27 WP
649 9984918 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.27 ŚL
650 10000831 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.04.26 MP
651 9964945 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.25 ŚL
652 9927811 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.19 WP
653 9924188 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.18 WP
654 9922663 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.17 WP
655 9923038 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.17 WM
656 9922653 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.17 WP
657 9921632 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.17 WP
658 9920267 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.17 WM
659 9900637 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.04.14 ŚL
660 9902575 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.04.14 PL
661 9902948 La Lechuza Joanna Kończak 2024.04.14 PL

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"