GATUNEK

Gatunek: sieweczka obrożna, Charadrius hiaticula

Rząd: Siewkowe | Siewkowce

Rodzina: Sieweczkowate | Sieweczki

Mapa wszystkich obserwacji (z wyjątkiem ukrytych przez obserwatorów, ze względu na dobro ptaków):


Poniższa tabela i wykres pokazują kolejno: liczbę obserwacji w danym miesiącu, liczbę osobników zaraportowanych w danym miesiącu.


Miesiąc Obserwacje Osobniki
1 0 0
2 1 1
3 47 175
4 51 118
5 148 646
6 42 176
7 46 174
8
9
10
11
12
Σ:

Oto szczegółowa lista wszystkich obserwacji gatunku (w kolejności od najnowszych), wraz z odnośnikami do ornitho i mapy. Jeśli nie ma symbolu mapy, oznacza to że obserwacja została ukryta ze względu na dobro ptaków.


# Ornitho Drużyna Obserwator Data Region Mapa
1 10478114 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.21 MZ
2 10475632 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.07.21 PK
3 10475895 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.07.21 PK
4 10463107 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.17 MZ
5 10461576 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.07.16 MZ
6 10458548 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.15 PM
7 10458544 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.15 PM
8 10455379 Avestom Tomasz Kulakowski 2024.07.14 MB
9 10451847 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.14 MB
10 10456183 Skotniczka Eliza Suchozebrska 2024.07.14 MB
11 10453113 Tilia Paweł Hermański 2024.07.14 PM
12 10451864 Częstochowska Grupa OTOP #1 Marcin Borowik 2024.07.14 PM
13 10450925 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 WP
14 10453753 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.07.13 PK
15 10449946 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.07.13 WP
16 10449448 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
17 10449447 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
18 10449431 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.07.13 MB
19 10449489 Ewajan Ewa Janas 2024.07.13 PM
20 10448816 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.13 MZ
21 10449498 Marian Giertych Marian Giertych 2024.07.13 MB
22 10448361 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.07.13 MB
23 10451816 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.13 MB
24 10446263 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.12 MZ
25 10445650 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.11 MZ
26 10444682 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.07.11 MB
27 10445958 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
28 10444070 Mario Mariusz Zub 2024.07.11 PM
29 10446826 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.07.11 ZP
30 10458438 Ewajan Ewa Janas 2024.07.11 MB
31 10447956 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.07.11 MB
32 10442896 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.10 MZ
33 10441207 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.10 PM
34 10441203 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.10 PM
35 10465653 Dziki West Bartosz Zwoliński 2024.07.10 ZP
36 10437169 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.07.09 PM
37 10436345 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.09 PM
38 10435646 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.08 PM
39 10435642 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.08 PM
40 10433822 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.07.07 PM
41 10424200 Mario Mariusz Zub 2024.07.06 PM
42 10422325 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.07.06 MZ
43 10421730 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.07.06 MZ
44 10423931 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.07.06 ŁD
45 10414077 Grzegorz Koperski Grzegorz Koperski 2024.07.04 ŁD
46 10413696 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.07.04 ŁD
47 10399231 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.30 ŁD
48 10397820 Barbara Konopko Barbara Konopko 2024.06.30 WM
49 10397303 Robert Lo Robert Locman 2024.06.30 WM
50 10399594 Puszcza Borecka AS Andrzej Sulej 2024.06.30 WM
51 10414571 Leszczyńska Grupa OTOP Janusz Maliczak 2024.06.29 MB
52 10385521 Stajnia Buńczuk Justyna Krawczyk 2024.06.26 ŁD
53 10383842 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.25 ZP
54 10379147 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.25 MB
55 10383193 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.25 MB
56 10377806 Leszczyńska Grupa OTOP Marcin Wojtkowiak 2024.06.24 PM
57 10377215 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.24 MZ
58 10395182 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.06.24 MZ
59 10369587 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.22 LB
60 10369091 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.22 LB
61 10366257 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.06.22 MZ
62 10360320 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.06.20 ŚK
63 10348119 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
64 10348099 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.06.16 MB
65 10344006 Podkarpacka Grupa OTOP #13 Michał Wnuk 2024.06.16 MB
66 10351200 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.16 PM
67 10342484 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.06.15 LB
68 10341692 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.06.15 LB
69 10337999 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.06.15 PM
70 10333589 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.06.09 MZ
71 10317692 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.06.09 PM
72 10302871 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
73 10297416 Ejber i skorce Leszczyńska Grupa OTOP Szymon Kaczmarek 2024.06.07 PM
74 10302789 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.07 ZP
75 10325354 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.04 MB
76 10423571 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.04 MB
77 10278687 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.06.03 PM
78 10275362 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.06.02 LB
79 10275275 Krzysztof Kajzer Krzysztof Kajzer 2024.06.02 LB
80 10275111 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.06.02 LB
81 10276932 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.06.02 MB
82 10270371 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.06.02 MZ
83 10265057 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.06.01 PM
84 10423558 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.06.01 MB
85 10325231 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.06.01 PM
86 10269552 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.06.01 MB
87 10265169 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.06.01 MZ
88 10300406 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.06.01 LB
89 10257556 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
90 10257587 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.31 LB
91 10259078 teamsym Szymon Kopeć 2024.05.31 PM
92 10254391 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.31 PM
93 10255809 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.31 PM
94 10282452 Tomasz Doroń Tomasz Doroń 2024.05.31 PM
95 10251384 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.30 MB
96 10248813 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.30 MB
97 10248522 krakers Wiktor Kroker 2024.05.30 WP
98 10244938 Eksplor Artur Staszewski 2024.05.29 ZP
99 10242040 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.29 LB
100 10238910 TP Alauda #2 Piotr Kłonowski 2024.05.28 ŁD
101 10283628 Balbi Magdalena Naber 2024.05.28 MZ
102 10235568 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.28 MB
103 10235540 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.28 MB
104 10231417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.27 MB
105 10246826 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.26 ŁD
106 10333580 Caelum boreale Patrycja Piotrowska 2024.05.26 MZ
107 10220151 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.26 MZ
108 10217417 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
109 10217435 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.25 OP
110 10213735 Upadłe Imperium Przemysław Rodak 2024.05.25 MB
111 10214681 Oso Łukasz Budny 2024.05.25 MB
112 10219302 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.25 ŚK
113 10214860 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
114 10214507 krakers Wiktor Kroker 2024.05.25 WP
115 10212709 Niklu Jakub Nikiel 2024.05.25 WP
116 10214850 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Mariusz Dąbek 2024.05.25 MB
117 10213155 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.05.25 ŚK
118 10212128 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.25 PM
119 10218786 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.25 OP
120 10232818 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.25 ZP
121 10208994 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.24 PM
122 10227822 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.24 ŁD
123 10209329 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
124 10209324 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.05.24 ŁD
125 10223165 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
126 10228384 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
127 10209079 andrzej50 Andrzej Chwierut 2024.05.24 ŚK
128 10228331 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.24 ŁD
129 10223326 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.24 ŁD
130 10207455 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.23 OP
131 10223663 Loco Tom Tomasz Kosut 2024.05.23 OP
132 10211213 Piotr Świętochowski Piotr Świętochowski 2024.05.23 MZ
133 10201910 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.22 OP
134 10200046 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.05.22 MB
135 10196044 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.21 OP
136 10189002 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.20 PM
137 10189550 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.20 ZP
138 10188432 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
139 10188307 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
140 10188635 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.20 ŚK
141 10188047 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.20 ŚK
142 10180949 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.19 LB
143 10181004 Passer melancholicus Rafał Walczybok 2024.05.19 LB
144 10180777 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.19 LB
145 10185432 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes MS Michał Słowikowski 2024.05.19 LB
146 10185500 Pasjonat Tomasz Wicherek 2024.05.19 MP
147 10171584 Ajuga Katarzyna Matusik 2024.05.18 PM
148 10171015 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.05.18 PL
149 10167851 Michał Grądcki Michal Grądcki 2024.05.18 WP
150 10168395 Mario Mariusz Zub 2024.05.18 LB
151 10168429 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.18 WM
152 10165233 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.05.18 PL
153 10205783 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.05.18 ŁD
154 10163207 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.05.17 LB
155 10164069 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.17 LB
156 10160399 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.17 ŁD
157 10159046 Edyta Kieliszek Edyta Kieliszek 2024.05.17 LS
158 10162200 Kacper Mikulski Kacper Mikulski 2024.05.17 ŁD
159 10144910 Lotka Trzeciorzędowa Krystyna Kowalska 2024.05.14 MZ
160 10140799 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.14 MB
161 10138464 Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz 2024.05.14 OP
162 10138328 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.13 MZ
163 10137167 Mario Mariusz Zub 2024.05.13 LB
164 10133777 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.05.13 LB
165 10131077 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
166 10131065 Ena Hanena Ewa Nalepa 2024.05.12 MZ
167 10122289 Mario Mariusz Zub 2024.05.12 LB
168 10126687 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.12 PK
169 10134609 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.11 PK
170 10118986 Podkarpacka Grupa OTOP Piotr Kunowski 2024.05.11 PK
171 10119797 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.11 LB
172 10110411 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
173 10129832 Podkarpacka Grupa OTOP Adam Kut 2024.05.11 PK
174 10117682 Podkarpacka Grupa OTOP TŚ Tomasz Świątek 2024.05.11 PK
175 10121338 Podkarpacka Grupa OTOP AL Alicja Lasek 2024.05.11 PK
176 10110382 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes JS Jarosław Słowikowski 2024.05.11
177 10190566 Spod Wielkiej Sowy Mały Czes TZ Tomasz Zarzycki 2024.05.11
178 10108425 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
179 10109812 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.05.11 PK
180 10115492 Kopciuszek z innej bajki Milena Padysz 2024.05.11 ŁD
181 10129290 Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 2024.05.11 ŁD
182 10116043 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
183 10116030 Raptors Adam Szczepańczyk 2024.05.11 ŚL
184 10113692 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.05.11 ŚL
185 10113789 MarioGeo Mariusz Lizoń 2024.05.11 ŚL
186 10115051 SB :) Szymon Sendera 2024.05.11 MP
187 10116898 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.11 MP
188 10108535 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.05.11 WM
189 10126340 Tomasz Sczansny Tomasz Sczansny 2024.05.11 ŚL
190 10122072 Tomek Folta Tomasz Folta 2024.05.11 PK
191 10106077 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.05.11 MZ
192 10115120 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.05.11 MZ
193 10194023 Podkarpacka Grupa OTOP RSZ Rafał Szczerbik 2024.05.11 PK
194 10107621 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.05.11 MZ
195 10107784 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.05.11 MZ
196 10109608 Mazur Łukasz Konopka 2024.05.11 MZ
197 10144489 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.11 ŚL
198 10160032 Podkarpacka Grupa OTOP Ryszard Dworak 2024.05.11 PK
199 10098589 PtakoholikSquad Michał Kowalczuk 2024.05.10 MB
200 10094869 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
201 10094821 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.05.09 ZP
202 10086146 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 PM
203 10086163 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.05.08 MB
204 10079999 Puchacz 3 Michał Karpeta 2024.05.07 ŚL
205 10082360 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.05.07 MZ
206 10077128 Zielony Sołtys Denis Wegner 2024.05.06 ZP
207 10078781 Arcus Arkadiusz Stasiak 2024.05.06 LB
208 10066491 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 LB
209 10066497 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
210 10063754 Łagosz Piotr Piotr Łagosz 2024.05.05 PK
211 10067984 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
212 10062275 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.05.05 MZ
213 10066440 LMLek Dariusz Piechota 2024.05.05 MZ
214 10067943 Balbi Magdalena Naber 2024.05.05 MZ
215 10070420 Krystian Pytel Krystian Pytel 2024.05.05 ZP
216 10068831 Phylloscopus trochiloides Barbara Wójcik 2024.05.05 MZ
217 10057714 Imperator Rafał Fudalej 2024.05.04 LB
218 10056619 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.04 MB
219 10068483 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.04 PM
220 10056780 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.05.04 MB
221 10083587 megaslay420 Maks Jakubczak 2024.05.04 LB
222 10046867 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.03 PM
223 10043455 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.05.03 PK
224 10040943 Podkarpacka Grupa OTOP MK Marcin Kuźma 2024.05.03 ŚK
225 10046870 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.05.02 MB
226 10032671 Zachodni trzmiel Marcin Dec 2024.05.02 OP
227 10028854 Marian Giertych Marian Giertych 2024.05.02 PM
228 10035791 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.05.02 MB
229 10018952 Podkarpacka Grupa OTOP Sławomir Kuczmarski 2024.05.01 LS
230 10029374 Gutek Gustaw Schneider 2024.05.01 ŚL
231 10024183 EDREDON.COM.PL Jacek Betleja 2024.05.01 ŚL
232 10016507 Młody ornitolog Marek Faber 2024.05.01 ŚL
233 10024219 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.05.01 MB
234 10013544 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.05.01 PM
235 10018996 Podkarpacka Grupa OTOP Tymoteusz Mazurkiewicz 2024.05.01 LS
236 10019034 Podkarpacka Grupa OTOP Hubert Kamecki 2024.05.01 LS
237 10140325 MILVUS Patrycja Bielawiec 2024.04.30 MZ
238 9987011 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
239 9988700 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.28 MZ
240 9978574 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.04.27 LS
241 9978331 4000ALP Paweł Puchlik 2024.04.27 MB
242 9978601 Adam Grabowski Adam Grabowski 2024.04.27 MZ
243 9961109 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.24 MZ
244 9960005 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.04.24 MZ
245 9959479 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.04.24 MZ
246 9952959 Michał Rycak Michał Rycak 2024.04.23 MZ
247 9956910 Depresyjny Łowca Barbara Więckowska 2024.04.23 MB
248 9949797 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
249 9950043 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
250 9950037 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.04.22 PM
251 9950811 SalixAlba Arkadiusz Wuwer 2024.04.22 ŚL
252 9940229 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.21 MZ
253 9946362 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.04.21 ŚL
254 9943104 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.21 MB
255 9936480 Tańczący z Wilgami Arkadiusz Stelmach 2024.04.20 PK
256 9935645 Mikołaj Rowicki Mikołaj Rowicki 2024.04.20 MZ
257 9934074 Podkarpacka Grupa OTOP #06 Kuba Osowski 2024.04.20 LB
258 9982576 AW Anna Szotek 2024.04.20 MB
259 9936356 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.20 MZ
260 9935876 Johnny Jan Kotlarz 2024.04.20 MB
261 9939469 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.20 PM
262 9933068 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.20 MZ
263 9928692 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.04.19 MB
264 9927629 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.19 MZ
265 9931316 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.04.19 MB
266 9919300 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.04.16 ZP
267 9906655 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.04.14 ŁD
268 9908788 E-lanus Konrad Bieńkowski 2024.04.14 ZP
269 9901087 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.04.14 MZ
270 9923533 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.14 MB
271 9894387 Ptakole Bartosz Gott 2024.04.13 MZ
272 9923384 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.13 MB
273 9890392 Matka szpaków Monika Turczyńska 2024.04.12 MZ
274 9886682 anielskiefoto.pl Małgorzata Łuczkiewicz 2024.04.12 MZ
275 9851800 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 LB
276 9851987 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.04.07 PM
277 9851725 LMLek Dariusz Piechota 2024.04.07 MZ
278 9834164 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.04.06 PM
279 9835519 b_tomek Tomasz Blachucik 2024.04.06 MP
280 9836924 Anna WK Anna Włodarczak-Komosińska 2024.04.06 WM
281 9840790 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.06 MZ
282 9841204 Mazur Łukasz Konopka 2024.04.06 MZ
283 9831325 Ewa Mokrzycka-Moc Ewa Mokrzycka-Moc 2024.04.05 MZ
284 9802227 Torenvalk Ewa Paprzycka 2024.04.01 MP
285 9801508 Podkarpacka Grupa OTOP SW Sebastian Watras 2024.04.01 PK
286 9799210 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.04.01 MZ
287 9810530 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.04.01 PM
288 9790958 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.31 PM
289 9791606 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.31 PM
290 9788410 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.31 MZ
291 9795100 Agnieszka Kosicka Agnieszka Kosicka 2024.03.31 MZ
292 9781659 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.30 ZP
293 9779572 FC Zioło Grzegorz Zioło 2024.03.30 MZ
294 9779505 Artur Dziadkiewicz Artur Dziadkiewicz 2024.03.30 PM
295 9787692 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.30 MZ
296 9779053 Świdrzańska Remigiusz Chlewicki 2024.03.30 MZ
297 9779766 Piotr Giertych Piotr Giertych 2024.03.30 MZ
298 9774651 Marcin&Ania&Kuba Bohr Marcin Bohr 2024.03.29 MB
299 9767593 Reduta Orduny WGW #redutaprzejmujeswiat Mateusz Niedziółka 2024.03.28 MZ
300 9757668 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.26 MZ
301 9735212 Gdyńskie Raniuszki Janusz Błaż 2024.03.23 PM
302 9735157 PleżerowoTeam Anna Kaniewska-Skoczylas 2024.03.23 LB
303 9736738 Barbara Iliadis Barbara Iliadis 2024.03.23 ŚK
304 9734334 Małgorzata Wierzba Małgorzata Wierzba 2024.03.23 ŚK
305 9730497 Stanisław Turowski Stanisław Turowski 2024.03.23 ŚK
306 9733908 Przyroda okiem Pawła Paweł Łabaj 2024.03.23 ŚK
307 9734589 Ewajan Ewa Janas 2024.03.23 ŚK
308 9738338 Czajka 1969 Krzysztof Czajowski 2024.03.23 ŚK
309 9726584 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
310 9725522 Luscinia ZTP Marcin Sołowiej 2024.03.22 ZP
311 9719256 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.21 MB
312 9719074 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.21 MB
313 9716665 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.20 MZ
314 9715608 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.20 MZ
315 9716648 Babcia Magda Magdalena Traciłowska 2024.03.20 MZ
316 9715584 Sławek Ligęza Sławomir Ligęza 2024.03.20 MZ
317 9713251 Dawid Kowalski Dawid Kowalski 2024.03.20 PM
318 9712845 Dorota Bezwińska- Sikora Dorota Bezwińska-Sikora 2024.03.20 PM
319 9715465 Wiktor Kilinowski Wiktor Kilinowski 2024.03.20 PM
320 9710894 Podkarpacka Grupa OTOP Daniel Stasiowski 2024.03.19 PK
321 9699559 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.17 PM
322 9699454 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.17 PM
323 9696282 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.17 MB
324 9696685 TP Dubelt #1 Grzegorz Grygoruk 2024.03.17 PL
325 9696270 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.17 MB
326 9698863 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.17 LB
327 9693041 Dawid Feathers Dawid Fikus 2024.03.16 PM
328 9691431 Marzena Wielik Marzena Wielik 2024.03.16 MB
329 9688447 Północne Podlasie Michał Polakowski 2024.03.16 PL
330 9703642 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.03.16 PM
331 9646362 Gołąb miejski Barbara Polanin 2024.03.08 ŚL
332 9642197 LMLek Dariusz Piechota 2024.03.07 LB
333 9631191 Mario Mariusz Zub 2024.03.03 LB
334 9625216 Marcolanius Marek Betlejewicz 2024.03.03 MB
335 9582777 Wredny Szu Andrzej Szuksztul 2024.02.24 MB

Analiza obserwacji w podziale na miesiące. Prezentowane dane dotyczą całej historii Wielkiego Roku, nie tylko bieżącego roku. Kolor tła tygodni oznacza intensywność liczby obserwacji w porównaniu do średniej dla danego gatunku.


Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
2024
2023
2022
2021
2020

Mapa zagęszczenia obserwacji, wraz z osią czasu. Domyślnie źródłem danych dla mapy są wszystkie obserwacje z danego roku. W prawym dolnym rogu mapy znajduje się oś czasu. Przesuwając znacznik czasu w prawo mamy możliwość zobaczyć, jak zmieniało się rozmieszczenie obserwacji w kolejnych tygodniach roku (np. '4-2' oznacza drugi tydzień kwietnia)"